Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο Άντρας μου ειναι ερωτευμένος με την γειτόνισα της μανας του..

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Heptamer

# 41 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.029
'Aρεσαν+: 0%

Μόνο ότι διαθέτει ο κειμενογράφος.

Με λίγο κόπο και χρόνο, μπορείς να εισαγάγεις σύνδεσμο με φατσούλα της επιλογής σου.

Με €-κτιμηση.

Η.

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από NightWsh

Γνωρίζετε αν υπάρχει emoticon χειροκρότημα;

Με εκτίμηση ένα ταπεινό Noname

Αρέσει στο μέλος NightWsh

Enikos

# 42 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726

Μονο να ειναι αχρησιμοποιητα, αλλα καθε τοσο να τα παγαινεις για επισκευη...

Ειναι μια νεα σολωμονικη αφτη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από alexandriani1

Εγώ πάντως θα παώ με τζιν κι αθλητικά 

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alexandriani1

Hellboy_

# 43 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 170

Γιατι δεν γυρνατε ενα επεισοδιο στις οικογενειακες ιστοριες...πιστευω θα παει πολυ καλα!

NightWsh

# 44 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 288
Να σας πω ότι εδώ σχόλασε ο γάμος
Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

marie_la_journaliste

# 45 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πεύκα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 668

βρε ασε τωρα τη γειτονοπουλα.

εχεις σκεφτει να γραψεις κανενα βιβλιο με ευθυμογραφηματα;; ΤΑ ΣΠΑς!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από non-negotiable1

SOS urgent !!!

Ο αντρας μου τελικα την Γεωργίτσα την εβαλε στη λιστα των φιλων του στο facebook

..Αυτη ανακαλυψε το τελευταιο 2μηνο τα social media και κανει τρελη χαρα καθε μερα εκει μεσα. Αμα κανει και λαικ σε κανενα ποστ του δικου μου ... ουιιι!!! τοτε να δεις χαρες το καμαρι μου που κανει. Ετσι μου ερχεται να τον δειρω ωρες ωρες...Εχω τοοοσα πολλα νευρα που δεν ειπα ενα ούτε ενα  Γεια σε όλους σας . Τελος παντων...

Γεια σας  λοιπόν και θέλω την βοήθειά σας...

Το καμαρι μου μια μερα πηρε παιδια , σκυλια ,γατια και εφυγε εκδρομη μονοημερη για να φαει στη μανουλα του. Εκει μονο για φαι δε πηγε γιατι στη κουζινα ηταν και η αλλη η γειτονοπουλα που τη κερατωνει ο αντρας της . Τι χαρα! καθησαν όλοι μαζί να φανε οι δικοί μου αυτη  και τα παιδια της . Ανταλλαξαν τηλεφωνα. Οταν γυρισαν σπιτι εγω ηδη το ηξερα.(Μη με ρωτησετε πως απλα το πατρικο του ειναι κεντρο διερχομενων. Η μανα του δεν εχει ιδεα το αισθανεται ο γιοκας της.). Να καθομαι στο δωματιο και να κανω πως διαβαζω και οταν μειναμε οι 2 μας Γκαζωσα. Αν ημουν Ι.Χ. θα ;hμουν Ferrari turbo που βαζεις πρωτη και φευγει με 100 Τον ενημερωσα πως εχω υποψιες εδω και καιρο πως ειναι ερωτευμενος και πως το χειροτερο ειναι οτι ενω δε τον γουσταρω καθομαι σαν υπηρετρια και νοσοκομα και τον φροντιζω. .

Περασαν εβδομαδες. Οταν χτυπα το τηλ πεταγεται ο γλυκουλης μου να το σηκωσει πρωτος. Μια μερα το σηκωσα εγω και μιλησαμε μαυτην γυρω στα 10λεπτα. Μου φανηκε πολυ ανεμελη και οτι παιζει με τοn δικο μου. Επειδη της τα φορα ο αντρας της ειπε να ανεβει το ηθικο της. Δε νομιζω να τον γουσταρει σαν αντρα,αλλα μονο τον θελει για σπασιμο. Ο δικος μου παλι αρχισε γυμναστηριο -πληρωσε 12μηνες συνδρομη! χαχαχα.. μιλαμε για πολυ ερωτα μαζι της. Εγω μια μερα εκει που την πηρε τηλ να ρωτησει ταχα για ενα θεμα της γειτονιας, κατι με τα σκαψιματα που κανει ο δημος κλπ (δε μπορουσε να παρει τη μανα του ε?) τον ακουσα. Η φωνη του ηταν σοβαρη αλλα παιχνιδιαρικη κι οταν το αφησε το τηλ ειχε κοκκινησει. Πηγε εξω κ οταν γυρισε ειχα φουντωσει παλι.

Δεν εκανε κατι ακομα με αυτην,έτσι νομίζω τουλάχιστον αλλα ειναι τοσο ξαναμμενος ακομα και το ονομα της να πει φουντωνει. Εγω ζηλευω πολυ γιατι δε θελω να τον ανεχομαι αλλο με προσβαλει. Δε ξερει οτι ξερω οτι την γουσταρει. Ετσι του φερνω τις συζητησεις που ειναι σαν να μη ξερω κατι συγκεκριμενο και οτι απλα υποπτευομαι για καποια απο το στεκι που συχναζει με συναδελφους.

φοβάμαι πολύ να του πω οτι ξερω οτι ειναι ερωτευμενος μεχρι τα μπουνια.

Τι να κάνω ;;;

Ευχαριστώ.

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 46 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.466

Πάλι τζάμπα καθαριστήριο και τσαγκάρη ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από NightWsh
Να σας πω ότι εδώ σχόλασε ο γάμος

Αρέσει στο μέλος NightWsh

sissy108

# 47 στις 19/11/2021
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 546
Αν ισχύει το θέμα σου η αντιμετώπιση που έχεις μέχρι στιγμής δεν θα βοηθήσει..ισα ίσα βοηθά την κατάσταση να χειροτερέψει.Πρεπει να σταματήσεις να το βλέπεις τόσο εγωιστικά και ανώριμα!Πρέπει να το δεις με σοβαρότητα και ψυχραιμία για να έχεις αποτέλεσμα.Αυτο σημαίνει ότι δεν θα βγάζεις συμπεράσματα σίγουρα για το αν έχει ήδη γίνει κάτι μεταξύ τους η όχι..δεν θα είσαι σίγουρη για το ρόλο της πεθεράς και του περίγυρου για το τι ακριβώς γνωρίζουν η όχι κλπ.Εσυ πρέπει να κάνεις την αδιάφορη και οχι την Κατίνα και να παρακολουθείς την ιστορία από κοντά όσο γίνεται χωρίς να σε καταλαβαινουν!!Αν βρεις κάτι πιο χειροπιαστό που δεν το εύχομαι ξαναμιλαμε!!καλό είναι να μαζεύεις και καμιά απόδειξη..δεν κάνει κακο!Έως τότε ψυχραιμία και αδιαφορία ...

Qwerty____55

# 48 στις 19/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 610

Απαπααα...κατινα ?? Τι είναι αυτα που λες ...εχω τον τρόπο μου .

Ποση ψυχραιμία να κάνει καποιος κυρια μου ???

Ασε που δεν θελω να τα χαλασω , με την γειτόνισσα , της μάνας του αντρα μου !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από sissy108
Αν ισχύει το θέμα σου η αντιμετώπιση που έχεις μέχρι στιγμής δεν θα βοηθήσει..ισα ίσα βοηθά την κατάσταση να χειροτερέψει.Πρεπει να σταματήσεις να το βλέπεις τόσο εγωιστικά και ανώριμα!Πρέπει να το δεις με σοβαρότητα και ψυχραιμία για να έχεις αποτέλεσμα.Αυτο σημαίνει ότι δεν θα βγάζεις συμπεράσματα σίγουρα για το αν έχει ήδη γίνει κάτι μεταξύ τους η όχι..δεν θα είσαι σίγουρη για το ρόλο της πεθεράς και του περίγυρου για το τι ακριβώς γνωρίζουν η όχι κλπ.Εσυ πρέπει να κάνεις την αδιάφορη και οχι την Κατίνα και να παρακολουθείς την ιστορία από κοντά όσο γίνεται χωρίς να σε καταλαβαινουν!!Αν βρεις κάτι πιο χειροπιαστό που δεν το εύχομαι ξαναμιλαμε!!καλό είναι να μαζεύεις και καμιά απόδειξη..δεν κάνει κακο!Έως τότε ψυχραιμία και αδιαφορία ...

Iraklis_pouaro

# 49 στις 19/11/2021
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 115
Ο αυτάκιας τα έφτιαξε με την απαρηγόρητη νύφη της μάνας του γιου της,την κολλητή της γειτόνισσα?.Υ.Γ. πφφφ?.μπερδεύτηκα !Υ.Γ.α) τις γόβες ή πέδιλα τα πάμε τσαγκάρη ,just in case?.δεν υπάρχει λόγος να ρωτάτε.

TheRedKnight

# 50 στις 20/11/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 655

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από non-negotiable1

Δεν εκανε κατι ακομα με αυτην,έτσι νομίζω τουλάχιστον αλλα ειναι τοσο ξαναμμενος ακομα και το ονομα της να πει φουντωνει

Τι να κάνω ;;;

Ευχαριστώ.

εχμμμ...Sudocrem ίσως ???

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε