Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξεκαθαρίζει αν με θέλει η όχι

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

tzoulia59

# 41 στις 28/11/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.392
'Aρεσαν+: 0%

ωραια οταν σου λεει να πας σπιτι της ,,συνεχεια 

ως τι σε καλει??

ως φιλο να εχει παρεα ?

ως ερωτικο φιλο ?

η να δειτε ταινια μαζι?

στα 2 χρονια ποσες φορες ξαναγυρισες?

αφου δεν κρατιιεσαι ,λοιπον ,,μην μας παθεις και τιποτα ,

,κανε την τελευταια επαναφορα .

την τελευταια ομως 

,για να μην λες οτι δεν το παλεψες ..και σου μεινει κι απωθημενο ..

,και αν το πραγμα επαναληφθει με την ιδια εξελιξη ,,ριξε οριστικα και την αυλαια ..

ετσι για την περιεργια ,,

,να δουμε ,,τι θελει ...

ειναι η τελευταια σου ευκαιρια ,,παρτην ,.,και βιασου ,κι ασε τα τακτικες ,...

,να ξεμπερδευεις γρηγορα να μαθεις την αληθεια ..

κι αν δεις οτι λεει τα ιδια στειλτην ,,χωρις αναστολες ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Maik1973
Βρε παιδιά τα πράγματα είναι απλά εγώ έχω κολλημα μαζί της .είμαι ερωτευμένος πολύ μαζί της .και ότι πάω με άλλες το κάνω μήπως την κάνω και πιστέψει ότι δεν μασάω .κσι ότι δεν ειμε ούτε δεδομένος ούτε απελπισμένος.και το ότι γυρναώ δε γυρνάω αμέσως με το που χτυπάει παλαμάκια .της βγάζω τη πίστη και το κάνω επίτηδες ενώ στη πραγματικότητα θέλω σαν τρελός να γυρίσω κοντά της .η τύπισσα με έχει τρελάνει είναι η πιο όμορφη γυναίκα που έχω δει στη ζωή.μου μέχρι τώρα. εχθές με πηρε τηλ να πάω σπίτι της και δε πηγα κσι έχει τρελαθεί στα μηνύματα και στις κλήσεις αυτή τη φορά θα το τραβήξω πολύ και ας μη το θελω. μέσα μου. θέλω να δω που θα το τραβήξει .και ξέρετε γιατί γυρναώ ? γιατί στα 2 χρόνια τώρα εγώ έκανα 5 σχέσεις αυτή κάμοια.νομιζω ότι έχει αισθήματα αλλά με φοβάται.μη τη πληγωσω. εγώ αυτό συμπερανα .θα δείξει

Αρέσει στα μέλη BLACK-ROSES, TheRedKnight και σε ακόμα 1 μέλος.

fotaras76

# 42 στις 28/11/2021
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Ροδόπης / Αίγειρος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4

Αφού έχεις πάρει την απόφαση σου κάνε αυτό που θέλεις στην τελική. Εγώ δεν θα ασχολούμουν άλλο με μια τέτοια μη υγιή περίπτωση όσο πολύ κι αν μου άρεσε ως γυναίκα. Το να της βγάζεις και να σου βγάζει την πίστη το ονομάζω μαζοχισμό αλλά όπως τη βρίσκει κανείς. Σε μια υγιή σχέση / συναναστροφή δεν παίζουν τέτοιες συμπεριφορές.

Αρέσει στα μέλη BLACK-ROSES, girl_aloud

Redink

# 43 στις 28/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 511
Θεματοθετη κάνεις τα ίδια και τα ίδια και περιμένεις διαφορετικό αποτέλεσμα. Από πού και ως πού; Πόσο χρονών είναι αυτή; Έχει κάνει ποτέ της μακροχρόνια σχέση; Πέρα από την ομορφιά της, υπάρχει κάτι άλλο που να εκτιμάς σε αυτή ή όταν πέσει το κάστρο μη τον είδατε τον Παναη; Έγραψες "μέχρι τα 46 έκανα τη ζωή μου". Ενώ τώρα δηλαδή θεωρείς ότι δεν την κάνεις; Πέντε σχέσεις σε δύο χρόνια... Δηλαδή αν δεν ήσουν "ερωτευμένος πολύ" μαζί της (όπως λες) τι θα έκανες; Κατά τη γνώμη μου απλά έχεις φάει κόλλημα που δεν πέφτει το κάστρο. Αν έπεφτε, θα τη βαριόσουν και αυτή σε χρόνο dt. Ο εγκέφαλος σου φαίνεται να είναι εθισμένος στα παιχνίδια για το "ποιος έχει το πάνω χέρι". Πας με άλλες για να την κάνεις να πιστέψει ότι δεν είσαι δεδομένος; Ε, λοιπόν το κατάφερες. Της έμαθες όχι μόνο ότι δεν είσαι δεδομένος αλλά ότι για σένα είναι αναλώσιμη και αντικαταστασιμη. Το όνειρο κάθε γυναίκας δηλαδή... Και αυτή η ανώμαλη εξακολουθεί να μην πέφτει!
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, BLACK-ROSES και σε ακόμα 7 μέλη.

seychelles

# 44 στις 28/11/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 608

Ναι βρε Μάικ, αλλά εκ του αποτελέσματος, δε δείχνει και να δουλεύει όλο αυτό που κάνεις. Δεν αλλοιώνεις τον εαυτό σου έτσι, κάνοντας πράγματα που νομίζεις ότι θα επηρεάσουν εκείνη αντί να κάνεις πράγματα που αρέσουν σε εσένα ? Μέχρι και ψυχικό στο σεξ με άλλες που λες δε θες κάνεις γιατί ίσως και να νομίζει κάτι η λεγαμενη μετά.

Δε μπορείς να επηρεάσεις τι σκέφτεται αυτή, ούτε να της δημιουργήσεις αισθήματα. Να της θίξεις τον εγωισμό μπορείς με αυτά, αλλά όπως βλέπεις, δε βγάζει και κάπου αυτό.

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Maik1973
Βρε παιδιά τα πράγματα είναι απλά εγώ έχω κολλημα μαζί της .είμαι ερωτευμένος πολύ μαζί της .και ότι πάω με άλλες το κάνω μήπως την κάνω και πιστέψει ότι δεν μασάω

...

της βγάζω τη πίστη και το κάνω επίτηδες ενώ στη πραγματικότητα θέλω 

Οκ, οπότε λες είναι καθαρά από εξωτερική εμφάνιση, αν αυτό θες, αφού δε τσουλαει με αυτή, δοκίμασε με άλλες εξίσου όμορφες γυναίκες. 

Είναι μόνο αυτό ? Μήπως έχεις δεθεί πλέον και πάει σα την κουκουβάγια που το κουκουβαγακι της είναι το πιο όμορφο από όλα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Maik1973
είναι η πιο όμορφη γυναίκα που έχω δει στη ζωή.μου μέχρι τώρα.

Ναι αλλά τελικά ότι το εσύ έκανες 5 και συ καμμία, δεν είναι παραμετρος για αυτή στο αν θα κάνει σχέση μαζί σου.

Αισθήματα δε μπορούμε να ξέρουμε αν έχει αλλά σίγουρα δεν έχει αρκετά για να κάνει κάτι παραπάνω από αυτό που κάνει. Κάπως she likes you but not enough ακούγεται η κατάσταση.

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Maik1973
στα 2 χρόνια τώρα εγώ έκανα 5 σχέσεις αυτή κάμοια.νομιζω ότι έχει αισθήματα αλλά με φοβάται.μη τη πληγωσω. εγώ αυτό συμπερανα .θα δείξει

Οπότε  καλύτερα αφήστε ο ένας τον άλλο ήσυχους.

Κανένας από τους δύο δε φέρεται καλά στον άλλο, και κάπως σας βγαίνει το άσχημο του εαυτού σας. Καλύτερα μη το κουράζεις και ασχολησου με άλλα πράγματα.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, BLACK-ROSES και σε ακόμα 4 μέλη.

tzoulia59

# 45 στις 28/11/2021
author

δεν μας λες πραγματα ..κι οταν δεν ξερουμε καθολου τον αλλον και την πορεια του 

ειναι σαν να εχουμε ενα μαντηλι στα ματια και να παιζουμε την τυφλομυγα ,,

παιζουμε  με τις πιθανοτητες ..

λες οτι εισαι 46 ,μεχρι τωρα εκανες την ζωη σου,,, και σε 2 χρονια γνωρισες 5 ,

,και πριν απ αυτες τις 5 γνωρισες μια πολυ ομορφη κοπελα ,,

την οποια την θελεις αλλα εκεινη σε παιχνιδιζει και δεν σου καθεται ,,

για να μην εκχυδαιζω την κουβεντα και νομιζεις οτι σε ειρωνευομαι ,,

θα μπορουσα να μαθω αν οι γνωριμιες που κανεις ειναι απο το διαδικτυο ??

επισης θα μπορουσες να μας πεις αν την κοπελα αυτη που σου εκανε το κλικ την γνωρισες απο το διαδικτυο?

επισης θα μπορουσα να μαθω αν η κοπελα που σ αρεσει ειναι απο την Αθηνα η απο την επαρχια.?

δεν εχεις πει ακομη την ηλικια ..της 

επειδη ολα εχουν την σημασια τους και  οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα ,,

απαντησε στις ερωτησεις και τα λεμε ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Maik1973
Μέχρι τα 46 έκανα τη ζωή μου .και όταν αποφάσισα να σοβαρευτούμε να κάνω μια σχέση με μέλλον έπεσα πάνω της .δεν είπα ότι γυρνάω πίσω με το ζόρι .θέλω και γυρνάω .γιΑτι τι θέλω σαν τρελός τι γούστσρω αυτή τη γυναίκα πολύ .πολλές φορές κάνω έρωτα με άλλη κσι σκέφτομαι εκείνη .μου έχει συμβεί πολλές φορές .και δε φταίω εγώ που γυρναώ με άλλες εκείνη με σπρώχνει.με τη συμπεριφορά της .

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Redink και σε ακόμα 1 μέλος.

Maik1973

# 46 στις 28/11/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 16

Προς τζούλια

Είναι 45 χρόνων και είναι από Αθήνα κάμοια σχέση μου δε είναι από το διαδίκτυο της γνωρίζω μόνος μου μέσα στη καθημερινότητα μου και δε είναι ότι δε μου κάθετε σεξ κάνουμε κανωνικα

Redink

# 47 στις 28/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Είστε σχεδόν κάθε μέρα μαζί. Σεξ κάνετε κανονικά. Τι δεν έχει προχωρήσει τότε; Αρνείται να παραδεχτεί ότι τα χετε; Με τα δείγματα που έχεις δώσει μάλλον δε θέλει να γίνει περίγελος του κόσμου. Εσύ αν τραβιοσουν με μια και αυτή στο ενδιάμεσο είχε πάει και με άλλους πέντε για να σου σπάσει τον τσαμπουκα, και την είχαν δει δεξιά και αριστερά, με τι μούτρα θα την εμφανιζες μετά; Και το κυριότερο: τι εμπιστοσύνη θα της είχες για να προχωρήσεις μαζί της σε κάτι πιο σοβαρό;
Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, girl_aloud και σε ακόμα 3 μέλη.

girl_aloud

# 48 στις 28/11/2021
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 46
Εχετε παρει κι οι δυο τη σημαια και τρεχετε...
Αρέσει στο μέλος Enikos

girl_aloud

# 49 στις 28/11/2021
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 46
5 σχεσεις σε 2 χρονια, μαλλον για ελευθερες σχεσεις μου κανουν κι οχι για κατι ουσιαστικο. Grow up and get a life αμφοτεροι που λενε και στο χωριο μου...

tzoulia59

# 50 στις 28/11/2021
author

προς Μαικ ..

εσυ ανεφερες οτι το πραγμα δεν προχωρησε ,,και φυσικα φανταστηκα οτι δεν προχωρησε πουθενα . ,,

ειναι ελευθερη ?

εχει παιδια?

τι επαγγελμα κανει?

τι μορφωση εχει?

αντιστοιχα απαντησε κι εσυ ,,για σενα ,

επισης οταν συνευρεθηκατε ,,,με ποια προοπτικη εγινε η συνευρεση ?

για κατι περιστασιακο?

για κατι σταθερο?

η οπου βγει?¨

οταν επανερχεσαι ,, ,,εσυ τι ζητας απ αυτην ?

εκεινη τι ζηταει  απο σενα?

κανετε σεξ οταν συναντιοσαστε ?

απαντησε και τα λεμε .

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Maik1973

Προς τζούλια Είναι 45 χρόνων και είναι από Αθήνα κάμοια σχέση μου δε είναι από το διαδίκτυο της γνωρίζω μόνος μου μέσα στη καθημερινότητα μου και δε είναι ότι δε μου κάθετε σεξ κάνουμε κανωνικα

Αρέσει στο μέλος seychelles

Enikos

# 51 στις 29/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.213

Ενταξει...τουλαχιστον πεφτει σουλουμουτουκουμ...

Τα υπολοιπα ειναι εκ του πονηρου...

Χρειαζεται εξορκιζμος, με τρεις ιερεις και εφτα μαθητευομενους...

Αρέσει στα μέλη la-mer, Maik1973

Maik1973

# 52 στις 29/11/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος

Προς τζούλια

Αρχιλιγιστρια σε μεγάλη εταιρεία δε έχει παιδιά .τελιωσε Αμερικανικο κολεγιο σπούδασε διηκηση επιχειρήσεων .εγώ μετρ σε μπουζούκια αποφειτος λυκείου .εγώ θέλω σχέση σοβαρή ακόμη και γάμο .εκείνη γελα και μου λέει με εσένα ποτέ. δε μπορώ χωρίς εσενα αλλά ως εκεί .και βέβαια κάνουμε σεξ οπότε βρεθούμε

seychelles

# 53 στις 29/11/2021
author
Βερμούδες

Κάτσε, γιατί ένα ένα τα λες.

Τελικά τι ζητάς και δε δίνει ? αποκλειστικότητα σου έχει ήδη δώσει, τον κήπο τον ποτίζει και βλέπετε συχνα.

Έχεις παράλληλα και χαρέμι, αυτά μόνο με παΣΟΚ γίνονταν, το πρόβλημα που είναι τελικά ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maik1973

Δεν ξεκαθαρίζει αν με θέλει η όχι

είμαστε μέρα παρά μέρα ώρες μαζί.

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Maik1973

Προς τζούλια σεξ κάνουμε

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 54 στις 29/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.088

Ζητα αποκατασταση καλε,,,ο αντρεας πως το αποκατεστησε το κοριτσι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από seychelles

Κάτσε, γιατί ένα ένα τα λες.

Τελικά τι ζητάς και δε δίνει ? αποκλειστικότητα σου έχει ήδη δώσει, τον κήπο τον ποτίζει και βλέπετε συχνα.

Έχεις παράλληλα και χαρέμι, αυτά μόνο με παΣΟΚ γίνονταν, το πρόβλημα που είναι τελικά ? 

Αρέσει στα μέλη alisida, seychelles και σε ακόμα 2 μέλη.

seychelles

# 55 στις 29/11/2021
author
Βερμούδες

Αφήνοντας το γάμο στην άκρη, για σχέση, γιατί λέει όχι, είναι για τις 5 γυναίκες η για άλλους λόγους ?

Ωραία έχει καλή δουλειά και καλές σπουδές, μπράβο της, καλό για αυτη, αλλά δεν είσαι εργοδότης - παίζει εσύ να την έχει βάλει σα pedestal για κοινωνικοοικονομικους λόγους ?

Είναι αυτό που τη διαφοροποιεί από άλλες?

Μαν αν δε της κάνεις για αυτούς τους λόγους, στα π@..α σου. Με γεια της με χαρά της να διαλέγει ότι θέλει σε αυτό το κομμάτι αλλά και εσυ μη χάνεις άλλο χρόνο, βρες μια κοπέλα που δέχεται αυτό που είσαι.

Αν αυτή θεωρεί ότι κοινή κοινωνική ζωή δε μπορείτε να έχετε, το να πας αλλού παίζει να είναι πολύ καλύτερο από το να αποκτήσετε κοινή κοινωνική ζωή.

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Maik1973

Προς τζούλιαΑρχιλιγιστρια σε μεγάλη εταιρεία δε έχει παιδιά .τελιωσε Αμερικανικο κολεγιο σπούδασε διηκηση επιχειρήσεων .εγώ μετρ σε μπουζούκια αποφειτος λυκείου .εγώ θέλω σχέση σοβαρή ακόμη και γάμο .εκείνη γελα και μου λέει με εσένα ποτέ. δε μπορώ χωρίς εσενα αλλά ως εκεί .και βέβαια κάνουμε σεξ οπότε βρεθούμε

Αρέσει στα μέλη Maik1973, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

Maik1973

# 56 στις 29/11/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος

Παραδέχτηκε ότι με θέλει αλλά.

Εχθές το βράδυ πήγα σπίτι της κάναμε τα ωραία μας και σηκώθηκα να φύγω ..κάτι που δε το είχε συνηθίσει πάντα καθόμουν όλο το βράδυ εκεί .και πριν φυγω μου λέει τι είναι αυτό που κάνεις τώρα .? Και εγω της απάντησα επιλογή σου είναι εσενα ρωτα όχι εμένα. .μου λέει κάτσε να μιλήσουμε.βαλαμε ενα ποτό μου είπε ότι είναι ερωτευμένη μαζί μου αλλά για να πάμε παρακάτω θέτει όρο να αλλάξω δουλειά . της το αρνήθηκσ αμέσως και έφυγα .τώρα που δήλωσε ότι είναι ερωτευμένη μαζί μου ας με ψάχνει εγώ δουλειά δεν αλλάζω καλημέρα σας

Redink

# 57 στις 29/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Είστε δύο πολύ διαφορετικοί άνθρωποι. Η υπέρβαση που της ζητάς θα εμπεριείχε ένα τεράστιο ρίσκο γι' αυτή. Σε ξέρει τώρα δύο χρόνια, ξέρει και τον εαυτό της και εκτιμά πως μια σοβαρή σχέση μεταξύ σας δεν θα λειτουργούσε. Αποκατάσταση δε βλέπω στον ορίζοντα. Ο Αντρέας ήταν η εξαίρεση στον κανόνα
Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, seychelles και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 58 στις 29/11/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.125

Σ' θέλει δηλ μόνο για εραστή,δεν καταδεχεται να σε παρουσιάσει ως σύντροφό της  στον κύκλο της.

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Maik1973

Παραδέχτηκε ότι με θέλει αλλά.Εχθές το βράδυ πήγα σπίτι της κάναμε τα ωραία μας και σηκώθηκα να φύγω ..κάτι που δε το είχε συνηθίσει πάντα καθόμουν όλο το βράδυ εκεί .και πριν φυγω μου λέει τι είναι αυτό που κάνεις τώρα .? Και εγω της απάντησα επιλογή σου είναι εσενα ρωτα όχι εμένα. .μου λέει κάτσε να μιλήσουμε.βαλαμε ενα ποτό μου είπε ότι είναι ερωτευμένη μαζί μου αλλά για να πάμε παρακάτω θέτει όρο να αλλάξω δουλειά . της το αρνήθηκσ αμέσως και έφυγα .τώρα που δήλωσε ότι είναι ερωτευμένη μαζί μου ας με ψάχνει εγώ δουλειά δεν αλλάζω καλημέρα σας

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, seychelles

Kristina_

# 59 στις 29/11/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.088

Εγω νομιζω δεν ειναι θεμα αν «καταδεχεται» η οχι (σιγα την κοινωνικοοικονομικη διαφορα αλλωστε,,,εχω δει και μεγαλυτερες που κανενα προβλημα δε δημιουργησαν στη σχεση),,,

πιθανον να βλεπει οτι ανηκουν σε  διαφορετικους κοσμους,,,οχι μονο λογω δουλειας αλλα κυριως λογω στασης ζωης,,, αν πχ ηταν ενας ανθρωπος που ναι μεν ειχε την ιδια δουλεια αλλα ηταν καπως «σοβαρος» δε νομιζω η κοπελα να ειχε τοσο προβλημα να προχωρησει ,,,ε πως να το κανουμε ,,, φουλ ερωτευμενος και καλα και 5 «σχεσεις» (μην πω πιανου,,,) σε δυο χρονια,,,ε δεν δειχνει και κανενα σοβαρο ποιον ανδρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από alisida

Σ' θέλει δηλ μόνο για εραστή,δεν καταδεχεται να σε παρουσιάσει ως σύντροφό της  στον κύκλο της.

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 60 στις 29/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.213

Και εκει που την θελαμε με τρελα...

Μας επιασε το σατραπικο...

Βρεγμενα τα μπαρουτια...

Αρέσει στα μέλη NightWsh, seychelles