Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ασχολείται πλεον μαζι μου ο πρωην

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Leyla20

# 1 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 21 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Πριν 5 μηνες ο πρωην μου ζήτησε να κανουμε ενα "διάλειμμα" μεχρι να γυρισει στην Θεσσαλονίκη γιατί εκείνος έλειπε για 3 μηνες για δουλεια το καλοκαιρι και ολο αυτο το διαστημα των 3 μηνών δεν ειχαμε δει ο ενας τον αλλον τοσο καιρο και προσπαθούσαμε απο μηνυματα και κλήσεις να κρατήσουμε επαφές μεχρι να γυρισει.Οταν μου ζήτησε να κανουμε "διαλειμμα " μεχρι να γυρισει εκεινος,η καρδια μου ράγισε.Γιαυτον τον λογο του ειπα οτι καλυτερα να χωρισουμε οριστικά.Εκεινος συνέχιζε να με λεει μωρο του και οτι οσο καιρο θα ειμαστε σε διάσταση να μην κανω τιποτα με κανεναν Παρολαυτα ομως  θα ηθελε να κρατήσουμε επαφες και να μιλαμε.Εγω Φυσικα το αρνήθηκα και τελοσπαντων εκεινη την ημέρα του μιλησα ασχημα απο το τηλεφωνο Γιατι πληγώθηκα .Μετα απο 1 μηνα που δεν ειχαμε μιλησει καθολου με παιρνει τηλεφωνο 2 φορες και δεν του το σηκωνω ,μετα με ξαναπαίρνει και το σηκωσα και με ρώταγε γενικα το πώς παει η ζωη μου και γιατι εχω χαθει.Εκεινη την ημέρα μιλησαμε για καμια ωρα και μετα το κλεισαμε.Μετα απο 1 εβδομαδα με παιρνει για τα γεννεθλια μου και μου εύχεται χρονια πολλα τον ευχαρίστησα και του εκλεισα το τηλεφωνο.Μετα απο 1 εβδομαδα ξανα ανεβασα μια πολυ ομορφη φωτογραφία μου στα social media (Facebook,Instagram) και εκεινος μετα απο αυτο άρχισε να με παιρνει τηλεφωνο 4 φορες αλλα εγω παλι δεν του το σηκωσα .Μετα προσπαθησε να με παρει τηλεφωνο απο αλλο αριθμο με πηρε αλλες 3 φορες και την 4η φορα το σηκωσα.Η αληθεια ειναι οτι οταν σηκωσα το τηλεφωνο του μιλησα λιγο απότομα και εκεινος νόμιζε οτι δεν ηθελα να του μιλησω.Σε αυτην την κληση μου ζήτησε να βγουμε για να μιλησουμε και εγω συμφώνησα έμμεσα μαζι του ομως δεν ειπαμε πότε θα γινει αυτο.Την επομενη μερα με πηρε τηλεφωνο 1 φορα ,είδε οτι δεν του το σηκωσα και δεν ξαναπήρε.Μετα απο 1 εβδομαδα τα ξημερωματα τον πετυχαίνω εξω απο ενα κλαμπ και ηρθε κατευθειαν και με αγκάλιασε.Μιλησαμε για 5 λεπτα και του ειπα οτι πρεπει να φυγω και εφυγα.Μετα απο 10 λεπτα με παιρνει τηλεφωνο και δεν του το σηκωσα ομως μετα απο λιγο με πετυχαίνει λιγο πιο κατω και ειπαμε με την παρεα μου να κατσουμε να φαμε καπου και ηρθε και η παρεα του στο ιδιο τραπεζι να φαμε.Πριν φτασουμε στο ταβερνάκι μου ειπε οτι ακομα περιμενει αυτη την βολτα για να μιλησουμε και του ειπα οτι δεν μου εστειλε καποιο μηνυμα αλλα μονο με πηρε τηλεφωνο .Κατα την διάρκεια του φαγητού εκεινος μαζι με τους φίλους του σχολίαζαν τις κοπελες που πέρναγαν με αποτέλεσμα εγω να νευριασω και να λεω στα κοριτσια "Κοριτσια σηκωθείτε να φυγουμε ΤΩΡΑ".Οταν σηκωθήκαμε εμεις σηκώθηκαν και εκεινοι και ο πρωην μου με ρωτησε "Λειλα είπα κατι που σε πειραξε;" Και δεν του απαντησα και εφυγα .Μας ακολούθησαν μεχρι το τρένο και λιγο πριν φτασουμε εκει με επιασε απο τον σβέρκο και άρχισε να με χαϊδεύει.Εγω του εβγαλα το χερι απο τον σβέρκο και του λεω "Μην με ακουμπάς ".Τελοσπαντων εκείνο το βραδυ-ξημέρωμα αποχωριστήκαμε και για 20 μερες δεν μιλησαμε καθολου.Ύστερα απο 20 μερες ειχε γεννεθλια και τον πηρα ενα τηλεφωνο στις 12 για να του ευχηθώ και εκεινος μου συνεχισε την συζητηση.Του ειπα ολα όσα με πείραξαν εκείνο το βραδυ που πετύχαμε ο ενας τον αλλον τυχαια και οτι εκεινος φταιει που βρισκόμαστε σε αυτη την κατασταση.Εκεινος σαν επιχείρημα ειπε οτι αυτο που ειπε εκεινη την στιγμη θεώρησε οτι ηταν και το σωστο και εν τελη μου ειπε "λειλα πρεπει οπωσδήποτε να μιλησουμε απο κοντα" και του ειπα "ναι πρεπει " του λεω Καληνυχτα μου λεει και εκεινος και κλείνω το τηλεφωνο.Μετα απο 1 μηνα περιπου ειχε την γιορτη του και τον πηρα τηλεφωνο για να του ευχηθώ εκεινος μου συνεχισε για λιγο την συζητηση και μετα απο λιγο δεν ειχαμε κατι να πουμε και του λεω "Αυτά..." και μου λεει "Ναι αυτα..." ετσι νευριάζω και του λεω καλη συνεχεια μου λεει Επισης και το κλείνουμε το τηλεφωνο.Μετα απο αυτο δεν εχουμε μιλησει καθολου.Εκεινος καμια φορα παρακολουθεί το τι ανεβαζω εγω αλλα Οχι πάντα , ενω εγω δεν παρακολουθώ τις περισσοτερεσ Φορες το τι ανεβαζει εκείνος.Χθες ειχαμε Χριστουγεννα και δεν με πηρε ουτε ενα τηλεφωνο.Απογοητευηκα..Εβαλα τα κλαμματα..Περιμενα οτι μετα απο 1,5 μηνα ηταν η σειρα του να με παρει ενα τηλεφωνο ομως δεν με πηρε και ετσι ουτε εγω δεν εκανα καποιο βήμα .Η αληθεια ειναι οτι εχω ακομα συναισθηματα για εκεινον και με πνίγουν ολα όσα δεν του εχω πει.Ομως, πλεον δεν βλεπω να ασχολείται μαζι μου...Δε ξερω τι να κανω ...

archagellos

# 2 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

Αγαπητη ,

γραφεις στο τελος οτι "δεν ξερεις τι να κανεις "...πως θα σου φαινοτανε  απο το να ξεκινησεις να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο ,...

Ο ανθρωπος σε παρακαλαει τοσο καιρο ...να μιλησετε και εσυ το παιζεις βαρυ πεπονι...

Τωρα τελος .

Αστον ησυχο και κοιτα εμπρος ...και καλο θα ειναι στην επομενη γνωριμια που θα κανεις  να μη συμπεριφερθείς με τον ιδιο τροπο .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, seychelles

Leyla20

# 3 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 21 / Ελεύθερη
Στην ουσια μου ζήτησε διαλειμμα Γιατι δεν ηξερε πότε θα γυρισει και τον ειχε κουράσει η ολη κατασταση που ημασταν απο μακρια..δεν άντεχε αλλο απο μακρια ...δεν ηξερα τι να πιστεψω .Αντέξαμε 3 μηνες και μετα μου λεει να κανουμε διαλειμμα Γιατι δεν αντεχει αλλο αυτη την κατασταση...Το πηρα πολυ ασχημα και γιαυτο αντέδρασα με αυτο τον τροπο.Το εχει ξανακανει το να με χωρίζει εκεινος χωρις ουσιαστικό λογο γιαυτο και αντέδρασα ετσι για να του δειξω οτι δεν ειμαι δεδομένη

Enikos

# 4 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Να του το σηκωνεις, να του το σηκωνεις, γιατι μετα βλεπεις τι γινεται!!!...

Θεματαρα σε φορουμ...

Μακαρι επισης και να ηξερες τι σου γινεται...

Θα βοηθουσε οσο ναναι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Leyla20

με παιρνει τηλεφωνο 2 φορες και δεν του το σηκωνω 

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alexandriani1 και σε ακόμα 5 μέλη.

alisida

# 5 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Περιληψη

Η Λεϊλά ,από τον καιρό που χώρισε ανεβάζει συνέχεια φωτογραφίες στα σοσιαλ,αλλά του πρώην δεν του το σηκώνει 

Τι να κάνει ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Leyla20

Πριν 5 μηνες ο πρωην μου ζήτησε να κανουμε ενα "διάλειμμα" μεχρι να γυρισει στην Θεσσαλονίκη γιατί εκείνος έλειπε για 3 μηνες για δουλεια το καλοκαιρι και ολο αυτο το διαστημα των 3 μηνών δεν ειχαμε δει ο ενας τον αλλον τοσο καιρο και προσπαθούσαμε απο μηνυματα και κλήσεις να κρατήσουμε επαφές μεχρι να γυρισει.Οταν μου ζήτησε να κανουμε "διαλειμμα " μεχρι να γυρισει εκεινος,η καρδια μου ράγισε.Γιαυτον τον λογο του ειπα οτι καλυτερα να χωρισουμε οριστικά.Εκεινος συνέχιζε να με λεει μωρο του και οτι οσο καιρο θα ειμαστε σε διάσταση να μην κανω τιποτα με κανεναν Παρολαυτα ομως  θα ηθελε να κρατήσουμε επαφες και να μιλαμε.Εγω Φυσικα το αρνήθηκα και τελοσπαντων εκεινη την ημέρα του μιλησα ασχημα απο το τηλεφωνο Γιατι πληγώθηκα .Μετα απο 1 μηνα που δεν ειχαμε μιλησει καθολου με παιρνει τηλεφωνο 2 φορες και δεν του το σηκωνω ,μετα με ξαναπαίρνει και το σηκωσα και με ρώταγε γενικα το πώς παει η ζωη μου και γιατι εχω χαθει.Εκεινη την ημέρα μιλησαμε για καμια ωρα και μετα το κλεισαμε.Μετα απο 1 εβδομαδα με παιρνει για τα γεννεθλια μου και μου εύχεται χρονια πολλα τον ευχαρίστησα και του εκλεισα το τηλεφωνο.Μετα απο 1 εβδομαδα ξανα ανεβασα μια πολυ ομορφη φωτογραφία μου στα social media (Facebook,Instagram) και εκεινος μετα απο αυτο άρχισε να με παιρνει τηλεφωνο 4 φορες αλλα εγω παλι δεν του το σηκωσα .Μετα προσπαθησε να με παρει τηλεφωνο απο αλλο αριθμο με πηρε αλλες 3 φορες και την 4η φορα το σηκωσα.Η αληθεια ειναι οτι οταν σηκωσα το τηλεφωνο του μιλησα λιγο απότομα και εκεινος νόμιζε οτι δεν ηθελα να του μιλησω.Σε αυτην την κληση μου ζήτησε να βγουμε για να μιλησουμε και εγω συμφώνησα έμμεσα μαζι του ομως δεν ειπαμε πότε θα γινει αυτο.Την επομενη μερα με πηρε τηλεφωνο 1 φορα ,είδε οτι δεν του το σηκωσα και δεν ξαναπήρε.Μετα απο 1 εβδομαδα τα ξημερωματα τον πετυχαίνω εξω απο ενα κλαμπ και ηρθε κατευθειαν και με αγκάλιασε.Μιλησαμε για 5 λεπτα και του ειπα οτι πρεπει να φυγω και εφυγα.Μετα απο 10 λεπτα με παιρνει τηλεφωνο και δεν του το σηκωσα ομως μετα απο λιγο με πετυχαίνει λιγο πιο κατω και ειπαμε με την παρεα μου να κατσουμε να φαμε καπου και ηρθε και η παρεα του στο ιδιο τραπεζι να φαμε.Πριν φτασουμε στο ταβερνάκι μου ειπε οτι ακομα περιμενει αυτη την βολτα για να μιλησουμε και του ειπα οτι δεν μου εστειλε καποιο μηνυμα αλλα μονο με πηρε τηλεφωνο .Κατα την διάρκεια του φαγητού εκεινος μαζι με τους φίλους του σχολίαζαν τις κοπελες που πέρναγαν με αποτέλεσμα εγω να νευριασω και να λεω στα κοριτσια "Κοριτσια σηκωθείτε να φυγουμε ΤΩΡΑ".Οταν σηκωθήκαμε εμεις σηκώθηκαν και εκεινοι και ο πρωην μου με ρωτησε "Λειλα είπα κατι που σε πειραξε;" Και δεν του απαντησα και εφυγα .Μας ακολούθησαν μεχρι το τρένο και λιγο πριν φτασουμε εκει με επιασε απο τον σβέρκο και άρχισε να με χαϊδεύει.Εγω του εβγαλα το χερι απο τον σβέρκο και του λεω "Μην με ακουμπάς ".Τελοσπαντων εκείνο το βραδυ-ξημέρωμα αποχωριστήκαμε και για 20 μερες δεν μιλησαμε καθολου.Ύστερα απο 20 μερες ειχε γεννεθλια και τον πηρα ενα τηλεφωνο στις 12 για να του ευχηθώ και εκεινος μου συνεχισε την συζητηση.Του ειπα ολα όσα με πείραξαν εκείνο το βραδυ που πετύχαμε ο ενας τον αλλον τυχαια και οτι εκεινος φταιει που βρισκόμαστε σε αυτη την κατασταση.Εκεινος σαν επιχείρημα ειπε οτι αυτο που ειπε εκεινη την στιγμη θεώρησε οτι ηταν και το σωστο και εν τελη μου ειπε "λειλα πρεπει οπωσδήποτε να μιλησουμε απο κοντα" και του ειπα "ναι πρεπει " του λεω Καληνυχτα μου λεει και εκεινος και κλείνω το τηλεφωνο.Μετα απο 1 μηνα περιπου ειχε την γιορτη του και τον πηρα τηλεφωνο για να του ευχηθώ εκεινος μου συνεχισε για λιγο την συζητηση και μετα απο λιγο δεν ειχαμε κατι να πουμε και του λεω "Αυτά..." και μου λεει "Ναι αυτα..." ετσι νευριάζω και του λεω καλη συνεχεια μου λεει Επισης και το κλείνουμε το τηλεφωνο.Μετα απο αυτο δεν εχουμε μιλησει καθολου.Εκεινος καμια φορα παρακολουθεί το τι ανεβαζω εγω αλλα Οχι πάντα , ενω εγω δεν παρακολουθώ τις περισσοτερεσ Φορες το τι ανεβαζει εκείνος.Χθες ειχαμε Χριστουγεννα και δεν με πηρε ουτε ενα τηλεφωνο.Απογοητευηκα..Εβαλα τα κλαμματα..Περιμενα οτι μετα απο 1,5 μηνα ηταν η σειρα του να με παρει ενα τηλεφωνο ομως δεν με πηρε και ετσι ουτε εγω δεν εκανα καποιο βήμα .Η αληθεια ειναι οτι εχω ακομα συναισθηματα για εκεινον και με πνίγουν ολα όσα δεν του εχω πει.Ομως, πλεον δεν βλεπω να ασχολείται μαζι μου...Δε ξερω τι να κανω ...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.

Heptamer

# 6 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Αλαλούμ.

Ευτυχώς, σώζεται κάπως από τις περιληψεις.

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, archagellos

Broken_Guy

# 7 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Αυτό που περιγράφεις θεματοθέτρια δεν είναι σχέση...η χαρά του ΟΤΕ είναι, γιατί πλούσιο τον κάνατε απ τα τόσα τηλέφωνα.

Στείλε τον πρώην από εκεί που ήρθε και βρες κάποιον να τον έχεις εκεί κοντά και να περνάτε χρόνο μαζί σαν κανονικό ζευγάρι.Και άμα δεν σου φτάνει αυτός ο λόγος τότε κάντο γιατί η Χριστουγεννιάτικη περίοδος τελειώνει και τα κερατάκια που σου φόρεσε στο "διάλειμμα" δεν θα σου πάνε αργότερα. Χρόνια πολλά και καλό υπόλοιπο εορτών.
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, seychelles και σε ακόμα 1 μέλος.

magicbus

# 8 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Απαντήσεις: 104

Σήκωνε και κάνα τηλέφωνο εγκαίρως...

Μπορεί και να βγάλεις καμιά άκρη...
Λέω εγώ τώρα...
Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Enikos

# 9 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Να απλωσει τραχανα...μεταφερε της αναλυτικα...

Οθπσ! Το κείμενο σας μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Αρέσει στα μέλη NightWsh, vanarabit

vanarabit

# 10 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Απαντήσεις: 903

# Δεν ασχολείται πλέον ο πρώην μαζί μου #

Και μετά...;;Και μετά ..;;;Και μετά ..;;;
Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

apolitiii

# 11 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Εγωισμους βλέπω στη σχέση...σε χώρισε τον χώρισες... χωρίσατε... είσαστε Πάτσι... ισόπαλοι άνευ 

τερμάτων... έγινε πρώην... προχώρα τώρα να βρεις τον επόμενο νυν... σταμάτα με τον πρωην...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Leyla20
Στην ουσια μου ζήτησε διαλειμμα Γιατι δεν ηξερε πότε θα γυρισει και τον ειχε κουράσει η ολη κατασταση που ημασταν απο μακρια..δεν άντεχε αλλο απο μακρια ...δεν ηξερα τι να πιστεψω .Αντέξαμε 3 μηνες και μετα μου λεει να κανουμε διαλειμμα Γιατι δεν αντεχει αλλο αυτη την κατασταση...Το πηρα πολυ ασχημα και γιαυτο αντέδρασα με αυτο τον τροπο.Το εχει ξανακανει το να με χωρίζει εκεινος χωρις ουσιαστικό λογο γιαυτο και αντέδρασα ετσι για να του δειξω οτι δεν ειμαι δεδομένη

tzoulia59

# 12 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.478

Λειλα να χαιρεσαι τ ονομα σου ...πολυ μου αρεσε ,,εκτος αν ειναι παρατσουκλι ..και παλι πιασαρικο ειναι ..

ελεγα λοιπον ...οτι εγω δεν το βλεπω σαν τους πιο πανω ,,αλλα το βλεπώ οπως το διαισθανεσαι κι εσυ ..

μια χαρα το καταλαβαινεις ,,οτι ο τυπος ειναι ενας καραγκιοζακος της σειρας ,,

σε χωρισε ,,για να μην εχει ενοχες εκει που τσιλιμπουρδιζει στα ξενα ..

και τον τσιμπησεις και του κανεις και σκηνες .

εχει καταλαβει με τι σοι κοριτσι εχει να κανει και μια χαρα ,,το πας ,,στην ηλικια σου , μ αξιοπρεπεια ...

φυσικα ολοι αυτοι καπως ετσι φερονται και εμφανιζονται απο το πουθενα να ψαχνουν να δουν αν το θυμα ειναι διαθεσιμο ,,

και πολυ καλα κανεις και δεν του το σηκωνεις ,,και να το σηκωνες νομιζεις θα γινοταν κατι ??

μονη σου το λες οτι  κι εκεινο το ραντεβου το αναμασαγε ,,ενω το υποσχεθηκε ,,μηνυμα δεν εστειλε ...

και  καθε τοσο λες οτι σε χωριζει για αναιτιους λογους .

καταλαβαινω την αγαπη που του εχεις και το παθος και την επιθυμια ,

γιατι ολοι αυτοι οι τυποι και οι τυπισσες σου κρατανε ψηλα την ανδρεναλινη να τους ψαχνεις και να τους κυνηγας ,,

τις περισσοτερες φορες απο πεισμα και εγωισμο γιατι δεν σου καθονται 

αλλα χρυσο μου οσο πιο πολυ ερωτικοι ειναι αυτοι τοσο σε αποθουν να φυγεις μακρια ..

αυτες οι σχεσεις δεν εχουν διαρκεια ,

,γιατι ειναι γνωστο οτι η σταθεροτητα στις σχεσεις προυποθετει συνεπεια και να εισαι αφοσιωμενος εκει ,,,

μην ασχοληθεις καθολου ...ειναι πεταλουδας ,κι οπου κατσει ,,, καθεται ,,,

ως την αλλη εβδομαδα να εχεις βρει αλλον ,,και να το μαθει κι ολας ,,για να του τριψεις στην μουρη την εκδικηση ,,,

παμε παρακατω δυναμικα ,γεματο εξω ειναι 20 χρονους ,.

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Leyla20

Αρέσει στα μέλη alisida, seychelles

Redink

# 13 στις 27/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τα πράγματα είναι απλά και ο κανόνας είναι ένας. Μην ασχολείσαι ποτέ μα ποτέ με ανθρώπους που σε χώρισαν πάνω από μια φορά. Δεν υπάρχει χειρότερο χάσιμο χρόνου. Αν ενδιαφερόταν πραγματικά για σένα, δε θα σε είχε χωρίσει ποτέ έτσι, πόσο μάλλον δύο φορές. Όσο ασχολείσαι ακόμα μαζί του μετά από αυτό απλά πας γυρεύοντας για τα ίδια και χειρότερα. Εκτός αν γουστάρεις να σου φέρονται σκάρτα οπότε πάσο...Μην γκρινιάζεις όμως τότε. Πληροφορημένη επιλογή σου είναι ν' ασχολείσαι με κάποιον που σου έχει δείξει ξανά και ξανά ότι είναι ικανός να σε χωρίζει χωρίς ουσιαστικό λόγο.

seychelles

# 14 στις 27/12/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647
Δε το διάβασα όλο, αλλά θέλεις να μας πεις τι ζώδιο είναι ο καθένας σας ? έχουμε και Τρίτη αύριο.
Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 15 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από seychelles
Δε το διάβασα όλο, αλλά θέλεις να μας πεις τι ζώδιο είναι ο καθένας σας ? έχουμε και Τρίτη αύριο.

Αρέσει στο μέλος seychelles

alexandriani1

# 16 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.080

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από seychelles

alexandriani1

# 17 στις 27/12/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.080

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από vanarabit

# Δεν ασχολείται πλέον ο πρώην μαζί μου #Και μετά...;;Και μετά ..;;;Και μετά ..;;;

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Leyla20

# 18 στις 28/12/2021
author
Γυναίκα / 21 / Ελεύθερη

@seychelles

Εγω ειμαι Παρθένος και εκείνος Σκορπιός

Redink

# 19 στις 28/12/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Leyla20

@seychellesΕγω ειμαι Παρθένος και εκείνος Σκορπιός

Άλλος ένας λόγος για να μείνεις μακριά του.  Οι Σκορπιοί είναι εκδικητικά όντα. Βρες εκεί ένα Ταύρο να κάνεις τη δουλειά σου! 

Enikos

# 20 στις 28/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν ειναι βολικα και διαχειρισιμα οντα, (απο τον σωρο), οι Σκορπιοι...

Κανεις δεν γινεται εκδικητικος ανευ ερεθισματος...σε οποιο ζωδιο και να "ανηκει"...

Μικρες ασημαντες λεπτομερειες...περα απο τις χειρομαντειες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Redink

Άλλος ένας λόγος για να μείνεις μακριά του.  Οι Σκορπιοί είναι εκδικητικά όντα. Βρες εκεί ένα Ταύρο να κάνεις τη δουλειά σου! 

Αρέσει στο μέλος vanarabit
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε