Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καινούργια barwoman

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Rhodes2

# 1 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Καινούργια barwoman

Καλησπέρα 

Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σεζόν σε νησί από τον Αύγουστο συγκεκριμένα σε beach bar και εργάζομαι ως DJΠρόσφατα ήρθαν δύο κοπέλες στο μαγαζί και οι δύο barwoman Πολύ καλά κορίτσια  και συμπαθητικές σπάμε τρελή πλάκα αλλά κάτι περίεργο συμβαίνει με την μία την πρώτη μέρα που έπιασαν δουλειά ήτανε Κυριακή βράδυ δούλευα και εγώ εκείνη τη μέρα και με την κοπέλα όλο το βράδυ κοιταζόμασταν ανταλλάξαμε δυο τρεις κουβέντες μέχρι εκεί δεν μπορούσα να της μιλήσω και πολύ γιατί είχε πολύ κόσμο στο μαγαζί και έχει γενικώς δουλειά Τέλος πάντων την επόμενη μέρα Δευτέρα ξανά παιζα εγώ εκεί που ξεκινάω να παίζω μουσική μετά από 5-6 λεπτά έρχεται η σερβιτόρα και μου λέει σε θέλει κάτι η barwoman  λέω τι με θέλει μου λέει δεν ξέρω πάω προς το μέρος της και βλέπω να έχει βάλει δύο σφηνάκια για μας Τέλος πάντων Πίνουμε το σφηνάκι και ο καθένας τη δουλειά του αλλά πάλι κοιταζόμασταν όλο το βράδυ ποιο έντονα αυτή τη φορά Τέλος πάντων τελειώνει η βραδιά και την επόμενη μέρα κάνω κινήσει να κεράσω εγώ μου λέει αργότερα λέω εντάξει δεν είχε καθόλου κόσμο εκείνη τη μέρα στο μαγαζί δύο παρέες είχε μόνο Τέλος πάντων περνάνε δύο ώρες της λέω θα πιούμε σφηνάκια μου λέει πιο μετά εν τέλει δεν ήπιαμε ποτέ σφηνάκια αλλά κοιταζόμαστε με κοιτάζει την κοιτάζω  σκέφτηκα μία στιγμή ότι μπορεί να το κάνει από αμηχανία αλλά είναι το σφηνάκι στη μέση που με κέρασε και θέλω να της μιλήσω στα ίσια Θέλω λίγο να το προχωρήσουμε αλλά δεν ξέρω αν θα μείνω στο κοίταγμά μόνο Τι να κάνω από τη δικιά μου πλευρά

archagellos

# 2 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

man ,

να μην κανεις τιποτα απολυτος ...μα τιποτα ομως 

Ερχεται σε κοιταει ...την αλλη μερα κερναει σφηνακια ...μετα πας να κερασεις εσυ και σου

ριχνει ακυρο...ποια ? η συνάδελφος που σε κοιταει...!!!

Σπαει πλακα ...

Keep Walking

Αρέσει στο μέλος alisida

apolitiii

# 3 στις 24/9/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 855

https://youtu.be/1unFBIqyM78

Αφού είσαι dj βαλτης αυτό ...με κοιτάς σε κοιτώ και μετά σιωπή... και κανείς κανενός...
Ας μένετε στο κοίταγμα...μια χαρά είσαστε έτσι...σου λειπει το σουλουμουκουτιασμα???

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, cara-mela και σε ακόμα 2 μέλη.

seychelles

# 4 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

Δεν υπάρχει κάποιο πράγμα για το οποίο να της μιλήσεις στα ίσια. Τρεις κουβέντες είπατε λες και σφηνάκια δεν πολυήθελε. Μάλλον παίζει λίγο, όποτε ότι θες κανείς, ή άστη να κοιτάει και μην ασχολείσαι ή όταν κοιτάει κοιτά και συ να παίζετε και οι δυο. Μη το πολυαναλυεις, δες το λίγο σαν οτι να’ναι είναι αυτά.

Enikos

# 5 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.776

Εσυ απο την πλευρα σου, εδειξες οτι  ητανε να δειξεις...

Τωρα  θα καμεις τον Κινεζο...

Δεν θα ξαναπεις γα σφηνακια και τετοια πραματα...

Θα κοιτας στο πλαγιο, αλα γυπαετος στο Περτουλι...

Οχι σε ευθεiα γραμμη eye to eye, που θαλεγε και ο Μπεταντιν...

Θα κοβεις μονο κινηση...

Μετα  απο αυτη την τακτικη, πες μου αποτελεσματα, να σου πω τι θα κανεις...

Και λιγα με τα σφηνακια...

Τι μουσικη παιζεις, στο καταστημα?...

Εδω συναδελφος...εγω παιζω στο Gossip...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, apolitiii

Broken_Guy

# 6 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252

Την έδωσες μόνος σου την απάντηση αγορίνα, δεν χρειάζεσαι κάτι περισσότερο.

Και μην αρχίσεις τώρα τα πως και τι να κάνω, απλά της μιλάς στα ίσα. Έτσι και αλλιώς σεζόν δουλεύετε και να φας άκυρο δεν θα ξαναβρεθείτε. Ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Rhodes2

θέλω να της μιλήσω στα ίσια Θέλω λίγο να το προχωρήσουμε

Heptamer

# 7 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

[Ασχετο: Αναζήτησα επί ματαιω έστω ΜΙΑ τελεία στην περιγραφη 

Χαμένος κόπος. 

Του κειμενογράφου παιχνίδια αραγες; 

Ρόδε μου καλέ, καλέ μου Ρόδε,

Α. Δεν αρκεί ένα σφηνάκι για να έρθουν κοντά δύο άνθρωποι. Είναι ικανή, μα όχι αναγκαία συνθήκη. 

Ούτε η καλή παρέα και πλάκα σημαίνει απαραίτητα και καλή σχεσιακή χημεία. 

Β. Τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία - μπαργούμεν και μη - αρέσκονται να παίζουν (κρύο - ζέστη) με τα αγοράκια. Απόλυτα σύνηθες / φυσιολογικό. 

Αμηχανία από πλευράς της δεν παίζει, διότι δε θα έπαιρνε την πρωτοβουλία των σφηνακιων. 
(πάντως, μην πίνεις άκριτα σφηνάκια που σε κερνουν διάφορες, διότι αντί για  David Guetta, σε βλέπω να παίζεις... Δούκισσα!

Το θέμα είναι τι αντέχεις ως αγουρίδος νεανιας ως παιχνίδι και για πόσο. 

Επειδή στις (εγωιστικες) ηλικίες σας ή αδιαφορία και η ζήλια  είναι ισχυρα αφροδισιακα, θα έλεγα να σταματήσεις τα κοιταγματα προς εκείνη και να κάνεις φανερό παιχνίδι με κάποια που αρέσει σε σένα και να κόψεις αντιδράσεις της. 

Από αυτές θα καταλάβεις αν της είσαι αδιάφορος ή πονάει το δοντάκι της. 

Σε κάθε περίπτωση, μην επιτρέπεις να σε χειρίζονται όπως θέλουν οι κοπέλες. Δοκιμάζουν αντοχές και όρια των αγοριών και εσύ οφείλεις να προστατεύεις τον εαυτό σου. 

Δε χρειάζεται να την πιάσεις να της μιλήσεις στα ίσια. Ένα αθώο σφηνάκι δε σημαίνει απαραίτητα κάτι περισσότερο - μπορεί να ήταν και συναδελφικο κέρασμα, δίχως να κρύβει κάτι άλλο - και μπορεί να σου πει πως παρεξήγησες την κίνηση της και να σε αδειάσει με παγερη ανετίλα. Κι εσύ να πάθεις  αυτοακύρωση και να πέσεις ίσως και στα πατώματα. 

Κράτα στάση αναμονής έως ότου να δεις - αν δεις - συμπεριφορές που δείχνουν γνήσιο έξωεπαγγελματικό ενδιαφερον και διάθεση για πιο σφιχτή γνωριμία. Με τον χρόνο, θα μάθεις να αποκωδικοποιεις σωστά τις  συμπεριφορές των γυναικών. 

Καλωσόρισες στο στίβο των ανθρωπίνων σχέσεων. Μην ανησυχείς, όλοι τερματίζουν. 

Αρέσει στα μέλη nikoskok1, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 8 στις 24/9/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Εγω αλλη απορια εχω,,,η δευτερη μπαργουμαν παιζει ρολο στο εργο? Γιατι μας την αναφερει στην αρχη μονο???

(Εγω και οι συνηθισμενες αποριες μου )

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, apolitiii

Enikos

# 9 στις 24/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ειναι μερος του ντεκορ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Kristina_

Εγω αλλη απορια εχω,,,η δευτερη μπαργουμαν παιζει ρολο στο εργο? Γιατι μας την αναφερει στην αρχη μονο???

(Εγω και οι συνηθισμενες αποριες μου )

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Kristina_ και σε ακόμα 2 μέλη.

girl_aloud

# 10 στις 25/9/2021
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 180
Δεν μπλεκουμε ποτε τα εργασιακα με τα προσωπικα. Ποσο μαλλον οταν εδω προκειται για ξεπετα...
Αρέσει στο μέλος seychelles

MiltosRNLI1930

# 11 στις 25/9/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.258

Αφου ρε ΜΑΝ που λεει και ο Αρχαγγελος φοβασαι να της μιλησεις πες τα στο κινητο που ειναι τωρα της μοδας και θα το εκτιμησει πολυ που της την επεσες με το κινητο και θα εισαι και ΙΝ που λενε στα περιοδικα .

Αρέσει στα μέλη apolitiii, Enikos

panagiotismp90

# 12 στις 25/9/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

πρεπει να την βρεις να την μπλαμπλαρεις λιγο, πιο νωρις δεν μπορεις πριν ξεκινησετε? και προτεινε της να πατε βολτα στο νησι ή για μπανιο. αν σου πει σουκσου μουκσου θα σου πω τι να κανεις.

Αρέσει στα μέλη Enikos, seychelles

Enikos

# 13 στις 25/9/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πλακωθηκε στα σφηνακια και ξεχασε το θεμα του?...

Προμπαμπλι...

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Mathusalas

# 14 στις 26/9/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
3 πράγματα συμβαίνουν στη κοπέλα ή 1 από τα 3. Έχει τικ και κοιτάει προς τη πλευρά σου. Κοιτα κάποιον άλλο κοντά σου. Δεν ξέρει τι θέλει. Διάλεξε.

alexandriani1

# 15 στις 27/9/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.087

Τι κοιτά, κοιτώ, κοιτιόμαστε και σαχλαμάρες. Δεν κάνουμε δουλίτσα έτσι.

΄Αν την γουστάρεις την κοπέλα, κάνε κίνηση στα ίσα. Κι ότι θέλει ας γίνει, δεν έχεις να χάσεις κάτι.Εγώ αυτά τα "δεν μπλεκόμαστε στη δουλειά" και τα τοιαύτα, δεν τα πίστευα ποτέ. Στο κάτω κάτω, ερωτικές σχέσεις, όπως και φιλίες,  κάνουμε κυρίως μέσα από τον περιβάλλοντα χώρο μας. Δεν τους βρίσκουμε τυχαία στο δρόμο ή στη διαδρομή του τρόλεϋ.

Αρέσει στα μέλη hornet19, Broken_Guy

Kristina_

# 16 στις 27/9/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Εξαρταται απο το ειδος της δουλειας (για τον θεμαματοθετη οκ)

Εγω αντιθετα ημουν παντα αντιθετη στις ερωτικες σχεσεις στο χωρο δουλειας (μου),,,σε καθε χωρο δλδ που εμπλεκονται ιεραρχιες κλπ ακομη και για τις φιλικες σχεσεις μια και δυο και τρεις επιφυλαξεις τις ειχα,,,θα φταει που με χαλαει και ο νεποτισμος/ευνοιοκρατια κλπκλπ

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από alexandriani1

Τι κοιτά, κοιτώ, κοιτιόμαστε και σαχλαμάρες. Δεν κάνουμε δουλίτσα έτσι.

΄Αν την γουστάρεις την κοπέλα, κάνε κίνηση στα ίσα. Κι ότι θέλει ας γίνει, δεν έχεις να χάσεις κάτι.Εγώ αυτά τα "δεν μπλεκόμαστε στη δουλειά" και τα τοιαύτα, δεν τα πίστευα ποτέ. Στο κάτω κάτω, ερωτικές σχέσεις, όπως και φιλίες,  κάνουμε κυρίως μέσα από τον περιβάλλοντα χώρο μας. Δεν τους βρίσκουμε τυχαία στο δρόμο ή στη διαδρομή του τρόλεϋ.

Sourygia

# 17 στις 27/9/2021
author
Γυναίκα / 62 / Ελεύθερη
Γαλλία
Απαντήσεις: 96

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Mathusalas
3 πράγματα συμβαίνουν στη κοπέλα ή 1 από τα 3. Έχει τικ και κοιτάει προς τη πλευρά σου. Κοιτα κάποιον άλλο κοντά σου. Δεν ξέρει τι θέλει. Διάλεξε.

Sourygia

# 18 στις 27/9/2021
author
Γυναίκα / 62 / Ελεύθερη
Γαλλία
Απαντήσεις: 96

Βρε παιδιά μπορεί να είναι αλλήθωρο το κοριτσι4

4
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Mathusalas

# 19 στις 29/9/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Γιατι καλε δεν τα μπλεκουμε? το πιο ωραιο μπλεξιμο ειναι. Και οι 2 παιρνανε καλα. Ελεος με αυτα τα κοληματα. χαλας τη πιατσα, απολυεσαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από girl_aloud
Δεν μπλεκουμε ποτε τα εργασιακα με τα προσωπικα. Ποσο μαλλον οταν εδω προκειται για ξεπετα...

hornet19

# 20 στις 29/9/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.198

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Mathusalas

χαλας τη πιατσα, απολυεσαι

Γιατί δεν έχει κάνει εμβόλιο..?