Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περιεργη σχεση

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Enikos

# 21 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.864
'Aρεσαν+: 0%

Ναι...σιγουρο το θεωρουμε...ντου τωρα για να...ξεπροβληματιστεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Marakizgi
Πάντως αυτο που ηθελε μάλλον το χει καταφερει και γω τον σκέφτομαι συνεχεια.Ειναι πολυ ωραιος και ειμαι σιγουρη πως το ξερει.Και γω φαινομαι μεγαλυτερη απο τν ηλικια μου ..δν ξερω τι να κανω πραγματικα κοντευω να τρελαθω.Δεν θελω να του το δειξει και να καταλαβει οτι μ χει αλλα απο την αλλη τον θελω πολύ..Επισης να πω οτι εχει ακουστεί οτι στο παρελθόν ειχε κανει κατι μ φοιτητρια του και σχεση η οποια δν ξερω ποσο κ αν κράτησε. Ειμαι αρκετα προβληματισμενη αλλα δεν εχω και κατι να πω σίγουρα με θελει και αυτο ειναι.Μονο αυτα που σας περιεγραψα πιο πανω και ματιες ...δεν ξερω μπορει και να μαι παρανοϊκή..Η αληθεια ειναι πως νιωθω και λιγο άβολα με ολα αυτα.Απο οτι καταλαβα ομως εσεις το θεωρειτε σίγουρο.

Αρέσει στα μέλη vanarabit, MiltosRNLI1930

Enikos

# 22 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από MiltosRNLI1930

Η Μανταμιτσα ψυχολογικα ειναι ανεβασμενη .Δεν χρειαζεται αλλη βοηθεια .Εκεινος ο φουκαρας ο Νικος που ειναι ακομα στην ταρατσα και ακουει Μαζωνακη θελει συμπαρασταση 

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Paralia48

# 23 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παιδιά, ποινακά κολάσιμο δεν είναι το κοίταγμα, ή η όμιλία με το μικρό όνομα, κλπ. Αν της την έπεφτε ευθέως, τότε θα ήταν. Ας είναι ενήλικοι, επειδή εκμεταλλεύεται την επαγγελματική του ιδιότητα και για τη φοιτήτρια, μπορεί να θεωρηθει πως  εξαρτάται η πρόοδός της απ αυτόν.

Μπορεί να χαίρεται, που την φέρνει σε δύσκολη θέση, να παίζει ένα παιχνίδι ισχύος, να το παίζει μάγκας με λίγα λόγια. Αλλά αυτό είναι θέμα χαρακτήρα. Δεν πάει στο δικαστήριο. Μόνο με εκπροσώπους φοιτητριών μπορεί να μιλήσει, δεν ξέρω πόσο οργανωμένες είναι στη σχολή της. Κι αυτό πολύ διακριτικά. μην κάνουν την τρίχα, τριχιά !Τι να πει στους γονείς της; Και τι θα κάνουν αυτοί; Θα της πουν ό,τι και μεις.

Επίσης δεν καταλαβαίνω, γιατί να μην έχει μια όμορφη σκέψη, για να παρακολουθεί με περισσότερο ενδιαφέρον  το  μάθημα. Είναι κάτι αθώο, ακίνδυνο και όμορφο. Απλά να φτάσεις μόνο ως εκεί.

Αν τυχόν αναπτυχθούν αισθήματα, θα σε συμβούλευα, να μην κάνεις κάτι, μέχρι να πάρεις πτυχίο. Μετά, πέρασε μια βόλτα, εμείς εδώ θα είμαστε

Αρέσει στα μέλη vanarabit, MiltosRNLI1930

Helenaki4

# 24 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.052

Παραλία μου , το φλερτ ναι ειναι αέρας .

Δείχνει όμως οτι πάει προς κάτι βρώμικο που άνετα οδηγεί σε κολάσιμη συμπεριφορά .

Δε χρειαζεται να το διαπιστώσουμε στην πράξη , θα ειναι αργά .

Η φάση ειναι νοσηρή οπως ειναι ακόμα και τώρα , τουλάχιστον για τα δικα μου δεδομένα .

Αν αυτό το κορίτσι ήταν κόρη μου , για να το πω όσο πιο ευγενικά μπορω και ...αρχαγγελιστικα , θα τον έπαιρνε ο διάολος αυτόν τον «κύριο» που δε μπορεί να ρίξει καμμία ώριμη και ολοκληρωμένη γυναίκα και κοιτάει να νιώσει μάγκας με την πάρτη του ασκώντας γοητεία στα μικρά κορίτσια .

Ποιος εγγυάται οτι η μικρή θα τη βγάλει καθαρή με μια ξεπέτα ? Αυτό ειναι το καλό σενάριο .

Να θυμηθούμε επίσης οτι η μεγάλη δράση ενός «κυρίου καθηγητή» που τώρα ειναι προφυλακισμένος , λάμβανε χώρα στο Πανεπιστήμιο που δίδασκε .

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Paralia48

Παιδιά, ποινακά κολάσιμο δεν είναι το κοίταγμα, ή η όμιλία με το μικρό όνομα, κλπ. Αν της την έπεφτε ευθέως, τότε θα ήταν. Ας είναι ενήλικοι, επειδή εκμεταλλεύεται την επαγγελματική του ιδιότητα και για τη φοιτήτρια, μπορεί να θεωρηθει πως  εξαρτάται η πρόοδός της απ αυτόν.

Μπορεί να χαίρεται, που την φέρνει σε δύσκολη θέση, να παίζει ένα παιχνίδι ισχύος, να το παίζει μάγκας με λίγα λόγια. Αλλά αυτό είναι θέμα χαρακτήρα. Δεν πάει στο δικαστήριο. Μόνο με εκπροσώπους φοιτητριών μπορεί να μιλήσει, δεν ξέρω πόσο οργανωμένες είναι στη σχολή της. Κι αυτό πολύ διακριτικά. μην κάνουν την τρίχα, τριχιά !Τι να πει στους γονείς της; Και τι θα κάνουν αυτοί; Θα της πουν ό,τι και μεις.

Επίσης δεν καταλαβαίνω, γιατί να μην έχει μια όμορφη σκέψη, για να παρακολουθεί με περισσότερο ενδιαφέρον  το  μάθημα. Είναι κάτι αθώο, ακίνδυνο και όμορφο. Απλά να φτάσεις μόνο ως εκεί.

Αν τυχόν αναπτυχθούν αισθήματα, θα σε συμβούλευα, να μην κάνεις κάτι, μέχρι να πάρεις πτυχίο. Μετά, πέρασε μια βόλτα, εμείς εδώ θα είμαστε

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, dimitrisx66 και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 25 στις 15/5/2022
author

Αν έχει δίκιο η Ξενια για το τρολακι , τσάμπα ανέβασα πίεση Κυριακάτικο 

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 26 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.559

Ελενακιιι κουλ ριξε παλμου καλε 

Πρωτον, το μαρακι ειναι το γνωστο τρολ

Δευτερον, ειπε τωρα εκεινη καθηγητης-φοιτητρια και φανταστηκες εσυ ενα «σοβαρο» ακαδημαικο περιβαλλον, ενω εκεινη το πολυ πολυ να μιλαει για ΙΕΚ κομμωτικης!!!

Παντως το μαρακι, στη φανταστικη του ιστορια, ειναι αριστη μαθητρια, αλλιως τι??? Τη ρωταει ο καθηγητης συνεχεια χωρις εκεινη να ανοιγει το στομα?.

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Helenaki4

Όταν διαβάζω τέτοια θέματα , ανεβαίνουν οι παλμοί μου . 

Κορίτσι μου , προστάτευσε τον εαυτό σου , αυτό που κάνει ο «κύριος» ειναι ποινικά κολάσιμο .

Δεν ειναι φλερτ ούτε έρωτας . 

Ψαρεύει μικρά κορίτσια από θέση άνανδρα βολική . 

Ισως κινδυνεύεις και δεν το ξερεις . 

Μίλα άμεσα στους γονείς σου .

Αυτή η συμπεριφορά πρεπει να καταγγελθεί , ιδιαίτερα αν συνεχιστεί 

Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει : ενας καθηγητής ξέρει πολυ καλα οτι δεν επιτρέπεται να ψαρεύει φοιτήτριες . Κι όμως δεν τον πτοεί η δεοντολογία .

Τι έχει να πει μ ένα κοριτσάκι σχεδόν είκοσι χρόνια μικρότερο ?

Γιατί δε ρίχνει τα δίχτυα του σε μια γυναίκα πιο ώριμη , ισότιμη με αυτόν ?

Θα μπορούσε να καταλήξει είτε σε απογοήτευση , είτε σε κάτι πολυ πολυ χειρότερο .

Κόψε καθε ανταπόκριση πριν να ειναι αργά .

Αρέσει στα μέλη dimitrisx66, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 27 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Ελενακι, ναι αν το θεμα ηταν υπαρκτο, εχει δικιο σε οσα λες

Αλλα περα απο το οτι μυριζει απο μακρια τρολια,,,αυτο που διαβασαμε ειναι απλα η αποψη της θεματοθετριας και ετσι οπως τα γραφει, αδυνατω να την παρω στα σοβαρα! Αν δεν ηταν τρολ (που ειναι), η ολη φαση ειναι 99,99% της φαντασιας της

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Helenaki4

# 5 

Δεν παει ετσι και το καυτηριαζετε κι εσεις.

Αυτα που νομιζει οτι αισθανεται το κοριτσακι ειναι μια φτηνη κατασκευη απο εναν «αντρα» που στην ουσια κατεβασε τον πηχυ στο επιπεδο που νιωθει μαχιμος .

Εδω ομως δεν προκειται για την ευχαριστηση της συζητησης .

Θα μπορουσε η κοπελιτσα να διατρεχει κινδυνο , αν δυνητικα συνεχιζε να ανταποκρινεται , δε θελω να επεκταθω στις πιθανοτητες , ολοι μπορουμε να φανταστουμε .

Εκτος απο τις επαγγελματιες @@@ που εξαργυρωνουν βαθμους μεσω σεξ , περισσοτερες ειναι οι μικρουλες που την πατανε απο «ερωτα» .

Επιμενω , πολλη προσοχη .

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

agnwstos_Xi

# 28 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 731

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Marakizgi

Περιεργη σχεση

Καλησπέρα 

Είμαι 21 ετων και φοιτητρια.Τελευταια εχω παρατηρήσει καποιες περιεργες κινησεις απο τον καθηγητη μου.Ολη την ώρα μου πιανει με καθε ευκαιρία την συζήτηση , ρωτάει στο μαθημα αποκλειστικά και μονο με μενα και εννοείται με το μικρο μου αλλά και ως μαρακι.Επισης με κοιτα πολυ έντονα με πλησιαζει και με κοιταει ακριβώς πανω απο τ εδρανο μεσα στα ματια και μ χαμογελαει.Τελευταια εκεί που συζητουσαμε μεσα στο μάθημα πέταξε οτι δεν μπορει να  καταλαβει τι σκέφτομαι και οτι το βλέμμα μου ειναι μυστήριο .Να πω πως ο καθηγητης  μου ειναι 38 , δεν ειναι παντρεμενος και μου αρεσει και μενα πολυ απλα προσπαθω να μην το δειχνω.Το μονο που κανω είναι να ανταποδιδω και γω βλεμματα . Απλα δεν ξέρω και δν μπορω να καταλάβω τις προθέσεις του.αν δηλαδη με θελει η απλα το  χει ψιλιαστει και παιζει μαζι μου.Συμφοιτητες μου επισης μου εχουν αναφερει τι τρεχει με τον καθηγητή και οτι μου την πεφτει ξεκαθαρα κιολας..Πειτε μου την  γνωμη σας.Τον θελω και γω αλλα δν ξερω τι να  κανω τον σκεφτομαι πολύ. Να κάνω παραπάνω κίνηση ή να το αφησω;

Παράθεση:
Πάντως αυτο που ηθελε μάλλον το χει καταφερει και γω τον σκέφτομαι συνεχεια.Ειναι πολυ ωραιος και ειμαι σιγουρη πως το ξερει.Και γω φαινομαι μεγαλυτερη απο τν ηλικια μου ..δν ξερω τι να κανω πραγματικα κοντευω να τρελαθω.Δεν θελω να του το δειξει και να καταλαβει οτι μ χει αλλα απο την αλλη τον θελω πολύ..Επισης να πω οτι εχει ακουστεί οτι στο παρελθόν ειχε κανει κατι μ φοιτητρια του και σχεση η οποια δν ξερω ποσο κ αν κράτησε. Ειμαι αρκετα προβληματισμενη αλλα δεν εχω και κατι να πω σίγουρα με θελει και αυτο ειναι.Μονο αυτα που σας περιεγραψα πιο πανω και ματιες ...δεν ξερω μπορει και να μαι παρανοϊκή..Η αληθεια ειναι πως νιωθω και λιγο άβολα με ολα αυτα.Απο οτι καταλαβα ομως εσεις το θεωρειτε σίγουρο.

Καταρχάς,πέρνα το μάθημά του...

Όταν συμβεί αυτό-και υπό την προϋπόθεση ότι δε θα τον ξαναβρείς μπροστά σου σε μάθημα επόμενου εξαμήνου-ο δρόμος θα είναι ορθάνοιχτος για σχεσο-ερωτικό παιχνίδι...

Μέχρι τότε,είναι ο καθηγητής σου και είσαι η φοιτήτριά του...Δεν τους δίνεις το παραμικρό δικαίωμα και αδιαφορείς πλήρως για την ιδιαίτερη προς εσένα μεταχείριση...

Από την περιγραφή σου-αν είναι αντικειμενική βεβαίως-εξάγω το συμπέρασμα ότι πρόκειται περί κλασικού πέφτουλα νεο-καγκουρο-καθηγητή,που από θέση εξουσίας ψαρεύει αφελή κοριτσάκια που θεωρεί ότι έχει του χεριού του,για να περάσει ζάχαρη μερικούς μήνες και να τα χωρίσει κατόπιν εορτής με τη δικαιολογία ότι όλο αυτό είναι ένα μεγάλο λάθος που δεν οδηγεί πουθενά(είναι που θα καταφθάνει η επόμενη φουρνιά αφελών κοριτσόπουλων)

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Helenaki4

Kristina_

# 29 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Ναι το θεωρουμε σιγουρο 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Enikos

agnwstos_Xi

# 30 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Ορίστε και παλαιότερο θέμα που θέτει παρόμοιους προβληματισμούς...
https://www.sxeseis.gr/forum/44436/%CE%9F-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%B3%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%85.php

Υ.Γ Πού χάθηκε αυτή η ψυχή η Αρχοντούλα
Αρέσει στο μέλος Enikos

agnwstos_Xi

# 31 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Helenaki4

Ποιος εγγυάται οτι η μικρή θα τη βγάλει καθαρή με μια ξεπέτα ? Αυτό ειναι το καλό σενάριο .

Να θυμηθούμε επίσης οτι η μεγάλη δράση ενός «κυρίου καθηγητή» που τώρα ειναι προφυλακισμένος , λάμβανε χώρα στο Πανεπιστήμιο που δίδασκε .

Ποιο είναι το κακό σενάριο ;

Να μπλέξει σε κύκλωμα μαστροπείας,ναρκωτικών κλπ ;

Για γράψτε μας δυο λόγια για τον καθηγητή που έχετε κατά νου...

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 32 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α! Τωρα να κοιταξει το πτυχιο, ενω...

Προηγουμενως δεν ετρεχε και τιποτα... θα το "σκεφτομασταν" ολοι...ομαδικως...πριν το πτυχιο...

Απο κεινα τα ωραια Ροβυθια, φκιανσ ακομα?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Paralia48

Helenaki4

# 33 στις 15/5/2022
author

Είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρη οτι 

από τη μια ακρη των πιθανοτήτων ως την άλλη , την πιο εφιαλτική 

μονο εμένα δεν περιμένετε για να φανταστείτε .

Η πραγματικότητα έχει ήδη ξεπεράσει τη φαντασία σε νοσηρότητα .

Προσωπικά , εχω υπάρξει αποδεκτρια εκβιαστικής προσέγγισης σε ακαδημαϊκό χώρο κατα τη διάρκεια ενός μεταπτυχιακού στα 41 μου .

Δεν έδωσα ποτε αέρα ανταπόκρισης και στο τέλος δέχθηκα απειλές οτι θα χαντακωθώ.

Ενας χειμώνας ήταν πολυ δύσκολος , με καψόνια παντός είδους , όσο η θέση του το επέτρεπε , επιχειρούσε να βαρέσει στο ψαχνό .

Φυσικά με προστάτεψε η πίστη στον εαυτό μου και το γεγονός οτι στο τέλος δε φοβήθηκα και μίλησα .

Τα μικρά κορίτσια όμως δεν διαθέτουν ακόμα το ψυχικο σθένος να μείνουν σταθερά στη θέση της αξιοπρέπειας , πιο πολυ εδώ μιλώ σα μητέρα , μια ώριμη γυναίκα μπορεί να πάρει την ευθύνη , τοσο για το «ναι» όσο και για το «όχι» .

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από agnwstos_Xi

Ποιο είναι το κακό σενάριο ;

Να μπλέξει σε κύκλωμα μαστροπείας,ναρκωτικών κλπ ;

Για γράψτε μας δυο λόγια για τον καθηγητή που έχετε κατά νου...

Αρέσει στο μέλος agnwstos_Xi

Enikos

# 34 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ε, μα και συ...καμεις σαν εκπαιδευομενη τοσα χρονια δω χαμου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Helenaki4

Αν έχει δίκιο η Ξενια για το τρολακι , τσάμπα ανέβασα πίεση Κυριακάτικο 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Helenaki4

Enikos

# 35 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Kristina_

Δευτερον, ειπε τωρα εκεινη καθηγητης-φοιτητρια και φανταστηκες εσυ ενα «σοβαρο» ακαδημαικο περιβαλλον, ενω εκεινη το πολυ πολυ να μιλαει για ΙΕΚ κομμωτικης!!!

Enikos

# 36 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τι να μην του δωσει σημασια...

Μεχρι που ο καθηγητης, δεν ξερει τιποτα...

(ελα τωρα!)...

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από agnwstos_Xi

Καταρχάς,πέρνα το μάθημά του...

Όταν συμβεί αυτό-και υπό την προϋπόθεση ότι δε θα τον ξαναβρείς μπροστά σου σε μάθημα επόμενου εξαμήνου-ο δρόμος θα είναι ορθάνοιχτος για σχεσο-ερωτικό παιχνίδι...

Μέχρι τότε,είναι ο καθηγητής σου και είσαι η φοιτήτριά του...Δεν τους δίνεις το παραμικρό δικαίωμα και αδιαφορείς πλήρως για την ιδιαίτερη προς εσένα μεταχείριση...

Από την περιγραφή σου-αν είναι αντικειμενική βεβαίως-εξάγω το συμπέρασμα ότι πρόκειται περί κλασικού πέφτουλα νεο-καγκουρο-καθηγητή,που από θέση εξουσίας ψαρεύει αφελή κοριτσάκια που θεωρεί ότι έχει του χεριού του,για να περάσει ζάχαρη μερικούς μήνες και να τα χωρίσει κατόπιν εορτής με τη δικαιολογία ότι όλο αυτό είναι ένα μεγάλο λάθος που δεν οδηγεί πουθενά(είναι που θα καταφθάνει η επόμενη φουρνιά αφελών κοριτσόπουλων)

Αρέσει στα μέλη agnwstos_Xi, vanarabit

Kristina_

# 37 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Εντωμεταξυ εγω πρεπει να χω δωσει πολλα ΤΥΝ στη ζωη μου χωρις να το καταλαβω 

Δλδ εκεινος ο καθηγητης μου που μολις τελειωσε το πρωτο μας μαθημα, με σταματησε στην εξοδο και μου ειπε «με εντυπωσιασατε και ΕΓΩ δεν εντυπωσιαζομαι ευκολα», μου την επεφτε??? (γμτ ο συγκεκριμενος μαρεσε κιολας!!! Ειχε και μπλε ματια  )

Η ο αλλος που οταν προτεινα μια λυση σε ενα προβλημα, δηλωσε «εχετε απο μενα 3 μοναδες στο μαθημα κι ας ειναι λανθασμενη η λυση σας»,,,και αυτος μου την επεφτε γμτ? (Αυτος δε μαρεσε οκ )

Να αυτα επαθα που δεν ειχα βρει το sxesei.gr εγκαιρα,,,ενω το μαρακι σωθηκε 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη hns1602, dimitrisx66 και σε ακόμα 2 μέλη.

agnwstos_Xi

# 38 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Μου γεννήθηκε η εξής απορία :
Aν το Μαράκι λεγόταν Γιάννης και ο καθηγητής ήταν μια γοητευτική,ελεύθερη 38αρα καθηγήτρια,τι συμβουλές θα δίναμε στον 21χρονο Γιαννάκη ;
Αρέσει στα μέλη hns1602, Serceg και σε ακόμα 3 μέλη.

agnwstos_Xi

# 39 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Helenaki4

Είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρη οτι 

από τη μια ακρη των πιθανοτήτων ως την άλλη , την πιο εφιαλτική 

μονο εμένα δεν περιμένετε για να φανταστείτε .

Η πραγματικότητα έχει ήδη ξεπεράσει τη φαντασία σε νοσηρότητα .

Προσωπικά , εχω υπάρξει αποδεκτρια εκβιαστικής προσέγγισης σε ακαδημαϊκό χώρο κατα τη διάρκεια ενός μεταπτυχιακού στα 41 μου .

Δεν έδωσα ποτε αέρα ανταπόκρισης και στο τέλος δέχθηκα απειλές οτι θα χαντακωθώ.

Ενας χειμώνας ήταν πολυ δύσκολος , με καψόνια παντός είδους , όσο η θέση του το επέτρεπε , επιχειρούσε να βαρέσει στο ψαχνό .

Φυσικά με προστάτεψε η πίστη στον εαυτό μου και το γεγονός οτι στο τέλος δε φοβήθηκα και μίλησα .

Τα μικρά κορίτσια όμως δε διαθέτουν ακόμα το ψυχικο σθένος να μείνουν σταθερά στη θέση της αξιοπρέπειας , πιο πολυ εδώ μιλώ σα μητέρα , μια ώριμη γυναίκα μπορεί να πάρει την ευθύνη , τοσο για το «ναι» όσο και για το «όχι» .

Κάτι φαίνεται να αλλάζει τα τελευταία χρόνια...

Λίγο το metoo,λίγο η τεχνολογία (όλοι έχουμε ένα κινητό-καταγραφέα εικόνας κ ήχου πάνω μας) και η ήρα σιγά σιγά ξεχωρίζει από το στάχυ...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Helenaki4

Qwerty____55

# 40 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 837

Αγαπητό Μαράκι καλησπέρα .

Θα πω και εγω την γνωμη μου ...και θα ρωτησω ευθέως ... Είσαι όντως 21 , οπως λες ...η , μηπως 25 ..???

Πιστεύεις οτι μονο οι .. κινήσεις απο τον καθηγητή σου , ειναι περιεργες ??? ενω εσυ δεν !!! οταν ο ίδιος, προσπαθεί να καταλάβει , απο το ... μυστήριο βλέμμα σου , ...που μας ομολογείς οτι ...τον γουστάρεις κιόλας  !!!

Και βεβαια το εχει καταλάβει ...αλλα ..απλα  ειναι ...πολυ προσεκτικός !!!

Γεγονός ειναι ότι τον θελεις και σύ !!!

Μεχρι και οι συμφοιτητές σου ... Σας εχουν παρει ... χαμπάρι ...!!!

Η Συμβουλή μου λοιπον ... είναι.. Αναλάβατε και οι δυο το ρίσκο σας , και να δούμε ποιος θα την  γλυτώσει..!!! 

Δηλαδή , εκεινος θα φάει το ..κεφάλι του ,  και εσυ θα κλαίς ..και θα στεναχωριέσαι , που έφαγες ..το δικο του κεφάλι !!! ,  ενω δεν επρεπε .. !!!

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Marakizgi

Περιεργη σχεση

Καλησπέρα 

Είμαι 21 ετων και φοιτητρια.Τελευταια εχω παρατηρήσει καποιες περιεργες κινησεις απο τον καθηγητη μου.Ολη την ώρα μου πιανει με καθε ευκαιρία την συζήτηση , ρωτάει στο μαθημα αποκλειστικά και μονο με μενα και εννοείται με το μικρο μου αλλά και ως μαρακι.Επισης με κοιτα πολυ έντονα με πλησιαζει και με κοιταει ακριβώς πανω απο τ εδρανο μεσα στα ματια και μ χαμογελαει.Τελευταια εκεί που συζητουσαμε μεσα στο μάθημα πέταξε οτι δεν μπορει να  καταλαβει τι σκέφτομαι και οτι το βλέμμα μου ειναι μυστήριο .Να πω πως ο καθηγητης  μου ειναι 38 , δεν ειναι παντρεμενος και μου αρεσει και μενα πολυ απλα προσπαθω να μην το δειχνω.Το μονο που κανω είναι να ανταποδιδω και γω βλεμματα . Απλα δεν ξέρω και δν μπορω να καταλάβω τις προθέσεις του.αν δηλαδη με θελει η απλα το  χει ψιλιαστει και παιζει μαζι μου.Συμφοιτητες μου επισης μου εχουν αναφερει τι τρεχει με τον καθηγητή και οτι μου την πεφτει ξεκαθαρα κιολας..Πειτε μου την  γνωμη σας.Τον θελω και γω αλλα δν ξερω τι να  κανω τον σκεφτομαι πολύ. Να κάνω παραπάνω κίνηση ή να το αφησω;

Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε