Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξερει τι θελει ή δεν θελει;

Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Qwerty____55

# 61 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 749
'Aρεσαν+: 0%

Και ενα τελευταίο σχολιο ...

Το ...να απαντάς...δεν σημαίνει οτι ακούς κιόλας ...!!!

Η ακοή σου ...ισως ,να ειναι πολυ καλη ...!!!

Ομως η λεξη ... " ακουω "  δεν σημαίνει οτι " καταλαβαινω " κιολας ...!!!

Οπότε ...εχεις απαντησει μεν ...αλλα ...Τι έχεις καταλάβει.. ???

Ανάμεσα ..του αριστερού  , και του δεξιού μας αυτιού ...υπαρχει μια...ας πουμε , .. ουσία , που την ονομαζουμαι,...μυαλο ...

Αν λοιπον ...οτι πληροφορία .. Φτάνει στο ενα μας , αυτί , αυτόματα βγαινει από το αλλο ... Τοτε λεμε οτι , το διαμέρισμα...ειναι διαμπερές ..!!!

Επίσης ... Οταν λες , ότι δεν χρειάζεται να σε συμβουλεύουμε...τοτε γιατί απευθυνθηκες εδω εδω forum ???

Για να μοιραστούμε , την χαρα σου .???

Βέβαια , να πούμε ότι μοιρασες  και ευχαριστίες...σε οσους ,,σου είπαν την γνώμη τους ...με μια... ενοχλημένη...διαθεση ...!!!

Πόσο σε νοιωθω !!!

Ευτυχώς , που ειμαι ο μόνος , που δεν μπηκα στην διαδικασία , να σε συμβουλεύσω ...

Τελικα αυτο που μένει ...ειναι ...η .. Ταλαιπωρία .!!!...την οποια ...πολυ πολυ αγαπας .!!!.

Φιλικά ...Q...

Να ευχαριστήσω την ... Kristina ...

Και την ...συμπαθεστατη ...Σερρεα !!!

Λατρεύω τους... υπέροχους Ακανεδες ..!!! 

Φιαγμενους ...με νερο από τον ... Λαϊλιά ...

( Λουκουμια ) ...για οσους δεν γνωρίζουν ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από jenny_fare

ενταξει 

δε νομιζω οτι μιλαω χωρις να ακουω εχω απαντησει σε ολους σχεδον και εχω πει οτι απλα δεν μπορω ευκολα να τον χωρισω γτ τον θελω - δεν ειναι οτι δεν ακουω

δεν χρειαζεται να με συμβουλευετε αν θεωρειτε οτι ειμαι "κουφη"

τωρα αν αυτο ειναι το φτυσιμο της χρονιας οκ! κ αν αυτος μου ελαχε παλι οκ. μαλλον γι αυτα ειμαι κ τπτ περισσοτερο.

Αρέσει στο μέλος Lolita68

jenny_fare

# 62 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 67

δεν το εννοουσα το "μη με συμβουλευετε" γενικα, σε εσας πηγαινε που δεν σας ενδιαφερουν αυτα που γραφω. εγραψα εδω για να ακουσω γνωμες και ολοι απαντησαν συμφωνα με το τι πιστευουν , μονο εσεις με κραζετε. εγω ηθελα απλα α δω αν ειμαι παραλογη σε αυτα που ζηταω απο τη σχεση κ πως θα το εβλεπαν ανθρωποι που δεν με ξερουν αντικειμενικα και αυτο ηθελα!

που εδειξα οτι δεν καταλαβαινω αυτα που μου λετε?

δεν εχω καθολου ενοχλημενη διαθεση - προφανως αμα θες καποιον θες να πετυχει αυτο  - καμια σχεση δεν ειναι τελεια κ ισως κ ο καθενας θελει τον χρονο του. κ ναι οκ αν δεν πετυχει χωριζεις δεν καθεσαι να κλαις την μοιρα σου. δεν ενοχληθηκα καπου με καποια απαντηση και εννοειται καταλαβινω!

επρεπε να συμφωνησω με σας για να δειξω οτι "ακουω"?

το αν ειμαι εξυπνη ή οχι δε νομιζω οτι εχει να κανει μετα ερωτικα μου και δεν με γνωριζετε προσωπικα για να με αποκαλειτε χαζη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από Qwerty___55

Και ενα τελευταίο σχολιο ...

Το ...να απαντάς...δεν σημαίνει οτι ακούς κιόλας ...!!!

Η ακοή σου ...ισως ,να ειναι πολυ καλη ...!!!

Ομως η λεξη ... " ακουω "  δεν σημαίνει οτι " καταλαβαινω " κιολας ...!!!

Οπότε ...εχεις απαντησει μεν ...αλλα ...Τι έχεις καταλάβει.. ???

Ανάμεσα ..του αριστερού  , και του δεξιού μας αυτιού ...υπαρχει μια...ας πουμε , .. ουσία , που την ονομαζουμαι,...μυαλο ...

Αν λοιπον ...οτι πληροφορία .. Φτάνει στο ενα μας , αυτί , αυτόματα βγαινει από το αλλο ... Τοτε λεμε οτι , το διαμέρισμα...ειναι διαμπερές ..!!!

Επίσης ... Οταν λες , ότι δεν χρειάζεται να σε συμβουλεύουμε...τοτε γιατί απευθυνθηκες εδω εδω forum ???

Για να μοιραστούμε , την χαρα σου .???

Βέβαια , να πούμε ότι μοιρασες  και ευχαριστίες...σε οσους ,,σου είπαν την γνώμη τους ...με μια... ενοχλημένη...διαθεση ...!!!

Πόσο σε νοιωθω !!!

Ευτυχώς , που ειμαι ο μόνος , που δεν μπηκα στην διαδικασία , να σε συμβουλεύσω ...

Τελικα αυτο που μένει ...ειναι ...η .. Ταλαιπωρία .!!!...την οποια ...πολυ πολυ αγαπας .!!!.

Φιλικά ...Q...

Να ευχαριστήσω την ... Kristina ...

Και την ...συμπαθεστατη ...Σερρεα !!!

Λατρεύω τους... υπέροχους Ακανεδες ..!!! 

Φιαγμενους ...με νερο από τον ... Λαϊλιά ...

( Λουκουμια ) ...για οσους δεν γνωρίζουν ..

Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Redink

# 63 στις 6/9/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από jenny_fare

Απλα η συγκεκριμενη σχεση μου ριχνει ακομα περισσοτερο την αυτοπεποιθηση, επειδη νιωθω οτι, οτι και να κανω εκεινος δεν με θελει και οτι ας πουμε τι αλλο παραπανω θα ηθελε πια απο μια γυναικα... αν εγω ετυχε να  τον βρω στη χειροτερη του φαση ... αλλα τεσπα ναι ξερω δεν ειναι σωστη σκεψη αυτη θ ατο βρω

Οκ. Επομένως σε επίπεδο λογικής ξέρεις τι κάνεις λάθος σε όλο αυτό...Κατά τη γνώμη μου, όταν συναντά κανείς τέτοιες δυναμικές θα πρέπει να διακόπτει τη σχέση με συνοπτικές διαδικασίες και όχι να προσπαθεί πλάγια να αλλάξει τον άλλον δείχνοντας κάτι άλλο από αυτό που είναι και πνίγοντας τις ανάγκες του.  Βασική προϋπόθεση μιας υγειούς σχέσης είναι και η αμοιβαία αποδοχή του άλλου όπως ακριβώς είναι (και όχι όπως θα θέλαμε να είναι ή όπως πιστεύουμε ότι θα μπορούσε να είναι), χωρίς να καταπιέζεται ούτε ο ένας ούτε ο άλλος.  Στην περίπτωσή σας αυτό δεν υπάρχει.  Στην πραγματικότητα δεν είσαι ευχαριστημένη με αυτό που είναι ο τύπος αυτός αλλά ούτε και αυτός με αυτό που είσαι εσύ.  Φαντάζομαι όμως ότι σε λογικό επίπεδο το καταλαβαίνεις και αυτό.  Κάνεις λοιπόν πληροφορημένες επιλογές.  Δεν είσαι θύμα.  Ούτε είναι ρεαλιστικό να περιμένεις ότι ο αλλος θα σε προστατεύσει από τον εαυτό σου σε όλο αυτό ενάντια στα δικά του συμφέροντα.  Να θυμάσαι ότι είναι ΔΙΚΗ ΣΟΥ υποχρέωση να προστατεύσεις τον εαυτό σου και τα θέλω σου και όχι δική του.  Αυτός θα πράξει ό,τι τον βολεύει και για όσο τον βολεύει.  Από εκεί και πέρα, ο σώζων εαυτό σωθήτο...Σου έχει δείξει ξεκάθαρα ποιος είναι.           

panagiotismp90

# 64 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από jenny_fare

nai mακαρι αλλα οκ!

instagram ειμαστε  και εκει μιλαμε αρκετα και στο τηλ

Instagram ομως κ εκει δεν κανει τπτ δεν ανεβαζει πολλα 

fb δεν εχει - γενικα δεν ειναι πολυ της τεχνολογιας ουτε τους τραπεζικους δεν εχει μονο με χρηματα κυκλοφορει! κ εκει δηλαδη φαινεται σαν να εχει περιεργο προφιλ αλλα εχουμε καποιους κοινους γνωστους κ παλιοτερα ειχα ρωτησει κ ειχα μαθει απλα οτι ειναι καλο παιδι!

δεν ξερω α θα γυρισει θα κανω αυτο που λες απλα δεν ξερω πως να κρατηθω οταν θα βρισκομαστε - εννοω να ειμαι μες στην τρελη χαρα... 

σε ευχαριστω <3 

για οταν είναι να βρεθείτε θα σου πω, μεχρι να συμβεί αυτο ομως θα κάνεις αυτο που σου πρότεινα. τωρα ποτε ειναι να βρεθείτε? εχετε κανονίσει κατι?

26-29-31

# 65 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.660

#64 panagiotis mp90

Είσαι θεός!!!

Δείξε σε όλους με τα σεντόνια πως λύνονται αυτά τα θεματακια!!!

Αρέσει στα μέλη jane1978, Broken_Guy και σε ακόμα 3 μέλη.

jenny_fare

# 66 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

μου ειχε πει οποια μερα μπορω να παω εγω για φαγητο μεσα στην εβδομαδα - εγω ομως μαλλον δεν θα μπορεσω ως την πεμπτη

καθε εβδομαδα βρισκομαστε παντα στα ρεπο του - τωρα εχει σαββατο αλλα φοβαμαι επειδη ειναι σαββατο θα μου πεταξει κανενα δεν ερχομαι κ θα θελει να κανει πραγματα με τα παιδια. 

(συνηθως στα ρεπο ερχεται απο τη προηγουμενη μερα κοιμαται εδω και φευγει ή την επομενη ή την μεθεπομενη) ισως τωρα μου πει να ερθει κυριακη μονο ή να ερθει παρασκευη κ να φυγει σαββατο γενικα ΣΚ εγω δεν δικαιουμαι :p (μεταξυ σοβαρου κ αστειου αυτο το λεω χαχα)

<3 

Παράθεση:
Σχόλιο # 64 από panagiotismp90

για οταν είναι να βρεθείτε θα σου πω, μεχρι να συμβεί αυτο ομως θα κάνεις αυτο που σου πρότεινα. τωρα ποτε ειναι να βρεθείτε? εχετε κανονίσει κατι?

Redink

# 67 στις 6/9/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 63 από Redink

Από εκεί και πέρα, ο σώζων εαυτό σωθήτο...      

* ο σώζων εαυτόν σωθήτω  > Το κατασκότωσα 

jenny_fare

# 68 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Επισης εχω να τονισω κατι που μαλλον καταλαβατε αλλα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις χαχα

Εμενα μ αρεσει ο τυπος, περναω καλα δηλαδη το θεμα που εχω ειναι που δεν βρισκομαστε συχνα, αν εβλεπα οτι υπαρχει διαθεση ή οτι εστω προσπαθει παραπανω δεν θα μου φαινοταν τπτ αλλο περιεργοΑκομα κ οτι μιλαει για αλλες μπροστα μου θα το επαιρνα για πλακα 
οταν ειμαστε μαζι περναμε καλα αλλα οσο τελειωνει η μερα που ειμαι μαζι του σκεφτομαι ποτε θα τον ξαναδω κ εκει μπορει να γινει τσακωμος με μια λεξη ή μια κουβεντα ... παντα προς το τελος...

γενικα εμενα δεν με νοιαζει τι κανουν οι φιλοι του, τι δουλεια κανει ο ιδιος ή οι δικοι του ούτε που μενει κ τι σπιτι εχει ουτε τι εκανε με την πρωην του ουτε τπτ! καθολου δεν με ενδιαφερουν αυτα... απλα μ αρεσει κ βρεθηκαμε καπως τυχαια κ τωρα οκ δεν θελω να φυγω ... ουτε θελω να τον παντρευτω κ να κανω παιδια ή να συγκατοικησω ή να αφησει τους φιλους του κ να τρεχει μαζι μου απο δω κ απο εκει ... δεν μου εχουν βγει τετοια "ενστικτα"... :p Απλα πιστευα οτι θα δεθουμε με τον καιρο και πιστευα οτι ειναι ερωτευμενος (γτ ετσι μου εχει πει κιολας εξ αλλου). δεν διαφωνω στο χαλαρο ειδικα για αρχη αλλα οκ δεν μπορω κ την κοροιδια αν 1 στις 100 με κοροιδευει...
κ η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ηταν λιγο διαφορετικος τωρα ειναι πιο αδιαφορος...ειναι γενικα ψυχρος...
αλλα οκ ολα αυτα ειναι στον ανθρωπο κ ο καθενας μας ειναι διαφορετικος προφανως... εγω απλα θελω λιγο παραπανω χρονο μαζι του να γνωριστουμε λιγο καλυτερα κτλ ... 
αυτο...
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

seychelles

# 69 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 670

Εφόσον σε επηρεάζει και έχει αυτό πλέον μετρήσιμο κόστος, δες το έτσι για να σκεφτείς που βάζεις το οριό σου, πόσα παραπάνω είσαι διατεθειμένη να πληρώσεις σε συνεδρίες προκειμένου να ξεπεράσει ο άλλος τα μπαγκάζια? 100? 200? 1000? ο ίδιος θα έδινε τα ίδια για να τα λύσει μόνος του  ?

Να 'ταν κοινά θέματα του ζευγαριού ναι, τότε δώστα. Για τα δικά σου μόνο, ναι πάλι δώστα. Να κάθεσαι να τα δίνεις σε συνεδρίες όταν δεν ασχολείται ο ίδιος, δε τα τρως καλύτερα κανένα νησάκι με τις φίλες σου ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από jenny_fare

Κανω ηδη ψυχοθεραπεια και το προσπαθω πολυ!

Κ διαβαζω...

Κ οντως ειχα θεματα κ παλιοτερα πολυ περισσοτερα με την αυτοεκτιμηση μου κτλ οπως τα λες

Απλα η συγκεκριμενη σχεση μου ριχνει ακομα περισσοτερο την αυτοπεποιθηση, επειδη νιωθω οτι, οτι και να κανω εκεινος δεν με θελει και οτι ας πουμε τι αλλο παραπανω θα ηθελε πια απο μια γυναικα... αν εγω ετυχε να  τον βρω στη χειροτερη του φαση ... αλλα τεσπα ναι ξερω δεν ειναι σωστη σκεψη αυτη θ ατο βρω

σε ευχαριστω

Αρέσει στα μέλη jane1978, Mindthegap-

panagiotismp90

# 70 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από 26-29-31

#64 panagiotis mp90

Είσαι θεός!!!

Δείξε σε όλους με τα σεντόνια πως λύνονται αυτά τα θεματακια!!!

το ξέρω.

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

Kristina_

# 71 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.452

Νομιζω κανεις μας δεν τα πιστευει αυτα ουτε εσυ που καθησες και τα εγγραψες,,,αντε να σε πιστεψει ο παναγιωτης που δεν εσυ ως νεα εδω μαλλον το χεις καταλαβει, αλλα τρολαρει ασυστολα οπως συνηθιζει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 68 από jenny_fare

Επισης εχω να τονισω κατι που μαλλον καταλαβατε αλλα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις χαχα

Εμενα μ αρεσει ο τυπος, περναω καλα δηλαδη το θεμα που εχω ειναι που δεν βρισκομαστε συχνα, αν εβλεπα οτι υπαρχει διαθεση ή οτι εστω προσπαθει παραπανω δεν θα μου φαινοταν τπτ αλλο περιεργοΑκομα κ οτι μιλαει για αλλες μπροστα μου θα το επαιρνα για πλακα 
οταν ειμαστε μαζι περναμε καλα αλλα οσο τελειωνει η μερα που ειμαι μαζι του σκεφτομαι ποτε θα τον ξαναδω κ εκει μπορει να γινει τσακωμος με μια λεξη ή μια κουβεντα ... παντα προς το τελος...

γενικα εμενα δεν με νοιαζει τι κανουν οι φιλοι του, τι δουλεια κανει ο ιδιος ή οι δικοι του ούτε που μενει κ τι σπιτι εχει ουτε τι εκανε με την πρωην του ουτε τπτ! καθολου δεν με ενδιαφερουν αυτα... απλα μ αρεσει κ βρεθηκαμε καπως τυχαια κ τωρα οκ δεν θελω να φυγω ... ουτε θελω να τον παντρευτω κ να κανω παιδια ή να συγκατοικησω ή να αφησει τους φιλους του κ να τρεχει μαζι μου απο δω κ απο εκει ... δεν μου εχουν βγει τετοια "ενστικτα"... :p Απλα πιστευα οτι θα δεθουμε με τον καιρο και πιστευα οτι ειναι ερωτευμενος (γτ ετσι μου εχει πει κιολας εξ αλλου). δεν διαφωνω στο χαλαρο ειδικα για αρχη αλλα οκ δεν μπορω κ την κοροιδια αν 1 στις 100 με κοροιδευει...
κ η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ηταν λιγο διαφορετικος τωρα ειναι πιο αδιαφορος...ειναι γενικα ψυχρος...
αλλα οκ ολα αυτα ειναι στον ανθρωπο κ ο καθενας μας ειναι διαφορετικος προφανως... εγω απλα θελω λιγο παραπανω χρονο μαζι του να γνωριστουμε λιγο καλυτερα κτλ ... 
αυτο...

panagiotismp90

# 72 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από jenny_fare

μου ειχε πει οποια μερα μπορω να παω εγω για φαγητο μεσα στην εβδομαδα - εγω ομως μαλλον δεν θα μπορεσω ως την πεμπτη

καθε εβδομαδα βρισκομαστε παντα στα ρεπο του - τωρα εχει σαββατο αλλα φοβαμαι επειδη ειναι σαββατο θα μου πεταξει κανενα δεν ερχομαι κ θα θελει να κανει πραγματα με τα παιδια. 

(συνηθως στα ρεπο ερχεται απο τη προηγουμενη μερα κοιμαται εδω και φευγει ή την επομενη ή την μεθεπομενη) ισως τωρα μου πει να ερθει κυριακη μονο ή να ερθει παρασκευη κ να φυγει σαββατο γενικα ΣΚ εγω δεν δικαιουμαι :p (μεταξυ σοβαρου κ αστειου αυτο το λεω χαχα)

<3 

γιατι δεν πας εσυ τζενη μου να βγειτε μια βολτα εξω?

Enikos

# 73 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Εδω τωρα μας λες οτι..."νταξ...μια χαρα ειμαι με τον τυπο...ζαχαρη...ε, λιγο χρονο παραπανω θελω μαζι του"...

Το θεμα στο φορουμ τι σκοπο εχει?...

Να του πουμε εμεις να στον αφξησει?...

Ψιλοβερτιγκο?...

Παράθεση:

αυτο...

Αρέσει στα μέλη jane1978, la-mer και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 74 στις 6/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Τον ερωτα δεν τον υπολογιζεις εσυ, βρε single crypto playboy?...

(αρπατο το Αμερικανικο...αμη!!!)...

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από seychelles

Εφόσον σε επηρεάζει και έχει αυτό πλέον μετρήσιμο κόστος, δες το έτσι για να σκεφτείς που βάζεις το οριό σου, πόσα παραπάνω είσαι διατεθειμένη να πληρώσεις σε συνεδρίες προκειμένου να ξεπεράσει ο άλλος τα μπαγκάζια? 100? 200? 1000? ο ίδιος θα έδινε τα ίδια για να τα λύσει μόνος του  ?

Να 'ταν κοινά θέματα του ζευγαριού ναι, τότε δώστα. Για τα δικά σου μόνο, ναι πάλι δώστα. Να κάθεσαι να τα δίνεις σε συνεδρίες όταν δεν ασχολείται ο ίδιος, δε τα τρως καλύτερα κανένα νησάκι με τις φίλες σου ?

Αρέσει στο μέλος la-mer

Helenaki4

# 75 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.981

Α χαχαχουχα

Αν ήθελε άλλες , θα μιλούσε με άλλες και δε θα ήξερες τίποτα .

Το γεγονός οτι μιλάει για άλλες ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ , πηγαίνει αποκλειστικά σε εσένα και ειναι αδιάσειστη απόδειξη παντελούς έλλειψης σεβασμού . 

Κάτι σαν «κάνω οτι θελω κι ούτε προσχήματα κρατώ , δεν το αξίζεις» .

Ρε κοπελια , δε βρέχει . Φύγε τρέχοντας .

Παράθεση:

αυτο...

Αρέσει στα μέλη jane1978, Lolita68 και σε ακόμα 2 μέλη.

Mindthegap-

# 76 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από jenny_fare

εχω κανει πισω πολυ αλλα νιωθω πολυ μονη μου ρε παιδια... 

Παράθεση:

εχει πεσει η αυτοπεπεοιθηση μου , και κανω τα παντα για να περναει καλα οταν ειμαστε μαζι μπας κ θελει παραπανω, προσπαθω να τον κανω να χαιρεται να με θελει πιο πολυ να καταλαβει οτι ειμαι καλη κτλ αλλα τελικα καταληγω να αλλαζω τελειως εγω τον εαυτο μου για να ειναι εκεινος καλα κ δεν αλλαζει τπτ ... νιωθω οτι δεν ειμαι αρκετη οτι δεν ειμαι ομορφη οτι θα βρει αλλη οτι με εχει καβαντζα ... νιωθω απορριψη ... 

Παράθεση:

δηλ κανω οτι θελει αλλα αυτος συνεχιζει...να μη θελει κατι παραπανω

Mονο το πρωτο ποστ διαβασα και συγκρατησα αυτα...

Παρακατω δεν διαβαζω για να μη ...εκνευριστω κι αλλο...

Οχι μαζι του...με εσενα...

Μα καλα...;;;ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ...τι γραφεις...;;;

Και μετα απο ολα αυτα θες να εισαι μαζι του..;;;

Που δεν εισαι δηλαδη...ετσι νομιζεις...!!!

Θα στο πω ετσι...πολυ ευγενικα...

Πιανεις πατο...!!!

Εαν σε εχεις για εκει...οκ...

Αρέσει στα μέλη jane1978, Lolita68 και σε ακόμα 3 μέλη.

Mindthegap-

# 77 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από jenny_fare

Μπορει να ειναι μικροψυχος αλλα ισως ειναι κ επειδη εχει πληγωθει κ ειναι οι αμυνες του αυτες...

Ε ωραια...

Ας λυσει πρωτα τα ζητηματακια του και μετα να εμπλακει σε σχεσεις...

Δικο σου προβλημα παντως δεν ειναι...

Αρέσει στα μέλη jane1978, Broken_Guy

jenny_fare

# 78 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

καλε γενικα κανω ψυχοθεραπεια οχι για εκεινον!!! εννοειται αυτο!

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από seychelles

jenny_fare

# 79 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

σε τι δεν με πιστευετε?

οτι τον θελω?

αν δεν τον ηθελα τι καθομαι κ ασχολουμαι τοτε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από Kristina_

Νομιζω κανεις μας δεν τα πιστευει αυτα ουτε εσυ που καθησες και τα εγγραψες,,,αντε να σε πιστεψει ο παναγιωτης που δεν εσυ ως νεα εδω μαλλον το χεις καταλαβει, αλλα τρολαρει ασυστολα οπως συνηθιζει 

jenny_fare

# 80 στις 6/9/2021
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

χαχαχα καλα εταξει!

το θεμα εχει να κανει απλα

οτι εγω γουσταρω πολυ κ αυτος οχι κ τοσο

κ προσπαθω να δω τι θα κανω κ να παρω γνωμες...

οχι προφανως οτι αν μου πει καποιος χωρισε θα χωρισω η μεινε θα μεινω αλλα να δω τι γινεται και τι πιστευετε!

η καθε σχεση ειναι διαφορετικη προφανως και οντως το πως ειμαστε μαζι ισως ειναι  διαφορετικο απο ενα κειμενο! 

ενταξει δεν εχουν ολες οι σχεσεις το ιδιο ταιμινγκ και δεν πανε ολες με τον ιδιο ρυθμο... ξερω ζευγαρια που επεσαν ξερεοι απο την αρχη κ παντρευτηκαν σε ενα χρονο, ξερω αλλα που στην αρχη για καιρο προβληματα κ τωρα ειναι πολυ καλα με συζητηση κ ειλικρινια τα ελυσαν ξερω αλλους που δεν σηκωνουν πολλα πολλα κχωριζουν αμεσως κτλ κτλ 

δεν θελω να συγκρινω

απλα ηθελα να δω τι πιστευετε και ν απω τον πονο μου 

το γεγονος οτι περναω καλα μαζι οταν ειμαστε ειναι κ οτι θελω να τον βλεπω πιο συχνα!

αυτο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από Enikos

Εδω τωρα μας λες οτι..."νταξ...μια χαρα ειμαι με τον τυπο...ζαχαρη...ε, λιγο χρονο παραπανω θελω μαζι του"...

Το θεμα στο φορουμ τι σκοπο εχει?...

Να του πουμε εμεις να στον αφξησει?...

Ψιλοβερτιγκο?...

Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε