Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Και είμαστε ακόμη στην αρχή...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Enikos

# 41 στις 20/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.774
'Aρεσαν+: 0%

Μια αγωνια ποτε θα το καμει το τρολ ομως!!!...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

vanarabit

# 42 στις 20/12/2021
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 910

# Και είμαστε ακόμη στην αρχή #

Δάσος Σέιχ Σου... Θα το φχαριστηθείτε καλύτερα...Έχει και σασπένς...Μαζεύονται πολλοί εκεί..
Αρέσει στο μέλος NightWsh

Redink

# 43 στις 20/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

https://www.youtube.com/watch?v=8DNnn23UpQM 

Το παρόν είναι εντός θέματος. Προσοχή spoiler 

Marianna__25

# 44 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 37
Πριν κάτι μέρες λοιπόν βρισκόμαι μαζι του.. Είχε και αρκετό κρύο αυτος δεν πρότεινε να παμε να καθίσουμε κάπου.. Στο τέλος πια αφού είδε ότι κρυωνα και εγώ μου είπε αν θέλω να πάμε να καθίσουμε στο αμάξι.. Στην αρχή ήμουν λίγο διστακτική.. Πάμε τέλος πάντων μετά πήγαμε μια βόλτα με το αμάξι και αράξαμε σε ένα σημείο.. Το πράγμα εξελίχθηκε κάπως αλλα δεν ολοκληρώθηκε.. Απο τις κινήσεις του μου φανηκε άπειρος και πως δεν έχει προχωρήσει με κοπέλα.. Χαλάστηκα λίγο σχετικά με αυτό.. Κάνουμε κατι 2 μήνες τώρα κ από εκείνη την μερα και μετά άρχισε τα "μωράκι, αγάπη κλπ" ενώ δεν τα έλεγε.. Χθες μάλιστα που είχε πιει και παραπάνω από ότι μου είπε άρχισε τα "αν ήσουν εδώ θα είχα ζεσταθεί και άλλο" μετά κάτι συζητούσαμε και του είπα εγώ πως πάντα ο εαυτός μου είμαι, μου είπε πως αυτό λατρεύει σε εμένα αλλά όχι μόνο αυτό και αλλα πολλά.. Του κάνω εγώ για πλάκα "πως με τόσα χάρισματα που μου λέει λατρεύει σε εμένα στο τέλος θα ψωνίστω " και αυτός δεν ξέρω πως το πήρε και μου κάνει "Εντάξει όχι και να ψωνίστεις από τώρα και πως μιλούσε σχετικά κ πως εννοουσε 2-3" του είπα βέβαια ότι αστειευομουν κ μου απαντησε το ίδιο και πως να κανουμε και καμιά πλακιτσα..εντομεταξυ αυτο που παρατηρώ εινσι πωσ όταν εινσι με τους φίλους του αρχίζει τα μεγάλα λόγια, τα γλυκόλογα και καμιά φορά είναι λες και δεν τα σκέφτεται αυτός νσ τα πει και όταν είναι μόνος του ώρες ώρες μου βγάζει μια ειρωνεία...

Enikos

# 45 στις 26/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ολο αυτο εχει ΜΙΑ και μοναδικη εξηγηση...

Δεν μπαινει καμια αλλη στο αμαξι του...

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Marianna__25
Πριν κάτι μέρες λοιπόν βρισκόμαι μαζι του.. Είχε και αρκετό κρύο αυτος δεν πρότεινε να παμε να καθίσουμε κάπου.. Στο τέλος πια αφού είδε ότι κρυωνα και εγώ μου είπε αν θέλω να πάμε να καθίσουμε στο αμάξι.. Στην αρχή ήμουν λίγο διστακτική.. Πάμε τέλος πάντων μετά πήγαμε μια βόλτα με το αμάξι και αράξαμε σε ένα σημείο.. Το πράγμα εξελίχθηκε κάπως αλλα δεν ολοκληρώθηκε.. Απο τις κινήσεις του μου φανηκε άπειρος και πως δεν έχει προχωρήσει με κοπέλα.. Χαλάστηκα λίγο σχετικά με αυτό.. Κάνουμε κατι 2 μήνες τώρα κ από εκείνη την μερα και μετά άρχισε τα "μωράκι, αγάπη κλπ" ενώ δεν τα έλεγε.. Χθες μάλιστα που είχε πιει και παραπάνω από ότι μου είπε άρχισε τα "αν ήσουν εδώ θα είχα ζεσταθεί και άλλο" μετά κάτι συζητούσαμε και του είπα εγώ πως πάντα ο εαυτός μου είμαι, μου είπε πως αυτό λατρεύει σε εμένα αλλά όχι μόνο αυτό και αλλα πολλά.. Του κάνω εγώ για πλάκα "πως με τόσα χάρισματα που μου λέει λατρεύει σε εμένα στο τέλος θα ψωνίστω " και αυτός δεν ξέρω πως το πήρε και μου κάνει "Εντάξει όχι και να ψωνίστεις από τώρα και πως μιλούσε σχετικά κ πως εννοουσε 2-3" του είπα βέβαια ότι αστειευομουν κ μου απαντησε το ίδιο και πως να κανουμε και καμιά πλακιτσα..εντομεταξυ αυτο που παρατηρώ εινσι πωσ όταν εινσι με τους φίλους του αρχίζει τα μεγάλα λόγια, τα γλυκόλογα και καμιά φορά είναι λες και δεν τα σκέφτεται αυτός νσ τα πει και όταν είναι μόνος του ώρες ώρες μου βγάζει μια ειρωνεία...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1

Qwerty____55

# 46 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 618
Μαριαννα ...στην αρχη ησουν λιγο διστακτικη γιατι περιμενες να κανει εκεινος την πρώτη κινηση ...ομως δεν δεν θα το ξημερωσουμε κιόλας , οποτε ειπες ..βουρ στον πατσα ..και ορμηξες ... Δεν ειναι και ευκολο , να το κανεις μεσα στο αυτοκινητο ... .Θελει ευελιξία , θελει προσοχη , γιατι εκει κοντα υπάρχει και ο λεβιες ταχυτητων .. .Πολυ θελει να χωθει καμιά ταχυτητα στο σασμαν , και να βρεθούν ολοι μαζι στην ..θαλασσα !!! . Λιγα αυτοκινητα εχουν πεσει στην θάλασσα και μετα τρεχουν οι βατραχανθρωποι , να τους σωσουν !!!

Enikos

# 47 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ημουν εκει...το ζω, το ζω!!!...

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Qwerty____55

# 48 στις 27/12/2021
author
Ησουν εκει ??? .. Που ?? Μεσα στο αυτοκίνητο ??? η , απεξω ??? ..επαιρνες ματι ???
Αρέσει στο μέλος alisida

Marianna__25

# 49 στις 29/12/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 37
Παιδιά πάντως από τότε που έγινε αυτό στο αμάξι μόνο προκαταρκτικα δηλαδή δεν προχώρησε παραπάνω αυτός δεν μου έχει προτείνει ξανά ούτε κρασί ούτε καφέ όπως συνήθιζε.. Χθες μιλήσαμε στο τηλ και μου κάνει να βρεθούμε να πάμε κάπου να αράξουμε.. Στα μηνύματά καμία φορά πετάει υπόνοουμενα και όταν τον ρωτάω για αυτά το γυρίζει πως θέλει να με δει απλά και πως το ποτό με τους φίλους του πάει και έρχεται... Απλώς από την μέρα εκείνη νιώθω ότι θελρι μόνο αυτό και να την βγάζουμε στο αμάξι.. 2 μήνες μιλάμε απλά και έχουμε βγει 7-8 φορές περίπου..πιστευω ο συγκεκριμένος είναι παρθένος και πρώτη φορά το έζησε όλο αυτό κ ίσως να ενθουσιαστηκε δεν ξέρω...

Heptamer

# 50 στις 29/12/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Λίγο δύσκολο να πάρεις μάτι από απέξω τι γίνεται μέσα στο αμάξι, από τη θαμπάδα που δημιουργείται στα κλειστα τζάμια λόγω των αναπνοών / αναστεναγμών..

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Qwerty___55
Ησουν εκει ??? .. Που ?? Μεσα στο αυτοκίνητο ??? η , απεξω ??? ..επαιρνες ματι ???

alisida

# 51 στις 30/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Τελικά τι έγινε Μαριάννα,πες μας ...

(φατσούλα με ποπ κορν)

alisida

# 52 στις 30/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Τότε φτιάξτα με Σκορπιό να δεις φως 

trolAlis 

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Marianna__25
...

δεν προχώρησε παραπάνω αυτός ...

...πιστευω ο συγκεκριμένος είναι παρθένος...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1

paranomos

# 53 στις 30/12/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από alisida

Τότε φτιάξτα με Σκορπιό να δεις φως 

trolAlis 

Σκορπιο με ωροσκοπο παρθενο

Enikos

# 54 στις 30/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εσυ το περιγραφεις με πασα λεπτομερεια, μεχρι χρησης λεβγιε...

Εγω επαιρνα ματι?...

Αχ αχ βρε παλιοπαιδο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Qwerty___55

Αρέσει στο μέλος NightWsh

Enikos

# 55 στις 30/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ταχω μαθει απο το μωρο εγω αυτα τα πιστημονικα...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, NightWsh και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 56 στις 30/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αφιερωμενο . . . . . . . .

https://www.youtube.com/watch?v=-1IdWcbXdQU&ab_channel=CobaltMusic

Οθπσ! Το κείμενο σας μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Qwerty____55

# 57 στις 30/12/2021
author

Μαριάνα μου ...και βεβαια ενθουσιάστηκε. !!!  Και ποιός δεν θα ενθουσιαζοταν ...οταν το δοκιμαζεις για πρωτη φορα !!!

Όποιος πει το αντίθετο ... σίγουρα λεει ψέματα...

Ομως εδω ..οταν εχεις να κάνεις με ενα ..παρθενο ..που ουτε στο ονειρο του θα  μπορουσε να φανταστει οτι εχει τοση γλυκα  ,το συγκεκριμένο ... προφιτερόλ ...που μπορει επισης να το φάει με ..κουταλακι ..με πιρουνακι ..ακομα και να γλυψει ...τα δάχτυλα του ...υπαρχει ο εξης κίνδυνος ...

Να σου γινει στενος κορσές ...και μετα ...αντε ξεφορτωσου τον ...!!!

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Marianna__25
Παιδιά πάντως από τότε που έγινε αυτό στο αμάξι μόνο προκαταρκτικα δηλαδή δεν προχώρησε παραπάνω αυτός δεν μου έχει προτείνει ξανά ούτε κρασί ούτε καφέ όπως συνήθιζε.. Χθες μιλήσαμε στο τηλ και μου κάνει να βρεθούμε να πάμε κάπου να αράξουμε.. Στα μηνύματά καμία φορά πετάει υπόνοουμενα και όταν τον ρωτάω για αυτά το γυρίζει πως θέλει να με δει απλά και πως το ποτό με τους φίλους του πάει και έρχεται... Απλώς από την μέρα εκείνη νιώθω ότι θελρι μόνο αυτό και να την βγάζουμε στο αμάξι.. 2 μήνες μιλάμε απλά και έχουμε βγει 7-8 φορές περίπου..πιστευω ο συγκεκριμένος είναι παρθένος και πρώτη φορά το έζησε όλο αυτό κ ίσως να ενθουσιαστηκε δεν ξέρω...

Qwerty____55

# 58 στις 30/12/2021
author

Γιατί ...το αποκλειεις να ησουν εκει και να έπαιρνες ματι ...την στιγμή που το αυτοκίνητο .. έπεφτε στην θάλασσα !!!

Εεε...Δεν μπορούσα να φανταστω οτι θα ησουν εσυ ...μεσα στο αυτοκίνητο ...γιατι ειπαμε ...θελει ευελιξία ..!!! 

Και που την πωλούν αυτή ,,  για να την .. αγοράσει κανεις !!!

Ουτε επισης να φανταστώ οτι θα ησουν εσύ μεσα στο αυτοκίνητο και ...να προσπαθεις να κανεις ..οτι  ειχες κατα νου να κάνεις ... φορώντας ακομα και την ζωνη ασφαλείας ...!!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Enikos

Εσυ το περιγραφεις με πασα λεπτομερεια, μεχρι χρησης λεβγιε...

Εγω επαιρνα ματι?...

Αχ αχ βρε παλιοπαιδο...

Qwerty____55

# 59 στις 30/12/2021
author

Φιλε Hept... Ποσα ξερεις εσυ .. !!!

Κρυφο ταλεντο εισαι .!!!.. Ομως με προβλημάτισες λιγο ...

Υποκλίνομαι στην εμπειρία σου ...

Δηλαδη τι θέλεις να πεις ???

Οτι προσπαθουσες να πάρεις ματι ...και λογω της θαμπαδας  δεν κατέστη δυνατον ???

Ωωωω..my God !!!

Φιλικά και με πολύ χιούμορ ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Heptamer

Λίγο δύσκολο να πάρεις μάτι από απέξω τι γίνεται μέσα στο αμάξι, από τη θαμπάδα που δημιουργείται στα κλειστα τζάμια λόγω των αναπνοών / αναστεναγμών..

Qwerty____55

# 60 στις 30/12/2021
author

Αυτα τα ...πιστημονικα ...ταχεις μαθει απο μωρο ...ομως δεν ειχες διπλωμα. οδήγησης ...!!! Αντε να ετρωγες καμιά .. σοκολάτα ...γαλακτος . !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από Enikos

Ταχω μαθει απο το μωρο εγω αυτα τα πιστημονικα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε