Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με χώρισε αλλα θέλω να τα ξαναβρούμε

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

giorgos170

# 21 στις 13/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.683
'Aρεσαν+: 0%

τέτοια μανία πάνω του ..,!!

άλλοι δέν έχουν καλαμάρια ...,:??

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Που ζεις ρε γμτ...τι μπουκετα με λουλουδια και τετοια φιλασθενα μου λες...

Χαθηκε ο κοσμος να της πας δυο κιλα καλαμαρια φρεσκα, σε χαρτονι χωνι με τσακιση...

Τωρα που ανοιγει ο καιρος...

Να σε εβλεπε και για νοικοκυρη?...

Ακου λεει...λουλουδια!...

Ακαταλληλος...

Αρέσει στο μέλος Enikos

nikos_6666

# 22 στις 13/5/2022
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από girl_aloud
Οπου υπαρχει καπνος, υπαρχει και φωτια. Τουτ'εστιν σε χαρακτηρισε ζηλιαρη, εμμονικο, ασεβη κλπ γιατι κατι ειδε στη συμπεριφορα σου που την προβληματισε. Αλλιως δεν θα σε "απειλουσε" με αστυνομιες. Μηπως η αποψη σου για τα μπαρακια και τις εξοδους, παραηταν απολυτη; μηπως η φαινομενικα ακραια αντιδραση της ηταν απορροια μιας δικης σου (εξισου ακραιας) συμπεριφορας;

Η άποψη μου δεν ήταν απόλυτη. Ισα ίσα που της έλεγα ξεκάθαρα οτι, της λεω τη γνωμη και οτι ουτε απο το χερι θελω να την πιασω να την κρατησω στο σπιτι ουτε τιποτα..Η αλήθεια είναι οτι μερικές φορέςτης πέταξα μια δυο σπόντες, αλλα μέχρι εκεί.Είναι δυνατόν να με φωνάζει απο νωρίς να παω σπίτι, να ξέρει οτι δουλεύω αύριο νωρις και δεν μπορω να ξενυχτήσω και να μου πετάει 10 λεπτά πριν κοιμηθούμε οτι θέλει να βγει στο κλαμπ ? και μαλιστα με τον πρωην της κολλητής της ο οποίος απ'οτι μου είπε θα ήταν μαζί με μια άλλη κοπέλα ! η ήδια του η πρώην έχει κάποιες ψιλοεπαφές μαζι του αλλα οχι κατι το ιδιεταιρο. Δεν ξέρω ακριβώς την περίπτωση τους. Αλλα αυτή τι δουλειά έχει μαζί του ? μου είχε πει να πάμε για καφέ μαζί να τον γνωρίσω γιατί δεν τον ήξερα.. εγω χωρίς να τον γνωρίζω, πως μπορώ να την εμπιστευτώ με αυτό το άτομο ? Είναι κοπέλα που πίνει πολύ, μεθάει, δεν ξερει τι κάνει μετα. Δεν θα μπορύσα και εγω να ησυχάσω απο το άγχος μου μέσα στη νύχτα..γι αυτό και η γνώμη μου ήταν να μείνει.. Σπάστικα λίγο, της εξέφρασα το παράπονο μου, ήμουν λίγο νευρικός, αλλα ούτε την έβρισα, ούτε την προσέβαλα,ούτε τίποτα. Στη συνέχεια, πήγε για λίγο στο δωμάτιο, έκανε ενα τηλεφώνημα δεν ξέρω που, μετά απο λίγο παει πάνω στη μάνα της και μετά απο λίγο έρχεται μέσα στο σπίτι δακρυσμένη, κλαίγοντας και να μου λέει συγγνώμη που σε στεναχωρώ κτλ...και της είπα κούκλα μου, δεν με στεναχωρείς, απλά τη γνώμη μου σου είπα και οτι θα εχω άγχος αν βγείς και δεν ξέρω πως θα είσαι και με ποιούς. Αν ήτανε άτομα που να γνώριζα, πραγματικά θα της έλεγα με τα χίλια να πάει και ας με παρατούσε στο σπίτι. Αλλά, αυτό έπρεπε να το καταλάβαινε απο μόνη της, πότε είναι σωστό να βγει και πότε οχι..Επίσης στο παράπονο που της είχα κάνει, της είχα πει οτι οταν είναι και βγαίνει να μην πηγαίνω καθόλου στο σπίτι της για να έχει το χρόνο της να βγαίνει για όση ωρα θέλει, χωρίς να σκέφττεται οτι είμαι εγώ στο σπίτι και περιμένω..τι να πω...σε όλα έκανα πίσω !! της το ξεκαθάρισα χιλιάδες φορές, οτι κατάλαβα τι την πειράζει, οτι και εγώ ίσως να έγινα πιο πιεστικός σε κάποια φάση, που στο κάτω κάτω το έκανα γιατί νοιαζόμουν γι'αυτήν..να μην της έλεγα κάτι, θα έλεγε μετά οτι δεν ασχολούμαι μαζί της..Πάλι προτίμησε να το κρατήσει μέσα της..όταν την έβλεπα που απομακρυνόταν, μιλούσαμε στο τηλέφωνο κάποια πρωινά και την ρωτούσα ποιο είναι το πρόβλημα της, να κάτσουμε να το συζητήσουμε κτλ...μόνο που ποτέ δεν έκατσε να το συζητήσει...

tzoulia59

# 23 στις 14/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.492

φιλε μου γιατι επιμενεις να θελεις να δινεις συνεχεια εξηγησεις σε καποιον που δεν ενδιαφερεται να τις ακουσει??

μα δεν βλεπεις οτι τα συναισθηματα δεν ειναι αμοιβαια ,,και κυριως δεν υπαρχει σεβασμος προς το προσωπο σου ,??

ειναι δυνατον να εχεις σχεση μ ενα αγορι να το παρατας σπιτι σου μονο του,, και να βγαινεις στα κλαμπ με τις φιλες σου??

τι εισαι ο σκυλος της ??

σου το εκανε μια ,,,δεν επρεπε να ξαναπας ,,

θα το πω ωμα ,,,δεν ενδιαφερεται 

κι οσο εσυ επιμενεις να πασχιζεις να αναζωπυρωσεις τα συναισθηματα που δεν υπαρχουν τοσο εκεινη θα απομακρυνεται ,

και  μην ξαναστειλεις  μπουκετα ,,ξοδευεσαι τσαμπα 

ψαχνεται γι αλλου ,,,

και μην την δικιολογεις ως αλλος ενας ερωτευμενος που ενοχοποιει τον εαυτο του

ενω ο αλλος φταιει που δεν σου λεει ευθεως οτι δεν  σ αγαπα ,

κοψε τελειως και βρες αλλη κοπελα στα γρηγορα ,,

κι αν σε ψαξει ,,,μην ασχοληθεις καθολου ,,θα εχει ξεμεινει ,,,

και προς θεου μην δωσεις αλλες εξηγησεις ,,φτανει  μην  κουραζεσαι ,, δεν θα βγει  τιποτα  ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από nikos_666

Η άποψη μου δεν ήταν απόλυτη. Ισα ίσα που της έλεγα ξεκάθαρα οτι, της λεω τη γνωμη και οτι ουτε απο το χερι θελω να την πιασω να την κρατησω στο σπιτι ουτε τιποτα..Η αλήθεια είναι οτι μερικές φορέςτης πέταξα μια δυο σπόντες, αλλα μέχρι εκεί.Είναι δυνατόν να με φωνάζει απο νωρίς να παω σπίτι, να ξέρει οτι δουλεύω αύριο νωρις και δεν μπορω να ξενυχτήσω και να μου πετάει 10 λεπτά πριν κοιμηθούμε οτι θέλει να βγει στο κλαμπ ? και μαλιστα με τον πρωην της κολλητής της ο οποίος απ'οτι μου είπε θα ήταν μαζί με μια άλλη κοπέλα ! η ήδια του η πρώην έχει κάποιες ψιλοεπαφές μαζι του αλλα οχι κατι το ιδιεταιρο. Δεν ξέρω ακριβώς την περίπτωση τους. Αλλα αυτή τι δουλειά έχει μαζί του ? μου είχε πει να πάμε για καφέ μαζί να τον γνωρίσω γιατί δεν τον ήξερα.. εγω χωρίς να τον γνωρίζω, πως μπορώ να την εμπιστευτώ με αυτό το άτομο ? Είναι κοπέλα που πίνει πολύ, μεθάει, δεν ξερει τι κάνει μετα. Δεν θα μπορύσα και εγω να ησυχάσω απο το άγχος μου μέσα στη νύχτα..γι αυτό και η γνώμη μου ήταν να μείνει.. Σπάστικα λίγο, της εξέφρασα το παράπονο μου, ήμουν λίγο νευρικός, αλλα ούτε την έβρισα, ούτε την προσέβαλα,ούτε τίποτα. Στη συνέχεια, πήγε για λίγο στο δωμάτιο, έκανε ενα τηλεφώνημα δεν ξέρω που, μετά απο λίγο παει πάνω στη μάνα της και μετά απο λίγο έρχεται μέσα στο σπίτι δακρυσμένη, κλαίγοντας και να μου λέει συγγνώμη που σε στεναχωρώ κτλ...και της είπα κούκλα μου, δεν με στεναχωρείς, απλά τη γνώμη μου σου είπα και οτι θα εχω άγχος αν βγείς και δεν ξέρω πως θα είσαι και με ποιούς. Αν ήτανε άτομα που να γνώριζα, πραγματικά θα της έλεγα με τα χίλια να πάει και ας με παρατούσε στο σπίτι. Αλλά, αυτό έπρεπε να το καταλάβαινε απο μόνη της, πότε είναι σωστό να βγει και πότε οχι..Επίσης στο παράπονο που της είχα κάνει, της είχα πει οτι οταν είναι και βγαίνει να μην πηγαίνω καθόλου στο σπίτι της για να έχει το χρόνο της να βγαίνει για όση ωρα θέλει, χωρίς να σκέφττεται οτι είμαι εγώ στο σπίτι και περιμένω..τι να πω...σε όλα έκανα πίσω !! της το ξεκαθάρισα χιλιάδες φορές, οτι κατάλαβα τι την πειράζει, οτι και εγώ ίσως να έγινα πιο πιεστικός σε κάποια φάση, που στο κάτω κάτω το έκανα γιατί νοιαζόμουν γι'αυτήν..να μην της έλεγα κάτι, θα έλεγε μετά οτι δεν ασχολούμαι μαζί της..Πάλι προτίμησε να το κρατήσει μέσα της..όταν την έβλεπα που απομακρυνόταν, μιλούσαμε στο τηλέφωνο κάποια πρωινά και την ρωτούσα ποιο είναι το πρόβλημα της, να κάτσουμε να το συζητήσουμε κτλ...μόνο που ποτέ δεν έκατσε να το συζητήσει...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Xenia_Z

Xenia_Z

# 24 στις 14/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
Νίκο μιλάς γι' αυτή την κοπέλα λες και ήσουν ο γονιός της και αυτή ανήλικη και επίσης το "θα έχω άγχος αν βγεις" είναι χειριστική συμπεριφορά/ υπόγειος συναισθηματικός εκβιασμός. Η σχέση σας δεν ήταν υγιής. Λες ότι "δεν ήθελες να την πιάσεις από το χέρι" αλλά αυτό ακριβώς έκανες πλαγίως/ με σπόντες. Υπήρχε κάποιος αλκοολικός ή με άλλη εξάρτηση στην οικογένεια σου; Το ότι σε τράβηξε μια τέτοια κοπέλα που μεθοκόπαγε κατά τη γνώμη μου είναι δείγμα ότι μεγάλωσες σε προβληματικό περιβάλλον που έχει διαστρεβλώσει το τι θεωρείς φυσιολογικό στις ερωτικές σχέσεις. Δεν είναι φυσιολογικό να συμπεριφέρεσαι στην κοπέλα σου και να μιλάς γι' αυτή λες και ήταν ανήλικη και εσύ ο γονιός της.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, tzoulia59 και σε ακόμα 2 μέλη.

Uhtred323

# 25 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

οχι φιλε το θεμα ξεκαθαρα εχει τελιωσει παρτο αποφαση και συνεχεισε καλο ειναι να μην παρακαλας και απο την ωρα που χωρισατε δεν αξιζει να τα βρειτε ,δεν γυρναμε σε πρωην ποτε, συνεχεισε μεχρι να βρεις κατι καλυτερο 

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Uhtred323

# 26 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

ρε φιλε καταντησες τσιμπουρι στιν κοπελα δηλαδη εβγενε με τις φιλες της και εσει τι εκανες καθοσουνα και τιν περιμενες μιλαμε σοβαρα γιατι δεν εβγενες και εσει με φιλους ,καλο ειναι φιλε να αφηνεις λιγο χωρο στον αλλον ωστε να λειψει ο ενας στον αλλον μην γινεσε βδελλα

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Uhtred323

# 27 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από nikos_666

Καταλαβαίνω απόλυτα τι λέτε κ. Ξένια !! 

Εκτιμώ το γεγονός οτι ζήτησε χρόνο, οτι ίσως να μην ταιριάζουμε, αλλα είναι και αυτό που της είπα. Χωρίς να το ξαναπροσπαθήσουμε και να δοκιμάσουμε, δεν μπορούμε να βγάλουμε τόσο γρήγορα συμπεράσματα. Πως γίνεται στην αρχή να είναι ολα καλά, να μην έχουμε κάποιο πρόβλημα ? Πως γίνεται στην αρχή να είναι κολλημένη μαζι μου, να έχει συναισθήματα και μετά να τα αναιρεί και να τα ξεχνάει ολα ? 

Όταν είχαμε 10 μέρες περίπου να μιλήσουμε,(αυτες τις μερες μου ειχε στειλει απο μονη της μια δυο φορες και τα ε πήγα σπίτι της, ήξερα οτι ήταν εκεί, της πήρα ενα μπουκέτο λουλούδια (γενικά της έκανα διάφορα δώρα) και δυστυχώς δεν έγινε κάτι...Της έστειλα μήνυμα και της είπα οτι ''ξέρεις είμαι κάτω απο το σπίτι, ήρθα να τα πουμε για 5 λεπτά, αν θες ελα κάτω'' και αυτή πραγματικά δεν έκανε τίποτα.. Για το τραγικό της υπόθεσης μου είπε ''φύγε απο το σπίτι τωρα'' ''φύγε σε παρακαλω'' και θα φωναξω την αστυνομια κτλ.. Η ιδια της η μάνα μου έλεγε πόσο εγωιστρια και πεισματάρα ειναι..τελικά το κατάλαβα πολυ καλά αυτο... Καμια φορα ερχοταν η μαμα της στο σπιτι (αυτη ηταν στον απο πανω οροφο) να πει ενα γεια και να με δει και μολις καθοταν 5 λεπτα της ελεγε να φυγει και οτι μας ενοχλει..με πολυ νευρο και μισος και συμπεριφορα ασχημη.. της την ειχα πει μια δυο φορες για την περιπτωση της μαμας της, γιατι δεν ηταν καθολου ωραιος ο τροπος που το ειχε κανει αυτο...και να καθεται να με λεει οτι εχω ελλειψη σεβασμου και κατανοησης και οτι ειμαι εμμονικος και ζηλιαρης ?? πραγματικα τι να πω ειμαι σε απογνωση..το οτι ελεγα κατι που με πειραζε και ηταν ασχημο και με ο να της λεω την αποψη μου πανω στο θεμα με τις εξοδους και τα μπαρακια την οδηγησε σε τοσο μεγαλη ξενερα τι να πω..τα βαζω με τον εαυτο μου και μετανιωνω την ωρα και την στιγμη που της μιλησα γι αυτα τα πραγματα...εγω απλα θα προσπαθησω οσο γινεται να μην την ενοχλησω ξανα..

ρε μεγαλε της επεσε η ελξη τη δεν καταλαβενεις εισε βαρετος βαρεθηκε κυνηγαγες σαν σκυλακη πικινουα απλα τα πραγματα

Αρέσει στο μέλος vanarabit

nikos_6666

# 28 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος
Δεν έχω παρακαλέσει, ούτε και στα πόδια της έπεσα να την προσκυνάω..Απλά είμασταν καλά στην αρχή?Κατάλαβα κάποια πράγματα, έκανα κάποια λάθη από τη μεριά μου, έκανε και αυτή τα δικά της, θα μπορούσαμε να τα ξαναβρούμε με κάποιο τρόπο.Τη στιγμή που προσπάθησα και δεν το δέχτηκε, δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω..Απλά μου είναι δύσκολο να το ξεπεράσω διότι, συνήθισα να είμαστε μαζί..να κοιμόμαστε μαζί..Να ζούμε μαζί..Δυστυχώς έτσι είναι η ζωή..Παθήματα, μαθήματα για τον επόμενο άνθρωπο που θα έρθει στη ζωή μας..

spacetube

# 29 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Ολοι τα περναμε αυτα. Μετα απο 6 μηνες σχεσης υπολογισε αλλους 4 μηνες οτι θα καιγεσαι για την παρτη της , κατοπιν ομως περνανε ολα. Πηγαινε να αναψεις μια λαμπαδα που ειχες καποιον αγιο και σε τραβηξε μακρια απο ενα τοξικο ατομο..Εισαι ευαισθητος ανθρωπος και συναισθηματικος να βρεις κατι αναλογο.

ΥΣ. Αυτου του ειδους η "γυναικα" δημιουργει σχεσεις με στοχο να πληγωση τον αλλο,γιαυτο και δεν μενει πολυ καιρο στην σχεση αυτη. Οταν ερχεται ο καιρος να την κανουν αφου πρωτα σε εχει κανει "ανω κατω" χρησιμοποιουν καποια γεγονοτα που προηγηθηκαν ως αφορμη για να το τελειωσει. Ειναι καθαρα σχιζοφρενης τυπος ανθρωπου, Καλη τυχη με την επομενη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από nikos_666
Δεν έχω παρακαλέσει, ούτε και στα πόδια της έπεσα να την προσκυνάω..Απλά είμασταν καλά στην αρχή?Κατάλαβα κάποια πράγματα, έκανα κάποια λάθη από τη μεριά μου, έκανε και αυτή τα δικά της, θα μπορούσαμε να τα ξαναβρούμε με κάποιο τρόπο.Τη στιγμή που προσπάθησα και δεν το δέχτηκε, δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω..Απλά μου είναι δύσκολο να το ξεπεράσω διότι, συνήθισα να είμαστε μαζί..να κοιμόμαστε μαζί..Να ζούμε μαζί..Δυστυχώς έτσι είναι η ζωή..Παθήματα, μαθήματα για τον επόμενο άνθρωπο που θα έρθει στη ζωή μας..

Helenaki4

# 30 στις 14/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Αυτός ο επόμενος άνθρωπος που θα έρθει ...Χμ 

Θα την κοπανήσει κι αυτός αν του γίνεις ενεργειακό βαμπιρ παλι κι αρχίσεις να στήνεις τοξικά πηγαδάκια με τη μαμά .

Αν του κατσικωνεσαι στο σβέρκο σχολιάζοντας μονίμως .

Αν εμφανίζεσαι απρόσκλητος στο χώρο του .

Εχεις λίγη δουλίτσα στο μεσοδιάστημα .

Επιμένω οτι κάτι χοντρό έβλεπες από μικρός , ειναι εμφανές οτι δε στέκεσαι συναισθηματικά στα πόδια σου , πας και κολλάς πάνω στον άλλον όχι από έρωτα , αλλα από εξάρτηση .

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, girl_aloud και σε ακόμα 2 μέλη.

tzoulia59

# 31 στις 14/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.492

παιδι μου γιατι απολογεισαι??

δεν φταις εσυ 

,ποιους εγωισμους,,κακομαθημενη ,, κι αηδιες ..

,ακου και μια γυναικα που σου το λεει ,

οτι οτι και αν  της κανεις της γυναικας ,,εκτος απο το κερατο ,,,οταν  αγαπαει συγχωρει ..

παρτο λιγο αποφαση το θεμα ,,

οσο και να γουσταρεις ,,δεν παει το ρημαδι 

πως το λενε ,,

να  ευχαριστεις τον θεο που το εδειξε το ελαττωματακι συντομα 

θα σου ετρωγε  κι αλλο την ψυχη ..

στα 24 η ζωη σου κλεινει πονηρα το ματι 

,προχωρα παρακατω ,,και μολις βρεις μια αλλη

ολα θα ειναι καλυτερα 

ειναι η μοναδικη συνταγη .,

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη vanarabit, MiltosRNLI1930

MiltosRNLI1930

# 32 στις 14/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.358

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Που ζεις ρε γμτ...τι μπουκετα με λουλουδια και τετοια φιλασθενα μου λες...

Χαθηκε ο κοσμος να της πας δυο κιλα καλαμαρια φρεσκα, σε χαρτονι χωνι με τσακιση...

Τωρα που ανοιγει ο καιρος...

Να σε εβλεπε και για νοικοκυρη?...

Ακου λεει...λουλουδια!...

Ακαταλληλος...

Αρέσει στα μέλη Enikos, giorgos170

MiltosRNLI1930

# 33 στις 14/5/2022
author

Τωρα εισαι σωστος ! Εαν δεν βαλεις την αδιαφορια για πυξιδα στις επομενες σχεσεις σε βλεπω να πηγαινεις τα σκυλια τους για κατουρημα .

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Enikos, alexandriani1

Uhtred323

# 34 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

ακου ολοι καταλαβενουμε οτι δεθηκες με την κοπελα εφαγες κολλημα φυσικο ειναι αν περναγατε και καλα ,αυτη η σχεση εκανε τον κυκλο της και τωρα τελιωσε οτι και να κανεις δεν ξανα γυρνα εκανες καιση τα λαθη σου προσεχε στην επομενη να μην κανεις τα ιδια λαθη, και να σου πω και κατι αλλο την παρακαλας συνεχεια απο οτι καταλαβαμε ολοι πες οτι γυρναει πισω θα γυρισει επειδη θα σε λυπαται εσενα θα σου αρεσε κατι τετοιο ναναι καποιος μαζι σου απο λυπηση,εισαι 24 χρονων ακομα νεο παλλικαρι εχεις καιρο να βρεις καποια αλλη αλλα προσεχε μην κανεις τα ιδια λαθη 

Uhtred323

# 35 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από tzoulia59

φιλε μου γιατι επιμενεις να θελεις να δινεις συνεχεια εξηγησεις σε καποιον που δεν ενδιαφερεται να τις ακουσει??

μα δεν βλεπεις οτι τα συναισθηματα δεν ειναι αμοιβαια ,,και κυριως δεν υπαρχει σεβασμος προς το προσωπο σου ,??

ειναι δυνατον να εχεις σχεση μ ενα αγορι να το παρατας σπιτι σου μονο του,, και να βγαινεις στα κλαμπ με τις φιλες σου??

τι εισαι ο σκυλος της ??

σου το εκανε μια ,,,δεν επρεπε να ξαναπας ,,

θα το πω ωμα ,,,δεν ενδιαφερεται 

κι οσο εσυ επιμενεις να πασχιζεις να αναζωπυρωσεις τα συναισθηματα που δεν υπαρχουν τοσο εκεινη θα απομακρυνεται ,

και  μην ξαναστειλεις  μπουκετα ,,ξοδευεσαι τσαμπα 

ψαχνεται γι αλλου ,,,

και μην την δικιολογεις ως αλλος ενας ερωτευμενος που ενοχοποιει τον εαυτο του

ενω ο αλλος φταιει που δεν σου λεει ευθεως οτι δεν  σ αγαπα ,

κοψε τελειως και βρες αλλη κοπελα στα γρηγορα ,,

κι αν σε ψαξει ,,,μην ασχοληθεις καθολου ,,θα εχει ξεμεινει ,,,

και προς θεου μην δωσεις αλλες εξηγησεις ,,φτανει  μην  κουραζεσαι ,, δεν θα βγει  τιποτα  ,,,

;τζουλια εχει φαει κολλημα το παλλικαρι το εχασε το παιχνιδι απο την ωρα που αρχισε να κυνηγα ολοι την ωρα εστειλε και λουλουδια τι καλο παιδι

panagiotismp90

# 36 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

νικο και να τα βρειτε οταν θα βγαινει με τις παρεες της εσδυ τι θα κανεις? παλι δεν θα ζηλευεις?

Uhtred323

# 37 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

να ξεκαθαρισω καποια πραγματα επειδη τα εχετε μπερδεψει πολυ ανδρες οπως ο νικος απο εδο μια γυναικα δεν θελει να ειναι ολοι η ζωη σου για εκεινη δηλαδη ολοι η ζωη σου να περιφερεται πανο σε μια γυναικα να μην εχεις φιλους να μην  εχεις χομπυ να μην κανεις τιποτα μια γυναικα θελει να ειναι κομματι της ζωης σου οχι να ειναι ολοι σου οι ζωη τα εχετε μπερδεψει πολυ δηλαδη αυτα που λες δηλαδη εβγενε με της φιλες της και εσει τι εκανες την περιμενες να γυρισει γιατι να το κανεις αυτο επρεπε να εβγενες και εσει με φιλους και αμα δεν εχεις φιλους αρχισε χομπυ δραστηριοτητες, ετσι χτιζονται οι υγιης σχεσεις φιλε νικο εσει πιαστηκες απο πανο της λες και ηταν ολος ο κοσμος σου και οι κοπελα το καταλαβε αυτο ,και για να σε παρηγορησω βαλε κε ακου Γιώργος Μαζωνάκης-Το λάθος μου το τελευταίο

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 38 στις 15/5/2022
author

Πριν καλα ξημερωσει ο Νικος αφου φορτωθηκε πολυμπριζα και καλωδια ανεβηκε στην ταρατσα .Εκανε μισο τσιγαρο της παρηγοριας και αφου συνδεσε τα μεγαφωνα εριξε το Μαζωνακη στο πικ-απ και ρυθμισε τα μπασα ξαπλωσε στον ξεχασμενο καναπε με τα σπασμενα ελατηρια του Αιγυπτιου απο το ισογειο .

Βγηκαν και οι γειτονες με τις πυτζαμες και του φωναζαν Ευχομαστε να ειναι το λαθος σου το τελευταιο .Ετσι εληξε αλλη μια πονεμενη ιστορια 
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, alisida και σε ακόμα 4 μέλη.

nikos_6666

# 39 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

Καλημέρα, θα μου επιτρέψετε να αναφέρω ότι, όταν κανονίζεις με τον σύντροφο σου να βρεθείτε και να κοιμηθείτε μαζί, νομίζω είναι ξεκάθαρο ότι για να συμφωνούν και οι δυο πλευρές επιθυμούν το ίδιο. Τη στιγμή που μιλούσαμε στο κινητό, την ρώτησα αν θα βγει η όχι και μου λέει όχι δεν θα βγω, αν θες ελα σπιτι να κοιμηθούμε?εγώ τι να κάνω ; Εννοείται πως και εγώ έβγαινα με τις παρέες μου, όχι τόσο συχνά, όποτε μπορούσαμε τέλος πάντων, αλλά ποτέ μα ποτέ δεν της είπα ξέρεις, ελα σπιτι μου απόψε να κοιμηθούμε μαζί και μετά όταν έρθει να της πω εεε?ξέρεις σε πειράζει να βγω με μια κοπέλα και ένα αγόρι απόψε ; Που εσυ δεν γνωρίζεις ; Δεν ήμουν τελείως κολλημένος πάνω της?και χρόνο της έδινα και χώρο?αυτή με φώναζε πολλές φορές να πάω στο σπιτι, δίχως να της πω εγώ κάτι. Η ίδια μου έδωσε το δικαίωμα με τον τρόπο της ώστε να πηγαίνω συχνότερα σε αυτήν. Η ίδια επίσης μου πρότεινε για το καλοκαίρι αν ήθελα να μέναμε μαζί στο σπιτι της & να έβρισκα μια δουλειά κοντά στην περιοχή της. Γι αυτό μου ήρθε τόσο απότομο όλο αυτό. Άλλος άνθρωπος ήταν πριν και άλλος μετά.Είναι δυνατόν να μην μπορούμε να βρεθούμε τις μέρες του Πάσχα, ενώ ήταν η φίλη της εδώ ; Και να την ρωτάω αν είναι να βγαίναμε λίγο έξω για ένα ποτό η εστω κάτι και να μου λέει ότι ξέρεις? ήρθε η φίλη μου μια βδομάδα, δεν γίνεται να την αφήσω μόνη κτλ..συγγνώμη αν δεν αφιερώνει εστω 1-2-3 ώρες ρε φίλε μέσα σε μια εβδομάδα να βρεθούμε, εγώ τι να κάνω ; Να μην μπω σε σκέψεις ; Να μην στεναχωρηθώ ; Να μην νευριασω ; Να μου λέει επίσης την ημέρα που έφυγε η φίλη της, γιατί της είχα πει από την προηγούμενη μέρα να πάμε για ποτό η γενικά έξω να κάνουμε κάτι, που είχαμε μέρες να βρεθούμε και να μου λέει την προηγούμενη μέρα οκ?και την επόμενη να μου στέλνει μήνυμα 1 ώρα πριν έρθει και να μου λέει: εεε τελικά θα έρθω αλλά θα κάτσω για μια ώρα και να φύγω?Εγώ τι να κάνω ; Να της πω εντάξει αγάπη μου κανένα πρόβλημα ; Με έφερε σε σημείο που ήθελε αυτή να γίνω έτσι ! Είναι δυνατόν να μην την ρωτήσω γιατί είναι έτσι, γιατί συμπεριφέρεται έτσι και να μην απαντάει ; Για εμένα το χειρότερο είναι να ρωτάω κάποιον κάτι και να μην δίνει μια απάντηση. Όχι ξεκάθαρη, μια ! μια απάντηση !

nikos_6666

# 40 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος
Να αναφέρω επίσης ότι πριν χωρίσουμε, εγώ της είχα ξεκαθαρίσει και της είχα πει ότι από δω και στο εξής να κάνει ότι θέλει, ότι δεν θα της γίνομαι βάρος σε τίποτα, απλά αν είναι να βγει καλύτερα να μην βρισκόμαστε εκείνη τη νύχτα που είναι να βγει ώστε, να έχει και αυτη το κεφάλι της ήσυχο και να μην σκέφτεται ότι μπορώ να την περιμένω στο σπιτι. Της είχα πει επίσης ότι κατάλαβα ποιο ήταν το δικό μου λάθος και ο λάθος τρόπος που χειρίστηκα το θέμα. Αλλά σε μια σχέση δεν γίνεται μόνο ο ένας να αναλάβει την ευθύνη ! Απλά να γνωρίζετε, το ίδιο έκανε και αυτή πολλές φορές όταν έβγαινα με την παρέα μου !! Να μου στέλνει μηνύματα σε φεις και sms να με ρωτάει τι ώρα θα πάω σπιτι για να μπούμε βιντεοκληση πριν κοιμηθεί ! Μέχρι να πάω σπιτι, καθόταν ξύπνια και με περίμενε ! Τι να πω !!!Να πω ότι την απάτησα με κάποια άλλη μα μου πείτε εντάξει ! Αλλά για να φτάσουμε σε αυτό το σημείο, πάει να πει ότι φταίμε και οι δυο ! Με την διάφορα ότι εγώ επέμεινα και προσπάθησα στο να τα ξαναβρούμε, γιατί πραγματικά την ήθελα και την θέλω στη ζωή μου. Μια υποχώρηση και μια ευκαιρία πρέπει να την δίνουμε στη ζωή μας, ειδικά σε κάποιον που θελουμε πολύ? ώστε και ο άλλος να αποδείξει με πράξεις ότι κατάλαβε το λάθος του και να δείξει τον πραγματικό του εαυτό. Πάνω στα νεύρα μας, στο σπάσιμο μας, στον εγωισμό μας, δεν μπορούμε να σκεφτούμε καθαρά και λογικά..Πιέστηκε πολύ και γι αυτό πιστεύω ότι το έκανε..δεν ξέρω αν το μετανιώσει η όχι, εγώ ξέρω ότι όσο περνάει ο καιρός τα αρνητικά συναισθήματα και τα νεύρα εξασθενούν..μένουν μόνο οι καλές στιγμές?Αν πραγματικά δεν την ηθελα, θα την παρατούσα και δεν θα ασχολιόμουν μαζί της.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε