Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Προχωρησε και με ποναει

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Enikos

# 21 στην 1/4/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.102
'Aρεσαν+: 0%

Αστα Μιλτο...τοσα θεματα ματιασμενος ειναι...

Δεννν...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από MiltosRNLI1930

Κυριε Κουρεα ,η μαγκια ειναι να βρεις κι'εσυ μια και να κοιμασαι μαζι της και μετα θα καταλαβει τι εχασε .Ταπεινη μου γνωμη ειναι να νταραβεριστεις με μεγαλες γυναικες να σου μαθουν κολπα ζορικα τα οποια θα ειναι εφοδια για το μελλον.

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

vanarabit

# 22 στην 1/4/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

#

Καλημέρα καλέ μου "Κουρέα_21 

Να χάσεις κιλά ..
Οινοπνευματώδη, ξηροκάρπια, πάστες,
υποβρύχια, καραμέλες, κλπ .. απαγορεύονται δια "ροπάλου" ..
Να μην καπνίζεις ..

Από υδατάνθρακες, επιτρέπονται μόνο τα "βλήτα" ,
άντε και γα
ϊδουράγκαθα .. Είναι διουρητικά και αποβάλλουν τοξίνες ..

Στο τέλος της ημέρας και ένα "aromatic plants"

Ελπίζω μετά από όλα αυτά,
να σου φύγει ο "κόμπος" στο στομάχι ..

Υ.Γ) Ενημέρωσε με, σε παρακαλώ ..

panagiotismp90

# 23 στις 2/4/2022
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.841

αντρικο μου θα την φτιαξουμε τη δουλεια, ποσο καιρον εχετε να μιλησετε? θα σου πω τι θα κανεις να την τιναξεις στον αερα, θα την κανεις δικη σου.

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Enikos

tzoulia59

# 24 στις 3/4/2022
author
Γυναίκα / 83 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.558

γερασα αλλα εμαθα οτι τελικα αυτο που κανει τον αλλον να κολλαει ..

ειναι η αμφιβολια για τα συναισθηματα του αλλου ...

οταν καταλαβεις (κι αυτο το δειχνει ο χρονος) οτι ο αλλος καθολου δεν γουσταρε και σ ειχε γραμμενο ..

παρ ολου οτι σε ποναει η απορριψη.. πας παρακατω ,, αποφασιστικα αφηνοντας πισω αυτο το παρελθον που σε πονεσε ..

χωρις να ζητιανευεις αισθηματα ..

φιλε μου η κοπελα ποτε δεν σε ηθελε ,,και το οτι γυριζε ,,αυτο δεν λεει και κατι ..

το αποδιδω στην μοναξια που φανταζομαι θα βιωνε ,,και η ασφαλεια των συναισθηματων που ηξερε ειναι εκει γι αυτην ,,

και ναι της αρεσει αλλος ,,και της αρεσε κι ο πρωην ,,αλλα εσυ οχι ..

παρε τον χρονο σου και αφησε πισω ολη αυτη την αποτυχια ,

ριχτο στο στουβαλι των εμπειριων σου ,και τραβα παρακατω ,,γιατι τσαμπα καιει η λαμπα ..

γυναικα που σου λεει οτι θα κολλησετε ψειρες και χολερα ,,επειδη περνατε ωρες μαζι τι να περιμενεις?

εχεις τοσο ομορφη ηλικια ζησε την ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από koureas_21

Προχωρησε και με ποναει

Καλησπέρα σε ολους/ες. Είμαι 28 χρόνων και πριν 2 μήνες χώρισα από μια "σχεδόν σχέση" 6 μηνών. Λέω σχεδόν γιατί η τύπισσα μια εξαφανιζόταν για μέρες, επέστρεφε, μου έλεγε θέλω να το ξαναδούμε από την αρχή και πάει λέγοντας. Σε αυτή τη σχέση ήμουν ο δοτικος της υπόθεσης. Έδειχνα στην κοπέλα πόσο ερωτευμένος ήμουν με πράξεις, τη νοιαζομουν, έκανα πράγματα για εκείνη και δυστυχώς δεν τα εκτιμούσε. Είχε βγει από μια σχέση πριν ένα χρόνο και πληγώθηκε από αυτήν και φοβόταν να ανοιχτεί όπως λέει. Μην τα πολυλογώ, κόλλησε Κορονοιο αρχές του χρόνου κάτσαμε καραντίνα μαζί, μέναμε σε διαφορετικά σπίτια, αλλά λόγω καραντίνας κάτσαμε μαζί. Αυτές οι 5 ημέρες λέει την πιέσανε, ήθελε το χρόνο και το χώρο της και εξαφανίστηκε για 2 μήνες χωρίς να μου δώσει εξηγήσεις. Το μόνο που μ είπε είναι πως αισθάνεται πως θα κολλήσουμε ψείρες, χολέρα που είμαστε όλη την ώρα μαζί κλπ κλπ.

Μετά από 2 μήνες επέστρεψε για να μου ευχηθεί για την νέα μου εργασία και χτισαμε μια επικοινωνία 4 ημερών που κατέληξε να κοιμηθούμε μαζί και να ξαναέρθουμε σε ερωτική επαφή.. Από εκείνη τη στιγμή και μετά άφαντη. Την πήρα τηλέφωνο μιλήσαμε λιγάκι, της έστειλα μήνυμα και εκείνη ήταν εντελώς ψυχρή μαζί μου. Όπως είπε ήταν μπερδεμένη. Εγώ έμαθα πως μιλάει με άλλον, της το είπα, έγινε ο χαμός γιατί με έβγαλε τρελό και επιπόλαιο παρόλο που της μίλησα πολύ όμορφα και το έληξε λέγοντας μου πως δε θέλει να συζητήσουμε κάτι άλλο. Έγινα stalker λοιπόν, επιβεβαίωσα με τα likes και τα follows πως κάτι παίζει με το παιδί αυτό και εδώ και 5 μέρες έχω χάσει τον ύπνο μου και τη διάθεση μου. Σκέφτομαι πως ακουμπάει άλλον και τρελαίνομαι. Δεν ένιωσα πως ήμουν κάτι σημαντικό για εκείνη παρόλα αυτά με πονάει γιατί φέρθηκαν αψωγα.. Και την πρόσεχα και δεν της έλειπε τίποτα... Την έπιασα στο παρελθόν να μιλάει με άλλους, μου δικαιολογηθηκε πως δεν κατάλαβε πως τη βλέπουν ερωτικά και τη συγχώρεσα..Δεν είχαμε καλή επικοινωνία, σχετικά ήταν αδιάφορη και όλο αυτο με έκανε να κολλήσω περισσότερο μαζί της για κάποιο λόγο.. Θα ήθελα να με συμβούλεψετε σας παρακαλώ πολύ γιατί είμαι να σκάσω! 

Αρέσει στα μέλη patatoufa82, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

vanarabit

# 25 στις 17/4/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

#

Καλημερα Calm-force ..

Χάθηκες ...

Για έλα και εσύ .. Να βάλεις ένα "χεράκι" ,
Μπας και "θεραπευτούμε" ΄...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Calm-force

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.