Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ομαδικες συνομιλιες αντρων

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Dimi30_

# 1 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 32 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Ας απαντησουν οι αντρες της παρεας. 

Σε ομαδικη συνομιλια του δικου μου με τους φιλους του, την ωρα που βλεπαμε ταινια εκεινος άνοιξε ενα μηνυμα τους και το ακριβως απο πανω μηνυμα (δηλαδη το τελευταιο) ηταν του δικου μου και ηταν ενα λινκ απο αυτες τις φωτο που βγαζουν στα κλαμπ που εδειχνε μια πλάτη. προφανως τα οπισθια της κοπελας ηταν το "θεμα" αποστολης. Δεν αντεδρασα, δεν αντεδρασε που οκ το ειδα αλλα μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι . προφανως μπορει να βλεπει και να στελνει ο,τι θελει σε ιδιωτικες του συνομιλιες, αλλά τί φαση ?? παιζει το μάτι του δικου μου, να του τα βγαλω ή το θεωρειτε νορμαλ ? προφανως δεν ξερω αν ηταν μεμονωμενο ή οχι. δε μπηκα σε διαδικασια και ουτε προκειται να ψαξω, αλλα με ξενισε πολύ και το σκεφτομαι 

Heptamer

# 2 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.760

Ναι μεν να στέλνει ότι θέλει, αλλά από την άλλη: γιατί να στέλνει ότι θέλει;Πρέπει να αποφασίσεις τι θες.

Άντρας είναι και το αθώο  κέφι του θα κάνει.

Στις αντρικές συνομιλίες το θέμα είναι και οι γυναίκες, όπως και αντίστοιχα στις γυναικείες οι αντρες.

Όσο δε σου δίνει σοβαρο πάτημα να τον αμφισβητήσεις, μην χαλιεσαι άνευ λόγου κι αιτίας.

Τίποτε να μην ψάξεις. Ένα γερμανικό ρητό λέει πως " ότι δε γνωρίζω, δε με αναστατώνει κιόλας".

Λυπήσου τα ματάκια του!

alisida

# 3 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.118

Συζήτηση μεταξύ γυναικών :

--- αναρωτιέμαι τι λένε οι άντρες μεταξύ τους όταν δεν τους ακούμε 

--- ο,τι λέμε κι εμείς οι γυναίκες όταν δεν μας ακούνε

--- α...τους πρόστυχους !!!

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Mindthegap- και σε ακόμα 7 μέλη.

Helenaki4

# 4 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.720

Ενα ωραιο καλογυμνασμενο ημιγυμνο αγορι με μουσκουλα που ανασταινουν γιαγιαδες . screen saver στο κινητο σου , θα επεφερε μαγικα και πάραυτα την ισορροπια :-).

Για να του βγαλεις οντως τα ματια .

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

26-29-31

# 5 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.606
Η ζωή θα ήταν πολύ βαρετή χωρίς αυτές τις αντρικές συζητήσεις, και αντίστοιχα τις γυναικείες...
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Qwerty____55

# 6 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 439

Αγαπητη Dimi ...

Τα οπίσθια ... στην γυναικα ,  ειναι ενα πολυ μεγαλο κεφαλαιο , και αν θελετε , αντρες και γυναικες , μπορουμε να το συζητησουμε ...

Αλλα για να ειμαστε ειλικρινείς , και οι γυναικες , παρατηρουν και σχολιαζουν τα οπισθια των ανδρων..

Εεε... κοριτσια , τι λετε ??

Στο θεμα αυτο , μπορώ  να σας κανω παρεα .

... Q ...

Ίσως να μην μπορέσουμε να εκφραστουμε  με ανεση , αλλα με λιγη καλη προσπάθεια , ισως τα καταφερουμε να κανουμε μια πολιτισμένη συζητηση .

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Dimi30_

Σε ομαδικη συνομιλια του δικου μου με τους φιλους του, την ωρα που βλεπαμε ταινια εκεινος άνοιξε ενα μηνυμα τους και το ακριβως απο πανω μηνυμα (δηλαδη το τελευταιο) ηταν του δικου μου και ηταν ενα λινκ απο αυτες τις φωτο που βγαζουν στα κλαμπ που εδειχνε μια πλάτη. προφανως τα οπισθια της κοπελας ηταν το "θεμα" αποστολης. Δεν αντεδρασα, δεν αντεδρασε που οκ το ειδα αλλα μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι . προφανως μπορει να βλεπει και να στελνει ο,τι θελει σε ιδιωτικες του συνομιλιες, αλλά τί φαση ?? παιζει το μάτι του δικου μου, να του τα βγαλω ή το θεωρειτε νορμαλ ? προφανως δεν ξερω αν ηταν μεμονωμενο ή οχι. δε μπηκα σε διαδικασια και ουτε προκειται να ψαξω, αλλα με ξενισε πολύ και το σκεφτομαι 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos

Qwerty____55

# 7 στις 17/11/2021
author

Γεια σου Hept ...

Θα συμφωνησω σε όλα μαζι σου , ομως τα θεμα της κοπέλας , ειναι τα οπισθια .

Στάθηκα για λιγο σε αυτο που εγραψες ...

(  Όσο δε σου δίνει σοβαρο πάτημα να τον αμφισβητήσεις, μην χαλιεσαι άνευ λόγου κι αιτίας. ) , 

Οκ..Hept  , ..Ομως δεν σε βαζει σε σκεψεις , οτι αυτο που εχει στο ...σπιτι του ...ισως να μην του καλυπτει , ερεθιζει , αναστατωνει το οπτικο του ...πεδιο ???

Θα μου πεις ...και τι μπορουμε να κανουμε τωρα , κυριε ..Q ..???

Μπορουμε να αλλαξουμε , τα οπίσθια ???  , η , το το οπτικο νευρο , που δημιουργει την επιθυμια , στον εγκεφαλο του αντρα ???

Προτιμώ να πω οτι , εδω η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα . !!! αποφεύγοντας να πω την προσωπικη μου αποψη ,.

Φιλικα ...Q ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Heptamer

Ναι μεν να στέλνει ότι θέλει, αλλά από την άλλη: γιατί να στέλνει ότι θέλει;Πρέπει να αποφασίσεις τι θες.

Άντρας είναι και το αθώο  κέφι του θα κάνει.

Στις αντρικές συνομιλίες το θέμα είναι και οι γυναίκες, όπως και αντίστοιχα στις γυναικείες οι αντρες.

Όσο δε σου δίνει σοβαρο πάτημα να τον αμφισβητήσεις, μην χαλιεσαι άνευ λόγου κι αιτίας.

Τίποτε να μην ψάξεις. Ένα γερμανικό ρητό λέει πως " ότι δε γνωρίζω, δε με αναστατώνει κιόλας".

Λυπήσου τα ματάκια του!

Enikos

# 8 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.167

Χαθηκε ο κοσμος να παρετε καναν τυφλο?...

Συν κωφαλαλος, θα ηταν το τελειο...

Εσεις οι σεμνες...

Που τραβατε τοσα και τοσα, να γεμισετε τον πλανητη με μεταλλαγμενους χοιροι...

Αφου ξεκινησανε την καριερα τους, (οι χοιροι), ως..."αχ βρε μωρουλινι μουουου! αχ μωρε πσυχουλα μου εσυυυ! εγω δεν τον εχω καλυτερο αποφτην την κρυααα??? αχου το μωρεεε, τι να καμει που του τον κολλησε στην μουρη αυτηηη???.. ελα να παιξουμε τις ζηλιτσες να μας βγει καλος ο σωμιεεες!!!...σαγαπω, σαγαπω, σαγαπω βρε μπομπιρακο μουουουου!!!"...

Και λιγα λεω...

Αρέσει στα μέλη NightWsh, Qwerty____55 και σε ακόμα 3 μέλη.

Hellboy_

# 9 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 162

Που μπορουμε να βρουμε το λινκ??

για να σου πω φυσικα αν αξιζει να του βγαλεις τα ματια η οχι μη φανταστεις!

Παντως κατι μου λεει οτι σε αυτη την ομαδικη ανταλλασουν και αλλα λινκ

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Dimi30_

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Qwerty____55

Mathusalas

# 10 στις 17/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Στις συζητήσεις μεταξύ μας μόνο για εσάς δεν μιλάμε. Εχουμε και αλλα πιο ενδιαφέροντα θέματα. Αθλητισμό, πολιτική, υγεία...να βρεθούμε μακρυά σας. Δεν είστε το επίκεντρο, ΜΗ γελιέστε.

marie_la_journaliste

# 11 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 657

Φυσιολογικα πραγματα.

τι ηθελες να στειλει δηλαδη; ΚΑΝΕΝΑ αποφθευγμα του Σωκρατη;;;

Να τον χαιρεσαι! Ασε τις ζηλιες και στειλτου κι εσυ καμια τετοια φωτο...το σιγουρο ειναι οτι δε θα τη στειλει στους φιλους του...αλλα ενταξει μη παιρνεις κι ορκο
Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Dimi30_

# 12 στις 17/11/2021
author
Ρώτησα απλά αν συνηθίζετε να το κανετε οσοι εχετε σχέση. Ξεκαθαρη απαντηση απο αντρα ακομα δεν εχω δει περα απο κανα 2.Αν το θεωρειτε προβληματικό ή νορμαλΤιποτα λιγοτερο, τίποτα περισσοτερο.. Ευχαριστω για τις αποψεις παιδια . . Συνεχιστε ?

Enikos

# 13 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.167

Νορμαλ το βρισκουμε, οσοι δεν ειμαστε με μπαστουνακι τυφλου...

Εσεις?...Ταγμενες?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Dimi30_
Ρώτησα απλά αν συνηθίζετε να το κανετε οσοι εχετε σχέση. Ξεκαθαρη απαντηση απο αντρα ακομα δεν εχω δει περα απο κανα 2.Αν το θεωρειτε προβληματικό ή νορμαλΤιποτα λιγοτερο, τίποτα περισσοτερο.. Ευχαριστω για τις αποψεις παιδια . . Συνεχιστε ?

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 14 στις 17/11/2021
author
Ανδρας / 60 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.863

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Mathusalas
Στις συζητήσεις μεταξύ μας μόνο για εσάς δεν μιλάμε. Εχουμε και αλλα πιο ενδιαφέροντα θέματα. Αθλητισμό, πολιτική, υγεία...να βρεθούμε μακρυά σας. Δεν είστε το επίκεντρο, ΜΗ γελιέστε.

Σωστος οπως παντα !

Dimi30_

# 15 στις 17/11/2021
author
Ε καλα δε το χω συνηθειο στις ομαδικες μου να στελνω γκομενακια απο ινστα ή φβ Ή απο όπου τεςπα τους παρει το ματι μου και τους χαζεψω.Προφανως θα σχολιασω το ωραιο μη λέμε τρέλες δεν ειμαι τυφλή.

Dimi30_

# 16 στις 17/11/2021
author
Αρα δεν ασχολειστε με κωλους και γκομενες στις συζητησεις σας σωστα καταλαβα ;; Αρα δν ειναι νορμαλ. Σωστα καταλαβα ;; @μιλτος και @mathusalas
Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

alexandriani1

# 17 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 555

Όπως κατάλαβες από τις απαντήσεις, αγαπητή θεματοθέτρια, τα πάντα όλα παίζουν στις συζητήσεις ανδρών: Γυναικεία οπίσθια, εμπρόσθια, ποδόσφαιρο, πολιτική, μηχανές, αυτοκίνητα, κατσαβίδια, βίδες. Και χώρια και συγχρόνως. Και ναι, ασφαλώς δεν υπάρχουν απαγορευμένα. Και να χαίρεσαι που ο φίλος σου είναι ζωντανός οργανισμός κι έχει ενδιαφέρον να βλέπει γυναικεία οπίσθια. Όταν θα πάψει να ...υψώνεται η σημαία και όταν χάσει πλήρως το ενδιαφέρον του για οτιδήποτε τέτοιο, τότε ν' ανησυχήσεις. 

Υ.Γ. Βρες κι εσύ τέτοια ωραία λινκ με γυναικεία οπίσθια και άρχισε να του τα στέλνεις, να τα σχολιάζετε τσατάροντας. Πορκουά πα;
Αρέσει στα μέλη NightWsh, Lolita68 και σε ακόμα 3 μέλη.

Qwerty____55

# 18 στις 17/11/2021
author

Αγαπητη Dimi , ... 

Ρωτας αν και εμεις κανουμε ... το ιδιο ακριβώς  που εκανε ,   ο αντρας σου , απολαμβανοντας καποια θαυμασια οπίσθια , στο κινητο του , η , σε καποιο link ??

Προτου σου σπαντησω , θα σε  ρωτησω ... 

Τα οπίσθια αυτά ανηκαν  σε γνωστο του άτομο , η , κοιτουσε μια φωτο ...σε καποιο site ??

Οποτε αγαπητη φιλη , πρεπει να  μεταφερεις ,  να κανεις στον αντρα σου , αυτη την ερωτηση  , ωστε να το μάθεις εσύ ...αλλά να το μαθουμε και εμεις ,  γιατι από οτι φαινεται , εσυ δεν μπορεις να απαντησεις !!!

Σωστο ???   Οκ .

Θα σε βοηθησω λιγο , γιατι εχεις μπερδεψει καποια πράγματα στο μυαλο σου .

Ρωτας , αν συνηθίζουμε να το κανουμε , οσοι εχουμε σχέση ..

Θα σου πω..

Αν τα οπίσθια της συντροφου μας ειναι ... θεσπέσια .., τοτε θα τα κοιταμε, θα τα απολαμβάνουμε , θα τα θαυμαζουμε ,  μεχρι να τα ...βαρεθουμε , και μετα θα ψαχνουμε , να θαυμάσουμε , καποια ξενα οπισθια , με...προσωπικοτητα !!!

Επισης μάθε , οτι τα οπισθια , εστω των γυναικων , μιας και γίνεται κουβεντα ,...δεν ειναι τα ιδια σε ολες τις γυναικες , και δεν υπαρχει σε ολες  ...η προσωπικοτητα !!!

Επισης μαθε οτι , σε ενα μεγαλο ποσοστό ανδρων , αρέσει να ...παρατηρει ...τα οπισθια ...

Και μην πιστεψεις οτι δεν τα παρατηρουν ... Ψεματα λενε .

Τωρα αν  θελεις να μάθεις  ,  αν και σε μενα  αρεσει  ...θα σου πω καταφατικά ..ναι ..!!!  γιατι δεν περιμενα απο την ανάλυση που ηδη εκανα , οτι θα το καταλαβαινες .

Τωρα αγαπητη μου , οφείλεις να ρωτησεις των αντρα σου , αν γοητεύεται απο τα δικα σου οπισθια , και για πιο λογο κοιτουσε , αυτά  που κοιτουσε στο κινητο του .

Η απαντηση που θα σου δωσει θα ...ειναι σημαντική ...

Οποτε εν τη εξελιξη των καταστασεων , εμείς απαλλασομεθα , διοτι απο δω και περα , το χειριζεσαι εσυ .!!!

Φιλικα ...Q ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Dimi30_

Qwerty____55

# 19 στις 17/11/2021
author

Αγαπητη Demi ...

Πριν απο δεκα λεπτα σου εγραψα ενα μηνυμα και σου το εστειλα .

Προτου αποχωρησεις απο την συζήτηση , σου προτείνω να το διαβασεις με προσοχη  , ωστε να σου λυθούν καποιες αποριες .

Και η ερωτηση που έκανες , δεν εχει σχεση με το ...αν το συνηθίζουμε , οταν ειμαστε σε μια σχεση  , η , οχι , γιατι ειναι καθαρα εγκεφαλικο , στον αντρα .

Φιλικα ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Dimi30_

Kristina_

# 20 στις 17/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.075

Βρε dimi τι το ψαχνεις? Ευχαριστημενη να σαι που δεν στελνει στην ομαδικη κανεναν γυμνο νεαρο!!!

Αλλα και τοτε δεν θα ταν το χειροτερο,,,το χειροτερο ειναι να εχει καμμεν μυαλο και να ναι και κοτα :>

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Dimi30_
Ε καλα δε το χω συνηθειο στις ομαδικες μου να στελνω γκομενακια απο ινστα ή φβ Ή απο όπου τεςπα τους παρει το ματι μου και τους χαζεψω.Προφανως θα σχολιασω το ωραιο μη λέμε τρέλες δεν ειμαι τυφλή.

Αρέσει στα μέλη NightWsh, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε