Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έρωτας χωρίς ανταπόκριση

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Gogo31

# 21 στις 25/8/2021
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%
Διαδικτυακά γνωριστήκαμε.. όμως εγώ ήμουν αυτοί που ήταν επιφυλακτική.. αυτος από την αλλη πιο εκδηλωτικος.. μιλούσαμε κάθε μέρα όλη μέρα με βίντεο κλήση.. ήμασταν πολύ κοντά.. να φανταστείς σε κάποια φάση δεν μπορούσαμε να βρεθούμε μέσω ίντερνετ είχαν κολλήσει τα πάντα και τρελαθηκε..τότε ξεκινήσαμε και επικοινωνία μέσω τηλεφώνου.. και ξαφνικά ενώ όλα ήταν κανονισμένα να βρεθούμε εκανε πισω λέγοντας ότι πιστεύει ότι δεν θα βγάλει πουθενά.. και πιο πολύ θα πληγωθούμε παρα να είμαστε ευτυχισμένοι..
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

panagiotismp90

# 22 στις 25/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

Γωγω μου ποση αποσταση ειναι περιπου με την πολη που ειναι το παιδι?

JIMTHEBLASTER1975

# 23 στις 25/8/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 129
Πολύ πρόσφατα έπαθα κάτι τέτοιο αλλά με λιγότερο μελλοδραμα.Και οπως είπε και ένα άλλο μέλος εδώ,ας την πάθετε και εσείς οι κοπέλες για να δειτε πως είναι...

Mindthegap-

# 24 στις 25/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Ωχ...πιασαμε τις κακιες τωρα...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Helenaki4

Qwerty____55

# 25 στις 25/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 610

Ο κατάλληλος άνθρωπος.

Gogo μου...Ο κατάλληλος άνθρωπος ...την κατάλληλη στιγμή ...!!!Μάντεψε ... ποιός...Panagioti...Το υποστηρίζω..!!!Μέχρι στιγμής εχεις κανει ...τους σωστούς χειρισμούς ... Συνέχισε...Q...
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

apolitiii

# 26 στις 25/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Αυτός ηταν πιο εκδηλωτικός γιατί ηξερε ότι στο τέλος δεν θα γίνει τιποτα απ' οτι σου ελεγε... μήπως ειχε 

κοπελα?? Σε παραμυθιαζε και εσυ τον πίστευες...επαιζε με τα συναισθήματα σου...και εσύ τον 

Ερωτευτηκες...δεν πειράζει εμπειρίες είναι όλα αυτά...το πάθημα γίνεται μάθημα... ή μπορεί να ήταν 

παντρεμένος και ήθελε επιβεβαίωση... 

Γι αυτό είμαι κατά των ιντερνετικών σχέσεων... εδώ μπροστά σου τον έχεις τον άλλον και προσπαθεις να 

καταλάβεις αν σου λέει αλήθεια ή δράκους...

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Gogo31
Διαδικτυακά γνωριστήκαμε.. όμως εγώ ήμουν αυτοί που ήταν επιφυλακτική.. αυτος από την αλλη πιο εκδηλωτικος.. μιλούσαμε κάθε μέρα όλη μέρα με βίντεο κλήση.. ήμασταν πολύ κοντά.. να φανταστείς σε κάποια φάση δεν μπορούσαμε να βρεθούμε μέσω ίντερνετ είχαν κολλήσει τα πάντα και τρελαθηκε..τότε ξεκινήσαμε και επικοινωνία μέσω τηλεφώνου.. και ξαφνικά ενώ όλα ήταν κανονισμένα να βρεθούμε εκανε πισω λέγοντας ότι πιστεύει ότι δεν θα βγάλει πουθενά.. και πιο πολύ θα πληγωθούμε παρα να είμαστε ευτυχισμένοι..

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Qwerty____55 και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 27 στις 26/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Γιατί Τζιμακομ είσαι τοσο κακούλης? 

Για μια κοπέλα διάβασες , και χυλοπίτιασες αλλα 3.500.000.000 κορίτσια .

Ένα μέρος σου γυρεύει να αγαπηθεί , αλλα όλο το υπόλοιπο μισεί και φοβάται . 

Δε φταίνε τα κορίτσια , το δικό σου Μάτριξ φταίει , με όλο το σεβασμό .

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από JIMTHEBLASTER1975
Πολύ πρόσφατα έπαθα κάτι τέτοιο αλλά με λιγότερο μελλοδραμα.Και οπως είπε και ένα άλλο μέλος εδώ,ας την πάθετε και εσείς οι κοπέλες για να δειτε πως είναι...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

JIMTHEBLASTER1975

# 28 στις 26/8/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Γιατί όπως είπα είναι πολύ πρόσφατο,αν και η απόσταση στη  δικιά μου περίπτωση ήταν πραγματικά μικρή,αλλά όσο να ναι ετσουξε γιατί το είχα σιγουρο και εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο. Απο κει και περα ναι ειπα την κακια μου,γιατι εσεις επιλεγετε ενω εμεις επιλεγομαστε.Ε ας γινει και μια φορα το αντιθετο...Συγνωμη αν εθιξα καποιες  αλλα αν εισαι πικραμενος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Helenaki4

Γιατί Τζιμακομ είσαι τοσο κακούλης? 

Για μια κοπέλα διάβασες , και χυλοπίτιασες αλλα 3.500.000.000 κορίτσια .

Ένα μέρος σου γυρεύει να αγαπηθεί , αλλα όλο το υπόλοιπο μισεί και φοβάται . 

Δε φταίνε τα κορίτσια , το δικό σου Μάτριξ φταίει , με όλο το σεβασμό .

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Qwerty____55

panagiotismp90

# 29 στις 26/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Κατι αλλο θα εφταιγε τζιμπλαστερ, δεν νομιζω οτι αν ερχοταν ο τζονυ ντεπ θα του λεγε ξερεις δεν μπορω την αποσταση ή αν ησουν παμπλουτος.

Helenaki4

# 30 στις 26/8/2021
author

Τζιμ 

Τον καλύτερο εαυτό σου να τον δίνεις, χωρίς να φοβάσαι το κακό σενάριο . Ακόμα κι αν τσουξει στο τέλος , μέσα σου είσαι πλούσιος και ο πλούτος δε στερεύει . Είσαι εσυ .

Σε παρακαλώ θερμά , βγάλε από το μυαλό σου τους κανόνες των φύλων. Δεν ειναι σκακιέρα. Όσο κοιτάς εκεί , χάνεις την εσωτερική σου καθοδήγηση . Μονο εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις και ποτε . Μην την παύεις αυτή τη φωνή. Στην πραγματικότητα εσυ επιλέγεις ποια σου κάνει το κλικ .

Τα κορίτσια τα αγαπάς. Είσαι φτιαγμένος να αγαπάς κορίτσια . Και τα κορίτσια ειναι φτιαγμένα να αγαπούν εσένα . 

Άσε αυτήν την αγάπη να σε ποτίσει . Και θα δεις οτι είμαστε όλοι άνθρωποι after all 

(Ήμουν εκεί κάποτε, κι είχε στραβώσει ο γυαλος).

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από JIMTHEBLASTER1975

Γιατί όπως είπα είναι πολύ πρόσφατο,αν και η απόσταση στη  δικιά μου περίπτωση ήταν πραγματικά μικρή,αλλά όσο να ναι ετσουξε γιατί το είχα σιγουρο και εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο. Απο κει και περα ναι ειπα την κακια μου,γιατι εσεις επιλεγετε ενω εμεις επιλεγομαστε.Ε ας γινει και μια φορα το αντιθετο...Συγνωμη αν εθιξα καποιες  αλλα αν εισαι πικραμενος...

Αρέσει στα μέλη Silektis, Heptamer και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 31 στις 26/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Οχι  βρε παναγιωτημπ ,,,καλο παιδι ο τζοννυ αλλα και λιγακι σαλεμενο το καημενο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από panagiotismp90

Κατι αλλο θα εφταιγε τζιμπλαστερ, δεν νομιζω οτι αν ερχοταν ο τζονυ ντεπ θα του λεγε ξερεις δεν μπορω την αποσταση ή αν ησουν παμπλουτος.

Αρέσει στο μέλος giorgos170

panagiotismp90

# 32 στις 26/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

πολυ μπουσκαλια πρεπει να χεις διαβασει εσυ ελενακι, σουρτουκω!

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Helenaki4

# 33 στις 26/8/2021
author

Καλό μπρε τζιεριμ , το Μπουσκαλια εδώ οι γραμματιζουμενες τονε διαβάζανε , εμείς στην Πόλη σουρτουκεύαμε στα σοκάκια με τ αγόρια , κι αν μας δίνανε φιλι , σα να καθαρίζαμε κρομμυδια κλαίγαμε 

(Έλα Παναγιώτη , μέσα στην Αγάπη αναπνέουμε , άσε το Μπουσκαλια στην ησυχία του ).

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από panagiotismp90

πολυ μπουσκαλια πρεπει να χεις διαβασει εσυ ελενακι, σουρτουκω!

JIMTHEBLASTER1975

# 34 στις 26/8/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Θα επιμεινω στο θεμα της επιλογης και την διαφορα των 2 φύλων σε αυτο.Ομως καλο θα ειναι να μην ανοιξουμε συζητηση για το δικο μου θεμα σε νημα αλλου θεματοθετη.Αν ηθελα θα ανοιγα δικο μου νημα  ξεχωριστα,αλλα εκρινα οτι δεν αξιζει τον κοπο για κατι το οποιο εχει τελειωσει,και να κανω νεκρολογιες χωρις λογο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Helenaki4

Τζιμ 

Τον καλύτερο εαυτό σου να τον δίνεις, χωρίς να φοβάσαι το κακό σενάριο . Ακόμα κι αν τσουξει στο τέλος , μέσα σου είσαι πλούσιος και ο πλούτος δε στερεύει . Είσαι εσυ .

Σε παρακαλώ θερμά , βγάλε από το μυαλό σου τους κανόνες των φύλων. Δεν ειναι σκακιέρα. Όσο κοιτάς εκεί , χάνεις την εσωτερική σου καθοδήγηση . Μονο εσυ ξερεις τι πρεπει να κανεις και ποτε . Μην την παύεις αυτή τη φωνή. Στην πραγματικότητα εσυ επιλέγεις ποια σου κάνει το κλικ .

Τα κορίτσια τα αγαπάς. Είσαι φτιαγμένος να αγαπάς κορίτσια . Και τα κορίτσια ειναι φτιαγμένα να αγαπούν εσένα . 

Άσε αυτήν την αγάπη να σε ποτίσει . Και θα δεις οτι είμαστε όλοι άνθρωποι after all 

(Ήμουν εκεί κάποτε, κι είχε στραβώσει ο γυαλος).

Qwerty____55

# 35 στις 27/8/2021
author
Αγαπητέ Jim...Είπες την μαγική φράση ...ποια ???Εσείς επιλέγετε ενω εμεις επιλεγομαστε ...Και το Helenaki μας ... Συμφωνεί μαζι σου ...στο σχολιο #30..Τι λεει ???Τον καλύτερο εαυτό σου να τον δίνεις, χωρίς να φοβάσαι το κακό σενάριο ...Εσυ Jim ...δωσε τον καλυτερο εαυτο σου...και μην φοβάσαι το κακο σενάριο ...!!! Ποιο ειναι το κακο σενάριο ???...Εεεε...μην περιμένεις να σου πουμε οτι ...το κακο σενάριο ,,, ειναι η ... απόρριψη...!!!.. Σου το είπε... κομψά ...!!!.. Επίσης ...Jim ...Θα εισαι πλουσιος ..!!! και μην λάβεις υπόψη ...την απόρριψη.. !!! ...Ακόμα κι αν τσουξει στο τέλος , μέσα σου είσαι πλούσιος και ο πλούτος δε στερεύει . Είσαι εσυ ... Στην πραγματικότητα εσυ επιλέγεις ποια σου κάνει το κλικ ...Ναι Jim...Εσυ επιλέγεις ...ποια σου κανει ...το κλικ...Ομως αν δεν ...σε ... επιλέξει... και σε ... απορρίψει ... Τότε Jim ... Ναι ...Ναι ...Ναι ... Είναι η μαγική φράση ...που είπες ...Εσεις επιλέγετε , ενω εμεις επιλεγομαστε...και δεν την κατάλαβε ...το Helenaki ...!!!Οπότε.. Jim ... Αφού εχει ολοκληρωθεί ...η φάση της επιλογής...!!!..Να θυμασαι οτι ... Αφού επελεγεις ...πρεπει ..να αγαπας τα κοριτσια ...Κοτζαμ ... Επιλογή ,...σου εγινε.. !!! Τι νομίζεις.. ??? Αγάπησε μας πρωτα ...και μετα .. θα σε αγαπήσουμε και εμεις... !!!...Αν σε αγαπήσουμε . !!!...Τα κορίτσια τα αγαπάς. Είσαι φτιαγμένος να αγαπάς κορίτσια . Και τα κορίτσια ειναι φτιαγμένα να αγαπούν εσένα ...Άσε αυτήν την αγάπη να σε ποτίσει . Και θα δεις οτι είμαστε όλοι άνθρωποι ...Jim... Άσε αυτην την αγαπη να σε ποτίσει...Οχι να...μας ποτίσει .. . !!!Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στα μέλη JIMTHEBLASTER1975, Enikos

Qwerty____55

# 36 στις 27/8/2021
author
Θα κανω μια ερώτηση...Με ποιον τροπο οι γυναίκες φλερτάρουν εναν αντρα ...???Ναι μεν,, οι αντρες πρεπει να ειναι οι κυνηγοί ... !!!..Ομως και οι γυναικες ...θα πρεπει να δείχνουν ,, οτι αποδεχονται αυτον τον ... κυνηγό ...Ακόμα και αν υποθέσω ...οτι δεν ειναι η ωρα του κυνηγού να βγει για κυνήγι ...η , ισως να μην έχει δει την ... ελαφίνα !!!...Με ποιους τρόπους ,,, η γυναικα θα τον ... προσεγγίσει... ???Κάποια αγαπημένη , ψυχη , καποτε εγραψε ... Δεν κυνηγάμε τους αντρες ... Ποτέ...!!! Σωστο ??? η Λάθος ???
Αρέσει στο μέλος JIMTHEBLASTER1975

Enikos

# 37 στις 27/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Βρε κυνηγανε!...Και δειχνουν το ενδιαφερον τους μια χαρα!...

Φυσικα ομως...οταν δουνε οτι το "θηραμα" παιρνει φτιαξιμο...

Φτιαξιμο = σηκω κατω, κατσε πανω...

Να...θα στο πει και ο Τζοτζος, ως πιο σαφης στις περιγραφες αθρωπας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Qwerty___55
Θα κανω μια ερώτηση...Με ποιον τροπο οι γυναίκες φλερτάρουν εναν αντρα ...???Ναι μεν,, οι αντρες πρεπει να ειναι οι κυνηγοί ... !!!..Ομως και οι γυναικες ...θα πρεπει να δείχνουν ,, οτι αποδεχονται αυτον τον ... κυνηγό ...Ακόμα και αν υποθέσω ...οτι δεν ειναι η ωρα του κυνηγού να βγει για κυνήγι ...η , ισως να μην έχει δει την ... ελαφίνα !!!...Με ποιους τρόπους ,,, η γυναικα θα τον ... προσεγγίσει... ???Κάποια αγαπημένη , ψυχη , καποτε εγραψε ... Δεν κυνηγάμε τους αντρες ... Ποτέ...!!! Σωστο ??? η Λάθος ???

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Qwerty____55

# 38 στις 27/8/2021
author
Διαβασα κάπου , καποτε το εξης :::...Ήμουν εκεί κάποτε, κι είχε στραβώσει ο γυαλος)...Εξυσα για λιγο ...το κεφαλι μου ,, αναρωτηθηκα ,, σκεφτηκα ,, και ειπα...Τι ειπα ??? Απορία Εεεε ??? Ναι ...!!!Ο γιαλός ηταν στραβος ..., η , στραβά αρμενιζες .. ???Με εκτίμηση...Q...

Qwerty____55

# 39 στις 27/8/2021
author
Enike..eee... Άντε να συμφωνησω μαζι σου...οτι κυνηγανε...οκ...ΌΜΩΣ ...Τους τρόπους που κυνηγανε ...θελω να μας πουν .. !!!Τους τροπους...!!! Enike...Δηλαδή ...Την μεθοδολογία προσέγγισης ...!!!... ,1 . 2 . 3 ..κλπ.Enike... Τους Τρόπους...ο ( ...Q... ) ..Τους γνωρίζει ...πολυ καλα ..!!!...Η ομολογία , η τοποθέτηση , η αποψη , πρεπει να ακουστεί ...!!!Ο τολμων νικά ...Η τολμούσα ...ας κανει ..την αρχή...Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στο μέλος Enikos

JIMTHEBLASTER1975

# 40 στις 27/8/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Δεν κυνηγαμε τους αντρες ποτε...Τα γνωστα ηλιθια στερεοτυπα.Ασε να μη μιλησω και γινω παλι κακος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Qwerty___55

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε