Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μήπως με αποφεύγει?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Uhtred323

# 101 στις 21/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 98 από Elina7069
Τον έχω πάρει δύο φορές σε διάστημα 15 ημερών αλλά δεν το σήκωσε κι απλά μου έστειλε ένα μήνυμα ότι δεν είναι σε θέση να μιλήσει κι θα μου στείλει..Ακόμα φυσικά περιμένω..

οχι κοπελα μου αστονα δεν μπορεις να περιμενεις χρονια γιατι ο αλλος αν θελει να σε δει θα σε δει οτι και να συμβαινει στην ζωη του αν ηθελε θα εβρισκε 1 ωρα για να συναντηθειτε δεν θελει αστονα και βρες καποιον που θα εχει χρονο να σου αφιερωσει 

Uhtred323

# 102 στις 21/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 99 από girl_aloud
Θεματοθετρια, εσυ ανεπτυξες συναισθηματα σε δυο μηνες... οκ, ο,τι πεις. Ο αλλος ομως μπορει να μην εχει τα ιδια συναισθηματα με εσενα. Κι εφοσον εχεις κανει επανειλλημενα προσπαθειες να επικοινωνησετε οι οποιες εχουν πεσει στο κενο, τι σε κανει να πιστευεις οτι θα ανταποκριθει αυτη τη φορα; οκ, θελεις να ξερεις τι γινεται μεταξυ σας, αλλα αν η αλλη πλευρα δεν ειναι διατεθειμενη να αρχισει τις εξηγησεις, δεν μπορεις να πιεσεις τιποτα. Θα επικοινωνησει μαζι σου οταν αυτος θελει, στο χρονο που αυτος θελει. Συνεχισε τη ζωη σου γιατι σιγουρα ζουσες και πριν τον γνωρισεις!

μονη  να συνεχισει την ζωη της ?

Elina7069

# 103 στις 21/5/2022
author
Γυναίκα / 52 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 18
Εντάξει παιδιά.Ο τύπος έπαιξε μαζί μου και αποκαλύφθηκε τελικά.Σας ευχαριστώ όλους.
Αρέσει στο μέλος Uhtred323

spacetube

# 104 στις 21/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Καλημερα.

Θα πρεπει καποια στιγμη οι Ελληνιδες να σταματησετε να νοιωθετε θυματα, να αναπτυσετε ενοχες και δια φορα αλλα συνδρομα που σας στιγματιζουν για το υπολοιπο της ζωη σας δημιουργωντας σας απωθημενα τα οποια με μαθηματικη ακριβεια θα τα βγαλετε στην επομενη σχεση σας..Τι θα πει βρε κοπελλια επαιξε μαζι σου? Σου υποσχεθηκε γαμο? σου εφαγε καποιο διαμερισμα? γνωρισθηκατε περασατε ομορφα οσο διηρκεσε και τελος..αν εσυ δεν ησουν μαζι του ευχαριστημενη στην πορεια της σχεσης σας δεν θα εκανες το ιδιο? Υπαρχουν και χειροτερα, φαντασου ο φιλος σου να σου παρουσιαζε η να μιλουσε για τις "κολλητες" του φιλες και καλα με τις οποιες θα εβγαζε τα ματια του παντα στο φιλικο και εκ περιτροπης και εσυ να επρεπε να το ανεχεσαι. Υπαρχουν και χειροτερα προχωρα μπροστα..

Παράθεση:
Σχόλιο # 103 από Elina7069
Εντάξει παιδιά.Ο τύπος έπαιξε μαζί μου και αποκαλύφθηκε τελικά.Σας ευχαριστώ όλους.

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, girl_aloud

gianna1992

# 105 στις 21/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 53
Τι συνέβη;; πως το έμαθες τελικά ;

gianna1992

# 106 στις 21/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 53
Είναι από κινητό και δεν μπορώ να απαντήσω ξεχωριστά αλλα space tube διαφωνώ. Δε χρειάζεται να σου φάει σπίτι ο άλλος για να παιξει μαζί σου. Και το ότι δεν ήταν ειλικρινής και ξεκάθαρος, παιξιμο ειναι. Καλο ειναι όταν κάποιος δεν είναι ευχαριστημενος στη σχέση του να το λέει και να το εκφράζει, να μην αφήνει τον άλλον με την απορία επειδή είναι δειλος. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω, ευγενικά και όμορφα. Στην τελική είναι πιο ευκολο και για τον άλλον αυτό. Να το καταλάβει, να το χωνέψει και να συνεχίσει και όχι να αναρωτιέται τι και πως . Σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα αλλά αυτό δεν είναι σκεπτικό. Και από τον φόνο το κλέψιμο καλυτερο είναι, τι με αυτό ;
Αρέσει στο μέλος Uhtred323

Uhtred323

# 107 στις 22/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

τα χειροτερα πραγματα ειναι δυο 1 να μαθεις οτι πεθαινεις και το 2 να χανεις καποιον πολυ αγαπημενο σου ολα τα αλλα στη ζωη ξεπερνιουνται  πιο ευκολα

Αρέσει στα μέλη spacetube, girl_aloud

spacetube

# 108 στις 22/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Κοιταξε να δεις εγω σε σχεσεις εχω χρησιμοποιησει και τους δυο τροπους που αναφερεις, μερικες φορες δεν λες στον αλλον να το "τελειωσουμε" επειδη θελεις να αποφυγης να τον πληγωσεις,οποτε επιλεγεις να εξαφανιστεις σιγα -σιγα...αυτο που λεμε "στριβεις δια του αραβωνος" το κανουν πολλοι ανδρες. Επισης προσωπικα μου ετυχε μια φορα να δωσω εξηγησεις και το διαχειριστηκε η γυναικα με μεγαλη επιθετικοτητα και να σκεφτεις ημασταν μαζι αντε δυο εβδομαδες..τελως παντων δεν βγαζουμε ακρη,η ουσια ειναι οτι αν γουσταρεις τον αλλον πληγωνεσαι ετσι η αλλοιως...σου ευχομαι καλυτερη τυχη την επομενη φορα και μην αφηνεις την καθε ατυχη σχεση να σε προκαταβαλει σε μελλοντικες σου αποφασεις και ενεργειες. μην μετανοιωνεις για τιποτα και μεινε ο εαυτος σου.καθε εμπειρια μας κανει πιο δυνατους συνωνοματη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 106 από gianna1992
Είναι από κινητό και δεν μπορώ να απαντήσω ξεχωριστά αλλα space tube διαφωνώ. Δε χρειάζεται να σου φάει σπίτι ο άλλος για να παιξει μαζί σου. Και το ότι δεν ήταν ειλικρινής και ξεκάθαρος, παιξιμο ειναι. Καλο ειναι όταν κάποιος δεν είναι ευχαριστημενος στη σχέση του να το λέει και να το εκφράζει, να μην αφήνει τον άλλον με την απορία επειδή είναι δειλος. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω, ευγενικά και όμορφα. Στην τελική είναι πιο ευκολο και για τον άλλον αυτό. Να το καταλάβει, να το χωνέψει και να συνεχίσει και όχι να αναρωτιέται τι και πως . Σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα αλλά αυτό δεν είναι σκεπτικό. Και από τον φόνο το κλέψιμο καλυτερο είναι, τι με αυτό ;

Αρέσει στα μέλη Willow_75, Uhtred323

Dimitriosssss

# 109 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ανθούσα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 33

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από alexandriani1

Απλά

περίμενε και θα διαπιστώσεις διαθέσεις σε λίγο καιρό. Μην είσαι ανυπόμονη.

Από την άλλη βέβαια, είσαι τρελά ερωτευμένη και σύμφωνα με το προφίλ σου ψάχνεις εδώ μέσα για σχέση με κιμπάρη άνδρα παλαιάς κοπής; Τι φάση; Δεν ξέρουμε τι θέλουμε ή παραλλήλως με τον μεγάλο μας έρωτα ψάχνουμε και χορηγό ;  

Αποκτούμε σιγά σιγά τροπικό κλίμα... αποκτάμε από ότι φαίνεται και της Αραβίας τα δεδομένα... χαρέμι λεμεεε χαχαχα

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Uhtred323

# 110 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:Σχόλιο # 3 από alexandriani1Απλάπερίμενε και θα διαπιστώσεις διαθέσεις σε λίγο καιρό. Μην είσαι ανυπόμονη.Από την άλλη βέβαια, είσαι τρελά ερωτευμένη και σύμφωνα με το προφίλ σου ψάχνεις εδώ μέσα για σχέση με κιμπάρη άνδρα παλαιάς κοπής; Τι φάση; Δεν ξέρουμε τι θέλουμε ή παραλλήλως με τον μεγάλο μας έρωτα ψάχνουμε και χορηγό ;

εαν ο ανδρας δεν βαφει το μαλι του το μισο κοκκινο και το μισο πρασινο και να φορα σκουλαρικια δεν θεωρειται ανδρας
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε