Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Παιδικη χαρα , για ηλικιες , ανω των 29 ετων .

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Heptamer

# 101 στις 24/11/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.025
'Aρεσαν+: 0%

Aπροσδιοριστία.

Και ο DE L' HOSPITAL ζορίζεται.

Παράθεση:
Σχόλιο # 96 από TheRedKnight

Γιέπς στο άπειρο , 

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Enikos

# 102 στις 24/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Βρε Μοιραρχε εσυ, τωρα που το θυμηθηκα...

Εκεινος ο νεους, με την φωτο απο που ητανε αριστερος ψαλτης στην Αγια Ελεουσα, που σου τον ειχα αναθεσει δια περαιτερω "αξιολογησιν", πουντος?...

Δε μπιστευω να τον εκαμες δυσμενη μεταθεση, σε μοιρα ανεπιθυμητων στο Κατσιμιδι και εγω να περιμενω αδικως την αξιολογηση για να συσκεφτω με τα ανωτερα στελεχη του πειθαρχικου!!!...

Μη σου λακισε απο τα συρματα και δεν εχωμε παρει χαμπαρι?...

Θα ειναι αφστηρη η επιπληξις κακομοιρη μου!!!...Επιπληξαρα θα φας!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 96 από TheRedKnight

Γιέπς στο άπειρο , 

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, TheRedKnight και σε ακόμα 2 μέλη.

TheRedKnight

# 103 στις 24/11/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 655

Παράθεση:
Σχόλιο # 102 από Enikos

Βρε Μοιραρχε εσυ, τωρα που το θυμηθηκα...

Εκεινος ο νεους, με την φωτο απο που ητανε αριστερος ψαλτης στην Αγια Ελεουσα, που σου τον ειχα αναθεσει δια περαιτερω "αξιολογησιν", πουντος?...

Δε μπιστευω να τον εκαμες δυσμενη μεταθεση, σε μοιρα ανεπιθυμητων στο Κατσιμιδι και εγω να περιμενω αδικως την αξιολογηση για να συσκεφτω με τα ανωτερα στελεχη του πειθαρχικου!!!...

Μη σου λακισε απο τα συρματα και δεν εχωμε παρει χαμπαρι?...

Θα ειναι αφστηρη η επιπληξις κακομοιρη μου!!!...Επιπληξαρα θα φας!!!...

Κύριε Διοικητά έκαμα όπως μου είπατε, τον δίνω το ευαγγέλιο, τον λέω "νέους αποστήθισε εδώ τις ένδεκα εντολές", με λέει γιαούρτι θα'χει?

τον δίνω εκατό πουσ άπσ για την απείθια, τον μαζεύει το σούπερ πούμα, τού φυγε τι τσερβέλο, όχι τπτ άλλο τις πουλάδες γιατί τις πήραμε, 

τώρα δεν ξέρω,πάω να δω στο ξωκλήσι στον όσιο Σχεσιανό μήπως άρχισε τα τάματα, ακριβός στα πίτουρα και φτηνός στο αλεύρι και αυτός...

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 104 στις 24/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σωραιος, Κυριε Μοιραρχε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 103 από TheRedKnight

Κύριε Διοικητά έκαμα όπως μου είπατε, τον δίνω το ευαγγέλιο, τον λέω "νέους αποστήθισε εδώ τις ένδεκα εντολές", με λέει γιαούρτι θα'χει?

τον δίνω εκατό πουσ άπσ για την απείθια, τον μαζεύει το σούπερ πούμα, τού φυγε τι τσερβέλο, όχι τπτ άλλο τις πουλάδες γιατί τις πήραμε, 

τώρα δεν ξέρω,πάω να δω στο ξωκλήσι στον όσιο Σχεσιανό μήπως άρχισε τα τάματα, ακριβός στα πίτουρα και φτηνός στο αλεύρι και αυτός...

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

NightWsh

# 105 στις 24/11/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 288
Χαμένα τα έχετε στην έδρα ; χαχαχαχα
Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Redink

# 106 στις 24/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Περί μεγάλης διαφοράς ηλικιών...

Κατά πάσα πιθανότητα θα το μετανιώσω που ανοίγω το συγκεκριμένο κουτάκι με σκουλήκια (can of worms το λένε οι Αγγλοσάξονες στο χωριό τους) αλλά τέλος πάντων...Από μια ηλικία και μετά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι υπάρχουν πολλές γυναίκες που επιθυμούν έναν κατά πολύ μεγαλύτερο σύντροφο. Σύμφωνα με στοιχεία που δημοσιοποίησε μεγάλο διεθνές site διαδικτυακών γνωριμιών, οι γυναίκες από τα 30 και μετά τείνουν να απαντούν σε/επικοινωνούν συχνότερα με (δηλ. να προτιμούν) άνδρες κοντά στην ηλικία τους (π.χ. 0-5χρονια). Εννοείται ότι ο καθένας μας μπορεί να θέλει ο,τι θέλει, αλλά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι είναι πολλές οι γυναίκες 30+ εδώ μέσα που "χαμογελούν" σε κατά πολύ μεγαλύτερους τους (π.χ. 10+ χρόνια), πόσο μάλλον να μπουν και στη διαδικασία να επικοινωνήσουν πρώτες αυτές - αν μιλάμε βέβαια για γυναίκες που δεν ψάχνουν για χορηγό ή δεν ανήκουν σε άλλες ακραίες περιπτώσεις.
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Heptamer

# 107 στις 24/11/2021
author

Aς μας διαφωτισουν οι εδώ κ. κ. κ. συνδικτυες, τι ηλικιες στους αντρες προτιμουν και σε ποιους στελνουν χαμογελακια (για πμ ουτε λογος - παλι οι αντρες βγαζουν το φιδι απο την τρυπα).

Παράθεση:
Σχόλιο # 106 από Redink

Περί μεγάλης διαφοράς ηλικιών...Κατά πάσα πιθανότητα θα το μετανιώσω που ανοίγω το συγκεκριμένο κουτάκι με σκουλήκια (can of worms το λένε οι Αγγλοσάξονες στο χωριό τους) αλλά τέλος πάντων...Από μια ηλικία και μετά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι υπάρχουν πολλές γυναίκες που επιθυμούν έναν κατά πολύ μεγαλύτερο σύντροφο. Σύμφωνα με στοιχεία που δημοσιοποίησε μεγάλο διεθνές site διαδικτυακών γνωριμιών, οι γυναίκες από τα 30 και μετά τείνουν να απαντούν σε/επικοινωνούν συχνότερα με (δηλ. να προτιμούν) άνδρες κοντά στην ηλικία τους (π.χ. 0-5χρονια). Εννοείται ότι ο καθένας μας μπορεί να θέλει ο,τι θέλει, αλλά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι είναι πολλές οι γυναίκες 30+ εδώ μέσα που "χαμογελούν" σε κατά πολύ μεγαλύτερους τους (π.χ. 10+ χρόνια), πόσο μάλλον να μπουν και στη διαδικασία να επικοινωνήσουν πρώτες αυτές - αν μιλάμε βέβαια για γυναίκες που δεν ψάχνουν για χορηγό ή δεν ανήκουν σε άλλες ακραίες περιπτώσεις.

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

giorgos170

# 108 στις 24/11/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.538
χωρίς λόγια,,   έτσι,   σαν  βωβός   κινηματόγραφος  ...::.,,...,

https://www.youtube.com/watch?v=atKQnx8XqAc

Αρέσει στα μέλη Enikos, TheRedKnight

alexandriani1

# 109 στις 24/11/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.034

Χαμογελάκια στέλνουμε μόνο όταν μας στέλνουν, εάν και εφόσον βεβαίως κάτι γουστάρουμε για κάποιο λόγο.

Χαμογελάκια στέλνουμε και σε γνωστούς/γνωστές από εδώ μέσα, χωρίς να σημαίνει κάτι παραπάνω από γειααα!

Τώρα περί των ηλικιακών, προφανώς υπάρχει και το περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, Για να μιλήσω προσωπικά συνήθως οι κοντινές ηλικίες προς τα πάνω ή προς τα κάτω είναι και οι πιο συμβατές για πολλούς λόγους. 

Εγώ πχ που έζησα τους Βαλκανικούς πολέμους, τι θα μπορούσα να πω μ' ενα παιδί που δεν ξέρει τι ήταν το Πολυτεχνείο; Αλλά εξ ίσου δεν έχω σημείο επαφής και μ΄εκείνον που θάχε τόσα να θυμηθεί από τον Πελοποννησιακό πόλεμο. Δυσκολίες φίλε μου, μεγάλες δυσκολίες.[/color][/color]

Παράθεση:
Σχόλιο # 107 από Heptamer

Aς μας διαφωτισουν οι εδώ κ. κ. κ. συνδικτυες, τι ηλικιες στους αντρες προτιμουν και σε ποιους στελνουν χαμογελακια (για πμ ουτε λογος - παλι οι αντρες βγαζουν το φιδι απο την τρυπα).

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 110 στις 24/11/2021
author

Το "κοντινες ηλικιες" πανω ή κατω επιδεχεται μικρομεγαλης ...διατάσεως.

Πόσο κοντα προς τα πανω ή προς τα κατω  ειναι το υποκειμενικο σου κοντινο?

(Ειμεθα e-χέμυθοι ολοι εδώ...)

Παράθεση:
Σχόλιο # 109 από alexandriani1

Χαμογελάκια στέλνουμε μόνο όταν μας στέλνουν, εάν και εφόσον βεβαίως κάτι γουστάρουμε για κάποιο λόγο.

Χαμογελάκια στέλνουμε και σε γνωστούς/γνωστές από εδώ μέσα, χωρίς να σημαίνει κάτι παραπάνω από γειααα!

Τώρα περί των ηλικιακών, προφανώς υπάρχει και το περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, Για να μιλήσω προσωπικά συνήθως οι κοντινές ηλικίες προς τα πάνω ή προς τα κάτω είναι και οι πιο συμβατές για πολλούς λόγους. 

Εγώ πχ που έζησα τους Βαλκανικούς πολέμους, τι θα μπορούσα να πω μ' ενα παιδί που δεν ξέρει τι ήταν το Πολυτεχνείο; Αλλά εξ ίσου δεν έχω σημείο επαφής και μ΄εκείνον που θάχε τόσα να θυμηθεί από τον Πελοποννησιακό πόλεμο. Δυσκολίες φίλε μου, μεγάλες δυσκολίες.[/color][/color]

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

TheRedKnight

# 111 στις 25/11/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 655

Παράθεση:
Σχόλιο # 106 από Redink

Περί μεγάλης διαφοράς ηλικιών...Κατά πάσα πιθανότητα θα το μετανιώσω που ανοίγω το συγκεκριμένο κουτάκι με σκουλήκια (can of worms το λένε οι Αγγλοσάξονες στο χωριό τους) αλλά τέλος πάντων...Από μια ηλικία και μετά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι υπάρχουν πολλές γυναίκες που επιθυμούν έναν κατά πολύ μεγαλύτερο σύντροφο. Σύμφωνα με στοιχεία που δημοσιοποίησε μεγάλο διεθνές site διαδικτυακών γνωριμιών, οι γυναίκες από τα 30 και μετά τείνουν να απαντούν σε/επικοινωνούν συχνότερα με (δηλ. να προτιμούν) άνδρες κοντά στην ηλικία τους (π.χ. 0-5χρονια). Εννοείται ότι ο καθένας μας μπορεί να θέλει ο,τι θέλει, αλλά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι είναι πολλές οι γυναίκες 30+ εδώ μέσα που "χαμογελούν" σε κατά πολύ μεγαλύτερους τους (π.χ. 10+ χρόνια), πόσο μάλλον να μπουν και στη διαδικασία να επικοινωνήσουν πρώτες αυτές - αν μιλάμε βέβαια για γυναίκες που δεν ψάχνουν για χορηγό ή δεν ανήκουν σε άλλες ακραίες περιπτώσεις.

να δούμε παρακαλώ τι λένε οι αξιότιμες συμφορουμίτισσες εδώ και μετά να δώσουμε τον λόγο και στους αγαπητούς συμφορουμίτες να απαντήσουν σχετικά με πόσο μικρότερη ηλικία επιθυμούν? με τη σειρά όμως μην τα μπερδέψουμε, δεν βγάζουμε νόημα και χαθούμε στην προσθαφαίρεση 

(παίδες υπόψιν, μην αρχίσετε τα τρελά ότι θέλετε μεγαλύτερες γυναίκες γιατί έχω έτοιμη την αύρα για κατάβρεγμα με πίσσα, τα πούπουλα μετά σε περίπτωση που συνεχίσετε το δούλεμα μεταξύ μας...)

καθ'όσον έγινα μάρτυρας σήμερα σε τσάτ, εντελώς τυχαία, πεσίματος μπουζουκόβιου ελαιομαζωχτή σε νεαρά με διαφορά ηλικίας την εικοσαετία, πέραν των ασμάτων του υποψήφιου παρατράγουδου με βίντεο δικά του στο τούμπι ώς μέρος του κόρτε, η διαφορά αντίληψης και νοοτροπίας ήταν εμφανής δια γυμνού οφθαλμού και ντυμένου σκιάχτρου...

Αρέσει στα μέλη NightWsh, la-mer και σε ακόμα 1 μέλος.

apolitiii

# 112 στις 25/11/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 848

Καλημέρα σε όλους και στον Q το ατίθασο αγόρι

Θα τοποθετηθω εφ' όλης της ύλης...

Για ηλικίες νομίζω +5 χρόνια ή -10 είναι σε λογικά πλαίσια...

Χαμογελακια και μηνύματα απο αγνώστους, αν και πολλοί που μου στέλνουν είναι πολύ μικρότεροι από μενα 

μου είναι παντελώς αδιάφορα...δεν ασχολούμαι καθολου...

Αν είναι συμφορουμιστες που έχουμε συνομιλήσει στο φορουμ , ανταποδίδω ακόμα και δωρακια...

Για το χαμογελακι απο αρκετα μικρότερη Q, υπάρχει περίπτωση η νεαρά να έχει διαβάσει στο φόρουμ οτι 

εισαι πιπινολατρης... χειρισου το με αυτοπεποιθηση... προσοχή ομως μην σε παρασύρει η μικρά...και τραγουδάς μετά...

Με παρέσυρε το ρεμα...

https://youtu.be/yi0IxXO2ay0 

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

NightWsh

# 113 στις 25/11/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 288

Το προς τα κάτω δεν μου άρεσε ποτέ.Γνωστες οι απαρχαιωμένες μου αντιλήψεις οπότε ο άντρας επιβάλλεται να είναι μεγαλύτερος,να έχει μια εμπειρία μια γοητεία.

(Πολύ ηρεμία διακρίνω μπάι δε γουεϊ..σε καλό να μας βγει).

Enikos

# 114 στις 25/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παππου ποσων χρονων εισαι?...

Ενενηντα δυο παιδι μου...

Και γιατι να καθεσαι μονος σου, γιατι δεν βρισκεις μια γυναικα να εχεις παρεα...

Ακου παιδι μου...εμενα σε ολη μου την ζωη μου αρεσαν οι μεγαλυτερες γυναικες...ε, τωρα δεν βρισκω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 111 από TheRedKnight

(παίδες υπόψιν, μην αρχίσετε τα τρελά ότι θέλετε μεγαλύτερες γυναίκες γιατί έχω έτοιμη την αύρα για κατάβρεγμα με πίσσα, τα πούπουλα μετά σε περίπτωση που συνεχίσετε το δούλεμα μεταξύ μας...)

Αρέσει στα μέλη Francesca_, Kristina_ και σε ακόμα 6 μέλη.

Redink

# 115 στις 25/11/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 111 από TheRedKnight

να δούμε παρακαλώ τι λένε οι αξιότιμες συμφορουμίτισσες εδώ και μετά να δώσουμε τον λόγο και στους αγαπητούς συμφορουμίτες να απαντήσουν σχετικά με πόσο μικρότερη ηλικία επιθυμούν? με τη σειρά όμως μην τα μπερδέψουμε, δεν βγάζουμε νόημα και χαθούμε στην προσθαφαίρεση 

καθ'όσον έγινα μάρτυρας σήμερα σε τσάτ, εντελώς τυχαία, πεσίματος μπουζουκόβιου ελαιομαζωχτή σε νεαρά με διαφορά ηλικίας την εικοσαετία, πέραν των ασμάτων του υποψήφιου παρατράγουδου με βίντεο δικά του στο τούμπι ώς μέρος του κόρτε, η διαφορά αντίληψης και νοοτροπίας ήταν εμφανής δια γυμνού οφθαλμού και ντυμένου σκιάχτρου...

Προσωπικά, "κοντινή ηλικία" θεωρώ διαφορές της τάξης 0+/-5 χρόνια.  Επίσης, προσωπικά, στην πραγματική μου ζωή μέχρι τώρα αυτοί που κατέληγαν να μου αρέσουν σε βαθμό που να επιχειρήσω γνωριμία ήταν ή συνομίληκοι μου ή πολύ κοντά στην ηλικία μου.  Δεν αποτελώ αναγκαία τυπική περίπτωση αλλά η μεγαλύτερη εμπειρία/κύρος/θέση/οικονομική κατάσταση και διάφορα άλλα που διαβάζω κατά καιρόυς ότι ελκύουν τις γυναίκες σ' εναν μεγαλύτερο άνδρα, σε μένα δεν λειτούργησαν ποτέ έτσι μέχρι τώρα.  Δεν μου έχει τύχει μεν ποτέ η ηλικία του άλλου από μόνη της να με σταματήσει, ενώ ό άλλος κατα τ' άλλα μου άρεσε.  Ούτε όμως μου έχει τύχει μέχρι τώρα να μου αρέσει κάποιος που προέκυψε μετά ότι ήταν πολύ διαφορετικής ηλικίας.  Επιθυμητό για μένα είναι το συνομίληκος.  Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα δηλαδή, όπως αναφέρθηκε ήδη.         

Iraklis_pouaro

# 116 στις 25/11/2021
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 115

" η άλλη γράφει...αύριο γίνομαι 27 και με έχει πιάσει μια μελαγχολία για το πόσο μεγάλωσα"

δηλαδή...εμείς που δώσαμε τη λεκάνη στον πόντιο πιλάτο να νίψει τα χείρας του...τι να πούμε?οέοοο?
Υ.Γ. quote από τα γνωστά ...ξέρετε.
Αρέσει στα μέλη vanarabit, TheRedKnight και σε ακόμα 5 μέλη.

Enikos

# 117 στις 25/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 116 από Iraklis_pouaro

δηλαδή...εμείς που δώσαμε τη λεκάνη στον πόντιο πιλάτο να νίψει τα χείρας του...τι να πούμε?

alexandriani1

# 118 στις 25/11/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.034

Το προς τα πάνω να ξέρει πως το Γκουγκλ δεν είναι πόλη της Νορβηγίας και το προς τα κάτω πως η δασεία κι η περισπωμένη δεν είναι ομηρικές ηρωίδες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 110 από Heptamer

Το "κοντινες ηλικιες" πανω ή κατω επιδεχεται μικρομεγαλης ...διατάσεως.

Πόσο κοντα προς τα πανω ή προς τα κατω  ειναι το υποκειμενικο σου κοντινο?

(Ειμεθα e-χέμυθοι ολοι εδώ...)

Αρέσει στα μέλη giorgos170, TheRedKnight και σε ακόμα 3 μέλη.

Heptamer

# 119 στις 25/11/2021
author

Δεν απαντάς επί του πρακτεου όμως και με πληγώνεις.

Στρίβεις δια του Ομήρου!.

Σου βάζω "πρόστιμο" ..εεχμ...μουμπλε μουμπλε...5 ηλικιακες μονάδες.

Νομίζω το πληρώνεις (κι εσύ) άνετα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 118 από alexandriani1

Το προς τα πάνω να ξέρει πως το Γκουγκλ δεν είναι πόλη της Νορβηγίας και το προς τα κάτω πως η δασεία κι η περισπωμένη δεν είναι ομηρικές ηρωίδες.

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Heptamer

# 120 στις 25/11/2021
author

Προς το παρόν φτιάχνουμε τις κλάσεις των παρατηρησεων.

Θα δούμε τι θα αποτυπωθεί στην καμπύλη της κατανομής -  και βέβαια και στα πμ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 113 από NightWsh

(Πολύ ηρεμία διακρίνω μπάι δε γουεϊ..σε καλό να μας βγει).

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε