Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Γιατι ολα τοσο δυσκολα

Σελίδα : 1

simelisimela

# 1 στις 11/5/2022
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Γιατι ολα τοσο δυσκολα

Ρε παιδιά ειλικρινά τώρα...Μπορεί να μου πει κάποιος πότε θα σταματήσει ολη αυτη η παράνοια στον εργασιακό χώρο; Τρομερές απαιτήσεις λες και είμαστε ρομπότ και μισθοί κάτω του βασικού..Γιατί? Μέχρι πότε? Δεν βλέπω ούτε εναν να ναι καλά στον εργασιακό του χώρο. Προσωπικά έχω γεμίσει με άγχος...Έχει απευθυνθεί κάποιος σε εργασιακό σύμβουλο? Δεν παλέυεται άλλο... Ξεκινησα στην εργασία μου με αλλα 10 άτομα.Έχουν παραιτηθεί όλοι..Μόνο εγώ έμεινα και νιώθω να λυγίζω...

spacetube

# 2 στις 12/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 510
Αν αμειβεσαι κατω του βασικου κοιταξε για αλλη δουλεια. Οι απαιτησεις εκ μερους του εργοδοτη ειναι φυσιολογικες ουτος ωστε να λειτουργει η επιχειρηση σωστα. Το ιδιο θα εκανες και εσυ αν ειχες μια επιχειρηση.

Qwerty____55

# 3 στις 12/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 615

Αγαπητή Sim... Καλημέρα.

Δεν θελω να σε απογοητεύσω , αλλα δεν προβλέπεται να τελειώσει σύντομα .

Η οικονομική κρίση , ειχε αρχίσει να φαίνεται , αρκετά χρόνια , πριν από τα μνημόνια .

Οι επιχειρηματίες ... άλλαξαν οικονομική πολιτική γενικα ...και φυσικα και προς τους εργαζόμενους .

Υπάρχουν πολλά παραδείγματα , και ισως καποια στιγμή να τα αναλύσουμε ...

Ακολούθησαν ... , τα μνημόνια , γνωστά σε ολους μας , Capital controls , Κορωναίος / covid ,  Οποτε παράλληλα και αφορμή  με την πανδημία , επλήγησαν , και οι επιχειρήσεις ...και φυσικά οι εργαζόμενοι .

Προκειμένου λοιπον , να σταθούν στα πόδια τους , οι επιχειρήσεις αλλα και οι πολίτες , είχαν μια κάποιας μορφής υποστήριξης απο το κράτος .

Σίγουρα αυτη δεν ειναι η λυση ...!!

Ακολούθησαν ... Ακρίβεια στα καύσιμα , στην ενέργεια , στα τρόφιμα , στις ζωοτροφές οι οποίες ειναι και  δυσεύρετες ,  αλλα και αν τις βρεις θα ειναι πανάκριβες ,  Οι μεταλλάξεις της ...Όμικρον , διαδέχονται η μια την αλλη ...και οι επιστήμονες ..λογικό ειναι να μην μπορούν να δώσουν σαφείς απαντήσεις/εξηγήσεις ,  Επισης ο πόλεμος στην Ουκρανία ...ειναι ενα γεγονός που ηδη επιρρεαζει  ... και οχι μονο την Ευρώπη ...αλλα ευρύτερα ...

Τι να πούμε τωρα , για την ρήτρα αναπροσαρμογής ...!!!

Ας ελπίζουμε οτι θα δωθεί μια λύση απο την Ευρωπαϊκή Ένωση .. , η , απο την Ελλάδα . 

Συγνώμη αγαπητή μου , αν δεν σου εδωσα , μια αισιόδοξη νότα , η , την λυση στον προβληματισμό σου , που είναι και προβληματισμός όλων μας ... Αλλα δυστυχώς δεν εχω την λυση .

Σε ευχαριστώ , που σήμερα , μου υπενθυμησες οτι , πρέπει να συνεχίσω να σκέφτομαι , για το πως και εγω , θα προχωρήσω  ..., με την ελπίδα κάποια στιγμή ,  ολο αυτο , θα σταματήσει .

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από simelisimela

Γιατι ολα τοσο δυσκολα

Ρε παιδιά ειλικρινά τώρα...Μπορεί να μου πει κάποιος πότε θα σταματήσει ολη αυτη η παράνοια στον εργασιακό χώρο; Τρομερές απαιτήσεις λες και είμαστε ρομπότ και μισθοί κάτω του βασικού..Γιατί? Μέχρι πότε? Δεν βλέπω ούτε εναν να ναι καλά στον εργασιακό του χώρο. Προσωπικά έχω γεμίσει με άγχος...Έχει απευθυνθεί κάποιος σε εργασιακό σύμβουλο? Δεν παλέυεται άλλο... Ξεκινησα στην εργασία μου με αλλα 10 άτομα.Έχουν παραιτηθεί όλοι..Μόνο εγώ έμεινα και νιώθω να λυγίζω...

Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 4 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.476
Ο τρόπος αντιμετώπισης των χειριστικων ανθρώπων (βλέπε "αφεντικά") είναι ένας: Διεκδικείς όσα σου αξίζουν αλλά με το μαλακό,δηλ ένα -ενα.Αν αύριο πας και του πεις πχ "παίρνω λίγα, δουλεύω πολύ,δεν συνεργάζεται ο συνάδελφος ,δεν πήρα ρεπό κλπ.κλπ.) ,θα σε κοιτάξει κατάματα και θα σου πει : " κάτι άλλο κυρία Simelisimela θα θέλατε ? "και φυσικά θα φύγεις άπραγη ,αν όχι άνεργη.Πήγαινε αύριο στο γραφείο του λοιπόν και ζήτα ένα από τα παραπάνω, σε 1-2 μήνες,πήγαινε στο επόμενο.Χωρίς να χαρίζεσαι βέβαια και χωρίς να σκύβεις το κεφάλι, θα πρέπει να έχεις υπόψη πως ακόμα και σε περιόδους μη κρίσης,οι νέοι είναι αυτοί που θα υπερβούν τις δυνάμεις τους και θα "σώσουν" την οικονομία
Αρέσει στα μέλη archagellos, Qwerty____55

apolitiii

# 5 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 854

Καλημέρες

Έτσι ηταν και έτσι είναι ο ιδιωτικος τομέας... μετά από όλα αυτά που σου ανεφερε ο e-συναδελφος, οι 

εργοδότες προσπαθούν με το χαμηλοτερο εργασιακό κοστος να εξασφαλιζουν την μεγαλυτερη αποδοση και 
να αυξανουν τα εσοδα και τα κερδη της επιχείρησης τους...δες την συμβαση της προσληψης σου, μπορείς να 
πας στον ΟΑΕΔ, αν δεις ότι οι αμοιβες σου είναι κάτω του βασικου, μπορείς να του ζητήσεις να σου δίνει τον 
βασικό και αν δεν σου δωσει...μια καταγγελια στην επιθεωρηση εργασίας και εφυγες... μετά ψάχνεις για 
αλλη δουλειά...
Καλη δύναμη...
Αρέσει στο μέλος archagellos

Qwerty____55

# 6 στις 12/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 615

Αγαπητή Αλις... Θα συμφωνήσω με την αρχή , τής τοποθέτησής σου , ...ομως προς το τέλος του κειμένου σου , για την αλλαγή τού εργοδότη της , για το  αν δεν ικανοποίησει τα  αιτήματα της ,...να υπενθυμίσω , σε  σενα , αλλά και στην , Sim.. οτι ...

Εξω από την πόρτα ,  της κάθε επιχείρησης , του κάθε εργοδότη , ... Υπάρχουν πάρα πολλοί άνεργοι , που επιθυμούν να τρυπώσουν ...καπου. !!!

Οποτε , ας τα σκεφτεί ολα ...και ας κανει αυτό που νομίζει πως είναι σωστό ..

Και κάτι τελευταίο...  Προσθέτω ...στο ποιο κατω δικο σου...οτι...

Οι περίοδοι ...μη κρίσης , εχουν παρέλθει ... ανήκουν , στο παρελθόν ,...Και φυσικά οι νέοι μας , μπορούν να κάνουν πολλά ...με τις γνώσεις τους , , με τις δυνάμεις τους , ..για να σώσουν την οικονομία ..!!!  

Όμως τώρα βρισκόμαστε σε κρίση ..

Και ειναι άδικο ,  για τα παιδιά μας , να μην μπορούν να κανουν , την καριέρα που ονειρεύονται... , να μην μπορούν να κάνουν οικογένεια , .κλπ... παρα μόνο  νά ελπίζουν ...

Μακάρι , ολο αυτό που ζούμε , κάποια στιγμή να τελειώσει .

Απο Alis...( Θα πρέπει να έχεις υπόψη πως ακόμα και σε περιόδους μη κρίσης,οι νέοι είναι αυτοί που θα υπερβούν τις δυνάμεις τους και θα "σώσουν" την οικονομία )

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από alisida
Ο τρόπος αντιμετώπισης των χειριστικων ανθρώπων (βλέπε "αφεντικά") είναι ένας: Διεκδικείς όσα σου αξίζουν αλλά με το μαλακό,δηλ ένα -ενα.Αν αύριο πας και του πεις πχ "παίρνω λίγα, δουλεύω πολύ,δεν συνεργάζεται ο συνάδελφος ,δεν πήρα ρεπό κλπ.κλπ.) ,θα σε κοιτάξει κατάματα και θα σου πει : " κάτι άλλο κυρία Simelisimela θα θέλατε ? "και φυσικά θα φύγεις άπραγη ,αν όχι άνεργη.Πήγαινε αύριο στο γραφείο του λοιπόν και ζήτα ένα από τα παραπάνω, σε 1-2 μήνες,πήγαινε στο επόμενο.Χωρίς να χαρίζεσαι βέβαια και χωρίς να σκύβεις το κεφάλι, θα πρέπει να έχεις υπόψη πως ακόμα και σε περιόδους μη κρίσης,οι νέοι είναι αυτοί που θα υπερβούν τις δυνάμεις τους και θα "σώσουν" την οικονομία

Αρέσει στο μέλος alisida

spacetube

# 7 στις 12/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 510

Επανερχωμαι στο θεμα σου επειδη σημερα το πρωι συναντησα μια γνωστη μου εκει στην γειτονια και στην κουβεντα μου ανεφερε οτι ειναι 67 χρονων και πηγαινει και καθαριζει σπιτια. Ειναι πολυ ευχαριστημενη δουλευει 8 ωρες την ημερα μεσο ορο και βγαζει στην χειροτερη 55 ευρω την ημερα ,ειπε οτι ειναι ημερες που μπορει να φθασει και τα 100 ευρω και ειπαμε ειναι 67...καθαριζει,σιδερωνει ψωνιζει για το σπιτι..μου ειπε οτι εχει γιατρους και διαφορους αλλους ευκαταστατους εκει στην γειτονια. την εχουν μαθει και την εμπιστευονται..και πανω απ'ολα ειναι αφεντικο του εαυτου της. Οι εποχες ειναι δυσκολες και δεν ειναι ολες "καπατσες" για να καταφερνουν το αφεντικο να τις αμοιβει για τις υπηρεσιες τους...

Kristina_

# 8 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Δε μου εχει τυχει να χει ο εργοδοτης μου υπερβολικες απαιτησεις (ναι το παραδεχομαι υπηρξα εργασιομανης) αλλα μπορω να σου πω εναν τροπο αντιμετωπισης του προβληματος σου αυτου (με βαση της παρατηρησεις μου απο εργαζομενους που αισθανοταν οπως εσυ)

Υπαρχει μια ευκολη λυση: απλα να εισαι παντα γελαστη και προθυμη σε οτι σου πουν,,,εννοειται οτι δε θα καταφερεις/προλαβεις να ολοκληρωσεις οσα «προθυμα» αναλαβες, αλλα οι περισσοτεροι εργοδοτες/προισταμενοι/συναδελφοι θα θυμουνται το ποσο προθυμα ανταποκριθηκες 

Για τη χαμηλη αμοιβη, δεν εχω λυση ειδικα αν αισθανεσαι οτι οι απαιτησεις σε υπερβαινουν,,,οχι δεν εχει λυση

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από simelisimela

Γιατι ολα τοσο δυσκολα

Kristina_

# 9 στις 12/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Ενταξει βρε σπεις αυτη η γειτονισσα σου ειναι η σουπερ εξαιρεση και μπραβο τηςκαι καλα να ναι η γυναικα!!! Αλλα στα 67 ελαχιστοτατοι ειναι οι ανθρωποι που μπορει να κανουν «ανετα» χωρις να κουραζονται μια χειρωνακτικη δουλεια.

Ακομη και πνευματικη δουλεια η δουλεια γραφειου, μετα τα 50 δυσκολευουν τα πραγματα,,,Ειδα εγω ανθρωπους που εκαναν 20+ χρονια την ιδια δουλεια να φτανουν στα 50 και με δυσκολια να μπορουν να ανταποκριθουν,,,να επαναλαμβανουν τα ιδια και τα ιδια κλπκλπ (τους διεγνωσα εγω ανοια μια δεκαετια πριν το γιατρο τους λεμε ) Αλλα ακομη και χωρις πτωση των γνωστικων λειτουργιων, πεφτουν και οι αντοχες οι συναισθηματικες πχ εγω το εβρισκα πολυ δυσκολο να συνεχιζω να αντιμετωπιζω καθημερινα τις ιδιες και τις ιδιες αδυναμιες των συνεργατων μου, τις ιδιες δικαιολογιες (ε βοηθα και η πειρα στο να προβλεπεις την?γκρινια), τις απαιτησεις της εργοδοσιας κλπκλπ

Ααα θεματοθετρια, κανε και τοτ γενικες εξετασεις αιματος δεννν κακο ,,,μπορει να χρειαζεσαι λιγη τονωση

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από spacetube

Επανερχωμαι στο θεμα σου επειδη σημερα το πρωι συναντησα μια γνωστη μου εκει στην γειτονια και στην κουβεντα μου ανεφερε οτι ειναι 67 χρονων και πηγαινει και καθαριζει σπιτια. Ειναι πολυ ευχαριστημενη δουλευει 8 ωρες την ημερα μεσο ορο και βγαζει στην χειροτερη 55 ευρω την ημερα ,ειπε οτι ειναι ημερες που μπορει να φθασει και τα 100 ευρω και ειπαμε ειναι 67...καθαριζει,σιδερωνει ψωνιζει για το σπιτι..μου ειπε οτι εχει γιατρους και διαφορους αλλους ευκαταστατους εκει στην γειτονια. την εχουν μαθει και την εμπιστευονται..και πανω απ'ολα ειναι αφεντικο του εαυτου της. Οι εποχες ειναι δυσκολες και δεν ειναι ολες "καπατσες" για να καταφερνουν το αφεντικο να τις αμοιβει για τις υπηρεσιες τους...

alexandriani1

# 10 στις 13/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.087

Να θυμάστε:

Όταν πηγαίνετε σε νέα εργασία να μην λέτε μόνο "έχω ανάγκη από δουλειά". Να διευκρινίζετε και να λέτε "έχω ανάγκη και από χρήματα". Γιατί δεν είναι αυτονόητο για τους εργοδότες. 

Αρέσει στο μέλος alisida

TheSpell

# 11 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 17

Όλα αυτά που περιγράφει η θεματοθέτρια συμβαίνουν γιατί εμείς το επιτρέψαμε.Όταν υπουργός εργασίας ήταν η Αχτσιόγλου και είχε επιβάλλει αυστηρούς ελέγχους στο ωράριο εργασίας στα αφεντικά επικρατούσε ένας πανικός.Κάθε τρεις και λίγο μας ζητούσανε να δηλώσουμε υπερεργασία όσοι μέναμε 10 λεπτά παραπάνω. Δεν τολμούσανε να αυθαιρετήσουν γιατί υπήρχε αντίδραση.Ο Σύριζα φυσικά με έναν ανάξιο πρόεδρο-μπούλη και παρίες υπουργούς όπως ο Φίλης και η κυρά-Τασία διέλυσε κάθε έντιμη προσπάθεια να μπουν τα πράγματα σε μια σειρά.Όταν χτύπαγε τη γροθιά της η Κωσταντοπούλου στον πρόεδρο του Αρείου Πάγου και κείνος κατουριότανε, δεν μας άρεσε, την λέγαμε τρελή.Όταν υπέγραφε συμφωνίες για αγωγούς φυσικού αερίου ο Λαφαζάνης με τους Ρώσους και έφτιαχνε πρότυπες μονάδες ενέργειας, τότε ήταν βαρίδι και ο πράκτορας του Νομισματοκοπείου που θα μας γύρναγε στη δραχμή.Μνήμη χρυσόψαρου και τώρα κλαιγόμαστε.simelisimela θα νιώσεις λιγότερο άγχος αν οργανωθείς και παλέψεις για τα δικαιώματά σου μαζί με άλλους.Είναι ο μόνος δρόμος.

Αρέσει στο μέλος simelisimela

agnwstos_Xi

# 12 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 723

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από TheSpell

Όλα αυτά που περιγράφει η θεματοθέτρια συμβαίνουν γιατί εμείς το επιτρέψαμε.Όταν υπουργός εργασίας ήταν η Αχτσιόγλου και είχε επιβάλλει αυστηρούς ελέγχους στο ωράριο εργασίας στα αφεντικά επικρατούσε ένας πανικός.Κάθε τρεις και λίγο μας ζητούσανε να δηλώσουμε υπερεργασία όσοι μέναμε 10 λεπτά παραπάνω. Δεν τολμούσανε να αυθαιρετήσουν γιατί υπήρχε αντίδραση.Ο Σύριζα φυσικά με έναν ανάξιο πρόεδρο-μπούλη και παρίες υπουργούς όπως ο Φίλης και η κυρά-Τασία διέλυσε κάθε έντιμη προσπάθεια να μπουν τα πράγματα σε μια σειρά.Όταν χτύπαγε τη γροθιά της η Κωσταντοπούλου στον πρόεδρο του Αρείου Πάγου και κείνος κατουριότανε, δεν μας άρεσε, την λέγαμε τρελή.Όταν υπέγραφε συμφωνίες για αγωγούς φυσικού αερίου ο Λαφαζάνης με τους Ρώσους και έφτιαχνε πρότυπες μονάδες ενέργειας, τότε ήταν βαρίδι και ο πράκτορας του Νομισματοκοπείου που θα μας γύρναγε στη δραχμή.Μνήμη χρυσόψαρου και τώρα κλαιγόμαστε.simelisimela θα νιώσεις λιγότερο άγχος αν οργανωθείς και παλέψεις για τα δικαιώματά σου μαζί με άλλους.Είναι ο μόνος δρόμος.

Να είσαι καλά φίλε

Με έκανες και γέλασα Κυριακάτικα

Αρέσει στο μέλος Enikos

Alezandra

# 13 στις 17/5/2022
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Καλό μου κορίτσι δυστυχώς για να πιεις νερό σε μια πατρίδα άνυδρη, πρέπει να κουβαλήσεις και τη στάμνα για πολλά χιλιόμετρα,όμως αν κουραστεις υπερβολικά,θα σου πέσει και θα σπασει,για αυτό να υπερβαίνεις εν γνώση σου μόνο όσο θελεις εσύ και αστους να νομίζουν ότι σε ελέγχουν,κατάλαβες ?
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, giorgos170

simelisimela

# 14 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Απαντήσεις: 9

Δεν ξερω αν φταιει η  κάθε κυβέρνηση η όχι...Νομιζω πλεον οτι η εκμετάλλευση των εργαζομένων έχει ριζώσει με έτσι τροπο στο ελληνικό λαό οπως το αρνί το πασχα .Νομίζω πως δεν υπ΄΄αρχουν νορμαλ δουλειές πλέον...Αλλη μια βδομαδα με 2-3 ωρες υπερωσια την ημερα...Ειλικρινα περνάνε οι μήνες και δεν καταλαβαίνω τίποτα!Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας.Με βοηθατε πολυ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από TheSpell

girl_aloud

# 15 την Κυριακή στις 12:02
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 180
Να ξερεις οτι τις περισσοτερες φορες, οι υπερωριες πανε υπερ πιστεως και πατριδος υπαρχουν ομως κι εργοδοτες που αναγνωριζουν την επιπλεον κουραση... αλλα εξαρταται απο το skillset που φερνεις στη δουλεια για να αποτιμηθει αναλογως...

TheSpell

# 16 την Κυριακή στις 18:15
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Απαντήσεις: 17
Τα αφεντικά δεν έχουν ηθική. Όλα έχουν να κάνουν με το πόσο αναλώσιμο σε θεωρούν.
Ξέρω περίπτωση υπαλλήλου πολλά χρόνια σε μεγάλη τράπεζα που αποφασίσανε να τον διώξουν μετά τα 50. Του προσφέρανε μια αποζημείωση, αρνήθηκε και ενώ γνωρίζανε ότι έχει πρόβλημα στην καρδιά, τον μεταθέσανε στο χειρότερο υποκατάστημα για να τον εξαναγκάσουν σε παραίτηση.Τελικά δεν άντεξε και παραιτήθηκε. Αυτό σε τράπεζα που την έχουμε χρησοπληρώσει και "σώσει" όλοι μας, ξανά και ξανά.

Στο δικό μου επάγγελμα στον χώρο της Πληροφορικής, ισχύει το ρητό "τα γερασμένα άλογα τα σκοτώνουμε". Αν δεν έχεις αποκτήσει ένα δυνατο skillset όπως έγραψε η girl_aloud, μετά τα 50 έχεις τελιώσει.
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 17 την Κυριακή στις 21:18
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.768

Α, γεια σου...καλα ειχα καταλαβει οτι κατι δεν παει καλα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από TheSpell

Enikos

# 18 την Κυριακή στις 21:18
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.768

Ελα και ειχα ξεμεινει απο νταβαντουρι!!!...

Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost