Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περιεργη σχεση

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Marakizgi

# 1 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Αργολίδας / Σκοτεινή
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Περιεργη σχεση

Καλησπέρα 

Είμαι 21 ετων και φοιτητρια.Τελευταια εχω παρατηρήσει καποιες περιεργες κινησεις απο τον καθηγητη μου.Ολη την ώρα μου πιανει με καθε ευκαιρία την συζήτηση , ρωτάει στο μαθημα αποκλειστικά και μονο με μενα και εννοείται με το μικρο μου αλλά και ως μαρακι.Επισης με κοιτα πολυ έντονα με πλησιαζει και με κοιταει ακριβώς πανω απο τ εδρανο μεσα στα ματια και μ χαμογελαει.Τελευταια εκεί που συζητουσαμε μεσα στο μάθημα πέταξε οτι δεν μπορει να  καταλαβει τι σκέφτομαι και οτι το βλέμμα μου ειναι μυστήριο .Να πω πως ο καθηγητης  μου ειναι 38 , δεν ειναι παντρεμενος και μου αρεσει και μενα πολυ απλα προσπαθω να μην το δειχνω.Το μονο που κανω είναι να ανταποδιδω και γω βλεμματα . Απλα δεν ξέρω και δν μπορω να καταλάβω τις προθέσεις του.αν δηλαδη με θελει η απλα το  χει ψιλιαστει και παιζει μαζι μου.Συμφοιτητες μου επισης μου εχουν αναφερει τι τρεχει με τον καθηγητή και οτι μου την πεφτει ξεκαθαρα κιολας..Πειτε μου την  γνωμη σας.Τον θελω και γω αλλα δν ξερω τι να  κανω τον σκεφτομαι πολύ. Να κάνω παραπάνω κίνηση ή να το αφησω;

Paralia48

# 2 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761
Ο καθηγητής είναι σε μια θέση ισχύος. Η σχέση μαζί του δε θα είναι αρχικά ισότιμη και εύκολη.
Γιαυτό μην ξεκινήσεις κάτι εσύ προς το παρόν. Και εφόσον λες ότι απλά σου αρέσει, μπορείς να απολαμβάνεις το μάθημα και τη γνώση που σου προσφέρει ένας γοητευτικός κύριος. Να χαίρεσαι που ξυπνάς με χαρά, για να πας στη σχολή σου να δεις έναν ενδιαφέροντα καθηγητή. Προς το παρόν μείνε ως  εκεί. Θα έλεγα και εφόσον δεν έχεις άλλη μεγάλη επιθυμία, μην προχωρήσεις.Αν τώρα εκείνος θελήσει να κάνει κίνηση, το ξανασκεφτόμαστε. Θα δεις βασικά, εσύ πώς θα νοιώσεις.

Αν κάνει τώρα ερωτική κίνηση μια φοιτήτρια, μπορει να παρεξηγηθείς πως έχεις κάποια σκοπιμότητα κλπ, άσε μη μπλέκεις σε τέτοια μονοπάτια δίχως λόγο. Αν ενδιαφέρεται, ας πει αυτός κάτι.

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 3 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.985

Όταν διαβάζω τέτοια θέματα , ανεβαίνουν οι παλμοί μου . 

Κορίτσι μου , προστάτευσε τον εαυτό σου , αυτό που κάνει ο «κύριος» ειναι ποινικά κολάσιμο .

Δεν ειναι φλερτ ούτε έρωτας . 

Ψαρεύει μικρά κορίτσια από θέση άνανδρα βολική . 

Ισως κινδυνεύεις και δεν το ξερεις . 

Μίλα άμεσα στους γονείς σου .

Αυτή η συμπεριφορά πρεπει να καταγγελθεί , ιδιαίτερα αν συνεχιστεί 

Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει : ενας καθηγητής ξέρει πολυ καλα οτι δεν επιτρέπεται να ψαρεύει φοιτήτριες . Κι όμως δεν τον πτοεί η δεοντολογία .

Τι έχει να πει μ ένα κοριτσάκι σχεδόν είκοσι χρόνια μικρότερο ?

Γιατί δε ρίχνει τα δίχτυα του σε μια γυναίκα πιο ώριμη , ισότιμη με αυτόν ?

Θα μπορούσε να καταλήξει είτε σε απογοήτευση , είτε σε κάτι πολυ πολυ χειρότερο .

Κόψε καθε ανταπόκριση πριν να ειναι αργά .

Αρέσει στα μέλη GIANNOSRAKAS, Sagittarius1312 και σε ακόμα 10 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

George !

Oταν απαντησει η Μανταμιτσα " ειδοποια με "
Αρέσει στα μέλη vidar70, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 5 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Μα αφου η θεματοθετρια το λέει   e -υθαρσως:

Κι εκείνη τον θέλει τον καθηγητή!

Τι να καταγγέλλει;

Είναι ενήλικη. Τι δουλειά έχουν οι γονείς;

Άλλωστε, δεν έχει υπάρξει παρενοχληση - τουλ με τα τυπικά δεδομένα - αν και πλεον παρενοχληση βαφτιζεται ακόμη και ένα λαίμαργο, περιεργο ή ντροπαλο κοίταγμα, συνήθως από κάποιον που ΔΕ μας αρέσει. 

Ξεχωρα απο την ηθική παραμετρο ή όποια δεοντολογία: ενήλικοι είναι και οι δυο... Κι αν θέλουν να τα βρουν εκτός αμφιθεατρου, ποιος θα τους ζητήσει λογαριασμό;

Η θεματοθετρια (μας δηλώνει πως) είναι της ερωτικής επαφής. 

Δε νομίζω ότι ενοχλείται από το επάγγελμα... 

Κανεις δε λέει εν γένει όχι σε ένα 10ρακι στις εξετάσεις... 

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Helenaki4

# 6 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.985

# 5 

Δεν παει ετσι και το καυτηριαζετε κι εσεις.

Αυτα που νομιζει οτι αισθανεται το κοριτσακι ειναι μια φτηνη κατασκευη απο εναν «αντρα» που στην ουσια κατεβασε τον πηχυ στο επιπεδο που νιωθει μαχιμος .

Εδω ομως δεν προκειται για την ευχαριστηση της συζητησης .

Θα μπορουσε η κοπελιτσα να διατρεχει κινδυνο , αν δυνητικα συνεχιζε να ανταποκρινεται , δε θελω να επεκταθω στις πιθανοτητες , ολοι μπορουμε να φανταστουμε .

Εκτος απο τις επαγγελματιες @@@ που εξαργυρωνουν βαθμους μεσω σεξ , περισσοτερες ειναι οι μικρουλες που την πατανε απο «ερωτα» .

Επιμενω , πολλη προσοχη .

Αρέσει στα μέλη Willow_75, Justme762 και σε ακόμα 4 μέλη.

Xenia_Z

# 7 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 212
Μας τελείωσαν τα κλισέ σενάρια με τις 28χρονες και πιάσαμε τα κλισέ σενάρια με τις 21χρονες. Προτείνω την επόμενη φορά να ανέβεις πάνω στο έδρανο και να του φωνάξεις "Ω κάπτεν μάϊ κάπτεν".
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Kristina_ και σε ακόμα 2 μέλη.

alexandriani1

# 8 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.248

Σαν θέλει

η νύφη κι ο γαμπρός, τύφλα νάχει ο πεθερός.

Το πρόβλημα δεν καταλαβαίνω πού βρίσκεται. Αφού τον γουστάρεις κι είστε και οι δυο ενήλικες, τι ζόρι τραβάς; Βουρ στον πατσά!
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Enikos

# 9 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.273

Ολα για το πτυχιο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Marakizgi

Περιεργη σχεση

Καλησπέρα 

Είμαι 21 ετων και φοιτητρια.Τελευταια εχω παρατηρήσει καποιες περιεργες κινησεις απο τον καθηγητη μου.Ολη την ώρα μου πιανει με καθε ευκαιρία την συζήτηση , ρωτάει στο μαθημα αποκλειστικά και μονο με μενα και εννοείται με το μικρο μου αλλά και ως μαρακι.Επισης με κοιτα πολυ έντονα με πλησιαζει και με κοιταει ακριβώς πανω απο τ εδρανο μεσα στα ματια και μ χαμογελαει.Τελευταια εκεί που συζητουσαμε μεσα στο μάθημα πέταξε οτι δεν μπορει να  καταλαβει τι σκέφτομαι και οτι το βλέμμα μου ειναι μυστήριο .Να πω πως ο καθηγητης  μου ειναι 38 , δεν ειναι παντρεμενος και μου αρεσει και μενα πολυ απλα προσπαθω να μην το δειχνω.Το μονο που κανω είναι να ανταποδιδω και γω βλεμματα . Απλα δεν ξέρω και δν μπορω να καταλάβω τις προθέσεις του.αν δηλαδη με θελει η απλα το  χει ψιλιαστει και παιζει μαζι μου.Συμφοιτητες μου επισης μου εχουν αναφερει τι τρεχει με τον καθηγητή και οτι μου την πεφτει ξεκαθαρα κιολας..Πειτε μου την  γνωμη σας.Τον θελω και γω αλλα δν ξερω τι να  κανω τον σκεφτομαι πολύ. Να κάνω παραπάνω κίνηση ή να το αφησω;

Αρέσει στα μέλη vidar70, vanarabit

Enikos

# 10 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Στο βολδ Ενα...Μακαρι να το διαβαζαν αυτο οι γονεις της, να σου απαντουσαν, αλλα εισαι πολυ τυχερη...

Στο βολδ Δυο...Θα συμμετεχεις και εσυ στην ομαδα "σκεψης"? Ως ο αρχων νους της ορθης συλλογιστικης των γκομενικων μιας φοιτητριας με τον καθηγητη της?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Paralia48
Ο καθηγητής είναι σε μια θέση ισχύος. Η σχέση μαζί του δε θα είναι αρχικά ισότιμη και εύκολη.
Γιαυτό μην ξεκινήσεις κάτι εσύ προς το παρόν. Και εφόσον λες ότι απλά σου αρέσει, μπορείς να απολαμβάνεις το μάθημα και τη γνώση που σου προσφέρει ένας γοητευτικός κύριος. Να χαίρεσαι που ξυπνάς με χαρά, για να πας στη σχολή σου να δεις έναν ενδιαφέροντα καθηγητή. Προς το παρόν μείνε ως  εκεί. Θα έλεγα και εφόσον δεν έχεις άλλη μεγάλη επιθυμία, μην προχωρήσεις.Αν τώρα εκείνος θελήσει να κάνει κίνηση, το ξανασκεφτόμαστε. Θα δεις βασικά, εσύ πώς θα νοιώσεις.

Αν κάνει τώρα ερωτική κίνηση μια φοιτήτρια, μπορει να παρεξηγηθείς πως έχεις κάποια σκοπιμότητα κλπ, άσε μη μπλέκεις σε τέτοια μονοπάτια δίχως λόγο. Αν ενδιαφέρεται, ας πει αυτός κάτι.

Αρέσει στο μέλος hns1602

apolitiii

# 11 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 881

Ο καθηγητής σου ανοιχτα ενδιαφέρεται για ξεπετες με 20χρονα κοριτσακια που βρίσκει αφθονα στη σχολή 

σου,. Τα ίδια κανει σε ολες και όποια του κάτσει... να κοιτας τα μαθήματα σου και να μην σ'ενδιαφέρουν αυτοι 
οι τυποι...αν θέλεις σχέση βρες έναν συμφοιτητη σου...τον καθηγητή γραφτον στου διαολου τα καταστοιχα...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, girl_aloud και σε ακόμα 5 μέλη.

TheSpell

# 12 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 35

Η κοπέλα είναι 21 χρονών ενήλικη, ψηφίζει και έχει το μερίδιο ευθύνης της γι' αυτούς που μας κυβερνάνε και ορίζουν τις ζωές μας.Οφείλει να μπορεί να ορίσει τη δική της σωστά όπως την αισθάνεται.Αν της αρέσει πολύ γιατί όχι;Ποιος είμαι εγώ που θα κρίνω τις επιλογές του άλλου; Η μεγάλη διαφορά ηλικίας φυσικά και οριοθετεί τη σχέση σε συγκεκριμένους τομείς μόνο.Αν ικανοποιεί και τους δυο αυτό γιατί να μην υπάρξει φλερτ;Είναι περίεργο πάντως που ένας ανύπανδρος άνδρας στα 38 φλερτάρει 20άχρονα. Συνήθως οι σοβαροί άνθρωποι δεν "χτυπάνε" ασύμμετρα.Μπορεί όμως το Μαράκι να είναι πανέμορφο και ο καθηγητής να την ερωτεύθηκε κεραυνοβόλα. Ποιος ξέρει;

Xenia_Z

# 13 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 212
Εγώ πάλι πιστεύω ότι πρόκειται για τρολ και τσάμπα ασχολείστε. Ναι μεν δυστυχώς πράγματι κυκλοφορούν τέτοιοι γλοιώδεις τύποι εκεί έξω αλλά δυσκολεύομαι να φανταστώ ότι είναι τόσο ηλίθιοι ώστε να την πέφτουν σε φοιτήτριες απροκάλυπτα μέσα στο μάθημα μπροστά σε όλους.
Αρέσει στα μέλη Serceg, Justme762 και σε ακόμα 4 μέλη.

Marakizgi

# 14 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Αργολίδας / Σκοτεινή
Απαντήσεις: 5
Πάντως αυτο που ηθελε μάλλον το χει καταφερει και γω τον σκέφτομαι συνεχεια.Ειναι πολυ ωραιος και ειμαι σιγουρη πως το ξερει.Και γω φαινομαι μεγαλυτερη απο τν ηλικια μου ..δν ξερω τι να κανω πραγματικα κοντευω να τρελαθω.Δεν θελω να του το δειξει και να καταλαβει οτι μ χει αλλα απο την αλλη τον θελω πολύ..Επισης να πω οτι εχει ακουστεί οτι στο παρελθόν ειχε κανει κατι μ φοιτητρια του και σχεση η οποια δν ξερω ποσο κ αν κράτησε. Ειμαι αρκετα προβληματισμενη αλλα δεν εχω και κατι να πω σίγουρα με θελει και αυτο ειναι.Μονο αυτα που σας περιεγραψα πιο πανω και ματιες ...δεν ξερω μπορει και να μαι παρανοϊκή..Η αληθεια ειναι πως νιωθω και λιγο άβολα με ολα αυτα.Απο οτι καταλαβα ομως εσεις το θεωρειτε σίγουρο.
Αρέσει στο μέλος Herman123

Enikos

# 15 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μα...τον θελει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Helenaki4

Όταν διαβάζω τέτοια θέματα , ανεβαίνουν οι παλμοί μου . 

Κορίτσι μου , προστάτευσε τον εαυτό σου , αυτό που κάνει ο «κύριος» ειναι ποινικά κολάσιμο .

Δεν ειναι φλερτ ούτε έρωτας . 

Ψαρεύει μικρά κορίτσια από θέση άνανδρα βολική . 

Ισως κινδυνεύεις και δεν το ξερεις . 

Μίλα άμεσα στους γονείς σου .

Αυτή η συμπεριφορά πρεπει να καταγγελθεί , ιδιαίτερα αν συνεχιστεί 

Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει : ενας καθηγητής ξέρει πολυ καλα οτι δεν επιτρέπεται να ψαρεύει φοιτήτριες . Κι όμως δεν τον πτοεί η δεοντολογία .

Τι έχει να πει μ ένα κοριτσάκι σχεδόν είκοσι χρόνια μικρότερο ?

Γιατί δε ρίχνει τα δίχτυα του σε μια γυναίκα πιο ώριμη , ισότιμη με αυτόν ?

Θα μπορούσε να καταλήξει είτε σε απογοήτευση , είτε σε κάτι πολυ πολυ χειρότερο .

Κόψε καθε ανταπόκριση πριν να ειναι αργά .

Αρέσει στα μέλη hns1602, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

agnwstos_Xi

# 16 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Απαντήσεις: 729

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Heptamer

Μα αφου η θεματοθετρια το λέει   e -υθαρσως:

Κι εκείνη τον θέλει τον καθηγητή!

Τι να καταγγέλλει;

Κανεις δε λέει εν γένει όχι σε ένα 10ρακι στις εξετάσεις... 

Την καταγγελία θα τη θυμηθεί αν  της ζητήσει ανταλλάγματα για να την περάσει στο μάθημά του...

Κατά τ' άλλα   ...άτιμη Πατριαρχία

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos

alisida

# 17 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.581

Γενικά δεν εμπιστεύομαι τους ανθρώπους που περιτριγυριζουν,αφήνουν υπονοιες,διστάζουν και δεν ξεκαθαρίζουν ευθέως τις προθέσεις τους.

Τους θεωρώ ναρκισσους,δειλούς,ευθυνοφοβους και για όλους αυτούς τους λογους,άκρως αντιερωτικους.

Είται πρόκειται για καθηγητή,είτε για συνάδελφο,συμφοιτητή,ή απλά άγνωστο.

Μου αρέσουν οι ξεκάθαρες εξηγήσεις, αν σου έκανε πρόταση ευθέως, θα είχα γνώμη να πω.

Τώρα όμως φαίνεται πως σου μεταθέτει την ευθύνη είτε γιατί θέλει να επιβεβαιωθεί,είτε γιατί φοβάται το me too.

Άσε λοιπόν τον κούκλο καθηγητή να τον χαιρεται η μανούλα του και οι υπόλοιπες κατακτήσεις του κι εσύ κοίτα να βρεις ένα παλικαρακι με αληθινό ενδιαφέρον για εσένα.

Συμφωνώ με την Παραλία πως αυτό που σε συγκίνησε είναι η θέση κύρους του και μόνο (δεν πιστεύω να αποβλεπεις στη βαθμολογια )

)

Αρέσει στα μέλη hns1602, girl_aloud και σε ακόμα 5 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

MiltosRNLI1930

# 18 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

Η Μανταμιτσα ψυχολογικα ειναι ανεβασμενη .Δεν χρειαζεται αλλη βοηθεια .Εκεινος ο φουκαρας ο Νικος που ειναι ακομα στην ταρατσα και ακουει Μαζωνακη θελει συμπαρασταση 

Αρέσει στα μέλη hns1602, Serceg και σε ακόμα 3 μέλη.

sissy108

# 19 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 552
Γενικά στα πανεπιστήμια όλοι εχουμε δει να γίνεται πολύ συχνά αυτό..πολλές φοιτήτριες μπλέκουν με καθηγητές.. πολλές φορές και με παντρεμένους καθηγητες.. δεν μου κάνει εντύπωση..και μην μου πείτε ότι πέφτετε από τα συννεφα...και γάμους έχουμε δει καθηγητών με φοιτήτριες κλπ ..!!Στις μέρες μας όμως είναι όλοι πολύ πιο επιφυλακτικοι λόγω το metoο κλπ!!Τις περισσότερες φορές μάλιστα έχουμε δει ότι αυτό ξεκινάει από την πλευρά των φοιτητριών... που πλησιάζουν με τον τρόπο τους καθηγητές...!!Κυρίως για όφελος με τα μαθήματα!!17 χρόνια έχουν διαφορά..είναι μια διαφορά που έχουμε δει να γίνονται σχέσεις..σε τέτοιες περπτωσεις έχουμε δει και πολύ μεγαλύτερες διαφορές..!Δεν ξέρω αν τα κίνητρα της θεματοθετριας είναι υπολογιστικά..λέει ότι δεν είναι και ότι όντως της αρέσει...αυτό βέβαια που είναι καλό να συμβουλεύουμε την κοπέλα είναι ότι πιο καλά θα περάσει αν βρει ένα αγόρι της ηλικίας της πάρα να μπλέκει με έναν άντρα τόσο μεγαλύτερο της..η κάθε ηλικία έχει τα δικά της ενδιαφέροντα και αν μπλέξει μαζί του θα χάσει πολλά πράγματα από αυτά που θα έκανε με ένα παιδί της ηλικίας της..!!Παρόλαυτα όλα είναι σχετικά... γιατί γνωρίζουμε και ότι τα περισσότερα αγόρια σε αυτήν την ηλικία των 20 και κάτι δεν είναι για πολλά πολλα και ταλαιπωρούνται πολύ οι κοπέλες μαζι τους.!!Μια διαφορά είναι καλό να υπάρχει ..ίσως όχι τόσο μεγάλη...!!

Enikos

# 20 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Οποτε τι ρωταει εμας...

Μας ρωτησε και οταν...ψηφισε?...

...η ειναι βεβαιο οτι οποιος ψηφιζει, ξερει και τι του γινεται...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από TheSpell

Η κοπέλα είναι 21 χρονών ενήλικη, ψηφίζει και έχει το μερίδιο ευθύνης της γι' αυτούς που μας κυβερνάνε και ορίζουν τις ζωές μας.Οφείλει να μπορεί να ορίσει τη δική της σωστά όπως την αισθάνεται.Αν της αρέσει πολύ γιατί όχι;Ποιος είμαι εγώ που θα κρίνω τις επιλογές του άλλου; Η μεγάλη διαφορά ηλικίας φυσικά και οριοθετεί τη σχέση σε συγκεκριμένους τομείς μόνο.Αν ικανοποιεί και τους δυο αυτό γιατί να μην υπάρξει φλερτ;Είναι περίεργο πάντως που ένας ανύπανδρος άνδρας στα 38 φλερτάρει 20άχρονα. Συνήθως οι σοβαροί άνθρωποι δεν "χτυπάνε" ασύμμετρα.Μπορεί όμως το Μαράκι να είναι πανέμορφο και ο καθηγητής να την ερωτεύθηκε κεραυνοβόλα. Ποιος ξέρει;

Αρέσει στα μέλη Serceg, girl_aloud και σε ακόμα 3 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε