Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τσακωθήκαμε

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Christine_2002

# 1 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Τσακωθήκαμε

Καλησπέρα σε όλους ,

Χρειάζομαι την γνώμη σας για ένα πρόβλημα που με απασχολεί εδώ και πολύ καιρό.Μου άρεσε πολύ ένας συμφοιτητής μου και γενικά μιλάγαμε ,κάναμε παρέα και σε κάποια φάση άρχισε να με φλερτάρει έντονα εδώ και δύο μήνες .Του έδειχνα και εγώ το ενδιαφέρον  μου αλλά δεν έκανε κίνηση(τέλος πάντων δεν είναι εδώ το πρόβλημα ) ...Κάποια μέρα λοιπόν στην σχολή τσακωθήκαμε πολύ άσχημα .Είπε κάτι που με πείραξε και εγώ από τα νεύρα μου τον έβρισα.Μετά σηκώθηκα και έφυγα και δεν ειπώθηκε τίποτε άλλο Δεν μιλιόμαστε εδώ και έναν μήνα Τον πρώτο καιρό μου κρατάγαμε μούτρα ο ένας στον άλλον Τώρα όμως ανταλλάσουμε συνεχώς ματιές (συχνά με παρατηρεί από μακριά όπως έκανε και τότε που με φλέρταρε )αλλά κανεις μας δεν αποφασίζει να κάνει το πρώτο βήμα .Δεν μου αρέσει όλο αυτό που γίνεται και θα ήθελα να τα βρούμε Με κρατάει όμως πίσω ο εγωισμός...και πιστεύω ότι θα έπρεπε εκείνος να ζητήσει συγνώμη γιατί αυτό που μου είπε τότε πραγματικά με πείραξε 

Xenia_Z

# 2 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 212
Χρειαζόμαστε περισσότερα στοιχεία για να βγάλουμε έγκυρη γνωμάτευση. Τι ακριβώς σου είπε που σε πείραξε τόσο;
Αρέσει στα μέλη alisida, vanarabit

JIMTHEBLASTER1975

# 3 στις 10/5/2022
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 129
Για τέτοια θέματα καλό θα είναι να ρωτάς άτομα της ηλικίας σου .Εδώ στο φόρουμ τι να σου πούμε Έχουμε άλλη οπτική λόγω των χρόνων που κουβαλάμε στις πλάτες μας.Κατι τέτοια προβλήματα μας φαινονται , τουλάχιστο για μένα,ασήμαντα...
Αρέσει στα μέλη playful_panther, simelisimela και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 4 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.459

Αυτος «ειπε κατι που ΣΕ πειραξε» και εσυ «τον εβρισες»

Τι να σου πω, δε λες και καμια λεπτομερεια,,,αν αυτος ειπε, ηρεμα, κατι πιθανον να μην φταιει που εσυ πειραχτηκες!!! Μπορει απλα να ειπε την αποψη του, οπως εχει δικαιωμα να κανει!!! Εσυ πειραχτηκε, οκ δικαιωμα σου να ενοχληθεις!!! ΑΛΛΑ δεν ειναι δικαιωμα σου να τον βρισεις!!!

Και τωρα θες αυτος να ζητησει συγνωμη απο εσενα??? Εγω λεω οτι εσυ θα πρεπε να κανεις το πρωτο βημα

Βεβαια δεν ξερω τι ηταν αυτο που ειπε,,,αλλα με βαση οσα ξερω, αυτα λεω και γω,,,και ελπιζω να μη σε πειραξει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Christine_2002

Τσακωθήκαμε

Καλησπέρα σε όλους ,

Χρειάζομαι την γνώμη σας για ένα πρόβλημα που με απασχολεί εδώ και πολύ καιρό.Μου άρεσε πολύ ένας συμφοιτητής μου και γενικά μιλάγαμε ,κάναμε παρέα και σε κάποια φάση άρχισε να με φλερτάρει έντονα εδώ και δύο μήνες .Του έδειχνα και εγώ το ενδιαφέρον  μου αλλά δεν έκανε κίνηση(τέλος πάντων δεν είναι εδώ το πρόβλημα ) ...Κάποια μέρα λοιπόν στην σχολή τσακωθήκαμε πολύ άσχημα .Είπε κάτι που με πείραξε και εγώ από τα νεύρα μου τον έβρισα.Μετά σηκώθηκα και έφυγα και δεν ειπώθηκε τίποτε άλλο Δεν μιλιόμαστε εδώ και έναν μήνα Τον πρώτο καιρό μου κρατάγαμε μούτρα ο ένας στον άλλον Τώρα όμως ανταλλάσουμε συνεχώς ματιές (συχνά με παρατηρεί από μακριά όπως έκανε και τότε που με φλέρταρε )αλλά κανεις μας δεν αποφασίζει να κάνει το πρώτο βήμα .Δεν μου αρέσει όλο αυτό που γίνεται και θα ήθελα να τα βρούμε Με κρατάει όμως πίσω ο εγωισμός...και πιστεύω ότι θα έπρεπε εκείνος να ζητήσει συγνώμη γιατί αυτό που μου είπε τότε πραγματικά με πείραξε 

Αρέσει στο μέλος alisida

vidar70

# 5 στις 10/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 381

Γιατι δεν πας εσυ να του μιλησεις εφοσον σου αρεσει?? Ο εγωισμος ε? Τι να σου πουμε εμεις τοτε? Να τον αρπαξουμε απο τα μαλλια να ερθει να σου μιλησει??

Αρέσει στα μέλη alisida, vanarabit

spacetube

# 6 στις 10/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Νομιζω οτι ηταν ο θρυλικος τζιμακος που ειπε το περιφημο "@μ@τε γιατι χανομαστε.."

@μ@τε γιατι χανομαστε.."

Helenaki4

# 7 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.985

ΚΑΚΩΣ δεν ειναι εκεί το πρόβλημα .

Εκεί ακριβώς ήταν το πρόβλημα . Από εκεί και κάτω όλα ήταν προβλέψιμα .

Την επόμενη φορά που κάποιος θα σε φλερτάρει , αλλα δεν θα μιλήσει ανοιχτά , βγάλε εισιτήριο για τον επόμενο και μη δείξεις τίποτα παραπέρα .

Μετά αρχίζουν τα παιχνίδια της «δημιουργικής ασάφειας» που έλεγε κι ενας όνομα και μη χωριό .

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Christine_2002

κάναμε παρέα και σε κάποια φάση άρχισε να με φλερτάρει έντονα εδώ και δύο μήνες .Του έδειχνα και εγώ το ενδιαφέρον  μου αλλά δεν έκανε κίνηση(τέλος πάντων δεν είναι εδώ το πρόβλημα )
Αρέσει στα μέλη kostas_kostan, vanarabit και σε ακόμα 3 μέλη.

Asterella

# 8 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 6

Αν ήμουν στη θέση σου και πραγματικά τον γούσταρα τον τύπο και ήθελα κατά βάθος να παιχτεί κάτι, θα πήγαινα εγώ πρώτη να απολογηθώ για τη συμπεριφορά μου λέγοντας ότι ήταν μια αντίδραση της στιγμής.

Τώρα, αν τυχόν έδειχνε από μεριάς του εγωισμό και δεν παραδεχόταν και αυτός το λάθος του (μπορεί να μην ειπώθηκε κάτι τόοοοσο σημαντικο,ωστόσο έπρεπε να σεβαστεί ότι ήταν κάτι που εσένα σε πείραξε) , δε θα ασχολιόμουν ξανά...!
Αρέσει στο μέλος Willow_75

alexandriani1

# 9 στις 10/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.248

Πώς

φαίνεται πως είσαι είκοσι χρονώνε!

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, JIMTHEBLASTER1975 και σε ακόμα 1 μέλος.

Willow_75

# 10 στις 11/5/2022
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 66
Γράφτου το συγνώμη σε χαρτάκι και πάσαρέ του το. Η δως του καποιο προσκλητήριο (σε συναυλία, σε παρασταση, σε γλέντι με την Εφη Θωδη). Δως του την ευκαιρία να δείξει τη δική του συγνωμη με πραξεις.

giorgos170

# 11 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.678

https://www.youtube.com/watch?v=suHOLFhbwsM

Ουπς!$$$!! Το κείμενο σας δεν μπορεί να   ...,:::  ...,,
Αρέσει στα μέλη vidar70, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

GEORGIA2020

# 12 στις 11/5/2022
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 25
Να πας να του μιλήσεις πρώτη μην το κρατήσετε έτσι για πολύ καιρό και δεν μιλάτε είναι κρίμα.. Δοκίμασέ το και θα δεις πώς θα αντιδράσει
Αρέσει στο μέλος Willow_75

la-mer

# 13 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.576

https://www.youtube.com/watch?v=0_jxMesZbo0

μουβ ον!

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, dimitrisx66 και σε ακόμα 1 μέλος.

spacetube

# 14 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

σε εδωσες στεγνα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από la-mer

https://www.youtube.com/watch?v=0_jxMesZbo0

μουβ ον!

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, giorgos170

la-mer

# 15 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.576

γνωστά τοις πάσι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από spacetube

σε εδωσες στεγνα...

Αρέσει στα μέλη spacetube, alexandriani1

spacetube

# 16 στις 11/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

οτι πρεπει για να την κανεις απο το μπαλκονι του τριτου οροφου σε περιπτωση αναπαντεχης  επιστροφης..

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από giorgos170

https://www.youtube.com/watch?v=suHOLFhbwsM

Ουπς!$$$!! Το κείμενο σας δεν μπορεί να   ...,:::  ...,,

Αρέσει στα μέλη giorgos170, vanarabit

Christine_2002

# 17 στις 11/5/2022
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 8
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις Αλλά μιας που αναφέρθηκε παραπάνω ,ας εξηγήσω λίγο πιο αναλυτικά τι έγινε Δυο μέρες πριν τσακωθούμε ,έμαθα ότι έχει κοπέλα(αυτός μου το είπε ,του ξέφυγε σε μια απλή κουβέντα που καναμε για κάτι άσχετο από τις σχέσεις )(και τότε που με φλέρταρε την είχε την κοπέλα πολύ πιθανό)Εννοειται ότι τσαντίστηκα μαζί του γιατί τόσο καιρό το ήθελε διπλό ταμπλό και εγώ κοιμόμουν τον ύπνο του δικαίουΤέλος πάντων ...Την επόμενη μέρα ενώ μιλάγαμε ,έρχεται και του μιλάει μια κοπέλα ,η οποία απ’ό,τι έμαθα κάνει παρέα με την κοπέλα τουΚαι μου ξεφεύγει εμένα σε μια φάση μπροστά στην φίλη της κοπέλας του και λέω :Αφού ρε Δημήτρη τότε όλη μέρα μαζί ήμασταν ...Η κοπέλα κατάλαβε ότι κάτι παίζει Και αυτός δεν πρόλαβα να τελειώσω την φράση αμέσως της απολογήθηκε ,προσπάθησε μα το καλύψει Μετά που έφυγε η κοπέλα ,συμπεριφερόταν σαν να μην συμβαίνει τίποτα Και ξαφνικά την επόμενη μέρα στην σχολή ,τον βλέπω ,πήγα του μίλησα και μου λέει αμέσως :‘Να σου πω εσένα ,άλλη δουλειά δεν έχεις από το να με παρακολουθείς ;’Έχω είχα πάθει σοκ από το μαργαριτάρι που πέταξε Επειδή στην πόλη που σπουδάζουμε μένουμε κοντά και έχει τύχει να με πετύχει μερικές φορές σε ένα σημείο κοντά στο σπιτι του και κοιταχτηκαμε ,αυτός νόμιζε ότι τον παρακολουθώ Του βάζω χέρι λοιπόν γιατί νευρίασα Και μου λέει μετά ‘μην σε ξαναδώ σε αυτό το σημείο ...’ με απόλυτα σοβαρό ύφος Η μια βλακεία μετά την άλλη και όλα αυτά μπροστά σε συμφοιτητή μας ,πήγε να με κανει και ρεζίλι ...ότι ΕΓΩ παρακολουθώ μονίμως αυτόν λες και άλλη δουλειά δεν είχα,ενταξει έλεος απλά Απειλεί και από πάνω με το ‘μην σε ξαναδώ ‘Και μετά εγώ τον αποκάλεσα ‘Μ@λ@κ@ και γελοίε ,που με απειλείς και από πάνω ,άντε στο διάολο ‘Μετά άκρα του τάφου σιωπή από μεριάς του ,όλα αυτά μέχρι και σήμερα Σιωπή πάνω από έναν μήνα Την πρώτη εβδομάδα κράταγε μούτρα ,τώρα με κοιτάζει συνεχεια και συνεχώς όπου και να πάω τον βρίσκω στο οπτικό μου πεδίο ,σαν να το κάνει σκόπιμα για να με περιεργάζεται που κινούμαι στον χώροΟι αντιδράσεις του δείχνουν γενικά ότι θέλει να με πλησιάσει ,κάτι θέλει να μου πει (καλό ,άσχημο δεν ξέρω ακριβώς ) Έχουμε έρθει αρκετές φορές αυτόν τον καιρό face to face ,κοιταζόμαστε αλλά κανεις δεν μιλάει Κανεις μας δεν κανει το πρώτο βήμα Και όσον αφορά το βρίσιμο,ήταν επειδή του τα είχα ήδη μαζεμένα εδώ και μέρες με αυτά που έμαθα ,με την συμπεριφορά του αυτόν τον καιρό...Τώρα τι κάθομαι και σας λέω Αηδίες θα μου πείτε Ξέρω ,είναι βλακείες αυτά ,ο κόσμος έχει σοβαρά προβλήματα Και πράγματι ,όταν αντιμετωπίζω εγώ ένα πραγματικό προβλημα ,αυτά τα ασήμαντα της νεανικής ηλικίας τα ξεχνάω αμέσως Και μετά πάλι από την αρχή ...Αυτά έχω να πω Και με ενοχλεί όλη αυτή η σιωπή ,γιατί ο τύπος μου αρέσει Πραγματικά Και είναι πολύ πιθανο να έχει χωρίσει Να ξανά αρχίσουμε να μιλάμε θέλω ,έστω και φιλικά για αρχή ,και αργότερα βλέπουμε Ανάλογα τις καταστάσεις

Helenaki4

# 18 στις 11/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.985

Βρε Χριστινακι , διαβάζεις τί γράφεις ?

Θέλεις να σου πω τι θα συμβεί αν αυτό το έκτρωμα έχει συνεχεια ?

Θα πας εσυ να μιλήσεις βέβαια γιατί το παλληκαρακι δε θα το κάνει ποτε , αλλα θα σε κοιτάει περιμένοντας .

Μετά για λίγες μέρες θα νομίζεις οτι τα βρήκατε και θ αρχίσεις να ελπίζεις σε περισσότερα .

Και μια ωραία πρωία θα σε βγάλει παλι τρελή οτι τον κυνηγάς χωρίς λόγο , και οι προσβολές που θ ακούς παλι θα ειναι αφόρητες . 

Εξακολουθείς να γουστάρεις αυτόν που σε καταπάτησε . 

Αυτό κάτι λέει για σένα .

Ψάξε το .

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Christine_2002
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις Αλλά μιας που αναφέρθηκε παραπάνω ,ας εξηγήσω λίγο πιο αναλυτικά τι έγινε Δυο μέρες πριν τσακωθούμε ,έμαθα ότι έχει κοπέλα(αυτός μου το είπε ,του ξέφυγε σε μια απλή κουβέντα που καναμε για κάτι άσχετο από τις σχέσεις )(και τότε που με φλέρταρε την είχε την κοπέλα πολύ πιθανό)Εννοειται ότι τσαντίστηκα μαζί του γιατί τόσο καιρό το ήθελε διπλό ταμπλό και εγώ κοιμόμουν τον ύπνο του δικαίουΤέλος πάντων ...Την επόμενη μέρα ενώ μιλάγαμε ,έρχεται και του μιλάει μια κοπέλα ,η οποία απ’ό,τι έμαθα κάνει παρέα με την κοπέλα τουΚαι μου ξεφεύγει εμένα σε μια φάση μπροστά στην φίλη της κοπέλας του και λέω :Αφού ρε Δημήτρη τότε όλη μέρα μαζί ήμασταν ...Η κοπέλα κατάλαβε ότι κάτι παίζει Και αυτός δεν πρόλαβα να τελειώσω την φράση αμέσως της απολογήθηκε ,προσπάθησε μα το καλύψει Μετά που έφυγε η κοπέλα ,συμπεριφερόταν σαν να μην συμβαίνει τίποτα Και ξαφνικά την επόμενη μέρα στην σχολή ,τον βλέπω ,πήγα του μίλησα και μου λέει αμέσως :‘Να σου πω εσένα ,άλλη δουλειά δεν έχεις από το να με παρακολουθείς ;’Έχω είχα πάθει σοκ από το μαργαριτάρι που πέταξε Επειδή στην πόλη που σπουδάζουμε μένουμε κοντά και έχει τύχει να με πετύχει μερικές φορές σε ένα σημείο κοντά στο σπιτι του και κοιταχτηκαμε ,αυτός νόμιζε ότι τον παρακολουθώ Του βάζω χέρι λοιπόν γιατί νευρίασα Και μου λέει μετά ‘μην σε ξαναδώ σε αυτό το σημείο ...’ με απόλυτα σοβαρό ύφος Η μια βλακεία μετά την άλλη και όλα αυτά μπροστά σε συμφοιτητή μας ,πήγε να με κανει και ρεζίλι ...ότι ΕΓΩ παρακολουθώ μονίμως αυτόν λες και άλλη δουλειά δεν είχα,ενταξει έλεος απλά Απειλεί και από πάνω με το ‘μην σε ξαναδώ ‘Και μετά εγώ τον αποκάλεσα ‘Μ@λ@κ@ και γελοίε ,που με απειλείς και από πάνω ,άντε στο διάολο ‘Μετά άκρα του τάφου σιωπή από μεριάς του ,όλα αυτά μέχρι και σήμερα Σιωπή πάνω από έναν μήνα Την πρώτη εβδομάδα κράταγε μούτρα ,τώρα με κοιτάζει συνεχεια και συνεχώς όπου και να πάω τον βρίσκω στο οπτικό μου πεδίο ,σαν να το κάνει σκόπιμα για να με περιεργάζεται που κινούμαι στον χώροΟι αντιδράσεις του δείχνουν γενικά ότι θέλει να με πλησιάσει ,κάτι θέλει να μου πει (καλό ,άσχημο δεν ξέρω ακριβώς ) Έχουμε έρθει αρκετές φορές αυτόν τον καιρό face to face ,κοιταζόμαστε αλλά κανεις δεν μιλάει Κανεις μας δεν κανει το πρώτο βήμα Και όσον αφορά το βρίσιμο,ήταν επειδή του τα είχα ήδη μαζεμένα εδώ και μέρες με αυτά που έμαθα ,με την συμπεριφορά του αυτόν τον καιρό...Τώρα τι κάθομαι και σας λέω Αηδίες θα μου πείτε Ξέρω ,είναι βλακείες αυτά ,ο κόσμος έχει σοβαρά προβλήματα Και πράγματι ,όταν αντιμετωπίζω εγώ ένα πραγματικό προβλημα ,αυτά τα ασήμαντα της νεανικής ηλικίας τα ξεχνάω αμέσως Και μετά πάλι από την αρχή ...Αυτά έχω να πω Και με ενοχλεί όλη αυτή η σιωπή ,γιατί ο τύπος μου αρέσει Πραγματικά Και είναι πολύ πιθανο να έχει χωρίσει Να ξανά αρχίσουμε να μιλάμε θέλω ,έστω και φιλικά για αρχή ,και αργότερα βλέπουμε Ανάλογα τις καταστάσεις

Αρέσει στα μέλη Kristina_, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

Xenia_Z

# 19 στις 11/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 212
Ε όχι και κοιμόσουν τον ύπνο του δικαίου... Αν ήσουν πραγματικά δίκαια και σωστή Χριστινάκι, θα τον είχες σουτάρει με το που έμαθες για την κοπέλα του και δε θα σου ξέφευγαν λόγια (όλως τυχαίως και καλά) μπροστά στη φίλη της... τρελή κατινιά ακούγεται όλο αυτό...και τώρα δεν ξέρεις πραγματικά αν έχει χωρίσει ή όχι αλλά ανάθεμα και αν σε ενδιαφέρει...δεν πειράζει... καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει σε τέτοιες καταστάσεις...αν σου αρέσει ο ρόλος της δεύτερης προχωρά... αλλά όταν σου κάνουν τα ίδια μην παραπονεθείς...
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Kristina_ και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 20 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.581

Περιληψη

Δηλ : το παλικάρι έχει σχέση και (προφανώς γι αυτό το λόγο) δεν στην έπεσε.

Εσύ -η μεγαλόψυχη -,το παραβλέπεις αυτό.

Μετά προσπαθείς να του χαλάσεις τη σχέση φυτεύοντας στην κοπέλα του (μέσω της φίλης της) ,σπόρους αμφιβολίας.

Εκείνος χάνει την υπομονή του και σου ζητά με έντονο τρόπο να τον αφήσεις ήσυχο.

Και εσύ ,τον βρίζεις γιατι δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις πως η συμπεριφορά σου ήταν απαράδεκτη.

Παύει ο άνθρωπος να σου μιλάει (κάθε λογικός αυτό θα έκανε)

κι εσύ,αντί να ευχαριστείς το θεό που γλύτωσες το ξεφτιλικι (ή και τον ξυλοδαρμό ) ,

συνεχίζεις ν τον προκαλείς για να τον εμβολισεις εκ νέου με την τοξικότητα σου.

Κόρη , πάνε σε έναν ειδικό γιατί από μια ηλικία και μετά,αυτές οι συμπεριφορές παύουν να αποτελούν χαριτωμενιά, γίνεσαι επικίνδυνη εάν δεν καταλάβεις Τώρα το λάθος σου.

Αρέσει στα μέλη Kristina_, dimitrisx66 και σε ακόμα 3 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε