Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Περιεργη σχεση

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Uhtred323

# 161 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 151 από Willow_75
Μαρακι εισαι μονο 21 ή 25 ετών κ προφανώς θα φας τα μούτρα σου κ θα αποκτήσεις πολλές εμπειρίες καλές και κακές. Ειλικρινα δεν ξερω ποιες σχεσεις ειναι οι σωστες και ποιες οι λαθος, ουτε νομιζω πως οι σχέσεις ειναι στασιμες. Καποια που ξεκινα σωστα μπορει να παει κατά διαόλου και καποια που ξεκινά άσχημα... παει παντα ασχημα. Λες με άνεση πως θες να καυλαντισεις, αλλά δε φαίνεται να συνειδητοποιείς ενδεχομενο ψυχολογικο πατατρακ. Αν εχεις σωστες και γερές βασεις και δε θα πεσεις στα πατωματα, προχωρα το. Αν ησουν η κορη μου απο ενστικτο θα σου ελεγα να μην προχωρησεις με εναν @απαρα που εχει γοητεια μονο στα κοριτσακια κ δεν μπορει να εχει δεσμο με γυναικα της ηλικιας του, θα σου ελεγα πως ειναι ανωριμος σιγουρα, αρχομανης ή πηδήκουλας πιθανον κι οτι θα σε πληγωσει πανω απο σιγουρα. Οι σχεσεις θελουν αλληλοεκτίμηση κ σεβασμο για να ανθισουν. Του εχεις δωσει δειγμα να σε εκτιμησει, σου εχει δωσει αυτος κατι αντιστοιχο; Εχετε κοινα; Τεσπα, οπως καταλαβες, εγω δεν εχω απαντηση. Αλλα θα σου προτεινα να ψαξεις την αγαπη, οχι το καυλαντισμα. Την ενωση ψυχης. Οταν τη βρεις, θα την καταλαβεις.

μου αρεσουν πολυ η αποψεις σου αλλα σε αυτο που λες οτι Αλλα θα σου προτεινα να ψαξεις την αγαπη  δυστυχως στην εποχη που ζουμε δεν υπαρχη πραγματικη αγαπη 

Willow_75

# 162 στις 20/5/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Φυσικά και υπαρχει αγαπη Uhtred. Οταν τη θες, τη βρισκεις.

la-mer

# 163 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.576

πολύ πικραμένος ακούγεσαι εσύ...κοιμόμαστε με τις επιλογές μας και ξυπνάμε με τις συνέπειές τους, να ξέρεις. Το έμαθα στο σχολείο!

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από spacetube
αντε και καμια κερασμενη φραπεδια ( εκει θα κανουν και τουμπες..)

Αρέσει στο μέλος giorgos170

vanarabit

# 164 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.839

#

100% ..!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από hns1602

Κάποιοι το έχουν σύστημα να διορθώνουν τους άλλους... κι αυτό μόνο καλοπροαίρετο δεν είναι...

Συνήθως πρόκειται για άτομα με διάφορα συμπλέγματα !!!

Νιώθουν "ανώτεροι", κάνοντας υποδείξεις...
ικανοποιούνται για λίγο... και μετά ξανακλείνονται στο λαγούμι του μυαλού τους ..

Συνήθως δε, εκδηλώνουν και πολλές κακίες !!!

Βρίθει ο φουρομοχώρος ./... από τέτοια παραδείγματα...

vanarabit

# 165 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.839

#

Καλημέρα ...

Στο σχόλιο # 157 ( πού έβαλες ένθετο ..) , 
αν θέλεις, ρίξε άλλη μια ματιά ...

Άλλο λέει η γυναίκα ..
Μήπως, ήθελες να βάλεις άλλο σχόλιο και έκανες λάθος ..;;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από spacetube
157#Εχεις δικιο,ισως χρειαζονται στοργη,προδερμ, αντε και καμια κερασμενη φραπεδια ( εκει θα κανουν και τουμπες..)

Uhtred323

# 166 στις 21/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από Willow_75
Φυσικά και υπαρχει αγαπη Uhtred. Οταν τη θες, τη βρισκεις.

στα πατατακια εισως πουθενα αλλου δεν το νομιζο ασε να μου λειπει πλεων η γυναικες αγαπατε ευκολα και λετε για πλακα το σαγαπω η αλλη μια που μιλαγα ειχε σχεσει χρονια χωρισε και σε 1 μηνα βρηκε καινουργιο γκομενο και του λεει σε αγαπω πολυ μωρακι μου δεν ηξερα αν επρεπε να αρχισω να γελαω σε 1 μηνα αγαπησε τον καινουργιο γκομενο ποτε προλαβε, αγαπητη willow πιστεψε με δεν υπαρχει 

Thomi2332

# 167 στις 27/6/2022
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
Maraki, αν θέλει και θέλεις όλα τα άλλα είναι περιττά. Προχώρησε το. Θεωρώ υπερβολικό να μιλάμε για παρενοχλήσεις κτλ... Το κορίτσι λέει οτι της αρέσει. Το πολύ πολύ να σε προειδοποιήσουμε για μια ενδεχόμενη ερωτική απογοήτευση γιατί όπως είναι λογικό με έναν άντρα τόσο μεγαλύτερο σου δεν θα έχετε τίποτα κοινό οπότε αν καταλήξει σε σχέση, δεν θα κρατήσει και πολύ. Επίσης, ξέρω παρόμοια περίπτωση που 37αρης έκανε σχέση με 20χρονη για πλάκα και κατέληξε σε έρωτα. Οπότε δν ξέρεις ποτέ πως θα εξελιχθεί μια ιστορία. Το θέμα είναι να μην αρχίσεις να κάνεις όνειρα μαζί του. Βγείτε, περάστε όμορφα, προσπάθησε να καταλάβεις τι άνθρωπος είναι και αν γουστάρεις ακόμα, προχωράς.

Uhtred323

# 168 στις 27/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 167 από Thomi2332
Maraki, αν θέλει και θέλεις όλα τα άλλα είναι περιττά. Προχώρησε το. Θεωρώ υπερβολικό να μιλάμε για παρενοχλήσεις κτλ... Το κορίτσι λέει οτι της αρέσει. Το πολύ πολύ να σε προειδοποιήσουμε για μια ενδεχόμενη ερωτική απογοήτευση γιατί όπως είναι λογικό με έναν άντρα τόσο μεγαλύτερο σου δεν θα έχετε τίποτα κοινό οπότε αν καταλήξει σε σχέση, δεν θα κρατήσει και πολύ. Επίσης, ξέρω παρόμοια περίπτωση που 37αρης έκανε σχέση με 20χρονη για πλάκα και κατέληξε σε έρωτα. Οπότε δν ξέρεις ποτέ πως θα εξελιχθεί μια ιστορία. Το θέμα είναι να μην αρχίσεις να κάνεις όνειρα μαζί του. Βγείτε, περάστε όμορφα, προσπάθησε να καταλάβεις τι άνθρωπος είναι και αν γουστάρεις ακόμα, προχωράς.

τελικα δεν μας ειπες το δικο σου πως παει με τον παππου παντρεμενο ολα καλα 

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Uhtred323

# 169 στις 28/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 167 από Thomi2332

γεια  εισαι ακομα σε σχεση γιατι γραφης οτι εισαι ελευθερη ισχυει 

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.