Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χρειαζομαι την γνωμη σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Rocker_65

# 41 στις 26/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

# 38

Με το τελευταίο σου μήνυμα, όχι μόνο ακύρωσες τον εαυτό σου, αλλά και τους υπόλοιπους που -ο καθένας με τον τρόπο του- προσπάθησαν να σε βοηθήσουν. Αν γελάς εσύ με αυτά που γράφεις, αρκεί · είπαμε, το γέλιο κάνει καλό.

Kristina_

# 42 στις 26/6/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.831
'Aρεσαν+: 0%

Παντως φιλεναδα (αχνα θυμαμαι το αρχικο σου θεμα), φαινεται δεν καλοπερασες στο ταξιδι, ουτε και μεγαλο καλο σου κανε,,,βρε εγω 2-3 βδομαδες λειπω και μου παιρνει μια βδομαδα να ανοιξω βαλιτσες, αλλη μια να βαλω πλυντηρια, ενα μηνα να αποφασισω να σιδερωσω και  κανα  εξαμηνο για να ασχοληθω με τα μικροσαχλα της ζωης μου ,,,

Εσυ πριν καν τελειωσει το ταξιδι απαντησες σε μηνυμα και εκλεισες «σεζον» μαζι με την απαδαρεκτη μη-σχεση σου? Τι να σου πω βρε κοριτσι,,,εμενα μου προκαλεσε θλιψη αυτο που διαβασα τι νοημα ειχε ολο αυτο το σοου σου? Gringeαρε το ειναι μου λεμε 

Μπορει να νομιζεις οτι «τελειωσες» με αυτη την ιστορια, αλλα μεσα σου δεν εχεις προχωρησει καθολου,,,αποψη μου βεβαια,,,αν και η αληθεια ειναι οτι θεωρω οτι εισαι τρολ και καλυτερα θα ναι να εισαι,,,σορρυ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από toniamyk

τωρα θα δεις.

Καλησπερα σε ολους!

Μετα απο ταξιδι 2,5 μηνων,χαλαρωση,μαυρισμα,διαβασμα και πολλα αλλα επεστρεψα και θα σας κανω να γελασετε με τη ψυχη σας.Τον Φερβουαριο λοιπον,οπου εγω ημουν σε κατασταση θυμου,πανικου και βλαστημουσα την ωρα και την στιγμη που ειχα ξεκινησει αυτη τη ριμαδα τη σχεση,ο τυπος επεστρεψε δρυμητερος τηλεφωνικα αρχικα,μετανιωμενος ως συνηθως,με κατεβασμενα τα αυτια και τα φτερα..Εγω ετοιμαζομουν για ταξιδι,Μεξικο,Κουβα και εκει τριγυρω..Βγηκαμε για ενα καφε,εγω στολισμενη και τελειως ανετη,περιεγραφα που θα παω και οταν επιστρεψω στην Ελλαδα θα παω να ανοιξω την επιχειρηση μου για την καλοκαιρινη σεζον 2022.Ο τυπος λοιπον ανεργος,αφραγκος,τεμπελης με χιλιαδες αγγελιες στην περιοχη οπου εργαζοταν και οπου  ημασταν μαζι,ολες του ξυνιζαν και του βρωμαγαν.Εγω πηγα το ταξιιδ μου,μου εστελνε μηνυματα πως περναω κτλ.στους 2,5 μηνες απαντησα σε 3 μηνυματα μονο..Κατεστρωσα το σχεδιο μου και ημουν ετοιμη με το γυρισμο μου να αρχισω δραση,οπως και εγινε..Μεσα Απριλιου λοιπον του ειπα ολα οκ μεταξυ μας παμε να ξεκινησουμε τη σεζον..Αν διαβασετε την πρωτη μου δημοσιευση θα καταλαβετε.Στο σπιτι δεν ψωνιζα τιποτα,ετρωγε ψωμι και τυρι το οποιο αγοραζε ο ιιδιος,ε εγω τρωγα εξω με φιλους,φιλες,παρεες,συνεργατες.Εκοψα το ιντερνετ,τηλεφωνο κλ,δεν ειχε καν ιντερνετ να χαζολογαει,να βλεπει ταινιες κτλ,Στο ψυγειο ουτε καν ενα μπουκαλι νερο,επρεπε να το αγορασει αυτος.Ουτε πλυντηριο εβαζα τα ρουχα του,ουτε σιδερωνα τα ρουχα του,ουτε τιποτα.Σαν να μην υπηρχε στο χωρο.Μου προτεινε απειρες φορες να βγουμε για φαγητο και ελεγα μονιμως οτι εχω δουλεια,meeting κτλΤο απολαμβανα ΦΟΥΛ!!!Δουλευε σε ενα ξενοδοχειο της περιοχης μας,οδηγος 8ωρο με χαμηλο μισθο γιατι δεν ηθελε να δουλεψει παραπανω ωρες με μεγαλυτερο μισθο.Αφου ειδε οτι δεν προκειται ουτε να τοιν ταισω,ουτε να τον ποτισω αρχισε τη γκρινια,την ειρωνια  οτι εγω τα κονομαω,οτι κοιταω τη δημοσια εικονα μου,οτι πηγα ταξιδι και δεν του ειπα να ερθει μαζι,οτι πηρα αυτοκινητο ενωα αυτος παει με ενα σαραβαλο μηχανακι που ολο το σπρωχνει και επρεπε να του παρω ενα νεο μηχανακι και αλλα τετοια...ετσι απλα εγω μαζεψα ολα τα πραγμτα του (2 βαλιτσες ηταν ολα του τα υπαρχοντα)και οταν γυρισε απο τη δουλεια τα ειδε και φρικαρε.Του ειπα με τεραστια ηρεμια,εκει ειναι η πορτα φιλε μου ανοιξε την στο καλο να πας.Δεν προλαβε να βγαλει κιχ,ανοιξα εγω την πορτα πεταξα την πρωτη βαλιτσα εξω ακολουθησε αυτος με την δευτερη και λεγοντας του ζιγκολο δεν χρειαζομαι στη ζωη μου εκλεισα την πορτα.Ακολουθησαν μηνυματα απο την αδερφη του και ολο του το σοι,απο φιλους κτλ στους οποιους ελεγα και λεω οταν με καλουν οτι η ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη...Το απογευμα που τον πεταξα εξω,κοιμηθηκε στο αυτοκινητο του γιατι τα δωματια στα ξενοδοχεια κτλ κανουν απο 40 ευρω και πανω...χαχαχαχαχΨωμοτυρι κτλ.

ΟυστττΕιμαι λοιπον εδω πιο δυνατη απο ποτε!!!

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Silektis

Kristina_

# 43 στις 26/6/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.831

Εντωμεταξυ που βρηκε αυτοκινητο και κοιμηθηκε, αφου κυκλοφορει με ενα σαραβαλο μηχανακι???

Τρολλλ αλλα οπως και να χει για να κατσεις να σκεφτεις και να γραψεις ολο αυτο, ε θες δουλειααα

Τουλαχιστ9ν εκεινη η πως τη λενε η δηθεν αλκοολικηεταιρα ειχε πιο πιλυ πλακα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από toniamyk

τωρα θα δεις.

Καλησπερα σε ολους!

Μετα απο ταξιδι 2,5 μηνων,χαλαρωση,μαυρισμα,διαβασμα και πολλα αλλα επεστρεψα και θα σας κανω να γελασετε με τη ψυχη σας.Τον Φερβουαριο λοιπον,οπου εγω ημουν σε κατασταση θυμου,πανικου και βλαστημουσα την ωρα και την στιγμη που ειχα ξεκινησει αυτη τη ριμαδα τη σχεση,ο τυπος επεστρεψε δρυμητερος τηλεφωνικα αρχικα,μετανιωμενος ως συνηθως,με κατεβασμενα τα αυτια και τα φτερα..Εγω ετοιμαζομουν για ταξιδι,Μεξικο,Κουβα και εκει τριγυρω..Βγηκαμε για ενα καφε,εγω στολισμενη και τελειως ανετη,περιεγραφα που θα παω και οταν επιστρεψω στην Ελλαδα θα παω να ανοιξω την επιχειρηση μου για την καλοκαιρινη σεζον 2022.Ο τυπος λοιπον ανεργος,αφραγκος,τεμπελης με χιλιαδες αγγελιες στην περιοχη οπου εργαζοταν και οπου  ημασταν μαζι,ολες του ξυνιζαν και του βρωμαγαν.Εγω πηγα το ταξιιδ μου,μου εστελνε μηνυματα πως περναω κτλ.στους 2,5 μηνες απαντησα σε 3 μηνυματα μονο..Κατεστρωσα το σχεδιο μου και ημουν ετοιμη με το γυρισμο μου να αρχισω δραση,οπως και εγινε..Μεσα Απριλιου λοιπον του ειπα ολα οκ μεταξυ μας παμε να ξεκινησουμε τη σεζον..Αν διαβασετε την πρωτη μου δημοσιευση θα καταλαβετε.Στο σπιτι δεν ψωνιζα τιποτα,ετρωγε ψωμι και τυρι το οποιο αγοραζε ο ιιδιος,ε εγω τρωγα εξω με φιλους,φιλες,παρεες,συνεργατες.Εκοψα το ιντερνετ,τηλεφωνο κλ,δεν ειχε καν ιντερνετ να χαζολογαει,να βλεπει ταινιες κτλ,Στο ψυγειο ουτε καν ενα μπουκαλι νερο,επρεπε να το αγορασει αυτος.Ουτε πλυντηριο εβαζα τα ρουχα του,ουτε σιδερωνα τα ρουχα του,ουτε τιποτα.Σαν να μην υπηρχε στο χωρο.Μου προτεινε απειρες φορες να βγουμε για φαγητο και ελεγα μονιμως οτι εχω δουλεια,meeting κτλΤο απολαμβανα ΦΟΥΛ!!!Δουλευε σε ενα ξενοδοχειο της περιοχης μας,οδηγος 8ωρο με χαμηλο μισθο γιατι δεν ηθελε να δουλεψει παραπανω ωρες με μεγαλυτερο μισθο.Αφου ειδε οτι δεν προκειται ουτε να τοιν ταισω,ουτε να τον ποτισω αρχισε τη γκρινια,την ειρωνια  οτι εγω τα κονομαω,οτι κοιταω τη δημοσια εικονα μου,οτι πηγα ταξιδι και δεν του ειπα να ερθει μαζι,οτι πηρα αυτοκινητο ενωα αυτος παει με ενα σαραβαλο μηχανακι που ολο το σπρωχνει και επρεπε να του παρω ενα νεο μηχανακι και αλλα τετοια...ετσι απλα εγω μαζεψα ολα τα πραγμτα του (2 βαλιτσες ηταν ολα του τα υπαρχοντα)και οταν γυρισε απο τη δουλεια τα ειδε και φρικαρε.Του ειπα με τεραστια ηρεμια,εκει ειναι η πορτα φιλε μου ανοιξε την στο καλο να πας.Δεν προλαβε να βγαλει κιχ,ανοιξα εγω την πορτα πεταξα την πρωτη βαλιτσα εξω ακολουθησε αυτος με την δευτερη και λεγοντας του ζιγκολο δεν χρειαζομαι στη ζωη μου εκλεισα την πορτα.Ακολουθησαν μηνυματα απο την αδερφη του και ολο του το σοι,απο φιλους κτλ στους οποιους ελεγα και λεω οταν με καλουν οτι η ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη...Το απογευμα που τον πεταξα εξω,κοιμηθηκε στο αυτοκινητο του γιατι τα δωματια στα ξενοδοχεια κτλ κανουν απο 40 ευρω και πανω...χαχαχαχαχΨωμοτυρι κτλ.

ΟυστττΕιμαι λοιπον εδω πιο δυνατη απο ποτε!!!

Αρέσει στα μέλη alisida, Uhtred323 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 44 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Ολοκληρη ταλαιπωρια παλι...

Να φτασεις Λατινικη Αμερικη, για να μην εχει...νερο το ψυγειο...

Αρέσει στο μέλος Kristina_

Herman123

# 45 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 49 /
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 82

Τονια τα είπε όλα η αλεξαντριανη, εκτός αν σου αρέσει...συμβαίνει και αυτό μερικές φορες

Uhtred323

# 46 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897

οχι δεν εισαι δυνατη εισαι καταστροφικη και οπως ειπε και η ελενα θα το καταλαβεις στον επομενο συντροφο σου που καλο ειναι να μεινεις μονη σου γιατι εχεις τασεις καταστροφικες με πολλες ανασφαλειες και κομπλεξισμο μονο δυνατη δεν εισαι εισαι παρα πολυ αδυναμη και ελπιζω καποια στιγμη να το καταλαβεις 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, alisida

vanarabit

# 47 στις 26/6/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Απαντήσεις: 1.839

###

Ουστ .. ουστ ... ΤΩΡΑ θα δεις ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από toniamyk

τωρα θα δεις.

Καλησπερα σε ολους!

Ουστ.. Ουστ .....Ειμαι λοιπον εδω πιο δυνατη απο ποτε!!!

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Uhtred323

Uhtred323

# 48 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

ειναι αυτο που λεμε αυτα που μου εκανε τωρα του τα κανο εγω δηλαδη κομπλεξ και φουλ ανασφαλειες δηλαδη μου ψοφησαν τα προβατα τωρα να ψοφησαν και στον γειτονα 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.

Uhtred323

# 49 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

μπραβο ελενα πες τα εξαλου εσυ κυρια μου επετρεψες να εισαι σε μια τοξικη σχεση οπως ειπες οτι σε ζηλευε και σε χτυπαγε εσυ η ιδια το επετρεψες γιατι ησουν αδυναμη  μην νομιζεις οτι αυτο αλαξε με ενα μαγικο ραβδακι και ξαφνικα εγινες δυνατη, εγω λυπαμαι τον επομενο ανθρωπο που θα ερθει στην ζωη σου γιατι δυστηχος εχεις καταλοιπα απο την προηγουμενη σχεση σου που θα επηρεασουν  την επομενη σχεση σου 

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Serceg

# 50 στις 26/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Απλα εγινες ιδια μ αυτον και βαλατε στοιχημα ποιος θα αντεξει περισσοτερο...

ποσο μισος γεμισες για να απολαμβανεις να τον βλεπεις να το λουζεται... αν και πιστευω οτι μισος, κακια, εκδικηση τα εχεις μεσα σου και απλα τα πυροδοτουν οι καταστασεις...

τωρα παει αυτος, εσενα δες πως εγινες... 

Uhtred323

# 51 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Kristina_

Παντως φιλεναδα (αχνα θυμαμαι το αρχικο σου θεμα), φαινεται δεν καλοπερασες στο ταξιδι, ουτε και μεγαλο καλο σου κανε,,,βρε εγω 2-3 βδομαδες λειπω και μου παιρνει μια βδομαδα να ανοιξω βαλιτσες, αλλη μια να βαλω πλυντηρια, ενα μηνα να αποφασισω να σιδερωσω και  κανα  εξαμηνο για να ασχοληθω με τα μικροσαχλα της ζωης μου ,,,

Εσυ πριν καν τελειωσει το ταξιδι απαντησες σε μηνυμα και εκλεισες «σεζον» μαζι με την απαδαρεκτη μη-σχεση σου? Τι να σου πω βρε κοριτσι,,,εμενα μου προκαλεσε θλιψη αυτο που διαβασα τι νοημα ειχε ολο αυτο το σοου σου? Gringeαρε το ειναι μου λεμε 

Μπορει να νομιζεις οτι «τελειωσες» με αυτη την ιστορια, αλλα μεσα σου δεν εχεις προχωρησει καθολου,,,αποψη μου βεβαια,,,αν και η αληθεια ειναι οτι θεωρω οτι εισαι τρολ και καλυτερα θα ναι να εισαι,,,σορρυ 

κριστιν καλυτερα να τρολαρη αλλιος αν ειναι αληθεια αυτα που λεει εχει γεινει τοξικη 

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Enikos

# 52 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αφου ειναι τρακας, ε...κοιμηθηκε στου γειτονα...

Αντε και συ...ενα σεναριο δε μπορας να απολαφσεις!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Kristina_

Εντωμεταξυ που βρηκε αυτοκινητο και κοιμηθηκε, αφου κυκλοφορει με ενα σαραβαλο μηχανακι???

Τρολλλ αλλα οπως και να χει για να κατσεις να σκεφτεις και να γραψεις ολο αυτο, ε θες δουλειααα

Τουλαχιστ9ν εκεινη η πως τη λενε η δηθεν αλκοολικηεταιρα ειχε πιο πιλυ πλακα 

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Kristina_

Enikos

# 53 στις 26/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αλλον εναν τετοιο να βρει και την βλεπω σε τροχια γυρω απο τον Αρη...για να του την σπασει...

...που δε θαχει φετα το ψυγειο...

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Uhtred323

toniamyk

# 54 στις 30/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σας Ευχαριστω!

Καλησπερα σε ολους!

Σας ευχαριστω που ξοδεψατε τον πολυτιμο χρονο σας για να γραψετε τις γνωμες σας.Επειδη δεν γνωριζομαστε λογικο ειναι να με κρινετε απο τα λεγομενα μου.Δεκτο και Σεβαστο!Δεν θα μπω στη διαδικασια ουτε να απαντησω,ουτε να σταθω σε καποιες κουβεντες.Ειμαι σε φουλ σεζον (καλυτερη και απο το 2019) και το μονο που με νοιαζει ειναι η  επιχειρηση μου.Ηταν μια εμπειρια,την γουσταρα,την εζησα...ΤΕΛΟΣΝα ειστε ολοι καλα!!!Γεροι και δυνατοι!Και αν ο δρομος σας φερει προς το νησι μου..Θα χαρω να σας γνωρισω.

Uhtred323

# 55 στην 1/7/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

ποιο νησι  η νεα ιωνια ειναι νησι ??? 

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Enikos

Enikos

# 56 στην 1/7/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από Uhtred323

ποιο νησι  η νεα ιωνια ειναι νησι ??? 

Αρέσει στο μέλος Uhtred323

girl_aloud

# 57 στην 1/7/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Απαντήσεις: 239
Εσυ μπορει να νομιζεις οτι πηρες εκδικηση με το να μην τον ταιζεις, τον ποτιζεις, τον κοιμιζεις κλπ ομως το ποστ σου βγαζει μια πικρα; μια θλιψη; παντως κατι θετικο δεν βγαζει. Αν ησουν δυνατη οπως ισχυριζεσαι, δεν θα καθοσουν καν να ασχοληθεις μαζι του, ουτε να τον εκδικηθεις για οσα περασες. Μαλλον ηθελες να πεισεις τον εαυτο σου οτι εισαι δυνατη, αλλα τελικα ουτε το ταξιδι που εκανες καταφερε να σε κανει να τον ξεπερασεις.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost