Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περιεργη σχεση

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Enikos

# 41 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111
'Aρεσαν+: 0%

Ιδεες στο "Μαρακι" δινεις εσυ τωρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από agnwstos_Xi
Μου γεννήθηκε η εξής απορία :
Aν το Μαράκι λεγόταν Γιάννης και ο καθηγητής ήταν μια γοητευτική,ελεύθερη 38αρα καθηγήτρια,τι συμβουλές θα δίναμε στον 21χρονο Γιαννάκη ;

Αρέσει στα μέλη hns1602, alexandriani1 και σε ακόμα 3 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 42 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Eπι τελους ! Συνενοηθηκαμε .

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Qwerty___55

Αγαπητό Μαράκι καλησπέρα .

Θα πω και εγω την γνωμη μου ...και θα ρωτησω ευθέως ... Είσαι όντως 21 , οπως λες ...η , μηπως 25 ..???

Πιστεύεις οτι μονο οι .. κινήσεις απο τον καθηγητή σου , ειναι περιεργες ??? ενω εσυ δεν !!! οταν ο ίδιος, προσπαθεί να καταλάβει , απο το ... μυστήριο βλέμμα σου , ...που μας ομολογείς οτι ...τον γουστάρεις κιόλας  !!!

Και βεβαια το εχει καταλάβει ...αλλα ..απλα  ειναι ...πολυ προσεκτικός !!!

Γεγονός ειναι ότι τον θελεις και σύ !!!

Μεχρι και οι συμφοιτητές σου ... Σας εχουν παρει ... χαμπάρι ...!!!

Η Συμβουλή μου λοιπον ... είναι.. Αναλάβατε και οι δυο το ρίσκο σας , και να δούμε ποιος θα την  γλυτώσει..!!! 

Δηλαδή , εκεινος θα φάει το ..κεφάλι του ,  και εσυ θα κλαίς ..και θα στεναχωριέσαι , που έφαγες ..το δικο του κεφάλι !!! ,  ενω δεν επρεπε .. !!!

Με εκτίμηση ...Q...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 43 στις 15/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Αγαπητε agnoste... Στον 21χρονο Γιαννάκη , θα λέγαμε ...¶ξιος !!!

Οι γυναίκες θα έλεγαν ... Να είχαμε και εμείς έναν τέτοιον ...!!!

Ενω στην 38χρονη καθηγήτρια , θα λέγαμε ... Τυχερή !!!

Οι άντρες , θα ελεγαν ... Να ήμουνα και εγω ... μαθητής σου !!!

...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από agnwstos_Xi
Μου γεννήθηκε η εξής απορία :
Aν το Μαράκι λεγόταν Γιάννης και ο καθηγητής ήταν μια γοητευτική,ελεύθερη 38αρα καθηγήτρια,τι συμβουλές θα δίναμε στον 21χρονο Γιαννάκη ;

Αρέσει στα μέλη stefanos_37, dimitrisx66 και σε ακόμα 1 μέλος.

Marakizgi

# 44 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Αργολίδας / Σκοτεινή
Απαντήσεις: 5
Και φυσικα κυριε Q. του την πεφτω και αν ειναι δυνατόν δεν ειμαι θυμα σεξουαλικης κακοποιησης δηλαδη καπου ωπα με αυτα π γραφετε μερικες.επισης ορεξη ειχα να σας τρολαρω 21 ειμαι οχι 10? Ωραια εσεις που λετε προχωρα πως να προχωρήσω δηλαδη..κολλαω να του το πω ξεκαθαρα αν και αυτος μ εχει δωσει το κινητο του αλλα αποκλειεται να στειλω μηνυμα.Τι να κανω να περιμενω να μ το πει ξεκαθαρα;

Xenia_Z

# 45 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 430
@ #38: Προσωπικά εγώ θα έδινα ακριβώς την ίδια συμβουλή..."Ω κάπτεν μάι κάπτεν..." Κάνεις σωστός άνθρωπος δεν την πέφτει σε φοιτητές του ανεξαρτήτως συνδυασμού των εμπλεκομένων φύλων. Τα νέα παιδιά καλό θα ήταν να το εμπεδώσουν αυτό και να μη μπλέκουν σε τέτοιες αρρωστημένες καταστάσεις για κανένα λόγο.
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, spacetube και σε ακόμα 2 μέλη.

alexandriani1

# 46 στις 15/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.807

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Helenaki4

Είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρη οτι 

από τη μια ακρη των πιθανοτήτων ως την άλλη , την πιο εφιαλτική 

μονο εμένα δεν περιμένετε για να φανταστείτε .

Η πραγματικότητα έχει ήδη ξεπεράσει τη φαντασία σε νοσηρότητα .

Προσωπικά , εχω υπάρξει αποδεκτρια εκβιαστικής προσέγγισης σε ακαδημαϊκό χώρο κατα τη διάρκεια ενός μεταπτυχιακού στα 41 μου .

Δεν έδωσα ποτε αέρα ανταπόκρισης και στο τέλος δέχθηκα απειλές οτι θα χαντακωθώ.

Ενας χειμώνας ήταν πολυ δύσκολος , με καψόνια παντός είδους , όσο η θέση του το επέτρεπε , επιχειρούσε να βαρέσει στο ψαχνό .

Φυσικά με προστάτεψε η πίστη στον εαυτό μου και το γεγονός οτι στο τέλος δε φοβήθηκα και μίλησα .

Τα μικρά κορίτσια όμως δεν διαθέτουν ακόμα το ψυχικο σθένος να μείνουν σταθερά στη θέση της αξιοπρέπειας , πιο πολυ εδώ μιλώ σα μητέρα , μια ώριμη γυναίκα μπορεί να πάρει την ευθύνη , τοσο για το «ναι» όσο και για το «όχι» .

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Heptamer

# 47 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.225

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Helenaki4

Ποιος εγγυάται οτι η μικρή θα τη βγάλει καθαρή με μια ξεπέτα ? Αυτό ειναι το καλό σενάριο .

Δεν υπάρχουν ενδείξεις παρεκτροπης ή κινδυνου για τη θεματοθετρια. 

Όλα εκτυλίσσονται σε προβλεπομενα πλαισια. 

Δε φαντάζεστε δε, την αντοχή, το άφοβο, τη σκληροπετσιά και το σθένος των σημερινών κοριτσοπουλων... 

Όσο γρήγορα σε αποθεώνουν, τόσο γρήγορα σε τελειώνουν. Δε μασουν.

Ανισχυρες και φοβισμένες ήταν κάποτε... 

Αρέσει στα μέλη stefanos_37, alexandriani1

Paralia48

# 48 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.841

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Marakizgi
Και φυσικα κυριε Q. του την πεφτω και αν ειναι δυνατόν δεν ειμαι θυμα σεξουαλικης κακοποιησης δηλαδη καπου ωπα με αυτα π γραφετε μερικες.επισης ορεξη ειχα να σας τρολαρω 21 ειμαι οχι 10? Ωραια εσεις που λετε προχωρα πως να προχωρήσω δηλαδη..κολλαω να του το πω ξεκαθαρα αν και αυτος μ εχει δωσει το κινητο του αλλα αποκλειεται να στειλω μηνυμα.Τι να κανω να περιμενω να μ το πει ξεκαθαρα;

ώπα! Αυτά δεν μας τά πες! Δηλαδή μάλλον αυτός θα είναι το θύμα!

Μάλλον ο Χεπτ στο #47 έχει δίκιο. Να σε προσέχει ο καθηγητάκος, μη βρεθεί σε ΕΔΕ. Αλλοίμονό του! Τρίζει η πρυτανεία!

Επιμένω, περίμενε το πτυχίο! Για μια σχέση, θα είναι καλύτερο να μην υπάρχει καμιά εξάρτηση μεταξύ σας. Να γίνετε σύντροφοι, αν τελικά ταιριάσετε...

Qwerty____55

# 49 στις 16/5/2022
author

Αγαπητό 25χρονο Μαράκι ...να θυμάσαι οτι μετα απο το τέλος , της συνεύρεσης σας ...για εκείνον  θα εισαι , ενα ακομα θηλυκό , στην ατζέντα , των ερωτικων του κατακτήσεων και συλλογών του ...ενω απο την αλλη , εσυ θα το απολαύσεις μεν ...αλλα μετα απο τις οποίες απολαύσεις ... , η , θα περιγράφεις  , στους συμφοιτητές σου , για τις όμορφες στιγμές  που πέρασες μαζι του ... ,  η , ,θα του ζητάς γαμο ... , η ,  θα ψάχνεις  για ψυχολόγο ..!!! 

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Nikh1973, Helenaki4

Uhtred323

# 50 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Helenaki4

Όταν διαβάζω τέτοια θέματα , ανεβαίνουν οι παλμοί μου . 

Κορίτσι μου , προστάτευσε τον εαυτό σου , αυτό που κάνει ο «κύριος» ειναι ποινικά κολάσιμο .

Δεν ειναι φλερτ ούτε έρωτας . 

Ψαρεύει μικρά κορίτσια από θέση άνανδρα βολική . 

Ισως κινδυνεύεις και δεν το ξερεις . 

Μίλα άμεσα στους γονείς σου .

Αυτή η συμπεριφορά πρεπει να καταγγελθεί , ιδιαίτερα αν συνεχιστεί 

Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει : ενας καθηγητής ξέρει πολυ καλα οτι δεν επιτρέπεται να ψαρεύει φοιτήτριες . Κι όμως δεν τον πτοεί η δεοντολογία .

Τι έχει να πει μ ένα κοριτσάκι σχεδόν είκοσι χρόνια μικρότερο ?

Γιατί δε ρίχνει τα δίχτυα του σε μια γυναίκα πιο ώριμη , ισότιμη με αυτόν ?

Θα μπορούσε να καταλήξει είτε σε απογοήτευση , είτε σε κάτι πολυ πολυ χειρότερο .

Κόψε καθε ανταπόκριση πριν να ειναι αργά .

αγαπητη ελενα για τους παλμους συστηνω να πιεις ενα χαμομηλακι ριχνει τους παλμους 

Uhtred323

# 51 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Helenaki4

# 5 

Δεν παει ετσι και το καυτηριαζετε κι εσεις.

Αυτα που νομιζει οτι αισθανεται το κοριτσακι ειναι μια φτηνη κατασκευη απο εναν «αντρα» που στην ουσια κατεβασε τον πηχυ στο επιπεδο που νιωθει μαχιμος .

Εδω ομως δεν προκειται για την ευχαριστηση της συζητησης .

Θα μπορουσε η κοπελιτσα να διατρεχει κινδυνο , αν δυνητικα συνεχιζε να ανταποκρινεται , δε θελω να επεκταθω στις πιθανοτητες , ολοι μπορουμε να φανταστουμε .

Εκτος απο τις επαγγελματιες @@@ που εξαργυρωνουν βαθμους μεσω σεξ , περισσοτερες ειναι οι μικρουλες που την πατανε απο «ερωτα» .

Επιμενω , πολλη προσοχη .

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από alexandriani1

Σαν θέλει

η νύφη κι ο γαμπρός, τύφλα νάχει ο πεθερός.

Το πρόβλημα δεν καταλαβαίνω πού βρίσκεται. Αφού τον γουστάρεις κι είστε και οι δυο ενήλικες, τι ζόρι τραβάς; Βουρ στον πατσά!

δεν θα το συνιστουσα δεν ειναι ολα μια ξεπετα,μετα ερχεστε και κλαιγεστε εδο στο φορουμ ποπο τι επαθα , ωραιες συμβουλες βουρ στο πατσα και μετα θα κλαιγετε

Uhtred323

# 52 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από alisida

Γενικά δεν εμπιστεύομαι τους ανθρώπους που περιτριγυριζουν,αφήνουν υπονοιες,διστάζουν και δεν ξεκαθαρίζουν ευθέως τις προθέσεις τους.

Τους θεωρώ ναρκισσους,δειλούς,ευθυνοφοβους και για όλους αυτούς τους λογους,άκρως αντιερωτικους.

Είται πρόκειται για καθηγητή,είτε για συνάδελφο,συμφοιτητή,ή απλά άγνωστο.

Μου αρέσουν οι ξεκάθαρες εξηγήσεις, αν σου έκανε πρόταση ευθέως, θα είχα γνώμη να πω.

Τώρα όμως φαίνεται πως σου μεταθέτει την ευθύνη είτε γιατί θέλει να επιβεβαιωθεί,είτε γιατί φοβάται το me too.

¶σε λοιπόν τον κούκλο καθηγητή να τον χαιρεται η μανούλα του και οι υπόλοιπες κατακτήσεις του κι εσύ κοίτα να βρεις ένα παλικαρακι με αληθινό ενδιαφέρον για εσένα.

Συμφωνώ με την Παραλία πως αυτό που σε συγκίνησε είναι η θέση κύρους του και μόνο (δεν πιστεύω να αποβλεπεις στη βαθμολογια )

)

πες τα αλισιδα ανθρωποι που δεν λενε τα πραγματα με το ονομα τους και δεν ειναι ντομπρη λογια στα ρατα που λεμε και το παιζουν σιγα νο παπαδιτσες ειναι ναρκισσους,δειλούς,ευθυνοφοβους

Uhtred323

# 53 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από MiltosRNLI1930

Η Μανταμιτσα ψυχολογικα ειναι ανεβασμενη .Δεν χρειαζεται αλλη βοηθεια .Εκεινος ο φουκαρας ο Νικος που ειναι ακομα στην ταρατσα και ακουει Μαζωνακη θελει συμπαρασταση 

με ενα μπουκαλι ουισκι  στο χερι και να ακουει μαζωνακη τον κοβω

Uhtred323

# 54 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Helenaki4

Παραλία μου , το φλερτ ναι ειναι αέρας .

Δείχνει όμως οτι πάει προς κάτι βρώμικο που άνετα οδηγεί σε κολάσιμη συμπεριφορά .

Δε χρειαζεται να το διαπιστώσουμε στην πράξη , θα ειναι αργά .

Η φάση ειναι νοσηρή οπως ειναι ακόμα και τώρα , τουλάχιστον για τα δικα μου δεδομένα .

Αν αυτό το κορίτσι ήταν κόρη μου , για να το πω όσο πιο ευγενικά μπορω και ...αρχαγγελιστικα , θα τον έπαιρνε ο διάολος αυτόν τον «κύριο» που δε μπορεί να ρίξει καμμία ώριμη και ολοκληρωμένη γυναίκα και κοιτάει να νιώσει μάγκας με την πάρτη του ασκώντας γοητεία στα μικρά κορίτσια .

Ποιος εγγυάται οτι η μικρή θα τη βγάλει καθαρή με μια ξεπέτα ? Αυτό ειναι το καλό σενάριο .

Να θυμηθούμε επίσης οτι η μεγάλη δράση ενός «κυρίου καθηγητή» που τώρα ειναι προφυλακισμένος , λάμβανε χώρα στο Πανεπιστήμιο που δίδασκε .

μια στιγμη ελενα δηλαδη εχεις προβλημα με την διαφορα ηλικιας σωστα ? δηλαδη εγω που ειμαι 37 και ψαχνο κατι σοβαρο και οχι  να περναω την ωρα μου αυριο μεθαυριο αν γνωριζα μια κοπελα 25  χρονων και ειμασταν μαζι και ολα πηγαιναν καλα και καλα εννοω τα βρισκαμε σε ολα και καναμε και παιδια αυτο θα ηταν κατακριτεο ?δηλαδη πρεπει οντος και καλα να βρω κοπελα πανο απο τα 30 

vidar70

# 55 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 728

Απο κεινα τα ωραια Ροβυθια, φκιανσ ακομα?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Enikos

Α! Τωρα να κοιταξει το πτυχιο, ενω...

Προηγουμενως δεν ετρεχε και τιποτα... θα το "σκεφτομασταν" ολοι...ομαδικως...πριν το πτυχιο...

Απο κεινα τα ωραια Ροβυθια, φκιανσ ακομα?...

Αρέσει στο μέλος vanarabit

vidar70

# 56 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 728

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από MiltosRNLI1930

Eπι τελους ! Συνενοηθηκαμε .

Xenia_Z

# 57 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 430
@ #47: Δεδομένου ότι δεν έχεις υπάρξει ποτέ "σημερινό κοριτσόπουλο" ούτε γνωρίζεις όλα τα σημερινά κοριτσόπουλα εκεί έξω Heptamer, βρίσκω τις δηλώσεις σου γι' αυτά πολύ απόλυτες. Αλλά και έτσι να είναι, δε δικαιολογείται η αντιδεοντολογική συμπεριφορά ανθρώπων σε θέση ισχύος. Όσο για τη θεματοθέτρια, φυσικά και δεν υπάρχουν ενδείξεις για το οτιδήποτε αφού πρόκειται για τρολ
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

apolitiii

# 58 στις 16/5/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Καλημέρες

Παιδες

Αφού η θεμετοθετρια είναι προαποφασισμενη  να διαθεσει το σωμα της στον καθηγητή της προς αγρα καλης 
βαθμολογιας στο ΙΕΚ κομμωτικης που πηγαινει ας το κάμει...
Απορω όμως γιατί έβαλε το τρολοθεμα της...διοτι καμιά αμφιβολία δε μένει ότι ειναι τρολ αφού διαβασα σε 
αλλο site το ίδιο τρολοθεμα... μάλλον για χαβαλε...
Ας σταματησουμε να ταιζουμε τα τρολ με τις απαντήσεις μας...

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit και σε ακόμα 3 μέλη.

agnwstos_Xi

# 59 στις 16/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Απαντήσεις: 771
διόρθωσις...

Η ήρα ξεχωρίζει από το σιτάρι,όχι από το στάχυ...

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

Qwerty____55

# 60 στις 16/5/2022
author

Βρε να ήμουνα και εγω καθηγητης σου !!!

Σε κατανοώ πλήρως ...οτι τωρα ...δεν θα εισαι θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης , οπως τουλάχιστον λες , ,  Ομως μετα απο μερικα χρονια ...ισως  να θεωρήσεις ... οτι ησουν εσυ το θυμα ...!!!   και εκεινος βρεθει  να ... απολογείται , για το ...οτι ...  εγινε οτι  ...εγινε με την σύμφωνη  , δική σου   , συναίνεση ..!!!

Ευχαριστώ .

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Nikh1973, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.