Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αφού υπάρχουν τόσοι μόνοι, γιατί υπάρχουν τόσοι μόνοι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Rainbow1975

# 1 στις 7/9/2021
author
Ανδρας / 47 / Διαζευγμένος
Ν. Σερρών / Αγκιστρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα σας. Θέλω  να θέσω κάτι που μου γυρνάει στο μυαλό. Εκεί έξω υπάρχουν πάρα μα πάρα πολλοί/ες μόνοι. Δυστυχώς/ευτυχώς όπως έχουν οι σχέσεις μας διαλύονται "εύκολα" (ξέρω, αδόκιμος όρος αλλά δεν μπορω να σκεφτώ κάτι άλλο τώρα). Η ερώτηση μου λοιπόν είναι γιατί ο κόσμος δεν κάνει βήματα παρακάτω, να συνεχίσει την ζωή του; 

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Kristina_

# 2 στις 7/9/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Μα καλα εχεις στα σοβαρα τετοια απορια???

Αλλοοουυυ μηπως επειδη περνουν καλυτερα μονοι παρα με (τη διαθεσιμη) παρεα???

Αρέσει στα μέλη hornet19, Enikos

Alezandra

# 3 στις 7/9/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Καλέ μου κύριε,η ζωή ξεκινά κάθε μέρα και ο καθένας από εμάς πρέπει να δράσει άμεσα πρώτα για τον εαυτό του και μετά για τους άλλους.Καταθέστε όσα σκέφτεστε πρώτα σε εσάς τον ίδιο και στη συνέχεια,έχοντας το δικό σας πλάνο,πορευτείτε εκεί που σας προστάζει το ένστικτο του Υδροχόου.Μην προσπαθείτε να εξηγήσετε τα πάντα με τη λογική διότι η δική σας λογική είναι πολλές φορές ασύμβατη με των άλλων.Η διαίσθησή σας λέει πως η ψυχή δεν μπορεί να μοιραστεί μεταξύ δύο συναισθηματικών τόπων,όπως πολύ εύκολα μοιράζεται η διαμονή σας σε αυτούς.Ο άνθρωπος που θα σας συγκινήσει εν τέλει,θα είναι πολύ διαφορετικός εμφανισιακά από αυτόν που ονειρεύεστε,για αυτό μην απορρίπτετε προτάσεις έχοντας γνώμονα μόνο την εξωτερική η επαγγελματική μορφή της γυναίκας που θα σας πλησιάσει.Περνάτε και θα περάσετε ακόμα από αρκετές άκυρες γνωριμιες και καλό είναι να τις συγνώμη για την έκφραση να τις ξεπετατε με την πρώτη δυσαρέσκεια που θα νοιώσετε.Ο άνθρωπος σας θα σας εκπλήξει ευχάριστα και δεν θα σας προκαλέσει δίλημμα.Έτσι θα τον αναγνωρίσετε.Εύχομαι τύχη και υπομονή,αυτά μόνο θα χρειαστείτε.
Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, archagellos

Broken_Guy

# 4 στις 7/9/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Απαντήσεις: 252
Καλημέρα θεματοθέτη.Γιατί ο εγωισμός και η υπερηφάνεια μας είναι πολύ μεγάλα αντικίνητρα για να πάμε παρακάτω θα ήταν η δική μου πολύ σύντομη απάντηση.
Αρέσει στα μέλη Briar789, archagellos

Enikos

# 5 στις 7/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Γιατι ετσι θελουν?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Rainbow1975

Αρέσει στο μέλος archagellos

Helenaki4

# 6 στις 7/9/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Τους μετρήσατε και τους βγάλατε περισσότερους από τους ζευγαρωμενους ή κατα βάθος η πεποίθηση «θελω αλλα δε βρίσκω» σας οδηγεί στη γενίκευση «αφού δε βρίσκω εγω , όλοι μόνοι και κανένας δε θέλει» ?

Η προσωπική ζωή δεν πιστεύω οτι μπαίνει σε στατιστικές . Ενας ειναι μπακουρης για πάντα και στο διπλανό διαμέρισμα δυο βρήκαν ο ενας στον άλλον τον έρωτα της ζωής τους .

Εξατομικεύστε αν θέλετε για να γίνει συζήτηση .

Qwerty____55

# 7 στις 7/9/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 610

Αγαπητή Kristina μου...

Αναρωτιεσαι , αν εχει , και γιατι εχει απορια ...το παλληκάρι ???

Τι είπες τωρααα !!!

Άρα... συμφωνείς με τον .. Rainbow...!!!

Όταν  περνούν καλα μόνοι τους ,,, 

παρα με την .. διαθέσιμη παρεα ...

Τότε , τι ειναι ???

Μόνοι !!! Kristina μου ...

Φιλάκια ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Kristina_

Μα καλα εχεις στα σοβαρα τετοια απορια???

Αλοοουυυ μηπως επειδη περνουν καλυτερα μονοι παρα με (τη διαθεσιμη) παρεα???

Qwerty____55

# 8 στις 7/9/2021
author

Αγαπητο μας Helenaki ...

Να κανω και εγω μία ερώτηση ...

Εσύ , Τους μετρησες και έβγαλες ,  περισσοτερους τους ζευγαρωμενους ..απο τους ...μονους/μοναχικους , αντρες και γυναικες ???

Εσύ π.χ . από πεποιθεση  , θελεις αλλα δεν βρίσκεις ???

η ... , και δεν θέλεις , και γι'αυτό  δεν βρίσκεις ??? 

Επομενως και στις δυο περιπτώσεις , ...εισσι μονη .!!!

Και βέβαια ,  Η προσωπικη ζωη , μπαινει σε στατιστικες , ασχετα αν δεν εχουν ανακοινωθει , μεχρι στιγμής καποια επισημα στοιχεία . ..

...Γνωρίζεις , ποσες γυναικες ειναι διαζευγμενες ???

Αυτές...δεν ειναι μονες ,???

Το ιδιο ακριβώς συμβαίνει και στους αντρες ...

Αυτοι δεν είναι μονοι ???

Γνωρίζεις , ποσοι , ζευγαρωμενοι οπως λες , εχουν προβληματα στον γαμο τους ... και ζουν ,, μονοι μεσα στο ιδιο τους το σπιτι ???

Ακομα αγαπητο μας Helenaki. αποκαλουμε...μπακουρι , τον σντρα που είναι μονος ...

Την γυναίκα που ειναι μονη , πως την αποκαλουμε ???

Η απορια βεβαια ειναι...Σε ποια πλευρα , θα προτιμουσες να εισαι...

Με συτον που ειναι ..μπακουρης ??? 

η ...με αυτους , στο διπλανο διαμέρισμα , που ο ενας βρηκε στον αλλον τον έρωτα της ζωης του ???

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Helenaki4

Τους μετρήσατε και τους βγάλατε περισσότερους από τους ζευγαρωμενους ή κατα βάθος η πεποίθηση «θελω αλλα δε βρίσκω» σας οδηγεί στη γενίκευση «αφού δε βρίσκω εγω , όλοι μόνοι και κανένας δε θέλει» ?

Η προσωπική ζωή δεν πιστεύω οτι μπαίνει σε στατιστικές . Ενας ειναι μπακουρης για πάντα και στο διπλανό διαμέρισμα δυο βρήκαν ο ενας στον άλλον τον έρωτα της ζωής τους .

Εξατομικεύστε αν θέλετε για να γίνει συζήτηση .

Αρέσει στα μέλη Mabalenna, axaraktiristos και σε ακόμα 1 μέλος.

hornet19

# 9 στις 7/9/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.198

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Qwerty___55

Αγαπητο μας Helenaki ...

Να κανω και εγω μία ερώτηση ...

Εσύ , Τους μετρησες και έβγαλες ,  περισσοτερους τους ζευγαρωμενους ..απο τους ...μονους/μοναχικους , αντρες και γυναικες ???

Εσύ π.χ . από πεποιθεση  , θελεις αλλα δεν βρίσκεις ???

η ... , και δεν θέλεις , και γι'αυτό  δεν βρίσκεις ??? 

Επομενως και στις δυο περιπτώσεις , ...εισσι μονη .!!!

Και βέβαια ,  Η προσωπικη ζωη , μπαινει σε στατιστικες , ασχετα αν δεν εχουν ανακοινωθει , μεχρι στιγμής καποια επισημα στοιχεία . ..

...Γνωρίζεις , ποσες γυναικες ειναι διαζευγμενες ???

Αυτές...δεν ειναι μονες ,???

Το ιδιο ακριβώς συμβαίνει και στους αντρες ...

Αυτοι δεν είναι μονοι ???

Γνωρίζεις , ποσοι , ζευγαρωμενοι οπως λες , εχουν προβληματα στον γαμο τους ... και ζουν ,, μονοι μεσα στο ιδιο τους το σπιτι ???

Ακομα αγαπητο μας Helenaki. αποκαλουμε...μπακουρι , τον σντρα που είναι μονος ...

Την γυναίκα που ειναι μονη , πως την αποκαλουμε ???

Η απορια βεβαια ειναι...Σε ποια πλευρα , θα προτιμουσες να εισαι...

Με συτον που ειναι ..μπακουρης ??? 

η ...με αυτους , στο διπλανο διαμέρισμα , που ο ενας βρηκε στον αλλον τον έρωτα της ζωης του ???

Φιλικά ...Q...

... Κάποτε κάποιες από αυτές (ανύπαντρες) τις λέγανε γεροντοκόρες - λίγο βάρβαρη λέξη συμφωνώ

Αρέσει στα μέλη la-mer, Qwerty____55

Qwerty____55

# 10 στις 7/9/2021
author

Αγαπητή Alezandra ...

Ο Rainbow , είπε...

Αφού υπάρχουν τόσοι μόνοι , γιατί υπάρχουν τόσοι μόνοι ???

Εσυ όμως μας ανελυσες , το , τι προσταζει , το ένστικτο ενός Υδροχοου !!!

Αν ο Rainbow , ηταν , ας πουμε ..Κριος  , σιγουρα θα μας εκανες αναλυση για τα χαρακτηριστικά , του Κριου. !!!

Αν βέβαια προσπαθησουμε να καταλάβουμε , τα περι διαισθησης , συναισθηματικούς τοπους , και για την...διαμονη σε αυτους τους τοπους !!!  κλπ.

Θα καταλήξουμε , οτι ολο αυτο , εμπεριέχει , βαθεια φιλοσοφια , σε βαθμο ...του μη κατανοητου !!!

Ο ανθρωπος που θα μας συγκινήσει , σίγουρα θα ειναι διαφορετικος εμφανισιακα , απο αυτόν που ονειρευομαστε ...αλλοιως , θα ηταν μια κατασταση .. copy / paste , μεταξυ  του ονειρου και της συγκίνησης..

Να υποθέσουμε οτι εισαι μονη ???

Και να αναρωτηθούμε , ποια η διαφορα , μεταξύ του ... Rainbow και εσένα .???

Φιλικά ...Q...

Παράθεση :

σπο  # 3 από Alezandra

Καλέ μου κύριε,η ζωή ξεκινά κάθε μέρα και ο καθένας από εμάς πρέπει να δράσει άμεσα πρώτα για τον εαυτό του και μετά για τους άλλους.Καταθέστε όσα σκέφτεστε πρώτα σε εσάς τον ίδιο και στη συνέχεια,έχοντας το δικό σας πλάνο,πορευτείτε εκεί που σας προστάζει το ένστικτο του Υδροχόου.Μην προσπαθείτε να εξηγήσετε τα πάντα με τη λογική διότι η δική σας λογική είναι πολλές φορές ασύμβατη με των άλλων.Η διαίσθησή σας λέει πως η ψυχή δεν μπορεί να μοιραστεί μεταξύ δύο συναισθηματικών τόπων,όπως πολύ εύκολα μοιράζεται η διαμονή σας σε αυτούς.Ο άνθρωπος που θα σας συγκινήσει εν τέλει,θα είναι πολύ διαφορετικός εμφανισιακά από αυτόν που ονειρεύεστε,για αυτό μην απορρίπτετε προτάσεις έχοντας γνώμονα μόνο την εξωτερική η επαγγελματική μορφή της γυναίκας που θα σας πλησιάσει.Περνάτε και θα περάσετε ακόμα από αρκετές άκυρες γνωριμιες και καλό είναι να τις συγνώμη για την έκφραση να τις ξεπετατε με την πρώτη δυσαρέσκεια που θα νοιώσετε.Ο άνθρωπος σας θα σας εκπλήξει ευχάριστα και δεν θα σας προκαλέσει δίλημμα.Έτσι θα τον αναγνωρίσετε.Εύχομαι τύχη και υπομονή,αυτά μόνο θα χρειαστείτε.

Qwerty____55

# 11 στις 7/9/2021
author

Enike... καλησπερα ...

Με κανεις νσ γελαω...!!!

Το πιστεύεις αυτο ???

Ειναι μονοι , γιατί έτσι θέλουν ???

Οχι Enike , Ειναι μόνοι γιατί ..., δεν μπορεσαν να συνεννοηθούν , δεν μπορεσαν να επικοινωνησουν ...

Δεν ειναι επιλογη τους ...

Κατάληξη ειναι ...

...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Enikos

Γιατι ετσι θελουν?...

Rainbow1975

# 12 στις 7/9/2021
author
Ν. Σερρών / Αγκιστρος
Καλησπέρα σας, σας ευχαριστώ όλους που μπήκατε στην διαδικασία να απαντήσετε, να καταθέσετε τις απόψεις και τα πιστεύω σας. Επειδή η κουβέντα πήγε προς το προσωπικό να σας πω μερικά πράγματα για μένα και μετά θα σας πω τον λόγο που έκανα αυτό το θέμα. Λοιπόν είμαι χωρισμένος εδώ και κάποια χρόνια, πέρασα από την όλη την διαδικασία του να θέλω να μείνω μόνος , μετά να περάσω το στάδιο της επιβεβαίωσης, να δω ότι περνάει ακόμη η μπογιά μου , και πλέον είμαι σε μια φάση ψυχικής γαλήνης, ηρεμίας και όρεξης για το μέλλον. Ο λόγος που το έκανα το ποστ αυτό είναι πως μετά τον χωρισμό γνώρισα παρά πολλούς ανθρώπους που απλά δεν ήθελαν τίποτα. Μάλλον (πιστεύω) πως ήθελαν αλλά δεν τους έβγαινε με τίποτα. Άντρες και γυναίκες. Και μου έκανε εντύπωση (εξακολουθεί να μου κάνει εντύπωση δλδ) η επαναλαμβανόμενη ατάκα "δεν υπάρχει τίποτα" με την έννοια δεν υπάρχει τίποτα για να γίνουν ζευγάρι. Προσωπικά είχα κατά νου όταν το έγραφα το ποστ της αποξένωσης της μη διάθεσης ( Της απογοήτευσης ( Ή δεν ξέρω τι άλλο να πω από το φλερτ, από όλο αυτό το "μαγικό" της νέας γνωριμίας του όλου σκηνικού. Και πάλι σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και την διάθεση σας να απαντήσετεΚαι μην ξεχνάτε "όλα καλά "
Αρέσει στα μέλη hornet19, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

seychelles

# 13 στις 8/9/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 647

Όπως αρέσει σε μία ( δις χωρισμένη ) φίλη να λέει, ενώ τον παλιό καλό καιρό γράφανε τόσα όμορφα για το πως θα κερδίσουνε τις καρδιές από τις πριγκίπισσές τους, κανείς δεν έγραψε απολύτως τίποτα για το τι έγινε αφού πήγανε να μείνουνε μαζί, εκεί η έμπνευση κόπηκε .

Οκ, τα παραλέει αλλά ναι, και ένα καλό matchmaking μεταξύ των singles δε βγάζει πάντα ζευγάρια που περνάνε καλά.
Αρέσει στα μέλη Rainbow1975, Qwerty____55

Qwerty____55

# 14 στις 8/9/2021
author
Αγαπητέ Rainbow...δεν μας ειπες ...Δεν μας εξηγησες ,, γιατι υπάρχουν τόσοι μόνοι !!!Το , αν χώρισες , η οχι , δεν μας ενδιαφέρει ...Αν παλι ηθελες να επιβεβαιωθεις , ουτε αυτο μας ενδιαφέρει ...Το οτι κυκλοφορούσε γυρω σου η ατακα ...( Δεν υπαρχει τιποτα )... Αναρωτήθηκες γιατι ???...Χαίρομαι που ...και απαντηση στο θεμα , δεν μπόρεσες να δώσεις ,,,και απαντηση δεν πηρες ...αλλα κατα τα αλλα , εσπευσες να μοιράσεις , ευχαριστίες , γυρω σου ...!!!Δεν ηξερες , δεν έμαθες , και αποχωρεις με την απορια ...!!!..Γιατι υπαρχουν τοσοι μονοι ...!!!...Q...
Αρέσει στο μέλος Rainbow1975

Rainbow1975

# 15 στις 8/9/2021
author
Ν. Σερρών / Αγκιστρος
Αγαπητέ Q καλημέρα. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν ενδιαφέρει σε κανέναν το τι έχω κάνει , εκτός από την αστυνομία αν έχω διαπράξει κάποιο έγκλημα ?. Ναι ευχαριστώ τον κόσμο και εσένα που μπήκες σε μια διαδικασία να αφιερώσεις χρόνο για να απαντήσεις, να πεις το τι πιστεύεις. Δεν νομίζω πως μπορεί να δοθεί ακριβείς απάντηση σε αυτό το ερώτημα, είναι ερώτημα στο στυλ "πόσο αλάτι θες στην σαλάτα". Ο κάθε ένας έχει τα δικά του μέτρα. Έτσι κι αλλιώς η ζωή συνεχίζει, ο ήλιος πάλι βγήκε με ή χωρίς τις απορίες μας. Και μην ξεχνάτε, "όλα καλά"

la-mer

# 16 στις 8/9/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

κακώς! κακώς!

θα κρασάρει ο σέρβερας! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Enikos

Γιατι ετσι θελουν?...

Αρέσει στα μέλη hornet19, Enikos

Qwerty____55

# 17 στις 8/9/2021
author

Αγαπητέ Rainbow...

Χαιρομαι που συμφωνείς μαζι μου , δλδ , οτι δεν ενδιαφερει κανεναν το τι εχεις κάνει !!!

Αν τωρα πιστευεις οτι είναι αρμοδιότητα της αστυνομίας , να ασχολειται  με  , το αν εσυ χώρισες , αν ερωτευθηκες , αν έκανες φλερτ , εκει που το εκανες , κλπ.

Τοτε , μας έπεισες , οτι θα πρέπει και εμεις να της αναθεσουμε και τις δικες μας , ερωτικοκοινωνικες υποθεσεις !!!

Οταν εβαλες το θεμα για συζήτηση 

να υποθέσω οτι ειχες κατα νου , ποσο ποσο αλάτι θα βαλεις στην σαλατα σου ???

Σαφως και η ζωη , συνεχίζει !!!

Εσυ , αυτον τον καιρο εισαι μόνος , η , βρηκες καποια ...παρεα ???

δλδ. Εισαι σε σχεση , η, οχι ???

..η παλι , Είσαι προς αναζήτηση ???

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Rainbow1975
Αγαπητέ Q καλημέρα. Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν ενδιαφέρει σε κανέναν το τι έχω κάνει , εκτός από την αστυνομία αν έχω διαπράξει κάποιο έγκλημα ?. Ναι ευχαριστώ τον κόσμο και εσένα που μπήκες σε μια διαδικασία να αφιερώσεις χρόνο για να απαντήσεις, να πεις το τι πιστεύεις. Δεν νομίζω πως μπορεί να δοθεί ακριβείς απάντηση σε αυτό το ερώτημα, είναι ερώτημα στο στυλ "πόσο αλάτι θες στην σαλάτα". Ο κάθε ένας έχει τα δικά του μέτρα. Έτσι κι αλλιώς η ζωή συνεχίζει, ο ήλιος πάλι βγήκε με ή χωρίς τις απορίες μας. Και μην ξεχνάτε, "όλα καλά"

Rainbow1975

# 18 στις 8/9/2021
author
Ν. Σερρών / Αγκιστρος
Φιλτατε Q, γράφω για την εμπλοκή της αστυνομίας "αν έχω διαπράξει κάποιο έγκλημα" από οσο γνωρίζω το φλερτ ακόμη δεν έγκλημα εκτός κι αν μιλάμε για ανήλικα που όμως εγώ προσωπικά απέχω χιλιάδες χιλιόμετρα μακρυά από αυτές τις καταστάσεις.Ναι, όταν εθετα το ερώτημα είχα κατά νου "πόσο αλάτι" θέλει ο κάθε ένας, να δω τι απαντήσεις θα δωθουν. Όσο αφορά την προσωπική μου τωρινή κατάσταση, όπως σωστά είπατε, δεν ενδιαφέρει κανέναν οπόταν είναι λίγο χάσιμο να αναφερθώ "Όλα καλά"

Enikos

# 19 στις 8/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Επιλογη ειναι Κιου...

Οταν δεν μπορεις να συνεννοηθεις, να επικοινωνησεις, επιλεγεις να εισαι μονος σε οτι αφορα τα συναισθηματικα ...

Κατα τα αλλα, μια χαρα παρεα εχεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Qwerty___55

Οχι Enike , Ειναι μόνοι γιατί ..., δεν μπορεσαν να συνεννοηθούν , δεν μπορεσαν να επικοινωνησουν ...

Δεν ειναι επιλογη τους ...

Αρέσει στα μέλη Lolita68, la-mer

Qwerty____55

# 20 στις 8/9/2021
author
Φιλτατε Rainbow...Ολα οσα γραφεις , στο σχολιο σου # 18Θα πω οτι πολυ σωστα μας λες οτι τα δικα σου ... προσωπικά κλπ είναι δικα σου , και μονο δικα σου και δεν μας αφορούν ...Το ιδιο σου ειπαμε και εμεις ...!!!... Επομένως... Όλα καλα !!?
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε