Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως να το διαχειριστώ

Σελίδα : 1

Marianna__25

# 1 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 37
'Aρεσαν+: 0%

Πως να το διαχειριστώ

Καλησπέρα σας.. Τον Απρίλιο πριν αρχίσω δουλειά μιλούσα με ένα παιδί για κανένα 2μηνο - 3μηνο χωρίς να είχαμε βρεθεί από κοντα να περάσουμε χρόνο λόγω του ότι αυτός δούλευε σε νησί το καλοκαίρι και λέγαμε πόσο θα θέλαμε να είχαμε χρόνο να τα πούμε κλπ.. Είχε τύχει μια φορά μόνο που ήμουν για καφέ να ήταν εκεί κοντά κ πέρασε να πει ένα γεια αλλά ήμουν με παρέα και δεν είχαμε και πολλά πολλά.. Μετά αρχίσαμε δουλειά και οι δύο και χάθηκε η επαφή.. Πριν 2 εβδομάδες περίπου με βλέπει τυχαία σε μια καφετέρια και μου στέλνει κάτι τύπου "νόμιζω σε είδα στην τάδε καφετέρια αλλά δεν ήμουν και σιγουρος" κλπ.. Τέλος πάντων πιάσαμε ξανά συζήτηση από τότε ώσπου κανονισαμε να βρεθούμε.. Βρισκόμαστε λοιπόν πριν 4 μέρες μου πρότεινε να πάμε σε μια καφετέρια για κρασάκι κάπου ζεστα πήγαμε.. Εντομεταξυ είχα συνηθίσει με όποιον βγω να θελει να πηγαίνουμε σε ερημικα μέρη ή να την βγάζουμε στο αμάξι.. Ο συγκεκριμένος ήταν πολύ ρομαντικός αν και έκατσα μαζί του μόνο μιάμιση ώρα διότι είχα κανονίσει να βγω μετά και ήθελε να καθίσω παραπάνω το κατάλαβα.. Μετά μου έστελνε κάθε φορά πόσο καλά πέρασα και πως ανυπομονεί να με δει ξανά.. Χθες μιλούσαμε το βρσδυ και με πήρε ο ύπνος ενώ τον άφησα στο διαβαστηκε και σήμερα το πρωί μου έλεγε πως αν γίνεται κουραστικός κλπ να του το πω γιατί του έχει τύχει άλλες να τον κοροϊδευουν και να ψάχνουν δικαιολογίες και του εξήγησα πως έχουν τα πράγματα.. Γενικά μου αρέσει που είναι έτσι γλυκός μαζί μου απλά νιώθω ότι οι συζητήσεις μας είναι κάπως βαρετές στα μηνύματα δεν ξέρω και εγώ πως να το διαχειριστω,πως να ανάπτυξω περισσότερο την συζήτηση μας..

Enikos

# 2 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Ξεκινα απο το να μην σε παιρνει ο υπνος, οταν μιλας με καποιον και βλεπουμε...

Μετα θα παμε στο οταν θελεις να δημιουργησεις και εσυ σαν αθρωπος τις καβατζες σου, να μην κανεις την ενδιαφερομενη...και γεμιζεις τον κοσμο προσδοκιες...

Και θα ολοκληρωσουμε, με το ζητημα της ευθυτητας, το οποιο σου ειναι και το δυσκολοτερο απ' οσο σε κοβω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Marianna__25

Πως να το διαχειριστώ

Γενικά μου αρέσει που είναι έτσι γλυκός μαζί μου απλά νιώθω ότι οι συζητήσεις μας είναι κάπως βαρετές στα μηνύματα δεν ξέρω και εγώ πως να το διαχειριστω,πως να ανάπτυξω περισσότερο την συζήτηση μας..

Αρέσει στα μέλη archagellos, NightWsh και σε ακόμα 4 μέλη.

Broken_Guy

# 3 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Βρε Μαριάννα, εδώ την άλλη φορά δεν μπορούσες να αποφασίσεις αν θα πας για καφέ με άλλο παλικάρι νομίζω, τι να πούμε τώρα εμείς γι αυτό εδώ; Άλλο ένα περιστατικό τώρα που φαίνεσαι τέρμα "χλιαρή" για εκείνον, άστο να πάει στην ευχή τι το κουράζεις ήθελα να ξερα;
Αρέσει στα μέλη alisida, archagellos και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Για δοκιμασε να πατε σε ενα σουβλατζιδικο κλειστου τυπου με χαλασμενο εξαεριστηρα στην περιοχη των γυρων, που τρεχει ο ιδρωτας των ψηστων απο τη μυτη μεσα στα τυλιχτα, να δεις την αντιδραση του και μετα αποφασιζεις Μανταμιτσα μου .

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, seychelles και σε ακόμα 3 μέλη.

archagellos

# 5 στις 21/11/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

Αγαπητη 

με τα μυνηματα ουτε γνωριμια κανεις ...ουτε σχεση ουτε τιποτα .
Κοιτα εαν σε ενδιαφερει να κοψετε τα μυνηματα και να τα λετε απο κοντα 
Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη alisida, seychelles και σε ακόμα 1 μέλος.

Iraklis_pouaro

# 6 στις 21/11/2021
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 115
Να σε ξεμοναχιάσει θέλει.Μην πας.
Αρέσει στο μέλος Enikos

alisida

# 7 στις 22/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Για αρχή να επανεξετάσεις τα κριτήρια σου για την επιλογή των ραντεβού.

Τούτος δω είναι ο φυσιολογικός,όχι οι άλλοι 

Τώρα,αν σου φέρνει νυστα, άλλο αυτό.

Υπομονή μέχρι να βρεθεί ένα καλό σοβαρό παιδί που θα έχει και ενδιαφέρον 

Παράθεση:

Εντομεταξυ είχα συνηθίσει με όποιον βγω να θελει να πηγαίνουμε σε ερημικα μέρη ή να την βγάζουμε στο αμάξι.. ..   
Αρέσει στα μέλη Tamarena, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 8 στις 22/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Παράθεση:

Εντομεταξυ είχα συνηθίσει με όποιον βγω να θελει να πηγαίνουμε σε ερημικα μέρη ή να την βγάζουμε στο αμάξι.. 

Ο ενας ειναι ακράτητος και θελει σουλουμουτουκούμ με το καλησπερα...λογικό, αν σε βρισκει λιαν νόστιμη.

Ο άλλος ειναι κοιμισμένος και θελει ζμπρώξιμο, γιατι κολλησε η μίζα...

Μαρτύριο...

Πρεπει να αποφασισεις κι εσυ τι θες - μια μεση κατασταση ισως - και εκει να παιζεις.

Αρέσει στα μέλη seychelles, Broken_Guy

Qwerty____55

# 9 στις 22/11/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 610

Οχι... Να πάει ..να παει ..

Εχει μαθει από ξεμοναχιασμα και στρημωγμα στο αυτοκινητο .

Τωρα θα αλλξει ???

Αυτο καταλαβα εγω ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Iraklis_pouaro
Να σε ξεμοναχιάσει θέλει.Μην πας.

Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, Iraklis_pouaro

Angel29770

# 10 στις 23/11/2021
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Πέλλας / Αριδαία
Απαντήσεις: 10
Είσαι σίγουρη ότι σε ενδιαφέρει ώστε να το συνεχίσεις κι άλλο;;,στις συζητήσεις τον βρίσκεις βαρετό ,λες ότι από κοντά κατάλαβες ότι ήθελε να μείνεις παραπάνω να τα πείτε,,αυτός όμως ...εσύ απ' ότι καταλαβα δεν ήθελες και τόσο αν περνούσες καλά δεν θα ακυρωνες την έξοδο σου;;; Με τις φίλες σου μπορουσες να κανονίσεις ανά πάσα στιγμή έξοδο ,με αυτόν ήταν πιο δύσκολο...Επίσης τι εννοείς να κάνεις τα μηνύματα πιο ενδιαφέρον;; Αυτος είναι ο στόχος της γνωριμίας σας;;;να έχετε ενδιαφέρον συζητήσεις στα μηνύματα;;;από κοντά που βγήκατε είχατε χημεία;; πως είδες να κυλά η βραδιά;;(πέρα ότι είναι ρομαντικός γτ αυτό δεν λέει και πολλα) σκέψου καλά αν σε ενδιαφέρει στη πραγματικότητα γιατί δεν το δείχνεις και πολύ μην ψαχνεσαι μετά για το πώς θσ τον " ξεφορτωθείς"
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε