Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι σημαινει που απαντησε ο πρωην?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

eleutheria_p

# 1 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 27 / Σε διάσταση
Ν. Αργολίδας / Σκοτεινή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Γεια σας παιδια!!!

Εχω μια απορια με τον πρωην μου (εχουμε 2 χρονια σχεση, βασικα ειχαμε?) και θα ηθελα παρακαλω την γνωμη σας!!! Χωρισαμε πριν 3 εβδομαδες με δικη του πρωτοβουλια μετα απο εναν καβγα και απο τοτε δεν ξαναμιλησαμε!!!χθες του εστειλα μηνυμα και ειπα να μην μιλαει για μενα και αν εχει αλλη να το πει, (βλακειες ειπα αλλα ηθελα κατι να πω) απαντησε ομως και λεει οτι καταρχας δεν εχει πει καν οτι χωρισαμε σε κανεναν και οτι δεν εχει αλλη και καλα χριστουγεννα!! σημερα του ξαναεστειλα μηνυμα για να ευχηθω τον πατερα του που γιορταζει και απαντησε: ευχαριστω πολυ!! να εισαι καλα!! και αναρωτιεμαι τωρα?.. αν δεν ηθελε αλλο παρε δωσε μαζι μου θα απαντουσε? θα ελεγε οτι δεν εχει αλλη? αλλα και που απαντησε στις ευχες τυπικα σημαινει οτι ηθελε να ειναι μονο ευγενικος?? η μηπως ηρεμισε και τλκ του ελειψα?? σορρι παιδια που ρωταω βλακιες αλλα μου λειπει ο χαζος, τον αγαπω πολυ?
τι λετε, θα ξαναγυρισει??

Heptamer

# 2 στις 26/12/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.025

Παρτον τηλεφωνο και ρωτα τον. 

Μπορουσες βασικα να τον ρωτησεις αν χωρισατε, οταν τον πηρες για ευχες.Αυτος σου χρωστα απαντηση. Εμεις δε μπορουμε να εικασουμε τι εχει μεσα στη γκλαβα του, αρα τι μας ρωτάς?
Καλες γιορτες και καλα μυαλά!

Αρέσει στα μέλη archagellos, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 3 στις 26/12/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.237

Πως να απαντησει κανεις σ'αυτη την ερωτηση οταν η κεντρικη ιδεα του Θεματος ειναι οτι τον πατερα του επαναστατημενου τον λενε Χρηστο !

Αρέσει στα μέλη NightWsh, vanarabit και σε ακόμα 3 μέλη.

nikosbb82

# 4 στις 26/12/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 5

χρονια πολλα κ καλες γιορτες.απαντησε τυπικα απο ευγενεια η να κρατησει μια στοιχειωδη επαφη μηπως δεν του κατσει το νεο.κ να ειχε αλλη δεν θα το ελεγε ειτε μην του κανεις καμια τρελα-μαλακια ειτε να δει πρωτα πως θα παει το νεο.δεν μπορεις να φευγεις ετσι για ενα καυγα κ να γυρνας οποτε θες πισω.δεν ειναι ετσι μια σοβαρη σχεση.πρεπει να εχουμε αξια μεσα μας ως ανθρωποι κ αυτοσεβασμο.κ δεν το βλεπω εγωιστικα.ηρεμισε,σκεψου αν αξιζει να εισαι ξανα μαζι του,γιατι μπορει να στο κανει ξανα σε επομενο καυγα-διαφωνια,βγες μια βολτα χρονιαρες μερες με φιλες σου κ οτι ειναι να γινει θα γινει.τωρα ειναι πολυ φρεσκο.σιγουρα εχεις αισθηματα για αυτον αλλα πληγωθηκε κ ο εγωισμος σου σε ενα σημειο.διαφορετικα το αντιμετωπιζουμε οταν εμεις χωριζουμε τον αλλον κ αλλιως οταν μας χωριζει.

Αρέσει στα μέλη archagellos, Broken_Guy και σε ακόμα 3 μέλη.

Euiel11

# 5 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 47 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 1
Κοπέλα μου, μη χάνεις το χρόνο σου. Θεωρώ ότι σου απάντησε τυπικά. Αν θέλει να γυρίσει θα γυρίσει. Αν γυρίσει επειδή τον παρακαλάς , άστο να φύγει. Στο τέλος θα τραβάς τα μαλλιά σου που έχασες το χρόνο σου. Όταν ο άλλος φεύγει , τέλος.
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 6 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.458

Τελικά ,χωρίσατε ή είστε σε διάσταση ?

Θα σου πω τη δική μου άποψη:

Εάν ο καυγάς για τον οποίο τα σπάσατε ήταν κάτι επαναλαμβανόμενο,

το πιθανότερο είναι να μη λυθεί το θέμα και να χωρίσετε ξανά μετά από λίγο καιρό.

Ένα ζευγάρι που επικοινωνεί του μετρίου και άνω,δεν χωρίζει για έναν μόνο καυγά.

Στην ουσία λοιπόν :

προσπάθησε να προσεγγίσεις το πραγματικό πρόβλημα που είχατε μεταξύ σας και μιλα του.

Μην το καθυστερήσεις, γιατί εάν τη μητέρα του δεν τη λένε Βασιλική, 

θα κάνετε μήνες να ανταλλάξετε το επόμενο μήνυμα και ίσως τότε να είναι αργά 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από eleutheria_p

Γεια σας παιδια!!!

Εχω μια απορια με τον πρωην μου (εχουμε 2 χρονια σχεση, βασικα ειχαμε?) και θα ηθελα παρακαλω την γνωμη σας!!! Χωρισαμε πριν 3 εβδομαδες με δικη του πρωτοβουλια μετα απο εναν καβγα και απο τοτε δεν ξαναμιλησαμε!!!χθες του εστειλα μηνυμα και ειπα να μην μιλαει για μενα και αν εχει αλλη να το πει, (βλακειες ειπα αλλα ηθελα κατι να πω) απαντησε ομως και λεει οτι καταρχας δεν εχει πει καν οτι χωρισαμε σε κανεναν και οτι δεν εχει αλλη και καλα χριστουγεννα!! σημερα του ξαναεστειλα μηνυμα για να ευχηθω τον πατερα του που γιορταζει και απαντησε: ευχαριστω πολυ!! να εισαι καλα!! και αναρωτιεμαι τωρα?.. αν δεν ηθελε αλλο παρε δωσε μαζι μου θα απαντουσε? θα ελεγε οτι δεν εχει αλλη? αλλα και που απαντησε στις ευχες τυπικα σημαινει οτι ηθελε να ειναι μονο ευγενικος?? η μηπως ηρεμισε και τλκ του ελειψα?? σορρι παιδια που ρωταω βλακιες αλλα μου λειπει ο χαζος, τον αγαπω πολυ?

Αρέσει στα μέλη seychelles, vanarabit και σε ακόμα 4 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

vanarabit

# 7 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Απαντήσεις: 875

Σημαίνει ο,τι δεν μπορεί να ξεχάσει,
 τους κουραμπιέδες και τα μελομακάρονα
που του έφτιαχνες... 
Σίγουρη επιστροφή .. να το θυμάσαι .. 

Παράθεση:

Γεια σας παιδια!!!

Παράθεση:

Γεια σας παιδια!!!

Παράθεση:

Γεια σας παιδια!!!

Αρέσει στα μέλη alisida, NightWsh και σε ακόμα 1 μέλος.

tzoulia59

# 8 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.477

χρονια πολλα ,καλες γιορτες ..

,εγω δεν θ απαντησω οπως καποιοι προς εκπληξη μου ,,,ακομη και ψυχολογοι,,, που σου λενε ,,,κι εγω που να ξερω γιατι φερθηκε ετσι ??
προφανως σε ρωταει ο αλλος να πεις την αντικειμενικη σου αποψη ,και πως το βλεπεις εσυ ,,σαν τριτος κι  αποστασιοποιημενα .,..
κατα ποσον τον ψυχολογο ,,που τι τον πληρωνω ??για να μου διαπιστωνει αυτα που ξερω??
(,,κι αληθεια τι δουλεια ειχες τωρα να στειλεις ευχες για τον πατερα του που γιορταζει ,? ειναι κατι που σε αφορα??

ξερω εψαχνες ευκαιρια ,.,
λοιπον ,,κατ εμε ..
οι λογοι που απανταει καποιος σ ενα μηνυμα μπορει να ειναι διαφοροι  

1)λογος απο ευγενεια 
2) επειδη μετανιωσε και του λειπεις 
3) να σ εχει στην καβαντζα αν δεν του κατσει το αλλο ,,,
4)γιατι βαριοταν 
5)γιατι ειναι επικοινωνιακος ,,
οταν καποιος μας λεει χωριζουμε γιατι κατι του εκανες και τα πηρε ..

οι λογοι μπορει να ειναι 
1) γιατι εχει βρει αλλη κι εψαχνε ευκαιρια ,,
2)γιατι ειναι νευρικος και παρορμητικος και θυμωσε ,,
και το παιζει και λιγο .αλλα ολο κι απο καπου θα σκασει ,,αυτο το μοντελο ,,
συνηθως οι αντρες δεν απαντανε απο ευγενεια και κοινωνικο ενδιαφερον ,,,εκτος εξαιρεσεων .
απαντανε για συγκεκριμενο λογο ...
αυτος πιστευω οτι απαντησε απο ενοχες που σε  αδειασε  ... να μην φερθει τελειως γαιδουρι ..κι επειδη εχει καταλαβει οτι τρεχεις πισω του ...να σ εχει για τα δυσκολα ,,,σταντ μπαι .
οταν ο αλλος μας λεει ...μετα 2 χρονια θελω να χωρισουμε ,και εχουν περασει 3 εβδομαδες και ειναι αφαντος ..
κατι αλλο παιζει εκει ,,,κι εσυ ,,πρεπει να εγκαταλειψεις ,,φευγεις ,
,γιατι αυτος πρωτος  εγκαταλειψε ,,,και  ..κλεινει το μαγαζι.. πως το λενε ,,
το αν ειναι γιορτες και θελεις να φανεις ευγενικος και καλος ανθρωπος και στο ονομα αυτων που περασατε μαζι 2 χρονια ..
στελνεις 2 τυπικες ευχες ...
και τιποτε αλλο ..
το οτι σου απαντησε δεν σημαινει οτι εχει αλλαξει κατι μεσα του ,,αλλιως θα το ειχε δειξει ,,3 βδομαδες 
οτι δεν εχει βρει αλλη ,,ψευδεται ,για να μην σου προκαλεσει τον θυμο και φανει και ανανδρος ,,,οτι σε προδωσε ..
γνωστη τακτικη των ενοχων και να σε βγαζουν τρελη και να λενε ψεματα ..., ..πιο αηδια πεθαινεις ..
η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ενδιαφερεται γι αλλη και το παλευει εκει ,κι εσενα σ εχει χλιαρη γιατι την καβαντζα ,,
μην ασχοληθεις καθολου ,,παρα μονο με το πως θα ξεκολλησεις απ αυτον ,,θα το πω λιγο ωμα αλλα πιστευω οτι δεν σ αγαπαει ,,
κι αν ξαναερθει παλι θα ξαναφυγει ,,και κυριως μην ξαναστειλεις για κανενα αλλο μελος της οικογενειας ,...
αυτου του τυπου τις γυναικες τις συναισθηματικες ,,,οι αντρες τις χειριζονται παρα πολυ ευκολα ,,,
αν ο αντρας ηταν ενα ευκολο κεφαλαιο ,,δεν θα ειχαν γραφτει τοσα  βιβλια μ οδηγιες  για το πως σκεφτονται οι αντρες ..και σχεδον καθολου για τις γυναικες ...
ειμασθε αλλη φυση αλλη ψυχολογια αλλος τροπος σκεψης ,,
υγ ,,πολυ χαιρομαι οταν  τους παρασυρουν με πλαγια κολπα ,και μαιμου φτιασιδωματα ,,,οι γυναικες ,,,αυτο τους αξιζει ,το ρηχο και το υποκριτικο ,,
την αλλη εβδομαδα να εχεις βρει αλλον ,,,ακομη και απο το φβ ,,,και ποτε μην ξαναγυρισεις σ αυτον,,,
η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο ,,
σε φιλω καλη χρονια ,,και μια νεα αγκαλια ,,

Αρέσει στα μέλη seychelles, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

alexandriani1

# 9 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.034

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από alisida

Μην το καθυστερήσεις, γιατί εάν τη μητέρα του δεν τη λένε Βασιλική

θα κάνετε μήνες να ανταλλάξετε το επόμενο μήνυμα και ίσως τότε να είναι αργά 

Αρέσει στο μέλος vanarabit

alexandriani1

# 10 στις 26/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.034

Όλο το ρεζουμέ

είναι εάν σου είπε και "ευτυχές το νέον έτος"

Εάν ναι, πα' να πει πως δεν ¨σκοπεύει να ξαναεπικοινωνήσει από βδομάδα. Έκανε μια ευχή νταϊμένσιον δύο σε ένα και ξεμπέρδεψε.Εάν δεν σου το πρόσθεσε κι αυτό, υπάρχει ελπίδα να ξαναπάρεις μήνυμα το ερχόμενο Σάββατο.Φρόντισε νάχεις φορτισμένο το κινητό σου.
Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 11 στις 26/12/2021
author

Ποιους κουραμπιεδες ? Αυτους που σκεπαζουν με πλαστικη σιτα οι Μανταμιτσες στα Αρτοποιηματα της Λεωφ.Σπατων για τις μυγες ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από vanarabit

Σημαίνει ο,τι δεν μπορεί να ξεχάσει,
 τους κουραμπιέδες και τα μελομακάρονα
που του έφτιαχνες... 
Σίγουρη επιστροφή .. να το θυμάσαι .. 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 12 στις 26/12/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από alexandriani1

Όλο το ρεζουμέ

είναι εάν σου είπε και "ευτυχές το νέον έτος"

Εάν ναι, πα' να πει πως δεν ¨σκοπεύει να ξαναεπικοινωνήσει από βδομάδα. Έκανε μια ευχή νταϊμένσιον δύο σε ένα και ξεμπέρδεψε.Εάν δεν σου το πρόσθεσε κι αυτό, υπάρχει ελπίδα να ξαναπάρεις μήνυμα το ερχόμενο Σάββατο.Φρόντισε νάχεις φορτισμένο το κινητό σου.

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1

MiltosRNLI1930

# 13 στις 26/12/2021
author

Ρε Συ Τζουλια ! Ειχες πολυ καιρο να μιλησεις με τις παχουλες φιλες σου και τα ειπες ολα ΕΔΩ ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από tzoulia59

,εγω δεν θ απαντησω οπως καποιοι προς εκπληξη μου ,,,ακομη και ψυχολογοι,,, που σου λενε ,,,κι εγω που να ξερω γιατι φερθηκε ετσι ??
προφανως σε ρωταει ο αλλος να πεις την αντικειμενικη σου αποψη ,και πως το βλεπεις εσυ ,,σαν τριτος κι  αποστασιοποιημενα .,..
κατα ποσον τον ψυχολογο ,,που τι τον πληρωνω ??για να μου διαπιστωνει αυτα που ξερω??
(,,κι αληθεια τι δουλεια ειχες τωρα να στειλεις ευχες για τον πατερα του που γιορταζει ,? ειναι κατι που σε αφορα??

ξερω εψαχνες ευκαιρια ,.,
λοιπον ,,κατ εμε ..
οι λογοι που απανταει καποιος σ ενα μηνυμα μπορει να ειναι διαφοροι  

1)λογος απο ευγενεια 
2) επειδη μετανιωσε και του λειπεις 
3) να σ εχει στην καβαντζα αν δεν του κατσει το αλλο ,,,
4)γιατι βαριοταν 
5)γιατι ειναι επικοινωνιακος ,,
οταν καποιος μας λεει χωριζουμε γιατι κατι του εκανες και τα πηρε ..

οι λογοι μπορει να ειναι 
1) γιατι εχει βρει αλλη κι εψαχνε ευκαιρια ,,
2)γιατι ειναι νευρικος και παρορμητικος και θυμωσε ,,
και το παιζει και λιγο .αλλα ολο κι απο καπου θα σκασει ,,αυτο το μοντελο ,,
συνηθως οι αντρες δεν απαντανε απο ευγενεια και κοινωνικο ενδιαφερον ,,,εκτος εξαιρεσεων .
απαντανε για συγκεκριμενο λογο ...
αυτος πιστευω οτι απαντησε απο ενοχες που σε  αδειασε  ... να μην φερθει τελειως γαιδουρι ..κι επειδη εχει καταλαβει οτι τρεχεις πισω του ...να σ εχει για τα δυσκολα ,,,σταντ μπαι .
οταν ο αλλος μας λεει ...μετα 2 χρονια θελω να χωρισουμε ,και εχουν περασει 3 εβδομαδες και ειναι αφαντος ..
κατι αλλο παιζει εκει ,,,κι εσυ ,,πρεπει να εγκαταλειψεις ,,φευγεις ,
,γιατι αυτος πρωτος  εγκαταλειψε ,,,και  ..κλεινει το μαγαζι.. πως το λενε ,,
το αν ειναι γιορτες και θελεις να φανεις ευγενικος και καλος ανθρωπος και στο ονομα αυτων που περασατε μαζι 2 χρονια ..
στελνεις 2 τυπικες ευχες ...
και τιποτε αλλο ..
το οτι σου απαντησε δεν σημαινει οτι εχει αλλαξει κατι μεσα του ,,αλλιως θα το ειχε δειξει ,,3 βδομαδες 
οτι δεν εχει βρει αλλη ,,ψευδεται ,για να μην σου προκαλεσει τον θυμο και φανει και ανανδρος ,,,οτι σε προδωσε ..
γνωστη τακτικη των ενοχων και να σε βγαζουν τρελη και να λενε ψεματα ..., ..πιο αηδια πεθαινεις ..
η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ενδιαφερεται γι αλλη και το παλευει εκει ,κι εσενα σ εχει χλιαρη γιατι την καβαντζα ,,
μην ασχοληθεις καθολου ,,παρα μονο με το πως θα ξεκολλησεις απ αυτον ,,θα το πω λιγο ωμα αλλα πιστευω οτι δεν σ αγαπαει ,,
κι αν ξαναερθει παλι θα ξαναφυγει ,,και κυριως μην ξαναστειλεις για κανενα αλλο μελος της οικογενειας ,...
αυτου του τυπου τις γυναικες τις συναισθηματικες ,,,οι αντρες τις χειριζονται παρα πολυ ευκολα ,,,
αν ο αντρας ηταν ενα ευκολο κεφαλαιο ,,δεν θα ειχαν γραφτει τοσα  βιβλια μ οδηγιες  για το πως σκεφτονται οι αντρες ..και σχεδον καθολου για τις γυναικες ...
ειμασθε αλλη φυση αλλη ψυχολογια αλλος τροπος σκεψης ,,
υγ ,,πολυ χαιρομαι οταν  τους παρασυρουν με πλαγια κολπα ,και μαιμου φτιασιδωματα ,,,οι γυναικες ,,,αυτο τους αξιζει ,το ρηχο και το υποκριτικο ,,
την αλλη εβδομαδα να εχεις βρει αλλον ,,,ακομη και απο το φβ ,,,και ποτε μην ξαναγυρισεις σ αυτον,,,
η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο ,,
σε φιλω καλη χρονια ,,και μια νεα αγκαλια ,,

Αρέσει στα μέλη la-mer, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 14 στις 26/12/2021
author

https://www.youtube.com/watch?v=yi1cdbRWQao

Παράθεση:

Γεια σας παιδια!!!

Αρέσει στα μέλη alisida, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

panagiotismp90

# 15 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.832

ο καβγας για ποιο θεμα ηταν? στο φβ εισρτε φιλοι? γυρναει παντως, γινεται να τα ξαναβρειτε.

Αρέσει στο μέλος seychelles

Dimitriosssss

# 16 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ανθούσα
Απαντήσεις: 12
Έχω και κότερο πάμε μία βόλτα?

NightWsh

# 17 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 288
Ότι ξέμεινε χρόνιαρες μέρες...Χρόνια πολλά είπαμε;

la-mer

# 18 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.563

καλές γιορτές και σε σένα τζούλια! υγεία και χαρές!

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από tzoulia59

eleutheria_p

# 19 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 27 / Σε διάσταση
Ν. Αργολίδας / Σκοτεινή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
παναγιωτη ο καβγας εγινε γιατι ειχαμε μια διαφωνια, εβρισα και φερθηκα ανωριμα, αυτο ειναι κατι που παντα τον εκνευριζε, ειναι και λιγο νευρικος? οχι δεν ειμαστε αλλο φιλοι στο φβ, αλλα απο δικο μου λαθος, γιατι εγω τον εσβησα πανω στα νευρα μου, αλλα τουλαχιστον δεν με μπλοκαρε, δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο? απο χθες παντος δεν τον ειδα αλλο online, και φανταζομαι διαφορα οτι εχει αλλη κτλ και τρελαινομαι φοβαμαι μην ειναι οριστικο αυτη την φορα (( εκτος το ευχαριστω που απαντησε πριν 3 μερες δεν ξαναεστειλε τιποτα?
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

vanarabit

# 20 στις 28/12/2021
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Απαντήσεις: 875

# Τι σημαίνει...;. #

Ως νεόφερτη έχω απορίες... Ας απαντήσουν παλαιότερα μέλη της ιεράς εκλεκτής έδρας ... Παρατήρησα λοιπόν το εξής:Τα θέματα που μπαίνουν στο τραπέζι ανεβαίνουν από "μέλη" που ως τώρα δεν έχω δει ποτέ να σχολιάζουν πχ ένα άλλο θέμα ούτε να επισημαίνουν κάποιο άλλο..Ξεπετάγονται από το "πουθενά",βάζουν το θέμα και μην τους είδατε μετά..Τουλάχιστον από τους περισσότερους που έχω σταμπάρει να ανεβάζουν τις "θεματάρες"... δεν τους έχω ποτέ "συναντήσει"... Είναι "βαλτοί" για να δημιουργούν τζερτζελέ για να έχει και λόγους ύπαρξης η ενότητα;;ή σατανική σύμπτωση το γεγονός ο,τι ακόμη δεν τους έχω "δει" ..ή έτυχε;;;
Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε