Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Έρωτας χωρίς ανταπόκριση

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Enikos

# 41 στις 27/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.768
'Aρεσαν+: 0%

Οκ τοτε...ας περιμενωμε...

(να εχωμε γεματο το ψυγειο και τα ντουλαπια, ομως...)...

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Qwerty___55
Enike..eee... Άντε να συμφωνησω μαζι σου...οτι κυνηγανε...οκ...ΌΜΩΣ ...Τους τρόπους που κυνηγανε ...θελω να μας πουν .. !!!Τους τροπους...!!! Enike...Δηλαδή ...Την μεθοδολογία προσέγγισης ...!!!... ,1 . 2 . 3 ..κλπ.Enike... Τους Τρόπους...ο ( ...Q... ) ..Τους γνωρίζει ...πολυ καλα ..!!!...Η ομολογία , η τοποθέτηση , η αποψη , πρεπει να ακουστεί ...!!!Ο τολμων νικά ...Η τολμούσα ...ας κανει ..την αρχή...Με εκτίμηση ...Q...

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Qwerty____55

# 42 στις 27/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 615

Μην βιάζεσαι...Enike...Το καλό πράγμα... αργεί...να γινει...!!!

Τώρα συνεδριάζουν ...θα  κρατηθούν   και πρακτικά...θα ακολουθήσει  δακτηλογραφηση...το κείμενο πρέπει να πρωτοκολληθει...κιολας .. 

Τι νομισες ???

Ας περιμένουμε...!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Enikos

Οκ τοτε...ας περιμενωμε...

(να εχωμε γεματο το ψυγειο και τα ντουλαπια, ομως...)...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 43 στις 27/8/2021
author
Ξεροσταλιασα να περιμένω ...Q...Jim...Enike...Panagioti ... Giorgos...Broken guy...Heptamer...και εσεις οι αλλοι...!!!..Μην βιάζεστε...Το καλο πράγμα ,, αργεί να γίνει ... !!!Τι ειπες Enike ??? Δεν ακουσα ... Διαβάζουν τα... εγχειρίδια ???Ποια εγχειρίδια ...???...Πως θα προσεγγίσουν ..εναν αντρα.. ???Πως θα φλερτάρουν εναν αντρα .. ???Δεν το πιστεύω...!!! Enike ... Για πόσες ημερες εχεις παρει... προμήθειες.. ???
Αρέσει στα μέλη Enikos, JIMTHEBLASTER1975 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 44 στις 27/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εγω πηρα ξηρα τροφη για κανα χρονο, επισης γεμισα το ψυγειο και τον καταψυκτη, για μεχρι του Σταυρού, του χρονου...

Απο κει και μετα, πρεπει να ξαναβγω να φουλαρω...

Στα ζορια, παραγγελνω και ντελιβερι, τι να καμω?...

Θα ειναι λιγο...μεγαλη η αναμονη φιλε Κιου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Qwerty___55
Ξεροσταλιασα να περιμένω ...Q...Jim...Enike...Panagioti ... Giorgos...Broken guy...Heptamer...και εσεις οι αλλοι...!!!..Μην βιάζεστε...Το καλο πράγμα ,, αργεί να γίνει ... !!!Τι ειπες Enike ??? Δεν ακουσα ... Διαβάζουν τα... εγχειρίδια ???Ποια εγχειρίδια ...???...Πως θα προσεγγίσουν ..εναν αντρα.. ???Πως θα φλερτάρουν εναν αντρα .. ???Δεν το πιστεύω...!!! Enike ... Για πόσες ημερες εχεις παρει... προμήθειες.. ???

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Helenaki4

# 45 στις 27/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.887

Ο κύριος Κιου συσπειρώνει τους άνδρας ως άλλος ...Λυσίστρατος .

Τύφλα να χει ο Αριστοφανης. 

Στα δικα μου μάτια είστε μπερδεμένος κύριε Κιου.

Από φλερτ ξεκινήσαμε . Ένα αγορι , ένα κορίτσι .

Κι εσείς βλέπετε δυο στρατόπεδα στη μάχη.

(Ποιά θα φορέσει παραλλαγή καλοκαιριάτικο ? )

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Qwerty____55

# 46 στις 27/8/2021
author
Enike...Τι λες τωρα !!! Του χρόνου ...του Σταυρού.. ??? Στις 14 του Σεπτέμβρη... ???.. Αποκλείεται ...Πιστευω στο ...Helenaki... Έχει διαβάσει τόσα βιβλία... !!!.. Έχει βαλει το ... σκαμνί , και ψάχνει στα ράφια , τα ψηλα , στην βιβλιοθηκη ...!!! Επισης στην Kristina ... Έχει εμπειρία ...στην επικοινωνια με τους ανθρωπους ...ακομα και απο όλους μας ..εδω ... σίγουρα θα εχει αποψη... Να υπολογίζω στην .. Apolitiii. ??? Εξαλλου εχει ζησει ...στην εποχή ...του Πάγκαλου...οπως και εγω...!!! Κατι θα εχει να μας πει ...για το ποιους τρόπους εχει μια γυναικα .. προκειμένου να φλερτάρει τους αντρες ...!!!...Ομως...πιστευω στο...Maraki...και μην με ρωτήσετε γιατι... Είναι το μυστικό μου...Ίσως να ρωτησω και ...την... Gogo... Έχει τσαγανο... !!! και μπράβο της !!!Ας περιμενω ακομα... Ομως ως ποτε ???Η Δευτέρα παρουσία ...ειναι κοντα ...???...Εεεε...και στο φινάλε...αν δεν μας το πουν εκείνες...Θα σας το πω εγω... !!!Και..,.ξερω ...ξερω τι λέω ...οτι... Όλες θα συμφωνήσουν με την ... άποψη ...του ...Q...
Αρέσει στα μέλη Enikos, apolitiii

Qwerty____55

# 47 στις 27/8/2021
author
Καλησπέρα ...στο αγαπημενο μας...Helenaki... Έχω την εντυπωση οτι πήρες λαθος βιβλιο απο την... βιβλιοθήκη ...!!!... Λυσιστράτη... Αριστοφάνης... Πελοποννησιακός πόλεμος ...411 π.χ...κλπ...Ναι , Helenaki μου ... από φλερτ ξεκινήσαμε ...ενα αγορι κι ένα κοριτσι...κλπ...Αν δεν γνωριζεις με ποιον τροπο μια γυναικα...μπορει να φλερτάρει εναν αντρα ...νσ τον προσεγγίσει ... Τότε πεσ μας...Δεν γνωριζω.. !!!... Μιλάς για ... συσπείρωση ... Ομως σε πληροφορω οτι οι περισσότεροι αντρες...Δεν θα ζησουν .. Ποτέ , μα Ποτέ. το ομορφο αυτό συναίσθημα ...Ποιο. ???...Να τους φλερταρει μια γυναίκα ...!!!...Τους τρόπους του φλερτ προς τους αντρες , από εσας τις γυναίκες ...ηταν το ερώτημα και οχι η Λυσιστράτη.. !!!..Αν θέλετε να κατακτήσετε τους αντρες ... βρείτε τρόπους ...για να τους κερδίσετε ...!!!Μπορείτε ???
Αρέσει στα μέλη Enikos, JIMTHEBLASTER1975

Kristina_

# 48 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Μια μερα ελειψα βρε κιου και σε αφησαν με αποριες!!!

Εννοεις εχω εμπειρια με τους ανθρωπους στην επικοινωνια εδω ε? Ναι στειλε συ καμια «καλησπερα» και θα σε περιποιηθω καταλληλως 

Ποια ειναι η απορια? Πως φλερταρουμε? Τι εννοεις φλερταρουμε? Ετσι για πλακα? Η εννοεις στα σοβαρα πως φλερταρουμε οταν μας αρεσει καποιος για σχεση κλπ? Τι να σου πω η εμπειρια μου λεει οτι οταν καποιος μου αρεσει ετσι (σπανια), το πραγμα ειναι ξεκαθαρο και το αντιλαμβανομαστε και οι δυο αμεσως, οποτε κυλαει σαν νερακι ,,, αν στην πορεια μου πει/δω κατι που θα με ξενερωσει ,,,ε απλα τοτε σταματα και η γνωριμια και ισως εκεινος μενει με τις,,,αποριες του 

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Qwerty___55
Enike...Τι λες τωρα !!! Του χρόνου ...του Σταυρού.. ??? Στις 14 του Σεπτέμβρη... ???.. Αποκλείεται ...Πιστευω στο ...Helenaki... Έχει διαβάσει τόσα βιβλία... !!!.. Έχει βαλει το ... σκαμνί , και ψάχνει στα ράφια , τα ψηλα , στην βιβλιοθηκη ...!!! Επισης στην Kristina ... Έχει εμπειρία ...στην επικοινωνια με τους ανθρωπους ...ακομα και απο όλους μας ..εδω ... σίγουρα θα εχει αποψη... Να υπολογίζω στην .. Apolitiii. ??? Εξαλλου εχει ζησει ...στην εποχή ...του Πάγκαλου...οπως και εγω...!!! Κατι θα εχει να μας πει ...για το ποιους τρόπους εχει μια γυναικα .. προκειμένου να φλερτάρει τους αντρες ...!!!...Ομως...πιστευω στο...Maraki...και μην με ρωτήσετε γιατι... Είναι το μυστικό μου...Ίσως να ρωτησω και ...την... Gogo... Έχει τσαγανο... !!! και μπράβο της !!!Ας περιμενω ακομα... Ομως ως ποτε ???Η Δευτέρα παρουσία ...ειναι κοντα ...???...Εεεε...και στο φινάλε...αν δεν μας το πουν εκείνες...Θα σας το πω εγω... !!!Και..,.ξερω ...ξερω τι λέω ...οτι... Όλες θα συμφωνήσουν με την ... άποψη ...του ...Q...

Qwerty____55

# 49 στις 28/8/2021
author
Καλή σου μερα Kristina ... Όντως , με άφησαν με αποριες... !!!... Ευτυχώς που επεστρεψες ...για να καλύψεις και τις ..υπολοιπες ...!!!..κατι που δεν μπορεσε να κανει ...το Helenaki... !!! Μια μερα ελειψα βρε κιου και σε αφησαν με αποριες!!!Εννοεις εχω εμπειρια με τους ανθρωπους στην επικοινωνια εδω ε? Ναι Kristina ... Ένα επικοινωνιακό ατομο σαν και εσενα ... Σίγουρα θα γνωριζει ...πως ...μια γυναίκα ... προσεγγίζει ...εναν αντρα ...πως τον φλερτάρει...δλδ ...Με ποιους τρόπους το κανει αυτό ... Εκτός και αν η ...επικοινωνιακη Kristina ...δεν μπορει...αλλα και δεν διαθέτει ...τετοια γνώση.. !!!Ναι στειλε συ καμια «καλησπερα» και θα σε περιποιηθω καταλληλως .Μου αρεσει... η περιποίηση... !!!..ποσο μαλλον δε ... από την αγαπημένη μας την...Kristina... Σχετικά με την... << καλησπερα >>... Κάτι θελεις να πεις...αλλα δεν το λες... !!!Ποια ειναι η απορια? Πως φλερταρουμε? Τι εννοεις φλερταρουμε? Ναι...Kristina μου ...Αν ...μεσα απο το ερωτημα που εχω βαλει στα προηγούμενα μηνύματα μου ...δεν καταλαβες...και εχεις ακομα αποριες...Με προδιαθετεις ...να σκεφτω ... ότι δεν θα παρω ... απαντηση...!!!..Ετσι για πλακα? Η εννοεις στα σοβαρα πως φλερταρουμε οταν μας αρεσει καποιος για σχεση κλπ? ..Kristina...Ενδιαφέρον αυτο που λες.. !! !!!...Με ποιον τροπο... φλερτάρεις εσυ .. στα σοβαρά...αλλα και με ποιον τρόπο... φλερτάρεις ...για πλάκα.. ???...Kristina μου...Αναγαγεις το θεμα του ...φλερτ...και αναρωτιεσαι ακομα...αν εσυ...κανεις φλερτ ...ετσι για πλάκα ???..η , στα σοβαρά.. ???.. Μέχρι στιγμής...Η επικοινωνιακή... Kristina...υπεκφευγει ???...η ιδέα μου ειναι.. ???Τι να σου πω η εμπειρια μου λεει οτι οταν καποιος μου αρεσει ετσι (σπανια), το πραγμα ειναι ξεκαθαρο και το αντιλαμβανομαστε και οι δυο αμεσως, οποτε κυλαει σαν νερακι ,,, Kristina μου...Δεν σε ρωτησα ..τι αντιλαμβανοσαστε και οι δυο...!!! .. Αλλά ...με ποιον τροπο φλερτάρεις αυτόν τον αντρα ... !!!.. Πεσ μας για τους τροπους στο φλερτ ...!!!..Όποτε ...η εμπειρία σου ...δεν είναι ... εμπειρία...αλλα ... ασχετοσυνη...!!! Πάμε παρακάτω...αν στην πορεια μου πει/δω κατι που θα με ξενερωσει ,,,ε απλα τοτε σταματα και η γνωριμια και ισως εκεινος μενει με τις,,,αποριες του ..Kristina μου...Για ποια <<πορεια >> μιλας.. ???..Δεν μπόρεσες να φλερτάρεις ...Δεν ξερεις πως να το κανεις αυτο...Και..και...και...Δεν ... σταματά !!!.. καμιά γνωριμία... Διότι Ποτέ δεν άρχισε... !!!Σε ευχαριστούμε πολυ... Ήσουν ιδιαίτερα ... κατατοπιστική ...Ας ακούσουμε και...την επόμενη...!!!Αν υπάρξει.. !!!Φιλικά...Q...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 50 στις 28/8/2021
author
Καλημέρα Apolitiii...Καλοσοριζω και εσενα...στην συζητηση που...Θα κανουμε... !!!.και μην μου το αρνηθείς... !!!Φλερτ... τρόποι φλερτ... έρωτες με ανταπόκριση ...,η , χωρις ανταπόκριση... Apolitiii...θα σε ευχαριστήσω για το...like...και σε ενημερώνω οτι... Όλα τα αγόρια της παρεας ... περιμένουν να ακούσουν...τις αποψεις σας... Ενώ τα κορίτσια ... εδω...περιμένουν να μάθουν ... Από την δικη σου εμπειρία ..!!! ...και ...θα ειμαι... περήφανος για σενα... !!!...Μην με απογοητεύσεις... Βάλε τα δυνατά σου...
Αρέσει στο μέλος apolitiii

Enikos

# 51 στις 28/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Απο Τζατζικισταν, Αγια Βαρβαρα?...

Ατ λιστ Δροσια επρεπε...

Οι κινησεις απο μερους σου για να κυλησει το νερακι λεμε!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Kristina_

Μια μερα ελειψα βρε κιου και σε αφησαν με αποριες!!!

Εννοεις εχω εμπειρια με τους ανθρωπους στην επικοινωνια εδω ε? Ναι στειλε συ καμια «καλησπερα» και θα σε περιποιηθω καταλληλως 

Ποια ειναι η απορια? Πως φλερταρουμε? Τι εννοεις φλερταρουμε? Ετσι για πλακα? Η εννοεις στα σοβαρα πως φλερταρουμε οταν μας αρεσει καποιος για σχεση κλπ? Τι να σου πω η εμπειρια μου λεει οτι οταν καποιος μου αρεσει ετσι (σπανια), το πραγμα ειναι ξεκαθαρο και το αντιλαμβανομαστε και οι δυο αμεσως, οποτε κυλαει σαν νερακι ,,, αν στην πορεια μου πει/δω κατι που θα με ξενερωσει ,,,ε απλα τοτε σταματα και η γνωριμια και ισως εκεινος μενει με τις,,,αποριες του 

Αρέσει στο μέλος la-mer

Enikos

# 52 στις 28/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η Κριστινα ξερει τις τεχνικες για να τους διωχνει, το πριν δεν την απασχολει...αφου ξερει οτι σημασια εχει το διωξιμο...

Κάνεις δεν κάνεις...ε, δεν κάνεις μου λεει το ινστραξιον...

Χρειαζεται δουλεια να το πετυχεις αυτο, μην το γελαμε!!!...

Γιεπ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Qwerty___55
Καλή σου μερα Kristina ... Όντως , με άφησαν με αποριες... !!!... Ευτυχώς που επεστρεψες ...για να καλύψεις και τις ..υπολοιπες ...!!!..κατι που δεν μπορεσε να κανει ...το Helenaki... !!! Μια μερα ελειψα βρε κιου και σε αφησαν με αποριες!!!Εννοεις εχω εμπειρια με τους ανθρωπους στην επικοινωνια εδω ε? Ναι Kristina ... Ένα επικοινωνιακό ατομο σαν και εσενα ... Σίγουρα θα γνωριζει ...πως ...μια γυναίκα ... προσεγγίζει ...εναν αντρα ...πως τον φλερτάρει...δλδ ...Με ποιους τρόπους το κανει αυτό ... Εκτός και αν η ...επικοινωνιακη Kristina ...δεν μπορει...αλλα και δεν διαθέτει ...τετοια γνώση.. !!!Ναι στειλε συ καμια «καλησπερα» και θα σε περιποιηθω καταλληλως .Μου αρεσει... η περιποίηση... !!!..ποσο μαλλον δε ... από την αγαπημένη μας την...Kristina... Σχετικά με την... << καλησπερα >>... Κάτι θελεις να πεις...αλλα δεν το λες... !!!Ποια ειναι η απορια? Πως φλερταρουμε? Τι εννοεις φλερταρουμε? Ναι...Kristina μου ...Αν ...μεσα απο το ερωτημα που εχω βαλει στα προηγούμενα μηνύματα μου ...δεν καταλαβες...και εχεις ακομα αποριες...Με προδιαθετεις ...να σκεφτω ... ότι δεν θα παρω ... απαντηση...!!!..Ετσι για πλακα? Η εννοεις στα σοβαρα πως φλερταρουμε οταν μας αρεσει καποιος για σχεση κλπ? ..Kristina...Ενδιαφέρον αυτο που λες.. !! !!!...Με ποιον τροπο... φλερτάρεις εσυ .. στα σοβαρά...αλλα και με ποιον τρόπο... φλερτάρεις ...για πλάκα.. ???...Kristina μου...Αναγαγεις το θεμα του ...φλερτ...και αναρωτιεσαι ακομα...αν εσυ...κανεις φλερτ ...ετσι για πλάκα ???..η , στα σοβαρά.. ???.. Μέχρι στιγμής...Η επικοινωνιακή... Kristina...υπεκφευγει ???...η ιδέα μου ειναι.. ???Τι να σου πω η εμπειρια μου λεει οτι οταν καποιος μου αρεσει ετσι (σπανια), το πραγμα ειναι ξεκαθαρο και το αντιλαμβανομαστε και οι δυο αμεσως, οποτε κυλαει σαν νερακι ,,, Kristina μου...Δεν σε ρωτησα ..τι αντιλαμβανοσαστε και οι δυο...!!! .. Αλλά ...με ποιον τροπο φλερτάρεις αυτόν τον αντρα ... !!!.. Πεσ μας για τους τροπους στο φλερτ ...!!!..Όποτε ...η εμπειρία σου ...δεν είναι ... εμπειρία...αλλα ... ασχετοσυνη...!!! Πάμε παρακάτω...αν στην πορεια μου πει/δω κατι που θα με ξενερωσει ,,,ε απλα τοτε σταματα και η γνωριμια και ισως εκεινος μενει με τις,,,αποριες του ..Kristina μου...Για ποια <<πορεια >> μιλας.. ???..Δεν μπόρεσες να φλερτάρεις ...Δεν ξερεις πως να το κανεις αυτο...Και..και...και...Δεν ... σταματά !!!.. καμιά γνωριμία... Διότι Ποτέ δεν άρχισε... !!!Σε ευχαριστούμε πολυ... Ήσουν ιδιαίτερα ... κατατοπιστική ...Ας ακούσουμε και...την επόμενη...!!!Αν υπάρξει.. !!!Φιλικά...Q...

Αρέσει στο μέλος Kristina_

apolitiii

# 53 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 854

Καλημέρα

Για να πάρει τις αλοκάσιες... μετακόμισε λέμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από Enikos

Ατ λιστ Δροσια επρεπε...

Αρέσει στα μέλη Kristina_, Enikos

apolitiii

# 54 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 854

Ήρθα στο κάλεσμα του Q...

Φόρεσα στολή παραλλαγής...θ'απαντησω γρήγορα γιατί σκάω στη ζέστη...

Οι γυναίκες και φλερτάρουν και επιλέγουν τους άντρες... αρκεί οι άντρες να μπορούν να αντιληφθούν το 

φλερτ των γυναικών...

Δεν θα σας αποκαλύψω πώς φλερτάρουν οι γυναικες...

Μιλαω για εξω απο το διαδίκτυο...εδω μέσα δεν έχω εμπειρία...

Ουφφ παω να βγαλω την στολή παραλλαγής... έσκασα...

ΥΓ...βρε αγορίνα...δεν ειμαι από την εποχή του Πάγκαλου...αν ήμουν θα ειχα δεί τα παντζάρια ανάποδα...

ούτε εσυ είσαι... δουλεύω ακομα λέμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Qwerty___55
Καλημέρα Apolitiii...Καλοσοριζω και εσενα...στην συζητηση που...Θα κανουμε... !!!.και μην μου το αρνηθείς... !!!Φλερτ... τρόποι φλερτ... έρωτες με ανταπόκριση ...,η , χωρις ανταπόκριση... Apolitiii...θα σε ευχαριστήσω για το...like...και σε ενημερώνω οτι... Όλα τα αγόρια της παρεας ... περιμένουν να ακούσουν...τις αποψεις σας... Ενώ τα κορίτσια ... εδω...περιμένουν να μάθουν ... Από την δικη σου εμπειρία ..!!! ...και ...θα ειμαι... περήφανος για σενα... !!!...Μην με απογοητεύσεις... Βάλε τα δυνατά σου...

Qwerty____55

# 55 στις 28/8/2021
author

Enike...Σε παρακαλω ... Δείξε ανωτερότητα... !!!

Κανε Υπομονή...και θα ερθουν ολες οι απαντησεις...

Το ασχημο παντως ειναι...οτι δεν υπαρχουν οδηγίες για το συγκεκριμένο θεμα...!!!

η ,, τοχουν ... η , δεν τοχουν ...!!!

Απο το... (...εχω , είχον , έξω , εσχεικα , εσχεικειν...)

Μάλλον το δευτερο...Ασε και θα δούμε...και θα μάθουμε και στο τέλος...ισως και να ...απογοητευτουμε... !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Enikos

Η Κριστινα ξερει τις τεχνικες για να τους διωχνει, το πριν δεν την απασχολει...αφου ξερει οτι σημασια εχει το διωξιμο...

Γιεπ...

Αρέσει στα μέλη Enikos, apolitiii

Qwerty____55

# 56 στις 28/8/2021
author
Καλώς την...!!!Γεια σου Apolitiii...Ήρθα στο κάλεσμα του Q...Φόρεσα στολή παραλλαγής...θ'απαντησω γρήγορα γιατί σκάω στη ζέστη...Στολή παραλλαγής ...???... και εσυ? ???..Και το Helenaki μας.. !!!.. Έρχεσαι δεύτερη... !!!Και μην απαντήσεις γρήγορα...Παρε τον...χρονο σου...!!!Οι γυναίκες και φλερτάρουν και επιλέγουν τους άντρες... αρκεί οι άντρες να μπορούν να αντιληφθούν το φλερτ των γυναικών...Apolitiii μου ,,, το ξερω οτι οι γυναίκες φλερτάρουν ... τους αντρες...Τον τρόπο θελω να μάθουμε...!!!Δεν θα σας αποκαλύψω πώς φλερτάρουν οι γυναικες...Γιατι Apolitiii μου ???Το εχετε ... μυστικό... ???Μιλαω για εξω απο το διαδίκτυο...εδω μέσα δεν έχω εμπειρία...Apolitiii μου...και ποιος σου μίλησε για ... φλερτ στο διαδίκτυο.. ???... Πες μας , την εμπειρία σου...για εξω απο εδω ...!!!Λοιπόν ...!!!.. Για πες ...Ουφφ παω να βγαλω την στολή παραλλαγής... έσκασα...Apolitiii μου... Τζάμπα και ...βερεσε... φόρεσες ...την στολή παραλλαγής ...!!!Μας διαφωτισες...και εσυ ...!!!... Όπως και οι προηγούμενες ...!!!Σε ευχαριστούμε...!!!..Ας δούμε ...τι θα μας πει ...και η επόμενη...ΥΓ...βρε αγορίνα...δεν ειμαι από την εποχή του Πάγκαλου...αν ήμουν θα ειχα δεί τα παντζάρια ανάποδα...ούτε εσυ είσαι...Ναι ... Apolitiii μου... Ούτε εγω ειμαι... Απλα...εκανα ...μια...καθ.υπερβολη ... αναφορά...στην ...εποχη του Πάγκαλου ...!!!Σου ευχομαι ...καλη δουλεια ...Φιλικά...Q...

Kristina_

# 57 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Αμα  βρε κιου ,,,δε μπορεις να κανεις παραθεση οκ!!! αλλαζε τουλαχιστον γραμμες!

Δεν ξερω τι καταλαβες! Εγω ειπα οτι φλερταρω (καμιααα φορα) στην πλακα,,,κουβεντα να γινεται,,,χωρις σκοπο,,,να περνα η ωρα,,,πως αλλιως να το πω? 

Αμα μου αρεσει καποιος στα σοβαρα ομως, δεν φλερταρω,,, αφου το ζητημα λυνεται με συνοπτικες διαδικασιες! Αμα μαρεσει το δειχνω αμεσα (ουτως η αλλως φαινεται) και η ιστορια παιρνει το δρομο της

Το ξεκαθαρισα τωρα???

Παράθεση:

Kristina_

# 58 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Αμαν  βρε κιου ,,,δε μπορεις να κανεις παραθεση οκ αλλαζε τουλαχιστον γραμμες!

Δεν ξερω τι καταλαβες! Εγω ειπα οτι φλερταρω (καμιααα φορα) στην πλακα,,,κουβεντα να γινεται,,,χωρις σκοπο,,,να περνα η ωρα

Αμα μου αρεσει καποιος στα σοβαρα ομως, δεν φλερταρω,,, αφου το ζητημα λυνεται με συνοπτικες διαδικασιες! Αμα μαρεσει το δειχνω αμεσα (ουτως η αλλως φαινεται) και η ιστορια παιρνει το δρομο της

Το ξεκαθαρισα τωρα???

Παράθεση:

Kristina_

# 59 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Αφου δεν ταξιδευω στη ζωη λογω κοβιντ,,,κανω και εγω ταξιδια στο προφιλ μου 

Αλλα θα πρεπει να γραψω στον σαπορτ να βαλει περισσοτερες χωρες στη λιστα

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από Enikos

Ατ λιστ Δροσια επρεπε...

Kristina_

# 60 στις 28/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Σωστος!!! Ποσο με ξερεις λεμε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Enikos

Γιεπ...

Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.