Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χοντρό θέμα με τον πρώην...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Athina20athe

# 21 στις 5/12/2021
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ερυθραί
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%
Μεγαλη διαφορα ηλικιας.ειδικα για οταν ησουν 18 anyway. Μην αμελεις καποια γεγονοτα τα σημαδια παντα φαινονται απο νωρις απευθυνσου σε καποιον μεγαλυτερο και αν θελεις στειλε μου προσωπικο μηνυμα να τα πουμε.μην τον αφηνεις να σε τρομοκρατει

Dimitriospeiraias

# 22 στις 5/12/2021
author
Ανδρας / 51 /
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Απαντήσεις: 1
Εχω παιδι στην ηλικια σου και αυτο που θα σε συμβουλεψω ειναι να πας κατευθειαν στους δικους σου ,εκεινοι γνωριζουν πως θα σε βοηθησουν.δεν παιζουμε με αυτα ..δεν ειναι φυσιολογικα αυτα που σου κανει,!Δεν σ αγαπαει.αγαπη σημαινει εμπιστοσυνη καταννοηση ,οχι τσαμπουκαδες ζηλιες και εμμονες. Καλη σου τυχη!
Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Ifigeneiarozzz

# 23 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
#21 για τα 18 ίσως ήταν...αλλά δεν παίζει ρόλο η ηλικία στον συγκεκριμένο...και 18 να ήταν τα ίδια θα έκανε..Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου

Ifigeneiarozzz

# 24 στις 5/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#22 δεν μαρεσει να ανακατεύω τους δικούς μου γιατί μου φαίνεται γελοίο ,ίσως το έκανε για να με φοβίσει .αν δω όμως τα ζόρια σίγουρα θα μιλήσω ..σας ευχαριστώ πολύ

Kristina_

# 25 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.558

Βρε κοριτσι,,,κι αν το κανε για να σε φοβισει ειναι δλδ οκ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Ifigeneiarozzz
#22 δεν μαρεσει να ανακατεύω τους δικούς μου γιατί μου φαίνεται γελοίο ,ίσως το έκανε για να με φοβίσει .αν δω όμως τα ζόρια σίγουρα θα μιλήσω ..σας ευχαριστώ πολύ

Ifigeneiarozzz

# 26 στις 6/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#25 όχι...ακριβώς γι'αυτό ήρθα σε απελπισία χθες...αν ήταν μεμονωμένα περιστατικά το ότι ήρθε έξω απ' το σπίτι και εκεί που βγηκα βόλτα δεν θα έδινα σημασία ..είναι όλα μαζί τα μηνύματα οι χαζές ζηλιες που κάνει από μόνος του οι βρισιές κλπ κλπ ..απ' την άλλη τι να πω στους δικούς μου.; Είναι ένας τύπος που έρχεται έξω απ' το σπίτι;αυτός είναι 37-38χρ...να πάει να τον πιάσει ο πατέρας Μου; Ίσως αυτό να τα έκανε χειρότερα ... Αλλά εννοείται ότι αν ξαναγίνει κάτι ανάλογο θα το μοιραστώ για να δούμε τι θα κάνουμε.

Athina20athe

# 27 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ερυθραί
Απαντήσεις: 3
Εγω στην θεση σου θα πηγαινα κατευθειαν σε εναν δικηγορο να με ενημερωσει για το πως θα κινηθω στο μελλον αν συνεχισουν αυτοι τραμπουκισμοι,γιατι περι τραμπουκισμων προκειται. Μην το αμελεις κοριτσι δεν σου εχει δωσει και τα καλυτερα δειγματα οτι ηταν τυχαια αυτα,και πανω στην "καψουρα" κινησεις απελπισιας .ακουσε με πηγαινε ενημερωσου

magicbus

# 28 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Απαντήσεις: 147

37 χρονών...

Που πάμε ωρέ;;;
Που πάμε;;;
Αρέσει στα μέλη giorgos170, alisida

Kristina_

# 29 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.558

Στους δικους σου θα το πεις για να ξερουν τι συμβαινει και για να σε συμβουλεσουν οχι για να παει να τον πιασει ο πατερας σου,,,αυτο θα το αναλαβει η αστυνομια αρχικα και ο δικηγορος αργοτερα

Εμεις απο δω δε μπορουμε να αξιολογησουμε πληρως την κατασταση,,,το γεγονος οτι ενας 37χρονος φερεται ετσι ειναι πιο ανησυχητικο απο να ηταν πχ 17) ισως πρεπει απο τωρα να απευθυνθεις σε δικηγορο,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Ifigeneiarozzz
#25 όχι...ακριβώς γι'αυτό ήρθα σε απελπισία χθες...αν ήταν μεμονωμένα περιστατικά το ότι ήρθε έξω απ' το σπίτι και εκεί που βγηκα βόλτα δεν θα έδινα σημασία ..είναι όλα μαζί τα μηνύματα οι χαζές ζηλιες που κάνει από μόνος του οι βρισιές κλπ κλπ ..απ' την άλλη τι να πω στους δικούς μου.; Είναι ένας τύπος που έρχεται έξω απ' το σπίτι;αυτός είναι 37-38χρ...να πάει να τον πιάσει ο πατέρας Μου; Ίσως αυτό να τα έκανε χειρότερα ... Αλλά εννοείται ότι αν ξαναγίνει κάτι ανάλογο θα το μοιραστώ για να δούμε τι θα κάνουμε.

Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, alisida

alisida

# 30 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.693

Αν γνωρίζεις τι σημαίνει και πώς γίνεται το χοντρό μπλοκ,

ελυσες το θέμα σου  

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Ifigeneiarozzz

Χοντρό θέμα με τον πρώην...

Καλησπέρα σε όλους ...μαρεσουν πολύ τα θέματα στο σάιτ και πάντα έμπαινα και τα διάβαζα ...έτσι αποφάσισα να μπω να γράψω το δικό μου για να πάρω κάποιες αντικειμενικές γνώμες.  Θα προσπαθήσω να μη μπω σε λεπτομέρειες και σας κουράσω ...είμαι 26 στα 18 τα είχα με έναν άντρα για περίπου 3 χρόνια ...ήταν παράξενος χαρακτήρας με πολλές ζηλιες και αλλόκοτη συμπεριφορά ...έκανα υπερβολικά πολύ υπομονή μαζί του γιατί τον ήθελα... Να μην τα πολυλογω κάποια στιγμή γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα και επειδή δεν ήταν εντάξει απέναντι μου χωρίσαμε. ...ποτέ δεν επιδίωξα οποιαδήποτε σχέση μαζί του ...αντίθετα αυτός πάντα μου θύμιζε την παρουσία του ,ακόμα και όταν είχε άλλη σχέση ...έλεγε ότι με θέλει ακόμα ..δεν με ξέχασε και ότι και αν γίνει και ακόμα και άλλη σχέση να κάνω θα με κάνει να γυρίσω πάλι σε αυτόν...δεν έδινα σημασία ,,έλεγα μιλάει ο εγωισμός του ...μετά για κάποιους μήνες εξαφανιζόταν και μετά ξανά τα ίδια ...το τελευταίο 3μηνο  έχει αρχίσει να μου στέλνει αρκετά συχνά χωρίς να λέει κάτι ιδιαίτερο    ...την προηγούμενη βδομάδα μου ζήτησε να βγούμε αρνήθηκα και είπα πως θα βγω σε λίγο μόνη μου.   Εγώ βγήκα με την αδερφή μου ,,δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά ήταν  στο ίδιο μέρος με εμένα ...έκανα ότι δεν τον είδα και εκείνος δεν με πλησίασε...πριν 3 μέρες με είδε ονλινε αργά σε ένα λογαριασμό σε σοσιαλ που έχω και άρχισε να με βρίζει και να με κάνει σκηνές ζήλιας.  Τον μπλοκαρα...σήμερα τα ξημερώματα με πήρε τηλ ..του το έκλεισα...μου στέλνει στο κινητό και λέει " είμαι κοντά στο σπίτι σου και δεν είμαι καθόλου καλά έλα να τα πούμε" απάντησα πως νυσταζω και να μη περιμένει να φύγει...μου λέει δεν πειράζει θα έρθω έξω απ' το σπίτι σου να είμαστε κοντά ...δεν τον πίστεψα και έπεσα για ύπνο .. επειδή το  δωμάτιο μου είναι απ' τη μεριά του δρόμου .. είδα τα φώτα του αμαξιού και άκουσα την μηχανή του αυτοκινήτου...ήταν έξω ... εννοείται πως δεν βγήκα...κάθησε με το ρολόι 45 λεπτά ...δεν με πήρε ξανά τηλ να βγω έξω...ούτε έστειλε μήνυμα ...απλά καθόταν εκεί με αναμμένα φώτα  ...τι μπορώ να κάνω;; ...πως να φερθώ; Τον αποφεύγω από τότε που άρχισε πάλι τα τρελά του αλλά αυτό που έκανε χθες το βράδυ και την προηγούμενη βδομάδα με φόβισε. ..το είχε ξανακάνει και παλιότερα όταν δεν με πίστευε που του είπα ότι είμαι έξω με τους δικούς μου και ήρθε να δει... Δεν θέλω να μιλήσω στους δικούς μου ...δεν θέλω να  ανακατευτούν ...αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ώστε να σταματήσει να με πειράζει...από τα ξημερώματα δεν μπορώ να κοιμηθώ τα σκέφτομαι συνέχεια ...θέλω μια αντικειμενική άποψη  ... ευχαριστώ 

I am Not a psychotherapist :)

giorgos170

# 31 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.753
... άν   δεν   αλλάξεις  2-3   ονόματα ..,   δεν   καταλαβαίνεις   αυτή   τη  ζωή   ...::.,,

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Kristina_ και σε ακόμα 2 μέλη.

Ifigeneiarozzz

# 32 στις 6/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#30 ελπίζω να μη χρειαστεί να μάθω.

la-mer

# 33 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.576

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Enikos

Αναχαθεις, εσυ μας τρολαρεις με το γεια σας...

Αρέσει στο μέλος Enikos

la-mer

# 34 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.576

15900

προνοούμε...

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη Enikos, alexandriani1

Inlove74

# 35 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Απαντήσεις: 10
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω... γιατι δεν καλεις το CSI

Ifigeneiarozzz

# 36 στις 6/12/2021