Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καλησπέρα σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Kristina_

# 21 στις 5/10/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425
'Aρεσαν+: 0%

Χαχαχαχαχα μαρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι 

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από seychelles
Μήπως ήθελε να πάει σε καμμία άλλη μετά και ήθελε να μείνει καθαρός ο άνθρωπος μπορεί να είδε τις κούτες σα χαλάστρα, αυτό που το πας.

Αρέσει στο μέλος seychelles

Qwerty____55

# 22 στις 6/10/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 618
Αγαπητή Angelina ... Καλησπερα ... ,, Σίγουρα εχεις ακούσει ..το μακρύ και το κοντό , του κάθε ενός ...!!! ,, ,, Ξερεις γιατί .??? Διότι κανένας τους , δεν εχει καταλαβει ότι εισαι επιχειρηματίας , σε αγροτικά , γεωργικά , και κτηνοτροφικά προϊόντα !!! ,,.οπως το σιτάρι , το κριθάρι , η βρώμη , τα κτηνοτροφικα φυστίκια κλπ . Και ολα αυτα ειναι σε συσκευασίες ,, σε τσουβαλια των 40 Kg ..!!! ,, Οπως επισης , οι σκυλοκροκετες , ακομα και τα λιπασματα ειναι ... τουλάχιστον , 20 με 25 Kg το σακί , !!! Επίσης δεν εχουν καταλαβει οτι σε αποθήκες , μαγαζιά , με αυτα τα προϊόντα , χρειάζονται εργάτες , δηλαδη αντρες με δυνατά μπράτσα ..!!!Οσον αφορα τον δικο σου αντρα , ,, λυπαμαι που θα το πω ...αλλα εχεις κανει λάθος επιλογή ..!!! ,, Θα είσαι αυτη , που ακομα και οικονομικά θα τον στηρίζει ...,, αλλα και παντα θα είσαι για εκεινον μια εργάτης/ εργάτρια .. στο πλευρό του κυρίου ... Κουστουματου !!! Εκείνος στο γραφείο ..και εσυ στην αποθήκη ...!!! .. Ακόμα και οταν θα μεινεις έγκυος ,, μην περιμένεις βοήθεια απο εκεινον ...ουτε στην δουλειά σου ,, αλλα ούτε καί στο σπίτι !!! Απλά Angelina μου ,, σκεψου .. και κανε οτι σε φωτίσει ο Θεός ...Με εκτίμηση ...Q...

seychelles

# 23 στις 6/10/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 647

Τα σκουπίδια στο σπίτι ποιός από τους δύο τα πετάει ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από AngelinaNats
Broken guy, μίλησα ευγενικοτατα στην αρχή κανονικά αφού με αγαπάει και με νοιάζεται όπως λέει θα έπρεπε να βάλει ένα χεράκι χωρίς καν να του το ζητήσω ή κάνω λάθος;

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, hornet19 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 24 στις 6/10/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775

Σου καμω λικε, επειδη εισαι λαρτζ με τους αναθεματισμενους μαστορους...

Η θεματοθετρια εχει για μεγαλοπρεπη μιζερια ομως...

Εχει διαφορα...

Γιεπ σου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Kristina_

Ενταξει,,,δεν ειπαμε να πηγαινει συνεχεια να την βοηθα,,,αλλα ειπε η θεματοθετης, οτι ετυχε να λειπει ο υπαλληλος,,,τι θα παθανε δλδ αν την βοηθουσε να μεταφερει 2-3 σακια??? Σιγα καλε! Εγω ολη μερα βοηθαω τα μαστορια και τα πληρωνω κιολας 

Αρέσει στο μέλος Kristina_

NightWsh

# 25 στις 6/10/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 288
Τα γνήσια θηλυκά δεν ζητήσαμε ποτέ ισότητα.Τα δείγματα ζήτησαν..οπότε τώρα φορτώσετε και ξεφορτωστε χωρίς γκρινια...
Αρέσει στα μέλη Enikos, seychelles

seychelles

# 26 στις 6/10/2021
author
Βερμούδες

Εντάξει βρε γνήσιο 'μοβορο θηλυκό, δε χαλάσαμε και όλη την πιάτσα, θα μείνουν και κουβαλητές.

Άμα βρεις να σου κουβαλάνε και τις κούτες, μετά εσύ όμως ραβιόλι, σπιτικό γλυκό και μασάζ στην πλάτη, τι όχι  ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από NightWsh
Τα γνήσια θηλυκά δεν ζητήσαμε ποτέ ισότητα.Τα δείγματα ζήτησαν..οπότε τώρα φορτώσετε και ξεφορτωστε χωρίς γκρινια...

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Paralia48

# 27 στις 6/10/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.734
πολύ δίκιο έχεις, δεν είσαι παράλογη!
Εφόσν ο πρίγκηπας δε θέλει να λερωθεί, γιατί έρχεται στη <<βρωμικη>> δουλειά σου;Καλά του είπες!
Εγώ να ήμουν, ειλικρινά, το βράδυ σπίτι, θα βρώμιζα με λάσπες ή κάτι άλλο τα χέρια μου και θα τον χάιδευα ...αισθησιακά, έτσι για να του δείξω, τι θα πει <<βρωμιάρης>> !
Αρέσει στο μέλος takis9

Enikos

# 28 στις 6/10/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ευτυχως υπαρχεις και εσυ...

Και ξερουμε απο τι συνωμοταξιες να προσεχωμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Paralia48
πολύ δίκιο έχεις, δεν είσαι παράλογη!
Εφόσν ο πρίγκηπας δε θέλει να λερωθεί, γιατί έρχεται στη <<βρωμικη>> δουλειά σου;Καλά του είπες!
Εγώ να ήμουν, ειλικρινά, το βράδυ σπίτι, θα βρώμιζα με λάσπες ή κάτι άλλο τα χέρια μου και θα τον χάιδευα ...αισθησιακά, έτσι για να του δείξω, τι θα πει <<βρωμιάρης>> !

Redink

# 29 στις 6/10/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από NightWsh

Αγαπητό τρόλ, μια και δηλώνεις "γνήσιο θηλυκό" που δε ζήτησες ποτέ ισότητα, δεν έχεις παρά να μετακομίσεις στην Τουρκία που είναι δίπλα ή, ακόμα καλύτερα, στο Αφγανιστάν για μια πιο ολοκληρωμένη εμπειρία   

NightWsh

# 30 στις 6/10/2021
author
Seychelles κουβαλά εσύ και εγώ μέχρι και millefeuille θα σου έχω μετρημένα όλα τα φύλλα...κ

Mathusalas

# 31 στις 6/10/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Να Τα Να Τα τα μη γνήσια αρσενικά. Ακούς Ενικε... Εσύ φταις που έδωσες αέρα στις χωριατοπουλες. ??

seychelles

# 32 στις 6/10/2021
author
Βερμούδες
Εγώ έχω κυρηξει γενική απεργία, και δε μπορώ να σπάσω τη γραμμή. Με το μιλφειγ τι παίζει; αξίζει τον κόπο;

NightWsh

# 33 στις 6/10/2021
author
Αγαπητό κόκκινο μελάνι ίσως θα πρέπει να τραβήξεις μια κόκκινη γραμμή ανάμεσα στην ισότητα των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και ανάμεσα στην ισότητα των φύλων για να μπορέσεις να διαχωρίσεις τις έννοιες..
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

seychelles

# 34 στις 6/10/2021
author
Βερμούδες

Δε θέλουν εκεί, τα γνήσια 'μοβόρα θηλυκά θέλουν μέρη που μετά τις κούτες, είναι

..αντρική δουλειά να πάει ο άλλος στη Δέσποινα να πάρει το μιλφέηγ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Redink

Αγαπητό τρόλ, μια και δηλώνεις "γνήσιο θηλυκό" που δε ζήτησες ποτέ ισότητα, δεν έχεις παρά να μετακομίσεις στην Τουρκία που είναι δίπλα ή, ακόμα καλύτερα, στο Αφγανιστάν για μια πιο ολοκληρωμένη εμπειρία   

Αρέσει στο μέλος Kristina_

seychelles

# 35 στις 6/10/2021
author
Βερμούδες
Μου αρέσει πολύ αυτό το Θρεντ , θα τα λύσουμε όλα εδώ
Αρέσει στο μέλος Enikos

NightWsh

# 36 στις 6/10/2021
author
Τουλάχιστον θα έχεις περάσει ωραία χωρίς να κουβαλάς κουτες οπότε θα πας στο ζαχαροπλαστείο καθαρός και με άλλον αέρα!

alisida

# 37 στις 6/10/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Νομίζω ότι το θέτεις σε λάθος βάση το όλο θέμα.

Ο λόγος που ενοχλήθηκες είναι το ότι ο "άντρας του σπιτιού σου" όπως είπες,δεν σήκωσε τα βάρη του δικού σου επαγγέλματος.

Θα συμφωνήσω ότι είναι γενικώς και καλό και σωστό,όπου και όταν μπορούμε να βοηθάμε τους δικούς μας ανθρώπους.

Αν στη θέση σου ήταν ο κολλητός του,σίγουρα θα είχε επίσης στεναχωρηθεί με τη "γαϊδουρια" του να μη βάλει ένα χεράκι,όμως δεν θα του είχε κάνει σκηνή και δεν θα ζητούσε τα ρέστα.

Θεωρώ ότι το όλο σκηνικό σε ενόχλησε επειδή γενικώς αισθάνεσαι να σηκώνεις μόνη τα οικογενειακά βάρη και εκεί ίσως θα ήταν καλό να εστιάσεις και να το συζητήσετε όμορφα και ήρεμα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από AngelinaNats

Καλησπέρα σας

Καλησπέρα σας μπαίνω κατευθείαν στο θέμα.. Το καμάρι μου σήμερα το πρωί ήρθε στο χώρο εργασίας μου για να με δει, ο εργάτης του μαγαζιού μου έλειπε και ήρθε πελατης και εξηπηρετησα εγώ.. Τα πραγματα που ήθελε ο πελατης ηταν αρκετά βαριά 40kg το 1τμχ και ο άντρας του σπιτιού μου όταν του ζήτησα ευγενικοτατα ( αγάπη μου θα έρθεις λίγο να με βοηθήσεις;’’ Μου απάντησε (Ε τώρα δεν θέλω να λερωθώ είμαι με τα καλά και μετά θα πάω στο γραφείο μου πως θα πάω με σκονες) χμμ οκευ ασχολίαστο? ξεκίνησα να φορτώνω μόνη τα 4 τμχ των 40kg που ήθελε ο πελατης όταν έφυγε βέβαια ο πελατης έκανα σκηνικό εγώ ότι τι είναι αυτα τα πράγματα και τι σου είναι να βοηθήσεις και δεν ντρέπεσαι αντί να προσφερθείς από μονος σου να με βοηθήσεις με αφηνεις μόνη να φορτώνω κτλπ κτλπ και θύμωσε και έφυγε. Η αλήθεια είναι ότι αν δεν ερχότανε πάλι μόνη θα τα έκανα αλλα δεν είναι αυτό το θέμα, εμένα με πείραξε η συμπεριφορά του. Από μηνύματα μετά και τι δεν μου είπε χίλια δυο ότι δεν στέκουν αυτα που λέω και ότι δεν είναι δουλειά του δεν ήθελε να λερωθεί και ότι δεν είναι υποχρεωμένος και θα με βγάλει τρελή κανονικά και του ειπα εγώ ότι άστο δεν κανεις και νευρίασε ακόμα παραπάνω μετά. Ρε παιδιά τόσο παράλογη είμαι ποια; Εμένα φουλ γαϊδουριά μου φάνηκε αυτό που έκανε δηλαδή πείτε μου θέλω να ξέρω αλήθεια αν είμαι λογική.

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 1 μέλος.
I am Not a psychotherapist :)

alisida

# 38 στις 6/10/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Παρεμπιπτόντως,το καλύτερο θεωρώ ότι είναι του Κωνσταντινίδη  

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από seychelles

...να πάει ο άλλος στη Δέσποινα να πάρει το μιλφέηγ 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, seychelles

Kristina_

# 39 στις 6/10/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Εμ αμα ο αντρας ειναι ,,,παλιας κοπης,,,να ναι σε ολα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από seychelles

Δε θέλουν εκεί, τα γνήσια 'μοβόρα θηλυκά θέλουν μέρη που μετά τις κούτες, είναι

..αντρική δουλειά να πάει ο άλλος στη Δέσποινα να πάρει το μιλφέηγ 

Enikos

# 40 στις 6/10/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τις εχω στο κοντο νεαρε...

Ουτε αγερα, ουτε βολικες παρανοησεις, ουτε μανιφεστα των αξουριστων κορασιδων...

Τωρα ειμεθα στις βολικες παρανοησεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Mathusalas
Να Τα Να Τα τα μη γνήσια αρσενικά. Ακούς Ενικε... Εσύ φταις που έδωσες αέρα στις χωριατοπουλες. ??

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε