Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η ζωή είναι ρόδα και γυριζει

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Maik1973

# 1 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Και εκεί που είτανε όλα στον αέρα και υπήρχε αυτό το πηγενε έλα και όλα στον αέρα που λέμε .ξαφνικά φύσηξε ανεμος βοριάς που λέμε και όλα πήραν στροφή 180 μοιρών.με τη γυναίκα που σας έλεγα τώρα ζούμε μαζί εδώ και 3 μέρες.εχω μετακόμιση σπιτι της . Περνάμε όλη μέρα μαζί .και σχεδιάζουμε το κοινό μας μέλλον..αποφασισαμε να ανοίξουμε ένα μαγαζί να πουλάει και να φτιάχνει μηχανές.παντα το ήθελα αυτό γιατί η μηχανή είναι η ζωή μου .σε αυτοκίνητο σπάνια μπενω δε το γουστάρω καθόλου.τελικα καταλάβα ότι εγώ έφταιγα που είτανε στάσιμη η κατάσταση τόσο καιρό .διότι γύριζα έστω και δύσκολα γύριζα πίσω .αυτό μάλλον την είχε βολεψει .όταν όμως τη τελευταία φορά που έφυγα πήρα και το παραμικρό αντικείμενο που είχα εκεί και την μπλοκαρα στο κινητό μέσα σε τρείς μέρες ειρθε και με βρήκε σε ενα μπαρ που έπινα τα ποτάκια μου .σε ένα μπαρ που η ίδια έλεγε εγώ δε θα πατήσω ποτέ σε τέτοιο μέρος τελικά ήρθε .μου ζήτησε να βγούμε έξω να μηλισουμε δεν δέχτηκα και την καληνυχτισα με όμορφο τρόπο.γυρω στις 4 το πρωί που γυρναγα σπίτι με περιμένε μέσα στο αυτοκίνητο της .μόλις τη είδα της είπα γιατί το κάνει αυτό .και είναι επικίνδυνο τέτοια ώρα να είναι στους δρόμους μόνη της .μου ζήτησε να μιλήσουμε . ανεβήκαμε στο σπίτι και μιλήσαμε τα βρήκαμε άμεσως .και μετά από ένα καλό σεξ . κοιμηθηκαμε και ξύπνησαμε το μεσημέρι.μιυ ζήτησε να μετακομίσω σπίτι της.πηρα τα απαραίτητα και φύγαμε.τωρα έχω πάρει όλα τα πράγματα μου και μένουμε μαζί. Περνάμε υπέροχα .πήρε και άδεια μια βδομάδα από τη δουλειά της κσι είμαστε όλη μέρα μαζι . σχεδιάζουμε και για γάμο το καλοκαίρι... αυτα λοιπόν όλα καλά. ...και τώρα μια συμβουλή προς όλους τους άντρες...( Μη δείξετε ποτέ στη γυναίκα δεδομένος θα σας γαμησει ) καλημερα σας

Kristina_

# 2 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.088

Δε βγαινουν οι μερες βρε μαικ ξανασκεψου το οταν ξυπνησεις ομως

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maik1973

Και εκεί που είτανε όλα στον αέρα και υπήρχε αυτό το πηγενε έλα και όλα στον αέρα που λέμε .ξαφνικά φύσηξε ανεμος βοριάς που λέμε και όλα πήραν στροφή 180 μοιρών.με τη γυναίκα που σας έλεγα τώρα ζούμε μαζί εδώ και 3 μέρες.εχω μετακόμιση σπιτι της . Περνάμε όλη μέρα μαζί .και σχεδιάζουμε το κοινό μας μέλλον..αποφασισαμε να ανοίξουμε ένα μαγαζί να πουλάει και να φτιάχνει μηχανές.παντα το ήθελα αυτό γιατί η μηχανή είναι η ζωή μου .σε αυτοκίνητο σπάνια μπενω δε το γουστάρω καθόλου.τελικα καταλάβα ότι εγώ έφταιγα που είτανε στάσιμη η κατάσταση τόσο καιρό .διότι γύριζα έστω και δύσκολα γύριζα πίσω .αυτό μάλλον την είχε βολεψει .όταν όμως τη τελευταία φορά που έφυγα πήρα και το παραμικρό αντικείμενο που είχα εκεί και την μπλοκαρα στο κινητό μέσα σε τρείς μέρες ειρθε και με βρήκε σε ενα μπαρ που έπινα τα ποτάκια μου .σε ένα μπαρ που η ίδια έλεγε εγώ δε θα πατήσω ποτέ σε τέτοιο μέρος τελικά ήρθε .μου ζήτησε να βγούμε έξω να μηλισουμε δεν δέχτηκα και την καληνυχτισα με όμορφο τρόπο.γυρω στις 4 το πρωί που γυρναγα σπίτι με περιμένε μέσα στο αυτοκίνητο της .μόλις τη είδα της είπα γιατί το κάνει αυτό .και είναι επικίνδυνο τέτοια ώρα να είναι στους δρόμους μόνη της .μου ζήτησε να μιλήσουμε . ανεβήκαμε στο σπίτι και μιλήσαμε τα βρήκαμε άμεσως .και μετά από ένα καλό σεξ . κοιμηθηκαμε και ξύπνησαμε το μεσημέρι.μιυ ζήτησε να μετακομίσω σπίτι της.πηρα τα απαραίτητα και φύγαμε.τωρα έχω πάρει όλα τα πράγματα μου και μένουμε μαζί. Περνάμε υπέροχα .πήρε και άδεια μια βδομάδα από τη δουλειά της κσι είμαστε όλη μέρα μαζι . σχεδιάζουμε και για γάμο το καλοκαίρι... αυτα λοιπόν όλα καλά. ...και τώρα μια συμβουλή προς όλους τους άντρες...( Μη δείξετε ποτέ στη γυναίκα δεδομένος θα σας γαμησει ) καλημερα σας

Αρέσει στα μέλη alisida, girl_aloud και σε ακόμα 5 μέλη.

NightWsh

# 3 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 43 /
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 197

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω δεδομένος είσαι.

Με κάποιες ώρες αναμονής έξω από ένα bar σε εψησε για γάμο ξεχνώντας εν μια νυκτί όλα τα προηγούμενα.

Εμάς παντως τους φορουμιστας, μας αρέσει η εξέλιξη επειδή ψάχναμε γάμο να πάμε

.Εγώ προτιμώ κουφέτα με γεύση σοκολάτα και λεμόνι.

Για ξεσκονιστε φορέματα κοστούμια espadrilles μην μας πουν τελευταίους φτωχούς στο καλοκαιρινό εβεντ.

Αρέσει στα μέλη Heptamer, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

alexandriani1

# 4 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 572

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Kristina_

Αρέσει στο μέλος Enikos

alexandriani1

# 5 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 572

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maik1973

. ...και τώρα μια συμβουλή προς όλους τους άντρες...( Μη δείξετε ποτέ στη γυναίκα δεδομένος θα σας γαμησει ) καλημερα σας
Δε 'ν' κακό 

Αρέσει στα μέλη Paralia48, seychelles και σε ακόμα 1 μέλος.

Redink

# 6 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Απαντήσεις: 511
Και έτσι η ιστορία "πάνω χέρι, κάτω χέρι, τίνος είναι το απάνω απάνω" συνεχίζεται... Μακάρι να τα βρείτε. Στα γραφόμενα σου δυστυχώς όμως διαγιγνωσκω υπερβολικό εγωισμό και εθισμό στα δράματα... Εύχομαι να βγω λάθος.
Αρέσει στα μέλη trocadero, girl_aloud και σε ακόμα 2 μέλη.

apolitiii

# 7 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 705

Μα είναι απίστευτο περασαν 3 μήνες από τις 26 Νοέμβρη που ανέβασες το προηγούμενο θέμα σου?? ή μας 

δουλεύεις ή το είδες στον ύπνο σου... ξύπνα μεσημεριασε...

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

Broken_Guy

# 8 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Απαντήσεις: 231

Μπράβο αλλά...

Σαν να βιάζεσαι πολύ να πανηγυρίσεις Μιχάλη. Δεν μας είπες βέβαια τι ειπώθηκε από μεριά της και υπήρξε αυτή η ως δια μαγείας "αλλαγή" της στάσης της απέναντι σου, αλλά για μένα να είσαι πιο επιφυλακτικός...πίσω από τέτοιες "ξαφνικές" συμπεριφορές μπορεί να κρύβονται άλλα συμφέροντα/σκοποί που δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που σκεφτόμαστε.

Και κάτι ακόμη...σωστό και αυτό που λες στο τέλος αλλά όταν είσαι στα 18-20 χρόνων, τότε που δεν έχεις ωριμάσει αρκετά ακόμα και τα βλέπεις όλα σαν παιχνίδι. Σε μετέπειτα ηλικίες όμως Μιχάλη, που υποτίθεται έχεις ζήσει 5 πράγματα παραπάνω και ξέρεις πλέον τι θέλεις στη ζωή και τη σχέση σου, που μπορεί να έχεις χίλιες δυο άλλες έγνοιες στο κεφάλι σου (από οικονομικά και επαγγελματικά μέχρι θέματα υγείας), το να φορτώνεσαι άλλη μία έγνοια γιατί είσαι με έναν άστατο άνθρωπο που μπορεί να κόψει πέρα οποιαδήποτε στιγμή, μπορεί να σε οδηγήσει σε σουίτα με άσπρη φορμούλα και τα χεράκια δεμένα πίσω (στην καλύτερη των περιπτώσεων). Την καλημέρα μου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maik1973

και τώρα μια συμβουλή προς όλους τους άντρες...( Μη δείξετε ποτέ στη γυναίκα δεδομένος θα σας γαμησει ) καλημερα σας

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Enikos

# 9 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.213

Season II . . . . . . . .

Οθπσ! Το κείμενο σας μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, NightWsh

vidar70

# 10 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Απαντήσεις: 129

εσυ με το μερομετρο στο χερι?

Ασε τον ανθρωπο να αγαπησει και να αγαπηθει, εμποδιο στην ευτυχια του!!! Που σαι μεγαλε αν εχει καμμια φιλη η δικια σου στειλε μηνυμα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Kristina_

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

vidar70

# 11 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή

φορουν espadrilles

σε γαμο? εγω για θαλασσα νομιζα μαζιμε παρεο!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από NightWsh

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω δεδομένος είσαι.

Με κάποιες ώρες αναμονής έξω από ένα bar σε εψησε για γάμο ξεχνώντας εν μια νυκτί όλα τα προηγούμενα.

Εμάς παντως τους φορουμιστας, μας αρέσει η εξέλιξη επειδή ψάχναμε γάμο να πάμε

.Εγώ προτιμώ κουφέτα με γεύση σοκολάτα και λεμόνι.

Για ξεσκονιστε φορέματα κοστούμια espadrilles μην μας πουν τελευταίους φτωχούς στο καλοκαιρινό εβεντ.

Αρέσει στο μέλος NightWsh

vidar70

# 12 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή

εμενα αλλο μου εκανε εντυπωση.

Πως περασε την εκφραση στο θεμα σου το σαιτ. Τωρα αν την γραψω εγω δεν θα μου ανεβασει την απαντηση και καλα θα κανει. Διαπλεκομενος γαμπρος???

Αρέσει στα μέλη NightWsh, Enikos

vidar70

# 13 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή

Εσενα φιλε σε παω. Δινεις ωραιες απαντησεις και προσπαθεις να βαλεις μυαλο σε αυτους που θετουν ερωτηματα περι ερωτος. Ο φιλος εδω, κανει πλακιτσα δεν μπορει να τα γραφει σοβαρα αυτα οποτε μην χαλας φαια ουσια δεν εχει νοημα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Broken_Guy

Μπράβο αλλά...

Σαν να βιάζεσαι πολύ να πανηγυρίσεις Μιχάλη. Δεν μας είπες βέβαια τι ειπώθηκε από μεριά της και υπήρξε αυτή η ως δια μαγείας "αλλαγή" της στάσης της απέναντι σου, αλλά για μένα να είσαι πιο επιφυλακτικός...πίσω από τέτοιες "ξαφνικές" συμπεριφορές μπορεί να κρύβονται άλλα συμφέροντα/σκοποί που δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που σκεφτόμαστε.

Και κάτι ακόμη...σωστό και αυτό που λες στο τέλος αλλά όταν είσαι στα 18-20 χρόνων, τότε που δεν έχεις ωριμάσει αρκετά ακόμα και τα βλέπεις όλα σαν παιχνίδι. Σε μετέπειτα ηλικίες όμως Μιχάλη, που υποτίθεται έχεις ζήσει 5 πράγματα παραπάνω και ξέρεις πλέον τι θέλεις στη ζωή και τη σχέση σου, που μπορεί να έχεις χίλιες δυο άλλες έγνοιες στο κεφάλι σου (από οικονομικά και επαγγελματικά μέχρι θέματα υγείας), το να φορτώνεσαι άλλη μία έγνοια γιατί είσαι με έναν άστατο άνθρωπο που μπορεί να κόψει πέρα οποιαδήποτε στιγμή, μπορεί να σε οδηγήσει σε σουίτα με άσπρη φορμούλα και τα χεράκια δεμένα πίσω (στην καλύτερη των περιπτώσεων). Την καλημέρα μου.

Αρέσει στα μέλη Inlove74, Broken_Guy

Helenaki4

# 14 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.720

Ναι , οι ανασφαλεις γυναικες , οπως και οι ανασφαλεις αντρες , θελουν απορριψη για να σας επιβραβευσουν , γυρνωντας πισω απο φοβο και απελπισια, προσκαιρα ομως .

Αυτο θελατε ; Μοιαζει με αγαπη , αλλα ειναι επιβεβαιωση .

Ειναι θεμα χρονου ν αρχισουν παλι τα παρατραγουδα .

Αν θελετε ποτε να βρειτε μια ολοκληρη γυναικα , δειξτε χωρις φοβο ποιος ειστε . Αυτη δεν ξερει να @@@.

Αρέσει στα μέλη Silektis, alexandriani1 και σε ακόμα 6 μέλη.

giorgos170

# 15 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.386
re  si ..,:   αυτός    τα    λέει   καλύτερα   απ'    τους    δικούς    μας ...::;.,

Αρέσει στα μέλη seychelles, vidar70 και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 16 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.088

Α αυτη την απορια μπορω να στη λυσω επειδη εδω στη λετονια ξυπναμε νωρις

Οταν ανεβηκε το ποστ εγραφε γ@@@η (ναι ετσι,,,οχι με ει)  μετα επαιξε εντιτ

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από vidar70

εμενα αλλο μου εκανε εντυπωση.

Πως περασε την εκφραση στο θεμα σου το σαιτ. Τωρα αν την γραψω εγω δεν θα μου ανεβασει την απαντηση και καλα θα κανει. Διαπλεκομενος γαμπρος???

Enikos

# 17 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.213

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από giorgos170
re  si ..,:   αυτός    τα    λέει   καλύτερα   απ'    τους    δικούς    μας ...::;.,

Αρέσει στο μέλος vidar70

Inlove74

# 18 στις 4/12/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Απαντήσεις: 10
Μάικ, Εγώ διάβασα μέχρι την 4η γραμμή...και φύσηξε έρωτας βοριάς μέσα στα φύλλα της καρδιάς...απόψε πάω όπου με πας και σε γυρεύω...και βρέθηκες στο μπαράκι...ζιγκ ζαγκhttps://youtu.be/rI0kBKor13o
Αρέσει στα μέλη vidar70, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 19 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.125

Κοίτα,εμένα δεν με ενδιαφέρει αν βγαίνουν ή όχι οι ημερομηνίες.

Ο γάμος με ενδιαφέρει και να μην ξεχάσετε να μας καλέσετε.

Περιμένοντας την πρόσκληση,πάω για την τρίτη δόση και φυσικά 

Τρέχω να πάω τα αφορετα στον τσαγκάρη 

Άντε,πάνω που ξεμαυρισε το μάτι και άρχισαν να φυτρώνουν ξανά τα ωραία μου μαλλάκια μετά τον τελευταίο καυγά με την τσαγκαραινα..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maik1973

Αρέσει στα μέλη Heptamer, Redink και σε ακόμα 5 μέλη.

NightWsh

# 20 στις 4/12/2021
author
Γυναίκα / 43 /
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 197

Τούτο το τρολ πρόλαβε από την Τρίτη να κάνει μετακόμιση,σεξ όλη μέρα ,πήρε άδεια ,σε λίγο τυπώνει προσκλητήρια...

Δεν φτάνει που είχε έγνοια να μας ενημερώσει γίναμε και περίεργοι καχύποπτοι.

Ντροπή μας

Στο season 3 θα μας τραγουδάει το "πωλείται όπως είναι επιπλωμένο"

Αρέσει στα μέλη Kristina_, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε