Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

It's complicated

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

girl_aloud

# 21 στις 22/3/2022
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 239
'Aρεσαν+: 0%
Δυο δυστυχιες δεν κανουν ποτε μια ευτυχια. Χρειαζεται να αντιμετωπισετε κι οι δυο τους δαιμονες σας. Εκεινος τον μπαφο, τον τζογο κλπ κι εσυ την αναγκη σου να αγκιστρωθεις σε μια νοσηρη κατασταση, παρολο που ξερεις οτι σε βλαπτει μελλοντικα.
Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, Liliana97 και σε ακόμα 1 μέλος.

panagiotismp90

# 22 στις 26/3/2022
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.841

σεξουαλικως πως τα πατε??

Liliana97

# 23 στις 28/3/2022
author
Γυναίκα / 26 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
Δε βρισκόμασταν συχνά, εγώ δεν ήθελα αφού δεν ήταν ξεκαθαρισμένο το μεταξύ μας. Πιο πολύ τον έβλεπα έξω όταν ήταν. Όποτε όμως τύχαινε να κάνουμε κάτι στο σεξουαλικό κομματι τα πηγαίναμε τέλεια, πάντα υπήρχε το ίδιο πάθος (ειδικά τις τελευταίες φορές σε μεγαλύτερο βαθμό) και ήταν σαν τις πρώτες φορές που υπάρχουν ο έρωτας και ο ενθουσιασμός. Και επίσης μου έχει πει πως οποτε με βλέπει από τη μυρωδιά και μόνο "ανάβει". Οτι και καλά μόνο μαζί μου το παθαίνει αυτό. Τώρα τι να πω κ εγώ... Τι σημαίνουν όλα αυτά; Με θέλει απλά να βρισκόμαστε καμία φορά, να κοιμόμαστε και μαζί οποτε τύχει; Θέλει να πάμε και ταξίδι. Αλλά όχι σχέση δεν έχουμε ?. Τις τελευταίες δυο βδομάδες απαντάω σε μηνύματα και κλήσεις αλλά πολύ τυπικά και δεν τον έχω βρει καθόλου. Σε μια εβδομάδα θα φύγει από την Αθήνα. Δείχνει να είναι στεναχωρημένος αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Έτσι δεν είναι; Αν θες κάτι το λες. Αν με ήθελε στη ζωή του δε θα μου το έλεγε;

maraki_lar_1980

# 24 στις 28/3/2022
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 50
Απαντήσεις: 1.477

Χμμ...

Αγαπητή Λιλιαννα, καλημέρα.Γραφεις ομορφα κ με συγκροτημένο λογο κ φαίνεται να εχεις σωστή κρίση κ αντίληψη της κατάστασης που βιώνεις,έτσι όπως τη βλέπω κι εγώ σαν εξωτερικός παρατηρητής με βάση τα όσα γράφεις εδώ για τη σχέση σου.Αυτό που έγραψες "ξέρω ότι πρέπει να φύγω ,αλλά δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτόν" είναι αποτέλεσμα της καψουρας.Το έχω ζήσει κ ξέρω πόσο βασανιστικη είναι αυτή η σύγκρουση της καρδιάς με τη λογική και παύει μόνο όταν βγεις από την καψούρα κ σου περάσει ο έρωτας για τον άλλο.Μέχρι τότε ,(δλδ μέχρι να αδειάσεις εντελώς από συναισθήματα για εκείνον) φρόντισε τον εαυτό σου κ προσπάθησε να εστιάσεις στο να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν.Και κάπου παρακάτω,όλο κ κάτι καλό σε περιμένει.
Αρέσει στο μέλος Liliana97

girl_aloud

# 25 στις 31/3/2022
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 239
Στο ερωτημα σου "αν με ηθελε στη ζωη του, δεν θα μου το ελεγε;" μονη σου δινεις την απαντηση. "Με θελει απλα να βρισκομαστε καμια φορα, να κοιμομαστε και μαζι όποτε τυχει, να παμε και ταξιδι".
Αρέσει στο μέλος Liliana97
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.