Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Το μηνυμα Διαβαστηκε ενα χρονο μετα .

Σελίδα : 1

better_in_time

# 1 στις 20/11/2021
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 104
Απαντήσεις: 1.467
'Aρεσαν+: 0%

Το μηνυμα Διαβαστηκε ενα χρονο μετα .

Γεια σας αγαπημενοι.τι κανετε ; 

Λοιπον η δικη μου ιστορια παει ως εξης . Με αφησε πριν 2 χρονια περιπου χωρις ιδιαιτερη εξηγηση χωρις ουτε ενα μηνυμα ξεκαθαρισματος .η αληθεια ειναι οτι τον ειχα εκνευρισει κατα καποιον τροπο αλλα δεν ειχα καταλαβει ακριβως τι ειχα κανει  .ολα περασαν και στεγνωσαν και τα δακρυα βεβαια ειχαπερασει πολυ δυσκολα οταν με αφησε αλλα τις συνομιλιες δεν τις ειχα σβησει. Ενω εβλεπα κατα καιρους οτι ειχα μεινει στο "δεν διαβαστηκε" χειροτερο δεν ξερω αν υπαρχει ,σημερα καταλαθος παταω πανω και διαβαστηκε επιτελους . Οκ εγω να κρατησω τις συνομιλιες αλλα τις κρατησε και αυτος ; νομιζα ειχε σβησει τις συνομιλιες μας και με ξεγραψε εντελως . ( αυτο που ειχα κανει που υποπτευομαι τελοσπαντον ειναι οτι δυσκολευτηκα στο να παω στο κρεβατι μαζι του αλλα και οταν τελικα πηγα δεν ημουν και η πιο εμπειρη που νομιζε ημουν ) . Τα συμπερασματα δικα σας..

Enikos

# 2 στις 20/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.755

Για ποιο πραμα να συμπερανουμε εμεις, βρε απειρη?...

Απλα, μετα τοσα χρονια, εχει δωσει το τηλεφωνο του στα μεταχειρισμενα, για να παρει το νεο αππλε και ο φουκαρας που το πηρε κοψοχρονια, εκανε χωρο στην μνημη...

Επιασες παλι, τα εντυπωσιακα?...

Αρέσει στα μέλη better_in_time, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.

seychelles

# 3 στις 20/11/2021
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 760

Δύο χρόνια μετά τι σημασία έχει και ασχολείσαι. Άμα μάθεις τι έκανε με το μύνημα θα αλλάξει τίποτα ?

Σήμερα η παραλία στη Βάρκιζα, 15 λεπτά απ'τη Γλυφάδα που μένεις, ήταν υπέροχη, αρκετός κόσμος έκανε και μπάνιο, στο κέντρο έχουν ανοίξει πολλά μαγαζιά που παίζουν ωραία μουσική και ο κόσμος είναι έξω. 

Γιατί δεν κάνεις κάτι από τα αυτά αντί να ασχολείσαι με το τι έγινε με ένα μύνημα του 2019?

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, alisida και σε ακόμα 5 μέλη.

Redink

# 4 στις 20/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου; Συνειδητοποιεις πόσο μαζοχιστικο είναι; Ο τύπος στην καλύτερη απλά δεν σβήνει τίποτα στο κινητό του και το πάτησε κατά λάθος ψάχνοντας για κάτι άλλο (όπως καταλάθος το πάτησες και συ) ή στη χειρότερη βαριοταν και θεώρησε ότι μετά από τόσο καιρό ήταν "ασφαλές" να δει τι του έγραψες χωρίς να φοβάται τυχόν αντιδράσεις από εσένα. Και εσύ το αναλύεις γιατί; Υπάρχουν ορισμένες κατηγορίες ανθρώπων που αξίζουν ριζικό Χ από τη ζωή σου. Οι άνθρωποι που σε παρατάνε χωρίς εξηγήσεις φιγουράρουν στην πρώτη θέση της λίστας. Άσε τις βλακείες και σβήσε όλες τις συνομιλίες σας χθες. Τα συμπεράσματα μου είναι α) ότι πρέπει να μάθεις να μην παριστάνεις στις σχέσεις σου κάτι άλλο από αυτό που είσαι και β) να δουλέψεις την αυτοεκτίμηση σου. Τα χρόνια περνάνε. Είναι κρίμα να χαλάς τόση φαιά ουσία και χρόνο σε ανθρώπους που σου έχουν αποδείξει πέραν πάσης αμφιβολίας ότι δεν αξίζουν.

TheRedKnight

# 5 στις 20/11/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 655

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από better_in_time

( αυτο που ειχα κανει που υποπτευομαι τελοσπαντον ειναι οτι δυσκολευτηκα στο να παω στο κρεβατι μαζι του αλλα και οταν τελικα πηγα δεν ημουν και η πιο εμπειρη που νομιζε ημουν ) . Τα συμπερασματα δικα σας..

Γιατί αυτός ποιός ήταν , ο Ρασπούτιν ??? φόρ γκάντς σέηκ κοπελιά...

https://www.youtube.com/watch?v=16y1AkoZkmQ

Αρέσει στα μέλη NightWsh, seychelles και σε ακόμα 1 μέλος.

Hellboy_

# 6 στις 20/11/2021
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 173
Καλησπερα! Η γνωριμια σας ποσο καιρο κρατησε γιατι απο οτι καταλαβα πρεπει να ηταν σχετικα συντομη?

και γιατι κρατησες τα μνματα και συ τοσο καιρο?
κοιτα μπορει απλα κατι να του ετυχε και να μην μπορουσε να το δει το μνμ και να μπορεσε τωρα !
Τωρα τι σκεφτεσαι να κανεις?

Kristina_

# 7 στις 20/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.544

Η εξηγηση ειναι πολυ πιο απλη

Σε ειχε μπλοκαρει στην παλια του συσκευη ,,,τωρα πηρε νεο τηλεφωνο και δε σκεφτηκε να σε ξαναμπλοκαρει οποτε εμφανιστηκε το μηνυμα  ,,, το ειδες και μαλλον σε ξαναμπλοκαρε

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

better_in_time

# 8 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Χαχαχα αγαπηνεβε μου Ενικε , ποσο σας αγαπω καλε . Ειναι το ατομο που ειχε προβληνα με ναρκωτικα και τον πιεζα να σταματησει ,ουσιαστικα ηθελα το καλο του αλλα δεν το εβλεπε .αποκλειεται να αλλαξε συσκευη κ να μην ειμαι μπλοκαρισμενη κ απο αυτη.αν ηταν ετσι οποιος αλλαζε συΚευη θα εκαναν οι πρωην ντου. Δεν με καιει παιδια αλλα θα ηθελα να μαθω τετοια συμπρριφορα αμαν . Υπαρχουν τελικα ανθρωποι που θυμωνουν τοσο πολυ κ κραταει μια ζωη; αυτο ηθελα να μαθω .
Αρέσει στο μέλος Enikos

Heptamer

# 9 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.068

Αμή!

Άμα τους πατήσεις τον κάλο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από better_in_time
 Υπαρχουν τελικα ανθρωποι που θυμωνουν τοσο πολυ κ κραταει μια ζωη; αυτο ηθελα να μαθω .

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, TheRedKnight και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 10 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Ειπαμε το διαβασε πριν προλαβει να σε ξαναμπλοκαρειιι

Ναο υπαρχουν ανθρωποι (οι περισσοτεροι δλδ) που λενε «ως εδω!!!» Και το εννοουν και κατα την αποψη μου και πολυ καλα κανουν

Παράθεση:
Χαχαχα αγαπηνεβε μου Ενικε , ποσο σας αγαπω καλε . Ειναι το ατομο που ειχε προβληνα με ναρκωτικα και τον πιεζα να σταματησει ,ουσιαστικα ηθελα το καλο του αλλα δεν το εβλεπε .αποκλειεται να αλλαξε συσκευη κ να μην ειμαι μπλοκαρισμενη κ απο αυτη.αν ηταν ετσι οποιος αλλαζε συΚευη θα εκαναν οι πρωην ντου. Δεν με καιει παιδια αλλα θα ηθελα να μαθω τετοια συμπρριφορα αμαν . Υπαρχουν τελικα ανθρωποι που θυμωνουν τοσο πολυ κ κραταει μια ζωη; αυτο ηθελα να μαθω .

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, seychelles

Kristina_

# 11 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Ειπαμε το διαβασε πριν προλαβει να σε ξαναμπλοκαρειιι

Ναο υπαρχουν ανθρωποι (οι περισσοτεροι δλδ) που λενε «ως εδω!!!» Και το εννοουν και κατα την αποψη μου και πολυ καλα κανουν

Παράθεση:

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

seychelles

# 12 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 760

Εσύ δεν έχεις ξεκόψει από κόσμο ποτέ ? Δεν είναι σπάνιο, γίνεται και σε φιλικό περιβάλλον, δεν είναι αναγκαίο να είναι με πρώην κλπ.

Παράθεση:
Υπαρχουν τελικα ανθρωποι που θυμωνουν τοσο πολυ κ κραταει μια ζωη; αυτο ηθελα να μαθω .

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Enikos

# 13 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν εχει θυμωσει...εχει παει παρακατω...βαλε οτι θες εσυ για "παρακατω"...μπορει να ειναι και ο πατος του κατω...

Αντε και το εμαθες η το συνειδητοποιησες...ε, και?...

Τωρα πες μου τι παιζει. Υπαρχει κανενα γκομενικο στην ζωη σου η εστω στον οριζοντα? 

Να φροντισουμε να μην καταληξει οπως με τον αππλε, να σε βαλουμε σε ενα δρομο σωστο κι εσενα!!!...

Οπως μπηκαμε κι εμεις και ειμαστε συμβουλοι τωρα!!!...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Kristina_

alisida

# 14 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.676
Καλό είναι να σβήνουμε γενικώς τις παλιές συνομιλίες που είχαμε με ανθρώπους που έχουν φύγει ή έχουμε εμείς απομακρύνει από τη ζωή μας.Τα ζομπικα αρχεία είναι απολύτως άχρηστα.
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, TheRedKnight και σε ακόμα 2 μέλη.

better_in_time

# 15 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ναι ενικε μου .ειμαι σε πολυ καλη περιοδο αυτη την στιγμη ,εχουν αλλαξει πολλα προς το καλυτερο αλλα παντα μρ συναχωρει και θα με στεναχωρει που οι ανθρωποι δεν διαθετουν εστω λιγο χρονο να λυσουν τα θεματα τους με συζητηση.εγω επειδη στα 5 λεπτα που θυμωνω το ξεπερναω μου και εχω παντα καλη διαθεση για οποιον περασε απο την ζωη μου και ενα χερι βοηθειας δεν μπορω να καταλαβω τον οποιονδηποτε εχει τετοια συμπεριφορα. Εννοειται αν μου ελεγε εχω βρει κατι αλλο ασε με σε βσρεθηκα θα το αποδεχομουν με χαρα θα ειχα καταλαβει τι κανω τουλσχιστον λαθοε ργω βρε αδερφε να το διορθωσω. Τι να πω αβυσσος η ψυχη του καθενος και ππυ κολλαει το καθε μυαλουδακι . Εγω καλα το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι σας εχασα και δεν θελω .σας αγαπω πολλα χρονια ολους και μρ βοηθησατε απειρα ολοι ,νε κανατε και δακρυσα αλλες τοσες φορες που κανατε το προβλημα μου δικο σας και σκεφτηκατε πιο ωριμα απο εμενα . Αν καποια στιγμη σας οδηγησει ο δρομος απο εδω θα ηθελα με ολη μου την αγαπη να σας φτιαξω ενα ομορφο φαγητο να δειξω την ευγνομοσυνη μου σε εσας.το λιγοτερο που μπορω να κανω σε ολουε τους παλιοφιλους . Στελλω την αγαπη μου και αλλη τοση.
Αρέσει στο μέλος Enikos

Heptamer

# 16 στις 21/11/2021
author

Πέρνα από την επικείμενη μάζωξη - οοοταν γινει - και φέρε μας τη γκουρμεδια σου.

Το λιγότερο που μπορείς να κάνεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από better_in_time
 Αν καποια στιγμη σας οδηγησει ο δρομος απο εδω θα ηθελα με ολη μου την αγαπη να σας φτιαξω ενα ομορφο φαγητο να δειξω την ευγνομοσυνη μου σε εσας.το λιγοτερο που μπορω να κανω σε ολουε τους παλιοφιλους . Στελλω την αγαπη μου και αλλη τοση.

Αρέσει στα μέλη better_in_time, Enikos

better_in_time

# 17 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Να ξερεις φτιαχνω πολυ ωραια φαγητα.την επομενη φορα πειτε μου και αν ειναι θα ερθω να πω και απο κοντα ευχαριστω.μαρεσει να δειχνω την ευγνωμοσυνη μου παντα . Μπορει να βοηθησω και εγω ενα ανθρωπο καποια στιγμη οπως εσεις εμενα .

Heptamer

# 18 στις 21/11/2021
author

Δεν τα πετάνε έτσι αυτά στους γκουρμεδολατρεις!

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από better_in_time
Να ξερεις φτιαχνω πολυ ωραια φαγητα.

Enikos

# 19 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αυτο που λεει ο Επταημερος, θα ηταν μια καλη ιδεα...

Χαιρομαι πολυ που προχωρας θετικα, στην ζωη σου...

Οσο για το οτι δεν καταλαβαινεις τους ανθρωπους σε σχεση με τον δικο σου χαρακτηρα και τον δικο σου αξιακο κωδικα, δεν ειναι κατι το τοσο τραγικο, οσο το κανεις...

Εδω εχει συμβει ενα ανηκουστο παλι...Οποιος δηλαδη ειναι σε θεση να εχει καποιον αξιακο κωδικα και να θελει να πορευτει με αυτον, βρισκεται απολογουμενος και τροφη των βαμπιριων...

Μην το επιτρεπεις αυτο...Οπως ο συναισθηματικος γκαγκας εχει το δικαιωμα να ειναι τετοιος, ετσι εχουμε και εμεις το δικαιωμα να τους ριχνουμε γιαουρτια...(οχι ντοματες πλεον, πηγανε δυο κατι εβρα, δε συμφερει)...

Αυτο δειχνει σεβασμο προς τον εαυτο σου πρωτιστως και αγαπη...πραγμα το οποιο εχει αναγκη και δεν το βαζουμε υπο διαπραγματευσιν με κανεναν σουρκλεμε...

Με εννοας?...

https://www.youtube.com/watch?v=oolpPmuK2I8&ab_channel=TheBeatles-Topic

Ελα κι εσυ...μπορεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από better_in_time
Ναι ενικε μου .ειμαι σε πολυ καλη περιοδο αυτη την στιγμη ,εχουν αλλαξει πολλα προς το καλυτερο αλλα παντα μρ συναχωρει και θα με στεναχωρει που οι ανθρωποι δεν διαθετουν εστω λιγο χρονο να λυσουν τα θεματα τους με συζητηση.εγω επειδη στα 5 λεπτα που θυμωνω το ξεπερναω μου και εχω παντα καλη διαθεση για οποιον περασε απο την ζωη μου και ενα χερι βοηθειας δεν μπορω να καταλαβω τον οποιονδηποτε εχει τετοια συμπεριφορα. Εννοειται αν μου ελεγε εχω βρει κατι αλλο ασε με σε βσρεθηκα θα το αποδεχομουν με χαρα θα ειχα καταλαβει τι κανω τουλσχιστον λαθοε ργω βρε αδερφε να το διορθωσω. Τι να πω αβυσσος η ψυχη του καθενος και ππυ κολλαει το καθε μυαλουδακι . Εγω καλα το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι σας εχασα και δεν θελω .σας αγαπω πολλα χρονια ολους και μρ βοηθησατε απειρα ολοι ,νε κανατε και δακρυσα αλλες τοσες φορες που κανατε το προβλημα μου δικο σας και σκεφτηκατε πιο ωριμα απο εμενα . Αν καποια στιγμη σας οδηγησει ο δρομος απο εδω θα ηθελα με ολη μου την αγαπη να σας φτιαξω ενα ομορφο φαγητο να δειξω την ευγνομοσυνη μου σε εσας.το λιγοτερο που μπορω να κανω σε ολουε τους παλιοφιλους . Στελλω την αγαπη μου και αλλη τοση.

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, TheRedKnight και σε ακόμα 1 μέλος.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost