Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τσακωθήκαμε

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Christine_2002

# 21 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%
Ας πρόσεχε !!!Να μην έκανε βλακείες ,να μην ξενοκοιταειΝα μην με φλερτάρει έντονα δυο μήνες Να μην μου έλεγε υπονοούμενα τύπου ‘θα μου μάθεις ΕΣΥ να κάνω ελεύθερες σχέσεις ‘Εδώ αυτός δεν σεβάστηκε την κοπελια του Και στην φίλη της δεν είπα κάτι ψεματα ,την αληθεια είπα ίσα ίσα Και δεν γνώριζα πως είναι φίλη με την κοπέλα του μετά το έμαθα Μακάρι να το ήξερα πριν να έβαζα πολλες φυτιλιες πραγματικά όχι μόνο μια ‘φυτιλια’Και ποιος είναι αυτός που θα μου πει σε μενα μην σε ξαναδώ και να απειλεί ,ποιος είναι αυτός και ο καθ α αυτός ;Ο Πατέρας μου ,ο αδερφός μου, ο νταβάς μου που με συντηρεί ;Γιατί αν το έλεγε σε κάποιον πραγματικό μάγκα ,νύχτα θα τον βρίσκανε Αυτός μου έδωσε δικαίωμα ίσα ίσα Προσβάλλει και θα του πω και ευχαριστώ κιολας ;;Εγώ μια χαρα έχω κοιταχτεί ,δεν χρειάζομαι υποδείξεις να πάω σε ειδικό Ξέρω πολύ καλά τι θέλω και ποια είμαι Εγώ χαπατο δεν είμαι και δεν ανέχομαι από κανένα να με προσβάλλει Και κακώς σπατάλησα τόση ενέργεια να ασχολούμαι με αηδίες ΚΑΚΙΣΤΑΚαι στο κάτω κάτω ,αυτός μου είπε μην σε ξαναδώ Γιατί ασχολείται ακόμα μαζί μου ;Άλλοι πρέπει να Κοιταχτουν τελικά και όχι εγώ

Xenia_Z

# 22 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
Φάσκεις και αντιφάσκεις Χριστινάκι. Αφού δεν είσαι χάπατο και δεν ανέχεσαι κανένα να σε προσβάλλει τότε τι ανέβασες το θέμα και ψάχνεις πώς να τον επαναπροσεγγίσεις; Αν θεωρείς φυσιολογικό να βρίζεις όταν διαφωνείς με κάποιον και να λύνεις τις οποίες διαφορές σου με τη βία, όπως υπονοεί το σχόλιο σου περί μαγκιάς και ότι θα τον βρίσκανε νύχτα αν ήσουν άντρας, τότε ναι χρειάζεται να πας σε ειδικό. Έχεις πρόβλημα να διαχειρίζεσαι με υγιή τρόπο το θυμό σου και τις αντιξοότητες της ζωής. Δεν είναι ποτέ υγείες να λύνεις τις διάφορες σου με βρισιές και βία. Μια πολιτισμένη κοπέλα απλά θα έπαυε να ασχολείται με τον διπρόσωπο αυτόν τύπο με το που θα μάθαινε για το διπλό ταμπλό, χωρίς βρισιές και δράματα. Είναι ατυχές που η οικογένειά σου απέτυχε να σου τα μάθει αυτά...
Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Megalodondas

# 23 στις 12/5/2022
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.052
Με το συμπάθιο κυρία διακρίνω ανεξέλεγκτες θυμικες τάσεις, μήπως το κοιτάξετε να είστε ήρεμηΑπο την άλλη σωστά καθορίζεις κόκκινες γραμμές όμως σού ανήκουν δικαιωματικά, εισπράττεις κι απαιτείς αυτά πού αξίζεις?Θα μού πεις υπαρχει κανείς πού να κατανοεί πώς δεν αξίζει ο εαυτός του , γι αυτό πασχίζουν όλοι στον καθρέπτη άλλωστε..Προσαρμογή νομίζω παραπάνω χρειάζεται, όσο αποφασίζεις να μοιράζεσαι την ζωή σου με κάποιον άλλον, όσο είσαι στην ηλικία αυτή, γιατί κάποτε μπορεί να επιλέγεις πλέον να είσαι μόνη σου, θα βαρεθείς τα μού έκανες σού έκανα..
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 24 στις 13/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Πω πω πω νεβρα!!!...

Η εδρα να κατεβει στο καταφυγιο...

Ερχεται η σειρα της...

Πατερ ημων, ο εν τοις ουρανοις...βοηθα και επι της Γης...

Αρέσει στα μέλη vidar70, 2022summer

Enikos

# 25 στις 13/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μετα σου λεει..."Τσακωθηκαμε"...(πληθυντικος κι ετσι)...

Βρε τον ερμο...

Αρέσει στο μέλος vidar70

Kristina_

# 26 στις 13/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.466

Βρε, ποιος φλερταρει δυο μηνες??? Αν καποιος το κανει, τοτε δε μιλαμε για φλερτ!!! Αιναι απλα το στυλ του αυτο

κοριτσακιιι δεν το πας καλα, καε καμια στροφη,,,εστω σταματα λιγο, σκεψου και ζητα βοηθεια απο ειδικο, γιατι εμας εδω, οπως βλεπουμε, μας γραφεις (ειναι που δεν χρεωνουμε €)

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Christine_2002
Ας πρόσεχε !!!Να μην έκανε βλακείες ,να μην ξενοκοιταειΝα μην με φλερτάρει έντονα δυο μήνες Να μην μου έλεγε υπονοούμενα τύπου ‘θα μου μάθεις ΕΣΥ να κάνω ελεύθερες σχέσεις ‘Εδώ αυτός δεν σεβάστηκε την κοπελια του Και στην φίλη της δεν είπα κάτι ψεματα ,την αληθεια είπα ίσα ίσα Και δεν γνώριζα πως είναι φίλη με την κοπέλα του μετά το έμαθα Μακάρι να το ήξερα πριν να έβαζα πολλες φυτιλιες πραγματικά όχι μόνο μια ‘φυτιλια’Και ποιος είναι αυτός που θα μου πει σε μενα μην σε ξαναδώ και να απειλεί ,ποιος είναι αυτός και ο καθ α αυτός ;Ο Πατέρας μου ,ο αδερφός μου, ο νταβάς μου που με συντηρεί ;Γιατί αν το έλεγε σε κάποιον πραγματικό μάγκα ,νύχτα θα τον βρίσκανε Αυτός μου έδωσε δικαίωμα ίσα ίσα Προσβάλλει και θα του πω και ευχαριστώ κιολας ;;Εγώ μια χαρα έχω κοιταχτεί ,δεν χρειάζομαι υποδείξεις να πάω σε ειδικό Ξέρω πολύ καλά τι θέλω και ποια είμαι Εγώ χαπατο δεν είμαι και δεν ανέχομαι από κανένα να με προσβάλλει Και κακώς σπατάλησα τόση ενέργεια να ασχολούμαι με αηδίες ΚΑΚΙΣΤΑΚαι στο κάτω κάτω ,αυτός μου είπε μην σε ξαναδώ Γιατί ασχολείται ακόμα μαζί μου ;Άλλοι πρέπει να Κοιταχτουν τελικά και όχι εγώ

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Xenia_Z

apolitiii

# 27 στις 13/5/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 883

Βρε κοριτσι συνελθε...δεν είσαι 12χρονη... σταμάτα να έχεις εκρήξεις θυμού με τον νεαρό...στο κάτω κάτω 

απλά σε φλέρταρε δεν είχατε σχέση...κα μόλις σου είπε έστω κατά λάθος ότι έχει σχέση, όσο και να τον 

γουστάρεις, θα έπρεπε να έχεις φύγει, άσε τις κατινιες και  τις φιτυλιες ...δεν ανήκουν σε πολιτισμένο και  νοημωνα άνθρωπο 

και προπαντώς μην βρίζεις σαν νταλικιερης...

Προχωρα...οτι αλληλοκοιταζοσαστε δεν σημαίνει ότι σε φλερταρει... έλεος πια ...

Ξεκόλλα και μην ασχολείσαι μαζί του...

Βρες άλλον να γουστάρεις...σου είναι τοσο δυσκολο???

Δούλεψε με τον εαυτό σου... μάθε να διαχειρίζεσαι τον θυμο σου... μάθε να συμπεριφέρεσαι σωστά...ακομα 

και σε δύσκολες καταστάσεις..στη ζωή δεν είναι όλα ροδινα...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Xenia_Z

alisida

# 28 στις 13/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.592

Καταλαβαίνω τη δυσκολία που έχεις να αναγνωρίζεις το φλερτ από ενδιαφέρον και να το διαχωρίσεις από το φλερτ από συνήθεια (γτι υπάρχει και αυτό να ξέρεις) 

Κάποιος λοιπόν που φλερτάρει από πραγματικό ενδιαφέρον,είναι σταθερός και δεν το γυρίζει πότε στο φιλικό και πότε στο ερωτικό, σίγουρα δεν το τραβά για δύο μήνες,αλλά θα σου κάνει πιο νωρίς πρόταση για ραντεβού.

Εσύ από την πλευρά σου,εφόσον αντηληφθηκες ότι υπάρχει καποια κοπέλα στη ζωή του, οφειλες αν όχι να απομακρυνθεις,τότε έστω να εξηγηθείς μαζί του.

Όμως αυτό δεν μπορούσες να το κάνεις διότι εκείνος δεν στην έπεσε ευθέως ,άφησε να πλανάται στον αέρα κάποια υπόσχεση ή αυτή ήταν μόνο στη φαντασία σου 

Κανένα δικαίωμα λοιπόν δεν είχες να αντιδράσεις ως ζηλοφθονη γκόμενα ούτε φυσικά να τον βρίζεις μπροστά σε κόσμο 

Οι οποίες διαφορές μεταξύ φίλων/ζευγαριών ή συναδέλφων,καλό είναι να λύνονται κατά ιδίαν.

Τελευταίο φάουλ σου βέβαια,που προσπαθείς επανασύνδεση πλαγίως χωρίς πρώτα να φροντίσεις να μάθεις εάν η σχέση του υφίσταται ακόμα ή όχι.

Το καλύτερο κατά τη γνώμη μου που μπορείς να κάνεις για να έχεις και τη συνείδηση σου καθαρή και για να ξεκολλησεις από τη δύσκολη γεμάτη αμφιβολίες κατάσταση που ζεις ,είναι να τον πιάσεις και αφού ζητήσεις συγνώμη για την έντονη αντίδραση σου,να τον ρωτήσεις στα ίσια εάν οντως επιχείρησε να σε φλερτάρει ενώ ήταν σε σχέση.

(Κάτι μου λέει πως θα το αρνηθεί,όμως εσύ από την πλευρά σου θα είσαι εντάξει) 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Xenia_Z και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 29 στις 13/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εκαμε...μπαμ?...Πουντο?...

Οθπσ! Το κείμενο σας  μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη vidar70, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 30 στις 13/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Εχω μια εμφυτη αλλεργια σε οσους και οσες απλωνουν διχτυα χωρις να θελουν να ψαρεψουν , ισα για να περναει η ωρα ή για να ζυγισουν την ικανοτητα τους ή οτιδηποτε νοσηρο περιεχει ο εγκεφαλος τους .

Ειναι η βρωμικη εκδοχη ενος παιχνιδιου που ειναι ομορφο κατα τ αλλα .

Καλημερα :-)

Αρέσει στα μέλη Xenia_Z, Enikos

vidar70

# 31 στις 13/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 384

https://www.youtube.com/watch?v=oCEZC9w5cMc

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Enikos

Εκαμε...μπαμ?...Πουντο?...

Οθπσ! Το κείμενο σας  μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Αρέσει στο μέλος Enikos

Willow_75

# 32 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 66
Κορίτσια...το ότι θεωρούμε φυσιολογικό ένας μάπας να φλερτάρει ανερυθρίαστα επι δυο μήνες, όντας σε σχέση, μήπως θα πρεπει να μας προβληματίσει λίγο για εμάς; Κατανοητό ότι αυτό συμβαίνει, κατανοητή όμως κι η αντίδραση της κοπέλας. Κοπελια χιέστον τον (συμπληρωσε ο,τι θες)
Αρέσει στα μέλη vanarabit, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

la-mer

# 33 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.576

για την αντίδραση έχω ενστάσεις...στο πρώτο σκέλος, μαζί σου

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Willow_75
Κορίτσια...το ότι θεωρούμε φυσιολογικό ένας μάπας να φλερτάρει ανερυθρίαστα επι δυο μήνες, όντας σε σχέση, μήπως θα πρεπει να μας προβληματίσει λίγο για εμάς; Κατανοητό ότι αυτό συμβαίνει, κατανοητή όμως κι η αντίδραση της κοπέλας. Κοπελια χιέστον τον (συμπληρωσε ο,τι θες)

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Helenaki4

# 34 στις 16/5/2022
author

Συμφωνω , προκειται για συνευθυνη .

Η πλευρα που θελει να παιξει βρωμικα , παντα αναζητα ενα βολικο αποδεκτη .

Χριστινακι , βρωμικος αυτος , αλλα κι εσυ μονο θυμα δεν εισαι .

Οταν ακουσες «εσυ θα μου μαθεις τις ελευθερες σχεσεις» ας πουμε τι εκανες ;;;

Εβλεπες οτι σε παιζει καιρο , αλλα κινηση γιοκ.

Κι ομως , συνεχισες κουκλα μου να ανταποκρινεσαι .

Ενω θα επρεπε να εχεις κοψει την καλημερα αν δεν ηθελες βρωμιες.
Μια χαρα αναψες πρασινο φως . 

Δε φταινε οι αλλοι .

Κάτι τελευταίο και κατα τη γνώμη μου πολυ σημαντικό : 

Αν ο άλλος μου φερθεί χάλια , αυτό ειναι το σπίτι του . 

Αν εγω απαντήσω σα νταλικιέρης , ειναι το δικό μου σπίτι .

Κανένας δεν μπορεί να με «αναγκάσει» να βρίσω αν δεν είμαι έτσι .

Μην κρύβεσαι πίσω από αφορμές .

Όταν κάποιος σε προκαλεί ειναι σαν να σε ρωτάει ποιά είσαι . Κι εσυ του απάντησες εν προκειμενω οτι είσαι σαν αυτόν .

Την επόμενη φορά εχεις την ευκαιρία να γίνεις κάτι αλλο . Κι αν σου αρέσει να μείνεις εκεί . Και τότε ως δια μαγείας , θα σου φέρονται και αλλιώς .

Αρέσει στα μέλη vanarabit, girl_aloud και σε ακόμα 2 μέλη.

Christine_2002

# 35 στις 3/6/2022
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Καλησπέρα και πάλι ,Έχω νέα Σήμερα το μεσημέρι μίλαγα με την κολλητή μου και μου είπε ότι ο φίλος αυτου που τσακώθηκα τότε (και οι δυο είναι συμφοιτητές μου ) της έκανε follow στο Instagram χθες βράδυ και της έστειλε σήμερα το μεσημέρι στο άκυρο να πάνε για μπανιο το ΣΚΕν τω μεταξύ η κολλητή μου με τον φίλη μου δεν γνωρίζονται καν Απλά αυτός που τσακώθηκα ξερει ότι κάνω παρέα με την συγκεκριμένη κοπέλα (δεν την γνωρίζει προσωπικά ,μια φορα του την είχα συστήσει πριν πολύ καιρό )Κάτι βρωμάει εδώ πέρα προφανώς ,αυτό το ξέρω ότι δεν είναι τυχαίο βγάζει μάτι Τι στην ευχή έχει στο μυαλό του όμως δεν ξέρω πραγματικά Και ο φίλος του ακόμα μιλάει με την κολλητή μου από το μεσημέρι της συνέχισε την κουβέντα Τι θέλει να πετύχει μωρε ;

Christine_2002

# 36 στις 3/6/2022
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Επίσης ξέχασα να προσθέσω ότι την περασμένη εβδομάδα τον είχα πάρει καταλαθος τηλέφωνο για κακή μου τύχη Σαν το διαολο ...

Uhtred323

# 37 στις 3/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Christine_2002
Καλησπέρα και πάλι ,Έχω νέα Σήμερα το μεσημέρι μίλαγα με την κολλητή μου και μου είπε ότι ο φίλος αυτου που τσακώθηκα τότε (και οι δυο είναι συμφοιτητές μου ) της έκανε follow στο Instagram χθες βράδυ και της έστειλε σήμερα το μεσημέρι στο άκυρο να πάνε για μπανιο το ΣΚΕν τω μεταξύ η κολλητή μου με τον φίλη μου δεν γνωρίζονται καν Απλά αυτός που τσακώθηκα ξερει ότι κάνω παρέα με την συγκεκριμένη κοπέλα (δεν την γνωρίζει προσωπικά ,μια φορα του την είχα συστήσει πριν πολύ καιρό )Κάτι βρωμάει εδώ πέρα προφανώς ,αυτό το ξέρω ότι δεν είναι τυχαίο βγάζει μάτι Τι στην ευχή έχει στο μυαλό του όμως δεν ξέρω πραγματικά Και ο φίλος του ακόμα μιλάει με την κολλητή μου από το μεσημέρι της συνέχισε την κουβέντα Τι θέλει να πετύχει μωρε ;

μην ασχολησε μαζι του ειναι βαλτος

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Helenaki4

# 38 στις 3/6/2022
author

Χριστινακι , αν δεν εκπαιδεύσεις το μυαλό σου από τώρα , αν είσαι όντως μόλις 20 , να εστιάζει μονο σε ανθρώπους που εξηγούνται όμορφα 

και το αφήνεις ανεξέλεγκτο να αναλώνεται σε άντρες που φέρθηκαν υποτιμητικά σ εσένα 

δε θα περάσεις καλά κορίτσι .

Δεν τσακωθήκατε . Σε έφτυσε και μάλιστα πρώτα σε ενημέρωσε : 

Θα μου μάθεις τις ελεύθερες σχέσεις , μετάφραση : Θέλεις να γίνεις μπρελόκ ?

Κι εσυ συνεχισες τα σουξου μουξου , μετάφραση : Καλε ΝΑΙ .

Και τώρα σε πέταξε κι απ? τα κλειδιά .

Κι εσυ έρχεσαι να ρωτήσεις .

Αχ ρε κοπελια , Αχ .

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

magicbus

# 39 στις 3/6/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 130

Στάματα να ασχολείσαι μαζί του...

Κακό στον εαυτό σου κάνεις...
Ο τύπος έχει αποδειχθεί πόσο φελλός είναι...
Τι άλλο περιμένεις δλδ???
Αρέσει στα μέλη Kristina_, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 40 στις 3/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ευτυχως που το θυμηθηκες και το εγραψες...

Ειναι τρομερης σημασιας...

Μηπως εχεις ξεχασει  και τιποτε αλλο και αναστατωθουμε στο ξαφνικο?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Christine_2002
Επίσης ξέχασα να προσθέσω ότι την περασμένη εβδομάδα τον είχα πάρει καταλαθος τηλέφωνο για κακή μου τύχη Σαν το διαολο ...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε