Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με χώρισε αλλα θέλω να τα ξαναβρούμε

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

giorgos170

# 41 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.683
'Aρεσαν+: 0%

ξέρει ...,,,:::...,

Ουπς!$$$!! Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να   ...,:::.,,

Nikh1975

# 42 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Ευβοίας / Δροσιά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Μπέρδεψε τα παπούτσια στο χέρι με τα κλειδιά στο χέρι η μικρή ,και σε μπερδεψε κι εσένα έρμο μου . Για να ξαναβρεί κάνεις κάτι, θα πρέπει να το είχε. Πάμε παρακάτω...

Enikos

# 43 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Αυτο ειναι, που λες...

Τρολ...με την καμια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από spacetube

Ολοι τα περναμε αυτα. Μετα απο 6 μηνες σχεσης υπολογισε αλλους 4 μηνες οτι θα καιγεσαι για την παρτη της , κατοπιν ομως περνανε ολα. Πηγαινε να αναψεις μια λαμπαδα που ειχες καποιον αγιο και σε τραβηξε μακρια απο ενα τοξικο ατομο..Εισαι ευαισθητος ανθρωπος και συναισθηματικος να βρεις κατι αναλογο.

ΥΣ. Αυτου του ειδους η "γυναικα" δημιουργει σχεσεις με στοχο να πληγωση τον αλλο,γιαυτο και δεν μενει πολυ καιρο στην σχεση αυτη. Οταν ερχεται ο καιρος να την κανουν αφου πρωτα σε εχει κανει "ανω κατω" χρησιμοποιουν καποια γεγονοτα που προηγηθηκαν ως αφορμη για να το τελειωσει. Ειναι καθαρα σχιζοφρενης τυπος ανθρωπου, Καλη τυχη με την επομενη.

TheSpell

# 44 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 39

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από nikos_666

Η αλήθεια ειναι οτι δεν τα παω καλα με τα ζωδια..χαχαα

Εγω ειμαι διδυμος 06/06 και αυτη ειναι 1η Απριλιου που νομιζω ειναι κριος 

Διαβάζοντας το κείμενό σκεφτόμουνα, "κάτι μου θυμίζει αυτό", τώρα εξηγούνται όλα.

Φίλε σου μιλάω εκ πείρας, ασ' το αδερφέ μου μην ασχολείσαι άλλο. Το ξέρω ότι πληγώθηκες και στεναχωριέσαι αλλά δεν σώζεται το πράγμα. Η τύπισσα έχει φύγει μακριά σου για άλλες περιπέτειες.

Το έχει αποφασίσει εδώ και καιρό και απλά ψάχνει μια δικαιολογία. Πρέπει να σε κακολογήσει όχι για να την πει σε σένα αλλά να δικαιολογήσει στον εαυτό της το δικό της συναίσθημα.

Μία απόφαση είναι, νέο παιδί είσαι, μην επενδύεις άλλο μια γυναίκα τόσο κτητική. Υπάρχουν άλλα κορίτσια καλύτερα, χαλάρωσε, χαμογέλασε και προχώρα.

Αρέσει στο μέλος Heptamer

Uhtred323

# 45 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από MiltosRNLI1930

Πριν καλα ξημερωσει ο Νικος αφου φορτωθηκε πολυμπριζα και καλωδια ανεβηκε στην ταρατσα .Εκανε μισο τσιγαρο της παρηγοριας και αφου συνδεσε τα μεγαφωνα εριξε το Μαζωνακη στο πικ-απ και ρυθμισε τα μπασα ξαπλωσε στον ξεχασμενο καναπε με τα σπασμενα ελατηρια του Αιγυπτιου απο το ισογειο .

Βγηκαν και οι γειτονες με τις πυτζαμες και του φωναζαν Ευχομαστε να ειναι το λαθος σου το τελευταιο .Ετσι εληξε αλλη μια πονεμενη ιστορια 

αχχαχα σωστος 

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost