Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καινούργιος συνάδελφος

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

alexandriani1

# 21 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.266
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Enikos

Αυτος δε θελει...ριχτο στην δουλεια...θλιβερο αλλα...προσφερεται ο χωρος...

Αρέσει στο μέλος Enikos

alexandriani1

# 22 στις 15/5/2022
author

Φίλε, Οκ, τα κατάφερες. 

Το οξύμωρο βέβαια είναι πως πέταξες σ' εμάς τα μάτια έξω, ενώ το αβυσσαλέο σεξ το έκανες με την ελληνική γλώσσα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Uhtred323

βασικα και εκεινος δινει δικαιωματα δεν ειναι μονο οι κοπελα αλλα αποψει μου δεν μπλεκεις επαγγελματικα με προσωπικα γιατι πες οτι μαλωνουνε θα δημιουργεισουν και προβλημα στην εργασια τους 

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 23 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Ποτε θα ρθει Δευτερα, να ξαναρθεις στα τεμπα σου...να αφησωμε τα κολλυρια χαμου?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Uhtred323

βασικα και εκεινος δινει δικαιωματα δεν ειναι μονο οι κοπελα αλλα αποψει μου δεν μπλεκεις επαγγελματικα με προσωπικα γιατι πες οτι μαλωνουνε θα δημιουργεισουν και προβλημα στην εργασια τους 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, giorgos170

vanarabit

# 24 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.115

#

Μπράβο φίλε .. Έτσι ... Να έρχεσαι συχνά .. Μην μας ξεχνάς ..
ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ σε αγαπάμε ...

ΝΑ .. Δεν το βλέπεις ;;; Με τον καλό τον λόγο είμαστε για εσένα ..

ΚΑΙ πού είσαι ..ΜΗΝ τσιμπάς ... 
Θα γράφεις με όσα ορθογραφικά λάθη γουστάρεις και θα λες πάντα την άποψή σου ..
Ούτε κακομοίρης είσαι, ούτε πλεμπαίος, ούτε παρακατιανός..
Μια χαρά άνθρωπος είσαι ...!!!
Ο Χριστός από αγγράματους ψαράδες πλαισιώθηκε
και ΌΧΙ από γραμματιζούμενους, Γραμματείς και Φαρισαίους ..
ΤΙ να την κάνεις φίλε την μόρφωση,
αν δεν είσαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ πρώτα από όλα και πάνω από όλα !!!
Άλλωστε ΔΕΝ είσαι ο μόνος που κάνει πολλά ορθογραφικά λάθη ...
Σωρεία ορθογραφικών λαθών καθημερινά,
από άτομα που δεν τολμά κανείς να διορθώσει για εύλογους λόγους ..!!!.

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Uhtred323

για χαρα εδο  

Αρέσει στα μέλη spacetube, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

Uhtred323

# 25 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

συμφωνω παρα πολυ φιλτατη vana δεν εχει σημασια αν καποιος ειναι ανορθογραφος σημασια εχει να ξερεις να σεβεσαι τους αλλους και να εισαι ευγενικος ο χαρακτηρας του ανθρωπου δεν καθοριζεται αν εχεις βγαλει 100 σχολεια η κανενα καθοριζεται με το πως συμπεριφερεσαι στους αλλους , οσο για καπιους που με προσβαλλουν  επειδη κανω λαθη δεν πειραζει να ναι καλα δεν κραταω κακιες.

Αρέσει στο μέλος vanarabit

alexandriani1

# 26 στις 16/5/2022
author

Υπογραμμίσεις και υπογ(ρ)αμμίσεις εδώ μέσα. Ή άλλως πως, όπως το λέν' οι ιταλοί αυτό με τις φάτσες και τις ράτσες ένα πράμα. 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Kristina_

Xenia_Z

# 27 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
Βρε Uhtred δεν είναι ωραίο ούτε σωστό αυτό που κάνεις. Είναι φανερό ότι αν ήθελες θα μπορούσες να γράφεις με σωστή ορθογραφία π.χ. #25. Άλλο να είσαι όντως ανορθόγραφος και άλλο να το κάνεις επίτηδες. Ούτε λοιπόν και εσύ σέβεσαι τους άλλους. Απορώ τι είδους ικανοποίηση αντλείς από όλο αυτό.
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos και σε ακόμα 3 μέλη.

Kristina_

# 28 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.466

Γεια σου unread (καλα καλα uhtred) με την ανορθογραφια σου  ,,,βρε πως τα καταφερνεις ομως,,,ουτε μισο λαθακι δε σου βρισκω,,,εγω που ειμαι των θετικων και που κανω και λαθακια, απροσεξιας κυριως,,,ε δεν ειμαι και αρμοδια για κριτης αλλα μπραβο σου 

Παντως το ποστ σου ουτε ορθογραφικα λαθη εχει ουτε αλλα ,,,και θα συμφωνησω μαζι σου εν μερει,,,μααα,,,κατι δειχνει και η ορθογραφια βρε παιδι μου, μεταδιδει μια πληροφορια!!! Πως να το κανουμε!! Πχ σε καποιον που αγαπα την ορθογραφια δειχνει οτι ο αλλος (ο ανορθόγραφος) δεν του κανει για παρεα 

Προσωπικα δε με ενοχλει, το χω ξαναπει,,,μονο αν ειναι σε μεγαλη εκταση εεε με δυσκολευει να διαβασω κατι, αλλα οκ?.προσωπικα δε θα ανεφερα  «ποτε» και σε «κανενα» χωρο (ουτε καν στον επαγγελματικο μου) οτι «προηγουμαι» επειδη εχω παει σε Χ σχολεια!!! ΟΜως αυτο το γεγονος δειχνει κατι  (περα απο τις εξειδικευμενες γνωσεις), δειχνει οτι καποιος μπορεσε να ακολουθησει ενα στοχο με συνεπεια (δεν τα παρατησε δλδ), οτι ειχε στοχους προς τη γνωση (οχι μονο για το,,,lifestyle δλδ) και εν τελει οτι ειχε καποτε και διανοητικες ικανοτητες στο απαιτουμενο απο τις σπουδες του επιπεδο. ΟΚ για τον χαρακτηρα δε δειχνει τπτ?

ΓΙα τον χαρακτηρα του ανθρωπου δειχνει κατι,,,αν συνεχως φερει στο προσκηνιο αυτο το θεμα ,,, πω πω ποσο βαριεμαι αυτη τη μιρλα, οχι με προσβαλλεις, δε με εκτιμας κλπ αυτη η σταση του ,,,οποιος (νομιζουμε οτι) ειναι λιγακι/καπου «πανω απο μας», ειναι ενοχος για οποιο ασχετο «εγκλημα» κατεβασει η κουτρα μας 

ΥΓ: παντα βιαστικη γμτ ,,,αλλα σε μια δευτερη αναγνωση  σου βρηκα ενα λαθακι τελικα

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Uhtred323

συμφωνω παρα πολυ φιλτατη vana δεν εχει σημασια αν καποιος ειναι ανορθογραφος σημασια εχει να ξερεις να σεβεσαι τους αλλους και να εισαι ευγενικος ο χαρακτηρας του ανθρωπου δεν καθοριζεται αν εχεις βγαλει 100 σχολεια η κανενα καθοριζεται με το πως συμπεριφερεσαι στους αλλους , οσο για καπιους που με προσβαλλουν  επειδη κανω λαθη δεν πειραζει να ναι καλα δεν κραταω κακιες.

Αρέσει στα μέλη alisida, alexandriani1 και σε ακόμα 3 μέλη.

Megalodondas

# 29 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.052

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα κι αν εξαιρέσεις τα πιτσιρίκια πού αρνούνται να γράφουν ελληνικά και άρα δεν προβληματιζεται ιδιαίτερα η γραφή τους, όλοι οι άλλοι ειδικά όταν γράφεις από smart phone έχουμε και μια αυτόματη διόρθωση για να μην δίνουν και αφορμές για περαιτέρω ενασχόληση μερικών..

Κι από υπολογιστή κάποια εφαρμογή θα υπάρχει δεν μπορεί.. 

Άρα η θέληση λείπει.. 
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, vanarabit

vanarabit

# 30 στις 16/5/2022
author

Καλημέρα 

Στην ζωή μου, σε ο,τι αφορά τους ανθρώπους, 
σε συνάρτηση με τις αρνητικές συμπεριφορές ,
έχω πάντα την ίδια κοσμοθεωρία ...
Ότι:
Όταν κάποιος, (ως παράδειγμα το αναφέρω), σε λέει χαζό,
ή ολοφάνερα, επανειλλημένως χλευάζει κάποιες "αδυναμίες¨του άλλου
και ΔΕΝ το αναφέρει για  μια φορά μα πολλάκις,
σε αυτή την περίπτωση διαπράττει ψυχολογική επίθεση ..
Γιατί είναι άλλο πράγμα, όταν διαφωνούν μαζί μας,
ή μας επισημαίνουν κάποιες "αδυναμίες" με ωραίο τρόπο
ΚΑΙ άλλο πράγμα όταν μας προσβάλλουν!
Στην δεύτερη περίπτωση, ΔΕΝ εκφράζει γνώμη, αλλά διαπράττει ψυχολογική επίθεση ..
Το λένε ΚΑΙ οι ψυχολόγοι και μπορείς να ανατρέξεις σε σχετικά άρθρα και να διαβάσεις )
Θυμάμαι κάποτε, με είχαν διορθώσει με ειρωνικότατο σχόλιο,
ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΩΝΗΕΝ που είχα γράψει λάθος... Για ένα φωνήεν...
Και αντί να γράψω μια λέξη με "ο", την έγραψα από κεκτημένη ταχύτητα με "Ω" ...
Διαφωνία ή σύσταση ή διόρθωση,  σημαίνει να γνωρίζεις πώς να εκφράσεις την γνώμη σου,
με συνετό τρόπο, χωρίς να υποτιμάς τον άλλον,
αλλά βοηθώντας τον να μάθει μια άλλη άποψη ή να διορθώσει τυχόν λάθη του ..
Τονίζοντας συνεχώς τα ελαττώματα του άλλου ΔΕΝ βελτιώνουμε την κατάστασή του,
αντιθέτως, τον κάνουμε να αντιδρά με άσχημο τρόπο !!!
Οι ψυχολόγοι επίσης μας λένε, ότι υπάρχουν άνθρωποι που νιώθουν δυστυχείς
και ανασφαλείς, χωρίς καθόλου αυτοεκτίμηση ή σίγουροι για εκείνους ..
Είναι εκείνοι που σε περιμένουν πάντα στην γωνία με το "δίκαννο" στο χέρι για να στην πούνε,
με το παραμικρό πού θα κάνουμε, λάθος .. Ακόμη και το πιο μικρό ..
Μου έχει τύχει προσωπικά ... Σε αυτή την περίπτωση το πρόβλημα ΔΕΝ το έχει εκείνος που του ασκείται μια κακοπροαίρετη κριτική, μα εκείνος που ασκεί τέτοιου είδους κριτικές !!!
Εκεί λοιπόν, απλά τον προσπερνούμε και πολύ καλά κάνεις που δεν δίνεις σημασία ..

Τώρα, αν το κάνεις επίτηδες, όπως λέει η αγαπητή Ξένια και είναι έτσι,
πολύ κακώς το συνεχίζεις ... 
Αν δεν είναι έτσι και δεν μας τρολάρεις, τότε όπως λέει και ο "Megalodondas",
δεν είναι δύσκολο να μάθεις να γράφεις με ορθογραφία ..!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από vanarabit

#

Μπράβο φίλε .. Έτσι ... Να έρχεσαι συχνά .. Μην μας ξεχνάς ..
ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ σε αγαπάμε ...

ΝΑ .. Δεν το βλέπεις ;;; Με τον καλό τον λόγο είμαστε για εσένα ..

ΚΑΙ πού είσαι ..ΜΗΝ τσιμπάς ... 
Θα γράφεις με όσα ορθογραφικά λάθη γουστάρεις και θα λες πάντα την άποψή σου ..
Ούτε κακομοίρης είσαι, ούτε πλεμπαίος, ούτε παρακατιανός..
Μια χαρά άνθρωπος είσαι ...!!!
Ο Χριστός από αγγράματους ψαράδες πλαισιώθηκε
και ΌΧΙ από γραμματιζούμενους, Γραμματείς και Φαρισαίους ..
ΤΙ να την κάνεις φίλε την μόρφωση,
αν δεν είσαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ πρώτα από όλα και πάνω από όλα !!!
Άλλωστε ΔΕΝ είσαι ο μόνος που κάνει πολλά ορθογραφικά λάθη ...
Σωρεία ορθογραφικών λαθών καθημερινά,
από άτομα που δεν τολμά κανείς να διορθώσει για εύλογους λόγους ..!!!.

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

vanarabit

# 31 στις 16/5/2022
author

#

Κάτι ακόμα, τελευταίο φίλε ..

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ και πουθενά αλλού,
σε κανένα "μέρος", εργασιακό ή μη, που να  ασκηθεί κακοπροαίρετη κριτική,
με επιθετικούς χαρακτηρισμούς
και να μην αντιδράσει εκείνος που δέχεται την κριτική ...
ΚΑΙ το ότι φέρνει και ξαναφέρνει στο προσκήνιο συγκεκριμένες συμπεριφορές,
ΔΕΝ σημαίνει, ότι νιώθει, πως εκείνος που του ασκεί μόνιμα μια αρνητική κριτική,
τονίζοντας τις όποιες "αδυναμίες" έχουμε, ότι είναι πιο "πάνω" από εμάς !!!
Αυτές είναι αυθαίρετες και αστείες ερμηνείες ...
Σημαίνει ο,τι "χτυπά" την "κακή" κριτική και το άμεσο ή έμμεσο bullying,
κάθε φορά που θα του ασκείται τέτοιου είδους κριτική ...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Enikos, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

spacetube

# 32 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Μετα και απο αυτο ευλογα περιμενω μια δημοσια συγνωμη οπου με ειχες κατηγορησει ως ανορθογραφο.. 

ΥΣ ενας λεων..

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από alexandriani1

Φίλε, Οκ, τα κατάφερες. 

Το οξύμωρο βέβαια είναι πως πέταξες σ' εμάς τα μάτια έξω, ενώ το αβυσσαλέο σεξ το έκανες με την ελληνική γλώσσα.

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Uhtred323

spacetube

# 33 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ!!!

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Uhtred323

Kristina_

# 34 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Να προσθεσω οτι προσβαλλει κυριως τους ανορθογραφους με αυτη τη σταση 

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Xenia_Z
Βρε Uhtred δεν είναι ωραίο ούτε σωστό αυτό που κάνεις. Είναι φανερό ότι αν ήθελες θα μπορούσες να γράφεις με σωστή ορθογραφία π.χ. #25. Άλλο να είσαι όντως ανορθόγραφος και άλλο να το κάνεις επίτηδες. Ούτε λοιπόν και εσύ σέβεσαι τους άλλους. Απορώ τι είδους ικανοποίηση αντλείς από όλο αυτό.

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Uhtred323

# 35 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Xenia_Z

απο οτι φενεται ξεκαθαρα εσει δυχνης  ασεβεια πρως εμενα χωρις να ξερεις , ξερεις πωση ωρα καθομαι στο google traslate και  με μεταφραζω της λεξεις  

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Uhtred323

# 36 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Kristina_

Γεια σου unread (καλα καλα uhtred) με την ανορθογραφια σου  ,,,βρε πως τα καταφερνεις ομως,,,ουτε μισο λαθακι δε σου βρισκω,,,εγω που ειμαι των θετικων και που κανω και λαθακια, απροσεξιας κυριως,,,ε δεν ειμαι και αρμοδια για κριτης αλλα μπραβο σου 

Παντως το ποστ σου ουτε ορθογραφικα λαθη εχει ουτε αλλα ,,,και θα συμφωνησω μαζι σου εν μερει,,,μααα,,,κατι δειχνει και η ορθογραφια βρε παιδι μου, μεταδιδει μια πληροφορια!!! Πως να το κανουμε!! Πχ σε καποιον που αγαπα την ορθογραφια δειχνει οτι ο αλλος (ο ανορθόγραφος) δεν του κανει για παρεα 

Προσωπικα δε με ενοχλει, το χω ξαναπει,,,μονο αν ειναι σε μεγαλη εκταση εεε με δυσκολευει να διαβασω κατι, αλλα οκ?.προσωπικα δε θα ανεφερα  «ποτε» και σε «κανενα» χωρο (ουτε καν στον επαγγελματικο μου) οτι «προηγουμαι» επειδη εχω παει σε Χ σχολεια!!! ΟΜως αυτο το γεγονος δειχνει κατι  (περα απο τις εξειδικευμενες γνωσεις), δειχνει οτι καποιος μπορεσε να ακολουθησει ενα στοχο με συνεπεια (δεν τα παρατησε δλδ), οτι ειχε στοχους προς τη γνωση (οχι μονο για το,,,lifestyle δλδ) και εν τελει οτι ειχε καποτε και διανοητικες ικανοτητες στο απαιτουμενο απο τις σπουδες του επιπεδο. ΟΚ για τον χαρακτηρα δε δειχνει τπτ?

ΓΙα τον χαρακτηρα του ανθρωπου δειχνει κατι,,,αν συνεχως φερει στο προσκηνιο αυτο το θεμα ,,, πω πω ποσο βαριεμαι αυτη τη μιρλα, οχι με προσβαλλεις, δε με εκτιμας κλπ αυτη η σταση του ,,,οποιος (νομιζουμε οτι) ειναι λιγακι/καπου «πανω απο μας», ειναι ενοχος για οποιο ασχετο «εγκλημα» κατεβασει η κουτρα μας 

ΥΓ: παντα βιαστικη γμτ ,,,αλλα σε μια δευτερη αναγνωση  σου βρηκα ενα λαθακι τελικα

εδο ειναι που κανεις το μεγαλυτερο λαθος εσει μπορει να ηθελες να τελιωσεις το σχολειο γιατι δεν ειχες υποχρεωσεις ,εγο ομως επρεπε να δουλεβω δεν ημασταν ολοι σε ανεση βλεπεςι μπορω και τωρα να παω σχολειο και να το βγαλω αλλα με τη κοστος στη ζυγαρια απανω εχουμε βαλει να παω και να βγαλω το σχολειο η να ψαξω και να βρο καποια οπου θα φτιαξω οικογενεια , και ξερεις τη εχο διαλεξει να βρο καποια και να φτιαξω οικογενεια οχι να τραβιεμαι σε ενα σχολειο οπου θα απαιτη χρονο , οι σπουδαιοτεροι ανθρωποι στον κοσμο δεν ειχαν καν παει σχολειο αυτο τα λεει ολα

Uhtred323

# 37 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Megalodondas

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα κι αν εξαιρέσεις τα πιτσιρίκια πού αρνούνται να γράφουν ελληνικά και άρα δεν προβληματιζεται ιδιαίτερα η γραφή τους, όλοι οι άλλοι ειδικά όταν γράφεις από smart phone έχουμε και μια αυτόματη διόρθωση για να μην δίνουν και αφορμές για περαιτέρω ενασχόληση μερικών..

Κι από υπολογιστή κάποια εφαρμογή θα υπάρχει δεν μπορεί.. 

Άρα η θέληση λείπει.. 

εγο γραφω απο λαπτοπ και αναγκαστηκα διορθωνω τα κειμενα μου απο το google traslate 

spacetube

# 38 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

φιλε μην στεναχωριεσαι εδω ολοι βρισκωνται για τον ιδιο σκοπο και να εισαι σιγουρος οτι αυτος δεν απτεται τις ορθογραφιας...εχεις το δικο σου ξεχωριστο στυλ εξ αλλου και ο πολυς βαρουφακης με ενα ν το γραφει..

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Uhtred323

εγο γραφω απο λαπτοπ και αναγκαστηκα διορθωνω τα κειμενα μου απο το google traslate 

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit

Kristina_

# 39 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Βρε καλε μου,  σου πα εγω να πας σχολειο??? Κανε οτι θελεις καλε,,,εγω bottom line ηθελα να πω οτι αυτη η γκρινια περι ορθογραφιας η/και εκπαιδευσης εχει παρατραβηξει εδω στο φορουμ αλλα και αλλου/παντου ,,, καλου κακου μη βαλεις και στοιχημα οτι κανω λαθος,,,αλλα δεν εχει και καμια σημασια

(Αλλο παλι και αυτο το τελευταιο!!!βρε μην τα λετε αυτα, δειχνουν μεγαλο συμπλεγμα,,,αλλα θα μου πεις «αφου ετσι νοιωθω»,,,ε ξεπεραστε το, μεγαλα παιδια ειμαστε πια !!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Uhtred323

εδο ειναι που κανεις το μεγαλυτερο λαθος εσει μπορει να ηθελες να τελιωσεις το σχολειο γιατι δεν ειχες υποχρεωσεις ,εγο ομως επρεπε να δουλεβω δεν ημασταν ολοι σε ανεση βλεπεςι μπορω και τωρα να παω σχολειο και να το βγαλω αλλα με τη κοστος στη ζυγαρια απανω εχουμε βαλει να παω και να βγαλω το σχολειο η να ψαξω και να βρο καποια οπου θα φτιαξω οικογενεια , και ξερεις τη εχο διαλεξει να βρο καποια και να φτιαξω οικογενεια οχι να τραβιεμαι σε ενα σχολειο οπου θα απαιτη χρονο , οι σπουδαιοτεροι ανθρωποι στον κοσμο δεν ειχαν καν παει σχολειο αυτο τα λεει ολα

Αρέσει στο μέλος Enikos

Xenia_Z

# 40 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
Από ποιά γλώσσα μεταφράζεις τις λέξεις στο google translate βρε Uhtred;
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε