Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο Άντρας μου ειναι ερωτευμένος με την γειτόνισα της μανας του..

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

non-negotiable1

# 1 στις 16/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

SOS urgent !!!

Ο αντρας μου τελικα την Γεωργίτσα την εβαλε στη λιστα των φιλων του στο facebook

..Αυτη ανακαλυψε το τελευταιο 2μηνο τα social media και κανει τρελη χαρα καθε μερα εκει μεσα. Αμα κανει και λαικ σε κανενα ποστ του δικου μου ... ουιιι!!! τοτε να δεις χαρες το καμαρι μου που κανει. Ετσι μου ερχεται να τον δειρω ωρες ωρες...Εχω τοοοσα πολλα νευρα που δεν ειπα ενα ούτε ενα  Γεια σε όλους σας . Τελος παντων...

Γεια σας  λοιπόν και θέλω την βοήθειά σας...

Το καμαρι μου μια μερα πηρε παιδια , σκυλια ,γατια και εφυγε εκδρομη μονοημερη για να φαει στη μανουλα του. Εκει μονο για φαι δε πηγε γιατι στη κουζινα ηταν και η αλλη η γειτονοπουλα που τη κερατωνει ο αντρας της . Τι χαρα! καθησαν όλοι μαζί να φανε οι δικοί μου αυτη  και τα παιδια της . Ανταλλαξαν τηλεφωνα. Οταν γυρισαν σπιτι εγω ηδη το ηξερα.(Μη με ρωτησετε πως απλα το πατρικο του ειναι κεντρο διερχομενων. Η μανα του δεν εχει ιδεα το αισθανεται ο γιοκας της.). Να καθομαι στο δωματιο και να κανω πως διαβαζω και οταν μειναμε οι 2 μας Γκαζωσα. Αν ημουν Ι.Χ. θα ;hμουν Ferrari turbo που βαζεις πρωτη και φευγει με 100 Τον ενημερωσα πως εχω υποψιες εδω και καιρο πως ειναι ερωτευμενος και πως το χειροτερο ειναι οτι ενω δε τον γουσταρω καθομαι σαν υπηρετρια και νοσοκομα και τον φροντιζω. .

Περασαν εβδομαδες. Οταν χτυπα το τηλ πεταγεται ο γλυκουλης μου να το σηκωσει πρωτος. Μια μερα το σηκωσα εγω και μιλησαμε μαυτην γυρω στα 10λεπτα. Μου φανηκε πολυ ανεμελη και οτι παιζει με τοn δικο μου. Επειδη της τα φορα ο αντρας της ειπε να ανεβει το ηθικο της. Δε νομιζω να τον γουσταρει σαν αντρα,αλλα μονο τον θελει για σπασιμο. Ο δικος μου παλι αρχισε γυμναστηριο -πληρωσε 12μηνες συνδρομη! χαχαχα.. μιλαμε για πολυ ερωτα μαζι της. Εγω μια μερα εκει που την πηρε τηλ να ρωτησει ταχα για ενα θεμα της γειτονιας, κατι με τα σκαψιματα που κανει ο δημος κλπ (δε μπορουσε να παρει τη μανα του ε?) τον ακουσα. Η φωνη του ηταν σοβαρη αλλα παιχνιδιαρικη κι οταν το αφησε το τηλ ειχε κοκκινησει. Πηγε εξω κ οταν γυρισε ειχα φουντωσει παλι.

Δεν εκανε κατι ακομα με αυτην,έτσι νομίζω τουλάχιστον αλλα ειναι τοσο ξαναμμενος ακομα και το ονομα της να πει φουντωνει. Εγω ζηλευω πολυ γιατι δε θελω να τον ανεχομαι αλλο με προσβαλει. Δε ξερει οτι ξερω οτι την γουσταρει. Ετσι του φερνω τις συζητησεις που ειναι σαν να μη ξερω κατι συγκεκριμενο και οτι απλα υποπτευομαι για καποια απο το στεκι που συχναζει με συναδελφους.

φοβάμαι πολύ να του πω οτι ξερω οτι ειναι ερωτευμενος μεχρι τα μπουνια.

Τι να κάνω ;;;

Ευχαριστώ.

Redink

# 2 στις 16/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πώς γίνεται να ζηλεύεις κάποιον που λες ότι δεν τον γουστάρεις; Γενικά όλο το σκηνικό και ο τρόπος σκέψης που περιγράφεις μου ακούγονται πολύ προβληματικά για να μπορέσεις να τα διαχειριστείς με υγιή τρόπο από μόνη σου. Επειδή υπάρχουν παιδιά στη μέση, προτείνω να επισκεφθείς έναν ειδικό σύμβουλο ψυχοθεραπευτή και να τα συζητήσεις όλα αυτά μαζί του.

Heptamer

# 3 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033
'Aρεσαν+: 0%

Αν είσαι Κατίνα, πας και βρίσκεις τη λεγαμενη και ξεμαλλιαζεστε / ξεκατινιαζεστε για να ανέβει και το δικό σου ηθικό και να πέσει λίγο το δικό της.

Αν δεν είσαι Κατίνα, αφήνεις το ειδύλλιο να συνεχιστεί και εν γένει να κορυφωθεί (αν έχει τέτοια δυναμική). Λογικά κάποια στιγμή θα αλλάξει πάλι η πολικότητα και θα ερωτευτεί ξανά εσένα.

maraki_lar_1980

# 4 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.473

...χμμ...

Καλά το nickname σου...τα σπάει!!

Μη-διαπραγματευσιμη δηλώνεις αλλά αλλιως μας τα γράφεις εδώ!!

Δεν ξέρω τι να σε συμβουλέψω...βασικά είσαι σίγουρη ότι ο σύζυγος φλερτάρει με τη γειτόνισσα της μάνας του?

ή απλά ζήλεψες που συνομιλούν και η ζήλεια σου αγγίζει την υπερβολή?

Βασικά και να το συζητήσεις μαζί του,σε περίπτωση που όντως τη γουστάρει,δε νομίζω να πάρεις ειλικρινή απάντηση...

Αν πάλι είσαι σίγουρη ότι παίζει το ματάκι του...(πράγμα που σημαίνει ότι η βαρεμάρα του έχει χτυπήσει κόκκινο κ ζητά ανανεωση)...μήπως να έβρισκες κι εσύ κάποιο αμόρε να ανανεωθειτε αμφοτεροι?

αλλιώς θα πρέπει να την κανεις με ελαφριά πηδήματακια,πριν σε καταστήσει τάρανδο ο δικός σου!!

Απορία: γιατί στο τέλος του κειμένου σου μας λες ότι δεν τον γουστάρεις(το σύζυγό)?το ακριβώς αντίθετο διαφαίνεται πάντως...!!

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, MiltosRNLI1930
Τιποτα δε γίνεται τυχαια...ουτε τ'ασχημα,ουτε τα ωραια!

seychelles

# 5 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 647

Ηταν να βγει με τρολοακαουντ και μπλεχτηκες ? ελεύθερη στο προφίλ , παντρεμένη στο Θρεντ, διάλεξε ρε κοπελιά και τα δύο μαζί ταυτόχρονα δε γίνεται 

Είσαι σίγουρη ότι δεν είναι στο κεφάλι σου όλο αυτό ? Πώς φουντώνει μόνο με το όνομα, ειδικά με το Γεωργίτσα 

Αν είσαι σίγουρη και έχεις ταραχτεί, πες δε σου αρέσει καθόλου να φλερτάρει και ειδικά μπροστά σου, πες του ότι δε τον παντρεύτηκες για να σε προσβάλει, να το βγάλεις από μέσα σου να ηρεμήσεις λίγο, να το πας από Ferrari turbo σε αυτοκίνητο πόλης. Αλλά έστω πάει η Γεωργίτσα αλλού και ησυχάζεις από αυτό, μετά τι? Έχετε θέμα μεταξύ σας.

Άμα δε τον γουστάρεις και αυτός έχει ερωτευτεί άλλη για να αποκτήσετε πάλι επικοινωνία και καλή σχέση θέλει 1-2 χρόνια δουλειά. Αλλιώς διαζύγιο και ο καθένας κάνει τα δικά του. Δες καλύτερα αυτό από το να σπας το κεφάλι σου πως θα του πεις ότι πιστεύεις πως γουστάρει τη γειτόνισσα της μάνας του.

alexandriani1

# 6 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.080

Ας τον άνθρωπο

να παίξει λίγο, ν' ανεβεί το ηθικό του. Αφού το ξέρεις καλύτερα από εμάς ότι μεταξύ σας έχετε βαλτώσει. Μην λειτουργείς σαν να είναι το παιχνιδάκι σου που δεν θες να το παίξει άλλη. Βρές κι εσύ κανένα playmobile να παίξεις, τριανταέξι χρονών γυναίκα είσαι, στην καλύτερη ηλικία σου. Τόσα ωραία μπετατζότεκνα κυκλοφορούν στη γύρα. Κάνε κι εσύ παιχνίδι και θα δεις: με αλληλοκέρατο αμέσως καλύτερα. Θα γυρνάτε κι οι δυο σπίτι με κέφια και ούτε γκρίνια ούτε τίποτα. Μες την τρελή χαρά.

Υ.Γ. Ασε που ο δικός σου για να κοκκινίζει με το απλό τηλεφώνημα πάει να πει πως είναι σούπερ ενοχικός. Οπότε ποιος στη χάρη σου. Από τις ενοχές του δεν θα σου φέρνει καμία αντίρρηση. Ό,τι θέλει το μανάρι μου, θα λέει. Ναι σε όλα. 

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

algo-serio

# 7 στις 16/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και επειδη δεν τον γουσταρω δλδ να  μην ζηλεύω;;  ε όχι και ψυχοθεαπευτή... αυτη τη λύση προτείνεις;;

διαφωνω επί τής αρχής βασικά..αλλα σέβαστή η αποψή σου..

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Redink
Πώς γίνεται να ζηλεύεις κάποιον που λες ότι δεν τον γουστάρεις; Γενικά όλο το σκηνικό και ο τρόπος σκέψης που περιγράφεις μου ακούγονται πολύ προβληματικά για να μπορέσεις να τα διαχειριστείς με υγιή τρόπο από μόνη σου. Επειδή υπάρχουν παιδιά στη μέση, προτείνω να επισκεφθείς έναν ειδικό σύμβουλο ψυχοθεραπευτή και να τα συζητήσεις όλα αυτά μαζί του.

Broken_Guy

# 8 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Πρώτη φορά βλέπω άνθρωπο να αναμένει πότε θα φάει το κέρατο...

Υ.Γ. Με τη δική σου ανοχή κάνει ότι κάνει και το ξέρει. Δεν χρειάζεται να πω περισσότερα πιστεύω.
Αρέσει στο μέλος seychelles

26-29-31

# 9 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 3.643

Πως κανεις ετσι βρε θεματοθετρια?

Ερωτευσου και συ τον αντρα αυτηνης που ουτως η αλλως παιζει και μολις δεσει το γλυκο

φωναξε τον δικο σου και πες του...

"Μωρο μου τι θαλεγες να ανανεωσουμε την ερωτικη μας ζωη?

Για αρχη τι θαλεγες να κανουμε ανταλλαγη ζευγαριων με τους γειτονες της μανας σου? 

Τους βρισκω ενδιαφερον ζευγαρι"

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 10 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Πολυ χαρουμενη σε διαβαζω παντως, με αυτο που σε εχει..."βρει"...

Αν ειναι οτι το διασκεδαζεις, πεστο μου και μενα, να βανω ενα χερακι να γινει δω χαμου Ναυαρινο...

Μπα σε καλο μου, αυτοι οι νεοι...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, seychelles και σε ακόμα 2 μέλη.

TheRedKnight

# 11 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 655

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από non-negotiable1

Ο δικος μου παλι αρχισε γυμναστηριο -πληρωσε 12μηνες συνδρομη! χαχαχα.. 

Τι να κάνω ;;;

Ευχαριστώ.

πλήρωσε του και εσύ να πάει και για αποτρίχωση...είναι μόδα διάβασα

Παρακαλώ

Αρέσει στα μέλη giorgos170, alexandriani1

Iraklis_pouaro

# 12 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 115
Sex and the city γίναμε.Υ.Γ. πολύ σεξ !
Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, Broken_Guy και σε ακόμα 4 μέλη.

NightWsh

# 13 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 288
Βρούμ βρούμ...ούπς λάκκος!Η φάβα καλή;
Αρέσει στο μέλος giorgos170

alexandriani1

# 14 στις 16/11/2021
author

Ωπα, τι γίνεται εδώ;

Κάτι δεν καταλαβαίνω, η βλάξ.

Ο αλγο-σοβαρός απαντά ως μη διαπραγματεύσιμη; Κρίση ταυτότητας; Ταύτιση σε βαθμό κακουργήματος; 

(δεν θέλω να σκεφτώ τρολλοδιπλοπρόφιλα, α πα πα πα πα, πιπέρι το στόμα  )

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από algo-serio

Και επειδη δεν τον γουσταρω δλδ να  μην ζηλεύω;;  ε όχι και ψυχοθεαπευτή... αυτη τη λύση προτείνεις;;

διαφωνω επί τής αρχής βασικά..αλλα σέβαστή η αποψή σου..

Αρέσει στα μέλη alisida, seychelles και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 15 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Σοδομα και γομορα γιναμεεε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από alexandriani1

Ωπα, τι γίνεται εδώ;

Ο αλγο-σοβαρός απαντά ως μη διαπραγματεύσιμη; Κρίση ταυτότητας; Ταύτιση σε βαθμό κακουργήματος; 

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 5 μέλη.

Heptamer

# 16 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Μπέρδεψε τους φυλλομετρητές...

Shit happens

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από alexandriani1

Ωπα, τι γίνεται εδώ;

Αρέσει στα μέλη seychelles, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 17 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

«Ο Άντρας μου ειναι ερωτευμένος με την γειτόνισα της μανας του..»

Της μανας του . . . :-)

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, alexandriani1

Helenaki4

# 18 στις 16/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Δε λεω , καλα τα λετε , σας θυμαμαι κι απ το προηγουμενο θεμα , αλλα . . .

Βρε παιδι μου 

βάλτε και κανεναν οξυθυμο συζυγο να τους πιανει στα πρασα και να γινεται το μαλε βρασε.

Βαλτε και την κολλητη της γειτονισσας να κρυφογουσταρει το δικο σας και να μαλλιοτραβιεστε και οι τρεις .

Και το κυριοτερο .

Βαλτε κι ενα ζευγαρι να παντρευεται να βαλουμε τα καλα μας, δεν ξερετε τι αμαρτιες πληρωνουν τα ερμα τα ρουχα στις κρεμαστρες .

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, seychelles και σε ακόμα 2 μέλη.

alexandriani1

# 19 στις 16/11/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Heptamer

Μπέρδεψε τους φυλλομετρητές...

Shit happens

Qwerty____55

# 20 στις 16/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 610

Αγαπητη nego...καλησπερα.

Θα επιχειρήσω να κανω ενα σχολιο , εστω και με αυτα , τα λιγα που μας περιγραφεις .

Το καμαρι σου , οπως το αποκαλείς , χαίρεται με την ..Γιωργιτσα .!!

Απο την στιγμή που , σου έρχεται να ..δειρεις το ..καμαρι σου , θα πει οτι υπερισχύεις εσύ στην σχεση σας , μιας και το καμαρι σου, ειναι ..μαλθακό .!!! 

Εκει λοιπον στην μανούλα του που οηγε να φαει , συνάντησε και την ..γειτονοπουλα , που την κερατωνει ο αντρας της ... Σωστα ?? ..Οκ.

Επομενως , η Γιωργιτσα και τα παιδια της , το καμαρι σου , και οι δικοι σου , τρωνε ολοι μαζί και περνανε 

υπεροχα !!! 

Ενω , η μαμα του , δεν εχει ιδεα  τι παιζεται μεταξυ τους .

Θα μου πεις και να το ηξερε , θα χαλουσε την καρδούλα 

στον γιοκα της ? ?

Και φυσικα εσυ , ενημερωθηκες για το συμβάν .. με τον ... τρόπο σου .

Το ερωτημα που μπαινει , ειναι γιατι το καμαρι σου , χαιρεται με την Γιωργιτσα , τοσο μα τοσο πολυ , και οχι μαζι σου ?

Ωω.. ναι.. Γιατι εισαι η υπηρέτρια και η νοσοκομα του !!!

Γι'αυτό λοιπον , βρηκε την ..χαρα αλλου !!

Είπες , οτι δεν τον γουστάρεις !!!

Κι οταν η γυναικα , δεν γουσταρει τον αντρα , ..του στερει ...και τα ναζακια ,και τα χαδακια , και τα ωραια , και τα αλλοιωτικα .!!!

Οποτε ,μην διαμαρτύρεσαι  ..!!

Και να κολωνιες το καμαρι σου , και να γυμναστήρια , και να κρεμες σωματος , και να κοντρα ξουρα , για τα ματάκια της Γιωργιτσας .

Ερχεται και ...το συμπλεγμα της υποθεσης , και μας λες οτι ...η Γιωργιτσα , εχει την αδεια απο τον αντρα της , να ..κανει παιχνιδι , οπου σταθει κι όπου βρεθει , προκειμενου να ανεβει το ηθικο της !!! και για να την σπασει στον σντρα της !!!

Και τελικα , βρηκε , το δικο σου το καμαρι !!!

Παντως , χαιρομαι , που χαιρεσαι  ,που χαίρεται , που ειναι ... ερωτευμένος μαζι της !!!

Μιλαμε για πολυ ερωτα μαζι της !!!

Επισης , το καμαρι σου , απόκτησε , φωνη παιχνιδιαρικη , κοκκινίζει κιολας , ειναι ξαναμενος. φουντωνει οταν ακουσει το ονομα της , αλλα το παρηγορο για σενα , ειναι οτι δεν το εχει κανει ακομα μαζι της .!!!

Και σαν τελευταιο ...φοβασαι να του πεις οτι ξερεις , οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της .

Τελικα η γνωμη , η δικη μου ειναι η εξης :

Είσαστε ολοι μια χαρα .!!

Και ο αντρας της Γιωργιτσας !

Και η Γιωργιτσα !

Και το καμαρι σου !

Και πάνω απο ολους εσυ !

Ηδη , ολοι σας το απολαμβάνετε ,  γιατι θέλετε να το αλλαξετε .?

...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από non-negotiable1

SOS urgent !!!

Ο αντρας μου τελικα την Γεωργίτσα την εβαλε στη λιστα των φιλων του στο facebook

..Αυτη ανακαλυψε το τελευταιο 2μηνο τα social media και κανει τρελη χαρα καθε μερα εκει μεσα. Αμα κανει και λαικ σε κανενα ποστ του δικου μου ... ουιιι!!! τοτε να δεις χαρες το καμαρι μου που κανει. Ετσι μου ερχεται να τον δειρω ωρες ωρες...Εχω τοοοσα πολλα νευρα που δεν ειπα ενα ούτε ενα  Γεια σε όλους σας . Τελος παντων...

Γεια σας  λοιπόν και θέλω την βοήθειά σας...

Το καμαρι μου μια μερα πηρε παιδια , σκυλια ,γατια και εφυγε εκδρομη μονοημερη για να φαει στη μανουλα του. Εκει μονο για φαι δε πηγε γιατι στη κουζινα ηταν και η αλλη η γειτονοπουλα που τη κερατωνει ο αντρας της . Τι χαρα! καθησαν όλοι μαζί να φανε οι δικοί μου αυτη  και τα παιδια της . Ανταλλαξαν τηλεφωνα. Οταν γυρισαν σπιτι εγω ηδη το ηξερα.(Μη με ρωτησετε πως απλα το πατρικο του ειναι κεντρο διερχομενων. Η μανα του δεν εχει ιδεα το αισθανεται ο γιοκας της.). Να καθομαι στο δωματιο και να κανω πως διαβαζω και οταν μειναμε οι 2 μας Γκαζωσα. Αν ημουν Ι.Χ. θα ;hμουν Ferrari turbo που βαζεις πρωτη και φευγει με 100 Τον ενημερωσα πως εχω υποψιες εδω και καιρο πως ειναι ερωτευμενος και πως το χειροτερο ειναι οτι ενω δε τον γουσταρω καθομαι σαν υπηρετρια και νοσοκομα και τον φροντιζω. .

Περασαν εβδομαδες. Οταν χτυπα το τηλ πεταγεται ο γλυκουλης μου να το σηκωσει πρωτος. Μια μερα το σηκωσα εγω και μιλησαμε μαυτην γυρω στα 10λεπτα. Μου φανηκε πολυ ανεμελη και οτι παιζει με τοn δικο μου. Επειδη της τα φορα ο αντρας της ειπε να ανεβει το ηθικο της. Δε νομιζω να τον γουσταρει σαν αντρα,αλλα μονο τον θελει για σπασιμο. Ο δικος μου παλι αρχισε γυμναστηριο -πληρωσε 12μηνες συνδρομη! χαχαχα.. μιλαμε για πολυ ερωτα μαζι της. Εγω μια μερα εκει που την πηρε τηλ να ρωτησει ταχα για ενα θεμα της γειτονιας, κατι με τα σκαψιματα που κανει ο δημος κλπ (δε μπορουσε να παρει τη μανα του ε?) τον ακουσα. Η φωνη του ηταν σοβαρη αλλα παιχνιδιαρικη κι οταν το αφησε το τηλ ειχε κοκκινησει. Πηγε εξω κ οταν γυρισε ειχα φουντωσει παλι.

Δεν εκανε κατι ακομα με αυτην,έτσι νομίζω τουλάχιστον αλλα ειναι τοσο ξαναμμενος ακομα και το ονομα της να πει φουντωνει. Εγω ζηλευω πολυ γιατι δε θελω να τον ανεχομαι αλλο με προσβαλει. Δε ξερει οτι ξερω οτι την γουσταρει. Ετσι του φερνω τις συζητησεις που ειναι σαν να μη ξερω κατι συγκεκριμενο και οτι απλα υποπτευομαι για καποια απο το στεκι που συχναζει με συναδελφους.

φοβάμαι πολύ να του πω οτι ξερω οτι ειναι ερωτευμενος μεχρι τα μπουνια.

Τι να κάνω ;;;

Ευχαριστώ.

Αρέσει στο μέλος TheRedKnight
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε