Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με θέλει μόνο για το σεξ ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Melinaki75

# 1 στις 31/12/2021
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Ν. Αργολίδας / Δρέπανο
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 13
'Aρεσαν+: 0%

Ο πρώην μου πριν χωρίσουμε συνέχεια ήθελε να κοιμόμαστε μαζί ,να βγαίνουμε έξω ,να μου κάνει μικρά δωράκια κλπ .(ισα ισα εγώ ήμουν συγκρατημένη ).Σε κάποια φάση χωρίσαμε με δίκη μου πρωτοβουλία .

Τον ξανά προσέγγισα εγώ .Τα βρήκαμε ..και τώρα τελείως αλλαγμένος ,να θέλει να βρισκόμαστε αργά για σεξ ,μετά να μην κοιμόμαστε μαζί ,επικοινωνία όχι όσο συχνή ήταν παλιά κλπ κλπ ..Πάλι θα με πάρει τηλέφωνο καο θα μιλάμε με τις ώρες ,πάλι θα προτείνει να περάσω να τον δω και να κάτσω μαζί και με τους φίλους του ,πάλι θα έρθει εκεί που κάθομαι με την παρέα μου να κάτσει μαζί ..απλώς δεν είναι όπως παλιά ..Του έχω μιλήσει ήδη και μου είπε απλώς ότι το είδε όλο ξανά από την αρχή και για να δουλέψει πρέπει να το πάμε σιγά σιγά.

Broken_Guy

# 2 στις 31/12/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Απαντήσεις: 252

Ναι!

Και καλή χρονιά.

Αρέσει στα μέλη alisida, seychelles και σε ακόμα 1 μέλος.

paranomos

# 3 στις 31/12/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Εμ στην αρχη που σε ηθελε για σοβαρο σκοπο..να κοιμοσαστε συνεχεια μαζι..να σε πηγαινει βολτες..να σου κανει και τα δωρακια σου...δεν σου αρεσε..τον χωρισες!

Αρέσει στα μέλη alisida, seychelles και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 4 στις 31/12/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.882

Αληθεια κοπελια 

Γιατι τον χωρισες στην αρχη ;;;

Εικαζω οτι προσπαθει να κρατησει αμυνα μετα το καζο που εφαγε ή αν ειναι πολυ ανασφαλης , να εκδικηθει εκ των εσω .

Παιζει ομως και να ειναι ακομα εκει για σενα και να μη θελει να το δειξει απο φοβο οτι θα εκμεταλλευτεις την αγαπη του .

Λοιπον γιατι τον χωρισες ;

Αρέσει στα μέλη nikosbb82, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

seychelles

# 5 στην 1/1/2022
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Απαντήσεις: 647

γιατί πρώτη και μετά όπισθεν? θα χαλάσει το αυτοκίνητο έτσι

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Silektis και σε ακόμα 3 μέλη.

Melinaki75

# 6 στην 1/1/2022
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Ν. Αργολίδας / Δρέπανο
.Εγώ τότε ήμουν πιο χαλαρή (κυρίως επειδή ήταν αρχή ) και αυτός νόμιζε ότι δεν τον θέλω αρκετά,δεν παίρνω πρωτοβουλίες να του μιλήσω ,να τον δω,δεν κάνουμε πολλά πράγματα μαζί και βρισκόμαστε μόνο σπίτι ,ρουτινιαζουμε κλπ .Οποτε μια μέρα τσακωθήκαμε και εγώ αντί να προσπαθήσω να το φτιάξω ,απλά εξαφανίστηκα .Ίσως θεωρούσα δεδομένο ότι θα <<κυνηγήσει >> .Όλο ήταν λάθος από πλευράς μου και μετά από καιρό ,τον έπιασα του είπα ότι νιώθω πράγματα ,αναγνώρισα τα λάθη μου ,του είπα και εμένα τι με ενόχλησε και του ζήτησα να το σκεφτεί και να μου πει και αυτός τι πιστεύει -θέλει σε περίπτωση που δεν έχει προχωρήσει παρακάτω .Ε μόλις του τα είπα αυτά ,μου ζήτησε να ξαναβρεθούμε και τα ξαναβρήκαμε .Από τότε όμως έχει αυτή την συμπεριφορά .Μου δείχνει ότι θα προτιμήσει να βγει με τους φίλους του και να με δει μετά για λίγο ,θα με πάρει τηλέφωνο αλλά όχι και καααθε μέρα .Τον καταλαβαίνω απόλυτα και τον ρώτησα αν θέλει τον χρόνο του ή αν το κάνει από άμυνα .Αλλά η απάντηση του ήταν ότι δεν έχει νιώσει καμία απορριψη από εμένα ,δεν κάνει κάτι από άμυνα και απλώς το πάει σιγά σιγά για να δούμε αν θα δουλέψει κλπ.Έκανα λάθος ,το ξέρω και προσπαθω να το διορθώσω .Απλώς αν δεν νιώθει τίποτα για μένα και απλά το μόνο που θέλει είναι το σεξ ,θα ήθελα να το ξέρω για να μην ταλαιπωρούμαστε άλλο και οι δυο .

Melinaki75

# 7 στην 1/1/2022
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Ν. Αργολίδας / Δρέπανο
Επίσης και αυτός μου τα γυρνούσε λίγο περίεργα όταν μιλήσαμε .Όταν του είπα ότι με στεναχώρησε όπως τελείωσε ,μου είπε ότι <<εντάξει εγώ το πήρα χαλαρά,πλέον έχω φουλ αυτοπεποίθηση και δεν είναι ότι πληγώθηκα κλπ>> .Επίσης μου είπε ότι δεν ξερει γιατί δεν μπορεί να αφεθεί και του φαίνεται παράξενο -σοκάρεται που του λέω πόσο τον θέλω και καλύτερα να μην χαθεί το παιχνίδι μεταξύ μας .Από την μια ξέρω ότι πρέπει να χαλαρώσω και εγώ ,να μην τον πιέσω και να δώσω χρόνο ,από την άλλη με πιάνουν καμία φορά οι ανασφάλειες μου και πιστεύω ότι δεν νιώθει τίποτα ,ήρθε μόνο για το σεξ ,δεν με ήθελε ποτε και απλά έτσι τα έκανε και τότε .

konstandinos73

# 8 στην 1/1/2022
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 331
Συγνώμη βρε παιδια, ψαχνουμε να βρούμε "γωνια στο δεκαρικο"? Στις ηλικιες των 21 ετων, αυτα δεν ειναι πλεον συνηθισμένα πράγματα? Το σεξ, του σεξ...ω σεξ! Απλα πράγματα. Ελενακι, καθως και στους λοιπους φιλους-ες ,εδω μεσα, εύχομαι καλη χρονια με υγεια κ οτι καλυτερο ο καθενας επιθυμει.
Αρέσει στα μέλη agnwstos_Xi, alisida και σε ακόμα 5 μέλη.

Helenaki4

# 9 στην 1/1/2022
author

Καλη χρονια Κωνσταντινε μου !!!

Ευτυχισμενο 2022 , χρονια πολλα σε ολο το φορουμ !

Αρέσει στα μέλη agnwstos_Xi, alexandriani1 και σε ακόμα 5 μέλη.

Helenaki4

# 10 στην 1/1/2022
author

Και το προφιλ μου γραφει ξαφνικα 45 γκρρρ 

Αρέσει στα μέλη CatLove, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

playful_panther

# 11 στην 1/1/2022
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 33
Στην ηλικία των 20 αυτά κάνουν... Που να αντεχε τώρα ένας στην ηλικία των 30+ τέτοια σκαμπανεβάσματα. Αλλά εντάξει δεν πατε κ για γάμο τώρα ακόμη μικροί είστε και παιζετε ο καθένας με τις εντυπώσεις. Αυτά έναν η μια μεγαλυτερη μπορεί να τους εκνευριζαν. Εγώ αν δω ότι κάποια θέλει απλά επιβεβαίωση και δεν έχει σκοπό να κάνει κάτι σταματάω να βγαίνω ραντεβου. Αλλά η κάθε ηλικία με τα δικά της. Ζήστε το κ ολα καλα...
Αρέσει στα μέλη seychelles, konstandinos73

alisida

# 12 στην 1/1/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.458

Εσύ γιατί τον θέλεις ?

Γράψε λίστα με τα πράγματα που θέλεις να κάνετε μαζί και πρότεινε του τα.

Αν αρνηθεί σε ποσοστό άνω του 50,

Άστον ήσυχο και ψάξε αλλού.

Καλή χρονιά με λιγότερες αμφιβολίες  

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Melinaki75

Ο πρώην μου πριν χωρίσουμε συνέχεια ήθελε να κοιμόμαστε μαζί ,να βγαίνουμε έξω ,να μου κάνει μικρά δωράκια κλπ .(ισα ισα εγώ ήμουν συγκρατημένη ).Σε κάποια φάση χωρίσαμε με δίκη μου πρωτοβουλία .

Τον ξανά προσέγγισα εγώ .Τα βρήκαμε ..και τώρα τελείως αλλαγμένος ,να θέλει να βρισκόμαστε αργά για σεξ ,μετά να μην κοιμόμαστε μαζί ,επικοινωνία όχι όσο συχνή ήταν παλιά κλπ κλπ ..Πάλι θα με πάρει τηλέφωνο καο θα μιλάμε με τις ώρες ,πάλι θα προτείνει να περάσω να τον δω και να κάτσω μαζί και με τους φίλους του ,πάλι θα έρθει εκεί που κάθομαι με την παρέα μου να κάτσει μαζί ..απλώς δεν είναι όπως παλιά ..Του έχω μιλήσει ήδη και μου είπε απλώς ότι το είδε όλο ξανά από την αρχή και για να δουλέψει πρέπει να το πάμε σιγά σιγά.

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, Valia43 και σε ακόμα 4 μέλη.

alisida

# 13 στην 1/1/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.458

Μικρό το κακό 

Το καλό με τα προφίλ,είναι πως υπακούουν σε ο,τι τους λες να γράψουν.

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Helenaki4

Και το προφιλ μου γραφει ξαφνικα 45 γκρρρ 

Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, agnwstos_Xi και σε ακόμα 2 μέλη.

Redink

# 14 στην 1/1/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πάνω χέρι, κάτω χέρι τίνος είνα τ' απάνω απάνω;

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Melinaki75
Επίσης και αυτός μου τα γυρνούσε λίγο περίεργα όταν μιλήσαμε .Όταν του είπα ότι με στεναχώρησε όπως τελείωσε ,μου είπε ότι <<εντάξει εγώ το πήρα χαλαρά,πλέον έχω φουλ αυτοπεποίθηση και δεν είναι ότι πληγώθηκα κλπ>> .Επίσης μου είπε ότι δεν ξερει γιατί δεν μπορεί να αφεθεί και του φαίνεται παράξενο -σοκάρεται που του λέω πόσο τον θέλω και καλύτερα να μην χαθεί το παιχνίδι μεταξύ μας .Από την μια ξέρω ότι πρέπει να χαλαρώσω και εγώ ,να μην τον πιέσω και να δώσω χρόνο ,από την άλλη με πιάνουν καμία φορά οι ανασφάλειες μου και πιστεύω ότι δεν νιώθει τίποτα ,ήρθε μόνο για το σεξ ,δεν με ήθελε ποτε και απλά έτσι τα έκανε και τότε .

"Πάνω χέρι, κάτω χέρι.. Κι έγιναν οι σχέσεις ένα αέναο παιχνίδι εγωισμού. Ένα παιχνίδι δύναμης, για το ποιος θα έχει τον έλεγχο. Ποιος θα έχει τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο. Ποιανού ο εγωισμός, στο τέλος της μέρας, θα μετρήσει περισσότερο."(Παπαηλιάδου Σ., 2021).  

Δεν γνωρίζω ποια είναι η κ. Παπαηλιάδου - στο διαδίκτυο βρήκα τα λόγια της- αλλά εκφράζουν αυτό που βλέπω στην περιγραφή που παρέθεσες θεματοθέτρια.  Από αυτά που μας περιέγραψες φαίνεται να είστε και οι δύο πολύ νέοι, πολύ ανώριμοι στις ανθρώπινες σχέσεις και πολύ ανασφαλείς.  Οι περισσότεροι άνθρωποι κάπως έτσι ξεκινάμε και μερικοί παραμένουν έτσι για πάντα.  Όλο αυτό που περνάς εμπεριέχει πολλά χρήσιμα μαθήματα.  

Μάθημα: Ανασφάλεια + εγωϊσμός => τοξικότητα σε μια σχέση και η περιγραφή σου δυστυχώς δείχνει ότι και οι δύο ξεσπάτε αυτά τα δυο ελαττώματά σας ο ένας στον άλλο.  Το αποτέλεσμα είναι ότι διαλύσατε την όποια εμπιστοσύνη πήγε να αναπτυχθεί ανάμεσά σας και χωρίς εμπιστοσύνη δεν μπορεί να υπάρξει υγιής σχέση.  Τα παιχνίδια ελέγχου διαλύουν τις σχέσεις και είστε και οι δυο ένοχοι για το συγκεκριμένο αμάρτημα:  Εσύ που το ξεκίνησες (εξαφανίστηκες σε μια χειριστική προσπάθεια να τον κάνεις να σε κυνηγήσει/ να γονατίσει) και αυτός που το συνεχίζει (θεωρεί ότι αυτό το παιχνίδι μεταξύ σας είναι κάτι καλό και συνεχίζει την ίδια τακτική χωρίς να καταλαβαίνει πόσο τοξικό είναι).     

Αν του μίλησες ανοιχτά και μετά από αυτό αυτός εξακολουθεί να πιστεύει ότι αυτό το παιχνίδι εγωϊσμού και ελέγχου ανάμεσά σας είναι καλό για τη σχέση σας τότε δεν έχει νόημα να παραμείνεις.  Το μόνο που θα καταφέρετε είναι να συνεχίσετε στο ίδιο τοξικό μοτίβο που θα σας βγάλει τον χειρότερο εαυτό σας και θα σου κάνει τις ανασφάλειες ακόμα χειρότερες.  Κατά τη γνώμη μου δεν είστε αρκετά ώριμοι για να κρατήσετε τη συγκεκριμένη σχέση.  Οι ανασφάλειες και οι εγωϊσμοί σας στις οποίες παγιδευτήκατε πολύ δύσκολα θα σας αφήσουν να τα βρείτε.  

Αναλογίσου πολύ προσεκτικά τις όποιες λανθασμένες αντιλήψεις έχεις για τον τρόπο επίλυσης διαφωνιών σε μια σχέση (π.χ. η εξαφάνιση είναι καταστρεπτικό μέσο προσπάθειας επιβολής και το ίδιο ισχύει για την τεχνική "φτυσίματος" που φαίνεται να έχει υιοθετήσει ο φίλος σου).  Αναλογίσου και τους λόγους που σε έκαναν να νιώθεις όταν ήσασταν καλά μαζί ότι "δε σε θέλει και ότι έτσι τα κάνει" και ότι πρέπει να σε "κυνηγήσει" .   Το να παραμείνεις όμως σε μια σχέση που τρέφεται από εγωϊσμούς, ανασφάλειες και δράματα (είτε ξεκινούν από σένα είτε από τον άλλον) είναι ό,τι χειρότερο μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου και κινδυνεύεις να βγεις απο μια τέτοια σχέση με χειρότερες ανασφάλειες.  Αν βγάζετε ο ένας το χειρότερο εαυτό του άλλου φύγε.  Δούλεψε τις ανασφάλειες σου μόνη σου και όταν είσαι έτοιμη βρες κάποιον που θα σου βγάζει και θα του βγάζεις τον καλό σας εαυτό.   Καλή χρονιά!

seychelles

# 15 στην 1/1/2022
author
Βερμούδες

Εντάξει Μελίνα, στα 21 που είστε γίνονται αυτά, μικρά παιδιά είστε ακόμα.

Καλή χρονιά να έχετε και οι δύο. Είδες και συ με το να του λες να χωρίσετε χωρίς να το εννοείς, ο άλλος μπορεί να πάρει ανάποδες αντί να κυνηγήσει.

Τώρα δε μπορούμε να ξέρουμε αν αυτός έχει αποστασιοποιηθεί ή το κάνει από εγωισμό. Δώσε εκεί λίγο χρόνο μήπως αλλάξει το μεταξύ σας και πάει προς πιο συντροφικό που το θες, αν όχι πας παρακάτω, όλα καλά σε κάθε περίπτωση.

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Broken_Guy

seychelles

# 16 στην 1/1/2022
author
Βερμούδες

Το δικό σου σε έκανε τηλεμεταφορά απ'το Καζακστάν στην Αθήνα πάντως  Όλο πρωτοβουλίες, και μένα με έκανε 75, νέο άνθρωπο ..74 ετών 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από alisida

Μικρό το κακό 

Το καλό με τα προφίλ,είναι πως υπακούουν σε ο,τι τους λες να γράψουν.

Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 17 στην 1/1/2022
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.025

# 14

Πολύ καλώς e-ιπωμένα.

Ωστόσο διατηρώ σοβαρές αμφιβολιες για το κατά πόσο μια 22αρα (και ενας συνομήλικος της), λόγω του ηλικιακού τους άγουρου, είναι σε θέση να αποκρυπτογραφήσουν / εμπεδώσουν τα γραφομενα  - πόσο μάλλον  και να τα υιοθετήσουν (από τώρα) / λειτουργήσουν ώριμα, ως οι ηλικίες τους ΔΕΝ προστάζουν.

Όταν πρέπει δυστυχως (ή ευτυχώς) να περάσουν από τη βάσανο των παθών, μαθών  και λαθών, όπως όλοι.

Κάθε πράγμα στον καιρό του...

Ευτυχισμένη, δημιουργική και ακόβιντη χρονιά.

giorgos170

# 18 στην 1/1/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.538
θά   σέ    προτείνω    γειά   βραβείο .,   από   τώρα   &   μετά   .,,::.,,

Αρέσει στα μέλη user2022, Enikos

Redink

# 19 στην 1/1/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Heptamer

# 14

Πολύ καλώς e-ιπωμένα.

Ωστόσο διατηρώ σοβαρές αμφιβολιες για το κατά πόσο μια 22αρα (και ενας συνομήλικος της), λόγω του ηλικιακού τους άγουρου, είναι σε θέση να αποκρυπτογραφήσουν / εμπεδώσουν τα γραφομενα  - πόσο μάλλον  και να τα υιοθετήσουν (από τώρα) / λειτουργήσουν ώριμα, ως οι ηλικίες τους ΔΕΝ προστάζουν.

Όταν πρέπει δυστυχως (ή ευτυχώς) να περάσουν από τη βάσανο των παθών, μαθών  και λαθών, όπως όλοι.

Κάθε πράγμα στον καιρό του...

Ευτυχισμένη, δημιουργική και ακόβιντη χρονιά.

Ευχαριστώ, επίσης!  

Κατά πάσα πιθανότητα έχεις δίκιο.  Ωστόσο θεώρησα χρήσιμο να ειπωθούν σαν μια χείρα βοήθειας στην αποκρυπτογράφηση, σε πρώτη φάση, αυτού που τους συμβαίνει και ας είναι δύσκολο να τα εμπεδώσουν και να τα υιοθετήσουν από τώρα.  Η κοπέλα άλλωστε ζήτησε τα φώτα μας και ως σοβαροί εμπειρογνώμονες οφείλουμε να της τα παράσχουμε 

tzoulia59

# 20 στην 1/1/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.477

καλη χρονια!! εγω δεν θα πω για 20 χρονα ,,40 χρονα και 60 χρονα ,ολες οι ηλικιες πονανε,, ερωτευονται απογοητευονται ,,

γνωμη μου ειναι οτι το ατομο αυτο οταν του ζητησες να χωρισετε πληγωθηκε,, παρτο και λογω  απορριψης απο εγωισμο 

στην πορεια οταν ο αλλος ενω σ εγκαταλειπει ,,,γυριζει μετανιωμενος πισω ,,,και σου λεει ,,, πεθαινω για σενα 

..πιστευω οτι λειτουργει ως εκδικηση,, παιρνει το αιμα του πισω , ,,και μεσα του ξενερωνει...πεφτει ο αλλος στα ματια του ,,

δεν πιστευω οτι σε  θελει  για σεξ ,,πιστευω οτι δεν θελει καθολου ..,,

πιστευω οτι το παλευει και λιγο ενοχικα γιατι λες οτι τον αγαπας 

κι .οσο επιμενεις να εισαι εκει τοσο τον απομακρυνεις .

για να λειτουργησει ολο αυτο,,, αν λειτουργησει ,

,,πρεπει να τον αφησεις ησυχο ,,να του δωσεις χωρο να δει μεσα του ,,,

θα συνεχισεις την ζωη σου κανονικα ,,θα βγαινεις θα γλεντας ,,(υποθετικα) σαν μην υπαρχει εκεινος πουθενα ,,

κι αν πραγματικα του εμεινε εστω μια σπιθα... θα σε πλησιασει εκεινος ..

πες του //αισθανομαι οτι τιποτε δεν ειναι οπως πριν ,,σε νιωθω απομακρο ,και δεν νιωθουμε το ιδιο ,,,

επειδη δεν θελω να σε καταπιεζω ,,εγω φευγω ..

αν νιωσεις κατι αλλο ... κι εγω ειμαι μονη και θελεις το ξαναπαμε θα το παμε ,,

,αλλιως καλη συνεχεια στην ζωη σου .,

κι αυτο ειναι ολο ,,

ειναι η μονη περιπτωση να γυρισει ,,το πραγμα ,,,το θεωρω 50% να προχωρησει σε θετικο ,

γερνω προς το αρνητικο ,,

ας προσεχες ,

,το μονο που δεν εξαγοραζεται στην ζωη ..ειναι το συναισθημα

,δεν υπαρχει ισχυροτερη δυναμη απο το συναισθημα ,,αυτος κρυωσε ,αυτο ηταν ολο ,,

υγ να μην ξεχασω ,,κι αυτο υπευθυνοτητα  και σοβαροτητα ,ειναι 

μπραβο στο παιδι ,,

θα μπορουσε να σε χρησιμοποιησει ,,

σου λεει θελω χρονο ,,ε αυτο οσο μενεις εκει δεν θα λειτουργησει ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Melinaki75
.Εγώ τότε ήμουν πιο χαλαρή (κυρίως επειδή ήταν αρχή ) και αυτός νόμιζε ότι δεν τον θέλω αρκετά,δεν παίρνω πρωτοβουλίες να του μιλήσω ,να τον δω,δεν κάνουμε πολλά πράγματα μαζί και βρισκόμαστε μόνο σπίτι ,ρουτινιαζουμε κλπ .Οποτε μια μέρα τσακωθήκαμε και εγώ αντί να προσπαθήσω να το φτιάξω ,απλά εξαφανίστηκα .Ίσως θεωρούσα δεδομένο ότι θα <<κυνηγήσει >> .Όλο ήταν λάθος από πλευράς μου και μετά από καιρό ,τον έπιασα του είπα ότι νιώθω πράγματα ,αναγνώρισα τα λάθη μου ,του είπα και εμένα τι με ενόχλησε και του ζήτησα να το σκεφτεί και να μου πει και αυτός τι πιστεύει -θέλει σε περίπτωση που δεν έχει προχωρήσει παρακάτω .Ε μόλις του τα είπα αυτά ,μου ζήτησε να ξαναβρεθούμε και τα ξαναβρήκαμε .Από τότε όμως έχει αυτή την συμπεριφορά .Μου δείχνει ότι θα προτιμήσει να βγει με τους φίλους του και να με δει μετά για λίγο ,θα με πάρει τηλέφωνο αλλά όχι και καααθε μέρα .Τον καταλαβαίνω απόλυτα και τον ρώτησα αν θέλει τον χρόνο του ή αν το κάνει από άμυνα .Αλλά η απάντηση του ήταν ότι δεν έχει νιώσει καμία απορριψη από εμένα ,δεν κάνει κάτι από άμυνα και απλώς το πάει σιγά σιγά για να δούμε αν θα δουλέψει κλπ.Έκανα λάθος ,το ξέρω και προσπαθω να το διορθώσω .Απλώς αν δεν νιώθει τίποτα για μένα και απλά το μόνο που θέλει είναι το σεξ ,θα ήθελα να το ξέρω για να μην ταλαιπωρούμαστε άλλο και οι δυο .

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, girl_aloud και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε