Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι εντυπωσιάζει τις γυναίκες σήμερα

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Qwerty____55

# 41 στις 11/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 620
'Aρεσαν+: 0%

Αγαπητέ betman .. καλημέρα .

Ισως με την τοποθέτηση μου , να σε εβαλα σε σκέψεις ...

Η απορια σου , ηταν ..

Τι εντυπωσιαζει τις γυναικες !!!

Αν ψάχνεις να βρεις τρόπους ωστε να εντυπωσιασεις τις γυναίκες , εχω την λυση και μπορω να σου τους πω .

Ομως το λαθος σου ειναι , το οτι , θελεις να εντυπωσιασεις ,  η , γενικα να εντυπωσιαζεις !!!  και οχι να κανεις μια σοβαρη σχεση , η , σχεση ζωης .!!!

Εγω βεβαια , σου ειπα , τι δεν εντυπωσιαζει τις γυναικες ..αν αυτες αντιληφθουν , η , γνωριζουν  οτι με τον αντρα που θα κανουν σχεση ,, θα εχουν προβλήματα ,.!!!

Αν μου απαντησεις , θα εχεις και την λυση .

Φιλικα ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από betman7656
Μελέτησα τις απαντήσεις σας και έχω να δηλώσω τα εξής... Πρώτον ότι ψάχνω σύντροφο όχι τρόπαια... Έχω περάσει από κει... Πρέπει να μου αρέσει όμως και εμφανισιακά... Για να μην παρεξηγηθώ δεν ψάχνω μοντέλο... Μπορεί κάποια να αρέσει σε όλους και μένα να μην μ αρέσει ή το αντίθετο... Το πρώτο πράγμα που κοιτάζω στη γυναίκα είναι το πρόσωπο... Αυτό είναι το κριτήριο μου για την εμφάνιση... Δεύτερον το κάμπριο το έχω χρόνια από τότε που ήμουν παντρεμένος και δεν το πήρα για να ρίξω γκομενα... Το πήρα γιατί έχω συνηθίσει την ελευθερία που σου δίνει η μηχανή με την οποία κινούμαι σχεδόν όλη μέρα χειμώνα καλοκαίρι... Το αμάξι το χρησιμοποιώ κατά κύριο λόγο εκτός πόλης... Και τρίτον όσο και αν σας φαίνεται απίστευτο μιλάνε μες στο μαγαζί μου στο κινητό και λένε είμαι στο περίπτερο

Αρέσει στο μέλος alisida

MiltosRNLI1930

# 42 στις 11/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.267

Bασικα

τις ειδικου τυπου και λιγοστες γυναικες δεν τις εντυπωσιαζουν οι φιγουρατζηδες .Αν φορας παντελονι με 72.5 πλευρικες τσεπες , εχεις κινητο με μπριγιαν γαλαζιο ,εχεις κρεμασμενο το χερι εξω απο το παραθυρο να φαινεται το μικρο νυχι και καθαριζεις τη μυτη σου στα φαναρια ,δυστυχως δεν σε κοιτανε ουτε οι ψοφιες ταγαρουδες .

Αρέσει στα μέλη Lolita68, TheRedKnight και σε ακόμα 5 μέλη.

alisida

# 43 στις 11/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από MiltosRNLI1930

Bασικα

τις ειδικου τυπου και λιγοστες γυναικες δεν τις εντυπωσιαζουν οι φιγουρατζηδες .Αν φορας παντελονι με 72.5 πλευρικες τσεπες , εχεις κινητο με μπριγιαν γαλαζιο ,εχεις κρεμασμενο το χερι εξω απο το παραθυρο να φαινεται το μικρο νυχι και καθαριζεις τη μυτη σου στα φαναρια ,δυστυχως δεν σε κοιτανε ουτε οι ψοφιες ταγαρουδες .

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

konstandinos73

# 44 στις 11/11/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 331
Τι εντυπωσιάζει τις γυναικες, ε? Χμμμ...τι ερωτημα ,πάλι, και τουτο κε Προεδρε...επιφανειακο, φιλε μου, πολυ επιφανειακο το ερωτημα σου, αυτο δηλαδή που προσαπτεις σα μειονέκτημα στις γυναίκες...Αν το εθετες ως "τι εκτιμουν σε εναν άνδρα οι γυναίκες", μπορει και να μου κεντριζε το ενδιαφέρον να απαντήσω. Ανεξαρτητως των παραπάνω, παντως, σου εύχομαι καλη επιτυχια στην αναζητηση της υποψηφιας συντροφου.
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, MiltosRNLI1930

Kristina_

# 45 στις 11/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Ισως να εννοει «τι εντυπωσιαζει τις γυναικες, για να σε προσεξουν, να σε γνωρισουν και να εχεις μια ευκαιρια να σε εκτιμησουν»

Mindthegap-

# 46 στις 11/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από MiltosRNLI1930

Bασικα

Qwerty____55

# 47 στις 11/11/2021
author

Την καλησπέρα μου , στην αγαπημένη μου , την Apolitiii .

Μου αρεσε πολυ ..αυτο το ...

Το θελω των γυναικων ειναι ..κλπ

Επισης οι γυναίκες κοιτουν ...κλπ.

Επειδη δεν γνωρίζω , ..θελω να σε ρωτησω αν εχει γινει καποιο γκαλοπ ,  και ολα αυτα ..τα θελω..τα εχεις διαβασει .

Οντως ειναι ενδιαφεροντα .

Εκτος βεβαια και αν ειναι καθαρα δικη σου , προσωπικη εκτίμηση .

Επισης , αν γνωριζεις πες μου , αν οι γυναίκες αυτες , βρήκαν αντρες με αυτες , ας πουμε , τις προδιαγραφες .

Και μια , ισως αδιακριτη ερωτηση  .

Στην δικη σου την σχεση  , τα βρηκες?

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από apolitiii

Δεν ειναι επιφανειακές, όσο νομίζεις οι γυναίκες, γι' αυτό δεν μπορεις να τις προσελκύσεις με το καπριο και τα 160 m2 μαγαζί...

Τα θέλω των γυναικών είναι υποκειμενικά και ανάλογα με την ηλικία τους..

Οι γυναίκες κοιτουν :

1.την εξωτερική εμφάνιση, δηλ.το στυλ, το πρόσωπο, την φυσική κατάσταση(δεν μιλάμε 

για φέτες κοιλιακούς) αλλά ένας άντρας που προσεχει τον εαυτό του, δείχνει οτι έχει αυτοπειθαρχία και 

αυτοέλεγχο...

2. Την συμπεριφορά, να έχει χιούμορ και να είναι ευφυής, να μην είναι τσιγγούνης, να μην είναι βαρετός...

να ειναι ειλικρινής, και πιστός...να είναι γενναιόδωρος σε αισθήματα...

Θέλουν να εχουν εναν άντρα να μπορούν να συζητούν τους προβληματισμούς τους, τότε αισθάνονται 

ασφαλείς...δεν θέλουν τον άντρα πασά, θέλουν να μοιράζονται μαζί του ακόμα και τις δουλειές του 

σπιτιού...καλο σεξ...και όλα τα σχετικά...

Πολλά εγραψα ...σιτεμενη γυναίκα!!!

Qwerty____55

# 48 στις 11/11/2021
author

Αγαπητέ betman .. καλησπέρα .

Χτες σε θυμήθηκα. ..

Μου συνέβη ενα χαριτωμένο περιστατικο και θα σου το πω .

Χτες το βραδυ βγηκα μια βολτα ,  με γυναικοπαρεα και μεταξυ αυτων , υπηρχε και μια κοπελια , αγνωστη σε μενα , αλλα ομορφη , χαριτωμενη  και ομολογω οτι την ειχα , αγκαλιασει , με την ματια μου , οποτε κουβέντα στην κουβεντα , το ποτο κλπ .  Καλα οερνουσαμε ..εξεφρασε την επιθυμία , να φιαξει μια σχέση , με καποιον , .. άκουσον ακουσον , ..που να εχει αυτοκινητο καμπριο ..!!!

Και ειπα , Που είσαι βρε betman !!!

Δεν ξερω και το ονομα σου .

Το δικο μου , Κωστας .

Αμαξι καμπριο , δεν εχω ..

Λες να την μεταπεισω , να την συνοδεύσω με το δικό μου ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από betman7656
Μελέτησα τις απαντήσεις σας και έχω να δηλώσω τα εξής... Πρώτον ότι ψάχνω σύντροφο όχι τρόπαια... Έχω περάσει από κει... Πρέπει να μου αρέσει όμως και εμφανισιακά... Για να μην παρεξηγηθώ δεν ψάχνω μοντέλο... Μπορεί κάποια να αρέσει σε όλους και μένα να μην μ αρέσει ή το αντίθετο... Το πρώτο πράγμα που κοιτάζω στη γυναίκα είναι το πρόσωπο... Αυτό είναι το κριτήριο μου για την εμφάνιση... Δεύτερον το κάμπριο το έχω χρόνια από τότε που ήμουν παντρεμένος και δεν το πήρα για να ρίξω γκομενα... Το πήρα γιατί έχω συνηθίσει την ελευθερία που σου δίνει η μηχανή με την οποία κινούμαι σχεδόν όλη μέρα χειμώνα καλοκαίρι... Το αμάξι το χρησιμοποιώ κατά κύριο λόγο εκτός πόλης... Και τρίτον όσο και αν σας φαίνεται απίστευτο μιλάνε μες στο μαγαζί μου στο κινητό και λένε είμαι στο περίπτερο

betman7656

# 49 στις 11/11/2021
author
Ανδρας / 40 / Διαζευγμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 8
Φίλε μου Qwerty55 θα σου απαντήσω σε όλα όσα ρώτησες παρόλο που είναι προσωπικά δεδομένα για να σου αποδείξω ότι οι υποθέσεις σου είναι λανθασμένες. Επίσης αποφάσισα να το κάνω δημόσια και όχι σε ιδιοτικο μήνυμα για να δουν και οι υπόλοιποι μήπως και αναθεωρήσουν το ξεσκισμα που μου κάνουν. Έχω μια κόρη 12 χρονών και έχω συνεπειμελια οπότε τη μισή εβδομάδα είναι μαζί μου. Με την πρώην μου δεν έχω καλή εποικινωνια γιατί αυτή δεν το θέλει. Όταν παντρευτηκαμε είχε δυο παιδιά από τον πρώτο της γάμο που τα μεγάλωσα τα σπούδασα και τα παντρεψα εγώ χωρίς να προσφέρει τίποτα ο πατέρας τους. Αντί λοιπόν να με αγαπάει εισέπραξα αχαριστία, ψυχολογική κακοποίηση τα τελευταία χρόνια, μου φεροταν σαν σκουπίδι και πολλά άλλα...Με τους γονείς της δεν μιλάει δυο χρόνια τώρα και ούτε έχει πατήσει στο χωριό της αυτό το διάστημα γιατί όλοι αποδοκιμαζουν την συμπεριφορά της... Με τους χωριανους της έχω ακόμη επικοινωνία και κατανόηση για όλη αυτή την κατάσταση. Πληρώνω διατροφή 600 ευρώ για ένα παιδί, πολύ πιο πάνω από το κανονικό. Διαζύγιο φυσικά και έχει βγει. Οφειλές σε δημόσιο και ασφαλιστικά ταμεία δεν έχω ούτε ένα ευρώ. Στο μίνι μάρκετ είμαι εγώ το αφεντικό και δουλεύω την βάρδια μου και έχω και 4 υπαλλήλους γιατί το μαγαζί είναι 24ωρο και θέλει πολλά χέρια. Το εισόδημα μου φτάνει να μεγαλώσω και δύο παιδιά ξένα από ότι κατάλαβες μέχρι τώρα. Έχω ένα στεγαστικό δάνειο όπως όλος ο κόσμος και το πληρώνω κανονικά. Δεν είναι απαραίτητο να είναι από τον κλειστό κύκλο η σχέση μου αλλά όπως καταλαβαίνεις η δουλειά μου και οι υποχρεώσεις μου είναι εδώ στο Ηράκλειο. Ελπίζω να έγινα κατανοητός με την δημόσια εξομολόγηση μου.
Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, Iraklis_pouaro και σε ακόμα 1 μέλος.

Qwerty____55

# 50 στις 12/11/2021
author

Αγαπητέ  betman , ...

Με τιμά η απάντηση σου και σε ευχαριστώ .

Σου άσκησα σκληρη κριτικη , αλλα τουλάχιστον καταλαβαίνεις οτι οι ερωτήσεις που σου εκανα , ηταν λογικές και ουσιώδεις .

Χαίρομαι που εδειξες , την λεβεντια , την ειλικρίνεια και την ευθύτητα να απαντησεις δημοσια .

Την απάντηση σου αυτη , θα την εκλαβω , σαν καταθεση ψυχης και μπραβο σου .

Φιλικα , θα σου πω οτι η ολη τοποθετηση σου , στο θεμα που έφερες για συζήτηση , σε εξέθετε .

Πιστευω να το καταλαβες και απο τα σχόλια που σου εκαναν και οι υπολοιποι , εδω συζητητές .

Σιγουρα , έχεις αποκατασταθει στα ματια ολων .

Θα σε συμβούλευα , να αλλαξεις λιγο , ακομα και το .. προφιλ σου εδω στο σαιτ , ωστε να το διαβαζουν οι γυναίκες για να νοιώσουν ,...  να τους δημιουργηθεί θετική ενέργεια για το άτομο σου .

Εξηγώ , πχ . μην κανεις επίδειξη ...της ομορφιας σου , στο ωραιο σου ντυσιμο , στο καμπριο αυτοκινητο σου κλπ.

Αν θέλεις γυναίκα να κάνεις μια σοβαρή σχέση , .. γράψτε το , στο προφιλ σου ...και οχι ,, θελω καποια για να βγαίνουμε .

Εκτιμω , οτι έχεις πολυ καλα στοιχεία στον χαρακτήρα σου , τα οποια μπορει να τα εισπραξει , να τα εκτιμησει μια γυναίκα , και να είσαστε καλα ..και οι δύο .

Μονο πολυ λίγες διορθώσεις , χρειάζεται ο χαρακτηρας σου .

Να μην λησμονησω... Η φωτο σου , με το κάμπριο , σε εκθετει και βγαινει μια αρνητική εικονα για σενα .

Βαλε μια απλη φωτο με το πρόσωπο σου , η , τον σωματοτυπο σου. 

Πιστευω οτι θα γινεις , πολυ συμπαθης στις γυναίκες , με αποτέλεσμα να επικοινωνήσουν μαζί σου .

Κατοπιν κατα την διάρκεια της επικοινωνιας σας , θα πειτε περισσότερα και απο κοντα .

Συνέχισε να νοιαζεσαι και να φροντιζεις τα παιδιά .

Θα σε ευχαριστήσω για μια ακομα φορα , και θα σου ευχηθώ , καλη τυχη και ...ο κόσμος ειναι τοσο μικρος , που δεν το αποκλειω καποια στιγμή να συναντηθουμε .

Φιλικα και με εκτίμηση ...Q ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από betman7656
Φίλε μου Qwerty55 θα σου απαντήσω σε όλα όσα ρώτησες παρόλο που είναι προσωπικά δεδομένα για να σου αποδείξω ότι οι υποθέσεις σου είναι λανθασμένες. Επίσης αποφάσισα να το κάνω δημόσια και όχι σε ιδιοτικο μήνυμα για να δουν και οι υπόλοιποι μήπως και αναθεωρήσουν το ξεσκισμα που μου κάνουν. Έχω μια κόρη 12 χρονών και έχω συνεπειμελια οπότε τη μισή εβδομάδα είναι μαζί μου. Με την πρώην μου δεν έχω καλή εποικινωνια γιατί αυτή δεν το θέλει. Όταν παντρευτηκαμε είχε δυο παιδιά από τον πρώτο της γάμο που τα μεγάλωσα τα σπούδασα και τα παντρεψα εγώ χωρίς να προσφέρει τίποτα ο πατέρας τους. Αντί λοιπόν να με αγαπάει εισέπραξα αχαριστία, ψυχολογική κακοποίηση τα τελευταία χρόνια, μου φεροταν σαν σκουπίδι και πολλά άλλα...Με τους γονείς της δεν μιλάει δυο χρόνια τώρα και ούτε έχει πατήσει στο χωριό της αυτό το διάστημα γιατί όλοι αποδοκιμαζουν την συμπεριφορά της... Με τους χωριανους της έχω ακόμη επικοινωνία και κατανόηση για όλη αυτή την κατάσταση. Πληρώνω διατροφή 600 ευρώ για ένα παιδί, πολύ πιο πάνω από το κανονικό. Διαζύγιο φυσικά και έχει βγει. Οφειλές σε δημόσιο και ασφαλιστικά ταμεία δεν έχω ούτε ένα ευρώ. Στο μίνι μάρκετ είμαι εγώ το αφεντικό και δουλεύω την βάρδια μου και έχω και 4 υπαλλήλους γιατί το μαγαζί είναι 24ωρο και θέλει πολλά χέρια. Το εισόδημα μου φτάνει να μεγαλώσω και δύο παιδιά ξένα από ότι κατάλαβες μέχρι τώρα. Έχω ένα στεγαστικό δάνειο όπως όλος ο κόσμος και το πληρώνω κανονικά. Δεν είναι απαραίτητο να είναι από τον κλειστό κύκλο η σχέση μου αλλά όπως καταλαβαίνεις η δουλειά μου και οι υποχρεώσεις μου είναι εδώ στο Ηράκλειο. Ελπίζω να έγινα κατανοητός με την δημόσια εξομολόγηση μου.

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, Iraklis_pouaro και σε ακόμα 1 μέλος.

Iraklis_pouaro

# 51 στις 12/11/2021
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 115
Με λίγα λόγια , έδειξες πολύ ψωνισμένος εξ αρχής.Για όλα τα υπόλοιπα τι να σου πω, δύσκολες οι σχέσεις.
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos

Enikos

# 52 στις 12/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Να αλλαξουμε τα ρασα...καποια θα βρεθουν να καμουν τον παπα...

Μπεεε...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, TheRedKnight και σε ακόμα 1 μέλος.

paranomos

# 53 στις 12/11/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.065

Τις γυναικες τις εντυπωσιαζουν τα σιξ πακς..οι στολες..και τα ρασα

NightWsh

# 54 στις 12/11/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 288

Πολύ ωραία όλα αυτά αν οντως τα έχεις κάνει και είσαι αξιέπαινος.Η χαζή η ξανθιά όμως έχει απορία..Εσύ 39 ,την κόρη σου την έκανες στα 27 λογικά. Πόσο χρονών είναι δηλ η πρώην γυναίκα σου που προλάβατε να σπουδασετε και να παντρεψετε παιδιά;18 και 4 χρόνια οι σπουδές;Απο τα 10 παντρεύτηκε στον πρώτο γάμο; Δεν βγαίνουν τα χρόνια μάνα μου..Αν κάνω λάθος συγχώρεσε με.

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 55 στις 12/11/2021
author

Αγαπητε betman ...

Μια τελευταια συμβουλη σου στελνω , και ευχη  επίσης .

Επειδη κανεις ενα νεο ξεκινημα στην ζωη σου , σχετικά με την αναζητηση μιας συντροφου , φροντισε να κανεις τις σωστες επιλογες .

Αν επαναλαβεις τα ιδια λαθη που εκανες στο παρελθόν , τοτε θα προβληματιστεις , και θα στεναχωρηθεις για μια φορα ακομα .

Δεν θελω να αναφερθω σε αυτά σου , τα λαθη .

Ανοικουν στο παρελθον και πρεπει να μεινουν εκει ...

Δεν τα γνωρίζω αυτα τα λάθη ...απλα ...τα μαντευω , τα διαισθάνομαι .

Συνηθως , ολοι κανουμε λαθη , άλλος μεγαλα και αλλος μικρα  , ειτε από αφέλεια , ειτε απο καλοσύνη , ειτε απο γρηγορες και βιαστικες  αποφασεις , η , ακόμα και απο επιρροές , απο φιλικα ..συγγενικα προσωπα κλπ.

Αν ειμαστε κοντά και πιναμε ενα ποτο , θα σου τα ανελυα  ,, και ξερω οτι θα συμφωνουσες .

Επισης δεν ειναι κατάλληλος  ο τοπος , για να τα πούμε . 

Σου εύχομαι και παλι καλη επιτυχία και... Σωστες επιλογες .

Φιλικα ... Q ... η , αν θέλεις  , Κωστας .

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Qwerty___55

Αγαπητέ betman .. καλημέρα .

Ισως με την τοποθέτηση μου , να σε εβαλα σε σκέψεις ...

Η απορια σου , ηταν ..

Τι εντυπωσιαζει τις γυναικες !!!

Αν ψάχνεις να βρεις τρόπους ωστε να εντυπωσιασεις τις γυναίκες , εχω την λυση και μπορω να σου τους πω .

Ομως το λαθος σου ειναι , το οτι , θελεις να εντυπωσιασεις ,  η , γενικα να εντυπωσιαζεις !!!  και οχι να κανεις μια σοβαρη σχεση , η , σχεση ζωης .!!!

Εγω βεβαια , σου ειπα , τι δεν εντυπωσιαζει τις γυναικες ..αν αυτες αντιληφθουν , η , γνωριζουν  οτι με τον αντρα που θα κανουν σχεση ,, θα εχουν προβλήματα ,.!!!

Αν μου απαντησεις , θα εχεις και την λυση .

Φιλικα ...Q...

Enikos

# 56 στις 12/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν κολαμε πια στα μαθσ...ειναι μαζι μας ο Οπενχαιμερ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από NightWsh

Πολύ ωραία όλα αυτά αν οντως τα έχεις κάνει και είσαι αξιέπαινος.Η χαζή η ξανθιά όμως έχει απορία..Εσύ 39 ,την κόρη σου την έκανες στα 27 λογικά. Πόσο χρονών είναι δηλ η πρώην γυναίκα σου που προλάβατε να σπουδασετε και να παντρεψετε παιδιά;18 και 4 χρόνια οι σπουδές;Απο τα 10 παντρεύτηκε στον πρώτο γάμο; Δεν βγαίνουν τα χρόνια μάνα μου..Αν κάνω λάθος συγχώρεσε με.

Αρέσει στο μέλος NightWsh

Enikos

# 57 στις 12/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τωρα θα κοιταμε αλλου...

Οραιτ...

Αρέσει στο μέλος NightWsh

Qwerty____55

# 58 στις 13/11/2021
author

Αγαπητέ betman ... καλημερα .

Το σκεφτηκα πολυ , αν θα επρεπε να σου πω δυο λογια ακομα , διοτι πιστευα οτι οποιες συμβουλες ηταν να σου δωσω , ηδη το ειχα κανει .

Ομως νοιωθω οτι χρειαζεσαι ακομα μια μικρη ... βοηθεια ...και δεν μπορούσα να σου γυρισω την πλατη .

Είσαι ένα νεο παλικαρι , εισσι ενας συνανθρωπος μας και νομιζω πως εχουμε την υποχρέωση , να σταθουμε κοντα σου .

Με ευχαριστεί ιδιαιτερα που ακους τις γνωμες μας και μάλιστα την δικη μου  .

Αλλαξες την φωτο σου με το καμπριο , και ...χτενισες ...προς το καλυτερο το προφιλ σου και μπραβο .

Επισης πρεπει να γνωριζεις οτι η εμφανιση μας , γενικα , ειναι ενα στοιχείο , που μπορει να δημιουργησει καλη διαθεση στους γυρω μας , ωστε να μας πλησιασουν , και να νοιώθουν καλα μαζι μας ...

Επισης αν η εμφανιση μας , ειναι καπως , ξεχωριστή , η , ιδιαιτερη ...τοτε θα προσελκυουμε μια μικροτερη μεριδα ατομων .

Σε διαφορετικη περιπτωση ...που η εμφάνιση μας δεν θα είναι αποδεκτη απο τους ...αλλους ...τοτε θα αναρωτιωμαστε ... Τι ειναι συτο που δεν ελκυει π.χ τις γυναίκες ???

Οποτε αν μου επιτρεπεις θα σου πρότεινα , να βελτιωσεις λιγο ακομα την εμφάνιση σου .

Εξηγω .

Το ντυσιμο σου , ας ειναι πιο κομψο , χωρις αυτο να σημαίνει , πανάκριβα ρουχα .

Θα ελεγα , λιγο πιο ...κυριλατο ...κομψο και νεανικο επισης .

Αν και αγαπω τα σκουλαρίκια σε καποια ατομα , νομιζω οτι θα πρεπει να συνδιαζονται με καποιο ομορφο ντυσιμο και το στυλ του ατομου .

Αν συμβουλευοσουν κάποιον στυλιστα , ισως να σου προτεινα και αλλαγη ακομα και στην κόμμωση σου ...

Δεν είμαι στυλιστας ...ομως οταν δω τις αλλαγες σε σενα , μπορω να πω ... Μπραβο betman ...θα αρεσεις ... 

θα αρεσεις ... και ειμαι σιγουρος οτι θα σου το επιβεβαιωσουν και οι εδώ φιλοι .

Καταλαβαινω οτι εισαι  ενα πανέξυπνο ατομο και δεκτικο , στο να ακους τις συμβουλές .

Και και κατι τελευταίο .

Δεν θέλεις ..καποια για να βγαίνεις μαζι της , αλλα μια σοβαρή σχεση , μια σωστη σχεση , με αξιολογο ατομο σχεση .

Καλη αλλαγη , καλη επιτυχία .

Φιλικα ...Q ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από betman7656

Τι εντυπωσιάζει τις γυναίκες σήμερα

Γεια σας παιδιά!!! Σε δυο μήνες κλείνω τα 40... Έχω συναναστραφει με αρκετές γυναίκες στο παρελθον... Νεαρός είχα πολλή πέραση στις κοπέλες, μετά είχα νυχτερινό μαγαζί και πάλι το ίδιο... Μετά παντρεύτηκα και για 11 χρόνια που ήμουν παντρεμένος είχα αρκετές ευκαιρίες να απατησω τη γυναίκα μου αλλά δεν έκανα ποτέ κάτι... Δύο χρόνια τώρα που είμαι χωρισμένος δυσκολεύομαι πολύ να βρω κοπέλα... Όσο ήμουν παντρεμένος έχασα κατά κάποιον τρόπο φίλους, γνωστούς και παρέες επειδή ήθελα να αφοσιωθώ στην οικογένεια... Έχω προσεγγίσει με διάφορους τρόπους πολλές γυναίκες αυτά τα 2 τελευταία χρόνια και έχω διαπιστώσει ότι σήμερα πρέπει να είσαι κάτι για να αρέσεις... Δηλαδή ή να έχεις λεφτά που να τα κάνεις επίδειξη, ή να έχεις ένα επάγγελμα που τραβάει, ή να είσαι δύο μέτρα με κοιλιακούς φέτες... Εμένα το επάγγελμα μου είναι λίγο υποτιμημένο παρότι βγάζω καλό εισόδημα... Έχω εδώ και 19 χρόνια ένα επιτυχημένο μίνι μάρκετ στο κέντρο της πόλης μου αλλά στα μάτια των γυναικών είμαι ένας ταπεινός κυριουλης περιπτεράς παρότι το μαγαζί μου είναι 160τμ. Όταν ήμουν νεαρός τραβούσε η εμφάνιση και η αλητεία που πούλαγα, μετά στο μαγαζί της νύχτας τραβούσε ότι ήμουν ιδιοκτήτης και μπάρμαν εκεί, μετά τις ιντριγκαρε ότι ήμουν παντρεμένος... Τώρα δεν έχω κάτι για να τραβήξω τα βλέμματα... Τελικά οι γυναίκες στην πλειοψηφια τους είναι επιφανειακες άραγε;;; Έχω χάσει τη ροή της εποχής μετά από 11 χρόνια γάμου;;; Έχω μπερδευτεί!!! 

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

betman7656

# 59 στις 13/11/2021
author
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Να λύσω για τις απορίες για τα χρόνια. Η γυναίκα μου ήταν 5 χρόνια μεγαλύτερη από μένα. Όταν την γνώρισα τα παιδιά της ήταν 14 και 12. Μετά από 11 χρόνια λοιπόν ήταν 25 και 23. Τώρα είναι 27 και 25... Οι σπουδές τους ήταν σε κομμώσεις νύχια για το κορίτσι και τεχνικός υπολογιστών για το αγόρι σε ιδιωτικές σχολές... Ε και παντρεύτηκαν σχετικά νωρίς...

betman7656

# 60 στις 13/11/2021
author
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Αααα και επίσης τα έκανε όταν ήταν 15 και 17
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε