Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μήπως με αποφεύγει?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Elina7069

# 41 στις 29/4/2022
author
Γυναίκα / 52 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 18
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα και πάλι

Να σας ενημερώσω ότι δεν άντεξα και του έστειλα πάλι δύο μηνύματα χαλαρά.Στο πρώτο τον ρωτάω ανθρώπινα τι κάνει και στο δεύτερο αν θέλει να μιλήσουμε λίγο Η απάντηση του?? Απόλυτη σιωπή.Μάλλον τελικά επιβεβαιώνει τις υποψίες μου ότι με αποφεύγει ευγενικά.Τι άλλο να πω?
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

girl_aloud

# 42 στις 29/4/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 207
Τι σε κανει να πιστευεις οτι αφου δεν απαντησε στο πρωτο μηνυμα, θα απαντουσε σιγουρα στο δευτερο; ειδικα οταν του λες αν θελει να μιλησετε... πιστευεις οτι θα σου ελεγε ναι, τρεχοντας; σε ποιο ουρανιο και ποιο τοξο;
Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida

Qwerty____55

# 43 στις 29/4/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 749

Αγαπητή Ελίνα , ευχαριστούμε για την ενημέρωση . Νομιζω πως άδικα περιμένεις ...και οχι μαλλον , αλλα τελικά επιβεβαιώνει τις υποψίες σου οτι ισως και να σε αποφεύγει ευγενικα .

Αμ , δεν σε αποφεύγει ευγενικά ...   απλα ποτίζει αλλη γλάστρα ...!!!

Απο οτι φαίνεται ...ειναι καλος στο ποτισμα. !!! ...και δεν νομίζω να κανω λαθος ... Εσυ τι λες ??? 

Ασε μην το πεις ...εχεις γινει κατανοητή ... Τι να πω.!!!

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Elina7069

Καλησπέρα και πάλι Να σας ενημερώσω ότι δεν άντεξα και του έστειλα πάλι δύο μηνύματα χαλαρά.Στο πρώτο τον ρωτάω ανθρώπινα τι κάνει και στο δεύτερο αν θέλει να μιλήσουμε λίγο Η απάντηση του?? Απόλυτη σιωπή.Μάλλον τελικά επιβεβαιώνει τις υποψίες μου ότι με αποφεύγει ευγενικά.Τι άλλο να πω?

alisida

# 44 στις 30/4/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593

Καλή μου,σου έχω δυσάρεστα νέα : 

Δεν σε αποφεύγει ευγενικά,αλλά σε φτύνει κανονικά.

Στείλε του ένα αποχαιρετιστήριο (ευγενικό ή ξεχ@στικο,στην κρίση σου το αφήνω) και πάνε για άλλα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Elina7069

Μάλλον τελικά επιβεβαιώνει τις υποψίες μου ότι με αποφεύγει ευγενικά.

Αρέσει στο μέλος Uhtred323

Elina7069

# 45 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 52 /
Καλησπέρα και πάλι.Σε συνέχεια λοιπόν του βασανιστήριου μου έχω να σας πω ότι ο τύπος ακόμα εξαφανιζολ.Τον πήρα χθες ένα τηλέφωνο δεν το σήκωσε και του έστειλα καπάκι μήνυμα ότι επειδή ανησυχώ πάω σπίτι του.Φυσικά στην απειλή μάλλον ότι πάω σπίτι του μου απάντησε με μήνυμα αμέσως ότι δεν είναι σε θέση να μιλήσει κι ότι τώρα το έκανε πιο συγκεκριμένο το πρόβλημα ότι το θέμα υγείας δλδ είναι του αδερφού του και προσπαθεί να το διαχειριστεί.Του είπα να μιλήσουμε από το τηλ έστω και μου είπε ότι θα μου στείλει μήνυμα το οποίο ακόμα στέλνει.Έχω φάει κόλλημα βρε παιδιάΔεν ξέρω αν μου λέει την αλήθεια ότι όντως έχει κλειστεί στον εαυτό του λόγω του προβλήματος υγείας η μου λέει με τον τρόπο του να χωρίσουμε.Και Μ έχει στο περίμενε για ποιο λόγο?.Αν δεν με με θέλει γιατί δεν με χωρίζει έτσι απλά?Δεν καταλαβαίνω.
Αρέσει στο μέλος giorgos170

alisida

# 46 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593

Καλή ιδέα !! 

Να μαζευτούμε να πάμε όλοι μαζί ,να του κάνουμε έκπληξη 

trolAlis

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Elina7069

επειδή ανησυχώ πάω σπίτι του.

Αρέσει στα μέλη 2022summer, makis-1973 και σε ακόμα 5 μέλη.

Xenia_Z

# 47 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
@ #45: Τα παραλές. Δε σ' έχει στο περίμενε. Εσύ επιλέγεις να τον περιμένεις. Αυτός σ' έχει ήδη χωρίσει δια της επερσύγχρονης μεθόδου χωρισμού "εξαφανιζόλ" (ghosting).
Αρέσει στα μέλη Willow_75, girl_aloud και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 48 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Εκτος απο κυνηγος επικοινωνιας , σου εδωσες προαγωγη σε κυνηγο φυσικης παρουσιας .

Κοπελια , μην το κανεις αλλο αυτο στον εαυτο σου . Απο εκει που απλα σε απεφευγε , τωρα τρομαξε και θ αρχισει να κρυβεται .

Σε κανεναν ανθρωπο δεν αξιζει αυτη η θεση , και η πλακα ειναι οτι τη δινεις εσυ στον εαυτο σου .

Ασε τον να παει στην ευχη του Θεου .

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

squirrel-b1968

# 49 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 331
Στα 52 σου αναρωτιέσαι?μετά από τόσες εμπειρίες (φαντάζομαι δηλ)να ήσουν 20 να το καταλαβω.Δεν σε έχει στο περίμενε ,σε έχει χωρίσει ηδη,δεν θέλει επαφές καν μαζί σου...οπότε μην συμπάσχεις άδικα στον δήθεν πόνο του για το πρόβλημα υγείας.Απλα δεν του κανεις.Ευγενικη χυλοπιτα λέγεται αυτό...αν θες απ' την άλλη...πίεσε τον κ άλλο μέχρι να σε μπλοκάρει απ' τα πάντα,κ από τα μην...Αυτό θες?Προχωρα παρακάτω...

Xenia_Z

# 50 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία

@ #49: "Ευγενική χυλόπιτα"; Μήπως να του ζητήσει και ευχαριστώ; Κακώς κάκιστα που τρέχει από πίσω του αν πρόκειται γι' αληθινή ιστορία, αλλά όχι και να βαφτίζουμε τιποτένιες συμπεριφορές ως ευγενικές...

Αρέσει στα μέλη gianna1992, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

squirrel-b1968

# 51 στις 5/5/2022
author

Σχόλιο 50

Ε..τι να κάνουμε δεν ταιριάζουν όλοι με όλες...Όταν ο άλλος δεν σε θέλει ,δε τον λες κ τιποτένιο...σκληροκαταπιοτη η χυλοπιτα οκ,έτσι είναι αυτά.

Με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα...κ να γίνεσαι στενός κορσές δε βγάζει πουθενά ούτε αυτό είναι ευγενικό  αρα πρέπει να έχεις αντίληψη ...κ να αποχωρείς (αν έχεις αξιοπρέπεια)αλλιώς εισαι στο παρακαλετό κ εκεί ο άλλος μπορεί κ να φερθεί διαφορετικά κ όχι ευγενικά για να ξεμπερδευει κιόλας...

Αρέσει στα μέλη alisida, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Xenia_Z

# 52 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
@ #51: Αν εσένα η εξαφάνιση του τύπου όπως την περιέγραψε η Elina στο #1 θα σου αρέσε να σου την κάνουν, την εγκρίνεις και αποφάνθηκες ότι ο τύπος είναι ευγενική ψυχή τι να πω... βίτσια είναι αυτά...Τα υπόλοιπα που έγραψες είναι άσχετα με το #50 όσα emoticons και να προσθέσεις. Δεν έγραψα πουθενά ότι ο τύπος είναι τιποτένιος επειδή δεν τη θέλει.
Αρέσει στο μέλος gianna1992

Elina7069

# 53 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 52 /
Δηλαδή να ρωτήσω κάτι σας παρακαλώ? Πιστεύετε όλοι σας ότι το θέμα υγείας του αδερφού του που μου λέει είναι δικαιολογία? Γιατί? Γιατί να με κρατάει στον πάγο και δεν το διαλύει να τελειώνουμε?
Αρέσει στο μέλος saga-saga

squirrel-b1968

# 54 στις 5/5/2022
author

Μετά από ένα δίμηνο,κατάλαβε ότι δεν του κανει...τι να κάνουμε να τον σκοτώσουμε?πρώτη φορά το ακούς αυτό?δεν θέλει να δώσει κ εξηγησεις,μπορεί κ για να μην την προσβαλλει...η την έκανε απλά ! 

Το ταξίδι κ όλα αυτά υπέρ υγείας μάλλον μουφα ειναι...για να απομακρυνθεί

Θα ξαναπώ,αν ο άλλος δεν θέλει επαφή κ κόβει...πρέπει να το αντιληφθούμε, να μην ενοχλούμε

"Στο πρώτο τον ρωτάω ανθρώπινα τι κάνει και στο δεύτερο αν θέλει να μιλήσουμε λίγο Η απάντηση του?? Απόλυτη σιωπή."

"Φυσικά στην απειλή μάλλον ότι πάω σπίτι του μου απάντησε με μήνυμα αμέσως ότι δεν είναι σε θέση να μιλήσει "

Ευγενική κ η θεματοθετης εεε?

Απειλουμε ... να κάνουμε ντου στο σπίτι του,για να να αναγκάσουμε τον άλλον να επικοινωνησει!να αντιδράσει.

..Υ.Γ.Δεν σ αρέσουν τα εμοτικονς?...γιατί?

Ούτε οι υπογραμμίσεις?

Αρέσει στο μέλος alisida

alexandriani1

# 55 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.266

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από alisida

Καλή ιδέα !! 

Να μαζευτούμε να πάμε όλοι μαζί ,να του κάνουμε έκπληξη 

trolAlis

alexandriani1

# 56 στις 5/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.266

Μια κυρία Άλεξ Φόρεστ (Γκλεν Κλόουζ) από την ταινία "Ολέθρια σχέση", συγγενής σας μήπως;

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Elina7069
Καλησπέρα και πάλι.Σε συνέχεια λοιπόν του βασανιστήριου μου έχω να σας πω ότι ο τύπος ακόμα εξαφανιζολ.Τον πήρα χθες ένα τηλέφωνο δεν το σήκωσε και του έστειλα καπάκι μήνυμα ότι επειδή ανησυχώ πάω σπίτι του.Φυσικά στην απειλή μάλλον ότι πάω σπίτι του μου απάντησε με μήνυμα αμέσως ότι δεν είναι σε θέση να μιλήσει κι ότι τώρα το έκανε πιο συγκεκριμένο το πρόβλημα ότι το θέμα υγείας δλδ είναι του αδερφού του και προσπαθεί να το διαχειριστεί.Του είπα να μιλήσουμε από το τηλ έστω και μου είπε ότι θα μου στείλει μήνυμα το οποίο ακόμα στέλνει.Έχω φάει κόλλημα βρε παιδιάΔεν ξέρω αν μου λέει την αλήθεια ότι όντως έχει κλειστεί στον εαυτό του λόγω του προβλήματος υγείας η μου λέει με τον τρόπο του να χωρίσουμε.Και Μ έχει στο περίμενε για ποιο λόγο?.Αν δεν με με θέλει γιατί δεν με χωρίζει έτσι απλά?Δεν καταλαβαίνω.

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, la-mer

Dimitriosssss

# 57 στις 5/5/2022
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ανθούσα
Απαντήσεις: 34
Σε γλεντησε και σε άφησες να κάνεις Πάσχα...δε πειράζει κοπέλα μου... δεν άξιζε.. προχώρα παρακάτω

Dimitriosssss

# 58 στις 5/5/2022
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ανθούσα
Απαντήσεις: 34
Με λένε Αρτέμη Μάτσα...με ξέρεις?

Uhtred323

# 59 στις 6/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Elina7069
Δηλαδή να ρωτήσω κάτι σας παρακαλώ? Πιστεύετε όλοι σας ότι το θέμα υγείας του αδερφού του που μου λέει είναι δικαιολογία? Γιατί? Γιατί να με κρατάει στον πάγο και δεν το διαλύει να τελειώνουμε?

για να σε εχει οποτε γουσταρει για αυτο δεν το διαλυει διαλυσετω εσει και πηγενε παρακατω 

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Xenia_Z

# 60 στις 6/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
@ #54: Το συνεχίζεις βλέπω. Δεν πειράζει. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε