Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γιατι δεν επικοινωνα μαζι μου?τι εγ

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Maraki_16

# 1 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 32 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Εδω και πολλα χρονια ειμαι παντρεμενη αλλα ζουμε σαν αδελφια..δεν εχουμε ερωτικες επαφες και εγω βασικα δεν θελω πλεον...πριν ένα μηνα περιπου γνωρισα ενα παιδι και ηθελε απεγνωσμενα να γνωριστούμε..εγω δεν δεχόμουν στην αρχη αλλα μετα δεχτηκα και του εδωσα τον αριθμο μου..δεν του ειπα αρχικα οτι ειμαι παντρεμενη αλλα οταν μιλησαμε την επομενη στο τηλεφωνο του ειπα οτι πρεπει να μιλησουμε για κάτι..βρεθηκαμε του ειπα οτι ειμαι παντρεμενη αλλα δεν τα παμε πολύ καλα και μου ειπε οτι και αυτος ειναι χωρισμενος με 2 παιδιά..το αρχικο μας θεμα απο την αρχη της γνωριμιας μας ηταν οτι θελει να του στελνω κ εγω μηνυματα και οχι μονο αυτος..εγω δεν το εχω να στελνω πρωτη και τσακωθηκαμε πολλες φορες γιαυτο...το παιδί αυτι μου εδειχνε πολυ ενδιαφερον.ενω δουλεύε πολλες ωρες κανονιζε σχεδον καθημερινα να συναντιομαστε μεχρι πρωιας ενο το πρωι ξυπνουσε πολυ νωρις δεν τον ενοιαζε αυτο..εκανε σχεδια με μενα μεσα..και πολλες φορες με ρωτησε να τ πω πληροφοριες για τον γαμο μ αλλα επειδη εγω δεν ανοιγομαι εύκολα δεν του ειπα.και του ειπα θα σ τα πω ολα σιγα σιγα...την Παρασκευή βρεθηκαμε και περασαμε ΤΕΛΕΙΑ δεν με αφηνε να φυγω ηθελα να μεινω κι αλλο μαζι του αλλα εγω επρεπε να φυγω..μου εστειλε καληνυχτα,.την επομενη το πρωι μ εστειλε ενα ψυχρο καλημερα..τ απαντησα και μετα χαθηκε..μ εστειλε το βραδυ ενα τραγουδι που του τραγουδουσα μεσα στο αυτοκίνητο και μου ειπε 12 30 ελα να με βρεις στα μπουζούκια που γνωριστηκαμε εγω του ειπα δεν μπορω να παω γιατι ειχε ασχημο καιρο και του ειπα ελα να με βρεις εσυ και επεμενε να παω εγω στο τελος νευριασα και του ειπα καλα να περασεις καληνυχτα και απο εκεινη την ωρα χαθηκε δεν μου ξαναεστειλε..τι εγινε??

archagellos

# 2 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

Αγαπητη ,

μην ανησυχεις ...δεν ειναι τιποτα ...απλα το πιθανοτερο βρηκε καποια η οποια μπορει...να πηγαινει στα μπουζουκια ...μπορει να πηγαινει εκδρομες ...και μπορει να εχει μια φυσιολογικη ...επαφη .

Απο πλευρας σου καλο ειναι να ξεκαθαρισεις τι θες να κανεις με την ζωη σου ...διοτι εαν παραμεινεις παντρεμενη και συγρονοως ψαχνεις για "ανασες"...θα αντιμετωπιζεις αυτες τις καταστασεις .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Paralia48 και σε ακόμα 4 μέλη.

alisida

# 3 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.458

Περιληψη

Είχε παλιοκαιρο τη μέρα που τον γνώρισε (στα μπουζούκια) και επί πλέον,είναι παντρεμένη.

Τώρα,εκείνος δεν έστειλε.

Τι να κάνει ??

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.

seychelles

# 4 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

Κοπελιά, βγάλε το χάος από τη ζωή σου, βάλτο στη σακούλα απορριμμάτων και πετά το στον κάδο.

Είτε φτιάξτε τη σχέση σας με τον άντρα σου και κάντε ότι κάνουν τα ζευγάρια είτε πάρε διαζύγιο.
Δεν έχει καμμία σημασία ούτε τι μύνημα έστειλε ένας τύπος, ούτε τι σκέφτεται, ούτε τα μπουζούκια. Ούτε τι μύνημα θα στείλει ο επόμενος , όμορφο ή άσχημο, έχει καμμία σημασία.

Σου λείπουν διάφορα από τη ζωή σου και είσαι σε μια κατάσταση που ως έχει τώρα, σε εμποδίζει και να τα έχεις. Δεν είναι η εύκολη λύση, αλλά είτε φτιάξε το γάμο σου είτε πάρε διαζύγιο και ξεκινά νέα ζωή.

Το μύνημα δεν αξίζει τον κόπο να ασχολείσαι, έχεις καλύτερα πράγματα να κάνεις με το χρόνο σου.
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, archagellos και σε ακόμα 3 μέλη.

alexandriani1

# 5 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.034

Δεν μας διευκρίνισες όμως,

στα μπουζούκια ποιος τραγούδαγε;

Έχασες που δεν πήγες, ή μποοο;
Αρέσει στα μέλη vanarabit, NightWsh και σε ακόμα 6 μέλη.

Enikos

# 6 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Ειναι παντρεμενη, λεει...

. . . . . . .
Αρέσει στα μέλη vanarabit, archagellos και σε ακόμα 2 μέλη.

Broken_Guy

# 7 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Τον πρώτο τον κρατάς ενώ τον έχεις σαν αδερφάκι και του τα φοράς κιόλας...Τον δεύτερο τον ήθελες σαν σκυλάκι να τρέχει από πίσω σου...Βρες άλλους επτά-οκτώ ακόμη τώρα να τους έχεις σαν παιδάκια σου και συμπληρώθηκε η Χωραφά
Άντε και καλές γιορτές να έχουμε.
Αρέσει στα μέλη vidar70, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Alezandra

# 8 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Απαντήσεις: 811
Καλή μου κυρία,έχετε κάνει μια προσπάθεια συμβίωσης,όμως τον οικονομικό έλεγχο τον έχει ο σύντροφος σας και εσάς δεν σας φτάνουν όσα κερδίζει για αυτό το λόγο άλλωστε,δεν προχωράτε σε γάμο.Η επιθυμία σας για μια καλύτερη ζωή,δεν είναι κακό πράγμα,όμως αυτό δεν θα το πετύχετε με τον τρόπο που το προσπαθείτε.Αναζήτησε νέους οικονομικούς πόρους με τη δική σας εργασία για να προσφέρετε στους συγγενείς σας που έχουν ανάγκη.Οριοθετειστε τις προσφορές μέχρις εκεί που αντέχει η τσέπη σας.Διαχωριστε τη διασκέδαση από την αποκατάσταση για να εντοπίσετε ευκολότερα τον άνθρωπο που θα σας κάνει ευτυχισμένη με τα όσα του βγάζετε. Η προσωπική σας ευτυχία είναι μόνο δική σας υπόθεση και όχι των επικοινωνιακών μέσων.Καταλάβατε ? Εύχομαι καλή τύχη.
Αρέσει στο μέλος girl_aloud

MiltosRNLI1930

# 9 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.237

Παντα

ηθελα ,ρε παιδι μου , να γνωρισω ενα τρολ να δω πως ντυνεται και τι παπουτσια φοραει !

Αρέσει στα μέλη vanarabit, giorgos170 και σε ακόμα 7 μέλη.

Maraki_16

# 10 στις 21/12/2021
author
Ελλάδα
Δεν ειναι ετσι οπως τα λες broken_guy αλλά ο καθε ενας εχει την γνωμη του και ειναι σεβαστη

Enikos

# 11 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από MiltosRNLI1930

Παντα

ηθελα ,ρε παιδι μου , να γνωρισω ενα τρολ να δω πως ντυνεται και τι παπουτσια φοραει !

Αρέσει στα μέλη vanarabit, giorgos170

NightWsh

# 12 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 288
Δεν έστειλε επειδή ακόμα έχει παλιόκαιρο μάλλον...Ο άντρας σου προφανώς θα ήταν σε άλλη πίστα να πετάει γαρύφαλλα..
Αρέσει στα μέλη vanarabit, Lolita68 και σε ακόμα 3 μέλη.

la-mer

# 13 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.563

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Enikos

Ειναι παντρεμενη, λεει...

. . . . . . .

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 14 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α! Το "επικοινωνα" του τιτλου τι θελει να πει ρε παιδια?...

Αρέσει στα μέλη vidar70, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 15 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.417

Εισαι 31, πολλα χρονια παντρεμενη,,,γνωρισες ενα παιδι??? Που αν και παιδι προλαβε και χωρισε και εκανε και 2 παιδια και στον ΕΝΑ μηνα που τον γνωριζεις,,,μπλαμπλαμπλα

Εχω πολλες αγνωστες λεξεις,,,ας ξεκινησουμε απο το πολυ,,,τι ακριβως σημαινει για σενα?

Βρε maraki_16 μηπως εισαι 16???

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Maraki_16

Εδω και πολλα χρονια ειμαι παντρεμενη αλλα ζουμε σαν αδελφια..δεν εχουμε ερωτικες επαφες και εγω βασικα δεν θελω πλεον...πριν ένα μηνα περιπου γνωρισα ενα παιδι και ηθελε απεγνωσμενα να γνωριστούμε..εγω δεν δεχόμουν στην αρχη αλλα μετα δεχτηκα και του εδωσα τον αριθμο μου..δεν του ειπα αρχικα οτι ειμαι παντρεμενη αλλα οταν μιλησαμε την επομενη στο τηλεφωνο του ειπα οτι πρεπει να μιλησουμε για κάτι..βρεθηκαμε του ειπα οτι ειμαι παντρεμενη αλλα δεν τα παμε πολύ καλα και μου ειπε οτι και αυτος ειναι χωρισμενος με 2 παιδιά..το αρχικο μας θεμα απο την αρχη της γνωριμιας μας ηταν οτι θελει να του στελνω κ εγω μηνυματα και οχι μονο αυτος..εγω δεν το εχω να στελνω πρωτη και τσακωθηκαμε πολλες φορες γιαυτο...το παιδί αυτι μου εδειχνε πολυ ενδιαφερον.ενω δουλεύε πολλες ωρες κανονιζε σχεδον καθημερινα να συναντιομαστε μεχρι πρωιας ενο το πρωι ξυπνουσε πολυ νωρις δεν τον ενοιαζε αυτο..εκανε σχεδια με μενα μεσα..και πολλες φορες με ρωτησε να τ πω πληροφοριες για τον γαμο μ αλλα επειδη εγω δεν ανοιγομαι εύκολα δεν του ειπα.και του ειπα θα σ τα πω ολα σιγα σιγα...την Παρασκευή βρεθηκαμε και περασαμε ΤΕΛΕΙΑ δεν με αφηνε να φυγω ηθελα να μεινω κι αλλο μαζι του αλλα εγω επρεπε να φυγω..μου εστειλε καληνυχτα,.την επομενη το πρωι μ εστειλε ενα ψυχρο καλημερα..τ απαντησα και μετα χαθηκε..μ εστειλε το βραδυ ενα τραγουδι που του τραγουδουσα μεσα στο αυτοκίνητο και μου ειπε 12 30 ελα να με βρεις στα μπουζούκια που γνωριστηκαμε εγω του ειπα δεν μπορω να παω γιατι ειχε ασχημο καιρο και του ειπα ελα να με βρεις εσυ και επεμενε να παω εγω στο τελος νευριασα και του ειπα καλα να περασεις καληνυχτα και απο εκεινη την ωρα χαθηκε δεν μου ξαναεστειλε..τι εγινε??

Αρέσει στα μέλη seychelles, Broken_Guy και σε ακόμα 3 μέλη.

argaard

# 16 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 1.263

Δεν θέλεις είναι άκρως επιθετικά,

Δεν ντύνονται και δεν φοράνε παπούτσια, μιας και δεν τα έχει αγγίξει ο πολιτισμός μεν λόγο των διαστάσεων τους δε, μέσος όρος ύψους 2.70, μέσος όρος βάρους 500kg

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από MiltosRNLI1930

Παντα

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Maraki_16

# 17 στις 21/12/2021
author
Ελλάδα
Οχι 31 ειμαι...πηγα να γραψω το προβλημα μου και πεσατε ολοι να με φατε...πολυ μπουλινγκ κανετε και ειδικα χωρις να ξερετε τι ζορια τραβα ο αλλος

Enikos

# 18 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Κι εσυ παλι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Kristina_

Εισαι 31, πολλα χρονια παντρεμενη,,,γνωρισες ενα παιδι??? Που αν και παιδι προλαβε και χωρισε και εκανε και 2 παιδια και στον ΕΝΑ μηνα που τον γνωριζεις,,,μπλαμπλαμπλα

Εχω πολλες αγνωστες λεξεις,,,ας ξεκινησουμε απο το πολυ,,,τι ακριβως σημαινει για σενα?

Βρε maraki_16 μηπως εισαι 16???

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Kristina_

seychelles

# 19 στις 21/12/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

Εντάξει, και το λίγο χύμα καμμία φορά για καλό είναι.

Η κατάσταση παραμένει ότι διατηρώντας μια κατάσταση ασφαλείας σπίτι, με μεγάλα κενά, πας να καλύψεις τα κενά με τρίτο πρόσωπο, για το οποίο όμως δεν είσαι εσύ πλήρως διαθέσιμη.

Εσύ είσαι που πρέπει να πάρεις τη ζωή σου στα χέρια σου, κανένα τρίτο πρόσωπο δε θα μπαλωσει κενά.

Είτε αλλάζεις το γάμο σου είτε τον λήγεις. Η εναλλακτική είναι να μείνεις σε ένα γάμο χωρίς συντροφικότητα - καλύτερα θα είσαι ελεύθερη - και αντί να νοιωθεις όμορφα από μόνη σου, να κάθεσαι να ψάχνεις τρίτα πρόσωπα να σε κάνουν να νοιώσεις όμορφα.

Τι δοκιμές έκανες και κανείς για να φτιάξει ο γάμος σου?

Τι σε δυσκολεύει να πάρεις απόφαση να λήξεις το γάμο σου?

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Maraki_16
Δεν ειναι ετσι οπως τα λες broken_guy αλλά ο καθε ενας εχει την γνωμη του και ειναι σεβαστη

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Maraki_16 και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 20 στις 21/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.417

Μπουλιγκ,,,αλλη μια λεξη που χει χασει το νοημα της?

Βρε μαρακι που να ξερπυμε εμεις τι ζορι τραβα ο καθενας? Εμει οτι γραφει διαβαζουμε!!! Δε φταιμε που ειναι διασκεδαστικα! Αν ζει δραματα και θελει τη συμπονια μας, ε να μας γραψει το δραμα του οχι την κωμωδια/βαριετε του 

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Maraki_16
Οχι 31 ειμαι...πηγα να γραψω το προβλημα μου και πεσατε ολοι να με φατε...πολυ μπουλινγκ κανετε και ειδικα χωρις να ξερετε τι ζορια τραβα ο αλλος

Αρέσει στα μέλη vanarabit, giorgos170 και σε ακόμα 3 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε