Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Και είμαστε ακόμη στην αρχή...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Enikos

# 21 στις 9/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726
'Aρεσαν+: 0%

Ταβλωσαμε τωρα...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1

NightWsh

# 22 στις 9/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 288

Ενώ αν έλεγε ο χριστιανός ότι θέλει να σε κουτουπωσει ,εσένα θα σου φαινόταν νορμάλ..

Τι άλλο θα με βρει εδώ μέσα;

Μήπως η έδρα να πιάσει τα θυμιατά;

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

tzoulia59

# 23 στις 10/12/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.478

εμενα καθολου δεν με εντυπωσιαζει  το οτι σου λεει πολλα και παχια λογια .

υπαρχει πιθανοτητα να ειναι επικοινωνικος και συναισθηματικος .

υπαρχει πιθανοτητα και να του αρεσεις ..πολυ .

υπαρχουν και τετοιοι αντρες ,,εγω ομως δεν θα εστιασω σ αυτο ,,

αλλα στο οτι αφηνεις να ενοηθει οτι οταν ειστε μαζι βαριεσαι ,,και μιλατε τοσο πολυ συχνα που δεν εχεις καν το ενδιαφερον και τον ενθουσιασμο .

μιας σχεσης ,που βρισκεται στην αρχη της .

επισης ,,δεν μου αρεσει που κανει λαικ σε αλλες ,,αυτην την λεπτομερεια πρεπει να την προσεξεις ,δειχνουν εναν χαρακτηρα ,, .

μηπως τελικα ειναι ο τυπος που την πεφτει κι αλλου ,,κι  οπου  κατσει ??

οσο για το αν προσπαθει  να σε παρασυρει στο δωματικο με τα κρασια τις ταινιες και τους χαμηλους φωτισμους .

σε ποιον αιωνα ζουμε πραγματικα ?

δηλαδη αν επιθυμεις να κανεις σεξ μαζι του και μετα εξαφανισθει ,,θα γινει και κατι ¨?

σιγα τα ωα ,.,στο καλο και να μην μας γραφει ,,,η δοκιμη επιτρεπεται ...κι αν φυγει πες οτι εκανες μια  ξεπετα ,

κι η ερωτηση ποια ειναι ακριβως ??

αν πρεπει να πας στο δωματιο?? η αν πρεπει να συνεχισεις να μιλας μαζι του?

υγ ..αφου δεν σ αρεσει τραβα παρακατω ...μπορει να βρεθει και κανενας αλλος χριστιανος που θα κερναει καφεδες

και θα σε βγαζει βολτες ,,

..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Marianna__25

Και είμαστε ακόμη στην αρχή...

Γειά σας.. Εδώ και περίπου 3 εβδομάδες μιλάω με ένα παιδί με το οποίο βρεθήκαμε μόνο 2 φορές.. Μιλούσαμε και από τον Απρίλιο μέχρι Ιούνιο αλλά μετά για κάποιο διάστημα χάσαμε επαφή.. Μου είχε ξαναστείλει τώρα αρχές Νοέμβρη που με είδε τυχαία κάπου και βγήκαμε για καφέ και βρέθηκαμε και άλλη μια φορά.. Δεν βρισκόμαστε τόσο συχνά διότι δεν μένουμε και τόσο κοντά και ακόμη δεν έχει πάρει αμάξι.. Έπειτα ήταν και ο καιρος που μας εμπόδιζε να βρεθούμε.. Απο τότε που βρεθήκαμε δεν έχει σταματήσει στα μηνύματα να μου λέει κάθε φορά πόσο ωραία ήταν όταν βρεθήκαμε και ακόμη και όταν μου στεκνει ότι είναι με τους φίλους του και του λέω ότι περνάει ωραία αυτος μου λέει "μαζί σου θα ήταν πιο ωραία" του πρότεινα να δει μια σειρά η οποία μου αρεσε και αυτος σύγκρινε πως όπως μου αρέσει εμένα η σειρά αυτουνού τιυ αρέσει όταν είναι μαζί μου.. Μιλάμε 24 ώρες το 24ωρο ακόμη και όταν είναι έξω και νιώθω πως δεν υπάρχει καθόλου μυστήριο, είναι η αρχή έχουμε βρεθεί μόνο 2 φορές και νιώθω λες και δεν υπάρχει αυτή η αγωνία που υπάρχει στην αρχή κάθε γνωριμίας.. Ακόμη κ έξω να είναι με φίλους μου μιλάει.. Θέλω να κάνω κάτι να το αλλάξω αυτό αλλά δεν ξέρω τι..μου αρέσει γενικά όταν βρίσκομαι μαζί του απλά δεν ξέρω αν είναι τόσο νορμάλ να μου λέει μεγάλα λόγια από τώρα.. Δεν ξέρω καν αν τα πιστεύει και ο ίδιος όσα λέει.. Επίσης βλέπω πως πατάει λαικ σε άλλες κοπέλες αλλά δεν ξερω αν αυτό σημαίνει και κάτι.. Τι να κάνω; 

Αρέσει στο μέλος seychelles

Marianna__25

# 24 στις 10/12/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 37
Απλα βλέπω πως είναι ο μόνος μέχρι στιγμής που κάνει και άλλα πράγματα, πηγαίνουμε για καφέ, κρασί, βόλτα και κάθε φορά μου μιλάει ωραία.. Δεν έχει πει κάτι πολύ ακραίο.. Χθες μου είπε αν θέλω να βγούμε για κρασάκι το βράδυ και στην τελική καταλήξαμε να περπατάμε.. Μου είπε ξανά αυτό για το σπίτι του την ώρα που με φιλούσε και έτυχε να έχει μια γάτα δίπλα και τον γρατζουνισε λίγο και του είπα εγώ χιουμοριστικα"καλα σου έκανε γιατί είσαι κακό παιδί και παραφερεσαι ώρες ώρες" και αυτος νομίζω το πήρε σοβάρα και ήθελε να του πω γιστι το πιστέυω αυτό.. Του ξεκαθαρίσα πως δεν θέλω να βιαζόμαστε και πως θέλω να τον μάθω περισσότερο και μου είπε πως βγαίνει μαζι μου γιατί όντως του αρέσω και τώρα στις γιορτές να βγούμε κάπου μαζί αλλά εγώ ένιωσα ότι τον πείραξε αυτή η φράση, ίσως ένιωσε ότι του έκανα σκηνή δεν ξέρω.. Και το άλλο που παρατηρώ ότι είναι μαζί μου και καμιά φορά παίζει το ματάκι του όταν παίρνουν κορίτσια αλλά δεν έχω αναφέρει κάτι..

Enikos

# 25 στις 10/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σουλουμουτουκουμιασμενη γατα ρε παιδι μου...

Κοιτα τωρα, εκει που πηγαινε να στρωσει η αφασια!...

Αμ το αλλο? Που δεν ειναι τυφλος, να θελει οδηγο?...

Ετσι δημιουργουνται τα δραματα στις σχεσεις ζωης...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, apolitiii

giorgos170

# 26 στις 10/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.552
&  πού   νά   πάμε   &    στά   παλμικά    η/μ    τηλεβόλα ...::..,,

https://www.youtube.com/watch?v=L51kg_n2PYo

Αρέσει στα μέλη Enikos, NightWsh

Qwerty____55

# 27 στις 10/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 610

Θα μπορούσε άραγε να μπει και τιτλος !!!

Ο άχρηστος ..και η χρήσιμη ..!!!

Και άχρηστος ...και το ματάκι του παίζει !!!

Νομιζω πως ... ταιριάζετε !!!

Απο παντα εναν χρησιμο ...τον χρειαζοταν ενας μη χρησιμος !!

Εξάλλου ...τα ετερώνυμα έλκονται !!!

Και εκει που ειπατε να πιείτε ενα κρασακι...ξεγοφιαστηκατε να περπατάτε ...μεχρι που τον γρατζουνισε και η γατα !!! γιατι ζηλεψε η καημενη που τον ειδε να σε φιλάει !!!

Για να παιζει το ματακι του ...και να κοιταζει τα αλλα κοριτσια ...αυτο θα πει , οτι δεν εισαι και τοσο του γουστου του !!!

Ειναι και επιλεκτικός ...ο δικος σου !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Marianna__25
Απλα βλέπω πως είναι ο μόνος μέχρι στιγμής που κάνει και άλλα πράγματα, πηγαίνουμε για καφέ, κρασί, βόλτα και κάθε φορά μου μιλάει ωραία.. Δεν έχει πει κάτι πολύ ακραίο.. Χθες μου είπε αν θέλω να βγούμε για κρασάκι το βράδυ και στην τελική καταλήξαμε να περπατάμε.. Μου είπε ξανά αυτό για το σπίτι του την ώρα που με φιλούσε και έτυχε να έχει μια γάτα δίπλα και τον γρατζουνισε λίγο και του είπα εγώ χιουμοριστικα"καλα σου έκανε γιατί είσαι κακό παιδί και παραφερεσαι ώρες ώρες" και αυτος νομίζω το πήρε σοβάρα και ήθελε να του πω γιστι το πιστέυω αυτό.. Του ξεκαθαρίσα πως δεν θέλω να βιαζόμαστε και πως θέλω να τον μάθω περισσότερο και μου είπε πως βγαίνει μαζι μου γιατί όντως του αρέσω και τώρα στις γιορτές να βγούμε κάπου μαζί αλλά εγώ ένιωσα ότι τον πείραξε αυτή η φράση, ίσως ένιωσε ότι του έκανα σκηνή δεν ξέρω.. Και το άλλο που παρατηρώ ότι είναι μαζί μου και καμιά φορά παίζει το ματάκι του όταν παίρνουν κορίτσια αλλά δεν έχω αναφέρει κάτι..

Enikos

# 28 στις 10/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Να πουμε τιποτε και για την επαγωγικη συνθηκη...

Ε, μετα το ριχνουμε και στους Θειαιθερες...

Αρέσει στο μέλος vanarabit

apolitiii

# 29 στις 10/12/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Αχ ναι επειδή είναι η αρχή μιλάει γλυκα...

Μα γιατί δεν πας σπίτι του, πως θα τον γνωρίσεις καλύτερα?? 

Αν έχει και τζάκι...σεξακι μπροστά στο αναμμενο τζάκι κάτω σε μιά φλοκατη 

είναι ότι καλύτερο!!! 

Τι μου θυμησες τώρα...και δεν έχουμε τζάκι γμτ!!!

Παντως  κάποιος είπε  " μηδένα πρό του τέλους κακαριζε ή μακάριζε"  δεν θυμαμαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Marianna__25

Αρέσει στο μέλος TheRedKnight

Marianna__25

# 30 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Έχουμε βρεθεί τώρα 6-7 φορές, πηγαίνουμε βόλτες, για κρασάκι.. Χαλαρά πράγματα.. Βλέπω ότι δεν είναι από τους τύπους που κρύβονται όπως μερικοί.. Και στον κόσμο περπατάμε μαζί χερακι, με έχει αγκαλιά δεν είναι σαν τους άλλους που είχα γνωρίσει.. Νιώθω πως είναι λίγο άπειρος όμως με τις γυναίκες αν και μου έχει πει βέβαια πως η μεγάλυτερη του σχέση ήταν 4-5 μήνες και οχι ακριβώς σχέση.. Τώρα βέβαια μου έχει πει πως είναι σε μια ηλικία που ψάχνει κάτι πιο ουσιαστικό αλλά είναι και ότι του βγάλει η άλλη.. Είναι γλυκός και τρυφερός μαζι μου, καμία φορά λέει μεγάλα λόγια που δεν ξέρω αν τα πιστεύει και ο ίδιος.. Απο την 4η φορά που βρεθήκαμε μου είχε προτείνει τώρα στις γιορτές να κάναμε και κάτι διαφορετικο που έχει κρύα κιόλας και μου πρότεινε να πάω σπίτι του για ταινία του είπα απλά θα το δούμε.από τότε σε κάθε μας ραντεβού μου το ξαναλέει και μου χτυπάει κιόλας ένα "απλά ταινία θα δούμε μόνο"αλλα δεν παίρνω κ όρκο εγώ.. Αυτό που φοβάμαι είναι το αν γίνει κάτι παραπάνω μήπως δεθω εγώ μαζί του μετά και αυτός πάρει αυτό που θέλει και φύγει ή το καλοκαίρι πάει για σεζόν εκεί που ήταν και όχι να βρει εδώ κοντά δουλειά όπως μου έλεγε ότι θα ψάξει.. Μπορεί βέβαια να γίνει και να μην κολλήσω κιόλας ή και να μην γίνει τίποτα πάντως μετά από κάθε μας συνάντηση μου στέλνει το ποσό ωραία πέρασε μαζί μου.. Τα εννοεί όλα όσα κάνει και λέει ή απλά τα λέει για να με ρίξει πιο εύκολα στο κρεβάτι; αυτό είναι που δεν ξέρω..

alisida

# 31 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.466

Περιληψη

Ο νεαρός ψήνει τη νεαρά να την ξεμοναχιασει,αλλα εκείνη αντιστέκεται προβληματισμένη για τις προθέσεις του νέου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Marianna__25
Έχουμε βρεθεί τώρα 6-7 φορές, πηγαίνουμε βόλτες, για κρασάκι.. Χαλαρά πράγματα.. Βλέπω ότι δεν είναι από τους τύπους που κρύβονται όπως μερικοί.. Και στον κόσμο περπατάμε μαζί χερακι, με έχει αγκαλιά δεν είναι σαν τους άλλους που είχα γνωρίσει.. Νιώθω πως είναι λίγο άπειρος όμως με τις γυναίκες αν και μου έχει πει βέβαια πως η μεγάλυτερη του σχέση ήταν 4-5 μήνες και οχι ακριβώς σχέση.. Τώρα βέβαια μου έχει πει πως είναι σε μια ηλικία που ψάχνει κάτι πιο ουσιαστικό αλλά είναι και ότι του βγάλει η άλλη.. Είναι γλυκός και τρυφερός μαζι μου, καμία φορά λέει μεγάλα λόγια που δεν ξέρω αν τα πιστεύει και ο ίδιος.. Απο την 4η φορά που βρεθήκαμε μου είχε προτείνει τώρα στις γιορτές να κάναμε και κάτι διαφορετικο που έχει κρύα κιόλας και μου πρότεινε να πάω σπίτι του για ταινία του είπα απλά θα το δούμε.από τότε σε κάθε μας ραντεβού μου το ξαναλέει και μου χτυπάει κιόλας ένα "απλά ταινία θα δούμε μόνο"αλλα δεν παίρνω κ όρκο εγώ.. Αυτό που φοβάμαι είναι το αν γίνει κάτι παραπάνω μήπως δεθω εγώ μαζί του μετά και αυτός πάρει αυτό που θέλει και φύγει ή το καλοκαίρι πάει για σεζόν εκεί που ήταν και όχι να βρει εδώ κοντά δουλειά όπως μου έλεγε ότι θα ψάξει.. Μπορεί βέβαια να γίνει και να μην κολλήσω κιόλας ή και να μην γίνει τίποτα πάντως μετά από κάθε μας συνάντηση μου στέλνει το ποσό ωραία πέρασε μαζί μου.. Τα εννοεί όλα όσα κάνει και λέει ή απλά τα λέει για να με ρίξει πιο εύκολα στο κρεβάτι; αυτό είναι που δεν ξέρω..

Αρέσει στα μέλη vanarabit, seychelles

seychelles

# 32 στις 20/12/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

Τι είναι αυτό που θέλει να πάρει Μαριάννα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Marianna__25
 Αυτό που φοβάμαι είναι το αν γίνει κάτι παραπάνω μήπως δεθω εγώ μαζί του μετά και αυτός πάρει αυτό που θέλει και φύγει

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

NightWsh

# 33 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 288
Έχεις το μυαλό στην φίλη σου που σε αποφεύγει και δεν σκέφτεσαι καθαρά...Και αν δεν καταλάβεις την ταινία θα στην εξηγήσουμε εμείς.Έχουμε δει πολλά επεισόδια.
Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1

Heptamer

# 34 στις 20/12/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.029

Μαριάννα, 

δεν υπάρχει καμμια εγγύηση πως αν του κάτσεις, θα μείνει και μαζί σου και δε θα πάει για άλλα.Στην ηλικία σου, όπου αγόρια και κορίτσια δοκιμάζουν / μαζεύουν κυρίως εμπειρίες παρά κάνουν σοβαρές σχέσεις, είναι λογικο και θα πρέπει σαν κορίτσι του καιρού σου να το αποδεχτεις και όχι να προβληματίζεσαι.

Οπότε δεν υπάρχει λόγος να αναρωτιέσαι και να αρνείσαι να βρεθείτε σπίτι του. 

Είναι απόλυτα φυσιολογικό να θέλει να βρεθείτε μόνοι σας. Δεν είσαστε αδερφάκια  που βγαίνουν χέρι χερι. Αν συνεχίσεις όμως να κάνεις τη δυσκολη, κάποια στιγμή θα αγανακτήσει και θα φύγει - όση υπομονή κι αν διαθέτει - και δε θα είναι ο κακος της υπόθεσης.

Αφεσου να απολαύσεις το σεξ και τα νιάτα σου και μη σκέφτεσαι τι θα γίνει μετά. Αν θέλει κάτι παραπάνω, θα το δεις και αν την κάνει με ελαφρά, πάλι θα το δεις. 
Λειτούργησε πιο άνετα, πιο απελευθερωμένα και μην κλειδώνεσαι. Το να παίζεις τη δυσκολη σε αυτή την ηλικία δε σε κάνει στους σημερινούς καιρους απαραίτητα καλό και ηθικό κορίτσι, αλλά ξινό τέτοιο. Με ότι αυτο συνεπάγεται.

Δες το αλλιώς λοιπόν, βουρ ολοταχώς στο τζάκι και μη σε νοιάζει το μετά. Ο χρόνος είναι με το μέρος σου!

Αρέσει στο μέλος alisida
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

vanarabit

# 35 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Απαντήσεις: 899

# Kαι είμαστε ακόμη στην αρχή #

Και εκεί να μείνετε ... Στην αρχή ...
Αλλιώς... Πάπαλα το story σου ..
Σε ποιο τεύχος είμαστε ;; 

Αρέσει στα μέλη alisida, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Marianna__25

# 36 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Χθες βρεθήκαμε στην αρχή κάναμε βόλτα με τα πόδια καθίσαμε σε ένα παγκάκι, ήμουν και εγώ λίγο πιο θερμή μαζί του αλλά δεν έγινε το κάτι παραπάνω.. Μετά πήγαμε αράξαμε στο αμάξι μου κάτι το οποίο αυτός πρότεινε γιατί είχε κρύο.. Ένιωσα σε κάποια φάση ότι τραβούσε το χέρι μου ενώ τον φίλουσα προς τα κάτω αλλά δεν έγινε κάτι.. Μετά μου εστειλε πως πέρασε πολύ ωραία μαζί μου χθες και πως του αρέσει να μου το λέει κάθε φορά.. Του απαντάω το πρωί εγώ λοιπόν ότι πέρασα το ίδιο όμορφα και μου πέταξε "καλή κοπέλα αλλά χασμουριέται" λόγω του ότι χθες χασμουριομουν στο αμάξι.. Του είπα πως έφταιγε η ζεστασιά του αμαξιού και γιαυτό και μου πεταει ένα "ε τότε να το κανονίσουμε ξανά εκεί αφού ήταν ζεστά αλλά όχι στο ίδιο σημείο που είχε πολύ κόσμο" αυτος θελρι να πσμε κάπου να είμαστε πιο άνετα.. Βεβαια πριν το αμάξι είχε προτείνει κ για σπίτι του αλλά από το αμάξι κ μετά νιώθω ότι άλλαξε κάπως η συμπεριφορά του..

alisida

# 37 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.466

Περιληψη

Το μοιραίο δεν έγινε ακόμα ...

Αναμένουμε εξελίξεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Marianna__25
Χθες βρεθήκαμε στην αρχή κάναμε βόλτα με τα πόδια καθίσαμε σε ένα παγκάκι, ήμουν και εγώ λίγο πιο θερμή μαζί του αλλά δεν έγινε το κάτι παραπάνω.. Μετά πήγαμε αράξαμε στο αμάξι μου κάτι το οποίο αυτός πρότεινε γιατί είχε κρύο.. Ένιωσα σε κάποια φάση ότι τραβούσε το χέρι μου ενώ τον φίλουσα προς τα κάτω αλλά δεν έγινε κάτι.. Μετά μου εστειλε πως πέρασε πολύ ωραία μαζί μου χθες και πως του αρέσει να μου το λέει κάθε φορά.. Του απαντάω το πρωί εγώ λοιπόν ότι πέρασα το ίδιο όμορφα και μου πέταξε "καλή κοπέλα αλλά χασμουριέται" λόγω του ότι χθες χασμουριομουν στο αμάξι.. Του είπα πως έφταιγε η ζεστασιά του αμαξιού και γιαυτό και μου πεταει ένα "ε τότε να το κανονίσουμε ξανά εκεί αφού ήταν ζεστά αλλά όχι στο ίδιο σημείο που είχε πολύ κόσμο" αυτος θελρι να πσμε κάπου να είμαστε πιο άνετα.. Βεβαια πριν το αμάξι είχε προτείνει κ για σπίτι του αλλά από το αμάξι κ μετά νιώθω ότι άλλαξε κάπως η συμπεριφορά του..

Αρέσει στα μέλη seychelles, vanarabit

Enikos

# 38 στις 20/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πιασε λεβιε χριστιανη μου, να μην σε πιανει χασμουρητο!!!...

Ολο στο χειροφρενο, δε τσουλαει η δουλιτσα μαναμ...

Αρέσει στα μέλη magicbus, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

seychelles

# 39 στις 20/12/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

Μαριάννα, αν εσύ θες μόνο εντός αμαξιού και αυτός θέλει κάπου πιο άνετα, γιατί δε το πουλάει να πάρετε μαζί ένα SUV να χαρείτε τον έρωτα σας ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Marianna__25

Αρέσει στα μέλη Kristina_, magicbus και σε ακόμα 2 μέλη.

26-29-31

# 40 στις 20/12/2021
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.643

Τελικά θες η δεν θες να το κανετε?

Γιατί και τα σήριαλ κουράζουν ξέρεις...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345