Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χοντρό θέμα με τον πρώην...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Ifigeneiarozzz

# 1 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καλησπέρα σε όλους ...μαρεσουν πολύ τα θέματα στο σάιτ και πάντα έμπαινα και τα διάβαζα ...έτσι αποφάσισα να μπω να γράψω το δικό μου για να πάρω κάποιες αντικειμενικές γνώμες.  Θα προσπαθήσω να μη μπω σε λεπτομέρειες και σας κουράσω ...είμαι 26 στα 18 τα είχα με έναν άντρα για περίπου 3 χρόνια ...ήταν παράξενος χαρακτήρας με πολλές ζηλιες και αλλόκοτη συμπεριφορά ...έκανα υπερβολικά πολύ υπομονή μαζί του γιατί τον ήθελα... Να μην τα πολυλογω κάποια στιγμή γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα και επειδή δεν ήταν εντάξει απέναντι μου χωρίσαμε. ...ποτέ δεν επιδίωξα οποιαδήποτε σχέση μαζί του ...αντίθετα αυτός πάντα μου θύμιζε την παρουσία του ,ακόμα και όταν είχε άλλη σχέση ...έλεγε ότι με θέλει ακόμα ..δεν με ξέχασε και ότι και αν γίνει και ακόμα και άλλη σχέση να κάνω θα με κάνει να γυρίσω πάλι σε αυτόν...δεν έδινα σημασία ,,έλεγα μιλάει ο εγωισμός του ...μετά για κάποιους μήνες εξαφανιζόταν και μετά ξανά τα ίδια ...το τελευταίο 3μηνο  έχει αρχίσει να μου στέλνει αρκετά συχνά χωρίς να λέει κάτι ιδιαίτερο    ...την προηγούμενη βδομάδα μου ζήτησε να βγούμε αρνήθηκα και είπα πως θα βγω σε λίγο μόνη μου.   Εγώ βγήκα με την αδερφή μου ,,δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά ήταν  στο ίδιο μέρος με εμένα ...έκανα ότι δεν τον είδα και εκείνος δεν με πλησίασε...πριν 3 μέρες με είδε ονλινε αργά σε ένα λογαριασμό σε σοσιαλ που έχω και άρχισε να με βρίζει και να με κάνει σκηνές ζήλιας.  Τον μπλοκαρα...σήμερα τα ξημερώματα με πήρε τηλ ..του το έκλεισα...μου στέλνει στο κινητό και λέει " είμαι κοντά στο σπίτι σου και δεν είμαι καθόλου καλά έλα να τα πούμε" απάντησα πως νυσταζω και να μη περιμένει να φύγει...μου λέει δεν πειράζει θα έρθω έξω απ' το σπίτι σου να είμαστε κοντά ...δεν τον πίστεψα και έπεσα για ύπνο .. επειδή το  δωμάτιο μου είναι απ' τη μεριά του δρόμου .. είδα τα φώτα του αμαξιού και άκουσα την μηχανή του αυτοκινήτου...ήταν έξω ... εννοείται πως δεν βγήκα...κάθησε με το ρολόι 45 λεπτά ...δεν με πήρε ξανά τηλ να βγω έξω...ούτε έστειλε μήνυμα ...απλά καθόταν εκεί με αναμμένα φώτα  ...τι μπορώ να κάνω;; ...πως να φερθώ; Τον αποφεύγω από τότε που άρχισε πάλι τα τρελά του αλλά αυτό που έκανε χθες το βράδυ και την προηγούμενη βδομάδα με φόβισε. ..το είχε ξανακάνει και παλιότερα όταν δεν με πίστευε που του είπα ότι είμαι έξω με τους δικούς μου και ήρθε να δει... Δεν θέλω να μιλήσω στους δικούς μου ...δεν θέλω να  ανακατευτούν ...αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ώστε να σταματήσει να με πειράζει...από τα ξημερώματα δεν μπορώ να κοιμηθώ τα σκέφτομαι συνέχεια ...θέλω μια αντικειμενική άποψη  ... ευχαριστώ 

MiltosRNLI1930

# 2 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430
'Aρεσαν+: 0%

Παρτου

ενα ρολοι Rolex μαιμου και ενα κουτι κουραμπιεδες Λαμιας τα Χριστουγεννα και θα ησυχασει .

Αρέσει στα μέλη Inlove74, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 3 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.071

Άλλαξε δωμάτιο...

Ένα που να μη βλέπει δρόμο.

Αρέσει στα μέλη Inlove74, NightWsh και σε ακόμα 3 μέλη.

Broken_Guy

# 4 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Άμα όντως πιστεύεις ότι γίνεται ακραίος και δεν παίρνει από λόγια, μιλάς με έναν δικηγόρο για ασφαλιστικά μέτρα. Δεν υπάρχει κάτι περισσότερο που να μπορείς να κάνεις.
Αρέσει στα μέλη Dimitrispap32, Antonis19688 και σε ακόμα 2 μέλη.

Dimitrispap32

# 5 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 36 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
Πριν καποια χρονια ειχε ενα παρομοιο θεμα μια κοπελα στη δουλεια. Σ αυτη βεβαια ο τυπος χρησιμοποιουσε και βια .οποτε το αντιμετωπισε με τη βοηθεια της αστυνομιας ,αν συνεχισει καλο θα ηταν να αφησεις τις ντροπες να μιλησεις σε εναν δικο σου ανθρωπο γιατι ποτε δεν ξερεις...πολλα ακουμε πολλα βλεπουμε .καλη δυναμη!
Αρέσει στο μέλος Antonis19688

Athina20athe

# 6 στις 5/12/2021
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ερυθραί
Απαντήσεις: 3
Τι ηλικια εχει ο πρωην; Δικη σου; Μεγαλυτερη;

Enikos

# 7 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.865

Αναχαθεις, εσυ μας τρολαρεις με το γεια σας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Ifigeneiarozzz

Καλησπέρα σε όλους ...μαρεσουν πολύ τα θέματα στο σάιτ και πάντα έμπαινα και τα διάβαζα ...έτσι αποφάσισα να μπω να γράψω το δικό μου για να πάρω κάποιες αντικειμενικές γνώμες.  

Αρέσει στα μέλη Lolita68, NightWsh και σε ακόμα 1 μέλος.

Ifigeneiarozzz

# 8 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#2 #3...Για τις ηλικίες σας πολυ κακό χιουμορ

NightWsh

# 9 στις 5/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 289
Αυτό το 26 στα 18 κάποιος να μου το εξηγήσει πλιζ
Αρέσει στο μέλος alexandriani1

seychelles

# 10 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Βερμούδες
Απαντήσεις: 782

Θα μοιραστώ τι είχε κάνει στα νιάτα της ένα συγγενικό μου πρόσωπο, 20κάτι ήταν και αυτή τότε.

Όταν ξανάρθει, ένα παίρνεις τα μακαρόνια από το ψυγείο, δύο του τα πετάς στο κεφάλι, that's all folks 

Είμαι σίγουρος, και 45 χρόνια μετά θα είναι εξίσου αποτελεσματικό 

Παράθεση:

δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ώστε να σταματήσει να με πειράζει...από τα ξημερώματα δεν μπορώ να κοιμηθώ τα σκέφτομαι συνέχεια ...θέλω μια αντικειμενική άποψη  ... ευχαριστώ 

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Kristina_

# 11 στις 5/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.558

Απο που κι ως που αρχισε να σε βριζει και να σου κανει σκηνες ζηλιας??? Τι ελεγε δλδ?

μιλα στους δικους σου και πηγαινε στην αστυνομια η/και σε δικηγορο να σε κατευθυνει

Παράθεση:

Καλησπέρα σε όλους ...μαρεσουν πολύ τα θέματα στο σάιτ και πάντα έμπαινα και τα διάβαζα ...έτσι αποφάσισα να μπω να γράψω το δικό μου για να πάρω κάποιες αντικειμενικές γνώμες.  Θα προσπαθήσω να μη μπω σε λεπτομέρειες και σας κουράσω ...είμαι 26 στα 18 τα είχα με έναν άντρα για περίπου 3 χρόνια ...ήταν παράξενος χαρακτήρας με πολλές ζηλιες και αλλόκοτη συμπεριφορά ...έκανα υπερβολικά πολύ υπομονή μαζί του γιατί τον ήθελα... Να μην τα πολυλογω κάποια στιγμή γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα και επειδή δεν ήταν εντάξει απέναντι μου χωρίσαμε. ...ποτέ δεν επιδίωξα οποιαδήποτε σχέση μαζί του ...αντίθετα αυτός πάντα μου θύμιζε την παρουσία του ,ακόμα και όταν είχε άλλη σχέση ...έλεγε ότι με θέλει ακόμα ..δεν με ξέχασε και ότι και αν γίνει και ακόμα και άλλη σχέση να κάνω θα με κάνει να γυρίσω πάλι σε αυτόν...δεν έδινα σημασία ,,έλεγα μιλάει ο εγωισμός του ...μετά για κάποιους μήνες εξαφανιζόταν και μετά ξανά τα ίδια ...το τελευταίο 3μηνο  έχει αρχίσει να μου στέλνει αρκετά συχνά χωρίς να λέει κάτι ιδιαίτερο    ...την προηγούμενη βδομάδα μου ζήτησε να βγούμε αρνήθηκα και είπα πως θα βγω σε λίγο μόνη μου.   Εγώ βγήκα με την αδερφή μου ,,δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά ήταν  στο ίδιο μέρος με εμένα ...έκανα ότι δεν τον είδα και εκείνος δεν με πλησίασε...πριν 3 μέρες με είδε ονλινε αργά σε ένα λογαριασμό σε σοσιαλ που έχω και άρχισε να με βρίζει και να με κάνει σκηνές ζήλιας.  Τον μπλοκαρα...σήμερα τα ξημερώματα με πήρε τηλ ..του το έκλεισα...μου στέλνει στο κινητό και λέει " είμαι κοντά στο σπίτι σου και δεν είμαι καθόλου καλά έλα να τα πούμε" απάντησα πως νυσταζω και να μη περιμένει να φύγει...μου λέει δεν πειράζει θα έρθω έξω απ' το σπίτι σου να είμαστε κοντά ...δεν τον πίστεψα και έπεσα για ύπνο .. επειδή το  δωμάτιο μου είναι απ' τη μεριά του δρόμου .. είδα τα φώτα του αμαξιού και άκουσα την μηχανή του αυτοκινήτου...ήταν έξω ... εννοείται πως δεν βγήκα...κάθησε με το ρολόι 45 λεπτά ...δεν με πήρε ξανά τηλ να βγω έξω...ούτε έστειλε μήνυμα ...απλά καθόταν εκεί με αναμμένα φώτα  ...τι μπορώ να κάνω;; ...πως να φερθώ; Τον αποφεύγω από τότε που άρχισε πάλι τα τρελά του αλλά αυτό που έκανε χθες το βράδυ και την προηγούμενη βδομάδα με φόβισε. ..το είχε ξανακάνει και παλιότερα όταν δεν με πίστευε που του είπα ότι είμαι έξω με τους δικούς μου και ήρθε να δει... Δεν θέλω να μιλήσω στους δικούς μου ...δεν θέλω να  ανακατευτούν ...αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ώστε να σταματήσει να με πειράζει...από τα ξημερώματα δεν μπορώ να κοιμηθώ τα σκέφτομαι συνέχεια ...θέλω μια αντικειμενική άποψη  ... ευχαριστώ 

Αρέσει στα μέλη alisida, Athina20athe και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 12 στις 5/12/2021
author

Η κοπέλα είπε πως είναι σήμερα  26. Στα 18 της έκανε σχέση για 3 χρονια. Δεν έβαλε μια τελεία / ένα κόμμα  το κορίτσι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από NightWsh
Αυτό το 26 στα 18 κάποιος να μου το εξηγήσει πλιζ

Αρέσει στα μέλη la-mer, NightWsh και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 13 στις 5/12/2021
author

Ξέρεις τι συντήρηση θέλει το χιούμορ;

Λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν!

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Ifigeneiarozzz
#2 #3...Για τις ηλικίες σας πολυ κακό χιουμορ

Αρέσει στα μέλη Inlove74, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 14 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.865

Δεν ειναι τοσο σοβαρα τα πραματα Κυρια Επιτροπε...

Ε, λιγο τρολαρισμα πεφτει, τι τα θες αμεσως τα ΕΚΑΜ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Kristina_

Απο που κι ως που αρχισε να σε βριζει και να σου κανει σκηνες ζηλιας??? Τι ελεγε δλδ?

μιλα στους δικους σου και πηγαινε στην αστυνομια η/και σε δικηγορο να σε κατευθυνει

Αρέσει στο μέλος NightWsh

Ifigeneiarozzz

# 15 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#6 στα 37 είναι τώρα.

Ifigeneiarozzz

# 16 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#11 αν δω ότι κάποιο σκηνικό όπως το χθεσινό και της προηγούμενης βδομάδας σίγουρα θα μιλήσω με τους δικούς μου..

Ifigeneiarozzz

# 17 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#9 στα 18 ήμουν οταν τον γνώρισα...τώρα είμαι 26...

NightWsh

# 18 στις 5/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 289
Αυτά τα σημεία στίξης θα κλείσουν σπίτια..
Αρέσει στα μέλη giorgos170, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

alexandriani1

# 19 στις 5/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.375

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Heptamer

Ξέρεις τι συντήρηση θέλει το χιούμορ;

Λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν!

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Dimitrispap32

# 20 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 36 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Απαντήσεις: 2
Δεν παιζουν με αυτα τα θεματα σου ηδη αυτα που γραφεις ειναι σοβαρα οχι 37 ουτε 17 δεν τα κανουν αυτα.
Αρέσει στο μέλος girl_aloud
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε