Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ψάξιμο κινητού

Σελίδα : 1

Mariaeleni1995

# 1 στις 8/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Ψάξιμο κινητού

Γειά σας είμαι η Μαρία είμαι νέα στο φόρουμ αυτό και διαβάζοντας διάφορες συζητήσεις εδώ μέσα θα ήθελα να μιλήσω και γιαυτό που απασχολεί εμένα.  Έχω μια σχέση 1 χρόνο τώρα και τον τελευταίο καιρό το αγόρι μου άλλαξε συμπεριφορά. Τον πιάνω να ψαχουλευει τα πράγματα μου . Πριν λίγες ημέρες ήθελα να πάω στο μπάνιο να κάνω ένα ντουζ είχα σχολάσει από την δουλειά άφησα το κινητό στο τραπεζάκι στο σαλόνι και πήγα στο μπάνιο.  Δεν άργησα πολύ δεν έκανα με της ώρες καθώς έκανα το μπάνιο μου θυμήθηκα ότι δεν πήρα το κινητό μαζί μου και κοκκαλωσα είχα ξεχάσει να σβήσω από το messenger της συνομιλίες του πρώην μου . Ο πρώην μου ήθελε να ήμαστε πάλι μαζί μου έγραφε στην συνομιλίες να του δώσω μια ευκαιρία να βγούμε για ένα καφέ να μιλήσουμε κτλπ κτλπ.  Εγώ του μιλούσα κανονικά του είπα βεβαίως να μιλήσουμε στη προηγούμενη σχέση μου πέρασα πολύ όμορφα δική μου απόφαση ήταν τότε να χωρίσουμε και σκέφτηκα τελείως ανθρώπινα να πιω ένα καφέ που το κακό εξάλλου. Όταν βγήκα από το μπάνιο το κινητό μου ήταν ανοιχτό το ίδιο και το messenger... Εκεί έμεινα πάλι αλλά χωρίς να πω κάτι έκλεισα το κινητό μου . Πήγενω στη κρεβατοκαμαρα εκεί που με περίμενε το αγόρι μου τον κοιτάω με κοίταει δεν είπε τίποτα συμπεριφεροταν τελείως φυσιολογικά αλλά εμένα μου είχε καρφωθει στο μυαλό ότι τα είδε όλα.  Ξάπλωσα κοιμήθηκα όλα κύλησαν ομάλα εκείνη την ημέρα όμως της επόμενες μέρες και σήμερα το αγόρι μου με κοιτάζει κάπως περίεργα νεύρα έχει δεν ξέρω μου έλεγε σήμερα όλα καλά σε ενόχλησε κάνεις στο messenger του λέω όχι πως σου ήρθε αυτό?  Λέει όχι τίποτα όλα καλά. Κατανοώ οτι μπορεί να ζηλέψε να τον ενόχλησε που είδε τα μηνύματα μου όμως εκτός το ότι δεν είχε το δικαίωμα να ψάξει το κινητό μου γιατί αυτό με εξαγριωσε ασχέτως που δεν έκανα σκηνή,  δεν του κρύβω κάτι ούτε έχω πρόθεση να τον πληγώσω.  Ακύρωσα τον πρώην μου ούτε φιλικά βγηκα για καφέ ούτε τίποτα.  Δεν είχα το σκοπό να κάνω κάτι με τον πρώην μου απλά μόνο να του μιλήσω γιατί εγώ ήμουν αυτή που τον άφησα μια ημέρα χωρίς λόγο. Το αγόρι μου όμως ζηλεύει και αυτό το έχουν καταλάβει όλοι οι γονείς μου οι φίλοι μου και όχι με αυτό το περιστατικό γενικά έχει μια ζήλια μια πονηριά που με προβλημάτιζει στην αρχή δεν ήταν έτσι τώρα βγάζει ένα τοξικο χαρακτήρα σταμάτησε από τη δουλειά του όλοι μέρα στο κρεβάτι και έξω με τους φίλους του βόλτες. Έχει αλλάξει δεν είναι ο άνθρωπος που γνώρισα με κοιτάζει με κακία ενώ μόνο αγάπη θέλω να του δώσω με μισό μάτι με κοιτάζει συνεχώς τηλέφωνά και βιντεοκληση δηλαδή τι να δει που είμαι και τι κάνω?  Και άμα ακούσει ότι θα βγω στραβώνει και λέει κάτσε σπίτι να ξεκουραστείς. Αρχίζω πολύ να προβληματιζομαι και να ανησυχώ ο θείος μου ο πολυαγαπημενος το ίδιο και ο κολλητός μου μου έχουν πει αν ζηλεύει από τώρα αργότερα θα γίνει χειρότερος  ίσως και βίαιος απέναντι μου και εγώ θα πω κάτι σε εσάς έχω αρχίσει και τον φοβάμαι δεν ξέρω γιατί όμως νιώθω μια ανασφάλεια δεν νιώθω προστασία δίπλα του όπως ένιωθα παλιά. 

alisida

# 2 στις 8/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593

Περίληψη

Η Μαρία έκανε σχέση με ένα παλικάρι,όμως σύγχρονως κανόνιζε να βγει για καφέ με τον πρώην της ο οποίος εξέφραζε την επιθυμία του να τα ξαναβρούν.

Η συνομιλία έγινε αντιληπτή από τον νυν ,ο οποίος από εκείνη τη στιγμη κάθεται στα αγκάθια και την παρακολουθεί φοβούμενος ότι η Μαρία θα του τα φορέσει.

Η Μαρία από την πλευρά της,φοβάται τυχόν βίαιες αντιδράσεις του νυν της.

Τι να κάνει ?

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

Helenaki4

# 3 στις 8/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Τις Κυριακές οι "ερωτικές σχέσεις" παίρνουν φωτιά ...στο πληκτρολόγιο.

Καλά μου παιδιά , αν δε βγάλετε τα μάτια σας στο τρισδιάστατο τα ΣΚ, πότε θα το κάνετε?

Άμα μεγαλώσετε , θα δίνετε όλη την εβδομάδα τις συμβουλές σας εδώ , σαν εμάς τους γέρους του Μάπετ ...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, dimitrisx66 και σε ακόμα 5 μέλη.

archagellos

# 4 στις 8/5/2022
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.537

Αγαπητη ,

πριν τα βαλεις με το αγορι σου ...κοιτα πρωτα απο ολα να καταλαβεις εσυ τι γινεται με εσενα .

Το οτι μιλας με τον πρωην σου ...στο αγορι σου το εχει πει ?

του το εχεις κανει κουβεντα ?

Μηπως ολα αυτο που βλεπεις απο πλευρας του και του εχεις κολλησει μια ταμπελα "ζηλια"

ειναι αγανακτιση απο πλευρας του και  πιστευει οτι τον περνας για κοπανο ?

Μηπως εχεις δωσει λαβες να μην σου εχει εμπιστοσυνη ?

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Willow_75, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 5 στις 8/5/2022
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Όποιος (δεν αντιστέκεται στον πειρασμο και) ψαχουλευει  κινητά και γενικά σκαλίζει την προσωπικη e-σφαίρα του άλλου, το κάνει υπ ευθυνη του (για τις όποιες συνέπειες / αποκαλυψεις αυτής του της πράξης) . 

Πραξης, που είναι αποδοκιμαστεα, κατινιστικη και αδικαιολογητη - ακόμη κι αν μας εχει δοθεί το ελευθερο να την ασκήσουμε. 

Υπάρχουν πραγματα που αφορουν (διαχειριστικα) μόνο εμάς και κανέναν (όσο κοντινό μας) άλλο. Δεν είναι έλλειψη  εμπιστοσυνης, ουτε απαραιτητα ψηγμα / ένδειξη ενοχής για κατι. 

Η κλασσική καραμέλα "όποιος δεν έχει κάτι να κρυψει, οφείλει να δέχεται τον έλεγχο του οποιουδηποτε" (ανασφαλή / ζηλιαρη) έτερου, απλά μας κάνει διαχειριστικά υποχειρια, παρακαμπτει / υποσκάπτει την αυτονομία μας ως ανεξάρτητα, αυτοβουλα όντα - αυτονομία που δεν οφείλει να χάνεται,ουτε να διαπραγματευεται, ουτε οφείλει να συγκολλαται σε / να εξαρτάται από εκείνη του άλλου. 

Τα ζητήματα ή μη εμπιστοσυνης δε λύνονται με αυτοβουλες ξαφνικές "επιδρομές" στα εδάφη του άλλου, ουτε με ορθάνοιχτες "πορτες"  εκατερωθεν, προς τερψιν ανασφαλειων. 

Μαρία, το σφαλμα σου ήταν ότι άφησες το κινητό σου εκτεθειμένο σε κάποιον που εκ του αποτελεσματος ήρθε αντιμετωπος (το ίδιο κι εσυ) με δικές του ανεπαρκειες,  με καποιον που δείχνει σημάδια πως δε μπορεί να διαχειριστεί την αβεβαιότητα και εμφανίζει χειριστικες τασεις, ασκεί σπασιμο νευρων και όχι μόνο. 

Αυτά θα πρεπει να σε προβληματισουν ως προς το βιώσιμο της σχέσης με έναν τέτοιο ανθρωπο και στις αγνωστες  εκπλήξεις που αυτός πλεον  σου επιφυλάσσει σίγουρα για το μέλλον. 

Όσον αφορά εσένα, καλο θα ειναι να κλείνεις οριστικά και αμετάκλητα τους λογαριασμους σου με το παρελθον (των πρωην) και να είσαι πεντακαθαρη στην εκάστοτε σχέση σου και να μη δίνεις το οποιοδήποτε δικαιωμα  αμφισβήτησης των προθεσεων σου και το που θες  πραγματικα να βρίσκεσαι. 

Ώστε "αστοχίες" σαν αυτή που επαθες να μη σου δημιουργουν προβλημα. 

Αρέσει στα μέλη GIANNOSRAKAS, dimitrisx66 και σε ακόμα 3 μέλη.

tzoulia59

# 6 στις 8/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.492

οτι μας βολευει ετσι?

δεν τον κερατωνεις νοητικα και συναισθηματικα κυρα μου??

δεν ψαχνεσαι να συναντηθεις με τον πρωην ο οποιος σου αρεσε περισσοτερο και περνουσες καλυτερα ??

ναι κακο ειναι να εισαι σε μια σχεση και να βγαινεις με τον πρωην ,.για καφε ,,,.με τον οποιο σχεδιαζεις κι ολας ,,

μηπως λεγεται προδοσια ,αυτο ??λεω εγω τωρα .,.,

και σου λεει ο θειος σου ο αγαπημενος αν σε ζηλευει τωρα αργοτερα τι θα κανει?

σοι παει το βασιλειο σε νινιο ..

αντε χρυση μου ν αφησεις τον ανθρωπο ησυχο γιατι μονο κακο του κανεις ζητας και τα ρεστα ,...

και ναι καλα εκανε και εψαξε το τηλεφωνο μονο οι ενοχοι σαν κι εσενα ενοχλουνται με τις αδιακρισιες ,, ...

εγω οταν ειχα σχεση το κινητο μου το ειχα πεταμενο 

και καθολου δεν μ απασχολουσαι ποιος θα το δει ,,,

καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται ..

εσενα ειναι να σε κανουν μανα των παιδιων τους ..με τα μυαλα που κουβαλας ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Mariaeleni1995

Ψάξιμο κινητού

Γειά σας είμαι η Μαρία είμαι νέα στο φόρουμ αυτό και διαβάζοντας διάφορες συζητήσεις εδώ μέσα θα ήθελα να μιλήσω και γιαυτό που απασχολεί εμένα.  Έχω μια σχέση 1 χρόνο τώρα και τον τελευταίο καιρό το αγόρι μου άλλαξε συμπεριφορά. Τον πιάνω να ψαχουλευει τα πράγματα μου . Πριν λίγες ημέρες ήθελα να πάω στο μπάνιο να κάνω ένα ντουζ είχα σχολάσει από την δουλειά άφησα το κινητό στο τραπεζάκι στο σαλόνι και πήγα στο μπάνιο.  Δεν άργησα πολύ δεν έκανα με της ώρες καθώς έκανα το μπάνιο μου θυμήθηκα ότι δεν πήρα το κινητό μαζί μου και κοκκαλωσα είχα ξεχάσει να σβήσω από το messenger της συνομιλίες του πρώην μου . Ο πρώην μου ήθελε να ήμαστε πάλι μαζί μου έγραφε στην συνομιλίες να του δώσω μια ευκαιρία να βγούμε για ένα καφέ να μιλήσουμε κτλπ κτλπ.  Εγώ του μιλούσα κανονικά του είπα βεβαίως να μιλήσουμε στη προηγούμενη σχέση μου πέρασα πολύ όμορφα δική μου απόφαση ήταν τότε να χωρίσουμε και σκέφτηκα τελείως ανθρώπινα να πιω ένα καφέ που το κακό εξάλλου. Όταν βγήκα από το μπάνιο το κινητό μου ήταν ανοιχτό το ίδιο και το messenger... Εκεί έμεινα πάλι αλλά χωρίς να πω κάτι έκλεισα το κινητό μου . Πήγενω στη κρεβατοκαμαρα εκεί που με περίμενε το αγόρι μου τον κοιτάω με κοίταει δεν είπε τίποτα συμπεριφεροταν τελείως φυσιολογικά αλλά εμένα μου είχε καρφωθει στο μυαλό ότι τα είδε όλα.  Ξάπλωσα κοιμήθηκα όλα κύλησαν ομάλα εκείνη την ημέρα όμως της επόμενες μέρες και σήμερα το αγόρι μου με κοιτάζει κάπως περίεργα νεύρα έχει δεν ξέρω μου έλεγε σήμερα όλα καλά σε ενόχλησε κάνεις στο messenger του λέω όχι πως σου ήρθε αυτό?  Λέει όχι τίποτα όλα καλά. Κατανοώ οτι μπορεί να ζηλέψε να τον ενόχλησε που είδε τα μηνύματα μου όμως εκτός το ότι δεν είχε το δικαίωμα να ψάξει το κινητό μου γιατί αυτό με εξαγριωσε ασχέτως που δεν έκανα σκηνή,  δεν του κρύβω κάτι ούτε έχω πρόθεση να τον πληγώσω.  Ακύρωσα τον πρώην μου ούτε φιλικά βγηκα για καφέ ούτε τίποτα.  Δεν είχα το σκοπό να κάνω κάτι με τον πρώην μου απλά μόνο να του μιλήσω γιατί εγώ ήμουν αυτή που τον άφησα μια ημέρα χωρίς λόγο. Το αγόρι μου όμως ζηλεύει και αυτό το έχουν καταλάβει όλοι οι γονείς μου οι φίλοι μου και όχι με αυτό το περιστατικό γενικά έχει μια ζήλια μια πονηριά που με προβλημάτιζει στην αρχή δεν ήταν έτσι τώρα βγάζει ένα τοξικο χαρακτήρα σταμάτησε από τη δουλειά του όλοι μέρα στο κρεβάτι και έξω με τους φίλους του βόλτες. Έχει αλλάξει δεν είναι ο άνθρωπος που γνώρισα με κοιτάζει με κακία ενώ μόνο αγάπη θέλω να του δώσω με μισό μάτι με κοιτάζει συνεχώς τηλέφωνά και βιντεοκληση δηλαδή τι να δει που είμαι και τι κάνω?  Και άμα ακούσει ότι θα βγω στραβώνει και λέει κάτσε σπίτι να ξεκουραστείς. Αρχίζω πολύ να προβληματιζομαι και να ανησυχώ ο θείος μου ο πολυαγαπημενος το ίδιο και ο κολλητός μου μου έχουν πει αν ζηλεύει από τώρα αργότερα θα γίνει χειρότερος  ίσως και βίαιος απέναντι μου και εγώ θα πω κάτι σε εσάς έχω αρχίσει και τον φοβάμαι δεν ξέρω γιατί όμως νιώθω μια ανασφάλεια δεν νιώθω προστασία δίπλα του όπως ένιωθα παλιά. 

Αρέσει στα μέλη archagellos, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 7 στις 8/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Τυχερη εισαι...

Η αλλη βγαινει απο το μπανιο και βλεπει τον δικο της να φοραει το κολαν της και να φτυνετε μπροστα στον καθρεφτη...

Εκει να δεις τι εγινε...

Παράθεση:

Ψάξιμο κινητού

Αρέσει στα μέλη archagellos, spacetube και σε ακόμα 3 μέλη.

alexandriani1

# 8 στις 8/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.266

Αλήθεια

Τον πρώην που όπως λες πέρναγες φίνα μαζί του γιατί τον άφησες στα κρύα του λουτρού και μάλιστα κατά τα λεγόμενά σου χωρίς κανένα λόγο; 

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

spacetube

# 9 στις 8/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719
#7Θελω να φορεσω το κολαν μου για να παω να τρεξω και μου εχετε δημιουργησει ψυχολογικο..
Αρέσει στα μέλη saga-saga, tzoulia59 και σε ακόμα 3 μέλη.

Qwerty____55

# 10 στις 9/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 749

Αγαπητή Μαρία  καλημερα ...

Σε καλωσορίζω και εγω εδω στο φόρουμ , και χαιρομαι που πιστεύεις οτι θα εχεις την υποστήριξη , απο ολους μας ...!!!   Ισως αρκετοί/τες  απο εμας  να δικαιολογήσουν , την όλη στάση σου και συμπεριφορά σου , στο παλικάρι που έχεις σχεση , εδω και ενα χρόνο , κατι που δεν θα κανω εγω , γιατι πιστευω οτι δεν σου αξίζει , οποιασδήποτε μορφής υποστήριξης ...

1 . Τον έπιασες να ψαχουλευει τα πραγματα σου ...???  Προτού λοιπόν Μαρία μου , αρχίζει να ψάχνει ,   τα πράγματα σου ...σιγουρα ειχε συγκεντρωσει ολα εκεινα τα στοιχεία , που τον έκαναν να πιστέψει οτι  ,  ειχες μια θερμή , και καλη επικοινωνία με τον ..πρωην σου ,!!!  

2 . Επισης Μαρία μου , κοκκαλωσες γιατι είχες ξεχάσει να σβήσεις απο το messenger ,  τις συνομιλίες σου , με τον ...πρωην σου ???

Μαρία μου , αν δεν ειχες να κρύψεις κατι ,. γιατι κοκκαλωσες ???

3 . Εσυ Μαρία μου ... ειπες στον ..πρωην σου ... βεβαιως να συναντηθούμε ,  να πιούμε ενα καφεδάκι  ...να συζητήσουμε , να αναπολησουμε τις όμορφες στιγμές που ζήσαμε μαζί  ..???

4 . Μαρία μου , χώρισες απο τον πρωην σου , με δικη σου ...με δικη σου απόφαση ...!!!  Μηπως ειναι  , τακτική  ,  συμπεριφοράς και στάση ζωης , προς τους ...πρωην ..νυν ..αλλα και μελλοντες συντρόφους σου .???

5 . Μαρια μου , όταν πήγατε στην κρεβατοκάμαρα , εκλεισες το κινητο σου ... Γιατι Μαρια μου ??? Τι φοβήθηκες ??? Μήπως δει και τα υπόλοιπα   ""  χαριτωμενα "" που ειχες συζητησει με τον πρωην σου ...και δεν πρόλαβε ..ο νυν να τα διαβασει ??

6 . Ο νυν ..., μετα απο αυτα που διαβασε στο messenger , φερόταν φυσιολογικά. ...κατι που δεν μπορούσες να κάνεις εσύ ...!!!

7 . Αν Μαρια μου , ο νυν σου , οπως λες , δεν ειχε το δικαίωμα να ψάξει το κινητό σου ...γιατι εσυ ειχες το δικαιωμα να  επικοινωνείς με τον ..πρωην σου  , κρυφα και πισω απο την πλάτη του ...νυν σου ???  Και βέβαια , αυτο σε εξαγρίωσε κιολας ..!!!

Είναι αυτό που λέει ο λαός .. Και κερατάς και δαρμενος ..!!! 

8 . Μαρια μου , λες , οτι ησουν εσυ αυτη που αφησες τον ...πρωην σου , μια ημέρα διχως λόγο ..!!!

9 . Τωρα λοιπόν Μαρια μου , λες οτι ο ..νυν σου ..ζηλευει ..., Χωρίς λόγο πιστευω ..???

10 . Οσο για τόν .. πολυαγαπημένο  σου ... κολλητό και φιλο σου  , αλλα και τόν  θειος σου , θεωρουν οτι ... αργότερα , ο νυν σου , θα γινει χειρότερος , βιαιος κλπ . 

Θα πω οτι θα ηταν εντελως , λάθος , κουτό , και  χαζό , απο μερους του   , να συμπεριφερθεί ετσι...!!! Και το μονο που πρεπει να κανει είναι ...να παρει το καπελάκι του , και να σε αφήσει απερίσπαστη ... να επικοινωνείς και να κανεις ..."" Παιχνιδάκια "" με ...τους πρωην σου ..!!!

Ευχαριστώ ..

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:

Ψάξιμο κινητού

Αρέσει στα μέλη alisida, dimitrisx66

panagiotismp90

# 11 στις 9/5/2022
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

Μαργιαλενη μου τον βλεπεις ετσι τον δικο σου γτ εχει καταλαβει για τον πρωην σου, οτι μιλουσες, ας μην κανεις κατι πονηρο εσυ. Απλα ξερεις τωρα ο αντρικος εγωισμος πως ειναι και πλαθει σεναρια. Λοιπον θα του πεις οτι θελεις να βγεις με τον πρωην για να του εξηγησεις και να ερθει κι εκεινος μαζι, να πατε για καφε οι 3 σας.

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Qwerty____55

# 12 στις 9/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 749

Η προταση που της δίνεις , με βρίσκει ... σύμφωνο. !!!

Δηλαδή , να βγουν παρέα ... Ο νυν , ο πρωην της , η Μαριαλενη  , και εάν μένει κάποια κενή θέση   , τι λες , δεν παμε και εμεις , για να γίνουμε πολλοί ??? Εγω Παναγιώτη μου ειμαι διαθέσιμος ... Εσυ ???

Με εκτίμηση ... Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από panagiotismp90

Μαργιαλενη μου τον βλεπεις ετσι τον δικο σου γτ εχει καταλαβει για τον πρωην σου, οτι μιλουσες, ας μην κανεις κατι πονηρο εσυ. Απλα ξερεις τωρα ο αντρικος εγωισμος πως ειναι και πλαθει σεναρια. Λοιπον θα του πεις οτι θελεις να βγεις με τον πρωην για να του εξηγησεις και να ερθει κι εκεινος μαζι, να πατε για καφε οι 3 σας.

Αρέσει στα μέλη saga-saga, Enikos

Enikos

# 13 στις 9/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Να ερθω και γω η θα γινωμε ολο μαλλια?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Qwerty___55

Η προταση που της δίνεις , με βρίσκει ... σύμφωνο. !!!

Δηλαδή , να βγουν παρέα ... Ο νυν , ο πρωην της , η Μαριαλενη  , και εάν μένει κάποια κενή θέση   , τι λες , δεν παμε και εμεις , για να γίνουμε πολλοί ??? Εγω Παναγιώτη μου ειμαι διαθέσιμος ... Εσυ ???

Με εκτίμηση ... Q...

Αρέσει στα μέλη saga-saga, tzoulia59

vanarabit

# 14 στις 9/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Απαντήσεις: 1.118

#

Θα αστειεύεσαι προφανώς ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από panagiotismp90

girl_aloud

# 15 στις 9/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 207
Μαριλενη αν ο φιλος σου κανονιζε καφεδακια με την πρωην του, τι θα ελεγες; μην πας να βγεις απο πανω, παιζεις σκαρτα και το ξερεις.
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Alezandra

# 16 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 834
Το μόνο πρόβλημα καλή μου κοπέλα είναι πως κανείς από τους τρεις δεν μιλά ξεκάθαρα ούτε ο άντρας σας ούτε εσείς ούτε και ο προην φίλος σας να πείτε τι ακριβώς είδατε και τι σκοπεύετε να κάνετε με αυτά που είδατε,καταλάβατε ?
Αρέσει στο μέλος vanarabit

argaard

# 17 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 1.275

Η πρόσβαση στα προσωπικά σου δεδομένα (τα ηλεκτρονικά εν προκειμένω) από οποιονδήποτε τρίτο επιτρέπεται μονο με συγκατάθεση σου η μέσω εισαγγελικής εντολής.

Οποιοσδήποτε τρίτος τα ψαχουλέψει χωρίς τι παραπάνω συνθήκες διαπράττει ποινικό αδίκημα, οπότε τα πράγματα είναι απλά, κάνεις ότι θα έκανες αν είχες απέναντί σου έναν κοινό εγκληματία.

Υ.Γ: Τα κινητά έχουν και κλείδωμα οθόνης αν δεν το γνωρίζεις ήδη.

Hellboy_

# 18 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 171

φαουλ δικο του που εψαξε το κινητο σου αλλα πλεον δεν υπαρχει και πολυ εμπιστοσυνη αναμσεσα στα ζευγαρια εγω αυτο βλεπω  οποτε μια μικρη αφορμη φτανει για να οδηγησει σε τετοιου ειδους κινησεις!

τωρα για το αν του κρυβεις κατι και οτι δεν εχεις σκοπο να τον πληγωσεις που ανεφερες...αν δεν εβλεπε τις συνομιλιες σου με τον πρωην εσυ μπορει και να εβγαινες μαζι του και μετα θα του μιλουσες η οχι?

και σκεψου λιγο αν θα τυχαινε να μαθεις εσυ οτι μιλαει με μια πρωην του ποια θα ηταν η αντιδραση σου?

Παράθεση:

Ψάξιμο κινητού

Uhtred323

# 19 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

ακου κοπελα μου το αγορι σου μπορει να τον ξεγελας αλλα εμας οχι οταν λες καθώς έκανα το μπάνιο μου θυμήθηκα ότι δεν πήρα το κινητό μαζί μου και κοκκαλωσα είχα ξεχάσει να σβήσω από το messenger της συνομιλίες του πρώην μου ξεκαθαρα εχεις λερωμενη την φωλια σου, και οταν λες  να βγούμε για ένα καφέ να μιλήσουμε κτλπ κτλπ δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει συμβει τιποτα μεταξυ σου και του πρωην εξαλου φενετε η ενοχη σου , εγο θα πω οτι ακομα και αν ειχες περασει ομορφα στην προηγουμενη σου σχεση με τον πρωην σου δεν δικαιολογειται να εχετε επαφες ενταξει, οταν χωριζουμε βγαζουμε απο την ζωη μας τους προηγουμενους ανθρωπους ετσι ωστε να μπορεσουμε να προχωρησουμε στους επομενους οταν λοιπον καποιος κραταει επαφες με την πρωην η τον πρωην ξεκαθαρα αφηνει την πορτα ανοιχτη για να γυρισει πισω

απλα κρατας καβατζα τον πρωην επειδη χαμουρευεσαι μαζι του η θα χαμουρευτεις και το ενδεχομενο αμα δεν παει καλα με τον νυν να γυρισεις στον πρωην, δεν δικαιολογείσαι κοπελα μου εχεις την φωλια σου λερωμενη ολα τα αλλα ναχαμε να λεγαμε 
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε