Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κολλάω με λάθος άτομα..

Σελίδα : 1

Alexandra233

# 1 στις 6/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Κολλάω με λάθος άτομα..

Γειά σας.. Πριν περίπου 2μιση εβδομάδες βγήκα με έναν ο οποίος μου είχε στείλει και παλιότερα.. Τυχαίνε να ήμασταν στο ίδιο σχολείο αλλά χωρίς να είχαμε πολλά πολλά.. Μου είχε στείλει το '17 όταν εγώ βρισκόμουν τότε σε σχέση και ενώ το γνωριζε τότε μου έστειλε λέγοντας "ξέρω πως έχεις σχέση και αν δεν θες δεν μιλσμε" ήταν μια φάση που δεν πήγαινα τόσο καλά με τον πρώην και του είχα απαντήσει αλλά μιλούσαμε τελείως φιλικά.. Δεν μιλούσαμε βέβαια για πολύ καιρό.. Όταν είχε μάθει το αγόρι μου τότε ότι μου είχε στείλει τον είχε μπλοκάρει από όλα τα σοσιαλ για κανένα χρόνο.. Οτσν χωρίσα εγώ τον είχα ξεμπλοκαρει χωρίς να του στείλω η κάτι.. Μου στέλνει λοιπόν το καλοκαίρι ξανά με ρώτησε αν έχω ακόμη σχέση του απάντησα πως όχι πια και αρχισαμε να μιλάμε.. Τότε εγώ όμως δούλευα ήμουν πτώμα το καλοκαίρι και του ακυρώνα οτσν μου έλεγε να βγούμε.. Αυτός θύμωσε μίλησε πολύ επίθετικα και δεν ασχολήθηκα άλλο όπως ούτε αυτος.. Ανεβάζω λοιπόν εγώ μετά από 3 μηνες αφότου τελείωσα την δουλειά μια φώτο μου και μου στελνει λέγοντάς "δεν έπρεπε να μιλήσω έτσι τις προάλλες και πως ο εγωισμός του δεν τον άφησε να στείλει ξανά" και πως να κανονίζαμε αυτό τον καφέ γιατί θα μπει στρατό μετα.. Τέλος πάντων βγήκα πριν 2μιση εβδομάδες μαζί του πήγαμε βόλτα με το αμάξι λόγω του ότι ήμουν ανεμβολιαστη και πήραμε μπύρες να πιούμε.. Αν και εγώ πριν βρεθώ μαζί του δεν ήθελα να πάω μέχρι και τελευταία στιγμή ήθελα να το ακυρώσω γιατί δεν είχα ακούσει και τα καλύτερα για αυτόν.. Παρόλα αυτά η ατμοσφαιρα ήταν πολύ θερμή στην πορεία υπήρχε έλξη και κατέληξα να είμαι μαζί του 3 ώρες.. Προχώρησε το πράγμα αλλά μέχρι ένα σημείο όχι πολλά πολλά.. Με αφηνει σπίτι κ στεκνει μετά από λίγο πως περασα.. Αυτός μου είπε πως είδε ότι υπήρχε πολύ χημεία αλλά ακόμη είναι νωρίς να σχηματίσει ολοκληρωμένη άποψη.. Μιλούσαμε ακόμη για λίγες μέρες από τότε που βρεθήκαμε και έτυχε να μην διαβάσω το μήνυμα του γιστι με πήρε ο ύπνος.. Το πρωί δεν του έστειλα ξανά αφού το διάβασα γιατί πίστευα θα στείλει.. Για καμιά εβδομάδα δεν μιλήσαμε.. Στέλνει λοιπόν πριν 6 μέρες αυτός ενώ ανέβαζε σπόντες όλο αυτό το διάστημα στο ινστα "λίγο με ξεγραψες" και του απαντάω ένα "εγώ??" δεν ήξερα και τι άλλο να του πω.. Ο τύπος θύμωσε και απάντησε "ποιος εγώ σε άφησα στο διαβαστηκε έτσι ξαφνικά? Δεν θα τσακωθω καλή συνέχεια" και ούτε που διάβασε μετά το μήνυμα μου.. Το θέμα είναι ότι εγώ έχω ψιλοκολλησει τώρα και δεν ξέρω τι να κάνω.. Μου είπε και η φίλη μου πως της είχε στείλει πιο παλιά κ πως γενικά στελνει σε πολλές κλπ.. Αλλά δεν ξέρω.. 

alexandriani1

# 2 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.080
'Aρεσαν+: 0%

Έχεις ψιλοκολλήσει;

Ας έχεις ψιλοκολλήσει κορίτσι μου, μικρό το κακό. Για να μη χοντροκολλήσεις όμως και σαν συνέπεια να ψιλοχοντροκολλήσεις ακι άλλους, να πας να εμβολιαστείς όσο πιο γρήγορα γινεται.

Αρέσει στα μέλη archagellos, NightWsh

Broken_Guy

# 3 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252

Ωχ η Αλεξάνδρα, επίσης γνωστή στους κύκλους του φόρουμ ως Δέσποινα, πάμε παρακάτω

Αρέσει στα μέλη archagellos, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 4 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Εσεις οι παιδονομοι, τοποτηρητες Εξαρχοι της δημοσιας υγειας...

Αφου δεν κολλατε...

Ειστε ασφαλεις...

Τι φοβαστε παλι...

Αγωνιατε για τους ανεμβολιαστοι ακομα?...

Ενεκα αλτρουισται?...

Αρέσει στο μέλος NightWsh

la-mer

# 5 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

έστειλα

έστειλες

έστειλε

στείλαμε

στείλατε

ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ

μη σου πω και μας διαολόστειλαν...

https://www.youtube.com/watch?v=6LtsPlnYdLo
Αρέσει στα μέλη NightWsh, vidar70 και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 6 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Περιληψη

Είναι πλέον επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι ...Οι @νεμβολι@στοι ξεχνούν να απαντήσουν στα μηνύματα.Τα αφήνουν στο "διαβάστηκε"
Αρέσει στα μέλη archagellos, Broken_Guy

Enikos

# 7 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Του μουρτζου της Μπουμπους, το κλαπετο...

Γινηκε παλι...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, MiltosRNLI1930

alexandriani1

# 8 στις 6/12/2021
author

Οπότε μπορεί η Αλεξάνδρα νάναι ανεμβολίαστη και η Δέσποινα εμβολιασμένη 

Έλα λιλί στον τόπο σου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Broken_Guy

Ωχ η Αλεξάνδρα, επίσης γνωστή στους κύκλους του φόρουμ ως Δέσποινα, πάμε παρακάτω

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

Alexandra233

# 9 στις 6/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Έκανα το εμβόλιο παρεμπιπτόντως ,φθάνει η ειρωνεία σας πια..

Qwerty____55

# 10 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 610

Γεια σου Alexandra...

Η γνωμη η δικη μου ειναι το οτι , αρκετοι  νεοι και νέες , κοντα στην ηλικια σου , εχετε μαθει να επικοινωνήτε  μεσα απο τα social media ..., να γνωρίζεστε μεσα απο αυτα ...και αν ηταν δυνατον , ακομα και σεξ θα κάνατε μεσα απο αυτα  ...

Οποτε , οι σχεσεις αυτες , δεν ειναι τίποτα αλλο , παρα αερας

κοπανιστος !!!

Επισης νομιζω οτι , η παρεα μας εδω που απευθύνεσαι , το ενενήντα εννεα τοις εκατο ειναι πανω απο τα σαρανατα ... συμπεριλαμβανομένου και εμού !!!

Τέτοιου ειδους επικοινωνια δεν την γνωριζουμε , ...

Βεβαια θα σπευσουν πολλοι μεσήλικες και ξεχασμενες κορασιδες , , να πουν οτι ...Εμεις ξέρουμε αυτα τα social media ...τα ειχαμε και στο χωριο μας ...την δεκαετία του 70 ..!!!

Απο εμας , αν περιμενεις  να παρεις μια συμβουλη , χλωμο το βλεπω ..

Ομως κοιτα να μαθαινεις νεες λέξεις ,εκφρασεις που εχρησιμοποιούντο λιγο μετά την κατοχή ...

Θα σου πω μια ...

Ελα λιλι στον τοπο σου ..!!!

Οπότε , αυτο που λιγο πολυ θα εισπράξεις , ειναι μια ψιλοειρωνια !!!

Τωρα αν κολησες με το συγκεκριμένο παλικαρι ...ας προσεχες !!!

Δεν ειναι δα και το τελευταίο παλικάρι στην οικουμένη !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alexandra233

Κολλάω με λάθος άτομα..

Γειά σας.. Πριν περίπου 2μιση εβδομάδες βγήκα με έναν ο οποίος μου είχε στείλει και παλιότερα.. Τυχαίνε να ήμασταν στο ίδιο σχολείο αλλά χωρίς να είχαμε πολλά πολλά.. Μου είχε στείλει το '17 όταν εγώ βρισκόμουν τότε σε σχέση και ενώ το γνωριζε τότε μου έστειλε λέγοντας "ξέρω πως έχεις σχέση και αν δεν θες δεν μιλσμε" ήταν μια φάση που δεν πήγαινα τόσο καλά με τον πρώην και του είχα απαντήσει αλλά μιλούσαμε τελείως φιλικά.. Δεν μιλούσαμε βέβαια για πολύ καιρό.. Όταν είχε μάθει το αγόρι μου τότε ότι μου είχε στείλει τον είχε μπλοκάρει από όλα τα σοσιαλ για κανένα χρόνο.. Οτσν χωρίσα εγώ τον είχα ξεμπλοκαρει χωρίς να του στείλω η κάτι.. Μου στέλνει λοιπόν το καλοκαίρι ξανά με ρώτησε αν έχω ακόμη σχέση του απάντησα πως όχι πια και αρχισαμε να μιλάμε.. Τότε εγώ όμως δούλευα ήμουν πτώμα το καλοκαίρι και του ακυρώνα οτσν μου έλεγε να βγούμε.. Αυτός θύμωσε μίλησε πολύ επίθετικα και δεν ασχολήθηκα άλλο όπως ούτε αυτος.. Ανεβάζω λοιπόν εγώ μετά από 3 μηνες αφότου τελείωσα την δουλειά μια φώτο μου και μου στελνει λέγοντάς "δεν έπρεπε να μιλήσω έτσι τις προάλλες και πως ο εγωισμός του δεν τον άφησε να στείλει ξανά" και πως να κανονίζαμε αυτό τον καφέ γιατί θα μπει στρατό μετα.. Τέλος πάντων βγήκα πριν 2μιση εβδομάδες μαζί του πήγαμε βόλτα με το αμάξι λόγω του ότι ήμουν ανεμβολιαστη και πήραμε μπύρες να πιούμε.. Αν και εγώ πριν βρεθώ μαζί του δεν ήθελα να πάω μέχρι και τελευταία στιγμή ήθελα να το ακυρώσω γιατί δεν είχα ακούσει και τα καλύτερα για αυτόν.. Παρόλα αυτά η ατμοσφαιρα ήταν πολύ θερμή στην πορεία υπήρχε έλξη και κατέληξα να είμαι μαζί του 3 ώρες.. Προχώρησε το πράγμα αλλά μέχρι ένα σημείο όχι πολλά πολλά.. Με αφηνει σπίτι κ στεκνει μετά από λίγο πως περασα.. Αυτός μου είπε πως είδε ότι υπήρχε πολύ χημεία αλλά ακόμη είναι νωρίς να σχηματίσει ολοκληρωμένη άποψη.. Μιλούσαμε ακόμη για λίγες μέρες από τότε που βρεθήκαμε και έτυχε να μην διαβάσω το μήνυμα του γιστι με πήρε ο ύπνος.. Το πρωί δεν του έστειλα ξανά αφού το διάβασα γιατί πίστευα θα στείλει.. Για καμιά εβδομάδα δεν μιλήσαμε.. Στέλνει λοιπόν πριν 6 μέρες αυτός ενώ ανέβαζε σπόντες όλο αυτό το διάστημα στο ινστα "λίγο με ξεγραψες" και του απαντάω ένα "εγώ??" δεν ήξερα και τι άλλο να του πω.. Ο τύπος θύμωσε και απάντησε "ποιος εγώ σε άφησα στο διαβαστηκε έτσι ξαφνικά? Δεν θα τσακωθω καλή συνέχεια" και ούτε που διάβασε μετά το μήνυμα μου.. Το θέμα είναι ότι εγώ έχω ψιλοκολλησει τώρα και δεν ξέρω τι να κάνω.. Μου είπε και η φίλη μου πως της είχε στείλει πιο παλιά κ πως γενικά στελνει σε πολλές κλπ.. Αλλά δεν ξέρω.. 

MiltosRNLI1930

# 11 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Η μια εχει ανοιχτα τα πατζουρια στο υπνοδωματιο που βλεπει στο δρομο .Ερχεται το Datsun με τους 12 προβολεις επι οροφης και σπεσιαλ πατακια απο αγριογουρουνο και δεν του δινει σημασια . Η αλλη κοιμαται και δεν διαβασε το μηνυμα του Ετσι που στην αρχη ειχε ακουσει τα χειροτερα και τωρα με το f.b. τον καψουρευτηκε .

Τελικα εμεις εδω τι ρολο παιζουμε και σε τι φταιξαμε !
Αρέσει στα μέλη giorgos170, alexandriani1 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 12 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πες τα, μεγαλε εκπαιδευτη των νεων γενεων και των απανταχου 25 χρονων κορασιδων...

Πες τα, λεοντοκαρδε ευθυτενη κατασκευαστη της πυριτιδος...

Φορτωσε μας γνωση και αντοχη υλικων...

Βανε ομως και τα σπεσιφικεσια, για να ξερουμε ποσα σερβις λετερς εχεις αναρτησει στα επιστημονικα φορα, να καταλαβωμε και εμεις οι ανεμελοι φοιτηται αν εγινε ποτε απγκρειντ το μασινακι...

Η τσαμπα τις ωρες διδασκαλιας...θα μπορουσαμε αντι αφτου να ειχαμε παει για καμια γκομενα ξερω γω...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, alexandriani1 και σε ακόμα 3 μέλη.

alexandriani1

# 13 στις 6/12/2021
author

Τόκαμε κι η Δέσποινα;

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Alexandra233
Έκανα το εμβόλιο παρεμπιπτόντως ,φθάνει η ειρωνεία σας πια..

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Broken_Guy και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 14 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . . . . . . . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από MiltosRNLI1930

Η μια εχει ανοιχτα τα πατζουρια στο υπνοδωματιο που βλεπει στο δρομο .Ερχεται το Datsun με τους 12 προβολεις επι οροφης και σπεσιαλ πατακια απο αγριογουρουνο και δεν του δινει σημασια . Η αλλη κοιμαται και δεν διαβασε το μηνυμα του Ετσι που στην αρχη ειχε ακουσει τα χειροτερα και τωρα με το f.b. τον καψουρευτηκε .

Αρέσει στο μέλος la-mer

la-mer

# 15 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

εντάξει...πάνε όλα  λαπιτόπια, ταμπλέτια, κρομ μπούκια άσους μάσους  έπεσα κάτω

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Enikos

. . . . . . . . . . 

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Enikos και σε ακόμα 3 μέλη.

alexandriani1

# 16 στις 6/12/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από MiltosRNLI1930

NightWsh

# 17 στις 6/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 288

Για σήμερα μάθαμε το ρήμα "στέλνω" σε όλους  τους χρόνους.

Και το πιο βασικό ότι σε τρεις ώρες δεν έκαναν πολλά πολλά...αλλά όλα από λίγο. 

Ολοκληρωθηκαμε και σήμερα!

Υπάρχει καποιο site ,πόυ κάνετε copy/paste όλα αυτά τα μαγικά; 

Η απλά δεν ξέρετε τι γράφετε;

Αρέσει στο μέλος Enikos

seychelles

# 18 στις 6/12/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 647

Εντάξει βρε Αλεξάνδρα, έχεις μόνο ένα ελάττωμα, συμβαίνει 

https://m.youtube.com/watch?v=_6XcHoqRcPc

Alezandra

# 19 στις 7/12/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Απαντήσεις: 815
Εάν θέλετε να στέλνετε και να μην απαντάτε αλλά να απαντάμε εμείς τότε να στέλνετε μόνο σε εμάς και εμείς σε εκείνον για να μπορέσετε να συνενοηθειτε,καταλάβατε ? Η κατάλληλη εποχή για εσάς τους δύο θα είναι δύο μέρες μετά τις γιορτές των Χριστουγέννων.Προτιμηστε απογευματινές ώρες σε δημόσιο χώρο.Η τύχη σας ευνοεί μόνο εφόσον η επικοινωνία γίνει μερικές ώρες πριν.Ο άνθρωπος αυτός είναι της τελευταίας στιγμής.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε