Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σοσ

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

mairysQ

# 41 στις 23/10/2021
author
Γυναίκα gay / 28 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 13
'Aρεσαν+: 0%

Για αρσενικο προκειται,το εξηγω κ παραπανω

Enikos

# 42 στις 23/10/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.776

Γατι?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από mairysQ

Για αρσενικο προκειται,το εξηγω κ παραπανω

vidar70

# 43 στις 23/10/2021
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 335

Δεν απαντησες ομως

Εισαι ή δεν εισαι gay??? Αν εισαι και το παιζεις διπλοταμπλο τα θες ολα δικα σου δεν κανουμε ετσι δουλεια

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, giorgos170

mairysQ

# 44 στις 24/10/2021
author

οχι δεν  παιζω  σε διπλο μην αγχωνεσαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από vidar70

Δεν απαντησες ομως

Εισαι ή δεν εισαι gay??? Αν εισαι και το παιζεις διπλοταμπλο τα θες ολα δικα σου δεν κανουμε ετσι δουλεια

panagiotismp90

# 45 στις 29/10/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

μαιρη μου ερωτικα πως παμε ή τον εχει επηρεασει η κατασταση??

Αρέσει στο μέλος seychelles

mairysQ

# 46 στις 30/10/2021
author

Χαχαχαχα δεν έχει επηρεαστεί.Νταξη πριν το γεγονος αυτο ήμασταν καλύτερα σε συχνότητα(αλλα και τώρα δεν έχουμε τρελή διαφορά).Βέβαια,ισως εγώ έχω επηρεαστεί αλλα δεν ξέρω αν είναι μονο γι αυτο.Η εταιρεία που δουλεύω ακουγέται οτι κλείνει,μου παρουσιάστηκε ένα  θεμα υγείας(Να δεις απο το αγχος και την στεναχωρια μου το επαθα) και είναι και αυτό στην μέση.Ολα αυτα ούτε σε δυο μηνες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από panagiotismp90

seychelles

# 47 στις 30/10/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

Γιατί τότε δεν ασχολείσαι με το θέμα υγείας και να βρεις νέα δουλειά? πιο καλά, αντί να καταναλώνεις ενέργεια για το τι θα γίνει με ένα δάνειο που δεν είναι δικό σου ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από mairysQ

Χαχαχαχα δεν έχει επηρεαστεί.Νταξη πριν το γεγονος αυτο ήμασταν καλύτερα σε συχνότητα(αλλα και τώρα δεν έχουμε τρελή διαφορά).Βέβαια,ισως εγώ έχω επηρεαστεί αλλα δεν ξέρω αν είναι μονο γι αυτο.Η εταιρεία που δουλεύω ακουγέται οτι κλείνει,μου παρουσιάστηκε ένα  θεμα υγείας(Να δεις απο το αγχος και την στεναχωρια μου το επαθα) και είναι και αυτό στην μέση.Ολα αυτα ούτε σε δυο μηνες.

Αρέσει στο μέλος Iraklis_pouaro

Iraklis_pouaro

# 48 στις 30/10/2021
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 115

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από panagiotismp90

Δίδυμος με ωροσκόπο λέων , σελήνη λέων , αφροδίτη στους διδύμους ,ουρανό στον παρθένο ,δία στους διδύμους, ήλιο στους διδύμους με ποιά ζώδια ταιριάζει?

mairysQ

# 49 στις 30/10/2021
author

Εννοείται οτι το κάνω .Tα δικά μου θέματα έχουν δρομολογηθεί ήδη,δεν τα αφησα.Το θέμα είναι να ξεκαθαρίσει και ο δικός μου την θέση του.

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από seychelles

Γιατί τότε δεν ασχολείσαι με το θέμα υγείας και να βρεις νέα δουλειά? πιο καλά, αντί να καταναλώνεις ενέργεια για το τι θα γίνει με ένα δάνειο που δεν είναι δικό σου ?

Αρέσει στα μέλη Tamarena, seychelles

seychelles

# 50 στις 30/10/2021
author
Βερμούδες

Αν κάτι δεν είναι δουλειά μας, μερικές φορές καλύτερα να αφήνουμε τον άλλο να το διευθετήσει στο χρόνο που χρειάζεται. 

Με το να του βάλεις πίεση και deadlines το μόνο που κανείς είναι να οξύνεις μια κατάσταση, δε θα δει τι θα κάνει με ένα δάνειο στο χρόνο που θες εσύ ούτως η άλλως, δουλειά δική του και της τράπεζας είναι αυτό.

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από mairysQ

Εννοείται οτι το κάνω .Tα δικά μου θέματα έχουν δρομολογηθεί ήδη,δεν τα αφησα.Το θέμα είναι να ξεκαθαρίσει και ο δικός μου την θέση του.

mairysQ

# 51 στις 30/10/2021
author

Σ'ευχαριστω.Ισως βιαζομαι και θέλω να λυθεί το θέμα εδω και τώρα.Κυριως ομως αυτο που θέλω ειναι να βάλει τα όρια του 

vidar70

# 52 στις 30/10/2021
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Απαντήσεις: 335

Να με συγχωρεσεις που επανερχομαι

στον σεξουαλικο σου προσδιορισμο, αλλα μου φαινεται βαση αυτου τα θελεις ολα δικα σου. Ζητας να ξεκαθαρισει την θεση του και πολυ σωστα κανεις γιατι ελοχευει ο κινδυνος στον δεσμο σας, εσυ εχεις ξεκαθαρισει την δικη σου οσον αφορα τα σεξουλικα σου θελω??. Η θα κανει προσπαθειες ο φιλος σου και μια ωραια πρωια θα ανοιξει την πορτα και θα σε δει γκαλια με την παρολιγο κουμπαρα? Τυχαιο το παραδειγμα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από mairysQ

Σ'ευχαριστω.Ισως βιαζομαι και θέλω να λυθεί το θέμα εδω και τώρα.Κυριως ομως αυτο που θέλω ειναι να βάλει τα όρια του 

seychelles

# 53 στις 30/10/2021
author
Βερμούδες

και το να βάλει τα οριά του είναι δική του δουλειά. Συζητήστε μια φορά (φτάνει μια), δώσε του τη συμβουλή σου, πες του πως επηρρεάζει εσένα και τη μεταξύ σας σχέση και σταματάς εκει. Το μετά είναι δική του δουλειά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από mairysQ

Enikos

# 54 στις 30/10/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.776

Τα οποια ορια του, τα ξερεις εσυ...

Και περιμενει ποτε θα του τα υποδειξεις...

Ρε εχετε τρελη πΛΛακα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από mairysQ

mairysQ

# 55 στις 30/10/2021
author

σ ευχαριστω και παλι!

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από seychelles

και το να βάλει τα οριά του είναι δική του δουλειά. Συζητήστε μια φορά (φτάνει μια), δώσε του τη συμβουλή σου, πες του πως επηρρεάζει εσένα και τη μεταξύ σας σχέση και σταματάς εκει. Το μετά είναι δική του δουλειά.

Briar789

# 56 στις 31/10/2021
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αργολίδας / Σκοτεινή
Απαντήσεις: 35

αγαπητη μου αυτα ειναι σοβαρα θεματα , καλο θα ηταν να μιλησεις με φιλους γνωστους οικονομολογους, δικηγορους λογιστες και άτομα του κλάδου! αφου εισαι καλα με τον ανθρωπο σου αυτα είναι της εποχής ελπιζω να μην σας χαλασει την μεταξυ σας σχεση ολο αυτο κοιτα μην χασεις κ τν ανθρωπο σου στ τελος. ζητα γνωμη απο ειδικο με χρεη τραπεζιτες κλπ, εστω και φιλους σου στα σοσιαλ!  

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε