Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξερει τι θελει ή δεν θελει;

Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες Αρχική«3456789101112

Enikos

# 181 στις 12/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243
'Aρεσαν+: 0%

Τι τοθελες, τι τοθελες . . . . . . . .

Ξαναγεμισε το ουζι...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Kristina_

# 182 στις 12/9/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.452

Ακου τωρα απορια που μου δημιουργηθηκε

Ο τιτλος του θεματος ειναι:

Δεν ξερει τι θελει η (τι) δεν θελει?

Η

Δεν ξερει τι θελει η δεν (με)  θελει?
(Οχι εμενα,,,τη θεματοθετρια εεε )

)

Qwerty____55

# 183 στις 12/9/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 749

Jenny ... καλησπερα...

Δεν σε κοροϊδεύει κανενας...

Θα σου εξηγησω , για να το καταλάβεις ..

Είναι απλά τά πράγματα...

Έχεις την εντύπωση , ότι μονο εσύ κάνεις .. ψυχοθεραπεία  ???

Σε πληροφορω , πως οχι...

Ψυχοθεραπεία εσυ... Ψυχοθεραπεία και εμείς... !!!

Ο.. δικος σου ομως , δεν κανει ψυχοθεραπεία ...!!! Διότι ..

Εσύ στην ουσία , ..εισαι η .. θεραπευτική αγωγή του ..!!!

Jenny... Αυτη ακριβώς την χρονική περίοδο...ειναι ...πως να το πω... Είναι η καλύτερη , στιγμή σου...!!! γιατι  ...γραφεις ... γραφεις ... γραφεις ... αναλύεις... εξηγείς  σε όλους μας ...Τον μεγαλο έρωτα σου , για εκεινον ,, όπως καί ...την απόρριψη του .. σε σενα ...

Ομως να ξερεις , οτι θα στεναχωρηθεις...πολυ ... Όταν , ολοκληρώσουμε ..την δικη μας ψυχοθεραπεία ...!!! και αποχωρήσουμε...!!!

Τότε Jenny ...μου , Θα μεινεις μονη ...!!!  Ολομόναχη ...και δεν θα υπάρχει καποιος ,, που να του λες τον πόνο σου ..να του λες τον καημό σου ...!!!

Μακάρι , να μην βγω , αληθινός...!!!

Αυτό όμως , δεν θα αργήσει να γίνει

Η δικη μου .. ψυχοθεραπεία ... ολοκληρώθηκε ...!!!

Εύχομαι το ιδιο να συμβεί σε σενα ...και σε ολους οσους ,,, σου εκαναν παρέα...!!!

Φιλικά ... Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 179 από jenny_fare

Παιδια καποιοι με κοροιδευετε αλλα δε μπορω να το καταλαβω γτ το κανετε...

Ψεματα δεν λεω σε τπτ απο ολα αυτα αλλά δεν ειναι κ ευκολο να διαγραψεις απο το μυαλο σου ετσι απλα μια κατασταση αν δεν αποστασιοποιηθεις... οπως λεει κ η Jane πανω...
Γενικα δεν εχω κανει πολλες σχεσεις στη ζωη μου αλλα ηταν ολες σχεσεις...δεν μου εχει ξανατυχει αυτο κ δεν ξερω πως να το διαχειριστω. Εσας σας φαινεται αστειο αλλα εγω εχω παθει αγχος, στεναχωρια κ ολα αυτα τεσπα...Γιατι απλα δεν μου εχει ξανατυχει
Μου εχει τυχει να παει να ξεκινησει κατι αλλα να μη "βγαινει" απο τον 1ο μηνα ομως κ να μη προχωραει η κατασταση, μου εχει τυχει (προφανως) να χωρισω για διαφορους λογους οπως αποσταση ή βαρεθηκαμε ή τελειωσε η φαση αλλά να ειμαι με καποιον 7 μηνες κ να τραβολογιεται αυτο κ να νομιζω εγω οτι παει καλα να του το συζηταω κ να μου λεει ναι θελω να ειμαστε μαζι αλλα να μην ειμαστε στην ουσια δεν μου εχει ξανατυχειΓι αυτο κ τοσους μηνες (πλην τωρα) εδινα χρονο κ δεν ελεγα κατι γτ πιστευα οτι ελεγε (οτι ειναι πιεσμενος ο χρονος του, οτι θελει λιγο χρονο να δουμε πως θα παει κ να μη πεσουμε με τα μουτρα, οτι ετσι ειναι ο χαρακτηρας του κτλ κτλ) - δεν πιστευα ΜΕ ΤΠΤ οτι ελεγε ψεματα ή αδιαφορουσε κ οταν ειμασταν μαζι αγκαλιες κ ολα αυτα δεν μπορω να πιστεψω οτι καποιος μπορει να προσποιηθει!!!
Οποτε μην σας φαινεται περιεργο οτι δεν μπορω να ξεκολησω ευκολα... κ μη με κραζετε γτ τι νοημα εχει...Το οτι υπεραναλυω ειναι κ αυτο μια ψυχολογικη κατασταση δυσκολη που την δουλευω...
Δεν το κανω ουτε για να πεισω τον εαυτο μου οτι αξιζει, ουτε γτ δεν μπορω να δω την αληθεια ούτε για να σας βαλω να λογομαχειτε...απλα βρηκα ενα μεσο να εκφρασω τις σκεψεις μου και με βοηθατε (κατι σαν ψυχοθεραπεια που εγραψε πανω κ ο Qwerty) και ευχαριστω.
Προφανως οπως ολοι σς θα θελα μια σχεση με σεβασμο κ αλληλοεκτιμηση και να περναω καλα αλλά αυτή τη στιγμη δεν το εχω  (κ δεν ξερω αν θα το εχω ποτε) και ξερω πως τελειος δε ειναι κανεις προφανως... αλλα οκ κολλησα τωρα σε αυτη τη κατασταση κ προσπαθω να δω τι θα κανω...
Οι φιλοι μου ολοι μου λενε τα ιδια (επειδη δεν τον εχουν γνωρισει κιολας κ ολο μου λενε γτ δεν ερχεται ποτε κτλ ) αλλα επειδη με ξερουν και με αγαπανε ισως δεν ειναι αντικειμενικοι γι αυτο στραφηκα εδω...
Αυτο...

Αρέσει στα μέλη jenny_fare, seychelles

panagiotismp90

# 184 στις 13/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

Tζενη μου με τι ασχολειται το παιδι δν σε ρωτησα?

jenny_fare

# 185 στις 13/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 67

δουλευει με βαρδιες σε ενα εργοστασιο

τελειωσε τωρα δεν θα τον ξαναδω ποτε

οποτε ευχαριστω οσους με καταλαβαν κ για τις αποψεις σας αλλα και οσους με τρολαρατε γτ κ αυτο βοηθησε

καταλαβα ποσο χαη ειμαι που ασχολουμαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 184 από panagiotismp90

Tζενη μου με τι ασχολειται το παιδι δν σε ρωτησα?

Αρέσει στα μέλη seychelles, Enikos

Enikos

# 186 στις 13/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Χαζη δεν εισαι...ταλαιπωρημενη εισαι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 185 από jenny_fare

οποτε ευχαριστω οσους με καταλαβαν κ για τις αποψεις σας αλλα και οσους με τρολαρατε γτ κ αυτο βοηθησε

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.

jenny_fare

# 187 στις 13/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

απλα νιωθω υπερβολικα χαλια 

με χρησιμοποιησε τελειως, ολα ψεματα κ απο πανω τα ακουσα κιολας

νιωθω απλα οτι ειμαι στον πατο

κ δεν μπορω να καταλαβω γτ οι ανθρωποι δεν εξηγουνται κ σε ταλαιπωρουν μονο κ μονο για να ικανοποιησουν ουτε ξερω κ εγω τι εγωισμο,ανασφαλειες

ποτε δεν το εχω κανει...παντα ημουν ξεκαθαρη απο την αρχη ειτε ηθελα ειτε οχι,δεν "αφησα" κανεναν να με κυνηγησει ποτε ...δεν ξερω απλα νιωθω χαλια 

θα συνελθω πιστευω

σας ευχαριστω

Παράθεση:
Σχόλιο # 186 από Enikos

Χαζη δεν εισαι...ταλαιπωρημενη εισαι...

Αρέσει στα μέλη Enikos, seychelles

agrotis53

# 188 στις 14/9/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.537
Τελικά διάβασα 10 σελίδες άδικα μάλλον. ...λύθηκε το θέμα ;;

panagiotismp90

# 189 στις 14/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 185 από jenny_fare

ε πεστο ρε κοπελα μου, τωρα εξηγουντε ολα, θα χει πιασει φωτια το εργοστασιο! γιαυτο δεν μπορει!

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, seychelles

Alezandra

# 190 στις 14/9/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 829

Το θέμα καλέ μου κύριε,δεν γράφεται για να λυθεί εκείνο το ίδιο αλλά για να λυθεί η γλώσσα μας και να συνεισφέρουμε στην παρέα οποιου νοιώθει εκμεταλλευόμενος,παραπονεμένος και μόνος,καταλάβατε ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 188 από agrotis53

Αρέσει στα μέλη Briar789, TheRedKnight και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 191 στις 14/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η ρομποτικη της λαντζας...

Το αβγο, το αβγο!!!...

giorgos170

# 192 στις 14/9/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.674
... θα σε κρατήσουμε σ' αυτή την αφυδατωμένη κατάσταση .,

επειδή δεν το ξέρεις ό,τι  το  χρειάζεσαι ..:.,,

Helenaki4

# 193 στις 14/9/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.981

Αχχχ...όταν διαβάζω «με χρησιμοποίησε» , ανεβάζω στροφές , λυπήσου με κοπελια .

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ .

Είσαι ενήλικη και αυτοδιατίθεσαι. 

Αν δεν πάρεις την ευθύνη για οτι σου συνέβη , αν συνεχίσεις να σε βλέπεις ως θύμα του αλλου , έχουμε πολλά θέματα να διαβάσουμε ακόμα .

Είσαι η καλύτερη πελατεία των πάσης φύσεως καταχρηστικών , με αυτά τα μυαλά , ίσιο άντρα δε σταυρώνεις, για να τα πούμε χύμα .

Παράθεση:
Σχόλιο # 187 από jenny_fare

απλα νιωθω υπερβολικα χαλια 

με χρησιμοποιησε τελειως, ολα ψεματα κ απο πανω τα ακουσα κιολας

νιωθω απλα οτι ειμαι στον πατο

κ δεν μπορω να καταλαβω γτ οι ανθρωποι δεν εξηγουνται κ σε ταλαιπωρουν μονο κ μονο για να ικανοποιησουν ουτε ξερω κ εγω τι εγωισμο,ανασφαλειες

ποτε δεν το εχω κανει...παντα ημουν ξεκαθαρη απο την αρχη ειτε ηθελα ειτε οχι,δεν "αφησα" κανεναν να με κυνηγησει ποτε ...δεν ξερω απλα νιωθω χαλια 

θα συνελθω πιστευω

σας ευχαριστω

Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, agrotis53

giorgos170

# 194 στις 14/9/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.674

...,  :.,  άστω  έκεί.,,  δεν μας πειράζει καθόλου ...:.,,...,

Παράθεση:
Σχόλιο # 188 από agrotis53

Αρέσει στο μέλος agrotis53

agrotis53

# 195 στις 14/9/2021
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

ΌΧι. ...αλλα καλημέρα.: )

Παράθεση:
Σχόλιο # 190 από Alezandra

Το θέμα καλέ μου κύριε,δεν γράφεται για να λυθεί εκείνο το ίδιο αλλά για να λυθεί η γλώσσα μας και να συνεισφέρουμε στην παρέα οποιου νοιώθει εκμεταλλευόμενος,παραπονεμένος και μόνος,καταλάβατε ?

Αρέσει στο μέλος Kristina_

agrotis53

# 196 στις 14/9/2021
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

Το αφήνω.: )

Παράθεση:
Σχόλιο # 194 από giorgos170

...,  :.,  άστω  έκεί.,,  δεν μας πειράζει καθόλου ...:.,,...,

jenny_fare

# 197 στις 14/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Δεν με θεωρω "θυμα" - προφανως και φταιω ειδικα επειδη το τραβηξα μετα τους 3-4 μηνες αλλα και γιατι τον δικαιολογουσα σε οτι ελεγε κ εκανε...την παραμικρη προσπαθεια του την εβλεπα ως τρελο βημα...ΦΤΑΙΩ

Γιατι οκ στην αρχη παντα μπαινω με πιστη και δεν υποψιαζομαι αλλα μετα απο 4 μηνες επρεπε να χω φυγει και μαλιστα χωρις πολλες εξηγησεις. Γιατι ξερω πολύ καλά τι θέλω και δεν το έβλεπα να έρχεται.

Αλλα το οτι εκμεταλλεύτηκε ο συγκεκριμένος καποια ΠΟΛΥ συγκεκριμενα πραγματα δεν αλλαζει ως γεγονος. Κ στο τελος μου την ειπε κιολας. Αυτα λοιπον ε οχι δεν τα ειχα υποψιαστει για κανεναν ανθρωπο...πειτε με αφελη οκ... ειμαι αλλα δεν τα εχω ξαναζησει ουτε απο φιλες τα εχω ακουσει. Γτ ολες εχουν μακροχρονιες σχεσεις, γαμους παιδια κτλ

Απλα αυτο που λεω ειναι οτι δεν εχω κανει πολλες σχεσεις κ ολες κρατουσαν χρονια, οποτε δεν εχω μαθει ευκολα να φευγω απο σχεση γτ παντα προσπαθω να φτιαξω οτι γινεται (αν βλεπω προβλημα). Επισης 1η φορα γνωρισα τετοιον ανθρωπο, ποτε ξανα δεν ειχα παρομοια εμπειρια.

Αν απο εδω κ περα μου λαχει να εχω ολο τετοιες τι να πω - ελπιζω οχι!

Γενικα ομως δεν το εχω καθολου να γνωριζω κοσμο κ ανα 3 μηνες να διακοπτω - δεν μπορω. Δεν σημαινει οτι απαιτω εξ αρχης να παει καλα κ να εχω εγγυησεις αλλα πως να το κανουμε προσπαθω μεχρι να μην αντεχω αλλο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 193 από Helenaki4

Αχχχ...όταν διαβάζω «με χρησιμοποίησε» , ανεβάζω στροφές , λυπήσου με κοπελια .

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ .

Είσαι ενήλικη και αυτοδιατίθεσαι. 

Αν δεν πάρεις την ευθύνη για οτι σου συνέβη , αν συνεχίσεις να σε βλέπεις ως θύμα του αλλου , έχουμε πολλά θέματα να διαβάσουμε ακόμα .

Είσαι η καλύτερη πελατεία των πάσης φύσεως καταχρηστικών , με αυτά τα μυαλά , ίσιο άντρα δε σταυρώνεις, για να τα πούμε χύμα .

jenny_fare

# 198 στις 14/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Δεν εχω μαθει να μου φερονται ετσι, ποτε δεν ειχα συναψει τετοιου ειδους σχεση ξανα σας το εξηγω και δεν πιστευα οτι λεει ψεματα... με τπτ ομως...πιο πολυ κιολας καλο μου εκανε που ηρθα εδω μεσα γτ ειδα οτι καποιοι ανθρωποι που τα βλεπουν εξω απο το χορο υποψιαζονται και τους φαινεται κουλη η συμπεριφορα...γτ μετα απο 3-4 μηνες αρχισα ν αμη νιωθω καλα να μη περναω καλα γιατι προσπαθουσα να επικοινωνησω μαζι του και δεν μπορουσα κ ελεγα μηπως φταιω εγω...
κ τελος πραγματικα δεν θελω να κανω "dating" - δεν θελω , μπορει να μου βγει καποτε δεν ξερω αλλα δεν το αντεχω δεν μπορω να βγω με εναν, μετα με αλλον, μετα με αλλον, να γινει κατι 1 φορα, μετα 1 μηνα με αλλον 2 μηνες κτλ κτλ ... καλυτερα να μεινω μονη μου για παντα απο το να μπω σε αυτη τη διαδικασια νιωθω οτι θα πεθανω απο το αγχος μου... 
εσεις ολοι ισως εχετε εμεπιριες πιο πολλες κ αναγνωριζετε συμπεριφορες ή μπορει να ειστε πιο εξυπνοι δεν ξερω και γι αυτο να ειστε τοσο αυστηροι ...  απλα εγω δεν μπορω ... ειχα λιγες εμπειριες κ λιγες μακροχρονιες σχεσεις κ πηγαινα με αυτα τα δεδομενα... τι ν απω ευχαριστω παντως ακομα κ αν κοροιδευετεε καποιοι βοηθαει.
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

panagiotismp90

# 199 στις 14/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

τζενη μου δεν σου λεει ψεμματα, κι εγω ετσι κανω, εμεις οι αντρες δεν θελουμε πολλα πολλα, δεν ειμαστε του τηλεφωνου και συνεχεια που εισαι κλπ.

jenny_fare

# 200 στις 14/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

καλα αυτο ειναι το λιγοτερο κ δεν ασχοληθηκα κιολας με αυτο τοσο. μου χε πει δεν θελω πολλα πολλα τηλεφωνα κ δεν ενοχλουσα.

αλλα ακουσα πολυ χειροτερα πραγματα...

και γενικα δεν ηθελε τπτ τελικα κομενα τηλεφωνα, κομενα μνματα, κομενο το ενα το αλλο ε τι θες?

κ δεν ενοχλουσα

κ στο τελος τα ακουσα προχτες οτι τον πιεσα (επειδη τον ρωτουσα τι εκανε μεσα στη μερα πχ ή ποτε εχει ρεπο να κανουμε κατι - εδω να τονισω μιλουσαμε με μναματα ελαχιστα στη μερα μεσα κ τηλεφωνα μερες ή και εβδομαδες) κ τεσπα στο τελος μου πε κιολας οτι εγω δεν θα βρω κανεναν κ αν βρω ποτε ολοι θα με κερατωνουν αλλα θα με βλεπουν συχνα γτ αυτο θελω του στυλ "ναι βρες εναν να σε βλεπει μερα παρα μερα κ να σου στελνει καρδιες αλλα να εχει πισω αλλες 2-3"

ενω αυτος θα βρει μια χαλαρη να τη βλεπει οποτε γουσταρει κ να της αρεσει κ να μην τον πιεζει γτ αυτο ειναι το φυσιολογικο!!!

επισης δεν ειναι φυσιολογικο να θελω ανθρωπο στη ζωη μου να μοιραζομια τα προβληματα μας γτ σκοπος ιεναι να περναμε μονο καλα κ τπτ αλλο στη ζωη 

α και ειμαι πολυ πιεστικη γτ θελω να τον βλεπω συχνα που σημαινει θελω γαμο !!!

κ με τετοια μυαλα δεν παω μπροστα γτ αν νομιζω οτι επειδη ο αλλος θα μου λεει γλυκολογα οτι δεν με κερατωνει να το ξεπερασω

και αν θελω να ειμαι μαζι του θα πηγαινει οπου γουσταρει κ δεν θα του στελνω τπτ, δεν θα τον ρωταω τπτ και δεν θα του λεω ποτε θα βρεθουμε μονο οταν μπορει αυτος κ τπτ αλλο, θα με παιρνει τηλ μονο οταν θελει αυτος...κ δεν θα πηγαινει με αλλες που σημαινει οτι ειναι οκ αυτο! γτ θα εχω εναν πιστο διπλα μου!!!

ολα καλα...

κ μια χαρα #@@@  απλα να συντηρει την καταστση κ εγω εκατσα κ ασχοληθηκα και προσπαθουσα "να βοηθησω" και νομιζα ειμασταν σχεση οκ

οποτε τελος οριστικο κ οκ την επομενη φορα αν υπαρξει ποτε δεν θα ασχοληθω τοσο ή δεν ξερω θα ρωταω απο την αρχη - πραγματικα δεν ξερω

Παράθεση:
Σχόλιο # 199 από panagiotismp90

τζενη μου δεν σου λεει ψεμματα, κι εγω ετσι κανω, εμεις οι αντρες δεν θελουμε πολλα πολλα, δεν ειμαστε του τηλεφωνου και συνεχεια που εισαι κλπ.

Αρέσει στο μέλος panagiotismp90
Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες Αρχική«3456789101112
Δεν μπορείτε να απαντήσετε