Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Προχωρησε και με ποναει

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

koureas_21

# 1 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Προχωρησε και με ποναει

Καλησπέρα σε ολους/ες. Είμαι 28 χρόνων και πριν 2 μήνες χώρισα από μια "σχεδόν σχέση" 6 μηνών. Λέω σχεδόν γιατί η τύπισσα μια εξαφανιζόταν για μέρες, επέστρεφε, μου έλεγε θέλω να το ξαναδούμε από την αρχή και πάει λέγοντας. Σε αυτή τη σχέση ήμουν ο δοτικος της υπόθεσης. Έδειχνα στην κοπέλα πόσο ερωτευμένος ήμουν με πράξεις, τη νοιαζομουν, έκανα πράγματα για εκείνη και δυστυχώς δεν τα εκτιμούσε. Είχε βγει από μια σχέση πριν ένα χρόνο και πληγώθηκε από αυτήν και φοβόταν να ανοιχτεί όπως λέει. Μην τα πολυλογώ, κόλλησε Κορονοιο αρχές του χρόνου κάτσαμε καραντίνα μαζί, μέναμε σε διαφορετικά σπίτια, αλλά λόγω καραντίνας κάτσαμε μαζί. Αυτές οι 5 ημέρες λέει την πιέσανε, ήθελε το χρόνο και το χώρο της και εξαφανίστηκε για 2 μήνες χωρίς να μου δώσει εξηγήσεις. Το μόνο που μ είπε είναι πως αισθάνεται πως θα κολλήσουμε ψείρες, χολέρα που είμαστε όλη την ώρα μαζί κλπ κλπ.

Μετά από 2 μήνες επέστρεψε για να μου ευχηθεί για την νέα μου εργασία και χτισαμε μια επικοινωνία 4 ημερών που κατέληξε να κοιμηθούμε μαζί και να ξαναέρθουμε σε ερωτική επαφή.. Από εκείνη τη στιγμή και μετά άφαντη. Την πήρα τηλέφωνο μιλήσαμε λιγάκι, της έστειλα μήνυμα και εκείνη ήταν εντελώς ψυχρή μαζί μου. Όπως είπε ήταν μπερδεμένη. Εγώ έμαθα πως μιλάει με άλλον, της το είπα, έγινε ο χαμός γιατί με έβγαλε τρελό και επιπόλαιο παρόλο που της μίλησα πολύ όμορφα και το έληξε λέγοντας μου πως δε θέλει να συζητήσουμε κάτι άλλο. Έγινα stalker λοιπόν, επιβεβαίωσα με τα likes και τα follows πως κάτι παίζει με το παιδί αυτό και εδώ και 5 μέρες έχω χάσει τον ύπνο μου και τη διάθεση μου. Σκέφτομαι πως ακουμπάει άλλον και τρελαίνομαι. Δεν ένιωσα πως ήμουν κάτι σημαντικό για εκείνη παρόλα αυτά με πονάει γιατί φέρθηκαν αψωγα.. Και την πρόσεχα και δεν της έλειπε τίποτα... Την έπιασα στο παρελθόν να μιλάει με άλλους, μου δικαιολογηθηκε πως δεν κατάλαβε πως τη βλέπουν ερωτικά και τη συγχώρεσα..Δεν είχαμε καλή επικοινωνία, σχετικά ήταν αδιάφορη και όλο αυτο με έκανε να κολλήσω περισσότερο μαζί της για κάποιο λόγο.. Θα ήθελα να με συμβούλεψετε σας παρακαλώ πολύ γιατί είμαι να σκάσω! 

Calm-force

# 2 στις 31/3/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Το ποτήρι που πίνεις .

Έχει μέσα πικρό περιεχόμενο, θα το πιεις όμως θες δεν θες όλο, μέχρι να μην υπάρχει άλλη σταγόνα και αφού το πιεις και πλέον δεις και εσύ ότι τελείωσε, αυτό το ίδιο θα γίνει το (φάρμακο) σου, που θα σε γιατρέψει αρκεί να το (αφήσεις) . Και όταν με το καλό στην πορεία βρεις τον άνθρωπο που σου αξίζει και σου ταιριάζει, να θυμάσαι να του δίνεις να πιει από το μέλι της καρδιάς σου. Θα χρειαστεί καιρός για όλα αυτά, αλλά είναι εφικτά και στο χέρι σου να τα πραγματώσεις 

alexandriani1

# 3 στις 31/3/2022
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.806

Πάντως είναι αλήθεια

Μου κάνουν ιδιαίτερη εντύπωση προφίλ που έρχονται εδώ να ξεδιπλώσουν τον πόνο τους κι έχουν μπει στην εφαρμογή πριν μερικές ώρες (ο συγκεκριμένος πρίν από ένα δίωρο, αυτή τη στιγμή που τσεκάρω). 

Μα τόσο διάσημη είναι η έδρα που καταφθάνουν όλοι οι πονεμένοι να βρουν απαντήσεις στο δράμα τους;Σε λίγο θα μας πάρει χαμπάρι η Τένια Μακρή, η Άννα Κανδαράκη και άλλες διάσημες τηλε-ψυχολόγες και θα σκίσουν τα πτυχία τους.
Αρέσει στα μέλη NightWsh, la-mer και σε ακόμα 6 μέλη.

Helenaki4

# 4 στις 31/3/2022
author
Γυναίκα / 46 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.147

Οι συννεφουλες και οι συννεφουληδες εχουν κι αυτοι τα δικα τους κριματα , τους κυνηγανε οι δικοι τους δαιμονες και ψαχνουν με αγωνια να απαντησουν ερωτηματα που οι ιδιοι θετουν βασανιστικα στον εαυτο τους .

Ο διαβολοσυνδυασμος ειναι το προβλημα , που ποτε δεν τυχαινει , αλλα παντα πετυχαινει.

Οποιοσδηποτε ισορροπημενος στην πρωτη , αντε δευτερη στραβη , θα το τελειωνε .

Κολλαει μονο οποιος θελει φτυσιμο για να ερωτευτει , γιατι εχει εθιστει στην απορριψη , θεματοθετη.

Και στοιχημα βαζω, οτι ως τωρα εχεις συναντησει και κοριτσια που σου εδωσαν την πρωτη θεση , αλλα ξενερωσες και προσπερασες. 

Ειναι καθαρα δικο σου το προβλημα, η συννεφουλα λυνει τα δικα της.

Αρέσει στα μέλη patatoufa82, la-mer και σε ακόμα 8 μέλη.

Heptamer

# 5 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.225

Η τυπισσα δεν ήταν ποτε μαζί / κοντά σου. 

Ψαχνόταν. 

Για αυτό και ήταν αχαριστη / αδιάφορη. 

Έδωσες περισσοτερα απο όσα πηρες - το δουναι και λαβείν σε μια σχέση δεν είναι ποτε εντελώς ισορροπημένο. 

Το τοπίο επιτέλους ξεκαθάρισε. 

Τράβα Χ και προχωρα παρακατω. Δεν είσαι / δεν ήσουν ποτε ο κερδισμένος της υπόθεσης.

Αρέσει στα μέλη la-mer, archagellos και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 6 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 62 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γλυκά Νερά
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Aγαπημενη ! Εγω γιατι νομιζεις εβλεπα Ανιτα και " Μενω ειμαι κατοικος ,και κατοικω " απο το πρωι μεχρι το βραδυ .Εχω σημειωσεις 500 σελιδων Τιτλος " Η καταντια "

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από alexandriani1

Πάντως είναι αλήθεια

Μου κάνουν ιδιαίτερη εντύπωση προφίλ που έρχονται εδώ να ξεδιπλώσουν τον πόνο τους κι έχουν μπει στην εφαρμογή πριν μερικές ώρες (ο συγκεκριμένος πρίν από ένα δίωρο, αυτή τη στιγμή που τσεκάρω). 

Μα τόσο διάσημη είναι η έδρα που καταφθάνουν όλοι οι πονεμένοι να βρουν απαντήσεις στο δράμα τους;Σε λίγο θα μας πάρει χαμπάρι η Τένια Μακρή, η Άννα Κανδαράκη και άλλες διάσημες τηλε-ψυχολόγες και θα σκίσουν τα πτυχία τους.

Αρέσει στα μέλη la-mer, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 7 στις 31/3/2022
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Απαντήσεις: 2.829

Χαχαχα βρε αλεξ δεν ειναι νεα μελη αφουυυ απλα κανουν νεο προφιλ για να μας πουν τον πονο τους,,,αληθινο η οχι 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από alexandriani1

Πάντως είναι αλήθεια

Αρέσει στα μέλη dimitrisx66, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

agrotis53

# 8 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 58 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.537
Το ζήτημα είναι. ...και δεν είναι μόνο για το συγκεκριμένο θέμα. ..γενικά αναφέρομαι Όταν κολλάς εκεί που σε φτύνουν. ...Φταίει αυτός που σε φτύνει ;Η εσύ που κολλάς ;;Όπως και να έχει όμως. ...στο συγκεκριμένο θέμα εδώ φίλε Η κοπελιά ήταν- είναι αυτή που είναι και όπως γουστάρει να είναι Και εσύ διαφορετικός και λίγος για να το χειριστείς και να την κερδίσεις Αυτό βγάζω εγώ σαν ουσία σε όσα γράφεις
Αρέσει στο μέλος archagellos

MiltosRNLI1930

# 9 στις 31/3/2022
author

Ασχετο

με τις απιστιες της ζωηρης Μανταμιτσας .Το νικ " Κουρεας " πως και επελεγη ?

Αρέσει στα μέλη dimitra_pts, la-mer και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 10 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.102

Γιατρε, σοβαρεψου επιτελους...

Γραψε κατι για που τις τζαζαρεις εσυ...για αλλαγη και...

Επανερχεσαι αργοτερα...με τον πονο...

Αρέσει στα μέλη archagellos, MiltosRNLI1930

archagellos

# 11 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.563

man 

τι καθεσαι και σκας για το παλτο .

Στειλτη στο διαολο και πηγαινε παρακατω στην ζωη σου .

Ξερεις οτι δεν ...χωρισες ..Σωθηκες ...αλλα θα το καταλαβεις μετα πο λιγο διαστημα .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη la-mer, dimitrisx66 και σε ακόμα 4 μέλη.

vanarabit

# 12 στις 31/3/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Kαλησπέρα κύριε "Κουρέα" _21 

Μόλις διάβασα με πάρα, πάρα, πάρα ΠΟΛΥ προσοχή το θέμα σας ..

ΌΧΙ παιδάκι μου ... Μην "σκάσεις", σε παρακαλώ πάρα, πάρα πολύ !!!

Αυτό σε συμβουλεύω ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από koureas_21

Προχωρησε και με ποναει

Θα ήθελα να με συμβούλεψετε σας παρακαλώ πολύ γιατί είμαι να σκάσω! !!!

dionisis_1999

# 13 στις 31/3/2022
author
Ανδρας / 63 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βριλήσσια
Απαντήσεις: 13

κι όλα αυτά  ...στο Αγαθονήσι ?

Αρέσει στα μέλη la-mer, giorgos170

Oxaman

# 14 στην 1/4/2022
author
Γυναίκα / 78 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 390
Εγώ δεν είδα πουθενά σχέση... είμαι γκαβή?..χαχαχαΈρωτα??? ... απλά σου εκατσε άσχημα που βρήκε καινούργιο κοσκινάκι...Keep keep keep keep και ξανά μανά keep walking.χαχαχαχα
Αρέσει στα μέλη la-mer, dimitrisx66 και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 15 στην 1/4/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.937

Περίληψη

Ο φίλος μας ο κουρέας,γνώρισε μια κοπέλα που μίλαγε με άλλους και τον θυμόταν μόνο όταν είχε καιρό να κάνει σex.

Επίσης η κοπέλα αυτή,απεχθάνεται κάθε είδους συναισθηματική ψυχική αγαπητική προσέγγιση ίσως επειδή στο παρελθόν είχε πληγωθεί.

Ο φίλος μας κουρέας όμως,δεν μπορεί να το χωνέψει αυτό.

Τι να κάνει ? 

Αρέσει στα μέλη dimitra_pts, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

magicbus

# 16 στην 1/4/2022
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Απαντήσεις: 158

Αν αυτό λέγεται ''σχέση''...

(Σ)χέστα κι άστα...
Αρέσει στο μέλος patatoufa82

dionisis_1999

# 17 στην 1/4/2022
author
Ανδρας / 63 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βριλήσσια
Απαντήσεις: 13

να μετακομίσει σε μεγαλύτερο νησί  . εμ  150 κάτοικοι ολοι κι ολοι στο αγαθονήσι , μαθαίνονται όλα  ,,,πήγαινε   κάπου που δεν θα τα μαθαίνεις !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από alisida

Περίληψη

Ο φίλος μας ο κουρέας,γνώρισε μια κοπέλα που μίλαγε με άλλους και τον θυμόταν μόνο όταν είχε καιρό να κάνει σex.

Επίσης η κοπέλα αυτή,απεχθάνεται κάθε είδους συναισθηματική ψυχική αγαπητική προσέγγιση ίσως επειδή στο παρελθόν είχε πληγωθεί.

Ο φίλος μας κουρέας όμως,δεν μπορεί να το χωνέψει αυτό.

Τι να κάνει ? 

Αρέσει στο μέλος la-mer

koureas_21

# 18 στην 1/4/2022
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Απαντήσεις: 2
Έχω κάνει 2 σχέσεις στο παρελθόν και αν θέλετε να με πιστέψετε δε μπορώ να θυμηθώ πως είναι να έχεις μια νορμάλ σχέση με έναν άνθρωπο. Με έχει κάνει τόσο χώμα αυτή η κατάσταση η αρρωστημένη και έχω ξεχάσει πως είναι να είσαι σε μια νορμάλ σχέση, μου φαίνεται απίθανο αυτό το σενάριο. Τώρα που βγαίνει με άλλον πληγώθηκε ο εγωισμός μου, δεν ξέρω σκέφτομαι πως κοιμαται με άλλον και με πιάνει ένας κόμπος στο στομάχι, θα μου περασει που θα πάει.

Enikos

# 19 στην 1/4/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.102

Γενικως θα σου περασει...να εισαι αισιοδοξος...

MiltosRNLI1930

# 20 στην 1/4/2022
author

Κυριε Κουρεα ,η μαγκια ειναι να βρεις κι'εσυ μια και να κοιμασαι μαζι της και μετα θα καταλαβει τι εχασε .Ταπεινη μου γνωμη ειναι να νταραβεριστεις με μεγαλες γυναικες να σου μαθουν κολπα ζορικα τα οποια θα ειναι εφοδια για το μελλον.

Αρέσει στα μέλη la-mer, Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.