Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως ξεκλειδώνεις συνειδητά;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Alezandra

# 41 στις 23/11/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 750
'Aρεσαν+: 0%
Καλέ μου κύριε,εσείς ακόμα κουράζεστε να εξηγήσετε το γιατί δεν έχετε όλες τις απαντήσεις.Σας γοητεύει ένας άνθρωπος που δείχνει αυτοπεποίθηση και ξέρει τι και πως να πάρει από εσάς.Εσεις πάλι δεν παίρνετε επειδή δεν ζητάτε.Ο ανταγωνισμός μέσα στις σχέσεις σας μαζί με την εκπληκτική ερωτική έλξη,σας κάνουν να ξεχνάτε τα ουσιώδη Εντοπιστε,ρωτήστε,περιοριστε τα άκαμπτα συναισθήματα σας για να έρθετε πιο κοντά με τη σύντροφό σας.Να ξέρετε όμως ότι η παρορμητική η και υπεροπτική συμπεριφορά σας θα φέρουν αρνητικά αποτελέσματα.Γίνετε περισσότερο ερευνητικός και συναισθαντικος για να βρείτε άκρη μέσα στον πολύπλοκο και διαχρονικό τρόπο σκέψης σας.Οργανωθειτε και τοποθετήστε κάθε γεγονός στη δική του χρονική περίοδο και μόνο.Φροντιστε τον εαυτό σας για να μπορέσετε να φροντίσετε και τη σχέση που αναζητάτε.Εύχομαι περισσότερο συνειδητές αποφάσεις στο μέλλον.Να είστε καλά !

corei3

# 42 στις 23/11/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 22

Kαλημέρα!

Είμαι ευγνώμων για ότι περασα και θα είμαι ευγνώμων για ότι καινούριο έρχεται.

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Alezandra
Καλέ μου κύριε,εσείς ακόμα κουράζεστε να εξηγήσετε το γιατί δεν έχετε όλες τις απαντήσεις.Σας γοητεύει ένας άνθρωπος που δείχνει αυτοπεποίθηση και ξέρει τι και πως να πάρει από εσάς.Εσεις πάλι δεν παίρνετε επειδή δεν ζητάτε.Ο ανταγωνισμός μέσα στις σχέσεις σας μαζί με την εκπληκτική ερωτική έλξη,σας κάνουν να ξεχνάτε τα ουσιώδη Εντοπιστε,ρωτήστε,περιοριστε τα άκαμπτα συναισθήματα σας για να έρθετε πιο κοντά με τη σύντροφό σας.Να ξέρετε όμως ότι η παρορμητική η και υπεροπτική συμπεριφορά σας θα φέρουν αρνητικά αποτελέσματα.Γίνετε περισσότερο ερευνητικός και συναισθαντικος για να βρείτε άκρη μέσα στον πολύπλοκο και διαχρονικό τρόπο σκέψης σας.Οργανωθειτε και τοποθετήστε κάθε γεγονός στη δική του χρονική περίοδο και μόνο.Φροντιστε τον εαυτό σας για να μπορέσετε να φροντίσετε και τη σχέση που αναζητάτε.Εύχομαι περισσότερο συνειδητές αποφάσεις στο μέλλον.Να είστε καλά !

Αρέσει στο μέλος seychelles

seychelles

# 43 στις 23/11/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 608

Ωραίος, κρατάς τα καλά, δουλεύεις σε ότι θες να βελτιώσεις και παίρνεις τα ρίσκα σου. Τις τηγανητές πατάτες θα μας τις κόψει μόνο ο καρδιολόγος στα 80, πιο πριν η χοληστερίνη δε τρομάζει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από corei3

Kαλημέρα!

Είμαι ευγνώμων για ότι περασα και θα είμαι ευγνώμων για ότι καινούριο έρχεται.

Αρέσει στο μέλος corei3

corei3

# 44 στις 24/11/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 22

seychelles

Ευχαριστώ για το feedback σου.

Πιες μια μπύρα/χύμο κερασμένο από μένα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από seychelles

Ωραίος, κρατάς τα καλά, δουλεύεις σε ότι θες να βελτιώσεις και παίρνεις τα ρίσκα σου. Τις τηγανητές πατάτες θα μας τις κόψει μόνο ο καρδιολόγος στα 80, πιο πριν η χοληστερίνη δε τρομάζει.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost