Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοήθεια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

NightWsh

# 21 στις 14/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 288
'Aρεσαν+: 0%
Μπράβο μας! Καλά το είπες που παίρνουμε στην πλάκα αυτά που διαβάζουμε διαφορετικα θα έπρεπε να πάρουμε τα βουνά ..Αν δεν σου αρέσει η γεωπονική πες το μας και θα σπουδάσουμε κάτι άλλο..απλά την επιλέξαμε για να γνωρίζουμε πως ν αντιμετωπίζουμε τα κουτοχορτα...
Αρέσει στα μέλη Heptamer, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 22 στις 14/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726

Πρωτος διδαξας περι κατινιστικων σχολιων για σπουδες, εισαι εσυ λοιπον...

Τι, οχι?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Panakis
Μπράβο σας...αρχίσα ένα θέμα και το κάνατε γειτονιά της κυρά Κατίνας με τα κουτσομπολιά και τα σχόλια σχετικά με το τι θέλετε να σπουδάσετε, παρακαλώ πολύ μην παρεκτρεπόμαστε και βγαίνουμε εκτός θέματος...σας ευχαριστώ πολύ.

Αρέσει στο μέλος NightWsh

alexandriani1

# 23 στις 14/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.067

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από NightWsh
Μπράβο μας! Καλά το είπες που παίρνουμε στην πλάκα αυτά που διαβάζουμε διαφορετικα θα έπρεπε να πάρουμε τα βουνά ..Αν δεν σου αρέσει η γεωπονική πες το μας και θα σπουδάσουμε κάτι άλλο..απλά την επιλέξαμε για να γνωρίζουμε πως ν αντιμετωπίζουμε τα κουτοχορτα...

Αρέσει στο μέλος NightWsh

Panakis

# 24 στις 14/12/2021
author
Ανδρας / 19 / Ελεύθερος
Ν. Κερκύρας / Αχαράβη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 8
Ναι, είμαι σπουδάζω διεύθυνση ορχήστρας. Αλλά δεν είναι οι σπουδές το θέμα μας. Το θέμα μας είναι ότι έχω γράψει στο φόρουμ για τίτλο και στην αρχή. Λίγο στοιχειώδη σεβασμό ζητάω στα γραφόμενα μου, και ας είμαι 18. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να με παίρνετε από την μύτη και να με πασάρετε να με κοροϊδεύετε. Μπορεί να μην έχω τόση εμπειρία στο παιχνίδι που ονομάζουμε ζωή, αλλά δεν είμαι και ηλίθιος. Σας ευχαριστώ.

la-mer

# 25 στις 15/12/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.565

δεν θα σου πω τι εισαι, νταξ; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Enikos

Ε, θα καμεις ζημια στις μικρες 48 αρες εσυ...

Θα παγαινει ο εμπειρος 48 αρης με τις συνομηλικες του μετα και θα γινεται της απειριας το καγκελο... 

Θα κλαψουνε μανουλες...

Αναχαθεις πια...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 26 στις 15/12/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.552
άντε μή  βάλω το 11 8 80  ...,

Αρέσει στα μέλη NightWsh, Enikos

Enikos

# 27 στις 15/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726

Χαθηκε ο κοσμος να μαθαινες μπουζουκακι η μπαγλαμαδακι, να εισαι πιο αναγνωρισιμος στην Ιχθυοσκαλα?...

Η εδρα πταιει μετα, που ειναι αυστηρη με τους Λελους των Λυρικων  σκηνωνε?...

Οχι δα!...

Η εδρα τρωει για πρωινο στου Σταματη, στην σκαλα των ιχθυων, κολιο, τυροκαφτερη και πινει ρετσινα Μεσογειων...

Τι να της πει το λουρπακ και οι θειες με τα κυαλια του ιπποδρομιου στις, ουτως αποκαλουμενες,  αιθουσες υψηλων καλλιτεχνικων χαπενινγκσ?...

Να λιγδωσει, να λαδωθει το αντερο πρωτα και μετα παμε στα των ερωτικων περιστατικων της καλης της κενωνιας...

Σοβαρεψου και ασε τα "ευχαριστω-παρακαλω" και αλλα τετοια υποπτα λογια...

Δωσε βαση στις μουσικες καταβολες της εδρας και συντονισουουουου!!!...

https://www.youtube.com/watch?v=_9qvimjTG_0&ab_channel=TheoSfiris

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, NightWsh και σε ακόμα 3 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 28 στις 15/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Panakis

Συγνωμη αλλα εισαι οφ-σαιτ .Εδω ολα τα Μελη του Φορουμ σου απαντησαν και εδωσε ο καθενας απο μια συμβουλη Δεν γνωριζω αν ο διευθυντης ορχηστρας ειναι επαγγελμα που μπορει να αποδιδει χρηματα αλλα εγω με τις πτωχες γνωσεις μου και απο το Ελληνικο εργο "Λατερνα φτωχια και γαρυφαλλο " απ΄οτι θυμαμαι ο μαεστρος στο πανηγυρι ψωφαγε της πεινας .

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.

la-mer

# 29 στις 15/12/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.565

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από MiltosRNLI1930

Panakis

Συγνωμη αλλα εισαι οφ-σαιτ .Εδω ολα τα Μελη του Φορουμ σου απαντησαν και εδωσε ο καθενας απο μια συμβουλη Δεν γνωριζω αν ο διευθυντης ορχηστρας ειναι επαγγελμα που μπορει να αποδιδει χρηματα αλλα εγω με τις πτωχες γνωσεις μου και απο το Ελληνικο εργο "Λατερνα φτωχια και γαρυφαλλο " απ΄οτι θυμαμαι ο μαεστρος στο πανηγυρι ψωφαγε της πεινας .

apolitiii

# 30 στις 16/12/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 851

Βρε αγόρι... όταν βάζεις ένα θέμα σ'ένα δημόσιο φόρουμ δεν ξέρεις ότι ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του???

Οι σπουδές δεν έχουν ηλικία και μπορείς να κάνεις οτι θέλεις με την 30αρα, αρκεί να μην ειναι παντρεμένη 

με παιδι ή σε σχέση και να μην κολλήσεις μαζί της... απόλαυσε ότι μπορείς...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Panakis
Ναι, είμαι σπουδάζω διεύθυνση ορχήστρας. Αλλά δεν είναι οι σπουδές το θέμα μας. Το θέμα μας είναι ότι έχω γράψει στο φόρουμ για τίτλο και στην αρχή. Λίγο στοιχειώδη σεβασμό ζητάω στα γραφόμενα μου, και ας είμαι 18. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να με παίρνετε από την μύτη και να με πασάρετε να με κοροϊδεύετε. Μπορεί να μην έχω τόση εμπειρία στο παιχνίδι που ονομάζουμε ζωή, αλλά δεν είμαι και ηλίθιος. Σας ευχαριστώ.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε