Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι κάνουμε τώρα...???

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Maria_maria1983

# 1 στις 12/8/2021
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Λασιθίου / Αγιος Νικόλαος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Τι κάνουμε τώρα...???

Μετά από 5 μήνες σχέσης ...

Τον φλερτάρει άγνωστη σε αυτόν κοπέλα σε μέσω κοινωνικής δικτύωσης...Και δηλώνει ελεύθερος...?Τι κάνεις Τώρα?Το λες η όχι???Του το συζητάς?ΗΤου το τρίβεις στα μούτρα και τον χωρίζεις...Η τον χωρίζεις με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς πολλές πολλές  εξηγήσεις...Πολύ μου έχει στοιχήσει όλη αυτή η ιστορία...Μα ελεύθερος???!!!

Broken_Guy

# 2 στις 12/8/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Εγώ προσωπικά σηκώνω τα χέρια ψηλά, για τους υπόλοιπους δεν ξέρω.
Είσαι 38 χρονών, τα χεις με κάποιον κοντά στην ηλικία σου φαντάζομαι που φλερτάρει και δηλώνει ελεύθερος και σκέφτεσαι τι να κάνεις; Ξέρω γω; Γίνεται swingers και εσείς που λέγαμε και στο άλλο θέμα πριν και μετακομίστε στην Αγγλία να δηλώνετε και απελευθερωμένοι αφού φτάσατε να αναρωτιέστε για τέτοιες καταστάσεις.
Αρέσει στο μέλος Kristina_

giorgos170

# 3 στις 12/8/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.557
ήτανε  ο  θείος,  πολλύ   εκκεντρικός ...:..,,

Αρέσει στα μέλη la-mer, Enikos

Enikos

# 4 στις 12/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Ετων τριαντα οχτω, ειπαμε?...

Περισσευει καμια τσιχλοφουσκα?...

Αρέσει στο μέλος la-mer

Kristina_

# 5 στις 12/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Broken_Guy
Εγώ προσωπικά σηκώνω τα χέρια ψηλά, για τους υπόλοιπους δεν ξέρω.
Είσαι 38 χρονών, τα χεις με κάποιον κοντά στην ηλικία σου φαντάζομαι που φλερτάρει και δηλώνει ελεύθερος και σκέφτεσαι τι να κάνεις; Ξέρω γω; Γίνεται swingers και εσείς που λέγαμε και στο άλλο θέμα πριν και μετακομίστε στην Αγγλία να δηλώνετε και απελευθερωμένοι αφού φτάσατε να αναρωτιέστε για τέτοιες καταστάσεις.

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

Helenaki4

# 6 στις 12/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Η άγνωστη σε αυτόν κοπέλα είσαι εσυ με κρυφό προφίλ , που τρώγεσαι με τα ρούχα σου πολυ πριν σου δηλώσει ελευθερος .

Ισως αν δεν ένιωθε οτι παρακολουθείται συστηματικά , να μη δήλωνε ελευθερος .

Αυτοεκπληρούμενες προφητείες . 

Με απαταει , ψάχνεται κλπ , μεχρι που ο άλλος μπουχτίζει κι αρχίζει όντως να ψάχνεται και ...ούπς ! Είχες «δίκιο» τελικά ...

Χιλιοπαιγμένο έργο από κορίτσια που δε νιώθουν ολόκληρα .

Λέω εγω τώρα ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maria_maria1983

Τι κάνουμε τώρα...???

Τον φλερτάρει άγνωστη σε αυτόν κοπέλα σε μέσω κοινωνικής δικτύωσης...Και δηλώνει ελεύθερος...?Τι κάνεις Τώρα?Το λες η όχι???Του το συζητάς?ΗΤου το τρίβεις στα μούτρα και τον χωρίζεις...Η τον χωρίζεις με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς πολλές πολλές  εξηγήσεις...Πολύ μου έχει στοιχήσει όλη αυτή η ιστορία...Μα ελεύθερος???!!!

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Kristina_

# 7 στις 12/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Πεντε μηνες δεν το λες και μεγαλη σχεση παντως,,,

Απο την αλλη στους πεντε μηνες οι κανονικες σχεσεις ειναι στα καλυτερα τους

Αρα για να καθεσαι εσυ να ασχολησε με ψαρεματα απο ψευτικο προφιλ,,,ε προφανως η βαρκα εμπαζε νερα! Αλλα επειδη ειπαμε 5 μηνες καλα καλα δεν τη λες σχεης,,,κακως σου στοιχιζει πολυ!!! Και κακως αναρωτιεσαι  τι να κανεις?νεξτττ

Παράθεση:

Τι κάνουμε τώρα...???

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

alexandriani1

# 8 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.075

Mήπως

Λέω μήπως, η άγνωστη σε αυτόν κοπέλα ήσουν εσύ με ψεύτικο προφίλ (ή κάποια φίλη σου με εντεταλμένη υπηρεσία) που τον τσεκάρεις;

Παράθεση:

Τι κάνουμε τώρα...???

Παράθεση:

Τι κάνουμε τώρα...???

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Enikos

# 9 στις 13/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ο φοβος και ο τρομος...της φαντασιας...

Αρέσει στα μέλη la-mer, giorgos170

alexandriani1

# 10 στις 13/8/2021
author

A, επίσης κι αυτό:

Απ' ότι βλέπω κι εσύ εδώ (που επίσης είναι μέσον κοινωνικής δικτύωσης) δηλώνεις ελεύθερη. Μήπως αυτό δεν συνάδει με τον τίτλο του θέματός σου, "τι κάνουμε τώρα;". Μήπως ήδη έχεις αποφασίσει τι κάνεις;

apolitiii

# 11 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 851

Γιατί βρε κορίτσι εσύ τι δηλώνεις στο προφίλ σου??? Ελεύθερη δεν δηλωνεις??..τι ήθελες να δηλώσει 

αυτός..μηπως παντρεμένος???με ζήλεια ξεκινάς αυτη τη σχέση...να το προσέξεις αυτό ...και γιατί 

παρακολουθεις τι κανει στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης... εμπιστοσύνη μηδεν...δεν πάνε μπροστά αυτές οι 

σχεσεις...

Παράθεση:

Τι κάνουμε τώρα...???

Redink

# 12 στις 13/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Από τη στιγμή που δεν μπορείς να τον εμπιστεύεσαι, δεν μπορεί να υπάρξει υγιής σχέση. Από εκεί και πέρα, το πώς θα το χειριστείς εξαρτάται από την ιδιοσυγκρασία και την κοσμοθεωρία που έχεις αναπτύξει. Εγώ π.χ. ψηφίζω την τελευταία επιλογή από αυτές που έθεσες. Όταν κάποιος σου δείξει ποιος είναι με αυτό τον τρόπο, τα λόγια μου φαντάζουν περιττά...Σαπουνόπερες δεν βλέπω ούτε καν στη τηλεόραση πλέον. Βαριέμαι. Εσύ;

Maria_maria1983

# 13 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

??ελεύθερη...

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...Καλοπροαίρετες... κακοπροαίρετες ...Δεκτές όλες..Ευχαριστώ για το χρόνο σας...Ενημερωτικά...Το προφίλ εδώ είναι παλιό...Αλλά δεν σκέφτικα η αλήθεια να το αλλάξω..Δεν το πρόσεξα...Ε..τι να σας πω δίκιο έχετε πάντως ...Κρεμάστε με...

Maria_maria1983

# 14 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

.

Μπορεί να παρέμεινε αυτό το ελεύθερη...Αλλά η διαφορά είναι ότι εγώ αν με ρωτούσε κάποιος...η μου έστελναν μήνυμα...Θα του έλεγα ότι είμαι σε σχέση και θα απέφευγα ευγενικά θα σταματούσα την κουβέντα η δεν θα την άρχιζα καν...Ελεύθερος,σε σχέση, παντρεμένος...Όσοι έχετε λογαριασμού σε διάφορα μέσα ξέρετε ότι γενικά ο κόσμος ψάχνετε...Αυτό δεν σημαίνει ότι θα απαντήσετε και θα μιλήσετε με όλους που θα σας στείλουν...Με πείραξε...Η άνεση του στο να το πει με πείραξε περισσότερο...Αλλά μπορεί να νιώθει ελεύθερος τι να πω...Οπότε...
Αρέσει στο μέλος Greeknow_

Enikos

# 15 στις 13/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Στο #8...δεν απαντας ομως!!!...

Για το "ελευθερη" εγραψες ενα σωρο δικαιο-λογιες...

Αλλες τοσες μπορει να σου απαντησει ο καθενας, για το γιατι δηλωνεις "ελευθερη", αφου ξερεις οτι ο κοσμος "ψαχνετε"...στα ...διαφορα μεσα...

Στο #8...στο #8 απαντησε!!!...

la-mer

# 16 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

και δεν πίνουμε καμμιά φραπεδιά καλύτερα; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Maria_maria1983

Κρεμάστε με...

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos

la-mer

# 17 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

σατανικό! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από alexandriani1

Mήπως

Λέω μήπως, η άγνωστη σε αυτόν κοπέλα ήσουν εσύ με ψεύτικο προφίλ (ή κάποια φίλη σου με εντεταλμένη υπηρεσία) που τον τσεκάρεις;

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos

Maria_maria1983

# 18 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

..

Το προφίλ ήταν πραγματικό ...Όχι δεν ήμουν εγώ..Αλλά δεν έχει σημασία αν ήταν φίλη μου η όχι Που δεν ήταν... γνωστή φίλης μου ήταν ...Και σε εμένα έφτασε από χαλασμένο τηλέφωνο...ο ένας στον άλλον κτλ...Το πώς διαχειρίστηκε την όλη κατάσταση έχει σημασία και το αποτέλεσμα...Αν ήταν μια άγνωστη τελείως και σε μένα...απλά δεν θα το μάθαινα ποτέ...Και θα ήμουν ευτυχισμένη τώρα στον κόσμο μου...Και δεν θα ήμουν εδώ...

Helenaki4

# 19 στις 13/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

# 18 

Πριν το μάθεις είσαι σίγουρη οτι ήσουν ευτυχισμένη στον κόσμο σου ?
Εγω δεν είμαι καθόλου σίγουρη γι αυτό.
Αρέσει στα μέλη apolitiii, Enikos

alexandriani1

# 20 στις 13/8/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Maria_maria1983

.."..Αν ήταν μια άγνωστη τελείως και σε μένα...απλά δεν θα το μάθαινα ποτέ...Και θα ήμουν ευτυχισμένη τώρα στον κόσμο μου...Και δεν θα ήμουν εδώ..."

Γι' αυτό ακριβώς παλιά λέγανε: πίστευε και μη ερεύνα. Κάτι ξέρανε Πέρα από την πλάκα όμως, να ξέρεις τα εξής: Πολλοί άνδρες σε όλες τις ηλικίες (δυστυχώς και σε κάποιες που κανονικά δεν τους επιτρέπεται) γοητεύονται από το παιχνίδι της επιβεβαίωσης μέσα από τα ΜΚΔ. Είναι βλέπεις κατ' ουσίαν ακίνδυνο και άνευ ιδιαίτερου κόστους, πέρα από τον χρόνο τους. Συνηθίζουν να φλερτάρουν στο διαδίκτυο, τους εξιτάρει το παιχνίδι του κρυφτού και όλο αυτό τους ανεβάζει γενικά την λίμπιντο. Από την εμπειρία μου θα σου έλεγα ότι στατιστικά, συνήθως είναι μονογαμικοί στην μη εικονική ζωή τους, δηλαδή στην πραγματικότητα. Το ίδιο θα σου έλεγα ότι ισχύει και για όσους κάνουν cyber sex σ' εκείνες τις σελίδες με τα ανώνυμα chat (ξέρεις τώρα, εκείνοι οι τύποι με τα ti foras tora κλπ). 
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε