Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνώμη για τη σχέση μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

gianna1992

# 1 στις 18/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 53
'Aρεσαν+: 0%

Γνώμη για τη σχέση μου

Καλησπερα σας, θα προσπαθήσω να μην μακρηγορήσω αλλά να είμαι και περιεκτική για να καταλάβετε λίγο την ιστορία μου. Τους τελευταίους 2 μισή μήνες είμαι μαζί με ένα παιδι το οποίο γνώρισα μέσα από εφαρμογή γνωριμιών. Στην αρχή όταν βγαίναμε μου εκμυστηρεύτηκε πως αντιμετωπίζει δυσκολία στο να δεθει και στο να διατηρήσει σχέση για πανω απο δυο μήνες. Συνεχώς βρίσκει κάτι να μην του ταιριάζει και φευγει. Εμείς λοιπόν αρχίσαμε να βρισκόμαστε και ταιριαξαμε. Αρχίσαμε να βγαίνουμε κάθε δυο μερες, να κλείνουμε συνεχώς δωμάτια, να πηγαινουμε για φαγητά, βόλτες ακόμη και 3 ταξίδια έχουμε κάνει σε αυτους τους 2 μισή μήνες. Μου τότε χει πει και συμφωνώ και εγώ  πως στο μυαλό δενουμε πολυ. Έχουμε λίγο πολυ ίδια νοοτροπία, χιουμορ, κοινά. Θα μου πειτε που είναι το προβλημα; έχει παλι σκέψεις όπως έχει με όλες, νιώθει ότι στο σεξουαλικό δεν υπάρχει η απίστευτη χημεία που αναζητά. Θέλει όλα από την αρχή να είναι ιδανικά. Κάτι που εγώ που έχω κάνει σχέσεις πιστευω οτι δε γίνεται. Οι σχέσεις θέλουν προσπαθεια και χτυσιμο. Με τα πολλα πριν τρεις μερες και ενώ επιστρέψαμε από ένα ταξίδι συζητήσαμε γι αυτό. Με ειλικρινια μου είπε ότι είναι στο ντεμι και ότι αν δεν είχαμε τόσο καλή χημεία ως άνθρωποι, θα το είχε αφήσει. Του είπα ότι θέλει προσπάθεια και η απάντηση του ήταν : νομίζεις ξέρω τι σημαίνει αυτό; με τα πολλα είπαμε να περασουμε λίγες μέρες, περιπου 10 χωριά. Ερωτώ λοιπόν θεωρείτε πως αυτό θα βοηθήσει ; η οποία απόσταση άραγε ξεδιαλυνει τα θέλω και την κατάσταση η είναι ένας πιο ανώδυνος χωρισμος; προσπαθω και εγώ να καταλάβω τα δικά μου θέλω, τη δική μου υπομονή. Όμως μου λείπει 

MiltosRNLI1930

# 2 στις 18/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.358

Δηλαδη

για να καταλαβω κι εγω ,ολες οι γνωριμιες πλεον γινονται μεσω εφαρμογων και οχι  δια της αφης ?

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Serceg και σε ακόμα 2 μέλη.

sissy108

# 3 στις 18/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 559
Βασικά σε δουλεύει η είναι δεσμευμένος η έχει σοβαρή σχέση και δεν θέλει πολλά πολλά για πολύ διάστημα γιατί θα γίνει αντιληπτός..τουλάχιστον ήταν ειλικρινης..αυτο που σου είχε πει από την αρχή εκανε..αλλοι τάζουν λαγούς και πετραχήλια και εξαφανίζονται ομοίως..!!αυτός μάλλον έχει βρει αυτόν τον τρόπο να κάνει τις κρυφές γνωριμίες του χωρίς να τον πρήζουν μετά κλπ...αν δεν σε δουλεύει έχεις πέσει σε ψυχοπαθή...που είναι ακόμα χειρότερο.!!..δεν στέκουν όλα αυτά που λέει..αυτό που μου έκανε όμως εμένα πιο πολύ εντύπωση είναι ότι εσύ στα 30 σου και όχι στα 15 σου..θεωρήσεις λογικό να κάνεις μια σχέση με σοβαρή προοπτική...με έναν τέτοιο τύπο.. ..ασχετο επίσης από το διαδυκτιο...και σου κακοφαινεται τώρα που στρίβει...όπως σου είχε πει από την αρχή άλλωστε...!!Εγώ λέω πραγματικά να συνέλθουμε λίγο...εισαι30 χρόνων πρέπει λίγο να ξυπνήσεις..γιατί δεν δικαιολογείται από την ηλικία σου να την πατάς έτσι...πάντως το τι ακούμε τον τελευταίο καιρό...το τι ιδεες σκαρφίζονται κάποιοι για να κάνουν την δουλειά τους είναι να κάψουμε τον εγκέφαλο μας..
Αρέσει στα μέλη Black-rose-tattoo, Persefoni__ και σε ακόμα 7 μέλη.

Paralia48

# 4 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761
δηλ απ όσο κατάλαβα, το πρόβλημα είναι ότι στο σεξ δεν υπάρχει η <<τρομερή χημεία>>;
Εσύ πώς το νοιώθεις;
Θα πω τώρα μια ...χαζή σκέψη, αλλά ...μήπως ο τύπος γουστάρει περίεργα κόλπα στο σεξ; Ή μήπως του αρέσουν άντρες και δεν το έχει συνειδητοποιήσει ή ντρέπεται;
Και <<ντεμι>>, τι θα πει; Καλά λές πως η σχέση χτίζεται σιγά σιγά.
Τέλος πάντων, άσε να δεις, όταν ξαναβρεθείτε, πώς θα είναι. Άστον να μιλήσει πρώτος γιαυτες τις 10 μέρες. Ψάρεψε...
Αρέσει στα μέλη Black-rose-tattoo, Willow_75 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 5 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593
Ας ξεκινήσουμε από το ότι αν δεν υπάρχει από την αρχή η "τρομερή" χημεία στο σεξ, δεν θα έρθει ποτε.Αν λέει αλήθεια και όλα αυτά δεν είναι προφάσεις,τότε ο άνθρωπος αυτός έχει ως βασικό κριτήριο επιλογής συντρόφου,το ερωτικό ταίριασμα.Δεν είναι κακο,είναι δικαίωμα του καθενός να επιλέγει όπως γουσταρει.Θα έλεγα ότι δεν είναι καλή ιδέα να συνεχίσεις μαζί του διότι στην καλύτερη περίπτωση,θα τρως κερατο και στη χειρότερη θα χάσεις κάποια χρόνια από τη ζωή σου (δεν μπορείς να φανταστείς πόσο γρήγορα περνα η δεκαετία των 30 )
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

tzoulia59

# 6 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.492

ομως σου λειπει ,,

και πως συμβαινει μ ολα αυτα τα σοσιαλ 9 στις 10 περιπτωσεις να λειπει ο αντρας στην γυναικα κι οχι το αντιθετο ,,

αυτες οι σχεσεις του διαδικτυου ,,το εχω ξαναπει ,

,ειναι καμμενο χαρτι ,,,σχεδον ολες οι περιπτωσεις 

εκτος απο εξαιρεσεις ξεκινανε για να τελειωσουν ...συνειδητα απο καποιους ,,,η ασυνειδητα ,,,ετσι συμβαινει ,,

ειδικα αν ειναι απο αποσταση ,,,χαιρετε ,,

οποιος ειναι εξυπνος ριχνει  και δευτερη ματια 

υγ προφανως ο τυπος αυτος  ψαχνει κι αλλου

πιστευω κατι παιζει παραλληλα ,,ψαχτο και διωχτον ,

,γιατι χημεια γιοκ .,.

στο λεει καταμουτρα .

και οι αντρες με την σεξουαλικη χημεια εχουν ενα υπαρξιακο θεματακι αλυτο ,

να δαγκωσω το pc μου ,.,

γι ολα αυτα  ειμαι 15 χρονια μονη μου,, και ειμαι ευτυχης ,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από gianna1992

Γνώμη για τη σχέση μου

Καλησπερα σας, θα προσπαθήσω να μην μακρηγορήσω αλλά να είμαι και περιεκτική για να καταλάβετε λίγο την ιστορία μου. Τους τελευταίους 2 μισή μήνες είμαι μαζί με ένα παιδι το οποίο γνώρισα μέσα από εφαρμογή γνωριμιών. Στην αρχή όταν βγαίναμε μου εκμυστηρεύτηκε πως αντιμετωπίζει δυσκολία στο να δεθει και στο να διατηρήσει σχέση για πανω απο δυο μήνες. Συνεχώς βρίσκει κάτι να μην του ταιριάζει και φευγει. Εμείς λοιπόν αρχίσαμε να βρισκόμαστε και ταιριαξαμε. Αρχίσαμε να βγαίνουμε κάθε δυο μερες, να κλείνουμε συνεχώς δωμάτια, να πηγαινουμε για φαγητά, βόλτες ακόμη και 3 ταξίδια έχουμε κάνει σε αυτους τους 2 μισή μήνες. Μου τότε χει πει και συμφωνώ και εγώ  πως στο μυαλό δενουμε πολυ. Έχουμε λίγο πολυ ίδια νοοτροπία, χιουμορ, κοινά. Θα μου πειτε που είναι το προβλημα; έχει παλι σκέψεις όπως έχει με όλες, νιώθει ότι στο σεξουαλικό δεν υπάρχει η απίστευτη χημεία που αναζητά. Θέλει όλα από την αρχή να είναι ιδανικά. Κάτι που εγώ που έχω κάνει σχέσεις πιστευω οτι δε γίνεται. Οι σχέσεις θέλουν προσπαθεια και χτυσιμο. Με τα πολλα πριν τρεις μερες και ενώ επιστρέψαμε από ένα ταξίδι συζητήσαμε γι αυτό. Με ειλικρινια μου είπε ότι είναι στο ντεμι και ότι αν δεν είχαμε τόσο καλή χημεία ως άνθρωποι, θα το είχε αφήσει. Του είπα ότι θέλει προσπάθεια και η απάντηση του ήταν : νομίζεις ξέρω τι σημαίνει αυτό; με τα πολλα είπαμε να περασουμε λίγες μέρες, περιπου 10 χωριά. Ερωτώ λοιπόν θεωρείτε πως αυτό θα βοηθήσει ; η οποία απόσταση άραγε ξεδιαλυνει τα θέλω και την κατάσταση η είναι ένας πιο ανώδυνος χωρισμος; προσπαθω και εγώ να καταλάβω τα δικά μου θέλω, τη δική μου υπομονή. Όμως μου λείπει 

Αρέσει στα μέλη Black-rose-tattoo, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

girl_aloud

# 7 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 207
"Θελει ολα απο την αρχη να ειναι ιδανικα". Αυτο ειναι το προβλημα του βασικα. Που προσπαθει να κανει και δικο σου. Τρωγεται με τα ρουχα του γιατι δεν ειναι ευχαριστημενος με τιποτα. Ακομα και την "τελεια" σχεση να ειχε, παλι θα εβρισκε ενα λογο να σε μιρλιζει και να αυτομυρλιζεται. Φυγε μακρια πριν αυτη του η συμπεριφορα σου σπαταλησει κι αλλο χρονο απο τη ζωη σου... χωρια η ανυποφορη μιζερια του!
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Persefoni__ και σε ακόμα 2 μέλη.

gianna1992

# 8 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 53
Καλώς η κακώς ναι, είναι πιο ευκολο για πολλους αυτός ο τρόπος προσεγγισης και γνωριμιών
Αρέσει στο μέλος spacetube

Megalodondas

# 9 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.052

Έχει προαποφασιστει αγαπητή πως δεν είσαι τελικά εσύ και πως τελικά αυτός ήταν άλλος ένας πού όντως δεν θέλει δεσμεύσεις.. 

Καλή χωνευση εύχομαι και σαν παρηγοριά να σού πω πως αν από την αρχή άκουγες καλά θα το είχες ακούσει, οπότε επιλογή σου κι εσένα να το ζήσεις δεν είναι κακό κι αυτό.. 

Μεγαλώνεις 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από gianna1992

Γνώμη για τη σχέση μου

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Serceg και σε ακόμα 3 μέλη.

Xenia_Z

# 10 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
Γιάννα άλλη φορά όταν κάποιος σου λέει ποιός είναι θα πρέπει να τον πιστεύεις. Αλήθεια πόσο χρονών είναι; Αμφιβάλλω να είναι πιτσιρικάς. Μια χαρά ξέρει τον εαυτό του και τι (δεν) θέλει. Εγώ πιστεύω ότι το έχει όλο αυτό σύστημα και με αυτό τον τρόπο αλλάζει κάθε 2-3 μήνες ψαρεύοντας τις από την εφαρμογή και μάλιστα χωρίς ν' ανοίξει ρουθούνι. Από τη στιγμή όμως που σε προειδοποίησε και εσύ το συνέχισες αυτός δε φέρει ευθύνη. Ίσα ίσα εσύ φαίνεσαι και η κακιά της υπόθεσης που του έχεις γίνει στενός κορσές. Αυτός απλά υλοποιεί της προγραμματικές του δηλώσεις και είπε να σου δώσει και 10 μέρες για να το εμπεδώσεις. Σταμάτα να χάνεις τον χρόνο σου μαζί του, άσε τον να πάει στο καλό και άλλη φορά όταν κάποιος σου ξεφουρνίζει ότι έχει δυσκολία να δεθεί να κόβεις λάσπη εκτός αν έχεις και εσύ δυσκολία να δεθείς...
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Uhtred323

# 11 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

ειναι η ειλικρινης το παλλικαρι φενεται οτι δεν θελει κατι μονιμο θα σε συμβουλευα οτι εσει απο την μερια σου αν ψαχνεις κατι μονιμο δεν θα το βρεις με το συγκεκριμενο ατομο και να προχωρησεις, οσο για το ερωτικο τομεα που λες δεν υπαρχη απίστευτη χημεία τι ακριβως ψαχνει να κανει τις 11 αποχρωσεις του γκρι ,λοβοτομημενα ειναι τα νεα παιδια σημερα απορια εχο  αμα κοριτσι μου εσει απο καταεις και εκεινος απο παναεις δεν καλυπτεται το παλλικαρι τοτε σημενει οτι εισως εχει καποιο προβλημα να το κοιταξει 

αμα κοριτσι μου εσει απο καταεις και εκεινος απο παναεις δεν καλυπτεται το παλλικαρι τοτε σημενει οτι εισως εχει καποιο προβλημα να το κοιταξει 

Enikos

# 12 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Στραπατσαρισμενη χημεια...

Οθπσ! Το κείμενο σας μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη vanarabit, Uhtred323

magicbus

# 13 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 130

Αν και φαινομενικά χαζοβιόλης, ο τύπος ήταν ξεκάθαρος από την αρχή...

Σου άρεσε, δοκίμασες, φτάνει...
Πάμε γι άλλα...
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Willow_75 και σε ακόμα 2 μέλη.

spacetube

# 14 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Καλημερα

Απιστευτος αερας με ψυχρουλα σημερα αλλα μεχρι την κυριακη ο καιρος θα εχει παρει παλι τα επανω του με την θερμοκρασια να ανεβαινει στους 30!!! απολαυστε τον οπως και'ναχει. 
Αρέσει στα μέλη Black-rose-tattoo, Uhtred323 και σε ακόμα 5 μέλη.

Zetoni6

# 15 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 26
Εμενα η απορια μου ειναι αλλη, σου λεει ο τυπος δεν εχετε τρομερη χημεια στο σεξ κ εσυ καθεσαι κ το σκεφτεσαι; Κοινως σου λεει δεν γουσταρει τοσο το σεξ μαζι σου
Αρέσει στα μέλη Black-rose-tattoo, Uhtred323 και σε ακόμα 3 μέλη.

Helenaki4

# 16 στις 19/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Συμβόλαιο προσυμφωνημένο κοπελια .

Σου είπε : καθε δυο μήνες αλλάζω , νίπτω τας χείρας , μην πεις οτι δεν ήξερες .

Κι εσυ μάλλον σκέφτηκες : με μένα θα ειναι αλλιώς , το λέει γιατί έχει περάσει δύσκολα κλπ.

Σε τέτοιες περιπτώσεις , προσωπικά δεν πιστεύω οτι το δίμηνο πέρασε ζάχαρη .

Κάτι δε λες , δεν μπορεί να ένιωθες η μια και μοναδική . Δεν κρύβεται η συναισθηματική φτωχια .

Είχες καμπανάκια που χτυπούσαν .

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Persefoni__ και σε ακόμα 4 μέλη.

spacetube

# 17 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

Με ολον τον σεβασμο,αν εισθε 15 χρονια μονη πως γινεται να εχετε τοσο απολυτη αποψη για τις σχεσεις το διαδυκτιο,και τους ανδρες? επισης δεν κατανοω τι θελετε να πειτε εκει οπου αναγραφετε "οι ανδρες με την σεξουαλικη χημεια" νομιζω οτι ενας ανδρας ο οποιος εχει σεξουαλικη χημεια και το νοιωθει μονο θεματα δεν εχει..Συνηθως προβληματα αναπτυσουν οι ανδρες οι οποιοι βιωνουν το αντιθετο οπως Ανταγωνιστικοτητα, χαμηλη αυτοπεπειθηση και αυτοεκτιμηση,ροπη προς καταθλιψη,επιθετικοτητα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από tzoulia59

ομως σου λειπει ,,

και πως συμβαινει μ ολα αυτα τα σοσιαλ 9 στις 10 περιπτωσεις να λειπει ο αντρας στην γυναικα κι οχι το αντιθετο ,,

αυτες οι σχεσεις του διαδικτυου ,,το εχω ξαναπει ,

,ειναι καμμενο χαρτι ,,,σχεδον ολες οι περιπτωσεις 

εκτος απο εξαιρεσεις ξεκινανε για να τελειωσουν ...συνειδητα απο καποιους ,,,η ασυνειδητα ,,,ετσι συμβαινει ,,

ειδικα αν ειναι απο αποσταση ,,,χαιρετε ,,

οποιος ειναι εξυπνος ριχνει  και δευτερη ματια 

υγ προφανως ο τυπος αυτος  ψαχνει κι αλλου

πιστευω κατι παιζει παραλληλα ,,ψαχτο και διωχτον ,

,γιατι χημεια γιοκ .,.

στο λεει καταμουτρα .

και οι αντρες με την σεξουαλικη χημεια εχουν ενα υπαρξιακο θεματακι αλυτο ,

να δαγκωσω το pc μου ,.,

γι ολα αυτα  ειμαι 15 χρονια μονη μου,, και ειμαι ευτυχης ,

Enikos

# 18 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αντε τωρα...με τετοια εκπαιδευση και εμπειρια...να βρει κανεις τον ενα-μια...

Αφτα δεν ειχε παθει και ο Κος Αλεξανδερ?...

Που πηγε να αγιασει με το ποδηλατο στις ρεματιες και προσκαλουσε την μια του...

Να προβαρει τιποτε γαλοτσες και να παει να τον βοηθησει στα οργωματα, στη φυση της Γροιλανδιας?...

Δε γινεται δουλιτσα ετσι ρε φιλε...

Αφηστε την χημεια και πιαστε την φυσικη, να δειτε προκοπη...

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 19 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η πιο σωστοτερη αποψη παντως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από spacetube

Καλημερα

Απιστευτος αερας με ψυχρουλα σημερα αλλα μεχρι την κυριακη ο καιρος θα εχει παρει παλι τα επανω του με την θερμοκρασια να ανεβαινει στους 30!!! απολαυστε τον οπως και'ναχει. 

Αρέσει στα μέλη vanarabit, spacetube

spacetube

# 20 στις 19/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

οταν εισαι καψουρης το φτυσιμο μοιαζει με δροσερες ψυχαλες βροχης διανθισμενες απο αρωμα γιασεμιου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Zetoni6
Εμενα η απορια μου ειναι αλλη, σου λεει ο τυπος δεν εχετε τρομερη χημεια στο σεξ κ εσυ καθεσαι κ το σκεφτεσαι; Κοινως σου λεει δεν γουσταρει τοσο το σεξ μαζι σου

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Zetoni6 και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε