Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εξαφάνιση!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

AngelaR

# 21 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 12
'Aρεσαν+: 0%
Εξαιρετικές οι προσεγγίσεις όλων των συμμετεχόντων και εξαιρετικά σημαντικες για μένα! Και πάλι σας ευχαριστώ!

Rania00

# 22 στις 21/1/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Καλημέρα!Κοίτα μην γίνεις αθελα σου όλα αυτά που λες γιατί οι δικαιολογίες που δίνεις εσύ σε αυτόν δηλώνουν ξεκάθαρα πως είσαι σε θέση να εθελοτυφλεί σε πολλά..Δικαιολόγησες την αστεια και παιδιαστικη δικαιολογία για στροφή του στην δουλειά ως πρόβλημα με την γυναίκα του και αιτία διαφυγής..Από την γυναίκα του οκ,ήθελε να ξεφύγει, από εσένα γιατί?Σε παρακαλώ πολυ βάλε στην άκρη την οποία ανάγκη σου και δες ξεκάθαρα μια κατάσταση που απο μακρυά δηλώνει ξεκάθαρη καβαντζα ..Εύχομαι η απόφαση που θα πάρεις να ει αι η σωστή και να μην σε τουμπαρει πάλι με αστείες δικαιολογίες και βρεθείς εξ απροόπτου για μια ακόμα φορά να αναρωτιέσαι γιατί εξαφανίστηκε. Καλή δύναμη!

Redink

# 23 στις 21/1/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Θεματοθετρια το ότι μας τον συστησες ως "γιατρό" με το καλησπέρα σας με βάζει σε σκέψεις για τα "αγνά" σου συναισθήματα. Άραγε αν είχε ένα επάγγελμα με μικρότερο πρεστίζ και ο,τι αυτό συνεπάγεται, θα καθοσουν να ασχολείσαι με έναν τύπο 15+ χρόνια μεγαλύτερό σου, 500 χλμ μακριά σου, που παραμένει παντρεμένος και είναι ολοφάνερο ότι ΔΕΝ έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο του γάμου του; Το όνειρο σου δηλ. ποιο είναι; Να γηροκομησεις ένα γιατρό και να γίνεις σε λίγα χρόνια κυριολεκτικά η νοσοκόμα του; Και αυτό αν δε σε σουτάρει νωρίτερα για κάνα ακόμα νεότερο μοντέλο διμετρο θεσσαλονικιο, όταν ορθοποδήσει και δεν χρειάζεται πλέον παρηγορητρα. Αρέσουν και στις Θεσσαλονικιες οι γιατροί ξέρεις. Έστω όμως ότι τα συναισθήματα σου είναι αγνά και χωρίς υπολογισμούς. Για λύσε μας μερικές απορίες: Τι ακριβώς περιμένεις να συμβεί με κάποιον που δεν έχει χωρίσει ούτε 6 μήνες από γάμο 30 χρόνων; Ακόμα και αν υποτεθεί ότι δε σε έχει φλομωσει στο ψέμα, τι μυαλό/νηφαλιότητα μπορεί να έχει αυτός ο άνθρωπος για να είναι σε θέση να ξεκινήσει κάτι υγείες;

apolitiii

# 24 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 848

Σαν τιτλο θα μπορουσες να βάλεις "ηθελημενη  εξαφάνιση"..

Τι δεν καταλαβαίνεις απ' την συμπεριφορά του??

Ο κυρ γιατρός θέλει να περναει καλά μαζί σου οταν έρχεται Αθήνα...οταν είναι Σαλόνικα ειναι στο σπιτι του 

με τα παιδιά του και την σύζυγο... όλα όσα σου λέει οτι είναι σε διασταση , μένει μόνος του στη Σαλόνικα, 

είναι ψεματουρια που λένε οι παντρεμένοι για να ξενοπηδουν ...

Μα πως τον γνωρισες?? μεσω fb???

Επειδή όπως γράφεις στο προφίλ σου είσαι 46 χρονών και πιστεύω οτι σ' ενδιαφέρει περισσότερο μια 

σοβαρή σχέση... παράτα τον κυρ γιατρό... προχώρα την ζωη σου και μην ξαναμπλεξεις με παντρεμενους, 

ταχαμ χωρισμένους κλπ. δεν αξίζει να αναλωνεσαι με τέτοιους... χάνεις χρόνο και ενέργεια...

goud luck 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από AngelaR

Εξαφάνιση!

Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας στο θεμα που με απασχολει.

Μενω Αθηνα και πριν δυο μήνες γνώρισα εναν γιατρο ο οποίος μένει θεσσαλονικη.Οταν τον γνώρισα μου ειπε οτι έχει τρια μεγαλα παιδια 24, 26 και 30 που σπουδαζουν και οτι ειναι σε διάσταση με την γυναικα του ενώ πριν δυο μηνες εφυγε απο το σπιτι μετά απο προτροπη της γυναίκας του.Να σημειώσω οτι οταν τον ρώτησα ευθεως εαν την αγαπα και πως νιώθει που μενει μόνος του μου απάντησε ως εξής:

¨την αγαπώ ως ανθρωπο και τίποτα παραπάνω..Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι τα παιδια μου γιατι η μικρή απο τοτε που έφυγα απο το σπιτι δεν μου μιλάει και με πληγώνει"

Καθώς συζητούσαμε μου ειπε οτι εδω και τεσσερα χρόνια εχει να νιώσει ερωτική επιθυμια για τη γυναίκα του και οτι αυτό την ενοχλούσε. Την χαρακτήριζε ως μια πολύ ψυχρή γυναίκα και δεν θυμόταν ποτε να είχε φιλήσει ουτε μια φορά τα παιδιά της. ΠΑρόλα αυτα δεν υπήρχε ποτέ στο διάστημα αυτό καμία εξωσυζυγική σχέση και δεν τον ενδιέφερε κατι τέτοιο.

Οταν ξεκινήσαμε τη σχέση να σημειώσω οτι υπήρξε μια πολύ έντονη ελξη και απο τις δυο μεριές. Ειχαμε μια καταπληκτική χημεία μεταξύ μας. Οταν ερχοταν Αθήνα μέναμε μαζί και ποτέ δεν τον είχε ενοχλήσει η γυναίκα του.

Τα βράδια που ήταν στο σπίτι που έμενε μόνος του μιλούσαμε τρεις τεσσερις ωρες στο τηλέφωνο.

Την Πρωτοχονιά την περάσαμε μαζί και ξαφνικά στην τελευταία μας συνάντηση μου είπε οτι η γυναίκα του τον κάλεσε να συζητησουν για το θέμα της μικρής κόρης τους που ηταν πολύ στεναχωρημένη γιατι ο πατέρας της εφυγε απο το σπιτι.

Το Σαββατο 14/1 μιλήσαμε στο τηλέφωνο και ηταν πολύ τρυφερός όπως και εγω.

Απο εκείνη την ημέρα δεν έχει δώσει κανενα σημειο ζωής. Φυσικά εγώ δεν τον ενοχλώ γιατί φοβάμαι οτι μένει στο σπίτι με την οικογένεια του.

Γιατί επέλεξε την σιωπή χωρίς καμια συζήτηση μαζί μου? Γιατί να μη μου πει οτι θέλει να διακόψουμε? Η εξαφάνιση δηλώνει απλά δειλία? Φόβο? Αδιαφορία?

Πιστευετε οτι θα εμφανιστεί πάλι? Οτι δίνει μια ευκαιρία στο γάμο του? Να δώσω λίγο χρόνο κ να περιμένω να δω πως θα κινηθεί?

Σας ευχαριστώ παιδια!

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, la-mer και σε ακόμα 3 μέλη.

apolitiii

# 25 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 848

Να συμπληρώσω την απάντηση μου #24

Γνωριζω πραγματικό περιστατικό που συνέβη σε φίλη μου, πριν μερικά χρόνια... παντρεμένη κάμποσα χρονια, 

με μεγαλα παιδιά, κάποια εποχη ο σύζυγος προφασιζόμενος επαγγελματικες υποχρεώσεις σε αλλη πολη 

100χλμ μακρυά απ' την πολη που εμεναν εξαφανιζοταν για 3-4 μέρες την βδομάδα... έβαλε και τον 

παρακολουθησαν έμαθε που έμενε στην άλλη πολη και ενα βράδυ πάει στο σπίτι του, χτυπάει και της ανοίγει 

την πόρτα μια γυναικα νεωτερη, με ενα μωρό στα χέρια... ζήτησε τον σύζυγο της με τ όνομα του και η άλλη 

της είπε οτι αυτός είναι ο σύζυγος της και το μωρό ειναι το παιδί τους... περιττό να σου πω τι 

ακολουθησε...το διαζύγιο ηταν ακαριαίο...η φίλη μου απέκτησε ψυχολογικο πρόβλημα και άρχισε τα 

ψυχοφαρμακα...

Σε καμία γυναίκα δεν αξίζει να το παθει αυτό, ούτε ως νομιμη ούτε ως παράνομη συντρόφος...

Γι αυτο σου λεω μακρυα απο παντρεμενοχωρισμενους,,,

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos

vanarabit

# 26 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 875

#

Μα είναι "γιατρός" ...
Τι ΔΕΝ καταλαβαίνουμε ;;;

Άλλης νοημοσύνης .. κοινωνικού επιπέδου .. Πλούτου ...
ΤΙ σαν και εμάς ;;
Τους "παρακατιανούς" ;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Redink
Θεματοθετρια το ότι μας τον συστησες ως "γιατρό" με το καλησπέρα σας με βάζει σε σκέψεις για τα "αγνά" σου συναισθήματα. Άραγε αν είχε ένα επάγγελμα με μικρότερο πρεστίζ και ο,τι αυτό συνεπάγεται, θα καθοσουν να ασχολείσαι με έναν τύπο 15+ χρόνια μεγαλύτερό σου, 500 χλμ μακριά σου, που παραμένει παντρεμένος και είναι ολοφάνερο ότι ΔΕΝ έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο του γάμου του; Το όνειρο σου δηλ. ποιο είναι; Να γηροκομησεις ένα γιατρό και να γίνεις σε λίγα χρόνια κυριολεκτικά η νοσοκόμα του; Και αυτό αν δε σε σουτάρει νωρίτερα για κάνα ακόμα νεότερο μοντέλο διμετρο θεσσαλονικιο, όταν ορθοποδήσει και δεν χρειάζεται πλέον παρηγορητρα. Αρέσουν και στις Θεσσαλονικιες οι γιατροί ξέρεις. Έστω όμως ότι τα συναισθήματα σου είναι αγνά και χωρίς υπολογισμούς. Για λύσε μας μερικές απορίες: Τι ακριβώς περιμένεις να συμβεί με κάποιον που δεν έχει χωρίσει ούτε 6 μήνες από γάμο 30 χρόνων; Ακόμα και αν υποτεθεί ότι δε σε έχει φλομωσει στο ψέμα, τι μυαλό/νηφαλιότητα μπορεί να έχει αυτός ο άνθρωπος για να είναι σε θέση να ξεκινήσει κάτι υγείες;

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, user2022 και σε ακόμα 2 μέλη.

AngelaR

# 27 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Παρεμπιπτόντως να σας εξηγήσω ότι είμαι μεγάλο στέλεχος σε μια μεγάλη τράπεζα κ δεν έχω κανένα κολλημα με γιατρούς. Το ανέφερα για να σας εξηγήσω ότι έχει πολύ μεγάλο φόρτο εργασίας κ μετακινειται Αθήνα Θεσσαλονίκη συνεχώς λόγω πανεπιστήμιων. Τίποτα άλλο. Εάν θέλετε να μείνετε σε αυτό οκ. Εμένα προσωπικά δεν μου λέει τίποτα απολύτως. Τα είχα με γιατρο πριν επτά χρόνια. Αυτα
Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Kristina_

# 28 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.417

Βρε φιλεναδα δε χρειαζεσαι να απολογεισαι επειδη ειναι γιατρος! Σιγα το επαγγελμα! Και σιγα το πρεστιζ και σιγα την επιστημη! (Σοβαρα το λεω),,,αν και το γεγονος οτι τα ξαναχες με γιατρο,,,το λες και κολλημα :>

Στα σοβαρα τωρα,,,δε θα επαναλαβω τα οσα σου εχουμε ηδη πει περι παντρεμενου, καβατζας, αποστασης, ηλικιας κλπκλπ θα σου πω μονο οτι ανεξαρτητα απο αυτα, και μονο που στην αρχης μιας, ας μην την πουμε σχεση, ας την πουμε ερωτικη γνωριμια/φλερτ,,,στην αρχη της λοιπον που θα περιμενε κανεις να υπαρχει αμοιβαιος ενθουσιασμος και αναγκη για επικοινωνια,,,αυτος τι κανει???εξαφανιζεται!!! Εεεε εξυπνη κοπελα και μια χαρα λογικη φαινεσαι (φιλη μου λεμε), γιατι δεν παιρνεις το ξεκαθαρο μηνυμα που σου στελνει με τη συμπεριφορα του??? Και καθεσαι και περιμενεις ποτε θα ρθει αθηνα να του κανεις μια ξεκαθαρη κουβεντα?

Μη χανεις χρονο! Εισαι σε μια ηλικια που δεν εχεις και πολλα περιθωρια αν θες να κανεις μια σχεση,,,εκτος και αν συνειδητα δε θες σχεση οποτε ολα καλα!

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, vanarabit και σε ακόμα 4 μέλη.

Kristina_

# 29 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Σιγα βρε βανα! Εκτος και αν ειναι σουπερ ντουπερ καθηγητης μεγαλογιατρος

Αλλιως γιατροι οσοι θες

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από vanarabit

#

Μα είναι "γιατρός" ...
Τι ΔΕΝ καταλαβαίνουμε ;;;

Άλλης νοημοσύνης .. κοινωνικού επιπέδου .. Πλούτου ...
ΤΙ σαν και εμάς ;;
Τους "παρακατιανούς" ;;

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 30 στις 21/1/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Γιατι καλε δεν εχει περιθωρια η κοπελα? Αμεσως εσυ!...

Εδω οι βαβουσhκες μεχρι παντρευονται καθε τρεις και μια...οχι τιποτα απλες λαικες σhχεσεισ τωρα!...

Στην εποχη μας λεω...(Ορα...Quadrophenia)...

Μην αποπαιρνεις τον κοσμο!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Kristina_

Βρε φιλεναδα δε χρειαζεσαι να απολογεισαι επειδη ειναι γιατρος! Σιγα το επαγγελμα! Και σιγα το πρεστιζ και σιγα την επιστημη! (Σοβαρα το λεω),,,αν και το γεγονος οτι τα ξαναχες με γιατρο,,,το λες και κολλημα :>

Στα σοβαρα τωρα,,,δε θα επαναλαβω τα οσα σου εχουμε ηδη πει περι παντρεμενου, καβατζας, αποστασης, ηλικιας κλπκλπ θα σου πω μονο οτι ανεξαρτητα απο αυτα, και μονο που στην αρχης μιας, ας μην την πουμε σχεση, ας την πουμε ερωτικη γνωριμια/φλερτ,,,στην αρχη της λοιπον που θα περιμενε κανεις να υπαρχει αμοιβαιος ενθουσιασμος και αναγκη για επικοινωνια,,,αυτος τι κανει???εξαφανιζεται!!! Εεεε εξυπνη κοπελα και μια χαρα λογικη φαινεσαι (φιλη μου λεμε), γιατι δεν παιρνεις το ξεκαθαρο μηνυμα που σου στελνει με τη συμπεριφορα του??? Και καθεσαι και περιμενεις ποτε θα ρθει αθηνα να του κανεις μια ξεκαθαρη κουβεντα?

Μη χανεις χρονο! Εισαι σε μια ηλικια που δεν εχεις και πολλα περιθωρια αν θες να κανεις μια σχεση,,,εκτος και αν συνειδητα δε θες σχεση οποτε ολα καλα!

Αρέσει στα μέλη vanarabit, apolitiii

tzoulia59

# 31 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.477

αυτο και μονο δειχνει τι παραμυθι πουλαει και τι φτηνες δικιολογιες ..ο τυπος ...μεταπτυχιακα και στησιμο δουλειας ...κι ολες αυτες τις μπουρδες .

για αφελεις ..

αν ηταν ευθυς και ειλικρινης μαζι σου θα σου ελεγε την αληθεια ,,οτι ειναι σπιτι του με την γυναικα του και το παλευει να γυρισει πισω .

και να ζηταγε μια συγνωμη ,,και τελος μεταξυ σας ..

κι οχι οι αντρες δεν αφοσιωνονται ολοι στην δουλεια και παραλληλα γκομενιζουν ..οταν εχουν προβληματα ...

αφοσιωνονται μονο στην δουλεια και μ εναν τροπο στην οικογενεια ..και δεν γκομενιζουν ..ολοι ,.

οσο για την λυση του προβληματος ,.βρισκεται εδω .//.Όταν κατέβει Αθήνα (κάθε δέκα μέρες έρχεται)//

για ψαξε ..αμφιβαλω αν εισαι η μονη γυναικα που πλευριζει ,,για παρεα στην αθηνα ...

.μα τι δεν καταλαβαινεις οτι σε θελει για παρεα οταν κατεβαινει αθηνα ...

και γιατι του μιλας διακριτικα ?

αξιζει σ εναν τετοιο τυπο ευγενεια ?? και διακριτικοτητα ,?

μην ασχοληθεις καθολου μαζι του ,,θα σ εχει για χρυσο κοριτσι ,,του ξενοδοχειου 10 ημερων ..

και σε προσβαλει κι ολας με την συμπεριφορα του ..δεν το συλλαμβανεις ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από AngelaR
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απόψεις σας. Είναι εξαιρετικά πολύτιμες!Να σας πω ότι επικοινωνησε χθες το πρωί μαζί μου κ μου είπε ότι ένιωσε άσχημα που δεν είχε πάρει τηλέφωνο τόσες μέρες αλλά έτρεχε με μεταπτυχιακα και εξεταστική περίοδ και στήνει και μια νέα δουλειά. Δεν είναι δικαιολογία σοβαρή. Όπως είπε πολύ σωστά ο ios1234 όταν υπάρχουν προβλήματα στο γάμο οι άντρες αφοσιώνονται στη δουλειά ως τρόπο διαφυγής. Κ το βλέπω στο 100% με τον γιατρό. Έδειξα τη δυσαρέσκεια μου λοιπόν διακριτικά. Όταν κατέβει Αθήνα (κάθε δέκα μέρες έρχεται) θα κάνουμε μια συζήτηση σε βάθος για να ξεκαθαρίσω ΕΓΩ τη θέση μου .Δυστυχώς η ευτυχώς δεν έχω γεννηθεί για να είμαι δεύτερη στη ζωή ενός άντρα ακόμα κ αν είμαι ερωτευμένη.Καλύτερα τώρα που είναι ακόμα αρχή να ξεκαθαρίσω τα πράγματα από τη δική μου πλευρά.Εάν πραγματικά γύρισε στο σπίτι κ η σχέση με τη γυναίκα του θα ξαναφτιάξει δεν προτίθενται να τους κρατάω το φανάρι. Θα σας ενημερώσω και πάλι για τις εξελίξεις.Να είστε όλοι καλά!

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

tzoulia59

# 32 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.477

γιατρος να ειναι και μεγαλοστελεχος σε τραπεζα πρωτη φορα το ακουω ,,μηπως σε δουλευει και σ αυτο?

οι γιατροι ξερω οτι πηγαινουν σε σεμιναρια ,,κι οχι καθε 10 ημερες στην αθηνα ,,,για  μπισνες ...

και γιατι ακριβως απολογεισαι ..??ολες επιθυμουν τους γιατρους και τους δικηγορους ...σιγα μην εδινα αναφορα ...

με ποιον θα ειμαι ...

εμενα μου αρεσουν οι δικηγοροι και οι πολ μηχανικοι ,αρκει να ειναι ομορφοι ...,,θα περασω ιερα εξεταση  απο την εδρα ,?

αναφορα δεν δινω .

προσεχε ,,γιατι μ αυτον η οσμη ειναι κακια ,,μεταπτυχιακα στα 65 ...θα μας τρελανει???

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από AngelaR
Παρεμπιπτόντως να σας εξηγήσω ότι είμαι μεγάλο στέλεχος σε μια μεγάλη τράπεζα κ δεν έχω κανένα κολλημα με γιατρούς. Το ανέφερα για να σας εξηγήσω ότι έχει πολύ μεγάλο φόρτο εργασίας κ μετακινειται Αθήνα Θεσσαλονίκη συνεχώς λόγω πανεπιστήμιων. Τίποτα άλλο. Εάν θέλετε να μείνετε σε αυτό οκ. Εμένα προσωπικά δεν μου λέει τίποτα απολύτως. Τα είχα με γιατρο πριν επτά χρόνια. Αυτα

Αρέσει στο μέλος AngelaR

Kristina_

# 33 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Δεν την αποπαιρνω!!! Κρινω εξ ιδιων καλε,,,αφου μετα απο χ χρονια οχι οτι δε θα βρισκει, αλλα δε θα θελει κιολας 

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Enikos

Εδω οι βαβουσhκες μεχρι παντρευονται καθε τρεις και μια...οχι τιποτα απλες λαικες σhχεσεισ τωρα!...

Στην εποχη μας λεω...Ορα...Quadrophenia...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

AngelaR

# 34 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Χαχαχαχαχαχα!!! Kristina έχεις ωραίο χιούμορ. Κ φυσικά είναι αλήθεια αυτό που λες!Σας ευχαριστώ παιδιά! Με βοηθάτε!
Αρέσει στο μέλος Kristina_

vidar70

# 35 στις 21/1/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Απαντήσεις: 299

χαζομαρες σου λεει ο ιοσ1234 αλλα δεν θα διαφωνυησουμε. Κανενας σοβαρος ανδρας δεν εξαφανιζεται ετσι και μαλιστα με δικαιολογια παιδου17 χρονων ( ουτε καν φοιτητης), Γελαει η φυση ολη μαζι και με τοςυ εξωγηινους.

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από AngelaR
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απόψεις σας. Είναι εξαιρετικά πολύτιμες!Να σας πω ότι επικοινωνησε χθες το πρωί μαζί μου κ μου είπε ότι ένιωσε άσχημα που δεν είχε πάρει τηλέφωνο τόσες μέρες αλλά έτρεχε με μεταπτυχιακα και εξεταστική περίοδ και στήνει και μια νέα δουλειά. Δεν είναι δικαιολογία σοβαρή. Όπως είπε πολύ σωστά ο ios1234 όταν υπάρχουν προβλήματα στο γάμο οι άντρες αφοσιώνονται στη δουλειά ως τρόπο διαφυγής. Κ το βλέπω στο 100% με τον γιατρό. Έδειξα τη δυσαρέσκεια μου λοιπόν διακριτικά. Όταν κατέβει Αθήνα (κάθε δέκα μέρες έρχεται) θα κάνουμε μια συζήτηση σε βάθος για να ξεκαθαρίσω ΕΓΩ τη θέση μου .Δυστυχώς η ευτυχώς δεν έχω γεννηθεί για να είμαι δεύτερη στη ζωή ενός άντρα ακόμα κ αν είμαι ερωτευμένη.Καλύτερα τώρα που είναι ακόμα αρχή να ξεκαθαρίσω τα πράγματα από τη δική μου πλευρά.Εάν πραγματικά γύρισε στο σπίτι κ η σχέση με τη γυναίκα του θα ξαναφτιάξει δεν προτίθενται να τους κρατάω το φανάρι. Θα σας ενημερώσω και πάλι για τις εξελίξεις.Να είστε όλοι καλά!

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos

vidar70

# 36 στις 21/1/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Απαντήσεις: 299

Ενα δικιο το εχεις !!!

Μια επιστημη σαν την Ιατρικη πυ σωζονται ζωες ανθρωπων μεσω αυτης, τι να μας πει. Και φυσικα ενας γιατρος σιγα το επαγγελμα, σιγα τα αγχη που εχει και τι να μας πεις εμας τα...??? συγνωμη τι επαγγελεσθαι εσεις?? Καλα θελεις και τα γραφεςι ή κανεις πλακα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Kristina_

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, la-mer

la-mer

# 37 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.563

γιατί βρε κρίστυ;

δεν βλέπεις γύρω σου; μούτσος είναι ο άλλος  ή  'λοκτρολόγος και θέλει γιατρίνες και δικαστίνες.

ξέρεις τι κάνουν για "ανεβούν" τάχα μου, κοινωνικά οι κομπλεξικοί;;;

το χάσμα, τους διαφεύγει...αν έχουν και μια πάθηση μεγαλομανίας δε, το τερματίζουν...

το κοντέρ του μυαλού τους ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Kristina_

Σιγα βρε βανα! Εκτος και αν ειναι σουπερ ντουπερ καθηγητης μεγαλογιατρος

Αλλιως γιατροι οσοι θες

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

la-mer

# 38 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.563

μα τι ζουλιάρης πια! 

ξεπέρασέ το! είναι προνόμια των εκλεκτών αυτά!

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Enikos

Στην εποχη μας λεω...(Ορα...Quadrophenia)...

Αρέσει στα μέλη user2022, alexandriani1

alexandriani1

# 39 στις 21/1/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 1.034

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από la-mer

μα τι ζουλιάρης πια! 

ξεπέρασέ το! είναι προνόμια των εκλεκτών αυτά!

Enikos

# 40 στις 21/1/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Αλλο αφτο!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Kristina_

Δεν την αποπαιρνω!!! Κρινω εξ ιδιων καλε,,,αφου μετα απο χ χρονια οχι οτι δε θα βρισκει, αλλα δε θα θελει κιολας 

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε