Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι να κάνω; Σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tzoulia59

# 21 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.558
'Aρεσαν+: 0%

πηρες την παρθενια λεγοντας???

Q μας εστειλες παλι ..

28 ηταν η κοπελα ,,ακουσες εσυ πουθενα για παρθενια ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Qwerty___55

Αγαπητέ Κώστα ...δεν υπάρχει λογος να στεναχωριέσαι ...και θα σου εξηγήσω και τον λόγο .

Άφησε την , να κοιμάται , με όποιους θέλει . και οσους  θέλει ,. .και όπου θέλει .. γιατι σε σένα θα γυρίσει παλι .. και αυτό θα γίνει ... γιατί εσύ , της πήρες την .. παρθενία !!! Αυτό η γυναίκα θα το θυμάται πάντα ..

Πιστεύω να σε κάλυψα ...και πάψε να κλαίς ..!!!

Με εκτίμηση ...Q...

Seious

# 22 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Βέλγιο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

Να την πιστεψω?

Μου έδωσε τον κωδικό του fscebook.ειδα παλιά της μηνύματα προ 8ετιας όπου έγραφε σε διαδικτυακό φίλο της ότι έκανε σεξ δεξιά κι αριστερά και ότι κορόιδευε τους άντρες που νόμιζαν ότι είχαν αποκλειστική σχέση μαζί της. Μου ορκίζεται κλαίγοντας ότι δεν τα έκανε όλα αυτά και ότι τα έγραψε σε μια φάση απερισκεψιας κι ανωριμοτητας και ότι πιθανόν να ήταν και μεθυσμένη. Τώρα το παίζει και θιγμένη που δεν την πιστεύω.υελω να την πιστεψω αλλά δεν μπορώ.Υπαρχει πιθανότητα να λέει αλήθεια ότι δεν τα έκανε κι ότι απλώς τα έγραψε? Ποια γυναίκα γράφει κάτι τέτοιο χωρίς να το χει κάνει.Εδω δεν το γράφει ακόμη κι αν το χει κάνει.Αυτη επιμένει και μάλιστα θεωρεί ότι τη θίγω πιστεύοντας κάτι τέτοιο κι ότι δε θα πρεπε να πιστέψω αυτά που γράφει αν την ήξερα έστω και λίγο τι άνθρωπος είναι.Εν τω μεταξύ είναι αστείο διότι έχουμε σχέση από απόσταση 9 μηνών και έχουμε βρεθεί μόνο έναν μήνα συνολικά.Τι εμπιστοσύνη να έχω?

alisida

# 23 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.939

Εσύ πάλι από πού μας έρχεσαι 

Μπερδεψες τα Νικ ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Seious

Να την πιστεψω?Μου έδωσε τον κωδικό του fscebook.ειδα παλιά της μηνύματα προ 8ετιας όπου έγραφε σε διαδικτυακό φίλο της ότι έκανε σεξ δεξιά κι αριστερά και ότι κορόιδευε τους άντρες που νόμιζαν ότι είχαν αποκλειστική σχέση μαζί της. Μου ορκίζεται κλαίγοντας ότι δεν τα έκανε όλα αυτά και ότι τα έγραψε σε μια φάση απερισκεψιας κι ανωριμοτητας και ότι πιθανόν να ήταν και μεθυσμένη. Τώρα το παίζει και θιγμένη που δεν την πιστεύω.υελω να την πιστεψω αλλά δεν μπορώ.Υπαρχει πιθανότητα να λέει αλήθεια ότι δεν τα έκανε κι ότι απλώς τα έγραψε? Ποια γυναίκα γράφει κάτι τέτοιο χωρίς να το χει κάνει.Εδω δεν το γράφει ακόμη κι αν το χει κάνει.Αυτη επιμένει και μάλιστα θεωρεί ότι τη θίγω πιστεύοντας κάτι τέτοιο κι ότι δε θα πρεπε να πιστέψω αυτά που γράφει αν την ήξερα έστω και λίγο τι άνθρωπος είναι.Εν τω μεταξύ είναι αστείο διότι έχουμε σχέση από απόσταση 9 μηνών και έχουμε βρεθεί μόνο έναν μήνα συνολικά.Τι εμπιστοσύνη να έχω?

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Kristina_

Enikos

# 24 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Ταχει χασει πληρως...μπερδευει νικ, μπερδευει θεματα, παει το ερμο...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Kristina_

# 25 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.831

Ουυυ ανετα και πολλες γραφου κατι τετοιο στο νετ χωρις να το χουν κανει,,,και χειροτερα μη σου πω,,,κατι ενοχλητικοι μονο απο τετοια καταλαβαινουν αφου!!! Να εγω γραφω οτι ειμαι τωρα Χιλη! Ειμαι???

Απο την αλλη, σχεση 9μηνων εχετε απο αποσταση  τι εμπιστοσυνη να χεις καλε σε μια αγνωστη που κανει πλακα στο νετ??? Καμια!!! Να μα στε και σοβαροι ποτε-ποτε ε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Seious

Να την πιστεψω?Μου έδωσε τον κωδικό του fscebook.ειδα παλιά της μηνύματα προ 8ετιας όπου έγραφε σε διαδικτυακό φίλο της ότι έκανε σεξ δεξιά κι αριστερά και ότι κορόιδευε τους άντρες που νόμιζαν ότι είχαν αποκλειστική σχέση μαζί της. Μου ορκίζεται κλαίγοντας ότι δεν τα έκανε όλα αυτά και ότι τα έγραψε σε μια φάση απερισκεψιας κι ανωριμοτητας και ότι πιθανόν να ήταν και μεθυσμένη. Τώρα το παίζει και θιγμένη που δεν την πιστεύω.υελω να την πιστεψω αλλά δεν μπορώ.Υπαρχει πιθανότητα να λέει αλήθεια ότι δεν τα έκανε κι ότι απλώς τα έγραψε? Ποια γυναίκα γράφει κάτι τέτοιο χωρίς να το χει κάνει.Εδω δεν το γράφει ακόμη κι αν το χει κάνει.Αυτη επιμένει και μάλιστα θεωρεί ότι τη θίγω πιστεύοντας κάτι τέτοιο κι ότι δε θα πρεπε να πιστέψω αυτά που γράφει αν την ήξερα έστω και λίγο τι άνθρωπος είναι.Εν τω μεταξύ είναι αστείο διότι έχουμε σχέση από απόσταση 9 μηνών και έχουμε βρεθεί μόνο έναν μήνα συνολικά.Τι εμπιστοσύνη να έχω?

girl_aloud

# 26 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 239
Κατα πρωτον, γιατι σου εδωσε τον κωδικο; κατα δευτερον, γιατι διαβασες τα μηνυματα της σαν την κουτσομπολα του χωριου; και κατα τριτον, η εμπιστοσυνη ειναι κατι που χτιζεται σιγα σιγα και σιγουρα οχι απο αποσταση. Επομενως, αναθεωρησε αυτο που αποκαλεις σχεση ταχιστα.
Αρέσει στο μέλος Uhtred323

Willow_75

# 27 στις 9/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εφόσον είχατε εκείνον τον καιρό χωρίσει, διόλου δε σε αφορά τι έκανε με τον άλλον. Τεχνικά και ουσιαστικά δε σε απάτησε και κακώς τη ρωτούσες τι έκανε και τι δεν έκανε. Το τωρινό ξενέρωμά σου ευτυχώς σας βοηθά να πάρετε το χρόνο σας κ να επαναξιολογήσετε τη σχέση αυτή. Ελπίζω να αποφασίσετε το καλύτερο για τους δυο σας.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.