Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τελείωσε πριν καν αρχίσει

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

alexandriani1

# 21 στις 23/8/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.075
'Aρεσαν+: 0%
Μακριά από την κατηγορία "μόλις χώρισα". Νόμος.

Enikos

# 22 στις 23/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Γιατι...αλλοι χωριζουν και ανασταινονται...

Μην βλεπεις τον θεματοθετη απο δω, που μια ζωη πεφτει σε περιπτωσεις, (τις κατασκευαζει για το σαιζ του), πυκνης ομιχλης και απεριγραπτης ελαφρυτητος...

Ειναι χουι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από alexandriani1
Μακριά από την κατηγορία "μόλις χώρισα". Νόμος.

giorgos170

# 23 στις 23/8/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.557
...:., να πάς να του κάνεις κι εσύ τα ίδια...:..,,
οφθαμλός αντί οφλαλμού...,:
&  οδόντης  αντί  οδόντος ...::.,,

Αρέσει στο μέλος Enikos

Teo1094

# 24 στις 23/8/2021
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Enikos

Γιατι...αλλοι χωριζουν και ανασταινονται...

Μην βλεπεις τον θεματοθετη απο δω, που μια ζωη πεφτει σε περιπτωσεις, (τις κατασκευαζει για το σαιζ του), πυκνης ομιχλης και απεριγραπτης ελαφρυτητος...

Ειναι χουι...

Φίλε μου, μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ γιατί τα όλα τα σχόλια σου είναι μες την ειρωνεία; Άλλη δουλειά δεν έχεις;

Αρέσει στα μέλη __mikeman, giorgos170

Qwerty____55

# 25 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 610
Αγαπητέ Teo... καλησπέρα ...Εχω ενα ανηψακι 6 ετων ...και αρκετα συχνα ,, μας λεει ότι ειναι ερωτευμένος με κάποια συμμαθήτριά του ...!!!Αναρωτιέμαι ,, ποσο πολυ να διαφέρετε ,,, αν και νομίζω ότι ο μικρός ,, μπορει να διαχειριστεί την υπόθεση σου καλυτερα απο εσενα...Διάβασε το πιο κατω ,, και σιγουρα θα βρεις την λύση ...## Γνώρισα μια κοπέλα , η οποία πρόσφατα (1,5 μήνα) βγήκε από μια σχέση 2,5 ετών . Εμένα μου άρεσε πολύ αυτή ,(ένιωσα μετά απο καιρό το κλικ που λένε) όμως η ίδια με ενημερώσε ότι ήθελε τον χρόνο της για το οτιδήποτε. .. ## Εσυ ...ενοιωσες το.. κλικ ... Οχι εκεινη.. !!!## Να σημειωθεί πως βγαίναμε για 1 μήνα και κάτι. Παρόλα αυτά ,έκανε αυτή κίνηση για κάτι , γιατί εγώ σεβομουν το ότι θέλει χρόνο. Βγαίναμε κανονικά σαν να είμαστε μαζί ,μοιραζόμασταν πράγματα, υπήρχε μια ¨σπίθα¨ ανάμεσα μας, τουλάχιστον στα μάτια μου. ##...Βγαινατε...βγαινατε...και πηγαινατε στην παιδικη χαρα ,, να κάνετε ... τσουλήθρα ...!!! Η σπιθα ,, υπηρχε , στα δικα σου ματια ,,,οχι στα δικα της ...!!!.. ## Μέσα σε μία απο τις παρέες αυτές ήταν και ο πρώην , τον οποίο μου είχε πει ότι της είχε φέρει πολύ σκάρτα ( πήγαινε με άλλες κλπ) αλλά τον αγαπούσε ακόμα ΜΟΝΟ σε ανθρώπινο επίπεδο. ## ...## Μέθυσε άσχημα κ κοιμήθηκε σε αυτον, χωρίς να γίνει κάτι (από ότι μου είπε) ## ..Ο πρωην της ,, ...της ειχε φερθεί .. σκάρτα ..γιατι πηγαινε και με άλλες ... Αλλά τον αγαπούσε μονο σε ανθρώπινο επίπεδο ...!!! Και αφου μέθυσε και κοιμήθηκε σε αυτον ...Δεν εγινε κατι .. !!!.. Περίμενε να ρωτήσω το ανηψακι μου ... Σίγουρα θα σου απαντήσει.. !!!## Βέβαια αυτή γνώριζε πως εκείνος εχει παράλληλη σχεση με 2 κοπέλες τη στιγμή εκείνη. . ##..Αυτη γνώριζε πως εκείνος είχε παράλληλη σχεση ???...Ας εχει ,, οσες ,, παράλληλες ,, θελει ... σκέφτηκε η κοπελιά ...Θα χαρω και εγω.. !!! γιατι μόνον εκείνες .. !!!..## ..Εμένα με πείραξε το ότι έμεινε σε αυτόν , όπως είναι λογικό νομίζω,...## Σωστα ...!!!και λογικο ειναι να σε πειράξει μονο , το οτι εμεινε σε εκεινον ...Το οτι παίζανε ...τις ... κουμπάρες ..ολη την νύχτα...ουτε που σου πέρασε απο το μυαλό .. !!! ## Ξαφνικά μετά από κάποιες ώρες,κ αφού κοιμήθηκε γιατί ήταν άυπνη ,άρχισε να μου λέει ότι την πιέζω γιατί δεν είχαμε κάτι (επείδη μάλλον έδειχνα ότι με πείραξε αυτό που έκανε) , και ότι αγαπάει αυτό τον άνθρωπο, οτι είναι ότι πιο σημαντικό έχει στη ζωή της, και ότι αυτό μπορεί να ξαναγίνει, ακόμα κ να κοιμηθούν στο ιδιο κρεβάτι σε κάποιο πάρτι κλπ, ##Teo... Μέχρι εδω ...τι καταλαβες ???Η κοπελα κοιμήθηκε γιατι ηταν ... άυπνη ..???.. Προφανώς απο το έντονο σεξ ,, που εκανε μαζι σου ??? η με τον αλλον .. ???.. Και ακομα σου είπε ... ότι θα κοιμηθούν !!! στο ίδιο το κρεβάτι σε καποιο παρτι ...,!!!Αγαπητέ Teo ... Δεν θα το αναλυσω περισσότερο ...,,Η μοναδικη λύση ειναι ...το ανηψακι μου...!!! Έχει και τις γνωσεις για την ηλικια του ...αλλα και την εμπειρία ..για να διαχειριστεί ,,, ολο αυτο ...που δεν μπορεις εσυ να το κανεις ... !!!Επίσης σου είπε...## κ εγώ εύλογα τη ρωτάω αν τα έκανε αυτά και με τον πρώην της , κ απάντησε , όχι γιατί με αυτον ημουν ερωτευμένη, με σένα δεν είμαι. ##Teo ...Τι δεν καταλαβες.. ???Λησμόνησα να σε ρωτησω...Ποια ειναι η ηλικία σου ???Στο παιδικό πάρτυ ...που θα διοργανώσει ο ανηψιος μου , την ερχόμενη εβδομάδα ,, θα ειναι προσκεκλημένοι οι συμμαθητές του... Είσαι ευπρόσδεκτος !!! .. Μέσα στα τόσα παιδάκια ...και ενα ακομα. ..δεν νομιζω να υπάρχει προβλημα .. !!!
Αρέσει στο μέλος Enikos

panagiotismp90

# 26 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

teo καθε ποτε μιλατε με την κοπελα?

Qwerty____55

# 27 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 610
Αγαπητέ Teo...Ο Panagiotis... ψάχνει ακομα να βρει στοιχεία ,,,μπας και καταλαβει ,, τι συμβαίνει ...Εσυ Teo μου ... περιμένεις να γινει καποιο Θαύμα...!!!...Λες ...Θα ήθελα πραγματικά μια μέρα να γίνει αυτό!... Είπες ...Και εγω λεω ...Η ελπιδα παντα ,, πεθαινει τελευταία ...!!!Ερώτημα...Τι κατάλαβες ...???Μην πεις...Τιποτα ...Δεν θα το αντέξω...Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 28 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τα σχολια μου, αντικατοπτριζουν τις περιγραφες σου για το θεμα σου...

Θεωρεις οτι εχω ξεφυγει απο το υφος του θεματος σου?...

Του προσφατου εννοω...

Εκτος και θες να μου στειλεις πμ, με κειμενα που να μην σε αναστατωνουν και να τα δημοσιοποιω εγω ως δικα μου...

Δεν εχω προβλημα, αρκει να αισθανεσαι εσυ καλα με το να γραφουν ολοι οπως εσυ!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Teo1094

Φίλε μου, μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ γιατί τα όλα τα σχόλια σου είναι μες την ειρωνεία; Άλλη δουλειά δεν έχεις;

Enikos

# 29 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εσυ?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Teo1094

Άλλη δουλειά δεν έχεις;